Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 7 Antradienis
 

Nuosprendis K.Nikulinui – jau rašomas?

2015-06-26 14:06 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (54)

Apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas  A.Kruopys (viduryje) pirmininkauja teisėjų kolegijai, nagrinėjančiai Medininkų bylą. Teisėjui A.Kruopiui tik 53 metai.  Ar nuosprendis politinėje Medininkų byloje taps "kelialapiu" į Apeliacinio teismo pirmininkus, o vėliau - ir į Aukščiausio ar Konstitucinio teismo teisėjus? Pagyvensime - pamatysime. KK nuotr.


Giedrė Gorienė

Nors Lietuvos apeliaciniame teisme Medininkų byloje prokurorai savo baigiamąją kalbą baigs skaityti tik rugsėjo mėnesį, po to savo baigiamąsias kalbas sakys Konstantino Nikulino advokatai, o sprendimą planuojama skelbti spalio pabaigoje arba lapkričio pradžioje, redakcijos šaltinių teigimu, nuosprendis Konstantinui Nikulinui rašomas jau dabar.

„Nuosprendis jau rašomas. Prokurorų skundas bus patenkintas – kaltinimas bus perkvalifikuotas į „nusikaltimą žmoniškumui“. Motyvai perrašomi iš prokurorų baigiamosios kalbos. Šiuo metu nuosprendyje jau dėstoma prokurorų baigiamosios kalbos antra dalis“, – „Karštam komentarui“ sakė gerai informuoti šaltiniai iš Lietuvos Apeliacinio teismo.

-Jeigu nuosprendis šioje politinėje byloje, kaip teigia mūsų šaltiniai, jau iš anksto yra žinomas ir net jau rašomas, ar verta tuomet jums ruoštis baigiamosioms kalboms? Juk ir taip iš anksto viskas nuspręsta? – paklausė „Karštas komentaras“ Konstantino Nikulino advokato Arūno Marcinkevičiaus.

-Aš, aišku savaime, neabejoju, kad jūs nepasakysite, kas jūsų šaltiniai, ar ne? Klausimas, kiek jie patikimi ir kiek sako teisybę. O jeigu tai, kaip jūs sakote, yra daroma iš tiesų, tada būtų gaila, jei tai būtų iš tiesų teisybė. Nes tada kalbėti apie teisingumo principus ir visa kita nebūtų prasmės.

Kadangi nežinau, tai negaliu nei patvirtinti, nei paneigti. Man nesinori tikėti.

-Negi jūs tikite, kad po tos politinės isterijos, kuri kilo Vilniaus apygardos teismui išteisinus Vilniaus omonininkus, galėtų būti kitoks sprendimas Medininkų byloje?

-Tos reakcijos, kurios vyko dėl Vilniaus OMON bylos, mano nuomone, mažai ką bendro turi su mūsų byla. Aš anos bylos komentuoti negaliu, aš jos nežinau.

Įstatymo reikalavimai yra akivaizdūs ir aiškūs: negalioja visi šitie naujadarai įvykiams, kurie buvo įvykę 1991 metais.

Ir jeigu kas nors tai vertina per asmenines ar kažkokias politines prizmes neadekvačiai, tai dėl to reikėtų klausti tų žmonių. Bet teismas juk turėtų remtis faktais ir įstatymais, o ne kažkieno nuomonėmis, interpretacijomis, pageidavimais ir visa kita.

Pirma reikia įrodyti apskritai žmogaus kaltę, norint kalbėti apie tai, jau nekalbant apie tai, kad visas tas procesas negalėjo vykti dėl labai konkrečių įstatymo nuostatų. Baudžiamojo proceso kodekse yra pasakyta: ikiteisminis tyrimas nepradedamas, o pradėtas ikiteisminis tyrimas yra nutraukiamas, jeigu yra suėję senaties terminai.

Lygiai tas pats liečia baudžiamąjį procesą teismo stadijoje: baudžiamasis teisminis procesas yra nepradedamas arba nutraukiamas, jeigu suėjusi senatis.

Jeigu mes sau leidžiame laisvai interpretuoti įstatymus ir juos naudoti į įvairias puses, kaip kas nori, tai man belieka tik apgailestauti, kad yra labai, labai liūdna padėtis su teisingumu Lietuvoje.

Pagaliau yra ir kitas dalykas: Konstitucija kalba apie tai, kad yra konstitucinis valdžių pasidalinimo principas. Ir teisminė valdžia yra savarankiška valdžia. Tačiau visi tiek veiksmai, kuriuos mes matome, kelia labai didelius pagrindus rimtoms abejonėms, ar tas konstitucinis valdžių pasidalinimo principas Lietuvoje veikia iš tiesų realiai.

-Tačiau po Vilniaus omonininkų išteisinimo net aukščiausi valstybės politikai pasisakė, kad nuosprendis Apeliaciniame teisme turi būti peržiūrėtas. Taigi, duotas akivaizdus nurodymas Vilniaus OMON vadus nuteisti.

-Atvirai sakant, man keista klausytis tokius politikų pasakymus. Teisinėje valstybėje tai yra niekaip neleistini dalykai.Tai yra tiesioginis politikų spaudimas. Apie kurį ne kažkas sako, kad neva jisai yra, bet tą spaudimą mes akivaizdžiai patys matome.

Mano nuomone, tie visi dalykai turi būti įvertinti. O kokį sprendimą priims Apeliacinis teismas šioje byloje… Aš vis dar vilties neprarandu: neįmanoma taikyti įstatymus retrospektyviai, tai yra atbuline data, neįmanomakalbėti apie tai, kad žmogus kaltas, jeigu nėra jo kaltės įrodymų.

Aš klausau prokurorų kalbos ir stebiuosi: negalima ir neverta neigti faktų. Mažų mažiausiai neišmintinga neigti faktus vien dėl to, kad jie kažkam labai nepatinka. Byla neištirta, įrodymų nėra, o kalbam apie kažką, kad kažką reikia nuteisti? Na, atleiskit, prašau…

Jeigu pas mus tiktai toks teisingumo lygis, tai yra labai akivaizdus ženklas visoms Lietuvai priešiškoms jėgoms, kad su Lietuva galima daryti ką nori – jinai netgi nesugeba išsiaiškinti, kas ją nuskriaudė.

-Vadinasi, savo baigiamąją kalbą, nepaisant to, kad nuosprendis galimai K.Nikulinui jau rašomas, jūs sakysite?

-Girdžiu tai, ką jūs sakote. Aš nemačiau, neregėjau, kad nuosprendis yra rašomas. Paneigti to, ką jūs sakote, aš irgi negaliu. Bet procesas eina savo linkme. Ir kaip gali būti rašomas nuosprendis, neišklausius advokatų ginamosios kalbos? Kokie čia pasakymai, jeigu šiandien, sėdėdami posėdžių salėje, mes girdime, kad prokurorai neigia akivaizdžiausius faktus? Tai yra labai graudu. Ir jeigu toks teisingumo lygmuo pas mus, tai ką darysi.

Bet aš manau, kad jūsų vaikai ir mano vaikai gal nusipelnė valstybės, kurioje teisingumo principai nėra tuščia deklaracija.

-Tačiau jeigu net Prezidentės patarėja teisės klausimas viešai pareiškia, kad jausmai turi būti aukščiau įstatymų...

-Aš suprantu, kad joks įstatymas moteriai neįsakys mylėti ar neapkęsti. Klausimas, apie kurias kategorijas šnekam. Paklauskite Prezidentės patarėjos, gal ji paaiškins.

Teismas tarp eilučių prisipažino: taip, nuosprendis jau žinomas

Net kelis metus skundęsis sveikata ir prašęs ištirti širdį bei Lukiškių kalėjimo ligoninėje sulaukdavęs priekaištų, „ko čia nori, nes yra sveikas kaip jautis“, Konstantinas Nikulinas galiausiai buvo apžiūrėtas kompetentingų sveikatos specialistų.

2015 m. gegužės 19 d. konsiliumas, dalyvaujant Kardiologijos klinikos vadovui prof. A.Aidiečiui, intervencinės kardiologijos skyriaus vedėjui prof. G.Marinskiui, ambulatorinės kardiologijos skyriaus vedėjai doc. R.Steponenienei, medicinos mokslų daktarei J.Adanauskienei, kad Konstantinui Nikulinui būtina implantuoti elektrokardiostimuliatorių. Operacijos data – sausio pradžioje.

Atsižvelgiant į tai, K.Nikulinas prašė pakeisti kardomąją priemonę – paleisti iš suėmimo.

„Remdamasis Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos gydytojų konsiliumo išvada, kreipiuosi į Jus ir pranešu Jums tai, jog nepagrįsto ir neteisėto nuteisimo už nusikaltimą, kurio nedariau ir nesu padaręs, o taip pat jau 8-tus metus besitęsiančio neteisėto laikymo manęs suimtu pasekmėje atsirado rimtai negatyvūs mano sveikatos pakitimai.

Gydytojų konsiliumas nustatė, kad man yra būtinai reikalinga širdies operacija bei širdies elektrokardiostimuliatoriaus implantavimas.

Atkreipiu Jūsų dėmesį, kad šios negatyvios pasekmės dalinai atsirado ir dėl tos priežasties, kad, nepaisant daugkartinių mano kreipimųsi, prašymų bei tarpininkavimų per pastaruosius du su viršum metų, aš nesulaukiau savalaikio profesionalaus medicininio ištyrimo ir negavau savalaikės medicininės pagalbos, apie ką ne vieną sykį Jus informavau.

Mano tolimesnis buvimas nepagrįstame ir neteisėtame laisvės atėmime kelia papildomą mano sveikatos blogėjimą.

Dėl šios priežasties pareiškiu Jums ir prašau: nedelsiant paleisti mane iš suėmimo, nelaukiant apeliacinio proceso šioje byloje pabaigos, ir leisti man dalyvauti jame, būnant laisvėje; tuo būdu sudaryti man galimybę neatidėliotinam medicininiam gydymuisi“, – į teisėjus kreipėsi K.Nikulinas.

Tačiau Apeliacinio teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininkas A.Kruopys, penktadienį paskelbdamas teismo nutartį, kuria atsisakė tenkinti K.Nikulino skundą, kaip vieną iš motyvų pasakė, jog „bylą planuojame baigti iki operacijos darymo“.

Operacija, kaip žinia, numatyta 2016 metų sausio pradžioje, data nustatyta. Todėl toks teisėjo pasakymas gali reikšti „prisipažinimą tarp eilučių“: kad nuosprendis iš tiesų jau žinomas ir galimai iš tiesų jau rašomas – nes operacija K.Nikulinui bus daroma Vilniuje, Santariškių ligoninėje, kaip numatę medikai, o tai reiškia, kad jis ten bus vežamas iš kalėjimo.  Priešingu atveju  K.Nikulinas galėtų pasirūpinti savo sveikata kur kas anksčiau ir Rygoje.

Komentarai

 

 

 
 1. klauseklis 2017-03-30 09:03

  Gal durni klausimai, bet jie neduoda ramybės kokie įrodymai rodo, kad iki gyvos galvos užteistas :
  1. buvo Medininkų pasienio poste?
  2. būtent jis šaudė ir į ką?
  3. ką būtent nušovė?

  įdomiai čia… 2017-03-27 12:52
  atmintis 2017-03-06 11:03
  100 balų !!! 2013-03-06 – 16:52 rašė:

  Patriotizmo tema Medininkų bylos kontekste labai įdomi, o svarbiausia aktuali, kaip niekur kitur. Keista, kad šiandien 22-aisiais Nepriklausomybės metais dar atsiranda visokių molinukų nesuprantančių, kad būtina surasti ir nubausti tikruosius Medininkų pasieniečių žudikus.
  Pasakykite susimyldami, ką bendro su patriotizmu ir jo esme turi bet kurio ir bet kokio žmogaus nuteisimas be kaltės įrodymų?
  Nekalto žmogaus pasodinimas iki gyvos galvos be įrodymų ir vengimas surasti tikruosius žudikus yra aukščiausia patriotizmo pasireiškimo forma?
  Tuomet belieka atvirai pagailėti šitokių pseudopatriotų ir juos užjausti.
  Tai jau nepatriotizmas, o atviras kenkimas savo Tėvynei, slepiant nuo atsakomybės tikruosius Medininkų žudikus.
  Būtent dėl tokių, neaiškioje vietoje iškasto molio gabalo, pažiūrų šiandien, Nepriklausomoje Lietuvos valstybėje atvirai drįstama be įrodymų nuteisti Žmogų iki gyvos galvos.
  Sukrečia šiurpas nuo šitokių liguistų pažiūrų Lietuvoje išplatinto niekuo nepagrįstos neapykantos vėžio.
  Patriotai privalo patys nuspręsti ar jiems užtenka “Atpirkimo ožio” Medininkų byloje ar reikia surasti tikruosius žudikus?
  Lietuvos istorijai “Atpirkimo ožio” Medininkų byloje nereikia. Reikia ištirti bylą ir surasti tikruosius žudikus!

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. o 2015-07-08 – 00:20

  Kada pradėsim save gerbti?

  ———————————–

  ats.: 2015-07-08 – 18:25

  Kai nustosime, nuolat dairydamiesi atgal, teisti savo praeitį ir pradėsime eiti pirmyn, žvelgdami į Ateitį, bei ją kurdami. Kai liausimės nuolat ieškoję priešų ir pradėsime ieškotis draugų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Medininkų byla yra tuo lkmuso popierėliu, kuris ryškiausiai išgrynina kas yra kuo Lietuvoje.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Man labai patiko gerbiamo advokato Arūno Marcinkevičiaus vienoje iš diskusijų išsakyta mintis: “Asmuo, teikiantis pirmenybę kokiai nors nuomonei sprendimo priėmimo procese, tuo pat metu atvirai prisipažįsta ir praneša a’priori atsisakąs asmeninės atsakomybės už sprendimo kokybę ir jo teisingumą. Kitaip tariant, atsakingas asmuo asmeniškai in general atsisako teisingai išspręsti jam pavestą ar tenkantį klausimą iš esmės, remiantis faktais bei įrodymais, todėl priimąs pabrėžtinai formalų, nebūtinai teisingą sprendimą.”

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. -Tačiau jeigu net Prezidentės patarėja teisės klausimas viešai pareiškia, kad jausmai turi būti aukščiau įstatymų…

  -Aš suprantu, kad joks įstatymas moteriai neįsakys mylėti ar neapkęsti. Klausimas, apie kurias kategorijas šnekam. Paklauskite Prezidentės patarėjos, gal ji paaiškins.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Nieko įrodyti nesigauna, tai dabar ant chirurginio stalo papjaus Lietuvos labui?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 7. Ka pasakys teismas tau nesvarbu, svarbu ka pasake ponia Goriene, bet gi duota bausme sedes ne ponia Goriene, o Nikulinas, o tuos pipirus kas laizys, mes jau nesuzinosim, o be to bus ir nesvarbu. Taip, kad ka sako Ponia Goriene visiem mums giliai dzin…

  Thumb up 0 Thumb down 3

 8. Visai ne adekvaciai masttai, tu nedaryk to barterio su Nikulinu, tu geriau susidegink bus veiksmingiau, bet gink dieve ne prie prezidenturos, nes ponia Goriene net neparasys apie ivyki, bijos kad gali but apkaltinta musu magnolija, geriau prie kokios ambasados, suzinos visas svietas, ir tau bus garbes nereikes sent prieglaudoj, o gal ir Nikulina paleia?!

  Thumb up 0 Thumb down 5

 9. O jūs manote, kad nuosprendį Adomavičiui teisėja sugebėjo surašyti per porą valandų? Politinėse bylose nuospendžiai rašomi dar nepradėjus tyrimo…

  Thumb up 4 Thumb down 0

 10. ka pasakys teismas.Tiesa jau pasake GG.Teip sakant,pipirai ant ruros jau uzpilti.Laizyti ar nelaizyt ?-tik toks pasirinkimas.

  Thumb up 6 Thumb down 1

 11. Manau, kad ateinanti karta teis tikrus tų įvykių kaltininkus: perversmų “specialistą”, organizatorių A.Butkevičių, na Landsbergio pragaro liepsnose besiblaškančią sielą, ir kitus.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 12. KEIČIU SAVE Į NIKULINĄ

  Jau kiek kartų rašiau,- dalyvavau Maskvoj per “pučą”, dirbau būtent tada analitinėj Valdyboj, taip pat rengiau rekomendacijas, kurias Kriučkovas ( išdavikas) mesdavo į šiukšlių dėžę…
  Na man jau nusibodo laukt,- suimkit pagaliau! Jūsų draugai kapitalistai Rusijoje, irgi laukia mano kraujo, nes 1993 spalį dalyvavau prieš Jelciną kovojusioj AT Gynyboj.
  Tai kodėl nesuimate? Aš, beje, ir advokato nesamdyčiau, pats save gint ryžčiausi. O ir kaltės šiam režimui tikrai neneigčiau.
  Tik viena noriu primint- tarybiniai žmonės niekada nebuvo susitepę beginklių žmonių krauju, NIEKADA!
  O dabar…Be jokio advokato keisčiau save į Nikulimą. Bet tada JŪS SĖDĖSITE PRIEŠAIS MANE !

  Thumb up 10 Thumb down 0

 13. Reikia gerai už tam tikros vietos paimti Butkevičiu(ne premjerą) ir Šerną ,kad jie nuoširdžiai viską išklotų.Ir viskas taps iš karto aišku,kas kaltas.

  Thumb up 10 Thumb down 0

 14. Tai ka sauleledi pamatei persvietes mane? Tavo diagnoze man, kokia? Atsakyk! Daug negeru dalyku tavo ponia Goriene per gyvenima padare, taip kad vienos bylos tirimu neatsipirks. O be to tas tyrimas be jokiu rezultatu, ir jokiu laimetoju ar nugaletoju toje byloje nematau, laimejo sistema, o ne Goriene, ar supratai?

  Thumb up 3 Thumb down 10

 15. As jau pagalvojau, kad sauleledis tuos dititrambus raso ir kelia ant olimpo kalno koki tikrai padoru zmogu, o cia pasirodo ponia Goriene! Tai ponas jeigu skaitai, kad GG nugalejo ir laimejo, tai ko dreba kinkos iki galo parasyt kas tuos medininkus sudorojo? Ale va bijo nors tu ka, taip kad sauleledi tavo GG niekas paminklo nestatys ir basta, baikit apie tuos medininkus niekas nieko jau nepakeis ir greit visi uzmirs, kaip ir visa suklastotas Lietuvoj bylas

  Thumb up 1 Thumb down 12

  • TIESAI PAMINKLO NEREIKIA

   Tiesa- savaime paminklas. Neduok Dieve paminklo, kurį tryps tokie kaip tu…
   P.S. “Eikit lauk, pirkliai ir fariziejai”
   P.S. Giedrė JAU nugalėjo. Tad gali beraščiu neapsimetinėti. Tokius kaip tamstą aš “rentgenu” peršviečiu.

   Thumb up 15 Thumb down 0

   • Visi numano ir jau supranta, kas per tuos Medininkus pasakė ant Rusijos „miau“, bet niekas kažkodėl nedrįsta to įvardinti. Septyni pareigūnai nurašyti į nepriklausomybės nuostolius – didelio čia daikto? Ane? Va Petro, kad palašinti ant Rusijos, Boeing’a su trimis šimtais keleivių nuleido, ir ką? Dėl akių truputėlį patriukšmavo ir – kapų tyla. O ant Rusijos munduro dėmelė – ilgam. Plaukitės…

    Thumb up 13 Thumb down 3

 16. ĮSIGALĖJUSIŲ NIEKŠŲ PUOTA

  Giedrė jau nugalėjo.
  Nes ji Tiesą skelbia.
  O jūs, pirkliai bei fariziejai,
  “Gyvatės skrydį” imituokite toliau…

  Ir vieno komentaro: “Advokatauti straipsniais bandanti ponia, Nikulinui nepadės. Gal ponia GG po nuosprendžio jau suras ir kitokių temų savo straipsniams..”
  Taip, kai kas to itin norėjo, dar prieš dvejus-trejus metus. Norėjo, savęs nepamirštant. Norėjo, kad ir čia, ir per KK, būtų nukreipiamas kitur žmonių dėmesys. Kad ir “anti-konservatoriai” taptų konservatorių padėjėjais. Per klaidinančias kelrodes, per apgaulingai primetamus “teminius lūžius”. Taip jau yra,- kuo žmogus geresnis, kuo jis sąžiningesnis, tuo daugiau potencialių klaidinančių kelrodžių jam atsiranda…
  Taip, jūs jau įsigalėjote. Jūsų dvasios žmonės jau baigia užaugt net ir Rusijoje, kurios “baubo” kūrimas yra irgi subtilios apgaulės kupina kelrodė. Jūs įsigalėjote. Ir, be abejo, nuosprendis bus toks, koks jums tiks bei patiks.
  Nes dabar- jūsų maras, ir jūsų puota…
  Bet..Ko tada jūs nirštate? Jums vėl reikia “KK kitų temų”? Aišku, ir jų bus. Tik nemanau, kad antrąjį kartą kai kam ( taip pat ir jums, vanagai-apsimetėliai) pavyks neutralizuoti tai, kas gimę pakilti).
  Dėl to ir nirštate. Jūsų puota maro metu. Jūsų niekingas noras naudotis net nukentėjusiais nuo sistemos, niekingai kažką žadant bei apgaudinėjant. Vaidinti, žadėti, o po to niršti- jūsų apgailėtinas “kredo”.
  Tačiau…Net jei “jūsiškiai” sunaikins niekuo dėtą žmogų, jei net “paskelbs nuosprendį” šios bylos objektyviam tyrimui, Giedrė vis tiek nugalės. Ji jau nugalėjo!
  Žinote, kodėl? Jei jums lemta suprasti…Nes Giedrė PASIRINKO. Pasirinko ne jūsų, įsigalėjusiųjų vanagų tarnai-apsimetėliai žadamą komfortą, o Tiesą bei Kovą už ją.
  Giedrė jau ištyrė bylą iš esmės, ji jau parašė Knygą, kurios jūs bijot lyg ugnies. Net žodžio teisę, “Kitokia Lietuva” pasivadinę, pamiršot, kai Giedrės Knyga išėjo, net žodžio apie ją “išsigandot”.
  Dėl to ir nirštate, pirkliai, veidmainiai, bei fariziejai…Nirštate ne dėl eilinio niekuo dėto žmogaus “aukos”, ar mėginimo jam padėti. Juk įsigalėjusiam leopardui paprastai būdinga ramybė…
  Jūs nirštate dėl to, kad Giedrė ( kaip jūs rašote- “ponia GG”) daugiau niekada neis su jumis, fariziejai ir apsimetėliai…
  Giedrė JAU nugalėjo. Nes JI PASKELBĖ TIESĄ! Jos pergalės Gyvastis jau perskrodė ne tik dabarties, bet ir Ateities Erdvę. Ir tik jūs, apsimetėliai-fariziejai, nūdien “marą puotaujantys”, įklimpsite į istoriją savo purvu….

  Thumb up 17 Thumb down 0

 17. Pirma parašys nuosprendį, vėliau prokurorai su advokatais prieš teisėjų kolegiją padiskutuos, po to bus paskelbtas „iki gyvos galvos“ teisėjų verdiktas ir Santariškėse beoperuodami paskers. Po kiek laiko abu viename (Nikulinas su Michailovu) bus reabilituotas (kaip senais gerais laikais), jo galimai net pareigūnai atsiprašys, ir…
  Ir visi tuos Medininkus su jų ant nepriklausomybės aukuro paaukotais darbuotojais užmirš. Kiek jau tokių atvejų buvo, kai pirma be jokių teismų sušaudydavo, paskui reabilituodavo. Kas dabar apie juos beprisimena?
  Juk ne teisingume čia esmė,- svarbu valdžią užganėdinti bei tikruosius nusikaltėlius išsukti. Ir karjeros laiptais kokia pakopa aukščiau užkopti. Priedu dar kokią geležėlę prisikabinti.
  Juk kas gali sugriauti net ketvirtį amžiaus strategų kurtą viziją ir išdrįsti paviešinti tikruosius nusikaltėlius? Tokių savižudžių LR temidinė sistema dar neišsiugdė…

  Thumb up 19 Thumb down 3

  • specialistas elgiasi atsakingai, pasveria savo elgesį, jo padarinius ir grindžia savo sprendimus faktais, bet ne pletkais

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Pirma nuosprendis, paskui teismo procesas. Cia nieko keisto. Tai lietuviskoji “demokratija ir teisine valstybe”. Kitaip ir buti negali. Svarbiausiai surasti atpirkimo ozi, kad pridengti tikruosius nusikaltelius, va!

  Thumb up 21 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...