Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 20 Sekmadienis
 

P. Gražulis: „Simonko ir co atvirai šaiposi iš Lietuvos“

2016-06-15 10:39 | Nuomonių ringas | Komentarų (38)

Seimo narys Petras Gražulis. KK nuotr.

Pasaulį sukrėtusios žudynės Orlande tapo puikiu įrankiu Lietuvos gėjų bendruomenei susidoroti su savo „priešais“ Lietuvoje. Puikiai suprantu, kad žmogaus gyvybės atėmimas yra pats baisiausias įmanomas nusikaltimas, to aš neneigiu, bet mane stebina tai, kad tokiu sukrečiančiu įvykiu bandoma naudotis reklamos tikslais.

Visi puikiai žino, kad Simonko ir co organizuoja netrukus įvyksiančias purviniausias eitynes Vilniaus gatvėmis. Mero Remigijaus Šimašiaus leidimu gėjai gavo galimybę žygiuoti vienomis švenčiausių vietų Lietuvoje – Gedimino prospektu, pro Katedrą tiesiai į Bernardinų sodą. Akivaizdu, kad Bernardinų sodo pasirinkimas renginiui yra iš anksto suplanuotas, ypač ciniškas veiksmas skirtas sąmoningai paniekinti ir Katalikų bažnyčią, ir Bernardinų (Šv. Pranciškaus Mažesniųjų brolių) ordiną. Dar blogiau yra tai, kad kaip paskutinis bailys, prisidengdamas žuvusiųjų kūnais, Simonko paskelbė, kad eitynės Vilniuje bus tarsi žuvusiųjų atminimo akcija. Taip dar kartą parodoma, kad eitynių organizatoriams, taip pat ir Vilniaus merui, nėra nieko švento.

Prieš rengiamas eitynes viešojoje erdvėje vyksta akivaizdūs „valymo“ darbai, kai gėjų eitynių nepalaikantys asmenys yra marginalizuojami, iš jų atvirai tyčiojamasi. Kaip puikų pavyzdį galima analizuoti Juliaus Pankos atvejį. Pastarasis, išreiškęs savo poziciją po Orlando žudynių, kuri buvo priešinga gėjų nuomonei, tapo bene didžiausiu Lietuvos priešu. Tokiais pat priešais tapo ir antigėjų protesto prie Rusų dramos teatro organizatoriai, Vilniaus forumo iniciatyvos autoriai, kurie pasisako prieš komunistinės „seksualinės revoliucijos“ prievartinį brukimą. Tas, kas turi kitokią nuomonę, patiria milžinišką spaudimą tiek iš žiniasklaidos, tiek ir iš vadinamo „elito“. Pavyzdžiui, visų galų meistras Andrius Tapinas viešai pareiškė skųsiąs policijai visus, kurie komentaruose pasisako prieš gėjus. Šeimos vertybės, viešo intereso gynimas, krikščioniškos dogmos tokiems veikėjams paprasčiausiai neegzistuoja. Tokiu būdu iškrypusi mažuma terorizuoja daugumą.

Peršasi išvada, kad Simonko ir co specialiai stengiasi kiršinti visuomenę ir griauti nusistovėjusias pamatines mūsų visų vertybes. Taip atvirai šaipomasi tiek iš Lietuvos, tiek ir iš visuomenės daugumos, kuri šlykštisi gėjų propaguojamomis „vertybėmis“. Reikia pripažinti, jog tokiais savo įžūliais veiksmais, kurie žeidžia ne vien tikinčiųjų jausmus, gėjai gali paskatinti žiaurius nusikaltimus ne tik už Atlanto, bet ir Lietuvoje. Todėl savo ruožtu kreipiausi į Vilniaus miesto savivaldybę su prašymu uždrausti šias eitynes. Norėčiau, kad savo darbą atliktų ir teisėsaugos institucijos, kurios už neapykantos kurstymą, bažnyčios niekinimą, Konstitucijos laužymą bei neigiamo poveikio nepilnamečiams skatinimą, turi imtis neatidėliotinų veiksmų ir ne tik uždrausti eitynes, bet ir sutramdyti organizatorius, kurie griauna mūsų valstybę iš vidaus.

Seimo narys Petras Gražulis

Komentarai

 

 

 
 1. “Real politic”, atsiprašyk gerb. Seimo nario, disidento už viešus ižeidinėjimus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Jei nebutu geju – Grazulis turetu juos sugalvoti.
  Juk is esmes tai vienintelis sansas nors karta per metus Grazuliui pademonstruot save.
  Grazulis be geju – Grazulis be ateities.
  P.S. Net toks superpupulistas Grazulis kuo geriausiai suvokia, kad ir kas bebutu, bus kaip nori ES.
  Ne kas kitas, o mes patys nubalsavom uz tai. Ne kas kitas, o musu seimas ir prezidentai oficialiai istatymiskai itvirtino ES teises aktu virsenybe pries Lietuvos istatymus.
  Jau net ne juokingai, o apgailetinai atrodo tokiu populistu zvygavimai, suprantant, kad kitaip vis tiek nebus.
  P.S.S. O tai kad Grazulis spekuliuoja Orlande nuzudytuju lavonais – daug labiau issigimeliska. Na bet taip sis nekrofilas supranta savo “krikscioniskasias vertybes”

  Thumb up 1 Thumb down 16

  • Ne viskas taip paprasta. Kas liecia balsavima, tai galima balsuoti dar karta, nes pirmasis buvo galimai klaidingas. Kas liecia gejus ir panasius, tai yra planas apie kuri nezino arba nesuvokia net patys gejai, o koks jis, jau ima prasisviesti stebint penkiu metu ivykiu visoje Europoje chronologija. Viena is sio plano sudedamuju daliu – ismusti tautoms pagrinda is po koju. Pagrinda, kuris visus vienija nepriklausomai nuo paziuru. Ima rysketi ir kitos plano konstrukcijos dalys.

   Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Kodėl žmogelis parodęs savo sysaliuką yra sulaikomas?kodėl pažeidžiamos jo teisės?Jie mažiau pavojingi,nes neišgverina išeinamos angos.

  Thumb up 12 Thumb down 3

 4. Ta geju lyga kazkas finansuoja….ir stipriai. Sia atvirai provokacine organizacija finansuoja is uzsienio, o tai turetu sudominti tam tikras istaigas, antra – yra tiesi nuoroda rinkejams, kas yra veidmainiai ir kas truks – plys, nori tauta paversti gyvuliu banda, neturincia elementarios savigarbos. Kas nesupranta paaiskinsiu – reikia visiskai saves negerbti kad pripazintum jog, vyras tratinantis vyra yra krikscioniska ir gamtos suredyta. Ir tai neturi nieko bendra su kokiomis tai zmogaus teisemis. Tegu tratina vienas kita, bet tegu nelenda i akis ir neveda is kelio jaunimo.

  Thumb up 23 Thumb down 0

 5. nes turi užtarėjų,Už pinigus ir velnias kazoką šoka,o už didelius pinigus galima spjauti visai visuomenei į akis.Sąvokos “tėvynė”,”Lietuva”,”Garbė”neegzistuoja.

  Thumb up 33 Thumb down 0

 6. Na.baba,pagal tavo teoriją jie užlips ir ant sprando.Jeigu visi iškrypėliai pradės marširuoti miestuose ir miesteliuose,tai kas tada bus?Visi LIGONIAI turi būti tam skirtuose vietuose.Ir ne kitaip.Buvo laikai ,kai nepagavo Uljanovo.Kas gavosi ?Įjunk pilkasias ląsteles.

  Thumb up 24 Thumb down 1

  • Tas mąstymo ląsteles įjungti reikėtų Tamstai. Duodu savo smetonišką skrybėlaitę prikakoti, kad kol visokie gražuliai su balionėliais sekios iš paskos ir minia tokių kaip Tamsta žioplių spoksos į tuos jų išsidirbinėjimus, tol tie jų paradai ir tęsis, nes nėra tokio nei įstatymo uždrausti, nei jokia valdžia savo represinėmis priemonėmis to nepadarys. Vienintelė išeitis, nekreipti į tai dėmesio. Kai nebebus sekiotojų ir pasipiktinusių persekiotojų, nebebus ir prasmės jiems tas eisenas rengti. Patys krūmuose vieni kitais ir be eisenų gali grožėtis. Įsikalk vieną sykį ant visados – ne sau jie tas demonstratyvias eisenas rengia, o žioplių miniai savo išskirtinumą demonstruoja, žinodami, kad niekas jų už tai nenubaus.
   Negi manai suvaryti juos į kokį getą? Pabandyk. Pasijuoksime. Ir Leninas tai čia prie ko? Kas bendro tarp klasių kovos ir netradicinės seksualinės orientacijos nelaimėlių demonstracijų?
   O jeigu, kaip Tamsta sakote, visi iškrypėliai pradės marširuoti miestuose ir miesteliuose, tai kas tada bus?
   Nieko. Pamarširuos, pamarširuos, pamatys kad niekas į juos nekreipia dėmesio, ir liausis. Patikėkit, kaip sakydavo ponas Pikasas, tai vienintelis kelias tų paradų atsikratyti. Juo daugiau drausite, piktinsitės, persekiosite ir į juos vėpsosite, tuo tos demonstracijos pritrauks į savo gretas daugiau jaunimo, demonstracijos skaitlingės ir dažnės. Tada jau tikrai jie pradės lipti normaliems žmonės ant sprando.
   P.s. Kaip pas Tamstą su logika? Ar viskas OK?

   Thumb up 6 Thumb down 18

    • Ir didžiausias Venckienės priešas. Paklausk, ir jis tau pasakys, kad pedofilijos LT nebuvo, nėra ir nebus.

     Thumb up 20 Thumb down 2

     • kiek pastebejau, baba niekad nera naudojusi pagrindinio venckiniu sektantu lozungo – “lietuvoje nera pedofilijos”.
      ji niekad nebande atimti sios garbes is kasdien ta mantra kartojanciu pediko dvigubo zmogzudzio garbintoju.
      p.s. sektantu malda: kur mergaite, pedofilijos lietuvoje nera, kas nuzude kedi, palikit ramybej vaiku tvirkintojus senius kedzius, venckiene sventoji, malones pilnoji, landsbergis su mumis.

      Thumb up 1 Thumb down 7

   • Kodėl “baba” veliesi į diskusiją, kur kompetencijos tau akivaizdiai trūksta? O gal esi suinteresuota pusė? :)))

    Thumb up 12 Thumb down 2

    • Babune pati iskripele uztai jiems ir prijaucia. Toks toki pazino ir i parada pavadino. Babune, zygiuos ta tavo chebra nepergyvenk. ir tau ten vieta tarp ju

     Thumb up 10 Thumb down 2

     • Avinėliai jūs avinėliai, neraliuoti, taip niekada į protą ir neateisite. Jums aiškini apie batus, o jūs kalbate apie ratus. Ir net neįstengiate suvokti, kas komentare parašyta. Tai kokia gali būti su jumis diskusija?
      Kas iš to jūsų parodomojo spjaudymosi? Juk rezultato tai jokio.
      Duok tokiems protingą patarimą, tai tik apspjaudys, išdergs, bet esmės taip ir nesuvoks…
      Kovotojai jūs kovotojai, nelaimingi, tik liežuviu kovoti ir tesugebate bei liežuvius iškišę laukiate, kad kas ims ir už jus padarys. Juolab, kai visokius patvorinius į valdžią renkate.
      Ilgai teks laukti. Gali ir viso gyvenimo neužtekti. O juk viskas jūsų pačių rankose.
      Gaila, kad net tokių elementarių dalykų nesuvokiate.

      Thumb up 1 Thumb down 10

     • Kur jau čia mums tave “baba” suvokti? Tu gi čia pas mus protinga, o mes tik šiaip. Pro šalį ėjom. :)))

      Thumb up 8 Thumb down 1

 7. Saunuolis Grazulis,as pvz.nieko neturiu pries tuos nesveikus zmones,bet kodel visi vadinsmi patriotai juos bruka na sergantys zmones,tai tegul jie ir buna,taciau nereikia visiem rodyti savo kiausiu,o Tapinas matomai kazkur yra irgi nesveikas,dar gerai kad su Valinsko pagalba veda laida,nes jis man siauro proto

  Thumb up 34 Thumb down 1

  • A tai ka rinkt i valdzia, patark. Gal visa geju parada su ausrine prieky? Jau kaip visku zinai tai patark, a gerai?

   Thumb up 7 Thumb down 1

   • Atsiprašau už trigrašį, bet manau, kad galiu atsakyti už “babą”.
    Už Paksą ir už bet ką, kas tik pasisakys prieš Venckienę. :)

    Thumb up 7 Thumb down 0

 8. Čia toks AZ 2016-06-15 14:22 savo komentare grąžo rankas ir vaitoja:
  “Nejaugi Lietuvoje nebėra jėgos,kuri tuos pedikus pastatytų į vietą.Kas tas Simonko toks,kad negalima jo sutvarkyti.Negi jau tokie skystablaudžiai belikę…”

  O kodėl tuos, “pedikus”, atseit, reikėtų statyti į vietą ir kokiais įstatymais remiantis, kas ir kaip tai turėtų daryti, niekas nesusimąsto?
  Juk kalti tai ne “pedikai” kurie viešai savo seksualinę orientaciją demonstruoja erzindami visuomenę, o pati visuomenė. Nereikia su jais kovoti, nes tikrai nieko neprisikovosite. Nereikia piktintis ir iškišus liežuvius bėgti jų eitynių žiūrėti, o paprasčiausiai, nekreipti į tai jokio dėmesio ir juos ignoruoti.
  Neliks kovotojų ir žiūrovų,- tos jų eitynės jiems nebeteks prasmės ir savaime užsibaigs. Juk tuos spektaklius jie ne sau vaidina, o jums. Neliks žiūrovų,- baigsis ir spektakliai. Kam organizuoti spektaklį, kurio niekas nežiūri?
  Atrodo taip elementaru, bet netgi labai sunku suvokti, kaip žmonės to nesupranta…

  Thumb up 20 Thumb down 20

  • Tai čia tu “baba” nesupranti. Esmės.
   Tos jų vaikštynės tik “pakazucha”.

   Thumb up 26 Thumb down 2

 9. Na vat buvo laikai kai buvom neteke Vilniaus kaip sostinės panašu kad Lietuvos sostinės varda galbut perims garbingai Kaunas.

  Thumb up 31 Thumb down 1

 10. Jis tikras Lietuvos patriotas, tai ne lansbergis su aušrina marina.

  Thumb up 46 Thumb down 3

  • Ypac zinant, kad savoka patriotas, Lietuvoje “patriotu” deka paverstas idioto sinonimu ir keiksmazodziu.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Jie įves tvarką pydarams Lietuvoje. O simonko kabos ant Gedimino bokšto.

  Thumb up 32 Thumb down 2

 12. Ar pamenat dar kazkas, kai SSSR laikas skambedavo dainuskos? Stai viena is ju:
  – Opa opa Amerika Europa
  Opa opa sachlas p.z.d.a
  i z.o.p.a

  As nieko pries pries tuos, kazkada buvusius vaikus, pedofilu isprievartautus ir sugadintus psichiskai. Bet nereikia leisti taip atvirai esti Lietuvos is vidaus, pazeidziant Konstitucija, propoguojant kaip geri. Labai blogai. Tokia reklama Lietuvoje pagal istatyma leidziama tik po 22.00 valandos,

  Ir zinot – man visiskai NUSISPJAUTI i tai, kad mane juodins niekins uz mano nuomone:

  AS TOKIO VIESINIMOSI NEPALAIKAU.

  Thumb up 35 Thumb down 2

 13. Nejaugi Lietuvoje nebėra jėgos,kuri tuos pedikus pastatytų į vietą.Kas tas Simonko toks,kad negalima jo sutvarkyti.Negi jau tokie skystablaudžiai belikę…

  Thumb up 38 Thumb down 1

 14. Na labai nedviprasmiškas Tapino pareiškimas
  ,, A. Tapinas. „Baltic pride“ – aš palaikau jus. Neturiu kito pasirinkimo,,

  PIDARASTAS iššaudė klube PIDARUS , dėl nelaimingos iškrypėliškos meilės , dėl to reikia palaikyti ir pas mus iškrypėlių – atlapašiknių eitynes ?

  O gal čia politika Tapinai ?

  Na tada suprantu , prieš terorą ir teroristus būtinai turi mitinguoti PIDARASTAI viešindami savo iškrypims .
  Tai dabar išeina jog Simonko ir jo gauja ne paprasti , o politiniai PIDARAI kovojantys su terorizmu.

  Na gražu , turbūt atsiras LT seime nauja partija ,, POLITINIŲ PIDARASTŲ ,, bus proga Tapinui istoti ir pakesti ne tik pažiųras , bet ir orentaciją .

  Thumb up 31 Thumb down 1

 15. Putinas skambina Junkeriui:
  – Klausyk, nutariau sušaudyti dešimt tūkstančių ukrainiečių ir vieną homoseksualą.
  – Išprotėjai? Už ką homoseksualą?
  – Taip ir maniau, kad dėl dešimties tūkstančių ukrainiečių sutarsime…

  Thumb up 32 Thumb down 5

 16. Pone Gražuli, žinokite, kad Šimašiui ir į jį panašiems valstybės pareigūnams, SVARBIAUSIA yra patekti į valdžią, kurioje jie padeda savo parašą ir jau jaučiasi dievukais. Vo tep, vo. Ir taškas. Dabar TU papūsk jam į uodegą. Muštynių bus išvengta, jei policija bus drąsi, o jei ji snūduriuos, tai gėjai žydės, kaip gėlelės po lietaus.

  Thumb up 37 Thumb down 1

  • Jo dalyvaus rinkimuose kaip politinis PIDARASTAS , su nuoga šikna kovojantis prieš terorizmą pasaulyje .

   Thumb up 35 Thumb down 1

  • Tik visiskas patriotas nesugeba pastebeti, kad reklamuojasi Grazulis, kuris jau seniai priaugo prie seimuno kedes.

   Thumb up 0 Thumb down 3

 17. DIDŽIOJI TEMIDĖ- DIEVO TĖVO APRAIŠKA
  2012 M. SPALIO 1 D.

  Mano mylimieji vaikai žemėje, nejaugi jumyse įsibujojo ekstrasensorinė dinamika- šėtonas? Amen. Aš, Jėzus, Didžiojo Tėvo Sūnus Atpirkėjas, išėjęs pas savąjį Tėvą, kad atiduočiau savąją savųjų suvestinę. Amen.
  Bažnyčiose manęs neliko, jos atiteko didžiajam Belzebubui. Amen. Dalis tikinčiųjų pakibo ant bedugnės krašto, nes niekas jųjų neatpirkinėja. Amen. Mano Švenčiausiasis Kūnas ir Kraujas išlietas iš eucharistinės Taurės- Kieliko. Amen. Svarbiausias gyvybines medžiagas atmetė didieji oligarchai- demonų draugija- masonų ložė. Amen. Kodėl nebudėjote, vaikai žemėje, nejaugi pamiršote Amžinojo gyvenimo dimensinį iždą? Amen.
  Aš, Dievas Tėvas ir Sūnus Jėzus esame Viena, o tai reiškia, kad šiame laike tvyro Mūsų teisiminė valanda. Amen. Visi lobiai jūsų suskaičiuojami, pinigai jau atrūšiuoti. Amen. Kas nedavė man, Dievui, dešimtinės denarų, tas neteko tų pinigų, kurių vaitojime aidi Lietuva. Amen. Ką sukrovėte į savas skrynias, surasite dar būdami gyvi žemėje. Amen.
  Dalis pinigų nuteka didžiajam Belzebubui, kad padengtų pedofilinę sistemą- iždinį pragarą. Amen. Pedofilijos sistemoje yra nuoroda, kuriai jūs bene visi paklusote. Amen. Dalis piniguose skirta Erodui, Erodas jūsuose- Vatikanas. Amen. Dalis aukso skiriama Judui Iskarijotui- Izraeliui. Amen. Dešimtinės nuobiros atiduodamos smogikų bendrams- klanui. Amen.
  Sutvėrėjo dėka judiškoji lietuvių tauta išlieka gyvastyje, bet…… Izraelitiškieji bendrai trokšta visa užimti, išnuodyti tautas papildų gausa bei surogatiniu maistu. Amen. Žudomi jauni kūdikiai ir pagyvenę asmenys, jiems mažinamos išmokos Liucifieriaus paliepimu. Amen. Žinokite, vaikai žemėje, kad Aš, Dievas Tėvas, stebiu puolančius dvasioje ir leidžiu skausmus, kad bent kiek kiltumėte savojoje dvasioje. Amen.
  Didysis pragaras jau užpildytas, jį tebepildo tie, kuriems Jėzus tapo nieku. Amen.
  Kunigų luomas pašlijęs, valdo jį svetimšalė dvasia. Amen. Kas paklūsta didžiojo Galioto įsakymams, pražudo savąją dvasią. Amen. Jūs, vaikeliai, netikėkite jųjų skelbiamomis tiesomis, jųjų tikslas sunaikinti Lietuvos iždinį balansą- tautybę. Amen.
  Surinkite, vaikeliai, ko daugiau Tėve mūsų maldų ir aukokite srūvančiai Jėzaus Švenčiausiajai Širdžiai, Ji trokšta jums išvadavimo. Amen.
  Svetimo dievo Bastilija visai nutraukė bendruomeninį ryšį Dieve. Amen. Sveika, Marija malda tapo jums pirmine malda, kurioje visai nėra skirtų atpirkimui malonių. Amen.
  Uždarykite didžiąsias bastilijas- vienuolynus, ten vyksta didieji žaginimai ir kita. Amen. Kunigų luomas pajuodęs, dvokas sklinda poaltorinėje vietoje. Amen. Kunigų poaltorinė vieta atiteko juodajam, ten staiposi nusmurgusios dvasios esybėje. Amen. Neleiskite vaikų prie esamų kunigų, jie perduoda ne dieviškąją dvasią. Amen. Šėtonas gražiai kalba, bet nedaro, Manyje, Dieve, gerųjų darbų, jų valioje egzistuoja vienuolinė sistema. Amen.
  Išguikite lauk egzorcistus, jie nepelnė Manyje, Viešpatyje, malonių. Amen. Sugriuvusi dieviškoji Bazilika- šventovė, žmonijoje užgesė tyrąją, tikėjimui skirtąją ugnį. Amen. Vibracijų dažnyje neliko dieviškumo homilijų, visa perėmė šėtonas, bei Galiotas. Amen.
  Vatikano nedorybė išsiliejo ant viso pasaulio, pedofilai siautėja be savojo ganytojo. Amen. Vatikaninė sudėtis supuvusi, ten įėjęs veikia didis demonas su galiotiškąja sistema. Amen. Bus daug skausmo ir dantų griežimo tiems, kurie būdami aršiais velniais, varinėjo ir tebevarinėja piktąsias dvasias. Amen. Jų galiose nėra dieviškojo veikimo, visa jau atiduodama Didžiajam Teismui. Amen. Būkite mažutėliai su Manimi, Dievu, turėkite viltį Tėve mūsų maldoje. Amen. Neenkite, prakeiktieji, savąja išmone žmonijos, nesuvokimas atėjo atmetus garbingąją Tėve mūsų maldą. Amen. Sugriausiu Aš, Dievas Tėvas pūvančias jūsų avinyčias- vienuolynus, plėniais nueis jūsų aimanos. Amen. Dalis kunigų lai surenka savųjų kūdikių nužudytuosius palaikus, laidojami jie po vienuolyno sienomis bei grindimis. Amen. Bastilija jūsų prakeikta, prakeikimas lydi ir lydės su aimanų gausa. Amen.
  Laukite naujų žinių, globoju jus Aš, Viešpačių Dvasia- Kūrėjas. Amen.

  Thumb up 2 Thumb down 6 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...