Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 13 Šeštadienis
 

Nuomonė: Ciniško gedulo paradas

2010-04-11 12:06 | Komentarai | Komentarų (66)

Balandžio 8 d. Lenkijos prezidentas L.Kačynskis lankėsi Lietuvoje, o po kelių dienų žuvo lėktuvo avarijoje Rusijoje (president.lt nuotr.)

Lėktuvai kartais krenta. Per paskutiniuosius 10 metų per lėktuvų avarijas (be karinių ir sportinių) žuvo virš 5000 žmonių. Žuvo ir politikai, žuvo ir mokytojai, žuvo mūrininkai ir santechnikai, teisuoliai ir nusikaltėliai. Ir net vienas valstybės vadovas – Makedonijos prezidentas Borisas Traikovskis.

Neabejotinai bet kokia katastrofa aviacijoje – tai pirmiausia žmogiškoji tragedija. Taip pat kaip karas, stichinė nelaimė ar teroro išpuolis. Laikiausi, laikausi ir laikysiuos nuostatos, kad žmogaus gyvybė yra absoliuti vertybė, kurios praradimas ypač tragiškos nelaimės metu yra neatitaisoma blogybė. Tačiau kartais tokio skaudaus įvykio akivaizdoje verta pasižiūrėti į tai, kas įvyko ir vyksta šiek tiek kitu kampu. Pateiksiu kelis skaičius:

Per Bosnijos karą žuvo – 110 000- 200 000 žmonių.

Per karą Irake jau žuvo virš 120 000 civilių.

Per didžiausią paskutinio XX a. dešimtmečio nusikaltimą žmonijai – 1994 m. genocidą Ruandoje- žuvo nuo 800 000 iki 1 000 000 nekaltų žmonių

O kur dar Afganistano okupacija, Kosovas ir kiti išorinių jėgų inspiruoti konfliktai? O kur dar jau pusšimtį metų trunkantis Artimųjų Rytų konfliktas? Aš jau nekalbu apie tokias „smulkmenas“, kaip po NATO demokratizatorių bombomis žuvę puspenkto tūkstančio taikių serbų.

Nenoriu būti apkaltintas politikavimu, nes šio teksto mintis yra ne priminti jums apie nusikalstamą neutralumą (Ruandos atveju) ar tiesiogiai pasaulio galingųjų remtus ar pradėtus nusikalstamus karus (Bosnija, Irakas, Afganistanas, Kosovas ir t.t.), o pabandyti atsakyti, ar XXI a. pradžioje mes gyvename, mąstome ir elgiamės kitaip nei viduramžiais? Beje, ar pamenate nors vieną Lietuvos pareiškimą, aiškiai smerkiantį aukščiau minėtų įvykių kaltininkus? Aš – ne… Na, tiek to – grįžkime prie gūdžių viduramžių.

Kaimyninės valstybės karalius žuvo. Na, ne tai, kad tas kaimynas labai mielas buvo, o jei dar tiksliau – tai tik prieš dvi dienas mūsų bajorai jam antausį skėlė, tačiau čia gi – karalius. Tad reikia ir liūdną veidelį nutaisyti, ir prie altoriaus patrypčioti, ir, įtempus atmintį, prisiminti, kad kažkada teko ir ranką paspausti, ir gal rąstą per talką kartu nešti…..tfu….kokį rąstą, taigi visai kita istorija. O kaip kitaip, jei taip įprasta, o kaip kitaip, jei žmogaus kaina vertinama pagal aiškų kainyną, kur vienas žuvęs karalius ar jo svitos narys kainuoja 8333 kartus brangiau, nei nužudytas Ruandoje.

Tai, ką matome šiandien, tai tik pradžia to, ką netrukus išgirsime – bus ir kalbų, ir „beribio gedulo“ įrodymo paieškų po pustuštes bažnyčias (šiandien jau mačiau per žinias, kaip, ieškodami gedinčių, žurnalistai terado pora lenkų turistų), bus ir beveik protingų ilgų kalbų, ir bus tokių pat ilgų ir kvailų kalbų. Tačiau ar tikrai mes turime paklusti matematikai, pagal kurią turime gedėti dėl vienos VIP aukos, kai kasdien nemaža dalimi dėl tos pačios VIP aukos kaltės „krenta lėktuvai“ bent dviejuose pasaulio kraštuose?

Vitalijus Balkus

2010-04-11

Komentarai

 

 

 
 1. Jei manote, kad taip lengvai atsiras nauji sąžiningi žmones aukščiausiuose valstybes sluoksniuose – klystate. Kiek ju Lietuvoje?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Na ir ką? Viskas suprantama. Apgailestaujame. Užjaučiame. Tai ką dabar, Lenkijos nebeliks??? Nebijokit. Ir Lenkija bus ir prezidentas bus, na ir kitų "šviesiausių protų" atsiras… O mirtis nepaiso nei titulų, nei elito, nei autoritetų. Deja, taip… :-(

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Kai kurie komentatoriai sunkiai supranta, kas yra tautos elitas. Lietuvoje ir dešimtadali lėktuvo sunku butu surinkti , nes autoritetu beveik NERA. Tai ne „prichvatizacijos“ ar „klanų“ dėka iškylės Lietuvos „elitas“. Žuvo Lenkijos šviesiausi protai, kurie buvo gerbiami ir žinomi, žmonėms jie buvo tikri AUTORITETAI.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Dar kartelį nesusilaikysiu: straipsnis savo stilium nė kiek neatsilieka nuo R.Valatkos "šedevrų",sakyčiau, netgi pralenkia juos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Nesuprantu, kas iš KK redakcijos leido publikuoti tokį neprofesionalų ir antižmogišką straipsnį…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Isgama tas Balkus,neturiu zodziu kokia nepagarba mirusiesiems ir juos uzjauciantiems.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. gal tai ir pasirodys kiek drastiška, bet manau, kad tai Dievo bausmė už "Wilno naša".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Teisingai parašyta. Pritariu. Žuvo žmonės, gaila, užjaučiame. Santūrus užuojautos pareiškimas. Ir tik nereikia tų ditirambų…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Taip iseitu, kad a.a.Kacynskio oponentai pacioje Lenkijoje is kitos partijos, premjeras Tuskas, kuris irgi buvo jo oponentas ir prezidento rinkimuose irgi ciniskai gedi o gal net dziaugiasi, kad atsilaisvino daug tusciu kedziu ????
  Del buvusiu nesutarimu Vilniaus klausimu ir dar tarp ultranacionalistu kartais eskaluojamos sios temos mums aisku reikejo nereiksti nei uzuojautos nei solidarumo?

  Tai yra zmoniska uzuojauta, kuri nesvetima kiekvienam padoriam zmogui, zinanciam kas yra artimo zmogaus netektis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Tai negi reikėjo nutylėti kaimyninės šalies nelaimę vien dėl to, kad žuvo išskirtinai VIP? Ir kodėl turėtume išsiskirti nuo visos ES plius Rusija erdvės. Egzistuoja tam tikros pagarbos valstybės vadovams ir mandagumo taisyklės. Ir kas čia blogo, kad gedulas paskelbtas? Čia geriau persistengti, negu nepasistengti…Ginčas dėl ginčo…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Rasiusiam —>”””””to "EIDZI" – 2010 04 11 20:24

  Skaitau Tamstos komentarus, jie išsiskiria logika. Dabartinis, mano galva, su logika kertasi…."Juk Lenkija man kaunieciui buvo ne tik vakarietiskos muzikos per radija,……"nes kai Kaunas buvo Lietuvos laikinąją sostinę … Kaune aidėjo tik vienas šūkis….. mes be VILNIAUS nenurimsim. Taigi. O šiap savo rimtą lygį pateisinote: "O gal gerai, kad cia buna tokiu straipsniu; tai mus sutelkia, pries blogi " tik štai nesupratau — o kur čia blogis ?””””””””’…………….vakarai mums asocijavosi su Lenkija, kai augau Kaune, nes jos TV ir Radijas, alsavo kitkuo. Jie mums buvo tarytum langas i vakarus.. Kaip Zemaitijoje Klaipedos uostas [idea]. Na bet jei Kaunas ir suvalkieciai klause BITLUS bei visa kita vakaru ROCK music bei ziurejo vakarietisku Westernus Polska TV 5, tai zemaiciai klause Povilaiti..ir menu kaip studentisku darbo stovyklu metu, musu ir vietiniu vakareliuose nepripazino angliskos muzikos.. Lenkai buvo musu ‘langas’, o Vilnius Krasto sirdis ir todel Kauno lietuviai, tada senai, dar nebuve iki tokio laipsnio suspekulianteje, sieke Lietuvos vientisumo.., nors ir su zydais bei lenkais.. As nematau jokiu priestravimu ir x logikos sankirtu tuose klausimuose :) ……………….na o blogis yra atsitiktiniu ar tyciniu mirciu interpretavimas savaip, bet kaip mums zinoma Dievo bausme jiems, nes ne Dievas, o…. mes dristame uz ji spresti !! Blogis yra tas ziaurumas smerkiant visa tauta uz maza dalele jos piktuju, vadinant slektom ir blogio mentaliteta nesancia tauta, o todel nusipelniusiais tokiu bausmiu..- masiniu ju zuciu. Na gal ir galima butu linketi, kad ‘gautu gala’ koks nors maniakas, iskrypelis kaip pedofilai, bet juk zuve lektuve Rusijoje, nebuvo kazkokie antzmogiai ir nieko gero nepelne Lenkijai.. Na tiesiog apmaudu ir aiskinti tai..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Objektyvus ir teisingas įvykio vertinimas. Gedulas išskirtinai tik dėl VIPukų žūties yra šlykštus spektaklis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. To —> dar vienas kampas – 2010 04 11 20:19………………NA TAIP; MES TURIME TEISE ITERPRETUOTI IR MIRTIS…NET IR DIEVO SPRENDIMUS..MOTYVACIJAS..VISA KITA JO VEIKLA IR ”MASTYMA”. ………………………O KAS JUMS DAVE TOKIA TEISE..DEMAGOGAI !!?? PAZISTATE DIEVA !??!…….. AISKU, KAD TIK NETIKINTIS I DIEVA, GALI TAIP VISAS TAS BEDAS IR NORIMUS INTERPRETUOTI IVYKIUS, SUVERSTI DIEVUI..[IDEA]

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Skaitau Tamstos komentarus, jie išsiskiria logika. Dabartinis, mano galva, su logika kertasi…."Juk Lenkija man kaunieciui buvo ne tik vakarietiskos muzikos per radija,……"nes kai Kaunas buvo Lietuvos laikinąją sostinę … Kaune aidėjo tik vienas šūkis….. mes be VILNIAUS nenurimsim. Taigi. O šiap savo rimtą lygį pateisinote: "O gal gerai, kad cia buna tokiu straipsniu; tai mus sutelkia, pries blogi " tik štai nesupratau — o kur čia blogis ?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. To —> cerc – 2010 04 11 19:10………..na taip; cia geras gyvenimo klausimu sprendimo budas, jei kazkas kazkur ciniskai ‘ivertina’, tai ir mums taip kazka kita taip pat bjauriai.. Pan., kaip jeigu kazkas kazkur isdauze langa, tai ir mums reikia taip daryti ir net nesvarbu, kur tasai langas.. Juk nera sventu langu, baznyciu, zmoniu ir isvis nieko.. ?! Cinizmu i kazkieno cinizma, blogiu i blogi.. – puiki iseitis !

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Prie pridėtinio šėtono stalo, kuris bažnyčiose buvo įneštas didžiojo modernisto Jono Pauliaus II popiežiavimo metu, buvo nužudyta milijonai sielų netikra eucharistija, buvo netikra mišių auka nepagarba Dievui- Dangiškajam Elitui. Dievas pasiėmė Lenkijos dalinį elitą. Kodėl apraudoma 96 kūnai, o ne milijonai nužudytų sielų? Reikia melstis Jėzaus palikta malda, kad nežūtų tūkstančiai- milijonai sielų, kad Dievas nebaustų panašiomis bausmėmis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. O man , primirsus visus istorinius nesutarimus,gaila siu zuvusiu zmoniu, lenku elito,tarp kitko turkijoje jau sklinda kalbos, kad cia ne siaip atsitiktine avarija,ir Erdoganas atsargiai apie tai uzsimine…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Geras straipsnis. Mūsų valdžioje sėdi cinikai, nes jiems gaila ne žmonių, bet būtent lenkų iš kaimyninės šalies. Prieš keletą dienų beveik šimtas žmonių žuvo Kirgizijoje, protestuodami prieš valdžią, bet tai nesukėlė jokios Lietuvos reakcijos, tik išgirdom keletą frazių "naudinga Rusijai, naudinga Putinui". Pfui, kai šlykštu! Koks cinizmas! Žmonės dar nepalaidoti, bet jau viskas maišoma su purvu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. As visiskai pritariu V. Ladui !!. Puikiai parasyta !! Juk Lenkija man kaunieciui buvo ne tik vakarietiskos muzikos per radija, saltinis, ne tik artimos stiliumi i vakaru, TV krastas. Lenkija kartu su ‘balsais’ is vakaru rode kelia i laisve i vakarus. Ir atejome. ”SOLODARNOSC” mums buvo pavyzdys.. Zuves Prezidentas, juk buvo opozicionierius buvusiai prokumunistinei sistemai. :) ..as radau pan. ‘perliuku’, kaip kai kurie pasmerkiantieji Lenkija komentarai, bei ciniskas straipsnis,.. ir ZR Svetaineje. Tad ten irgi parasiau. …………………..
  Daugiau cinisku ir demagogisku straipsniu !?
  Lietuva; juk Tau, to reikia ????????????!……. P.S.1. NA TIKRAI PANASU, KAD KAZKAS TIESIOG PRIEVARTA BRUKA LIETUVA, I DVASINIO SMUKIMO PRARAJA IR TEN IR CIA, KUR TIEK DAUG SKAITO, RASO.. ……………………P.S.2. ARGI BEDIEVIAI IR NEZMONISKAI NEGAILESTINGI, GALI LAIMETI KARA PRIES PEDOFILIJA ? ; JUK JIE ZMONIU SMEGENIS IR SIELAS TIESIOG DERGIA !! KOKS LAIMEJIMAS BUTU..!? ……………….P.S.3.O gal gerai, kad cia buna tokiu straipsniu; tai mus sutelkia, pries blogi !! Tai yra lyg..- pure shit instead medicines against those air spoiling after lunch.. [idea]

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Lenkija Lietuvai daugiau negu kaimynė. Keturis ilgus amžius kartu lėmėme kitų tautų likimus. Be LDK ir Žečpospolitos nebūtų dabartinių ukrainiečių ir baltarusių, valstybių ir tautų. Ir pačios Lietuvos gal nebūtų, kaip tautos ir valstybės. Buvo daugiau gero, negu blogo, kiekviename žingsnyje dar ir dabar jaučiasi tų laikų apraiškos. Tai anksčiau. O tarybiniais laikais iš lenkijos ėjo laisvesnis žodis, pasaulinė muzika sklido iš jos informacijos priemonių. Tarpukario santykius apgadino tokio bajoro nuo Pilsūdo žemaitiškas užsispyrimas turėti naują Žečpospolitą. Kiekvienas Lenkijos lenkas turi daug sentimentų Lietuvai, nepaisant to, kad toks dėdė su pypke atidavė mums, jų žodžiais, lenkiškiausią jų miestą ir tikrą Lenkijos kultūros sostinę. Ir velionis Prezidentas tuo "sirgo" ir daugiau už kitus prezidentus darė, kad santykiai atgimtų naujai. Todėl, manau, kad dauguma lietuvių ir nelietuvių Lietuvoje nuoširdžiai gedi dėl didžiulės šios tautos netekties. Ciniškas ne gedulas, o rašliavos autorius

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Dėl KK. Tokiais straipsniais save maišote su fakalijoms. Kas naudinga tik Jūsų priešams.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. gal siek tiek perlenkta. man asmeniskai gaila visu. ir rugandoje ar zimbabeje zuvusiu zmoniu. gaila ir siu. gal si katastrofa priartins ir musu valdzia prie paprastu zmoniu. gyvenkime draugiskai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Didziule pagarba V. Balkui, daugiau tokiu tiesmukisku, nepadlaiziaujanciu, nekeliaklupciaujanciu pilieciu butu tarp musu ir tie VIP karaliai ir karaliukai su mumis skaitytusi, ne tyciotusi. Bet nera ko noreti gime is vergu, baudziauninku kitokie ir nenorime ir negalime buti. Tie keturi pirmi komentarai tai pavyzdys lietuvisko baudziavinio demokratiskumo! Matyt Lenku kariskiu dvasios neprieme tu norejusiu parodyti ciniska pagarbos parada Hatyneje, bet gi skrido visas lenkiskas elitas, kuris siunte zudyti zmoniu i Afganistana, Iraka!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. kokie jus trumparegiai matyt jus vaikigaliai ir nic nieko nenusimanot apie lenku mentaliteta musu atzvilgiu,bet ir balvonu krastas tas musu jaunimas,jau lenkas geras,rusas blogas,ka skaiciuoti nemokat ar skaiciai netikslus,jums avinams rasoma kad suprastumet skirtuma,bet matyt jau jus "suformuoti"landsberginiai ir megstat pasakas…o del zuties ,tai aisku,kad gaila nes kaip raso autorius,zmogus vertybe apsoliuti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. tu egi absoliutus neismanelis siame reikale,atsimink visiems laikams,lenkams mes busim tik litvynai ir daugiau nieko,ir jokie cia santykiai "nesilo" ir nesils,nepakenciu tokiu neismaneliu kurie negali kitaip paziureti negu per suteikta prizme propogandos,tu paklausk bent vieno lenko,kad ir lietuvoj ir jis ,jei bus atviras, pasakis,kad litvynu NEKENCIA,gyvenau su jais ir zinau ne is bobuciu pasakojimu,tai amzina dilema…ponai slektos

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. Absoliutus nusipaistymas autoriaus. Reikia pripazinti , kad musu Lietuvos santykiai su Lenkija kaip niekada geri ir auksciausiu lygiu ir zemiausiu. Negi autorius nesupranta , kad mes kaimynai, o ne koks Zanzibaras.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 27. Straipsnio turinys slykstus. Autoriaus nuomone musu politikai turejo tyleti ir neveidmainiauti, nes is tikruju nieko jie neuzjaucia , o paslapcia dziaugiasi del tokios tragedijos. Liudna , kad yra tokiu zmoniu

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras