Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 4 Šeštadienis
 

P.Gražulis nori sugrąžinti mirties bausmę

2013-09-23 15:54 | Aktualu. | Komentarų (28)

Seimo narys Petras Gražulis įregistravo BK pataisas, numatančias mirties bausmę. KK nuotr.

Šiandien Seimo narys Petras Gražulis užregistravo Baudžiamojo kodekso pataisas, leisiančias išimtinais atvejais taikyti mirties bausmę. Lietuvoje mirties bausmės vykdymas buvo sustabdytas 1996-aisiais, o 1998-ųjų gruodžio 21-ąją Seimas šią bausmę išvis panaikino, palikdamas griežčiausią sankciją – įkalinimą iki gyvos galvos. Tačiau nusikalstamumas šalyje ženkliai išaugo.

„Nusikaltėlių įžūlėjimas ir žiaurumas tampa nebevaldomas. Vyksta baisūs įvykiai bei mažėja saugumas šalyje. Visuomenė jaučiasi nesaugi, todėl mirties bausmės sugrąžinimas yra viena iš priemonių, kuri padės atkurti saugumo jausmą“, – pabrėžė parlamentaras P. Gražulis.

Komentarai

 

 

 
 1. Pritariu P. Gražuliui, del mirties bausmes, Kiek dar nevaldomi apsinarkašine padugnes, grobs ir zudys nekaltus žmones, pritariu mirties bausmei , nes atmatas reikia naikinti be jokio pasigailejimo, pamastykit jus logiskai sitie šlykstynes po 20 metu išeis i laisve, o po tiek jus galvojat jie bus angelai dori žmones ? nevelnio jie ten praleide 20 metu, laisveje nemokes gyventi ir 99 proc tikimybe padarys nusikaltima vel tik sikarta jau sekančios aukos gali buti jusu vaikai, anukai, tevai, seses ir broliai, atemes gyvybe kitam pats nesi jos vertas, ir cia nebera jokiu diskusiju ir negali buti jokiu pasigailejimu, o kas aukos jie pasigailejo idomu kam buvo ? Tik mirties bausme ir ne kitaip. dar reiketu visus treninginius ale bachuriukus išvalyti iš miestu utilizuoti, nes tokie irgi gresme visuomeneje. Už Mirties Bausme atmatoms

  Thumb up 1 Thumb down 1

  • tikrai, vardan tos, galėtų pasiaukoti. Paminklas garantuotas. Už Lietuvą, vyrai!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Liaudies išmintis sako – vienas lauke ne karys. Mūsų su Antaniene kvailu supratimu, P.Gražulis ne tą kompaniją pasirinko. Vienas kiek čia teprikovosi. Jam, pagal idėją, reikėtų persibazuoti pas konservatorius. Anie tai bent kovoja. Būdami pozicijoje, kovoja su opozicija. Būdami opozicijoje, – kovoja su pozicija. be to 24val. kasdien be švenčių ir išeiginių, kovoja su Rusija, su pedofilais, su netradiciniais seksualais, su paksoidais, su Viktoro leiboristais, su teisėjais, su prokurorais, su kėgėbistais, su eksprezidentais, su bankininkais, su mariginalais, su vėesdėšnikais, su estėtėšnikais ir su visais, kas tik juda. Va kur ponui Petrui neišsemiami priešų resursai iki pat gyvos galvos savo kovomis svietą juokinti. Net kavos su visa kovine ekipiruote nueiti nebūtų kada.

  Thumb up 1 Thumb down 2

 3. ne tik grazulis nori sugrazint mirties bausme. ja nori sugrazint visi paprasti ir saziningi zmones. juk jusu turtuoliai niekas nei pjauna nei saudo. jusu vaikai irgi apsaugoti. juos y mokyklas vezioja pazai. o ka mums daryti normaliems zmonems? siulau grazinti mirties bausme.

  Thumb up 1 Thumb down 2

 4. Anonymous,negi tu kariuomenej netarnaves-juk negali visi buti pestininkais ,ne visi zvalgais ,ne visi lakunais,ne visi tankistais,ne visi virejais,ne visi generolais-visumoj visi jie svarbus.GRAZULIO TOKS PASAUKIMAS-BUTI GENEROLU-JO PASAUKIMAS-KOVA SU SUPUVUSIA ZMONIU MORALE……VISA KITA JUMS BUS PRIDETA,-PASAKYTA SVENTAM RASTE….

  Thumb up 2 Thumb down 1

 5. Pri p.Grazuliui. Tikrai butu maziau banditu. Dabar jau baisu, vidury dienos zudo.Jis labai aktyvus, ko cia smeiziat Anonymus? Jus megejas irgi tik kritikuot kitus. kazin ka nuveikes esat pats? Tad visu pirma, reikia i savo darbus pasiziuret, po to kritikuot kitus. Grazulis saunuolis.

  Thumb up 3 Thumb down 2

 6. Pastebejot, aktyvus ten, kur piarintis gali. Net pasinaudodamas siaubinga mirtimi. Nesuvoki vargselis, kad mes ES ir Europos Taryboj, kur toks istatymas negalimas. Jo nera net Rusijoje. O ka sitas erelis nuveike rimto kovoje pries korupcija ir klaninius? Ogi nieko. Blauzdos per skystos, tik klounu ir neesminius klausimus ir skandalus kelti gali, tuo uzgozdamas esminius klausimus, panasiai, kaip Rusijoj Zirinovskis.

  Thumb up 1 Thumb down 4

  • Grazulis bent jau surmuli kelia – ir uz tai aciu. Jis, gal ir ne intelektualu
   grietineles atstovas, bet nors ,,runkeliu,, mintis garsiai issako, gal kita karta ir ne perdaug literaturiskai, bet bent jau ,,runkeliams,, suprantamai. Zinoma, gal ir noretusi, kad kazkaip gal inteligentiskiau kazkas ta pati pasakytu, bet kad nera kam – arba bailiai, arba prisitaikeliai -savanaudziai, arba karjeristai ,arba siaip degeneratai.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 7. Pritariu, kad mirties bausme sumazintu ziauriu zmogzudysciu skaiciu. Akis uz aki- tyciskai atemes gyvybe kitam zmogui, turi ir pats mirti.

  Thumb up 6 Thumb down 1

 8. Pritariu, nes dabar, kai nuteistieji iki gyvos galvos vis dėlto turi galimybę išeiti į laisvę, o gyvenimas kalėjime kai kam malonesnis nei gyvenimas laisvėje, turim nusikalstamumo augimą. Labai akivaizdus įrodymas, kad to reikia, Jonaičio byla. Brazauskas jį atleido nuo įkalinimo iki gyvos galvos ir paleido į laisvę, rezultatas – išprievartautos ir nužudytos trys merginos ir jis vėl kalėjime. Mano įsitikinimas – kas nužudė vieną kartą, žudys ir kitą, reikia tik preteksto ar situacijos.

  Thumb up 12 Thumb down 2

 9. Prezidentas Rolandas Paksas tik pašnekėjo, kad REIKĖTŲ išimtinais atvejais taikyti ir mirties bausmę, tai visokios betos su algirdais kaip vanagai puolė prezidentą kapoti. O va, P.Gražulis net įstatymo projektą pateikė, ir… kapų tyla. Kaip tai suprasti? Kur dabar visos vulgarios betos su algirdais. Išeitų, kad jei protingas žmogus stengiasi ką nors gero pasiūlyti, tai jį reikia srutose išmaugdyti, o jei koks durnelis savireklamai, – viskas OK?

  Thumb up 3 Thumb down 5

  • Taip ir padvelkė tais „gerais laikais“, kai pieno primilžiai priklausydavo ne nuo karvės, bet nuo melžėjos. Juo geresnė melžėja, juo daugiau iš tos pačios karvės primelždavo. Tokias net į AT deputatais rinkdavome. Arba paršiukų kiekis. Taip pat tiesioginę priklausomybę turėjo nuo kiaulių prižiūrėtojos. Pav. Onutė iš kiekvienos paršavedės „gavo“ po 13,2 paršiuko, o Marytė – po 13,8 (gal daugiau gostė?). Ordinas, be abejo Marytei. Gal ne tiek geri, kiek savotiškai įdomūs laikai buvo… 2007-08-15, IP: 74.99.128.168
   Ar ne tu, Baba, gyreisi 5 penkmečių kolchozo melžėjos stažu?

   Thumb up 1 Thumb down 1

 10. įkalinti iki gyvos galvos, jei kitaip nenorima, ir jokiu būdu netaikyti jokios amnestijos. Dabar gi “jaunuoliai” žudo šaltakraujiškai, nes žino, kad po kurio laiko vėl bus laisvėje. JOKIŲ AMNESTIJŲ ŽUDIKAMS.

  Thumb up 10 Thumb down 0

 11. Taip, išimtinais atvejais. Šis jaunuolių nusikaltimas nedovanotinas, kaip nedovanotinas ir tų dviejų gimnazisčių žiauriai sukapojusių savo draugę.

  Thumb up 7 Thumb down 1

 12. neleidzia ivedineti mirties bausmiu nusikalteliams, bet uztat Europa sutinka, kad is paciu zmoniu nusikalteliai gali atimdineti gyvybes.

  Thumb up 4 Thumb down 1

 13. Ne vien Gražulis. Jei nusikaltėliams netaikoma mirties bausmė, tai jie taiko net nesusimąstydami.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 14. Būtina sugražinti mirties bausmę.per daug įžūlūs nusikaltimai.Nebijoma nei Dievo ,nei velnio.

  Thumb up 10 Thumb down 2

 15. Nuojauta man kužda, jog tai nebuvo “spontaniškai” subrandintas nusikaltimas. Manau, jog mergina buvo tiesiog įviliota į spąstus, o toks susidorojimas su ja buvo iš anksto numatytas.
  Tai nereiškia, jog mergina tiesiogiai bendravo su žudikais. Bet galimai buvo “pakišta” jiems per savo pačios dabartinius, ar ankstesnius, “kontaktus”.
  Manau, jog tiriant šią baisią tragediją, turi būti sulaikyta kur kas daugiau asmenų.
  Taip pat lieka visai neaišku, ar tas asmuo, kuris, likus dviems dienoms iki įvykio, žodiniu sutarimu “pardavė” transporto priemonę vienam iš įtariamųjų, nėra nusikalstamo suokalbio dalyvis……

  Thumb up 8 Thumb down 2

  • sudetinga musu tirejams tirti. Juk daug patogiau pirma pasitaikiusia versija pasigriebti. O ir tu triju menesiu, per kuriuos bus suimti itaremieji, tikrai bus per mazai tokiems, is darzelio auklyciu, surinktiems tyrejams.

   Thumb up 2 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...