Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Vasaris 27 Ketvirtadienis
 

Nuomonė: D.Kedžio nužudymas – chuntos įrankis nuversti Vyriausybę ir paleisti Seimą

2010-04-23 18:48 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (120)

Giedrė Gorienė

Nesu Drąsiaus Kedžio sesuo, mama ar teta, tačiau ir aš netikiu, kad Drąsius Kedys mirė sava mirtimi. Netikiu, nes, pirma, skirtingai nei daugelis kitų, mačiau tas „nesmurtines“ žymes ant Drąsiaus Kedžio kūno. „Nesmurtinę“ mėlynę po akimi, „nesmurtinę“ prakirstą lūpą, ir „nesmurtiškai“ „nesudaužytą“ ne tik D.Kedžio veidą, bet ir kūną. O kadangi esu tik „blondinė“, tai dar nesuprantu, kodėl purvynėje, kur buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, lavono batai buvo švarūs, t.y. visai nepurvini. Iki šiol maniau, kad vandeniu galėjo vaikščioti tik Jėzus Kristus. Dabar, pagal prokurorų mums pateikiamą oficialią versiją, pasirodo, prisigėręs išsivemti ant Kauno marių kranto vandeniu, kad nesusipurvintų batų, iš kažkur atėjo ir Drąsius Kedys…

Antra, netikiu, kad Drąsius Kedys buvo tiek išprotėjęs, kad, kaip teigia prokurorai, nušovęs du žmones, slampinėjo net pusę metų po Kauno rajono apylinkes, nešiodamasis nusikaltimo įkaltį – pistoletą, laukdamas, kol mūsų teisėsauga, paskelbusi tarptautinę „bėglio“ paiešką, sučiups jį su tuo nusikaltimo įrankiu ir uždarys į kalėjimą, kur jis vieną gražią dieną „pasikars“ ar „mirs nuo širdies“.

Baisu pasakyti garsiai, bet mūsų šalyje realybė yra tokia: Lietuvoje šiandien labiausiai reikia bijoti savos teisėsaugos, kuri, kaip parodė Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo byla ir Drąsiaus Kedžio įtartina mirtis, ir yra tikroji Lietuvos valdžia. Arba, jei tiksliau, tai chunta, užvaldžiusi valstybės teisėsaugos ir teisėtvarkos viršūnes ir šantažo virvėmis traukydama politikus ar politines jėgas, kad susikurtų chuntai tinkamą valdžią ar nuverstų Prezidentą, Seimą ar Vyriausybę, jei šie stoja chuntai skersai kelio.

„Spalio 5-osios įvykiai nėra paprastos žmogžudystės – tai juodojo saugumo įrankis sukelti visuomenėje įtampą, paleisti Seimą ir surengti priešlaikinius Seimo rinkimus“, – rašiau nuo pirmųjų dramatiškų Kauno įvykių dienų.

Nes visi požymiai rodė: juodasis saugumas, prisidengęs garsiąja pedofilijos byla, per savo prokurorus, žurnalistus ir politikus kėlė visuomenėje įtampą, kad įtūžusi tauta išeitų į gatves, ir, vedama juodųjų arkliukų, pakartotų Sausio 16-osios įvykius.

Nerimą kėlė ir tai, kad juodasis saugumas, pasinaudodamas paso neturinčiais Pabradės nelegalų centre esančiais čečėnų kilmės pabėgėliais, žadėjo jiems padirbtus Lietuvos Respublikos piliečio pasus, jei šie „valstybei labui“ atliks labai reikalingą Lietuvos „gelbėjimo misiją“ – sukels didžiules riaušes trijuose Lietuvos didžiausiuose miestuose.

Visuomenėje įtampą turėjo palaikyti iš vaikų darželio pagrobta ir Vaiko raidos centre uždaryta mažoji Drąsiaus Kedžio dukrelė.

Tačiau tuomet šis juodojo saugumo vadovaujamos chuntos planas buvo atskleistas, todėl priešlaikinių rinkimų scenarijaus perversmo autoriai savo juoduosius planus kiek pakoregavo – atidėjo iki pavasario. O pavasarį – arba nauja chuntinė valdančioji koalicija ir chuntinė Vyriausybė, arba priešlaikiniai Seimo rinkimai. Nes šitos koalicijos ir Prezidentės sąjunga daugiau negali egzistuoti: iš FNTT vadovo posto išprašytas dar AMB Vyriausybėje į šį postą tuometinio VRM ministro J.Bernatonio paskirtas R.Boreika, rytoj – paskutinė liūdnai pagarsėjusio VMR viceministro S.Liutkevičiaus darbo diena. O pirmadienį, balandžio 19 d., Prezidentė išdrįso nepratęsti generalinio prokuroro pavaduotojų V.Barkausko ir G.Jasaičio kadencijų ir atleido šiuos prokurorų prokurorus nuo balandžio 30 d. Tai – didžiulis antausis iki šiol Prezidentus ir Prezidento instituciją valdžiusiai chuntai, todėl tu, Prezidente, na, palauk…

Perversmų strategai puikiai žino: nori nuversti valdžią, sukelk visuomenėje įtampą. Numesk degtuką ant sausos žolės, ir visas miškas supleškės.

Todėl akivaizdu, kad griūvant chuntos planams išlaikyti Generalinės prokuratūros vadovybėje savus žmones, ant sausos žolės nuspręsta numesti degtuką, kuris sudegintų ir šitą Vyriausybę, ir šitą Seimą – Kauno rajone, prie Kauno marių buvo numestas Drąsiaus Kedžio kūnas.

Prokuratūros veiksmai, kaip ir po spalio 5-osios įvykių, buvo ir yra nukreipti tik viena kryptimi: kad visuomenėje būtų išlaikoma chuntai reikalinga įtampa ir kad būtų galima sukelti riaušes, kurios baigtųsi priešlaikiniais Seimo rinkimais, nes – žmonėms nereikalingas toks Seimas, t.y. tokia valdžia, kuri negali patvarkyti kriminalinės teisėsaugos. Ir tuomet į Seimą ateis tie, kurie yra šitos kriminalinės teisėsaugos kaip politikai sukurti.

Drąsiaus Kedžio kūnas išmetamas į sceną pačiu laiku: būtent tada, kada Prezidentė Dalia Grybauskaitė nepratęsia Gintaro Jasaičio kadencijos (kuris net pas Vytautą Landsbergį lėkė, tikėdamasis jo užtarimo prieš Prezidentę) ir Seimui rengiasi pateikti naujojo generalinio prokuroro kandidatūrą. Tokią kandidatūrą, kuri, kaip nutekėjo į Generalinę prokuratūrą iš chuntos pastatyto prie Prezidentės patarėjo, atleistų chuntos žmones iš „raktinių“ Generalinės prokuratūros postų. Pvz., Generalinės prokuratūros ONKT departamento vyr.prokurorą A.Kliunką, kurio pavaldume ir yra tiek spalio 5-osios žudynių, tiek Drąsiaus Kedžio žūties bylos.

Sutapimas – naujojo generalinio prokuroro kandidatūrą Dalia Grybauskaitė Seimui turėjo teikti antradienį-trečiadienį, tačiau tuo metu vadinamoje „saugumo“ žiniasklaidoje pasirodo įdomi informacija: kad Kauno rajone rastas 38 metų vyro lavonas. Įdomu: lavono veidas ištinęs, žmogus neatpažįstamas, apvilktas bomžo rūbais, tačiau vyro amžius tiksliai nustatytas. Kitoje žiniasklaidos priemonėje informacija – dar konkretesnė: spėjama, kad rastas Drąsiaus Kedžio lavonas. Na, ir prasideda…

Kaip žinia, kiekviename seriale kiekvienas aktorius atlieka savo vaidmenį. Todėl tuo metu, kai chuntai tarnaujanti prokuratūros „grietinėlė“ sėkmingai kelia visuomenėje įtampą, išmetusi į veiksmo sceną Drąsiaus Kedžio kūną, Seime į chuntininko vaidmenį sėkmingai įsijaučia Arūnas Valinskas. Jis įnirtingai reikalauja kultūros ministro posto. Būtent dabar, būtent šiuo metu, jeigu ne, tai „nafig“ – Tautos prisikėlimo partija išeina iš valdančiosios koalicijos. Valdančioji koalicija byra, naujas – ne chuntinis – generalinis prokuroras nepaskiriamas (išsigandęs chuntos, atsisako būti generaliniu prokuroru), chuntai puikiai tinkantis l.e.p. generalinis prokuroras R.Petrauskas teikia į G.Jasaičio ir V.Barkausko atsilaisvinusias vietas chuntinius generalinio prokuroro pavaduotojus, dėl kilusio valstybėje chaoso paskelbiami priešlaikiniai Seimo rinkimai, kuriuos laimi chuntos „stogu“ laikoma „naujoji pedofilų sąjunga“, Prezidentė „pastatoma į vietą“ ir šalyje įsivyrauja į Seimą atėjusio naujojo „Stalino“ diktatūra…

Štai, mano manymu, būtent tokios yra Drąsiaus Kedžio mirties tikrosios aplinkybės. Būtent sukelti įtampą, nuversti šitą valdančiąją koaliciją ir surengti priešlaikinius Seimo rinkimus. Kad chunta, valdžiusi valstybę 20 metų, ir toliau sėkmingai ją valdytų, smaugdama šalies žmones ir darydama žiaurius kriminalinius nusikaltimus.

Prieš 10 metų chunta mums surengė Kiesaus nužudymo spektaklį (pagrindinius vaidmenis atliko pagal policijos ir „tulpinių“ „darbo planą“ bendradarbiavę su policija „tulpiniai“, kuriems chuntinė teisėsauga netrukdomai leido žudyti nuo 1995 kovo mėn., kada šis „darbo planas“ buvo sudarytas, iki pat Kiesų nužudymo 2000 m. liepos 6 d.) , dabar parodė serialą „Kaip pedofilų klanas nužudė Drąsių Kedį“. Atseit žiūrėkit, ką mes sugebam, ir drebėkit. Nes kai nuversime šitą Vyriausybę ir šitą Seimą, tai tokių serialų „prikurt“ galėsime dar daugiau. O tie, kurie dabar eina prieš mus, t.y. prieš chuntą, šituose serialuose galės vaidinti tiktai aukas. Nužudytas, nunuodytas ar pasmaugtas. Jokio skirtumo, nes – chuntos rankose esanti Generalinė prokuratūra, švytėdama iš laimės, kaip kad po D.Kedžio nužudymo spaudos konferencijoje švytėjo l.e.p. generalinis prokuroras R.Petrauskas, „avinų“ visuomenę gražiai nuramins: smurto žymių ant kūno nerasta. Tiesiog ėjo žmogus per mišką, užmiršo kvėpuoti ir numirė. Ir viskas – chuntinės prokuratūros serialo pabaiga.

Ar pavyks chuntai, panaudojus Drąsiaus Kedžio mirtį ir Arūno Valinsko ultimatumą, pasiekti savų juodų tikslų, jau greitai pamatysime. Nes chuntos viršūnėlėms, esančioms atsakingose Generalinės prokuratūros pozicijose, skirtas laikas smėlio laikrodyje ant Prezidentės stalo baigiasi. Dar kelios smiltelės ir … Todėl dabar ne savaitės, dienos, bet minutės lemia – kas ką? Chuntą mus ar mes – chuntą?

Atsakymas dabar priklausys, matyt, ne tik nuo Prezidentės, bet ir nuo naujojo VSD vadovo G.Grinos: kurioje šios žūtbūtinės kovos barikados pusėje bus jo vadovaujamas VSD? Ir ar leis naujasis VSD vadovas šitokiam scenarijui įsirutulioti? Nes l.e.p. generalinis prokuroras R.Petrauskas jau labai puikiai parodė su kuo jis.

Taigi, ištempkime ausis, plačiai atmerkime akis ir stebėkime įvykius. Atomazga – jau greit.

2010-04-23

Komentarai

 

 

 
 1. Yra tiek daug vaizdo įkelti svetaines, ir tai taip pat suteikia galimybe dalintis savo filmus , išskyrus Manau, kad “YouTube” yra geriausias .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Ar sužinosime tiesą apie pedofilų klaną? Visi atsakymai tiesioginėje diskusijų laidoje „Sąmokslo teorija" 20.25 val. Diskusijoje dalyvauja: V. Vasiliauskas, R. Grinevičiūtė, S. Stoma, T. Dapkus.Platinkite !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Yra zmoniu buvusiu kompanijoje su Jonu, Aidu, Usu,Aidas buvo rodytas tv laidoje,Vilniaus prokuroras,anksciau dirbes Kaune tyreju,taciau mergaite jo neatpazino,ten buvo Grazus Aidas.Ka daryti kad mergaite isgamai neatitektu?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kiek reikia klasiu baikti, kad suprastumkas kas darosi Lietuvoje? labiausia gaila, kad diduma zmoniu yra kaip asai del to ir nusikalteliai valdzioje. Lietuva valdo iskrypeliu klanas KGB stukaciai. Kas prie rusu dirbo stukaciais tai dabar ju vaikai eina tevu pedomis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. to asai-esi kiauras,o tokie klanam reikalingi,nesugebantys matyti placiau.chunta-perversmeninku valdzia,asmenu grupe,kurie nori pakeisti dabartine valdzia ir i strateginius reiksmingus postus.tokius kaip vsd,fntt,vrm,stt,generaline prokuratura,pastatyti savo zmones,ir toliau plauti pinigus,ir jausti nebaudziamuma,dabartine situacija rodo,kiek yra supuvusi kriminogenine sistema tai 20metu rezultatas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. kas ta chunta?? moterie tau jau protas aptemes. Gal dar sutinku kad Kedzio mirtis keistokai atrodo… Bet su CZV kaleimaias , chuntom ir pan.. nu jau tada ir apie ufonautus parasykit. koki jei vaidmeni visame tame atlieka… Eik tu moterie galva persisviest.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Noreciau asakyt jums:"Aciu,kad esat!Esat protinga,grazi moteris,sazininga zurnaliste ir esate uz teisybe.Dekui jums!"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. pastarųjų dienų įvykiai rodo, kad autorė teisi – pajudinus gen prokuratūros pavaduotojos, fntt boreiką, vrm liutkevičių, chunta verčia seimą. o kitas seimas turės nuversti prezidentę. neleiskime!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Prezidente,manau stebejot D.Kedzio laidotuves? Bent siaip is spaudos domejotes? Tauta paklaikusi nuo pediku auku,pasakyk kas bus toliau?Ogal ir mano vaikus prievartaus,ir jus net valantino nebepasikviesit ant kilimelio.Nes as paprastas zmogus.Geda gyvent tokioj lietuvoj,pediku ir mafijos istvoj.Zmones niekada nepamirs sios istorijos.Ogal reikia tokio judejimo prie prezidenturos ir seimo kad visas pasaulis pamatytu ,suprastu kokia pas mus valdzia?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Giedrė Gorienė didelis aciu jums uz nuoseklia informacija uz Tiesa rasancia ACIU…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Gal jau uzteks tu chuntu ir isgalvotos pedofilines istorijos? Balius baigtas, zvakes uzgesintos. Nera "didvyrio", nesitikejote kad nuzudys ar ne… Ot pravalas, o juk planas tai buvo kitoks :-) Pasinaudojo vargsu zmogumi, apkvailino ir nuzude. A.A. "didvyriui", matyt nesuvoke kad su juo ziadziamas visai kitas – politnis zaidimas. Vargse mergaite, bet jei jailemta gyventi tai uzaugus supras i koki nesvaru zaidima buvo itraukta su visokiais sysalais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Gal jau uzteks tu chuntu ir isgalvotos pedofilines istorijos? Balius baigtas, zvakes uzgesintos. Nera "didvyrio", nesitikejote kad nuzudys ar ne… Ot pravalas, o juk planas tai buvo kitoks :-) Pasinaudojo vargsu zmogumi, apkvailino ir nuzude. A.A. "didvyriui", matyt nesuvoke kad su juo ziadziamas visai kitas – politnis zaidimas. Vargse mergaite, bet jei jailemta gyventi tai uzaugus supras i koki nesvaru zaidima buvo itraukta su visokiais sysalais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Gal jau uzteks tu chuntu ir isgalvotos pedofilines istorijos? Balius baigtas, zvakes uzgesintos. Nera "didvyrio", nesitikejote kad nuzudys ar ne… Ot pravalas, o juk planas tai buvo kitoks :-) Pasinaudojo vargsu zmogumi, apkvailino ir nuzude. A.A. "didvyriui", matyt nesuvoke kad su juo ziadziamas visai kitas – politnis zaidimas. Vargse mergaite, bet jei jailemta gyventi tai uzaugus supras i koki nesvaru zaidima buvo itraukta su visokiais sysalais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Gal jau uzteks tu chuntu ir isgalvotos pedofilines istorijos? Balius baigtas, zvakes uzgesintos. Nera "didvyrio", nesitikejote kad nuzudys ar ne… Ot pravalas, o juk planas tai buvo kitoks :-) Pasinaudojo vargsu zmogumi, apkvailino ir nuzude. A.A. "didvyriui", matyt nesuvoke kad su juo ziadziamas visai kitas – politnis zaidimas. Vargse mergaite, bet jei jailemta gyventi tai uzaugus supras i koki nesvaru zaidima buvo itraukta su visokiais sysalais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Gal jau uzteks tu chuntu ir isgalvotos pedofilines istorijos? Balius baigtas, zvakes uzgesintos. Nera "didvyrio", nesitikejote kad nuzudys ar ne… Ot pravalas, o juk planas tai buvo kitoks :-) Pasinaudojo vargsu zmogumi, apkvailino ir nuzude. A.A. "didvyriui", matyt nesuvoke kad su juo ziadziamas visai kitas – politnis zaidimas. Vargse mergaite, bet jei jailemta gyventi tai uzaugus supras i koki nesvaru zaidima buvo itraukta su visokiais sysalais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Aš galiu rašyti, kad aš – „už revoliuciją“. Bet kas iš to? Nėra nesavanaudiškos opozicinės jėgos, galinčios perimti valdžią, nebent tik „Socialistinis liaudies frontas“. Bet SLF neturi plačiųjų masių palaikymo, netgi partijos skyrių visuose Lietuvos rajonuose, ką jau bekalbėti apie jėgos struktūrų bent dalinį palaikymą (kai Kirkizijoje). Taigi, Lietuvoje dar labai labai toli iki realių valdžios nuvertimų, nes nepribrendo dar ta revoliucinė situacija, kai „liaudis pagal seną nenori, o viršūnėlės kitaip negali“. Rezervų drožti Lietuvos žmones dar yra labai daug. Ir jie buv drožiami, dar bent porą metų tai jau tikrai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Gerbiama Giedre, gal jau atejo laikas kada reikia pradeti D.Kedzio ,sakykim, "isteisinima", net nezinau kaip tai apibudinti. Kokiu pagrindu jis visoje ziniasklaidoje yra paskelbtas ZUDIKU? Kas tai irode? Jau tiek laiko jis be teismo, be irodymu yra zudikas. Jo seima,gimines tape zudiko seima. Gal Jus drasi ir protinga galite ta klausima visuomeneje iskelti? Gal nors kada ateity jo dukra galetu zinoti, kad jos tetis nebuvo joks zudikas tik vienisas karys pries visa "kariauna".Gal jus galite ta procesa pradeti? Jau neskau,kad smeizikai turetu atsakyti uz smeizta,nes tuo netikiu. Nebent ateity?…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. "Solveiga su ūsais" – užšifruota žinutė Grybauskaitei. Jos patarėja teisės klausimais yra Solveiga.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Sunkūs laikai, ypač kai reikia laidoti teisėsaugos nužudytas aukas. Taigi, ***** pranašystės pildosi – šiandien socialdemoktarų vadas butkevičius pareiškė, jog reikia pirmalaikių seimo rinkimų. Aišku, kai žmonės kiekvieną dieną mulkinami (momunistai prieš palikdami valdžios postus taip iššlavė valstybės iždą, kad ekon,krizė pas mus daug gilesnė negu kitose valstybėse, o tie gyvuliai rėkia, kad kalti dešinieji, tik atėję į valdžią. Dabar tokiu raudonųjų laikraščių įtikinti visi balsuos už komunistus ir jie vėl turės pilną valdžią. be to, po pirmalaikių seimo rinkimų naujas seimas turi teisę paskelbti pirmalaikius prezidento rinkimus. Matėte šiandien internete – butkevičius sako, jog tie pabaisos konservatoriai ir prezidentūra neleidžia dirbti tesėsaugai, išmeta iš darbo geriausius kadrus – štaige.Boreiką, liutkevičių, valantiną ir kt, taip socdemų mylimus teisėsaugininkus išmeė – baisu, butkevičius šaukia, jog taop negalim, tad reikia keisti prezidentę, nes tai jos valioje tvarkyti teisėsaugą. Štai šiandien laidotuvėse žmonės verkia dėl tos vadinamos teisėsaugios veiksmų, o socdemai verkia, kad išmes jų geriausius kadrus. Tad Comrade, nori kad teisėsaugoje būtų VIEN KGBstai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Ačiū Giedre, labai daug ką supratau.Turėjau įtarimų, kad čia politika, o dabar įsitikinau.Labai pasitikiu mūsų Prezidente ir linkiu jai stiprybės atlaikyti visas atakas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Aš – už revoliuciją, Vyriausybės, Seimo ir Prezidento nuvertimą. Kokia iš jų nauda? Smaugia visus, ir tiek. O vėliau – pažiūrėtume.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. kodėl, bet tikiu gerb. Grina. Manau,šaunuolė ir savo darbą išmananti bus jo naujoji paskirta pavaduotoja. Duok, Dieve, duok, Dieve, kad aš neklysčiau. Pavargau nuo betvarkės, beteisiškumo, bijau dėl mažų vaikelių, bijau dėl naujų Drąsių galinčių pasikartoti likimų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. amžinąjį atilsį ir visą deramą pagarbą Tėvui, žuvusiam ginant savo dukrą ir kt. vaikus nuo valstybinio pedofilų klano….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Atsitiko nelaimė-Kedys padaugino degtinėlės pas dėdę sodų bendrijoje (kur slapstėsi pusę metų su visų Kedžukų žinia), paspringo ir mirė..Dar žolė įstrigo gerklėje..Ką daryti Kedžių giminei? Prisipažinti,kad slėpė ŽMOGŽUDĮ??… Ne…beliko tik atitempti prie marių, numesti žmogžudysčių įrankį, snukelį bisky "pamušti"..ir laukti žinių apie rastą lavoną..Nesulaukę pačios nubėgo į morgą "atpažinti".O dabar gali toliau VERSIJAS kurt,kas nužudė jų "stebuklingą Drąsiuką"..
  O iš tiesų tai yra tik DIEVO bausmė už MELĄ,už nekaltų žmonių kraują..Nepasprinkit ir tamsta,ŽMOGŽUDŽIO žmonele

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. antipedofilai, pedofilai ir įvairių teorijų kūrėjai, Jūs tiesiog užmirštate, kad reikia GYVENTI…. Įsiskaitykite:"Leidimas Graikijai bankrutuoti būtų skaudus, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje eurui tai būtų naudinga, CNBC televizijai pareiškė milijardierius investuotojas Jimas Rogersas.
  Pasak J. Rogerso, Graikijos bankrotas išvalytų sistemą, euras kuriam laikui patirtų nuosmukį, tačiau po to taptų labai stipria valiuta.
  Toks žingsnis taip pat pademonstruotų, kad Europa netoleruoja finansiškai neatsakingų šalių ir tai, pasak J. Rogerso, sugrąžintų pasitikėjimą euru." Gal tuomet suprasite visokius pučiamus skandalus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. aTa Drasiui! Lietuva palydi Tavo kuna i amzino poilsio vieta, lsekis ramybej,Sunau LIETUVOS, kovojai ir nukankino Tave… tik pedofilu klanai…Isdrysai stot pries vaiku isnaudijima ir pardavinejima! Uz savo dukryte,kuria "mama"Stankunaite L pardavinejo pedofilam! Tu isgelbejai tukstancius VAIKU nuo paciu baisiausiu kanciu,kurias tavo mergytei teko patirt! ///Tik MALDOS TAU siandiena.Aprauda TAVE LIETUVA!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. Drąsius Kedys išeina. Išeina nužudytas (nesvarbu tiesiogine ar perkeltine prasme) tačiau NENUGALĖTAS. Išeina iš visų jėgų bandytas supurvinti tačiau baltas kaip sniegas, nes purvas prie sąžingų žmonių nelimpa, nepaisant įvairiausių Judo sidabrinius godžiai ryjančių mankurtų pastangų nulipdyti iš jo monstrą. Nors jam ir nepavyko pramušti įvairiausių valdžios institucijų nusikalstamo abejingumo sienos, tačiau aukštuose postuose sėdintys arba labai turtingi vaikų tvirkintojai buvo priversti suprasti , kad nusikalstamiem faktam iškilus į viešumą įtaka ir didžiuliai pinigai dar negarantuoja kad jie išlips sausi iš vandens..O tai reiškia mažiau suluošintų vaikų likimų, ir už tai ačiū paprastam, šiek tiek grubokam, šiek tiek donkichotiškam , šiek tiek naiviam paprastam vaikinui iš pakaunės , kuris kaip sugebėdamas gal ir darydamas klaidų , gal net pažeisdamas įstatymus ieškojo savosios tiesos.Tegu bus šitam nelaimingo likimo vienišam kovotojui už TIESĄ lengva tėviškės žemelė

  P.S. Ačiū Karšto Komentaro redaktoriai poniai Giedrei už parodytą tvirtą pilietinę poziciją ir plieninį stuburą šito žvėriško susidorojimo su a.a. Kedžiu atveju

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. Mano pamastymai.Kartoju,Tik pamastymai.Kazkodels sirdis nujaucia.Sestas jausmas.Neduok Dieve, kad pasirodys, jog ir as turiu ekstrasensiniu gabumu.Kieno dabar eile tapti auka. Stankunaitei bus atiduota dukrele.Kas baisiausia. Ir…. ech nelaimingas atsitikimas-tu paciu dedziu rankomis ir planais.Prisigerusi su 3,7 promilem ejo per gatve ir…Prokuratura aiskins-kam naudinga.Kedzio seimai.Tik ne prokuraturai.Tas pats laukia Uso.Gaila jis nesupranta.Nelaimingas atsitikimas. Kam naudinga-Kedzio seimai.Sakys-kersijo. Taip Mauras saugumas tes juodus darbus,kad niekada nebekiltu noras priesingai paliudyti. Gi zmogus ilgai mele neisgyvena.Nereikalingi jie klanui,per daug jie kainavo ir per daug informacijos nesioja.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Tūkstantmečio kartai psichologė siūlo profesiją rinktis ne pagal pavadinimą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (3)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (2)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (4)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...