Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 9 Antradienis
 

Nuo Medininkų žudynių – iki NATO paslapčių

2015-04-02 11:16 | Naujienos | Komentarų (50)

Susidaro įspūdis, kad tikrųjų grėsmių nacionaliniam saugumui nenorima suprasti. Kadenciją baigiantis VSD vadovas Gediminas Grina. KK nuotr.


Giedrė Gorienė

Kaip gražiai Seime kovo 27 d. buvo paminėtos Lietuvos įstojimo į NATO 11-osios metinės. Ta proga buvo surengta spaudos konferencija, kurioje, minėdami narystės NATO metines, darbus šalies saugumui apžvelgė KAM ministras Juozas Olekas, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Benediktas Juodka, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas ir kariuomenės vadas Jonas Vytautas Žukas.

Kas labai svarbu A.Paulauskui? „Suvokti, kad informacinės, kibernetinės grėsmės yra labai realios, tad reikia nuspręsti, kaip su tuo kovosime toliau“.

Juozas Olekas pagrūmojo Rusijai: „Vienui vieni“ daugiau nepasikartos, nebus taip, kad niekas neiššaus nė vieno šūvio“. Įrodinėjo, kad NATO yra mūsų saugumo pagrindas: mūsų valstybė jau nuo 1994 metų pradėjo dalyvauti JTO ir NATO operacijose mums tolimuose regionuose, tad, „prisidėdami prie kitų saugumo, galime tikėtis, kad kiti pagelbės mums. Mūsų indėlis į Afganistano, Irako ar Afrikos šalių saugumą atsipirko su kaupu“.

Benediktas Juodka džiaugėsi, kad NATO nelaukia, kol pirmasis priešo tankas kirs valstybės sieną, ir į pagalbą ateina jau iki tol, t. y. padidėjus grėsmei: „Jau šiandien Lietuvoje ir regione matome konkrečius NATO pagalbos įrodymus. Tai – sąjungininkų pajėgų dislokavimas Lietuvoje ir Baltijos regione, kaip svarbiausia NATO įsipareigojimų išraiška ir atgrasymo priemonė“.

Po kelių dienų, kovo 30 d., Juozas Oleka ir Artūras Paulauskas jau sėdėjo kitoje spaudos konferencijoje – šį kartą kartu su kadenciją baigiančiu VSD vadovu G.Grina ir KAM AOTD vadovu A.Šiupariu. Čia VSD ir AOTD pristatė grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimus.

Beletristika, skirta plačiosioms masėms, arba „Dangus griūva“ interpretacija suaugusiems vaikučiams prieš miegą – taip būtų galima pavadinti šią ataskaitą, kadangi joje išvardinama tai, kas, kaip sakoma, ir plika akimi matoma – realios grėsmės nacionaliniam saugumui slypi kur kas giliau, o galimi Rusijos agentai greičiausiai yra priėję prie didžiausių NATO paslapčių.

Ištrauka iš VSD ataskaitos: „2014 m. iš Lietuvos dėl aktyvios šnipinėjimo veiklos buvo išsiųsti 3 Rusijos žvalgybos rezidentūrų darbuotojai. Jų veikla buvo susijusi su agentų verbavimu, neteisėtu žvalgybinės informacijos rinkimu ir aktyviosiomis priemonėmis. 2014 m. į Rusiją nepasibaigus akreditacijos terminui buvo priversti išvykti dar keletas su diplomatine priedanga Lietuvoje veikusių Rusijos žvalgų, tarp jų Valerijus Katula, kurio veikla buvo paviešinta VSD 2013 m. metiniame grėsmių vertinime.“

Tai, esu giliai įsitikinusi, – tik nukreipiamieji manevrai, nes tikroji Rusijos agentūra (ar rezidentūra) veikia visai kitaip. Ir visai per kitus. Tol, kol mūsų politikai ir kariškiai džiaugiasi padidėjusiu BVP procentu šalies gynybai ir NATO kariais bei technika Lietuvoje, kol kovoja „informacinius karus“ ir per televizijos ekranus ploja katučių dėl visoje Lietuvoje padarytų kratų pas „valstybės ir NATO priešus“, kažkas galimai kuičiasi po slapčiausius NATO planus.

Klausimas pamąstymui: kaip manote, kas kelia didesnę grėsmę nacionaliniam saugumui – Milda Bartašiūnaitė, savo „Facebook“ paskyroje „pripažinusi Donecko ir Lugansko respublikas“, penki „antinatininkai“, surengę piketą ir pašūkavę prieš NATO, ar vis dėlto, pvz., karininkas, prieš Medininkų žudynes, kaip teigė patikimi šaltiniai, ne kartą užfiksuotas susitikimuose su tuometiniu Vilniaus OMON’o vadu Boleslovu Makutynovičiumi, o jau kur kas vėliau net tris kartus sugebėjęs apgauti NATO melo detektorių ir priėjęs prie NATO paslapčių?

Jeigu Vilniaus OMON’as iš Medininkų žudynių bylos išplautas, jeigu B.Makutynovičius, kurį atgavęs sąmonę Tomas Šernas įvardijo kaip vieną užpuolikų, šaltinių duomenimis, dar Medininkų bylą nagrinėjant Apeliaciniame Teisme laisvai važinėjo į Lietuvą, o Vilniaus OMON’o byla iškelta, kaip manoma, tik dėl akių (dėl priedangos?) – nes kaltinamojo B.Makutynovičius paieška per Interpolą taip ir nebuvo paskelbta, jeigu teisėsauga ir politinės jėgos bendromis jėgomis „nurašė“ bylą, „pasodindamos“ atpirkimo ožį, ir ta oficialioji versija tenkina tiek Rusijos teisėsaugą bei oficialiąją Rusijos valdžią, tiek Lietuvos teisėsaugą (ir valdžią), o redakcijos šaltiniai dar prieš Medininkų žudynes ne kartą užfiksavo vieno tuometinio karininko slaptus susitikimus su B.Makutynovičiumi, o vėliau tas karininkas padarė stulbinančią karjerą ir net apgavo NATO melo detektorių tris kartus, ar nėra pagrindo manyti, kad dabartinė oficialioji Medininkų žudynių byla – tai Rusijos šantažo įrankis ir priemonė per galimai šantažuojamus politikus ir kariškius prieiti prie NATO bei mūsų valstybės paslapčių?

Taigi, sakiau, sakau ir sakysiu: Medininkų žudynės – ne šiaip sau elementari žudynių byla, kai kurių mūsų politikų norima panaudoti kaip priemonė informaciniame kare (jeigu pastebėjote, Rusija visai dėl to nepyksta – jai labai patogu, kad yra kaltinama kai kurių „kaltinamųjų“ neišdavimu, nes, esant tokiai oficialiajai priedanginei versijai, Rusijos agentūrai labai patogu apsimesti mūsų „patriotais“ ir nesukeliant NATO partnerių įtarimo prieiti prie valstybės ir NATO paslapčių). Tai, mano nuomone, ir yra tikrosios ir giliai infiltruotos Rusijos agentūros Gordijaus mazgas, kurio perkirtimas ir būtų realios Rusijos grėsmės nacionaliniam saugumui įveikimas mūsų šalyje.

Kaip tą padaryti? Paprasta (čia jau patarimas NATO, nes Lietuvoje tuo klausimu viskas aišku): paimkite Medininkų žudynių siūlą ir nuo 1991 metų vyniokite gražiai iki šių dienų, t. y. 2015. (Nepamirštant atkreipti dėmesį į skaičių „3“ krašto apsaugos sistemoje). Ir jeigu mūsų teisėsauga ir kai kurios politinės jėgos „dengia“ oficialiąją priedanginę versiją (taip, spėju, padėdamos užlegenduoti Rusijos agentūrą, kurią sieja bendra Medininkų paslaptis), tai nors jūs ten, pas save NATO, išsiaiškinkite, ką tokius prileidžiate prie NATO paslapčių. Nes profesionalai moka apgauti melo detektorių – ir ne po vienąkart.

Komentarai

 

 

 
 1. Po septynerių metų santykių su Sara, ji atsiskyrė su manimi, aš padariau viską, kas įmanoma, kad atneštų ją atgal, bet viskas buvo veltui, aš norėjau jos atgal taip daug dėl to, kad myliu ją už ją, aš meldžiau jai viską Aš padariau pažadus, bet ji atsisakė. Aš paaiškinou savo problemą savo draugui ir jis pasiūlė, kad turėčiau kreiptis į meilės gydytoją, kuris galėtų man padėti sugrąžinti ją atgal, bet man buvo taip supratau apie šią idėją, neturėjau kito pasirinkimo, kaip jį išbandyti, aš nusiųsdavau meilės gydytoją ir jis man pasakė, kad nebuvo jokios problemos, kad viskas bus gerai, prieš tris dienas, mano meilužis sara grįš į mane po trijų dienų, kai jo žodžiai pasidarė, ir nenuostabu, antrąją dieną buvo maždaug 16 val. Mano svetimė sara man paskambino, aš buvau taip nustebęs, aš atsakiau į skambutį ir visa, ką ji sakė, buvo ta, kad jai atsiprašė viskas, kas atsitiko, kad ji nori grįžti pas mane, kad ji mane labai myli. Man buvo labai malonu, kad ji grįžo, tai mes vėl pradėjome gyventi draugiškai. Nuo to laiko aš pažadėjau, kad kas nors, su kuo žinau, kad turi santykių problemą, norėčiau padėti tokiam asmeniui, nurodydamas jį ar tik į tikrąjį meilės gydytoją, kuris man padėjo man savo problemą ir kuris skiriasi nuo visų ten Kiekvienam gali prireikti šio meilės gydytojo pagalbos, jo elektroninio pašto adresu: (dr.gokosspiritualcaster@gmail.com), kuris jį pakvietė į savo mobilųjį telefoną +2348056398964. galite jam išsiųsti el. laišką, jei jums reikia pagalbos savo santykiuose ar visko. Aš niekada negaliu sustabdyti pasisakydamas apie jį, susisiekite su juo dabar, kad išspręstumėte visą savo problemą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Taigi baisu-50 stuku ir dar reprezentacija!!!Manau bus muštynės!!!!
  Dar be to ir apie užsieni!
  PETICIJĄ RAŠOM!!!!!
  GALIMA ČIA!!!!

  Thumb up 72 Thumb down 3

 3. Šių metų balandžio mėn. 10 d. 15 val. Vilniaus savivaldybės Kalvarijų bibliotekoje įvyks Jurijaus Radovičiaus knygos Sekimas: asmeninis liudijimas (Vilnius; savilaida, 2015. -216 p., tiražas 50 egz.) pristatymas. Knygoje bene pirmą kartą nuo Lietuvos nepriklausomybės atstatymo mėginama nuosekliai demaskuoti Lietuvos slaptųjų tarnybų nusikaltimus vykdant kriminalinės žvalgybos bei kontržvalgybos (operatyvinę) veiklą, matomą sekimo objekto akimis. Tai sekimo objekto liudijimas arba kaltinimas, galintis būti pateiktas prokurorui ir teismui. Taip pat pateikiami sekimo pavyzdžiai autoriui lankantis Vienoje, Briuselyje, Strasbūre bei Maskvoje, taigi, kalbama apie visą NATO ir ne tik. Knyga gali būti naudinga visiems esamiems ir galimiems sekimo ir teroro objektams – visuomenininkams, politikams, įvairių organizacijų nariams, politiniams ir kitokiems disidentams, verslininkams, teisininkams, studentams humanitarams, taip pat patiems slaptųjų tarnybų darbuotojams jų pačių veiklos veiksmingumui pasitikrinti, visiems besidomintiems slaptųjų tarnybų antikonstitucine veikla.

  Turinys
  Įvadas: slaptumas, metodas, kas yra sekami ir terorizuojami, kaip įrodoma
  I sk. Kriminalinės žvalgybos bei kontržvalgybinės veiklos teisinis reguliavimas
  II sk. Sekimo priemonės: techninės sekimo priemonės, elgesio esant techninių priemonių nuolat stebimam instrukcija, agentūrinės sekimo priemonės
  III sk. Agentūros organizavimas: teritorinis ir institucinis principai, tikėtini atrankos kriterijai verbuojant slaptuosius agentus, apytikslis visų slaptųjų tarnybų agentų kiekio Lietuvoje paskaičiavimas
  IV sk. Sekimo vykdymas: agentų ir autotransporto judėjimas, kodėl žudė tikriausiai ne Drąsius Kedys, tikėtina slapto patekimo į asmens būstą instrukcija
  V sk. Sekimo slėpimo priemonės: naudingi idiotai, priedanga, psichiatrai nusuikaltėliai, žmogaus teisių gynėjau niekšai, be taisyklių
  Išvados
  Priedai
  1 pr. Slaptųjų agentų chronologinis sąrašas
  2 pr. Sekimo dienoraštis
  3 pr. Neteisėtas nepilnamečių naudojimas kriminalinėje žvalgyboje
  4 pr. Pagrindinių kriminalinės žvalgybos subjektų kai kurie vadovai nusikaltėliai
  5 pr. Jurijaus Radovičiaus politinė biografija

  Knygą atsisakė pardavinėti visi knygų prekybos tinklai. Ją yra gavusios šios bibliotekos: Lietuvos Nacionalinė MMB, Vilniaus universiteto bei Mokslų akademijos bibliotekos, taip pat Vilniuje Lietuvos edukologijos universiteto (Audra Sadeckienė), Mykolo Romerio universiteto (Almonė Jakubčionienė), Vilniaus savivaldybės centrinės bibliotekos Kalvarijų biblioteka. Kaune – apskrities viešoji biblioteka (Rita Miškinytė), Kauno savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji bei Vytauto Didžiojo universiteto (Lina Bloveščiūnienė) bibliotekos, Šiaulių savivaldybės viešoji (Inga Andruškevičiūtė), Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji (Regina Ivanovienė) bei Šiaulių universiteto (Jūratė Vladykaitė) bibliotekos, Klaipėdos apskrities viešoji I.Simonaitytės (Airida Samavičienė), Panevėžio savivaldybės viešoji (Danguolė Kurtkuvienė) bei apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji (Rima Maselytė), Alytaus Jurgio Kunčino viešoji (Lina Kutkauskienė) bei Visagino viešoji (Dalia Sargūnienė).

  Vilniaus Kalvarijų bibliotekos adresas: Kalvarijų g. 29, įėjimas priešais kompleksą Ibrahim, šalia pašto skyriaus. Bus pasiūlyta nemokamai 15 egzempliorių.

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • Jurijaus Radovičiaus knyga Sekimas: asmeninis liudijimas galetu ir pdf formatu paleist ar el. knyga, kad butu galima parsisiust ir paskaityt, jei jau leidyklos ar prekybos centrai atsisako platinti 😀

   Thumb up 72 Thumb down 1

 4. Ponas Juodka,jūs tik viešai patvirtinot,kad Lietuva okupuota.Bet kokios svetimos valstybės karinių dalinių buvimas tik parodo,kad ta valstybė yra okupuota.Tai rodo ir Vokietijos okupaciją,kurioje nuo 1945 metų tebėra JAV kariuomenė.Kaip bevadintume Rusiją jinai savo karines okupacines pajėgas iš Vokietijos išvedė tuo tarpu JAV toliau yra okupavusi Vokietiją.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 5. Matet kaip pedofilijos byla buvo susiuta baltais siulais ISVIRKSCIAI? says:

  Taip IR like saziningi zmones isverciami atvirksciai

  Thumb up 72 Thumb down 1

 6. Uzgrobe Lietuva,pardave Lietuva,teisiskai ivykde Tautos genocida.Gogu karaliene tik saugoma kaip skies vyzdis,kad neispliurptu tiesa
  Gogai per prestizines prostitutes susitenka lb.daug informacijos

  Thumb up 72 Thumb down 2

 7. vatinukai kaip visada nesusisilaiko nepašūkave, kad Lietuvoje badas ir visi su suplyšusiomis kelnėmis , jiems kad tik siemkų būtų ..ar nesusilaikot vatinukai ? 😉

  Thumb up 72 Thumb down 10

  • aik nusipirk devetu rubu skuduryne is Vakaru Europos – gal ir pats europieciu pasijusi,,,, vakaru europieciu o ne Rytu…

   Thumb up 72 Thumb down 3

 8. Reik rašyt peticija!!!
  Rašom čia-karstas komentaras!!
  P.S -rašyt gali visi!!!

  Thumb up 72 Thumb down 7

  • Renka Landsbergi, o saugo Stanke…-Mes sakom Leninas, galvojam Partija. Iskrypeliai!

   Thumb up 72 Thumb down 1

  • Ant Zaliojo tilto prie skulpturu Darbininkas ir Kolukiete prikabino zaliu balioneliu ir nusprende, kad tai grazu. Bet sutikim ponai, vietoj ju pastacius Landsbergi su Stankunaite, butu dar graziau. Manau, naujasis Vilniaus meras taip ir pasielgs.

   Thumb up 72 Thumb down 3

 9. Pirma pradėkit tyrimą nuo milijardinės korupcijos.Pradėkit iš tiesų tirti Snoro banko užgrobimą,kas suorganizavo,ir kas palaimino.Va ,jau 4 milijardai ir atsiras. Ar bijote, kad Grybauskaitės ausys pasimatys?Uždarykit kubilinių gaujos pagrindinius žulikus,kurie valstybės vardu skolinosi iš švedų bankų už beveik 10 procentų,vietoj tris-keturis kartus pigiau,iš TVF ar EPRB.Kodėl čia neatliekat tyrimo? Kieno čia veidas buvo toks vertingas,kad nenorėjo prarasti ir skolintis kaip kitos Baltijos šalys??? Kodėl neatliekamas tyrimas,kur padėtas milijardas,skirtas atominės uždarymui? Pradekit tyrima,kodėl suskystintų dujų terminalas per 10 metų kainuos vien nuoma ,kaip du laivai tokie pat,nors po dešimties metų ,tas laivas -terminalas ,Lietuvai nepriklausys??? Gana , sekti pasakas,vis žadėti,pradėkit tyrimus vieną kartą,kurių laukia visa Lietuva.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 10. Pagavau žuvelę-ir prašau -padėk babai!!!!
  Juk nuprotėjo visai!!!
  Ir iš kur ji tokių naujienų randa???
  P.s. negi nesuprantant?

  Thumb up 72 Thumb down 12

 11. Aš siūlyčiau gerb. “Karšto Komentaro” redaktorę Giedrę į VSD Direktoriaus pareigas. Jeigu kam rūpi Lietuvos Nepriklausomybė. Būtų tvarka Jos tyrimai man priimtini, nes sukasi apie tiesą.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 12. Landsbergio anūkėlis, meškeriodamas Briuselyje, pagavo auksinę žuvelę. Ta jam ir sako:
  – Paleisk mane. Išpildysiu tris tavo norus. Sakyk, ko iš manęs norėtum?
  – Hmm…
  – Norėčiau svarstyklių, kad sužinoti, kiek sveri.
  – Norėčiau slaptos informacijos, kokia dabar aukso kaina.
  – Norėčiau, kad už parduotą auksą pinigai stebuklingai atsirastų Kijevo banke.

  P.s. O jūs – iš kokių resursų G.Landsbergis šelpia Porošenko? Nesusipratėliai…

  Thumb up 72 Thumb down 4

  • Pagavo girna Baba. Ta Zalimo balsu ir pragydo:
   – Paleik mane, as Tau ka tik nori paliudysiu…

   Thumb up 72 Thumb down 2

   • “iš kokių resursų G.Landsbergis šelpia Porošenko?”
    Na brač, šedevras!
    Baba, iš palatos rašai, ar šeip paūmėjimas?

    Thumb up 72 Thumb down 5

    • Jei Tamsta „Cha“ beviltiškai atsilikęs nuo gyvenimo, tai čia jau Tamstos problema. Juk jau prieš kokias dvi savaites per visus žiniasklaidos ruporus buvo paleista žinia, kad G.Landsbergis su A.Guogos padėjimu, išmušė iš ES iždo milijardą su uodegikę P.Porošenkai ginkluotei bei tankams įsigyti, kad toliau tęstų karą su savo tauta.

     Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Kaip gražiai Giedrė rašo-milda bartasiunaite savo,faceboke-as acto garintoja,sekssperte dar kokiu tai ufonautu gaudytoja-prisipažino myli putleri! Ir Donecko respubliką! Klausimas ar ji žino kur tai yra???

  Thumb up 72 Thumb down 14

  • Kadangi sutikimas gautas,tai mes nuskriaudėm-LŽTSS SĄJUNGĄ, gaila bet mes pasitaisėm! Ir darašėm komentarą!!!
   Jie juk sutiko,dabar bus kartu komentarai!!!
   Valio tauta!

   Thumb up 72 Thumb down 9

   • Va čia jau rimtas reikalas, o ne kažkokios Babos blevyzgos.Karas karu, o veselė savo laiku.Tik katra sąjunga ji, o katra jis?Būtų apmaudu, jei neįsileisit Babos.Ji gi tos pačios orientacijos, nors iš išorės lygtai ir dama.

    Thumb up 72 Thumb down 6

    • Manau bus šitaip, o kas dėl babos nežinoma… Ji nieko neprašo!!!

     Thumb up 72 Thumb down 1

 14. Giedrė moteriškai priėjo prie tos problemos todėl tokios ir išvados ..moteriškos,.Nato ale spinta seifas kurioje patogų knistis kai turį galimybe ja darinėti kada noris ..Na taip nėra, Nato tik saugumą užtikrinančios priemonės,..o ta šalis apie kuria kalbama turį galimybe užsitikrinti tu priemonių optimalų panaudojimą jos gynybai..o tai reiškia Lietuvos paslaptis ir nieko kitko ko nereiktu Jai (Lietuvai) daugiau žinoti ..Nesureikšminčiau tu Lietuvos paslapčių ..jos nėra tiek aktualios Rusijai , kad reiktų verstis per galva jas renkant. Kalbant apie Rusijos susikompromitavusių diplomatų išsiuntimą , pagal mane tai daugiau ekonominio politinio poveikio ir įtakos priežastys ..taip kaip mes energetinių interesų sankirtoje su Rusija..Ir priešprieša vyksta būtent tuo pagrindų, o visos kitos tik širma. Ir čia nereikia labai gyliai kapstytis ..norint ta suvokti ..tereikia tik prisiminti Baltijos AE projekto paskatas ,..

  Thumb up 72 Thumb down 7

  • Ir mana strujus saka, pievas, kokias dar NATO paslaptis gali būti, jei net mūsų Brisius žina pačią didžiausią paslaptį – rusai puola? Didesnių paslapčių jau ir būt negal

   Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Net Giedrulka pabijojo paminėti karininko pavardę,nors galėjo bent jau iškraipytu stiliumi užsiminti kas tai per do asaba.
  O gal yra kas nors iš komentatorių ,kurie nujaučia kas jis toks?

  Thumb up 72 Thumb down 3

  • o kam, yra tarnybos, gauna atlyginimus, tai tegu ir dirba, saunuole kad nedirba uz juos :)

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Tautai tai galėjo pasakyti,jeigu žino.Negi dar 25 metus teks laukti?

    Thumb up 72 Thumb down 1

 16. klausyk autoriau:
  – pakalbam apie liustracija… Gi zinai kad buvo toks prisipazinimas liustracijos komisijai po kurio prisispazinusiojo bendradarbiavimas su KGB tapo Valstybine paslaptimi…
  Daleiskim kad Grybauskaite (liansbergas ,paulkauskas…) prisipazino bendradarbiave su KGB…
  \ Klausimas – kokios informacijos rasite archyvuose apie ju bendradarbiavima su KGB?
  Prie sito dar pridekite kaip jie po plosciais nese bylas is KGB rumu…. Atsimenat?
  Ir bijau kad tos bylos siandien jau yra Anuko zinioje…
  Kaip koks dzinas is butelio tik te ir jau i premjerus taikosi…
  \ Tai kelia ivairiu minciu…
  ——————————-

  Thumb up 72 Thumb down 1

 17. Geras straipsnis,
  galop tauta suzinojo kas buvo Chuilo tevai?
  Mongolijos arklys ir politrukas.

  Thumb up 72 Thumb down 14

 18. EKS KOMUNISTU IR KONSERVATORIŲ SABOTAŽAS PRIEŠ LIETUVOS VALSTYBĖ —-Sugriovė industriją Lietuvoje, įnplantavo Lietuvai ,,represine mokesčių sistema,,, išvarė iš Lietuvos 1 000 000 piliečių, supjaustė laivus, praskolino mūsų valstybę, pristeigė monopolistų Lietuvoje, dėl ko kainos už pagrindines komunalines paslaugas yra beprotiškai aukštos, privertė mus uždaryti atominę elektrinę ir dabar elektros kainos net aukštesnės nei valstybių, kurios niekada niturėjo atominės elektrinės?…

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • Pripažįsta šią sąjungą-LŻTSS SAJUNGA, KAIP draugiškus santykius palaikanti kontora,gal susivienisime?? Jei ką tai komentarai mums padės!!!
   Tegyvuoja lygios teisės!!!

   Thumb up 72 Thumb down 12

 19. Nuvalius nuo Medininkų bylos pelėsius ir kerpes, daug labai nemalonių ir negražių dalykėliu prieš liaudies akis atsivertų vertybių perkainojimuose. Bet…
  Lietuva tokios valytojos dar neišsiugdė, o užsienietiškom tos kerpės – iki lempelės…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Labai butu idomu isgirsti buvusio URM ministerio Valionio nuomone siuo klausimu. A-UUU-kur Jus?.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 21. Bravo.
  Tiesiai į epicentrą.
  Turėtų subanguoti,suliūliuoti kūdra ir…pasmirsti sieros vandenilio dujomis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • SIEROS VANDENILIO DUJOS???? Na rašo žmonės į pievas – čia juk toks laikraštis…

   Thumb up 72 Thumb down 10

 22. Labai jau aisku- kad visos tos kratos ir suorganizuota isterija Rusai Puola- tai tik del ivaizdzio kurimo kad su Rusija kariaujama.O is tikruju Rusai niekur ir nebuvo iseje- nes ivairiose lygiose dirbantys KGB buve etatiniai , neetatiniai ir rezervistai dar ir dabar dirba visose Valdziu ir Karinese sistemose.O juk Putinas atvirai per televizija pareiske- BUVUSIU KGB DARBUOTOJU NERA.Tai gal pirmiausia musu Saugumas praderu narplioti is Nepriklausomybes pradmenu- kas buvo finansojami is Rusijos gautais MILIJARDAIS?.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras