Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Gegužė 26 Ketvirtadienis
 

Nors ir negarbinga Lietuvai, bet išeitis – AVAAZ.ORG

2011-12-29 12:02 | Naujienos | Komentarų (113)

Nepriklausomybės akto signatarė, rašytoja Vidmantė Jasukaitytė


Vidmantė Jasukaitytė

Matyti, kad teisėjų ambicijos įkaito iki mėlynumo. Mergaitė luošinama psichologiškai, vaikų teisių gynėjai iš sargų, panašu, jog virsta budeliais, antstoliai verčiami kuo greičiau „vykdyti“, mergaitė atsisako apleisti namus, kur jai saugu ir gera.

Tačiau teisėjai negali surasti ne paties skausmingiausio būdo išspręsti problemą. Jų luomo kolegė Neringa Venckienė kažkuo išdavė jų klaną – ji palaikė brolį, kuris kovojo dėl savo dukrelės. Taigi dabar kaip toj dainoj: „Suplėšysim į gabalus tuos kolorado vabalus“.

Žmonės, išreiškiantys savo humanistinę poziciją dėl mergaitės, virsta „patvoriniais“, „garliaviniais“ ir pan.

Žinoma, kolchozų pirmininkų prototipai su žmogumi – „kolorado vabalu“ gali elgtis kaip nori. Nes naudojasi diiiiiiidele sukaupta patirtimi ir Felikso Edmundovičiaus pasaulėžiūra.

Todėl Neringos Venckienės žiauraus nuosprendžio apskundimas Panevėžio teismo nesvarstomas.

Neringa Venckienė gruodžio 27 d. pateikė apeliacinį skundą Panevėžio apygardos teismas. Skundas dalyje dėl skubaus nutarties vykdymo sustabdymo turi būti apsvarstytas per parą, vėliausiai – per tris. Tačiau vakar, gruodžio 28 d., byla iš Kėdainių į Panevėžio apygardos teismą dar nebuvo pajudėjusi. Ir tikėtina – nepajudės.

Tikėtina, kad „vaikų teisių saugotojos“ ir psichologės moterys su antstole geriausiu atneš „kaldrą“, kaip panašiai buvo išsireikšta, kad suvyniotų klykiantį vaiką ir išvežtų. Tarsi tai būtų narvelis su jūros kiaulyte.

Na, tada jau lieka viena išeitis – AVAAZ.ORG. Įsidėmėkite šį adresą. Tai galinga tarptautinė organizacija, turinti savo teisinius svertus, informacijos priemones ir viską, kas reikalinga, kad visame pasaulyje iki aukščiausio politinio lygmens būtų paskleista informacija, kas daroma Lietuvoje su maža mergaite.

Šios organizacijos įsikišimas tikrai primins mūsų teisėtvarkai, kad pasaulio moralė vis tik turi savo kodeksus ir taisykles.

Jeigu visas pasaulis AVAAZ.ORG dėka rūpinasi, kad nežinoma iranietė moteris nebūtų užmėtyta akmenimis, tikrai atsiras būdų, kaip pasirūpinti, kad pasaulis sužinotų ir apie mažos mergaitės kankinimą, o gal ir apie jos tėvelio įtartinos mirties bylą. Žodžiu, apie laukinius bylų nuosprendžius bei bylų tyrimo kokybę.

Galbūt tada, kai dėl mažos mergaitės aukščiausi galingiausių šalių politikai oficialiai kreipsis į Lietuvos aukščiausius politikus, pažiūrėsime, ar šie ryšis ginti kokio nors teisėjo V.Kondratjevo sprendimą tarptautiniame politiniame lygmenyje. Tada ir pamatysime, ar ilgai Seimo pirmininkė I.Degutienė liks patenkinta Vaiko teisių apsaugos kontrolierės E.Žiobienės darbu, o korumpuoti klanai sužinos, ar pakanka į vieną ar kitą postą įgrūsti savo žmogų, kad ramiai galėtų miegoti dirbdami savo juodus darbelius toliau.

Tada tikriausiai niekas negrasins ir Prezidentei „paksogeitu“, jei ši nedviprasmiškai įsikiš į tai, kas vyksta jos šalyje.

O mergaitės išdanginimas, jeigu toks būtų, bus atidžiai stebimas, ir tam atsiras ir detektyvai, ir sekliai. Tačiau tokie, kurie siekia išgelbėti, o ne pražudyti.

Taigi, atsiminkime – AVAAZ.ORG. Ieškoti: juvenalinė teisė.

Tiesa, negalima atmesti, kad to ir siekiama – visuotinės gėdos Lietuvos valstybei, kuri per 20 metų sukūrė amoralią niekinę teisinę sistemą. Tada gal iš tikro reikia grandiozinės reformos, kurios vienas iš stipriausių kriterijų būtų įstatymo humanizmas. Vis tik įstatymas rašomas žmogui, o ne atvirkščiai.

O gal mes, lietuviai, pasimokę iš pastarųjų metų patirties, į reformos kriterijus įjungtume ir lytinės orientacijos aspektą. Juk pedofilijos atvejų Lietuvoje gausėja, ir negalima atmesti, kad teismai kartais būna ypač gailestingi šiose bylose kaltinamiesiems.

Komentarai

 

 

 
 1. Aiškų, jei nesiskoitomą su vaikų teisėmis ir toliau vykdo galimai šališką o tai gal būt ir niekienio sprendimą , turi padėti kiti >>>Gailą kad -pasidarė vaodžios ir politikiai tylį- kurčnebiliai. O kai reikštų, kodel jie tylą???tai mano nuomonė

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. O tai ko iki siol ten nesikreipete?Kokia cia Lietuvai geda, cia pedofilams geda, prie ko cia Lietuvai geda.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Gerb Vidmante ,tikiuosi Jūs jau ten pranešėte ,nes delsti nebegalima….Jūs esate žinoma rašytoja ,sugnatarė,tikrai pakankamai svari asmenybė,jūsųžodis tikrai turėtų reikšmę

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. negalima komentuoti , neduoda sistemą, inf blokuojama per TV tik sakoma kad Venckienė turi vaiką atiduoti …

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Ar niekam nekilo klausymų,kodėl pania Venckienė taip įsikibus mergaitės,gal bijo ,kad išėjus iš Kedžių namų gali paaiškėti visai kitos ,visų šitų nusiklatimų aplinkybės,gal bijo,kad mergaitė nepapasakotų ko nereikia ir iš viso šito didelio burbulo gautusi šnipštas,nes dabar visas dėmesys nukreipiamas į mergaitę ir kažkuriam plane palieka tėvo įvykdytos žmogžudystės,kiti su byla įvykdyti nusikaltimai,o gal šiais laikais Lietuvoj žudikai išaukštinami ir pateisinamos bet kokios priežastys?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • mamau,O kodel , tikrai, kodel , ji savo broliodukrą globoją ir neduodą skriausti, užkrovė tokia naštą tiek nervų ,kiek skndalų,įžeidimų, šeimos gerovė trukymas, a? ,kodel ? Kai jos brolis nužudytas o dar kiek lavonų ir vis dėl tos mergaitės- vienintelės liudininkės-nukemtejusiosios, tai vą , pasedėk pagalvos, tai aš manau , o dabar einų kol galvosi , blinus kepti-šventė ,gi,,, Su naujais metais?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. kad mergaite turi gyventi su mama, nera abejoniu, bet kam tas skubejimas? Kas nutiks mamai, jei mergaite, sitiek laiko buvusi tuose namuose, palauks, kol isiteises visi teismu sprendimai? Gal mama nori sprukti nuo ikalintoju kur nors toliau (i apsauga ne trupucio nepanasu) ir pasiimti mergaite? Tada aisku, nes jei jau sumoketa uz bilietus, tai nuostolis

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Yra labai geras filmas “Elitinis burys 2”.
  Pažiūrėkit, ir suprasit kaip “ranka ranką plauna”, kaip vanagas vanagui akies nekerta ir kaip viskas gali būti ir realybėje

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Būtų labai ne pro šal sužinoti, kokiu juridiniu pagrindu ponia teisėja įsiteisino Deimantės Kedytės globą? Gal jai prieš mirdamas brolis vaiką testamentu paliko? O į tarptautines justicines instancijas seniai reikėjo kreiptis, kad mūsų garliaviniams bent jau išaiškintų, jog istatymų privalu laikytis, ir kad net teisėjams nesuteikiama teisė grobti iš niekuom nekaltinamų ir nenuteistų motinų vaikus, vien tik kažkokių kvailų įtarimų ir prielaidų pagrindu kaltinti pagrobtų vaikų motinas, nuteikinėjant vaikus prieš jas. Įdomiausia ir tai, kad globėja įsiteisinusi ponia N.Venckienė, o mergaitę globoja visa Kedžių gentis ir net tvoras apgulę pašaliniai. Negi Deimantė Kedytė jau kokia „Pulko dukra“? Na, kad pavažiavusiu stogu kokia rašytoja ar koks nupušėjęs seimūnas stoja ginti nusikaltėlių, tai dar galima suprasti. Asmeniniai motyvai. Bet kaip nesilaikanti istatymų nusikaltėlė gali dirbti teisėja, sveiku protu suvokti tikrai neįmanoma. Negi būtinai dėl vieno privatizuoto vaikelio turėtų Lietuvoje kilti pilietinis karas? Negi mūsų virš dvidešimt metų renkami geriausieji iš geriausiųjų taip nustekeno valstybę ir jos represines struktūras, kad jau net su viena pamišėle teisėja nebesusitvarko ir visa teisėsauginė sistema išstato save viešai pasaulinei pajuokai. Manau, kad, oi kaip nepigiai atsieitų Lietuvai, t.y. kiekvienam iš mūsų, už garliavinius violetinių kvailiojimus, tarptautinių arbitrų sprendimai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Baba
   2011-12-29 – 16:09
   baba, siūlau tau geriau išsipagirioti. Visi čia tavo pasakymai “vien tik kažkokių kvailų įtarimų ir prielaidų pagrindu kaltinti pagrobtų vaikų motinas” yra tik pusiau teisingi.
   Prielaidos ir “kvaili įtarimai” pasidaro tik po mūsų teisėsaugos pastangų. Protu nesuvokiami dalykai dedasi. Ūsui įtarimai buvo pareikšti, tik gaila mirė prieš teismo posėdį, gi prigėrė baloje.
   Kedžiui irgi įtarimai pareikšti – deja, prigėrė irgi.
   Beliko Stankūnaitei pareikšt – bet ar neištiks tada jos likimas draugų?

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Brangusis(-ioji), protu viskas suvokiama. Tik, žinoma, to proto reikia turėti. Įvykius reikia apibendrinti ir pasidaryti atitinkamas išvadas, o ne prisiklausius kokių žiniasklaidos pliurpalų, pulti vienus smerkti, o kitus dievinti. Kodėl jau toks tikras, kad Andrius Ūsas prigėrė, kai visos aplinkybės rodo atvirkščiai. Jis buvo paprasčiausiai laikinai patrauktas iš žaidimo, kol viskas apsiramins. Prigėrimas – tik nevykusi inscenizacija. Ir D.Kedys jau buvo už grotų dar iki kontrolinių šūvių į teisėjo Jono ir kirpėjos Violetos galvas. Ir ta visa „pedofilija“ grynų-gryniausias Kedžių genties išmįslas susidorojimui su nepatikusia perprasta marčia ir jos užtarėju Andriumi. Patarčiau atidžiau sekti įvykius , darytis logines išvadas, ir netikėti aklai nesąmonėmis, kurios į jokius loginius rėmus netelpa.

    Thumb up 72 Thumb down 0

    • Zinoma, viska zinome is zurnalistu ,bet tu gali pasigyrti zinodama tuos faktus is kitu saltiniu ?Gal esi E.Sakalo draugas ge ?O gal kai kuriu prokuroru, teiseju?

     Thumb up 72 Thumb down 0

  • Kodėl gi tu nekeiti savo pseudonimo, pvz, galėtum dešimtimis vardų pezėti
   tas nesamones???O todėl, kad tau už kiekvieną komentarą moka
   šūdinus centus, bet tu juos vistiek pasiimi, nes tau nėra kur dingt, be to, tu jau
   esi PAKABINTAS.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Gerb. R.Juknevičiene, A.Pociau,kuo skubiau panaudokite Lietuvos kariuomenę Lietuvai gelbėti. Pašalinkit priešus iš Lietuvos vyriausybės,Seimo,teisinės bei jėgos sistemų,valstybinių organizacijų ir joms pavaldžių padalinių.Atstatydami tvarką valstybėje,kartu išgelbėsite ir nekaltą,kankinamą mergaitę,o taip pat,kantriai laukiančius išvadavimo iš nusikaltėlių jungo,Lietuvos piliečius.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Kreipiuosi i Lietuviu bendruomene Londone, i FB Lietuviai Londone pagalbos, nedelsti organizuojant piketus prie Lietuvos ambasados Londone, siekdami teisiniu keliu issaugoti mazosios mergaites teise rinktis su kuo gyventi. Mes turime tai pareiksti viesu protestu atkreipdami placiosios visuomenes demesi i Lietuvos teisines sistemos krize, jos teisini nihilizma vaiko teisiu srityje. Suinteresuotus, norincius ir galincius prisideti organizuojant sia akcija prasau rasyti man i FB asmenine zinute: Val Demo
  Pareiskime savo protesta pries vaiku isnaudojima kaip tai dareme Londone, Trafalgaro aiksteje 2010 metais. http://youtu.be/CvwNQfXrSFQ

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Kurią dieną ir kelintą valandą? Būtinai palaikysiu tokią akciją. Tegul žino, kad ir užsienio lietuviai nėra abėjingi mergaitės likimui.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Eilinio piliecio kreipimasis i Lietuvos Valstybes Vadovus

  Viesai pareiskiu savo nuomone ir esu tikra,kad su sia nuomone sutinka dauguma protingu,savo vaikus tikra teviska meile mylinciu seimu.Tikiu mergaites pasakojimais apie jos seksualini isnaudojima, dalyvaujant jos mamai.Tikiu N.Venckienes padorumu,kovoje uz brolio dukrele,kuris megindamas Teviskai apginti savo dukra, buvo ziauriai kankintas ir nuzudytas.Tikiu,kad Zmones neatiduos i nezinia vaiko,tapusio Tautos issilaisvinimo simboliu.Issilaisvinimo nuo Tautos niekinimo,zeminimo,vaiku prievartavimo ir, galu gale,Tautos genocido.Lietuviai gali iki begalybes verztis dirzus,emigruoti is savo Tevynes,ieskodami sotesnio kasnio,taciau savo vaiku prievartauti niekada neleis.Per 20 nepriklausomybes metu jus , “Tautos isrinktieji” ,sugebejote istatymus susiderinti taip,kad tie istatymai tarnautu tik jusu gerovei ir apsaugai.Taip pat suvokiu,kad Kedainiu teismo pirmininko Kondratjevo sprendimas,priimtas galimai prievartautos mergaites atzvilgiu,yra grubiausias pazeidimas,koki tik gali padaryti teisingumo atstovas.Todel reikalauju ,kad kuo skubiau butu atsizvelgta i vaiko interesus,o butent :
  1.Skubiai sustabdytas Kedainiu teismo pirmininko Kondratjevo sprendimo vykdymas,nes sis sprendimas,pazeidus ne viena Vaiko Teisių Konvencijos straipsni,yra visiskai neteisetas.
  2.Vaiku Teisiu Apsaugos Tarnybos atstovai skubiai imtusi savo pareigu studijavimo ir ju vykdymo.
  Remdamasi akivaizdziais pazeidimais,kurie buvo padaryti su tikslu ,norint bet kokiu budu grazinti vaika biologinei motinai,kad pastaroji galetu pedofilijos byloje atstovauti nukentejusios mergaites interesus ir ja visiskai suzlugdyti, pareiskiu,kad toks Kedainiu teismo sprendimas negalejo buti priimtas,nes jis yra aiskus irodymas,kad teisejas Kondratjevas piktnaudziauja tarnybine padetimi. Vien jau todel negali buti vykdomas.Ir negales,kol nebus isnagrineta Kauno pedofilijos byla.Klanui,kuris reguliuoja visa sita procesa ,jau baigiasi visos fantazijos,todel,eidami “va bank”,jie stebi Tautos reakcija i si spektakli,tikedamiesi,kad visiems bus atsibode kovoti su jais,kad Zmones neatlaikys ilgos itampos ir kad tinkamu momentu ,be liudininku,galetu isplesti mergaite is seimos.Tai galiu pasakyti : net nesitikekite ,kad tie,kurie siandien ateina i Klonio gatve apsaugoti vaiko teises, jums leis ivykdyti sita tironiska,sveiku protu nesuvokiama sprendima.Tai jie yra Tautos Elitas ir ju isreiksta gera valia yra auksciau uz nezmoniskus sprendimus .Jeigu toki Kedainiu Teismo pirmininko Kondratjevo sprendima galima laikyti sprendimu,tai butu didziulis visos Tautos nusikaltimas ir didziausia geda –tyliai ir nuolankiai leisti ji ivykdyti.
  Su pagarba Valentina
  Londonas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. rasydama i AVAAZ ,daviau Jusu kontaktini tel.ir el.pasto adresa.Butu idomu suzinoti ar sureagavo..Aciu,jei atsakysite.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. JUK PER ZINIAS PASAKE ,KAD MERGAITE NORI ISVEZTI …YRA BILIETAI….TAI NUSIKALTIMAS???????????????????/KODEL MERGAITE KAZKUR TURI BUTI ISVEZTA?????????????TUO LABIAU ,KAD JI YRA PAREISKUSI NORA GYVENTI PAS GLOBEJA….KUR ZIURI POLITIKAI TEN LIETUVOJE????????????

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Rašykit kur norit – į AV AZ ar į KAMAZ – grąžinkit vaiką kaip priklauso ir išsidirbinėkit

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • juk važiuotų kartu KAUKĖTIEJI ,KURIŲ MERGAITĖ BAISIAI BIJO,…KAS STANKŪNAITĖI įdėjo fanarą,saugant šitiek kaukių????,matyt prišinosi,ir pagrąžino…nieks netikėjo ,kad Kusaitę muša

   Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ar tikrai yra verta pasirinkti namų šildymą medienos granulėmis?
Mediniai namai: 6 taisyklės, kaip juos paruošti žiemai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Miško darbai: pačiam ar su specialistais? 
Lietuvos kraštas yra labai žalias ir miškai yra pats didžiausias mūsų turtas. Jeigu...

Greitas ir efektyvus papilomų naikinimas 
Kamuoja papilomos virusas? Norite atkurti gražią ir sveiką odą? Papilomų naikinimas „Vivus Sanus“...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (8)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (27)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras