Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 12 Penktadienis
 

Osama bin Ladenas – teroristas ar CŽV agentas?

2013-01-18 20:10 | Užsienis | Komentarų (38)

Osama bin Ladenas - CŽV agentas ar teroristas?


Ramūnas Alaunis

Kiekvienais metais pažymint Rugsėjo 11-ą dieną įvykdytus teroristinius išpuolius Niujorke kartojama oficiali JAV Vyriausybės versija – išpuolius suorganizavo Osama bin Ladenas, įvykdė Al Qaeda, Afganistano Talibano vyriausybė bendrininkavo.

Abu JAV prezidentai – George W. Bushas ir Barackas Obama tvirtina, kad Osama bin Ladenas suplanavo Rugsėjo 11-os teroro atakas ir yra atsakingas už jų organizavimą.

Tačiau JAV kaltina Al-Qaeda todėl, kad pateisinų “Globalinį karą prieš terorizmą”, remiantis JAV Gynybos ministerijos vadinamo Pentagono “Prevencinio karo” doktrina.

JAV globalinis karas, prisidengiant pasauline “kova prieš terorizmą”, nukreiptas ne tik į pavienes tarptautines teroristines organizacijas, tarp jų Al-Qaeda, bet yra nukreiptas ir prieš įtariamas terorizmo “šalis – remėjas”, pavyzdžiui Iraną. Tad JAV ir NATO šalių kaltinimai Iranui, kad šis remia “Sunitų džihadistų teroristų tinklą .”

Negana to, 2011 metų gruodžio, JAV Manheteno (Niujorko) apygardos teismas, pasiremdamas pasirinktinais liudijimais ir suklastotais įrodymais, apkaltino Iraną padėjus 9/11 Al-Qaeda lėktuvo pagrobėjams.

Tyrimas prieš Iraną, įtariamą terorizmo rėmimu, buvo pradėtas 2004 metais, remiantis 9/11 Komisijos rekomendacijomis “dėl akivaizdaus ryšio tarp Irano, Hezbollah ir 9/11 pagrobėjų.”

9/11 Komisijos rekomendacijos buvo tokios, kad “matomas ryšys” reikalavo “tolesnio JAV vyriausybės tyrimo.” (9/11 Komisijos pranešimas , p. 241). (Iran 911 case.com).

2011 metų gruodžio mėnesį JAV Niujorko pietinės apygardos teismo nuosprendžiu (Havlish v. Iran) „JAV apygardos tesėjas George B. Danielsas nusprendė, kad „Iranas ir Hezbollah (palestiniečių pasipriešinimo prieš Izraelio okupaciją judėjimas) materialiai ir tiesiogiai palaikė Al-Qaeda 2001 Rugsėjo 11-ą dieną ir teisiškai yra atsakingi už padarytą žalą šimtams nukentėjusių šeimų nariams, kurie yra ieškovai šioje byloje.“

Kas buvo Osama bin Ladenas, kaltinamas 9/11 atakų organizavimu?

JAV administracija tylomis pripažįsta, kad Osama bin Ladenas buvo pasamdytas JAV CŽV (Centrinės Žvalgybos Valdybos), vykstant Tarybų Sąjungos – Afganistano karui. Osama bin Ladenas buvo Al-Qaedos lyderis, kurį slaptai rėmė CŽV.

Amerika oficialiai pripažistą, kad “ji palaikė Al-Qaedos džihadistų kryžiaus karus prieš Tarybų Sąjungą.”

Remiantis Vašingtono pasakojimu, Osama bin Laden “atsisuko prieš juos” pasibaigus Tarybų Sąjungos – Afganistano karui, kuris dauguma atžvilgiu sutapo su Šaltojo karo pabaiga – 1989 metais.

Šaltojo karo pabaigoje (1989 m) buvo kalbama, kad bin Ladenas apleido džihadą – Šventąjį karą. Su tam tikromis dvejonėmis bin Ladenas buvo vaizduojamas kaip “Taikos karys” įsitraukęs į “humanitarinius reikalus.”

1993 metų gruodžio 4 dieną Britanijos laikraštyje “The Independent” Robertas Fiskas paskelbė straipsnį (“Anti-Soviet warior put his army on the road to peace”), kuriame Bin Ladeną apibūdino kaip buvusį “laisvės kovotoją”, “Saudo Arabijos verslininką” ir filantropą, stovintį „Taikos kelyje.“

Al-Qaeda, JAV ir NATO Bosnijoje

Tačiau yra pakankamai įrodymų, kurie patvirtina, kad Šaltojo karo metu bin Ladenas palaikė ryšius su CŽV – netiesiogai, per Pakistano karinę žvalgybą (ISI) – ir tęsė savo vaidmenį JAV finansuojamame “žvalgybos personale”.

Al-Qaeda tiesiogiai dalyvavo JAV-NATO finansuojamame Jugoslavijos pilietiniame kare Bosnijoje, kur tiekė paramą Bosnijos Musulmonų Armijai (BMA).

Al-Qaedos ryšiai su JAV prezidento Clintono administracija yra pilnai užfiksuoti ilgame Respublikonų Partijos Komiteto (RPK) pranešime JAV Kongresui, paskelbtame 1997 metais.

RPK Kongreso pranešimas kaltino JAV prezidento Clintono administraciją dėl to, kad ji “padėjo paversti Bosniją į islamo kovotojų bazę”, kuri per save pasivadinusį “Islamo Kovotojų Tinklą” (Militant Islamic Network) vadovavo samdant tūkstančius mudžahedų kovotojų iš viso islamo pasaulio.

Ironiška, tačiau Osamos bin Ladeno Sudane įkurta nevyriausybinė organizacija, kuri buvo paminėta Roberto Fisko 1993 metų straipsnyje, JAV Respublikonų Partijos Komiteto (RPK) ataskaitoje yra identifikuota kaip “netikra humanitarinė organizacija”, susijusi su Bosnijos teroristų tinklu ir tiesiogiai palaikoma prezidento Clintono administracijos:

“… Vienos iš Sudane įkurtos “humanitarinės organizacijos”, pavadintos “Trečiojo Pasaulio Pagalbos Agentūra“ (ang. Third World Relief Agency), vaidmuo yra pakankamai gerai dokumentuotas. Prezidento Clintono administracijos “rankų” veikla dalyvaujant Islamo ginklų tiekimo tinkle apėmė islamo ginklų tiekimo tinklus, tarp jų raketų iš Irano apžiūrą, kurią vykdė JAV vyriausybės atstovai. “Trečiojo Pasaulio Pagalbos Agentūra” – Sudane įkurta netikra humanitarinė organizaciją ilgą laiką buvo pagrindinė ginklų tiekimo į Bosniją grandis. TPPA, tikėtina, yra susijusi su tokiais Islamo teroristų tinklo pastoviais darbuotojais, kaip Sheiku Abdeliu Rahmanu (teismo nuteistu už Pasaulinio Prekybos Centro sprogdinimą 1993 metais) ir Osama Bin Ladenu, turtingu Saudo Arabijos emigrantu, tikėtina, remiančiu daugelį kovotojų grupių.“ (Washington Post, September 22, 96).

Respublikonų partija apkaltino prezidentą Billą Clintoną ir jo Nacionalinio saugumo patarėją Anthony Lake (kuris vėliau vadovavo CŽV) karo kurstymu ir mudžahedų verbavimu, kurie buvo pristatomi į Bosnija.

Al-Qaeda, JAV ir NATO Kosove

XX a. pabaigoje Al-Qaeda, vadovaujama Osamos bin Ladeno, veikdama kartu su Vakarų karine žvalgyba, dalyvavo tiekiant pagalbą Kosovo Išlaisvinimo Armijai (KIA).

“Bosnijos modelis”, aprašytas 1997 Respublikonų partijos Komiteto Kongreso pranešime, buvo atkartotas Kosove. Bendrininkaujant NATO aljansui ir JAV Valstijų Departamentui, modžahedams parsidavę kovotojai iš Artimųjų Rytų ir Centrinės Azijos (tarp jų ir Čečėnijos teroristų) buvo pasamdyti kovoti Kosovo Išlaisvinimo Armijos (KIA) gretose 1998-99 metais, didele dalimi palaikydami NATO karo pastangas.

Remiantis patvirtintais Britanijos kariniais šaltiniais, Kosovo Išlaisvinimo Armijos apginklavimo ir karinių apmokymų užduotis buvo patikėta 1998 metais JAV Gynybos Žvalgybos Agentūrai (U.S. Defence Intelligence Agency – DIA) ir Britanijos slaptajai tarnybai MI6, kartu su “buvusiais ir tarnaujančiais Britanijos 22-ojo SAS (Special Air Services – Specialiųjų Oro Pajėgų) pulko kariais, taip pat ir trijomis Britanijos ir Amerikos privačioms saugumo kompanijoms.

JAV Gynybos Žvalgybos Agentūra DIA kreipėsi į Britanijos slaptąją tarnybą MI6, kad ši parengtų karinių apmokymų programą Kosovo Išlaisvinimo Armijai. Tuomet “Britanijos slaptoji tarnyba MI6 operacijai vykdyti persamdė dvi Britanijos saugos kompanijas, kuriose dirbo daugelis buvusių 22-ojo SAS pulko karių. Buvo sudarytas sąrašas ginkluotės ir įrangos, reikalingos Kosovo Išlaisvinimo Armijai.”

Kol šios slaptos operacijos buvo tęsiamos, prieš pradedant bombardavimus 1998 kovo 8 dieną, pirmiausia Kosove buvo dislokuoti Britanijos 22-ojo SAS pulko kariai, daugiausia iš D Eskadrono karinių dalinių. Tuo tarpu Britanijos SAS Specialios pajėgos Šiaurės Albanijoje apmokė Kosovo Išlaisvinimo Armiją, kariniai instruktoriai iš Turkijos ir Afganistano, finansuojami “džihado islamistų”, bendradarbiavo apmokant Kosovo Išlaisvinimo Armiją partizaninės ir diversinės taktikos.

Pats Osama Bin Ladenas asmeniškai lankėsi Albanijoje. Jo vadovaujama teroristų grupė buvo viena iš tų islamistinių fundamentalistinių grupuočių, kurios siuntė Al-Qaedos kovotojus kariauti į Kosovą. Manoma, kad bin Ladenas Albanijoje savo veiklą pradėjo dar 1994 metais.

Albanijos šaltiniai sako, kad tuometinis Albanijos prezidentas Sali Berisha palaikė ryšius su kai kuriomis grupuotėmis, kurios vėiau pasireškė kaip ekstremistiniai fundamendalistai.

Remiantis buvusiu Interpolo Kriminalinės Žvalgybos Valdybos direktoriaus padėjėju Ralfu Mutschke, taip pat liudijusiu JAV Atstovų rūmų Teisės Komitetui: “JAV Valstijų Departamentas įtraukė Kosovo Išlaisvinimo Armiją (KIA) į teroristinių organizacijų sąrašą, nurodydamas, kad KIA finansavo savo karines operacijas iš pinigų, gautų iš tarptautinės heroino prekybos ir paskolų iš Islamo šalių ir atskirų asmenų, tarp kurių buvo ir Osama bin Ladenas.”

Kitas (KIA) ryšys su Bin Ladenu yra faktas, kad lyderio brolis Egipto džihado organizacijoje ir Osamo bin Ladeno karo vadas vadovavo elitiniam KIA daliniui per Kosovo konfliktą.” (JAV Kongresas, Interpolo Kriminalinės Žvalgybos padalinio vadovo Ralpho Mutsche liudijimas JAV Atstovų rūmų Teisingumo Komitetui, 2000 sausio 13 d.).

Al-Qaeda, JAV ir NATO Makedonijoje 2001 metais

JAV kariuomenė ir Al-Qaeda bendradarbiavo remiant save pasiskelbusia “Makedonijos Nacionaline išlaisvinimo Armija” (angl. Macedonia National Liberation Army – NLA) ir dalyvavo teroristinėse atakose buvusioje Jugoslavijos Makedonijos respublikoje.

“Makedonijos Nacionalinė Išlaisvinimo Armija” (NIA) buvo “Kosovo Išlaisvinimo Armijos” (KIA) padalinys. Makedonijos NIA ir KIA teroristai buvo apmokyti ir finansuojami JAV privačiai samdomų kovotojų kompanijos “Military Professional Resources International” (L3 – MPRI), su kuriais sutartis buvo sudariusi JAV Gynybos ministerija – Pentagonas. (Nuo 2012 liepos 18 “L3 –MPRI” buvo reogranizuota “ENGLITY Corp.“).

2001 metų birželio – liepos mėnesį tarp užsienio samdomų kovotojų, kariaujančių “Kosovo Išlaisvinimo Armijoje” ir “Makedonijos Nacionalinėje išlaisvinimo Armijoje”, buvo modžahedai iš Artimųjų Rytų ir buvusių Tarybų Sąjungos Azijos republikų, taip pat kariai iš kai kurių NATO valstybių, tarp jų Britanijos, Olandijos ir Vokietijos. Kai kurie iš šių Vakarų samdomų kovotojų anksčiau kariavo “Kosovo Išlaisvinimo Armijoje” ir “Bosnijos Musulmonų Armijoje.”

Tuo metu, kai Vašingtonas tiekė ginklus “Makedonijos Nacionalinės Išlaisvinimo Armijos“ teroristams, kurių tarpe buvo ir Al-Qaedos samdiniai, kitiems 3500 sunkiai ginkluotiems NATO kariams (vėliau jų skaičius buvo padidintas iki 4500) buvo duotas JT mandatas “nuginkluoti sukilėlius” ir įgyvendinti ugnies nutraukimą. Šią karinę operaciją, turint JT ST mandatą (JT ST Rezoliucija 1345) NATO pradėjo 2001 rugpjūčio 22 dieną kodiniu pavadinimu “Essential Harvest”i (Liet. Esminis derlius). “Operation Harvest” pradėta efektyviai įgyvendinti rugpjūčio 27 dieną, likus dviems savatėms iki 2001 Rugsėjo 11 teroristinių atakų.

Ši fiktyvi NATO “taikdarių” operacija, vadovaujant Britanijai, ketino susilpninti Makedonijos karines pajėgas ir destabilizuoti Makedonijos vyriausybines institucijas. Buvusios Jugoslavijos Makedonijos respublikos Ministro pirmininko Ljubco Georgijevskio žodžiais tariant: “Jų tekstas (NATO “Taikos planas”) yra pakankamai žiaurus, dar žiauresnis ir nerimą keliantis jų būdas, kuriuo jie stengiasi suardyti Makedonijos vyriausybines institucijas. …Visi teroristiniai veiksmai Makedonijoje buvo palaikomi Vakarų demokratijų… visos grėsmės ir šantažas jau buvo naudojami seniai, išskyrus tai, kad NATO dar pradės vykdyti oro antskrydžius prieš mus.”(Macedonian Prime Minister Mr. Ljubco Georgievski).

NATO bendradarbiavimą su Al-Qaedos teroristais patvirtina ne tik buvusio Makedonijos ministro pirmininko Ljubco Georgijevskio pareiškimai, bet tai patvirtina daugelis žiniasklaidos pranešimų, daugelio liudininkų pasakojimais, fotografijomis.

Ironiška, tačiau už šių “Makedonijos Nacionalinės Išlaisvinimo Armijos”, sujungtos su AL-Qaeda samdiniais teroristinių išpuolių Makedonijoje, kurie paruošė kelią 2011 rugpjūčio 27 NATO intervencijai, stovėjo Vašingtonas . NATO operacijos “Essential Harvest” tikslas nuginkluoti “Makedonijos Nacionalinės Išlaisvinimo Armijos” teroristus buvo tik priedanga. Slaptoje NATO darbotvarkėje buvo numatyta prisidengiant “humanitarine intervencija” pakeisti režimą Makedonijoje.

Tuo metu, kai JAV Valstijų sekretorius Colinas Powellas turėjo jau patvirtintą Amerikos apsisprendimą “kovoti prieš terorizmą”, JAV kariniai instruktoriai kovojo kartu su “Makedonijos Nacionalinės Išlaisvinimo Armijos” teroristais. Makedonijos NIA ne tik buvo sujungta su Al-Qaedos samdiniais, tačiau NIA sukilėliai buvo palaikomi JAV specialiųjų pajėgų: “Tarp sukilėlių, kurie buvo atitraukiami, buvo 17 “instruktorių” – buvę (MPRI) JAV karininkai, kurie pravedė karinius apmokymus sukilėliams. (Ir) ne tik tai: Makedonijos saugumo pajėgos tvirtina, kad 70 proc. karinės įrangos, kurią partizanų kovotojai pasiėmė su savimi yra JAV gamybos,” – 2001 birželio 27 d. rašė Vokietijos laikraštis “Hamburger Abendblatt”.

Šie įvykiai yra reikšmingi tuo, kad likus vos keliems mėnesiams prieš 2001 Rugsėjo 11-ąją įvykdytus teroro aktus buvę JAV karinių pajėgų karininkai, kurie papildė teroristinių brigadų gretas, 2001 birželio mėnesį patys buvo pagauti kruvinomis rankomis kartu su Al-Qaeda samdiniais.

Tai įrodo, kad dar keletą savaičių prieš Rugsėjo 11 –ą įvykdytas teroristines atakas Niujorke Al-Qaeda aktyviai kolaboravo su JAV kariuomenės karininkais, sudariusiais sutartis su JAV Gynybos ministerija vadinama Pentagonu.

Oficiali Rugsėjo 11 – os teroristinių išpuolių Niujorke istorija yra paremta “skaudžiomis pasekmėmis” (ang. Blowback), būtent Al Qaeda – tariamas Rugsėjo 11-os teroristinių atakų vykdytojas – „atsisuko prieš mus“ (amerikiečius) 1989 metais pasibaigus šaltajam karui. Tačiau, įvykiai Bosnijoje, Kosove ir Makedonijoje akivaizdžiai patvirtina, kad Al-Qaeda buvo JAV (karinės) “žvalgybos personalas” nuo 1990-ųjų iki 2001 metų birželio mėnesio, kuomet Makedonijos Nacionalinės Išlaisvinimo Armijos Al-Qaeda darbuotojai buvo suimti, kartu su JAV karo instruktoriais.

“Kosovo Išlaisvinimo Armijos” ir Makedonijos “Nacionalinės Išlaisvinimo Armijos” teroristai buvo finansuojami JAV karinės pagalbos fondų, Jungtinių Tautų taikos palaikymo biudžeto ir iš keleto islamistinių organizacijų, tarp jų ir iš Osamos bin Ladeno Al-Qaedos. Iš narkotikų prekybos gauti pinigai taip pat naudojami finansuoti teroristus bendrininkaujant su JAV vyriausybe.

Modžahedų, kurie galėtų kariauti “Nacionalinės Išlaisvinimo Armijos” gretose Makedonijoje, verbavimas buvo įgyvendinamas per įvairias islamistines grupuotes. JAV kariniai patarėjai veikė kartu su Modžahedais tose pačiose karinėse pajėgose. Vakarų Europos šalių NATO kariavo kartu su Modžahedais, pasamdytais Artimuosiuose Rytuose ir Centrinėje Azijoje. Tačiau JAV žiniasklaida tai vadina “sunkiomis pasekmėmis” (“blowback”), kuomet taip vadinamas “žvalgybinis personalas” (ang. “intelligence assets”) atsisuko prieš savo rėmėjus!

(Žvalgybininkų kalboje, “the blowback” (liet. “skaudžios pasekmės”) reiškia “žvalgybinį personalą”, kuris, gavęs ginklų ir finansinės paramos, savo veiklą nukreipia prieš savo rėmėjus, šiuo atveju – CŽV ir taip sukelia “skaudžias pasekmes”).

Po 2001 Rugsėjo 11-os teroristinių aktų 2001-2012 metų laikotarpyje yra gausu įrodymų, kad Al-Qaeda ir Al-Qaedos įsteigtos grupelės Afghanistane, Irake, Libijoje, Sirijoje toliau atliko pagrindinį vaidmenį JAV finansuojamose slaptose operacijose, nors Šaltasis karas jau buvo pasibaigęs.

Bosnijoje, Kosove ir Makedonija strateginis JAV/NATO karinių operacijų slaptas tikslas buvo destabilizuoti ir suskaidyti Jugoslavijos federaciją į atskiras valstybes, panaudojant Al-Qaedos teroristus, kurie sukeltų sektantiškus vaidus ir etninius padalijimus skirtingoje socialinėje, kultūrinėje nacionalinėje visuomenėje.

Bosnijos – Kosovo modelis pakartotas Libijoje ir Sirijoje

“Makedonijos Nacionaline Išlaisvinimo Armiją”, integruotą Al-Qaedos teroristų, galima palyginti su “Laisvąja Sirijos Armija” (ang. Free Syrian Army — FSA), integruota Al-Qaedos teroristų, pasamdytų NATO, Turkijos, Kataro ir Saudo Arabijos šalių. Tų pačių Vakarų Europos šalių, kurios įvykdė intervenciją Bosnijoje, Kosove, Makedonijoje.

Makedonijos ministro pirmininko Georgijevskio tvirtinimas, nukreiptas i NATO oro bombardavimų grėsmes ir į Makedonijos respublikos institucijų griovimą, yra labai panašus į Sirijos prezidento Basharo Al Assado išsakytas grėsmes.

Komentarai

 

 

 
 1. JAV ir Vakarams labai reikia naftos ir kitokiu gamtos istekliu bei nauju rinku.
  Todel visos salys, turicios naftos ar kitu gamtos turtu ir besilaikancios savarankiskos, nuo Vakaru nepriklausomos politikos ir nenorinčios paklusti JAV ir ES diktatui, turi ruostis “demokratinems revoliucijoms” ir NATO pagalbai toms, „revoliucijoms“…
  1. Finansiskai bei ginklais JAV ir ES remiami vietiniai chuliganai ir opozicionieriai eina i gatves ir rekia garsius sukius “Laisve, demokratija…” (S. Afrika, Sirija, Baltarusija, Rusija…). Jeigu vyksta rinkimai, ir nors kelis % balsu surenka koks JAV ar ES statytinis, tuoj pradedama klykti visam pasauliui, kad rinkimai suklastoti, o už dolerius rekianti minia uzima kokia nors aikšte sostineje…
  2. Visa tai filmuojama, dedama i interneta, viskas vakaru ziniasklaidos ziniose parodoma, kaip diziuliai mitingai, kad valdzia ziauriai su jais elgiasi, zmones neapsikente valdzios savivales isejo i gatves, nors tu isejusiu buna simtosios procento… Ka galvoja likusieji keli ar keliasdesimt milijonu, niekam nerupi.
  3. Paskelbiamas uzltimatumas salies valdziai, kad ji nustotu skriausti demonstrantus, kad paklustu demonstrantu reikalavimams…(kad sudaryti ispudi, jog NATO, nera agresore, o stengiasi taikiai sureguliuoti, padeti…). Zinoma, mitingai nesibaigia, o tik dar labiau suaktyveja, nes toks planas…
  4. NATO nieko nelieka kaip tik “padeti” „taikiems” doriems, tauriems, puikiems …mitinguotojams nuversti salies valdzia..sunaikinti sali, ivesti savo tvarka…
  5. Salyje desimtmeciams isivyraus CHAOSAS, neramumai, vietiniai karai, sugriaunama ir sunaikinama visa prmone bei ukis ….NES TAIKOS NIEKAM NEREIKEJO.
  6. Kol desimtmeti trunka CHAOSAS, lyg shakalai prie maitos, supuola EKONOMINIAI OKUPANTAI, vadinantys save STRATEGINIAIS (ir eiliniais) INVESTUOTOJAIS, talkininkaujant vietiniams kolaborantams ir isdavikams, uzgrobia visas pelningas veiklos sritis, bankus, gamtos isteklius.
  7. „Investuotojai“ pompuos is salies milijardinius pelnus, o vyriausybes bus priverstos skolintis pensijoms, mokytoju, gydytoju… algoms…
  8. Cia dosnu kapsa pakis TVF ir Pasaulio bankas, valstybe vis giliau klimps i skolas, o marionetines vyriausybes klusniai vykdys JAV ir jų statytiniu (TVF, PB) nurodymus, dalyvaus NATO „taikos operacijose“ ar balsuos tarptautinese organizacijoje pagal JAV nurodyma…

  PVZ. – kad ir LIETUVA ar EGIPTAS.
  Lietuva jau visa isparduota ir praskolinta, gyventojus negailestingai plesia „strateginiai investuotojai“ (wiljamsai, orlenai, dalkijos, sebai…). Skolu smaugiama vyriausybe klusniai siuncia karius i „taikos misijas“, balsuoja pries Palestinos priemima i JUNESCO ir laizo padus JAV bei ES valdovams…
  Egiptas iki “perversmo” buvo taiki salis, visi ten vaziavo ilsetis, Egiptas ir Neramumai nebuvo sinonimais…o po “perversmo” ten 10 m. bus neramumai…ko prie “blogojo” valdytojo niekada nebuvo…tas pats Irake, Libijoje, Afganistane…..
  O per 21 amziaus propogandos priemones I/neta, TV, mums rodoma kaip narsieji “gelbetojai” “gelbeja” salies liaudi nuo piktojo tirono… ir dauguma tuo tiki, nes parodoma kaip holivudo filme…pagal grazu scenariju, su graziais vaizdais… Viso to rezultatas – pas pacius „gelbetojus“ kylancios naftos ir kt. produktu kainos, infliacija, ekonomikos nuosmukis…

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Ir aš sakau: vargsta ta Lietuva kankinama NATO ir ES. O tiek mažai reikia, tik nuvažiuoti keliems frontinikams į Maskvą saulę Putino parvežt . Ir… pieno, midaus upės teka- pyragų krantai. Ta saulė šviečia, žydi sodai ir svaigiai kvepia jazminai. Medžiuose žar- pticos tupi- treles treliuoja. Lietuviai vaikšto laimingi- iš kiekvieno pagal sugebėjimus, kiekvienam pagal poreikius. Korupcija tik slogus prisiminimas, teismai krištolinio skaidrumo, prokuratūros iš vis nėra nes nereikia. Valdininkai ateina pas kiekvieną ir paklausia: gal brangus žmogau, tau ko trūksta, gal kas negerai? Tas atsako: ačiū sūneli, “tarybinę Lietuvą liaudis sukūrė”…

   Viskas taip ir būtų, jei ne Tata- neleis į Maskvą, nei už ką.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Prie New York’o dvynių griūties galimai nagus prikišo Irako Huseinas. Osama atrodo persilpnas diedukas, kad suorganizuotų tokią sudėtingą operaciją, sinchronizuotų 5 lėktuvų skrydžius su plastmasiniais peiliukais. Dėl to Huseinas vėliau išleido kvapą kilpoje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • mes išnagrinėsim visą šią istoriją. Ir įvardinsim kaltuosius. Jeigu jie nesugeba. Mes tai padarysim.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 3. komentarui — R—, taip daug zydu i dvyniu pastata neatejo dirbti,nes zinojo ,kad bus susprogdintas,nes zydai sumane pasiimti draudima uz dvynius,o zmones tai tik nereikalinga siuksle,tai stai kokie monstrai valdo ,pabreziu–valdo pasauly,o juk demokratineje visuomeneje turetu buti vadovaujama,-a?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • suki į tą pusę, kad žydai kartu su Alkaida ? Ar informaciją gavo ir niekam nepranešė ? Kad gautų draudimą ? Už ką ? Ar jie buvo apdraudę
   darbuotojus savo naudai ir mokėjo už juos draudimo įmokas ?

   Dėl draudimo esi apskritas nulis. Tai kam apie tai rašai ? Kad pasirodyti asilu ?

   Nenumatytomis aplinkybėmis draudimas negalioja, nes tokiu draudimu niekas ir nedraudžia. ASILE.

   Thumb up 72 Thumb down 2

 4. vardu vykdomi terorai ir sis antiherojus yra sukurtas,o juo naudojasi szv agentai ir net jav buves prezidentas,zodziu ,tokie valdovai ir artina pasauly prie vadinamosios pasaulio pabaigos, as tai netikiu ka sneka politikai,televizijos,o pirmiausia pagalvoju -kam tai naudinga ir viskas tampa asku,bet zinoma,iki tokio lygio reikia subresti,o kitas ir mirsta budamas proto invalidu arba egoistu….

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • aš tau pavydžiu tavo lygio. Graudinuosi, kad mirsiu nepasiekęs net dalelės tavo lygio, ir be aiškumo kas yra kas ? Nes tu juk neišduosi ? A ne ?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Kiek domejaus uzsieny, visi tai supranta, bet nupirktos privacios ziniasklaidos pagalba viskas aiskinama atvirksciai. Pries pinigu jega nepapusi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Klausyk tu tų propagandistų. Jei jiems bus užsakymas, tai ir poną Dievą su ragais ir kanopomis pavaizduos gana įtikinamai.

   Thumb up 72 Thumb down 1

 6. krw barzda uzsiauginsiu kaip bin ladeno 😆 sukuosena zjbs 😆
  o dar jai palapnotu su tokia per…p..e, tai… 😆

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • …., tai ir nušautas būsi, kaip Binladenas (stebint Obamai, Klinton… ir be jokio teismo velniai nušaus, kaip kokį šunį….).;)

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • skirta! Anonymous
    2013-01-19 – 00:07 ! tai ir augink ta barzda kas trukdo??! kokios problemos kamuoja?! )

    Thumb up 72 Thumb down 1

 7. tikrai idomus straipsnis,tik gaila,kad po KK violetiniu kliedesiu visus ju straipsnius priimu kaip netikra piniga.

  Thumb up 72 Thumb down 3

  • patikek, musu “analitikai” nesupranta nei violetiniu, nei zvalgybiniu straipsniu, nes neturi tiesiog smegenu ir analitinio mastymo

   Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Ar tiesa,kad dauguma žydų kilmės “BROLIŲ DVYNIŲ “darbuotojų neatėjo į darbą 09.11-ąją?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Bet, va, niekaip nesuprantu, kuo skiriasi ta reiganiška demokratija nuo obamiškos ir bušiškos? Tipo dabar Baltarusijos ir Rusijos opozicionieriai išsiskirs kaubojiškom kepurėm, ar kaip? Gal kas žinot?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Aiškinu: Jie visi priklauso vienai ir tai pačiai Mas… sektai. Ši sekta spausdina dolerius ir juos skolina visam pasauliui (beveik per prievartą). Krizes ir neramumus pasaulyje jie specialiai sukuria patys, kad kuo daugiau galėtų paskolinti pinigų, kurie nėra padengti jokiu turtu. O už skolas (už tuščius elektroninius skaičius) jie pasiima gamyklas, naftos gręžinius, teritorijas ir t.t. Jie paperka valstybių vadovus, kad šie skolintusi, todėl valstybės tokiu būdu yra praskolinamos. O, kad lengviau jie galėtų užvaldyti pasaulį, todėl jie kuria Pasaulinę vyriausybę, kurios vienas iš tikslų yra sunaikinti apie 5 mlrd. žmonių, nes visiems žmonėms išgyventi pasaulyje, nebeužtenka gamtos resursų.
   Taigi….

   Thumb up 72 Thumb down 0

 10. atsidarė kažkokie “Reigano namai” per kuriuos “nešime demokratiją pas nedemokratiškus kaimynus”. Tai, kaip suprantu, dabar Lietuva į Baltarusiją ir Rusiją neš reiganišką demokratiją, nes obamiška ir bušiška nepavyko. Fiasko.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Ups:)…, o aš jau galvojau, kad tu Ramūnai esi jau belangėje. Taip senei nerašei….
  Norėčiau paskaityti tavo paklodę, bet iš kur paimti laiko….:(

  Thumb up 72 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras