Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Sausis 23 Ketvirtadienis
 

Nors ir negarbinga Lietuvai, bet išeitis – AVAAZ.ORG

2011-12-29 12:02 | Naujienos | Komentarų (113)

Nepriklausomybės akto signatarė, rašytoja Vidmantė Jasukaitytė


Vidmantė Jasukaitytė

Matyti, kad teisėjų ambicijos įkaito iki mėlynumo. Mergaitė luošinama psichologiškai, vaikų teisių gynėjai iš sargų, panašu, jog virsta budeliais, antstoliai verčiami kuo greičiau „vykdyti“, mergaitė atsisako apleisti namus, kur jai saugu ir gera.

Tačiau teisėjai negali surasti ne paties skausmingiausio būdo išspręsti problemą. Jų luomo kolegė Neringa Venckienė kažkuo išdavė jų klaną – ji palaikė brolį, kuris kovojo dėl savo dukrelės. Taigi dabar kaip toj dainoj: „Suplėšysim į gabalus tuos kolorado vabalus“.

Žmonės, išreiškiantys savo humanistinę poziciją dėl mergaitės, virsta „patvoriniais“, „garliaviniais“ ir pan.

Žinoma, kolchozų pirmininkų prototipai su žmogumi – „kolorado vabalu“ gali elgtis kaip nori. Nes naudojasi diiiiiiidele sukaupta patirtimi ir Felikso Edmundovičiaus pasaulėžiūra.

Todėl Neringos Venckienės žiauraus nuosprendžio apskundimas Panevėžio teismo nesvarstomas.

Neringa Venckienė gruodžio 27 d. pateikė apeliacinį skundą Panevėžio apygardos teismas. Skundas dalyje dėl skubaus nutarties vykdymo sustabdymo turi būti apsvarstytas per parą, vėliausiai – per tris. Tačiau vakar, gruodžio 28 d., byla iš Kėdainių į Panevėžio apygardos teismą dar nebuvo pajudėjusi. Ir tikėtina – nepajudės.

Tikėtina, kad „vaikų teisių saugotojos“ ir psichologės moterys su antstole geriausiu atneš „kaldrą“, kaip panašiai buvo išsireikšta, kad suvyniotų klykiantį vaiką ir išvežtų. Tarsi tai būtų narvelis su jūros kiaulyte.

Na, tada jau lieka viena išeitis – AVAAZ.ORG. Įsidėmėkite šį adresą. Tai galinga tarptautinė organizacija, turinti savo teisinius svertus, informacijos priemones ir viską, kas reikalinga, kad visame pasaulyje iki aukščiausio politinio lygmens būtų paskleista informacija, kas daroma Lietuvoje su maža mergaite.

Šios organizacijos įsikišimas tikrai primins mūsų teisėtvarkai, kad pasaulio moralė vis tik turi savo kodeksus ir taisykles.

Jeigu visas pasaulis AVAAZ.ORG dėka rūpinasi, kad nežinoma iranietė moteris nebūtų užmėtyta akmenimis, tikrai atsiras būdų, kaip pasirūpinti, kad pasaulis sužinotų ir apie mažos mergaitės kankinimą, o gal ir apie jos tėvelio įtartinos mirties bylą. Žodžiu, apie laukinius bylų nuosprendžius bei bylų tyrimo kokybę.

Galbūt tada, kai dėl mažos mergaitės aukščiausi galingiausių šalių politikai oficialiai kreipsis į Lietuvos aukščiausius politikus, pažiūrėsime, ar šie ryšis ginti kokio nors teisėjo V.Kondratjevo sprendimą tarptautiniame politiniame lygmenyje. Tada ir pamatysime, ar ilgai Seimo pirmininkė I.Degutienė liks patenkinta Vaiko teisių apsaugos kontrolierės E.Žiobienės darbu, o korumpuoti klanai sužinos, ar pakanka į vieną ar kitą postą įgrūsti savo žmogų, kad ramiai galėtų miegoti dirbdami savo juodus darbelius toliau.

Tada tikriausiai niekas negrasins ir Prezidentei „paksogeitu“, jei ši nedviprasmiškai įsikiš į tai, kas vyksta jos šalyje.

O mergaitės išdanginimas, jeigu toks būtų, bus atidžiai stebimas, ir tam atsiras ir detektyvai, ir sekliai. Tačiau tokie, kurie siekia išgelbėti, o ne pražudyti.

Taigi, atsiminkime – AVAAZ.ORG. Ieškoti: juvenalinė teisė.

Tiesa, negalima atmesti, kad to ir siekiama – visuotinės gėdos Lietuvos valstybei, kuri per 20 metų sukūrė amoralią niekinę teisinę sistemą. Tada gal iš tikro reikia grandiozinės reformos, kurios vienas iš stipriausių kriterijų būtų įstatymo humanizmas. Vis tik įstatymas rašomas žmogui, o ne atvirkščiai.

O gal mes, lietuviai, pasimokę iš pastarųjų metų patirties, į reformos kriterijus įjungtume ir lytinės orientacijos aspektą. Juk pedofilijos atvejų Lietuvoje gausėja, ir negalima atmesti, kad teismai kartais būna ypač gailestingi šiose bylose kaltinamiesiems.

Komentarai

 

 

 
 1. Aiškų, jei nesiskoitomą su vaikų teisėmis ir toliau vykdo galimai šališką o tai gal būt ir niekienio sprendimą , turi padėti kiti >>>Gailą kad -pasidarė vaodžios ir politikiai tylį- kurčnebiliai. O kai reikštų, kodel jie tylą???tai mano nuomonė

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. O tai ko iki siol ten nesikreipete?Kokia cia Lietuvai geda, cia pedofilams geda, prie ko cia Lietuvai geda.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Gerb Vidmante ,tikiuosi Jūs jau ten pranešėte ,nes delsti nebegalima….Jūs esate žinoma rašytoja ,sugnatarė,tikrai pakankamai svari asmenybė,jūsųžodis tikrai turėtų reikšmę

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. negalima komentuoti , neduoda sistemą, inf blokuojama per TV tik sakoma kad Venckienė turi vaiką atiduoti …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Ar niekam nekilo klausymų,kodėl pania Venckienė taip įsikibus mergaitės,gal bijo ,kad išėjus iš Kedžių namų gali paaiškėti visai kitos ,visų šitų nusiklatimų aplinkybės,gal bijo,kad mergaitė nepapasakotų ko nereikia ir iš viso šito didelio burbulo gautusi šnipštas,nes dabar visas dėmesys nukreipiamas į mergaitę ir kažkuriam plane palieka tėvo įvykdytos žmogžudystės,kiti su byla įvykdyti nusikaltimai,o gal šiais laikais Lietuvoj žudikai išaukštinami ir pateisinamos bet kokios priežastys?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • mamau,O kodel , tikrai, kodel , ji savo broliodukrą globoją ir neduodą skriausti, užkrovė tokia naštą tiek nervų ,kiek skndalų,įžeidimų, šeimos gerovė trukymas, a? ,kodel ? Kai jos brolis nužudytas o dar kiek lavonų ir vis dėl tos mergaitės- vienintelės liudininkės-nukemtejusiosios, tai vą , pasedėk pagalvos, tai aš manau , o dabar einų kol galvosi , blinus kepti-šventė ,gi,,, Su naujais metais?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. kad mergaite turi gyventi su mama, nera abejoniu, bet kam tas skubejimas? Kas nutiks mamai, jei mergaite, sitiek laiko buvusi tuose namuose, palauks, kol isiteises visi teismu sprendimai? Gal mama nori sprukti nuo ikalintoju kur nors toliau (i apsauga ne trupucio nepanasu) ir pasiimti mergaite? Tada aisku, nes jei jau sumoketa uz bilietus, tai nuostolis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Yra labai geras filmas “Elitinis burys 2”.
  Pažiūrėkit, ir suprasit kaip “ranka ranką plauna”, kaip vanagas vanagui akies nekerta ir kaip viskas gali būti ir realybėje

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Būtų labai ne pro šal sužinoti, kokiu juridiniu pagrindu ponia teisėja įsiteisino Deimantės Kedytės globą? Gal jai prieš mirdamas brolis vaiką testamentu paliko? O į tarptautines justicines instancijas seniai reikėjo kreiptis, kad mūsų garliaviniams bent jau išaiškintų, jog istatymų privalu laikytis, ir kad net teisėjams nesuteikiama teisė grobti iš niekuom nekaltinamų ir nenuteistų motinų vaikus, vien tik kažkokių kvailų įtarimų ir prielaidų pagrindu kaltinti pagrobtų vaikų motinas, nuteikinėjant vaikus prieš jas. Įdomiausia ir tai, kad globėja įsiteisinusi ponia N.Venckienė, o mergaitę globoja visa Kedžių gentis ir net tvoras apgulę pašaliniai. Negi Deimantė Kedytė jau kokia „Pulko dukra“? Na, kad pavažiavusiu stogu kokia rašytoja ar koks nupušėjęs seimūnas stoja ginti nusikaltėlių, tai dar galima suprasti. Asmeniniai motyvai. Bet kaip nesilaikanti istatymų nusikaltėlė gali dirbti teisėja, sveiku protu suvokti tikrai neįmanoma. Negi būtinai dėl vieno privatizuoto vaikelio turėtų Lietuvoje kilti pilietinis karas? Negi mūsų virš dvidešimt metų renkami geriausieji iš geriausiųjų taip nustekeno valstybę ir jos represines struktūras, kad jau net su viena pamišėle teisėja nebesusitvarko ir visa teisėsauginė sistema išstato save viešai pasaulinei pajuokai. Manau, kad, oi kaip nepigiai atsieitų Lietuvai, t.y. kiekvienam iš mūsų, už garliavinius violetinių kvailiojimus, tarptautinių arbitrų sprendimai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Baba
   2011-12-29 – 16:09
   baba, siūlau tau geriau išsipagirioti. Visi čia tavo pasakymai “vien tik kažkokių kvailų įtarimų ir prielaidų pagrindu kaltinti pagrobtų vaikų motinas” yra tik pusiau teisingi.
   Prielaidos ir “kvaili įtarimai” pasidaro tik po mūsų teisėsaugos pastangų. Protu nesuvokiami dalykai dedasi. Ūsui įtarimai buvo pareikšti, tik gaila mirė prieš teismo posėdį, gi prigėrė baloje.
   Kedžiui irgi įtarimai pareikšti – deja, prigėrė irgi.
   Beliko Stankūnaitei pareikšt – bet ar neištiks tada jos likimas draugų?

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Brangusis(-ioji), protu viskas suvokiama. Tik, žinoma, to proto reikia turėti. Įvykius reikia apibendrinti ir pasidaryti atitinkamas išvadas, o ne prisiklausius kokių žiniasklaidos pliurpalų, pulti vienus smerkti, o kitus dievinti. Kodėl jau toks tikras, kad Andrius Ūsas prigėrė, kai visos aplinkybės rodo atvirkščiai. Jis buvo paprasčiausiai laikinai patrauktas iš žaidimo, kol viskas apsiramins. Prigėrimas – tik nevykusi inscenizacija. Ir D.Kedys jau buvo už grotų dar iki kontrolinių šūvių į teisėjo Jono ir kirpėjos Violetos galvas. Ir ta visa „pedofilija“ grynų-gryniausias Kedžių genties išmįslas susidorojimui su nepatikusia perprasta marčia ir jos užtarėju Andriumi. Patarčiau atidžiau sekti įvykius , darytis logines išvadas, ir netikėti aklai nesąmonėmis, kurios į jokius loginius rėmus netelpa.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Zinoma, viska zinome is zurnalistu ,bet tu gali pasigyrti zinodama tuos faktus is kitu saltiniu ?Gal esi E.Sakalo draugas ge ?O gal kai kuriu prokuroru, teiseju?

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kodėl gi tu nekeiti savo pseudonimo, pvz, galėtum dešimtimis vardų pezėti
   tas nesamones???O todėl, kad tau už kiekvieną komentarą moka
   šūdinus centus, bet tu juos vistiek pasiimi, nes tau nėra kur dingt, be to, tu jau
   esi PAKABINTAS.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Gerb. R.Juknevičiene, A.Pociau,kuo skubiau panaudokite Lietuvos kariuomenę Lietuvai gelbėti. Pašalinkit priešus iš Lietuvos vyriausybės,Seimo,teisinės bei jėgos sistemų,valstybinių organizacijų ir joms pavaldžių padalinių.Atstatydami tvarką valstybėje,kartu išgelbėsite ir nekaltą,kankinamą mergaitę,o taip pat,kantriai laukiančius išvadavimo iš nusikaltėlių jungo,Lietuvos piliečius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Kreipiuosi i Lietuviu bendruomene Londone, i FB Lietuviai Londone pagalbos, nedelsti organizuojant piketus prie Lietuvos ambasados Londone, siekdami teisiniu keliu issaugoti mazosios mergaites teise rinktis su kuo gyventi. Mes turime tai pareiksti viesu protestu atkreipdami placiosios visuomenes demesi i Lietuvos teisines sistemos krize, jos teisini nihilizma vaiko teisiu srityje. Suinteresuotus, norincius ir galincius prisideti organizuojant sia akcija prasau rasyti man i FB asmenine zinute: Val Demo
  Pareiskime savo protesta pries vaiku isnaudojima kaip tai dareme Londone, Trafalgaro aiksteje 2010 metais. http://youtu.be/CvwNQfXrSFQ

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kurią dieną ir kelintą valandą? Būtinai palaikysiu tokią akciją. Tegul žino, kad ir užsienio lietuviai nėra abėjingi mergaitės likimui.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Eilinio piliecio kreipimasis i Lietuvos Valstybes Vadovus

  Viesai pareiskiu savo nuomone ir esu tikra,kad su sia nuomone sutinka dauguma protingu,savo vaikus tikra teviska meile mylinciu seimu.Tikiu mergaites pasakojimais apie jos seksualini isnaudojima, dalyvaujant jos mamai.Tikiu N.Venckienes padorumu,kovoje uz brolio dukrele,kuris megindamas Teviskai apginti savo dukra, buvo ziauriai kankintas ir nuzudytas.Tikiu,kad Zmones neatiduos i nezinia vaiko,tapusio Tautos issilaisvinimo simboliu.Issilaisvinimo nuo Tautos niekinimo,zeminimo,vaiku prievartavimo ir, galu gale,Tautos genocido.Lietuviai gali iki begalybes verztis dirzus,emigruoti is savo Tevynes,ieskodami sotesnio kasnio,taciau savo vaiku prievartauti niekada neleis.Per 20 nepriklausomybes metu jus , “Tautos isrinktieji” ,sugebejote istatymus susiderinti taip,kad tie istatymai tarnautu tik jusu gerovei ir apsaugai.Taip pat suvokiu,kad Kedainiu teismo pirmininko Kondratjevo sprendimas,priimtas galimai prievartautos mergaites atzvilgiu,yra grubiausias pazeidimas,koki tik gali padaryti teisingumo atstovas.Todel reikalauju ,kad kuo skubiau butu atsizvelgta i vaiko interesus,o butent :
  1.Skubiai sustabdytas Kedainiu teismo pirmininko Kondratjevo sprendimo vykdymas,nes sis sprendimas,pazeidus ne viena Vaiko Teisių Konvencijos straipsni,yra visiskai neteisetas.
  2.Vaiku Teisiu Apsaugos Tarnybos atstovai skubiai imtusi savo pareigu studijavimo ir ju vykdymo.
  Remdamasi akivaizdziais pazeidimais,kurie buvo padaryti su tikslu ,norint bet kokiu budu grazinti vaika biologinei motinai,kad pastaroji galetu pedofilijos byloje atstovauti nukentejusios mergaites interesus ir ja visiskai suzlugdyti, pareiskiu,kad toks Kedainiu teismo sprendimas negalejo buti priimtas,nes jis yra aiskus irodymas,kad teisejas Kondratjevas piktnaudziauja tarnybine padetimi. Vien jau todel negali buti vykdomas.Ir negales,kol nebus isnagrineta Kauno pedofilijos byla.Klanui,kuris reguliuoja visa sita procesa ,jau baigiasi visos fantazijos,todel,eidami “va bank”,jie stebi Tautos reakcija i si spektakli,tikedamiesi,kad visiems bus atsibode kovoti su jais,kad Zmones neatlaikys ilgos itampos ir kad tinkamu momentu ,be liudininku,galetu isplesti mergaite is seimos.Tai galiu pasakyti : net nesitikekite ,kad tie,kurie siandien ateina i Klonio gatve apsaugoti vaiko teises, jums leis ivykdyti sita tironiska,sveiku protu nesuvokiama sprendima.Tai jie yra Tautos Elitas ir ju isreiksta gera valia yra auksciau uz nezmoniskus sprendimus .Jeigu toki Kedainiu Teismo pirmininko Kondratjevo sprendima galima laikyti sprendimu,tai butu didziulis visos Tautos nusikaltimas ir didziausia geda –tyliai ir nuolankiai leisti ji ivykdyti.
  Su pagarba Valentina
  Londonas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. rasydama i AVAAZ ,daviau Jusu kontaktini tel.ir el.pasto adresa.Butu idomu suzinoti ar sureagavo..Aciu,jei atsakysite.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. JUK PER ZINIAS PASAKE ,KAD MERGAITE NORI ISVEZTI …YRA BILIETAI….TAI NUSIKALTIMAS???????????????????/KODEL MERGAITE KAZKUR TURI BUTI ISVEZTA?????????????TUO LABIAU ,KAD JI YRA PAREISKUSI NORA GYVENTI PAS GLOBEJA….KUR ZIURI POLITIKAI TEN LIETUVOJE????????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Rašykit kur norit – į AV AZ ar į KAMAZ – grąžinkit vaiką kaip priklauso ir išsidirbinėkit

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • juk važiuotų kartu KAUKĖTIEJI ,KURIŲ MERGAITĖ BAISIAI BIJO,…KAS STANKŪNAITĖI įdėjo fanarą,saugant šitiek kaukių????,matyt prišinosi,ir pagrąžino…nieks netikėjo ,kad Kusaitę muša

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
„Sodra“: kada, kokios ir kiek didėja pensijos 1
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...