Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 14 Antradienis
 

Nijolė Sadūnaitė: Keli klausimai Lietuvos valstybės vadovams

2013-05-30 17:37 | Naujienos | Komentarų (103)

Disidentė Nijolė Sadūnaitė. KK nuotr.

Šiemet net gegužinėse pamaldose žmonės nebenusiramina. Gaudo žinias, kas dedasi valstybėje. Ne, ne žinias apie nesibaigiančius tarpgrupinius politikuojančiųjų pasistumdymus. Apie skaudesnius reiškinius, vis labiau susišaukiančiais su 1940 metų išdavystėmis ir tarpvalstybinėmis provokacijomis.

Niekas nesiteikė mums, piliečiams ir rinkėjams, deramai paaiškinti, kas gi įvyko paskutiniajame Medininkų žudynių bylos posėdyje, turėjusiame išklausyti liudytoją Pužajų, kai vietoje jo į salę atėjo rusakalbiai, dėmėtais maišais vilkintys, „Pskovo kazokais” prisistatę asmenys, siekę padaryti pareiškimą, bet tuo nenustebinę ten sėdėjusius prokurorus R. Stankevičių ir M. Dūdą. Tad pastarieji, matyt, žino ir gali paaiškinti Lietuvos visuomenei, kaip šie „pskoviečiai” atsidūrė Šengeno zonoje, Vilniaus apygardos teismo salėje su provokaciniais siekiais. Gal vėl čekistais praeityje nesantys V. Putinas ir M. Golovatovas iš pasitenkinimo šnypščia į rankovę: „sygrali v tiomnuju“. Atseit eilinį kartą nebaudžiami paprovokavome.

Ar valstybės vadovai taip ir nepaklaus prokurorų, kaip ir kieno rankomis iš minėtos bylos pradangintos tyrimui svarbios pirminės liudytojų apklausos bei video juostos? Ir kodėl be jų išvis pradėtas bylos teisminis nagrinėjimas? Ar procesas gali vadintis teisminiu tyrimu, jei teisėjai siekia tik perbėgti per tai, ką surašė prokurorai, ir žmogus patupdomas iki gyvos galvos? O po to atsiranda toks paliudijimas, kaip buvusio Seimo nario Nikolajaus Medvedevo, pasirodo, buvusio žudynių vietoje dar tuo metu, kai ten sukiojosi galimai patys žudikai, kalbėję su juo lietuviškai, o po to apie viską tylėjusio ištisus du dešimtmečius. Įstabiausia: per tą laiką Medvedevas buvo paskirtas pirmininku net kelių Seimo komisijų, specialiai sukurtų su Medininkų žudynėmis susijusių klausimų sprendimui.

Po Medvedevo liudijimo jau prabėgo kažkiek laiko. Ar jau yra pradėtas tyrimas, aiškinantis šias naujai paaiškėjusias aplinkybes? Tokį klausimą užduodu, nes žiniasklaidoje iškelta versija, kad K. Michailovas/Nikulinas yra Latvijos teisėsaugai pasitarnavęs žmogus. Todėl Lietuvos prokuratūrai sąmoningai ar ne pasirinkus pamėtėtą versiją, kad nusikaltimą įvykdė Rygos OMON-o nariai, buvęs liudytojas „pakištas”.

Neabejoju, kad visi bylos duomenys yra žinomi Rusijos spec. tarnyboms. Ne vien todėl, kad gen.prokuratūroje prie jos, be R. Stankevičiaus ir M. Dūdos, dirbo A. Stepučinskas, J. Laucius ir kiti A. Paulausko suburti asmenys. Ar lietuviško Dreifuso byla netaps pasveikinimu mums visiems pradėjus pirmininkavimą ES ?

Man, betarpiškai turėjusiai reikalų su KGB broliukais ir sovietinių teismų praktika, po vakarykščio Aukščiausiojo Teismo verdikto vienoje iš E. Kusaitei suprovokuotų bylų, iliuzijų dėl to, kas vyksta valstybėje, nebeliko. Todėl okupacijos metais persekiotuosius, politinius kalinius ir tremtinius, visus geros valios žmones kviečiu įdėmiai sekti, ką daro mūsų teisminė valdžia. Atrodo, ten net „perestroikos“ nebuvo.

Sesuo Nijolė Sadūnaitė

Komentarai

 

 

 
 1. tai kiek cia apsimetinesim kad esam laisvi ir nepriklausomi, esame okupuoti iki ausu ir mums suteika laisves iliuzija, gerb Sadunaite padekok uz tai nuo manes asmeniskai Lansbergiui.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 2. MINTIS rašo:

  2013-06-03 – 17:06

  Valstybė be Teisingumo, kaip Žmogus be Sielos, tėra siaubinga Frankenšteino kopija.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Tautos balsas (apie Medininkų bylą) rašo:

  2013-06-01 – 09:59

  GĖDA JUODIESIEMS TEISININKAMS SUKLASTOJUSIEMS BYLĄ !!!

  GĖDA,GĖDA,GĖDA!!!

  Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Kol stambieji buržua galvoja, jog Žemės rutulys – jų nuosavybė, dabartinė Lietuvos propagandos mašina su savo žiniasklaida ne tik nedrįsta nė cyptelt prieš juos, bet ir nuolankiai jiems pataikauja. Ši propaganda, tai ištisa kapitalizmo apologetų armija, dalis kurios prieš 20-30 metų klegėjo apie „septynmylius žingsnius į komunizmą“ ir turėjo TSKP narių bilietus. Dalis šios politinių prostitučių armijos, susėdusi prie kompiuterių ekranų, bando įpiršti žmonėms savo perkurtą istoriją bei iškraipytą realybę. Lietuviškas internetas užterštas dešiniaisiais tinklapiais, sergančiais tarybofobija, rusofobija ir amerikanofilija.
  „Leftas“ – nepriklausomas marksistinis portalas. Mūsų tikslas – parodyti tikrąją pasaulio realybę, kur kas siaubingesnę nei rodo mūsų žiniasklaida;
  parodyti tikrąją istoriją, kuri dabar iškraipyta iki diametraliai priešingos; paneigti dabartinę buržuazinę ideologiją, kurios pagrindas – vadinamoji „demokratija“, virtusi dogmatišku ir demagogišku mitu;
  parodyti marksizmo gyvybingumą, nors ir bando tos pačios politinės prostitutės, tarybiniais laikais pasakojusios apie tiesų kelią į komunizmą, mums įteigti, kad marksizmas „atgyvenęs“.
  Mūsų tikslas – supažindinti Lietuvos publiką su progresyviais Vakarų, ir ne tik, publicistais, parodyti, kad Vakaruose taip pat yra žmonių, ne ką blogiau suprantančių, kokioje padėtyje atsidūrė žmonija, kai kapitalizmas, lyg vėžys, išsikerojo Žemėje.
  Mes ieškome naujų autorių, vertėjų ir pan., nesvarbu, iš kur jie bebūtų. Junkitės prie mūsų, jei norite išsisakyti ir neturite kur, ir, juolab, jei turite ką pasakyti paminėtomis temomis.
  Mes tikimės, kad „Leftas“ naujojoje XXI a. erdvėje – internete – taps ta ašimi, apie kurią ims konsoliduotis Lietuvos žmonės, neturintys pasišlykštėjimą keliančios parsidavėliškos psichologijos, mąstymo, užteršto dešiniosios ideologijos mitais, ir norintys tam priešintis.
  “Leftas” patalpintas užsienio serveryje, mat Lietuvoje karaliauja tokia didelė „demokratija“, kad VSD, jei tik jam kas nors nepatiks, Lietuvoje veikiantį tinklapį gali paprasčiausiai uždaryti.
  „Lefto“ niekas nefinansuoja, jis nepriklauso jokiai partijai, – palaikomas jo kūrėjų entuziazmu bei entuziazmu tų, kurie panorės prisijungti.
  „Lefto“ pažiūrų nenustato niekas, išskyrus jame dirbančius žmones. Jį kuria nedidelė jaunų žmonių grupė, linkusi žvelgti į pasaulį nepriklausomu žvilgsniu, marksistiškai, o ne pataikauti dabartinei dešiniajai ideologijai.

  Thumb up 2 Thumb down 2

 5. Dalyte dainuosiu taip: Oi Dalyte oi Dalyte valdo Lietuva banditai o teisejai prokurorai tu banditu patarejai!

  Thumb up 1 Thumb down 1

 6. Pagarba teisybę rašančiai N.Sadūnaitei ! Pats laikas atsakyti į Tautai rūpimus klausimus. Pats laikas iš Lietuvos valdžios pašalinti išdavikus ir svetimųjų tarnus. Pats laikas atstatyti Lietuvoje gyvenimą ir valdymą išskirtinai tik pagal Lietuvos Konstitucijos reikalavimus !

  Thumb up 7 Thumb down 0

 7. Sadūnaitė pati nežino ką daro. Į suvažiavimą buvo atsitempusį tą parsidavėlį advokatpalaikį pakalbėti apie Medininkų bylą, tai vos į snukį negavo.

  Thumb up 0 Thumb down 7

 8. Dabar, paskutiniu metu pasidarė labai madinga viską, kas nepadaryta arba blogai padaryta krauti ant Lietuvos VSD, tarsi jie yra atsakingi ir už pedofilija, ir už Garliavos šturmą, ir už Kedžio mirtį, ir už Ūso paspringimą balutėje, ir už lietų ir už vėją Lietuvos laukuose, už ką tik nori…. VSD paverstas viešai mušamo berniuko, o tikriau, ūjamo ir talžomo šuns pakaitalu. Jokia save gerbianti valstybė ir visuomenė tokių dalykų sau neleidžia daryti, tik ne Lietuvoje…. O juk ne taip senai kažkas tyčia prastūmė Seime ir Prezidentūroje įstatymą, atėmusį ikiteisminio tyrimo funkcijas iš VSD. Pamiršote?

  Thumb up 1 Thumb down 3

 9. Nuo galvos. Prezidentė visiškai apleido darbą teisėsaugoje. Buvę kgbistai siautėja be sąžinės. Apsirikome balsuodami už prezidentę.

  Thumb up 9 Thumb down 3

 10. Kusaitei neskyrė laisvės atėmimo todėl, kad artėja ES pirmininkavimas, ir rezidentė nenori apturėt gėdos kai žmonės ims mitinguot. Dėl tos pačios priežasties klanui nepalankūs sprendimai priimti keliose kitose bylose ,kad tik liaudis apsiramintų.

  Thumb up 7 Thumb down 1

 11. KAIP APSIGINTI NUO NIEKIENO NEKONTROLIUOJAMŲ NEDESOVIETIZUOTŲ KOLABORANTŲ, TEISMO KLANO VAGIŲ IR NETIRIAMŲ TEISĖJŲ NUSIKALTIMŲ, MELO IR NETEISINGUMO? says:

  Prezidentė korumpuotą, degradavusią, posovietinę teisinę-teisminę sistemą viešai įvardijo KLANU, kalbėjo, kad teismai turi būti sąžiningi, objektyvūs ir nešališki, tačiau, niekieno nekontroliuojamas, melo ir neteisingumo KLANAS tebeegzistuoja.
  KLANAS TEISME PAVOGĖ MANO RAŠYTINIUS ĮRODYMUS – DOKUMENTUS, kuriuos aš įteikiau LVAT’ui. Į mano prašymus atstatyti bylose pavogtus įrodymus arba man juos gražinti, LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas ir jo pavaduotojai atsirašinėja, akivaizdžiai sukčiaudami, meluoja, pavogtų įrodymų man negražina.
  Generalinis prokuroras D.Valys, turintis išskirtinę teisę ir pareigą, netyrė mano skundo dėl dokumentus pavogusių teisėjų veiksmų, o VAT teisėjas Stasys Lemežis (buvęs sovietinis vyr. prokuroras) įteisino dokumentų vagystę ir neteisėtus prokurorų veiksmus.
  KLANAS nusavino nuosavybę, kurią statė mano tėvas Feliksas Bakšys „Katalikų kronikos“ bendražygis, pripažintas Lietuvos nepriklausomybės gynėjas – savanoris, televizijos studijos ir bokšto gynėjas, žydų gelbėtojas, KGB‘istų persekiotas ir terorizuotas, Valstybės apdovanotas ir pagerbtas ne vieno muziejaus stenduose.
  Remdamasis reikiamos galios registro dokumentais, teisingumo, aš ieškojau visose įmanomose KLANO pakopose: Registrų centro (RC) Komisijoje, Vyriausioje administracinių ginčų komisijoje (VAGK), Teisingumo ministerijoje (TM) ir visuose įmanomuose teismuose. Ginčijau akivaizdžiai suklastotus išvestinius RC dokumentus. Bylą tarp manęs ir TM, kurio sūnus T ministro patarėjas Tomas Baranovas, nenusišalinęs nagrinėjo buvęs Komunistų partijos nomenklatūrininkas, kolegijos pirmininkas Anatolijus Baranovas. KLANAS įteisino akivaizdžiai suklastotus RC išvestinius dokumentus.
  Tai primena pasakėčią „Vilkas ir ėriukas“ apie ėriuko bylinėjimąsi su vilku vilkų teisme.
  KLANAS tapo irštvomis nedesovietizuotiems kolaborantams KGB‘istams, komunistams ir jų giminaičiams.
  Prezidentės paskirtas LVAT’o pirmininkas R.Piličiauskas, nereaguoja į mano prašymą dėl teikimo procesui atnaujinti.
  R.Piličiauskas LVAT’o pirmininku paskirtas pagal Prezidentės vienasmenišką išskirtinę privilegiją, jis Seime neprisiekė, jo paskyrimo procedūroje Seimas nedalyvavo, todėl LVAT’as bylose ignoravo Seimo kontrolierių išvadas ir sprendimus, kuriais nustatyti RC direktoriaus K. Sabaliausko ir T ministro pažeidimai, jiems taikytos poveikio priemonės, tačiau besikeičiantys ne‘Teisingumo ministrai, turėdami įstatymuose įrašytas prievoles kontroliuoti RC ir Teismų vadovų administracinę veiklą, jų nekontroliuoja.
  Administraciniai teismai negina piliečio-žmogaus nuo valstybės institucijų tarnautojų savivalės ir biurokratizmo, bet dangsto dokumentų suklastojimo faktus, vykdo neteisingumą, dubliuoja bendrosios kompetencijos teismus, kuriuose taip pat nagrinėjamos administracinės bylos, mano atveju ginčijasi su jais dėl bylų teismingumo, stumdo jas tarp savęs ir vilkina nagrinėjimą. Būtina administracinius teismus panaikinti (reorganizuoti į bendrosios kompetencijos).
  Konstitucinis teismas nuolat pažeidinėja Konstitucijos 5 str. 3 d., aš neturiu teisės į jį kreiptis dėl teismų ir teisėjų įvykdytų Konstitucijos pažeidimų. Teismas netenkino mano prašymo kreiptis į KT.
  EŽT Teisme, TM deleguoti Lietuvos atstovai, mano pareiškimą cenzūravo.
  Esu beteisis prieš KLANĄ, kuris savo „vidiniais įsitikinimais“ pamynė Konstituciją, kitus įstatymus, teisingumą, sąžiningumą, savo garbę ir pareigas.
  IŠ NETEISĖS PADARYTA TEISĖ, NES NEDAVIAU KYŠIO.
  KAS TEIS TEISĖJUS IR VALSTYBĖS „TARNAUTOJUS“, MANE AKIVAIZDŽIAI APVOGUSIUS, KURIUOS AŠ BRANGIAI IŠLAIKAU?
  KAS GRĄŽINS LVA TEISME NEVIENĄ KARTĄ PAVOGTUS MANO ĮRODYMUS-DOKUMENTUS IR NUOSAVYBĘ, NUSAVINTĄ IŠ AKLO, VISIŠKOS NEGALIOS, BUVUSIO BEJĖGIŠKOJE BŪSENOJE, ŽMOGAUS?
  Atsiprašau už konkretų nevilties šauksmą tyruose.

  Thumb up 2 Thumb down 4

  • Pasiklydote temose? Ar ne per daug dažnai klaidžiojete? Gal kokioje parduotuvėje ar turgavietėje pas mėsos pardavėją paprašykite parduoti jums vaistų nuo galvos?

   Thumb up 4 Thumb down 2

 12. Labai keista,kad N.Sadūnaitė nenori suprasti,kad visų bėdų autorius ir mūsų “gynėjas” -tai J.E.Prezidentės globojama čekistinė teisėsauga ir pati J.E.,globojanti senus ir jaunus čekistus.

  Thumb up 8 Thumb down 4

  • pakeisk Konstituciją ir leisk Prezidentei VIENAI skirti teisėsaugos vadus BE SEIMO, T,Y, BE VALDANČIOSIOS DAUGUMOS. Juk dabar tas skyrimas – TIK IMITACIJA, nes kandidatūrą teikia Prezidentė, bet TVIRTINA SEIMO DAUGUMA, taigi gaunasi, kad SEIMAS IR PASKIRIA IR VSD VADĄ, IR GP VADĄ, IR AUKŠČIAUSIUS TEISĖJUS.

   Thumb up 5 Thumb down 1

 13. Sese Nijole, manau, Jūs teisi. Tikrai perdaug akis bado labai aiškiai įžiūrimi tam tikrų mūsų institucijų reveransai vienai žinomai šaliai ir jos neliustruotoms tam tikroms tarnyboms, ir ekspansinei tos šalies politikai. Laimėjus, nors ir ne visai, Eglutės bylą, siūlau pasiekti, kad Jums ir kitiems visuomenės atstovams būtų būtinai parodyta iš arti Deimantė, kita nelaiminga tautos Mergaitė. Juk ne šiaip vieną pusseserę jau galimai neatkasamai užkapstė, o ir su kita tą patį ruošiasi padaryti, jei nepadarė. Jūs galite pasiekti to pasimatymo, Dievas Jums padės…

  Thumb up 8 Thumb down 4

  • suvaikėjusiai fanatiškai venckinei senmergei rodyti svetimą vaiką, gyvenantį su mama, kaip,žvėriuką zoologijos sode. kaip kad auksiniame narvelyje tas vaikas kelis metus buvo demonstruojamas pablūdusdiems sektantams, politiniams marginalams, teisiems, psichiškai nesveikiems. daryti iš svetimo vaiko naują šou su muzika, pamaldomis ir dainomis.
   pirma susiraskit venckiuką, kuris dingo tuo pačiu metu, kaip ir psichologinė vaikų žagintoja, besislapstanti nuo atsakomybės už nusikaltimus venckienė.
   apie jį nėra absoliučiai jokios žinios jau beveik pora mėnesių.
   ir kas galėtų paneigti, kad norėdama pragyventi, venckienė vaiko nepardavinėja pedofilams?
   va tuo ir siūlyk užsiimti sadūnaitei.

   Thumb up 4 Thumb down 14

   • nu aiskiai tavo smegenys praaaaaaa……:)
    jei pedofilijos nebuvo, kodel slepiamos prievartautos/tvirkintos mergaites?:)
    per anksti suvaikejai…..nors tau tai galbut i nauda:)

    Thumb up 4 Thumb down 1

   • tikrai dar ne. Ir pagal lietuvoje kurpiamas bylas, aiskiai Neringai bus suteikta pilietybe.
    kas negerai?
    Saruna Paberali tie patys, kurie tvarkosi kaip savame tvartelyje, apkaltino zmogzudyste.
    America ji isteisino ir suteike pilietybe, nors niekada to nebutu padare, jei butu buves nors menkiausias itarimas.

    Thumb up 5 Thumb down 1

  • V.Ladai, tai gal pasiūlyk tai savo Sadūnaitei pirmiau Karolį Venckiuką surasti ir parodyti publikai, nes jis be tėčio ir mamos kažkur pradangintas pamotės tetos Venckienės. Deimantė turi savo mamą ir senelius, kurie ja rūpinasi, o Orinta turi tėtį ir močiutę. Našlaičiu tapusio pamotės pradanginto Karoliuko likimas, kur kas sudėtingesnis ir labiau turėtų sadūnaitėms rūpėti.

   Thumb up 3 Thumb down 8

   • Starost nie radost, a bolšojie bliadstvo.Tokia senatvėj bus ir smaukunaitė.Gerai pastebėjo įžvalgusis Algirdas:už babą durnesnė tik karštaitė.Arba atvirksčiai.

    Thumb up 5 Thumb down 5

    • Pirmiausia, tai ne karštaitė, o Vėsaitė.
     Antriausia, tai kam jūs tokie protingi su visokiom durnėm Babom prasidedate?
     Trečiausia, tai gal malonėtumėt savo tokiais neaprėpiamais proto rezervais ir su visuomene pasidalinti, komentuodamas įvykius, o ne kitus komentatorius niekindamas.
     Kervirčiausia – irgi mat „daktaras“ atsirado…

     Thumb up 2 Thumb down 5

     • P.s. Parašyk kokį tūkstantį kartų žodį Stankūnaitė. Gal bent jau pavardę teisingai parašyti išmoksi. O dabar vien jau tai, kaip tą pavardę bandai pateikti, Tamstos degradavimo lygį išduoda.

      Thumb up 2 Thumb down 2

     • Ša visiems.Kaip baba pasakys, taip ir bus.Argi kas nors gali perrėkti babą?Tai pirmučiausia.Antriausia:kažkokia Vėsaitė lyg ir ministrė dar iki pirmadienio.Tamstyte lyginatės su ja?Nekuklu.Trečiausia:ar tamsta stankūnaitės atstovė spaudai?Nors šitas šventas vardas nebuvo ištartas be reikalo.Gal klausos sutrikimai?Nors ir ne daktaras, bet senėjimo procesas neišvengiamas, deja.Kaip ir proto negalios paūmėjimas.Ketvirtausia:Dieve apsaugok, kad su babom prasidėčiau, kada tiek svaigių pupyčių aplink.Penkčiausia:rašykit, babusia, netingėkit, pakol dar ne pensijoj.Tamstos nuotaikos labai informatyvios, jos atspindi situaciją kontoroj.

      Thumb up 5 Thumb down 2

 14. manau, disidentams reikėtų aplankyti Valį ir jam užduoti tuos klausimus – kada rengiasi tirti dingusius svarbiausius įkalčius byloje?

  Thumb up 15 Thumb down 2

  • pirma reiktų žinot, kad tas reikalas netiriamas?
   kokioj valstybėj prokuratūrą, tyrėjai skelbia apie kiekvieną savo žingsnį, veiksmą?
   gal manai, kad turi būti viešas apklausinėjimas, kad kiti nusikaltusieji galėtų viską žinoti ir tinkamai ruoštis, slėpti pėdsakus, įkalčius?
   na ir dar. svarinskas ir sadūnaitė, tai ne visi, o tik du disidentai, be paliovos visiems kaišiojantys savo disidenciją ir kančias. disidentų yra daug, bet niekas kitas tokia savireklama neužsiima ir kasdien nespekuliuoja savo nuopelnais.
   disidentų yra daug, bet tik šitie du ypatingai reiškiasi šioje byloje. todėl negalima jų laikyti disidentų atstovais, o tik asmeninę nuomonę reiškiančiais piliečiais, kurie kaip argumentą bando kaišioti savo nuopelnus, nes nieko rimto pasakyt negali ir nežino.

   Thumb up 3 Thumb down 4

   • Jei dar ir disidenatai tylėti privalėtų, kaip čia kai kam labai norisi, tuomet akmenys kaukti Lietuvos laukuose ir pakelesė pradės. Nuo kada žmonės išgyvenę savo patirtimi kgbistinį pragarą neturi teisės apie tai net užsiminti? Kai kam labai norėtųsi, kad taip jie ir pasielgtų, bet laimei to nėra ir nebus, tikiuosi.

    Thumb up 7 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...