Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 3 Trečiadienis
 

P.Gražulis: „Anksčiau buvo madinga būti komunistu, dabar – pederastu“

2013-07-25 13:32 | Aktualu | Komentarų (115)

Seimo narys Petras Gražulis mano, kad pederastai - baisiau už komunistus. KK nuotr.


Giedrė Gorienė

-Šiandien Seime įvyko spaudos konferencija, skirta homoseksualų eitynėms. Konferencijoje pasisakė Seimo narė A.Pavilionienė, taip pat kalbėjo iš JAV atvykęs homoseksualizmo judėjimo pradininko JAV H.Milko sūnėnas S.Milkas, kuris irgi prisipažino esąs “toks pat”. Į konferenciją atvyko ir nemažai Lietuvoje reziduojančių užsienio šalių ambasadorių, kurie plojo homoseksualizmą propaguojantiems konferencijos dalyviams. Kaip jūs tą vertinate?

-Tai, kas vyksta Seime, yra marazmas. Faktiškai, padedant ES klerkams, griaunami valstybės pamatai. Tai yra dvasinis genocidas. Dėl to aš įsisegiau šią gedulo juostelę.

Labai gaila, kad mūsų valstybės institucijos išduoda tokiems renginiams leidimą – teismas paniekino įtvirtintas vertybes.

Kaip jūs žinote, šiemet sukanka 150 metų nuo 1863 metų sukilimo, kai buvo nužudyti to sukilimo vadovai. Šalia Lukiškių aikštės – ir KGB rūmai, kiek čia pralieto kraujo: politinių kalinių kiek nužudytų! Ir mes šitaip „pagerbiam“ atmintį visų, žuvusių už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę? Tai yra tragedija, išniekinimas mūsų aikštės.

Per 22 metus nesugebam pastatyti paminklo, įamžinti pagarbą tiems žmonėms, kurie padėjo galvas už Lietuvą, o šiandien mes tokiu renginiu išniekiname Lukiškių aikštę.

Aš manau, kad nedrįstų nė vienas okupantas šitaip žiauriai išniekinti mūsų aikštę, kaip tai vyksta nepriklausomoje Lietuvoje.

Prognozuoja greitą ES žlugimą

-Jeigu ir toliau bus einama tokiais tempais, kokią prognozuojate ES ateitį?

-Jeigu ir toliau bus einama tokiais tempais, kokiais šiuo metu eina Europos Sąjunga, vedama visų Europos Sąjungos klerkų, Europos Sąjungos laukia Romos imperijos likimas – jinai supus, sugrius. Kaip sugriuvo Romos imperija, Bizantijos imperija, kaip sugriuvo Babilono imperija ir visos kitos imperijos, kurios sužlugo, nes nusikaltimą puoselėjo ir saugojo kaip gėrį.

Tai yra nusikaltimas. Homoseksualus iškrypimas – tai yra blogis, su kuriuo reikia kovoti. Ypač jaunimą nuo jo apsaugoti – aiškinti, kad tai yra blogis, o ne jį puoselėti.

Jeigu mes puoselėjame blogį, o ne su blogiu kovojam, tai kokia mūsų valstybės ateitis? Neturi valstybė ateities. Ne tik Lietuva – neturi ateities visos Europos Sąjungos valstybės. Ir Europa sugrius labai greitai.

Siūlo lygiuotis į Rusiją ir Ukrainą

-Jūs pasveikinote Rusijos prezidentą V.Putiną, pasirašiusį įstatymą, draudžiantį homoseksualizmo propagandą Rusijoje. Ar gavote kokį atsakymą?

-Ne, negavau. Aš išsiunčiau oficialų pasveikinimą. Žiūrėkite, šiuo klausimu Rusija – apie kitus klausimus aš nekalbu – mums yra pavyzdys. Ir štai Ukrainoje parlamentas priiminėja dar griežtesnį įstatymą: ten siūlo už homoseksualių santykių propagavimą iki 7 metų laisvės atėmimą. Jau per pirmą skaitymą šiam įstatymo projektui Ukrainos parlamente buvo pritarta absoliučia balsų dauguma, ir aš manau, kad rudenį šis įstatymas bus priimtas.

Tai štai, į ką mes šiuo klausimu turime lygiuotis – į Ukrainą ir į Rusiją. Ir tikrai džiugu, kad jie nepasiduoda spaudimui nei ES klerkų, nei Amerikos prezidento, o apsaugos Rusijos, Ukrainos jaunimą nuo visiško degradavimo.

Jeigu būtų ir Lietuvoje priimti įstatymai, jie negalėtų nei gauti pinigų, nei propaguoti savo iškrypimo.

“Kas vyksta Europoje, yra tragedija”

-Spaudos konferencijoje Seime homoseksualizmo judėjimo pradininko Amerikoje vaikaitis padovanojo A.Pavilionienei knygą vaikams – knygą, kuri Kalifornijos valstijoje skaitoma vaikams darželiuose, yra mokyklose, – kurioje vaikai jau mažens supažindinami su homoseksualizmo pradininko Amerikoje H.Milko istorija, darbais. Ar tai reiškia, kad gerai dar nežinodami savo šalies istorijos, ir pas mus vaikai darželiuose jau bus mokomi homoseksualizmo istorijos? Ką jūs apie tai manote?

-Jau buvo bandoma ir Lietuvoje tai daryti. Buvo bandoma homoseksualams eiti į vaikų darželius, mokyklas, buvo dalinamos knygutės, kaip princas įsimylėjo princą, berniukams buvo liepiama lakuotis nagus, mergaitėms – rengtis kaip berniukams ir pan.

Tas procesas vyksta ne tik Amerikoje, bet ir visame „demokratiniame“ pasaulyje. Ir mes turime dėti visas pastangas ir neleisti luošinti mūsų vaikų.

O yra juk pasakyta: „Lenk medį, kol jaunas“. Ir jeigu trijų metų vaikui, kuris nežino, kas yra lytis, bus diegiama, kad tas pats su berniuku ar su mergaite, tai jis taip ir supras.

Taigi tai, kas vyksta Europoje, yra tragedija. Tai yra nusikaltėliai.

Čia susirinko tautos duobkasiai ir nusikaltėliai.

Šeštadienį protestuos

-Šeštadienį vyks homoseksualų paradas. Ką rengiatės daryti?

-Aš tikrai vyksiu, pareikšiu protestą. Renkamės 12 valandą Katedros aikštėje – visi, kurie nepritariame homoseksualų Gedimino prospekto ir Lukiškių aikštės išniekinimui, o po to, kokių imsimės veiksmų… Galbūt žygiuosime į Lukiškių aikštę – galbūt bandysime ją aptverti ir neleisti išniekinti visų, žuvusių Lukiškių aikštėje už laisvę ir nepriklausomybę.

Žinot, man taip dabar kalbama: toleruokim, nematykim. Neprisimename Lietuvos okupacijos istorijos, kaip 1940 metais Lietuvos valdžia įsileido sovietų kariuomenę ir kuo baigėsi?

Mes kovokim pirmoje stadijoje su vėžiu, o ne trečioje, ar ketvirtoje stadijoje.

Šiandien visom įmanomomis priemonėmis mes turime kovoti prieš paradus. Jie po to reikalaus santuokų, po santuokų jie prašys, kad galėtų įsivaikinti vaikus, po to eina įstatymai į Seimą, kad jie galėtų atiminėti iš šeimų vaikus ir pasiimti sau ir juos ten tvirkinti.

Todėl, aš manau, mes visomis įmanomomis priemonėmis kiek galima anksčiau kovoti su blogiu Lietuvoje, nes jį lengviau įveikti.

„Pederastai – baisiau negu komunistai“

-Jūs prašote šeštadienį leisti jums pasisakyti per homoseksualų eitynes. Ar nebijote dėl savo saugumo?

-Aš tikrai nebijau jų. Kadangi jie kalba, kad jie labai tolerantiški, tai tegul leidžia išsakyti ir kitą nuomonę – ką aš galvoju apie juos ir apie jų šituos paradus. Tai mes pamatysim, kiek jie demokratai yra ir kiek jie tolerantai yra.

Jie toleruoja tik save ir primeta savo nuomonę visai visuomenei. Aš sakau: jūs gyvenkite savo asmeninį gyvenimą, kokį jūs norit, darykite kovoje, ką norit, bet nepropaguokit, neikit į darželius, į mokyklas ir nežalokit mūsų jaunimo.

-Jūsų pasisakymus prieš homoseksualų paradus priešininkai bando paaiškinti, esą jūs taip darotės reklamą. Ką į tai atsakytumėte?

-Be abejonės, tai yra mano pozicija. Kol gėjai nevaikščiojo po upių krantus, Gražulis tylėjo. Ir apskritai prieš 30 metų aš nežinojau, kas tas homoseksualas. Iš viso manęs nedomino tie dalykai. O dabar kas yra? Tragedija kažkokia! Anksčiau buvo madinga būti komunistu, dabar – pederastu! Dar baisiau! Anksčiau komunistai drausmės bent turėjo laikytis, o dabar – viskas, jie gali ką nori daryt, pederastai! Baisiau negu komunistai!

-Tai ką darysit?

-Kovosim! Sovietmečiu sėdėjau kalėjime kovodamas prieš komunistus, o dabar, matyt, reikės sėsti į kalėjimą, kovojant su… pederastais. Nėra kito kelio!

-Ačiū už pokalbį.

Komentarai

 

 

 
 1. tikra teisybe paprastais zodziais paaiskinta. Lietuviai turi diktatturoms tam imuniteta,kadangi turi su kuo palyginti. Rytu europos diktaturoj SSR-e skaite Lenino biografija vaikamsDbarartineje Vakaru sajungos diktaturoje vaikams skaitoma pederastu politikos idiegejo biografija ir sekso ivairios pozos,bei rodoma pornografija per prievarta mokyklose. Skandinavijoj vaikai turi parasyti rasineli mokytojams per sekso pamoka apie savo pirmaji seksualini patyrima bei savo protarima pederastu politikai,nes kitaip utres reikalu su policcija(socialinem tarnybom ir pan.),kas gali bloguoju baigtis visai seimai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Lietuvoje tas iškrypimas prasidėjo, matyt, jau tada kai nuo Sąjūdžio atėję į Seimą, pamiršo viską kas buvo žadėta sąjūdyje ir viską užgožė tik pinigų ir valdžios troškimas. O kai prasidėjo gedimas, nebuvo nei kam nei kuo jį užgydyti. Čia tik tęsinys…
  Grąžulis drąsus vyras, tik vienas prieš šitą esamą valdžią ir teisėtvarką nepadarys , tuo labiau kad jie veikia kaip pagal kažkieno, gal dar ir ne Lietuvoje parašytą scenarijų; Sukelti maksimalią sumaištį Lietuvoje.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 3. Petrai, neatsilik nuo mados…Pradžia yra: gerai papozavai prospekte rėplomis, atstatęs subinę policijai: padėjai subinkai demonstruoti…

  Thumb up 0 Thumb down 4

 4. tu ne vienas petrai,,, zinau kad kito parado tikrai nebus , nedaleisim , jie issiseme , zinom kaip juos isaukleti, valdziazmogiai tures atsakyti uz savo isdavyste…

  Thumb up 7 Thumb down 0

 5. Ponas Gražulis labai puikiai apibrėžė laiko madą.Ne veltui Aukščiausiame Teisme teisėjais dirba daug piderų ir lesbiečių,kuriems komanduoja čekistas Kryževičius.

  Thumb up 10 Thumb down 0

 6. geda policijos uniformai ir tiems kas ja devi kad saugo per eitynes piderastus tegu patys apsisaugo o ne uz musu pinigus savo iskrypeliskuma demonstruoja uz apsauga moka patys labai aciu petrui grazuliui uz kova su piderastais palaikau jus ir palaikysiu

  Thumb up 16 Thumb down 0

 7. Dar sovietmeciu sakydavo,,tarp alyvu ir agrastu- pilnas krumas pyderastu”
  O dabar,laisvoj Lietuvoj pilna tu ,,krumu” su Seimo lyberastu veikeja DKudyte,
  socdeme-Ausrine-Zydrine.Apsisviete paciame ,,grazume”Tai cacos,matai kovotojos uz lygias -nelygias teises.Todel teisus P.Grazulis,sakydamas,kad sovietmeciu buvo madinga buti komunistu-onanistu, o dabar -pedofilu,liezbe,
  zoofilu ir ivairiu filu.Geda.

  Thumb up 20 Thumb down 0

 8. Negi Seimo nariui grazuoliui niekas nepatiki jokio rimtesnio darbo Seime, kaip tik SOW per gėjų eitynes? Įdomu, kas jį samdo ir kas moka jam už tai?

  Thumb up 0 Thumb down 21

 9. Kodel mums per prievarta gruda pederastus na jaigu jie ES tokie tai ir tiliai jais bukit .Visas pasaulis pediku nekencia. Kodel paradas Vilniuje kataliku sali pabandikit musulmonu salise tada as paziuresiu kaip jus nesit kudasiu O ta ausrine sarmata kad i seima pateko su socdemais ji jiems garbes nedaro savo veiksmais.Butkevicius turi pagalvot arteja prezidento rinkimai.

  Thumb up 26 Thumb down 0

 10. sitam sventajam petrui reiktu galvos tamografija pasidaryt..bloga nuo tokiu reksniu…turi savo nuomone tai ir issakyk ja,bet nerek,kaip kaimo stuobrys…man tai geda,kad tokie seme sedi……….

  Thumb up 1 Thumb down 35

 11. Rusijos ir Ukrajinos kova su fasistuojanciais iskrypeliais yra pavyzdine.Del zemes pardavimo Vengrija parode pavyzdi.Tad islikime su zmogiska prigimtimi,saugokime proteviu zeme,nes globalinis,iskrypeliskas virusas mus sunaikins.Tad vienybes kovoje su blogiu.

  Thumb up 30 Thumb down 0

 12. Gal tiksliau turėtų būti toks pavadinimas: “Anksčiau buvo NAUDINGA būti komunistu, o dabar — …

  Daugelis stodavo į komunistų partiją iš išskaičiavimo, norėdami daryti karjerą. užimti vieną ar kitą postą. Ne partijos nariai neturėdavo galimybių kilti karjeros laiptais.

  Thumb up 18 Thumb down 0

 13. Petrai Grauzuli – viskas paprasta. Tai globalinis pasaulinio masto zmoniu populiacijos mazinimo planas. Dvi moteris ar du vyrai negali pasigymdyt vaiko, jie isivaikina ir isaukleja lezbiete ir pederasta. Po 50 metu liks auksinis milijardas isrinktuju zmoniu kurie ne pis siknaskiliu….

  Thumb up 17 Thumb down 0

 14. Tai jau Garliavos ivykiai parode,kad Lietuva Pedofilu rojus,o eitynes ,kad pidarstu.Ot iki ko dagyvenom laisvoj Lietuvoj,rusai dar tokius brudus nors naikina,o cia nera zodziu ka ir besakyti.Dar ir Povilioniene pasirodo tokia.

  Thumb up 29 Thumb down 1

 15. Čia yra tautos mulkinimas dirbtinai sugalvojant problemą, kadangi Garliavos pedofilijos problema jau išseko. O faktiškai didžiausia problema yra žmonių nedarbas, dėl nedarbo prievartinis bėgimas iš Lietuvos.

  Thumb up 15 Thumb down 1

 16. Šįkart nuoširdžiai palaikau savo rajono deputatą P.Gražulį-kažkaip reikia apsaugoti mūsų jaunimą,nes šeimos tikslas-vaikus dorus išauginti ir kažkodėl daugiavaikės šeimos apsaugos neprašo ,eidamos Gedimino prospektu,gal atiduokime jiems apsaugai skirtus pinigus,o šie žmogeliai-homoseksualai
  be apsaugos pražygiuos….

  Thumb up 44 Thumb down 2

 17. Partiniai, kurie priklausė TSKP, buvo komunistai, bet jie nebuvo pederastai. Va bolševikai – tikrai buvo aršesni už pederastus.

  Thumb up 18 Thumb down 1

 18. Būtina kurt sąjūdį Lietuvos laisvei atgauti,nes tapome pavergti ir įjungti į Europos pederastų sąjungą. Būtina nedelsiant iš šios sąjungos išstoti!

  Thumb up 42 Thumb down 3 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...