Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 13 Šeštadienis
 

Net gyvūnai gina savo vaikus, o mes?

2021-10-12 15:15 | Naujienos | Komentarų (6)

2021 m. lietuviams buvo leista įsivaikinti 136 vaikus, o užsienin leista eksportuoti 243 vienetus tų „nesvarbių ir niekam nereikalingų vaikų“

Ada Sabaitytė

Pradėjau rašyti žadėtą straipsnį apie Klausą Švabą, ketvirtąją pramoninę revoliuciją, žaliąjį kursą, akmenis maišuose, etc., ir suvokiau, kad visai ne nuo to reikia pradėti! Prieš aptariant tokias temas reikia suprasti, kas mes patys esame ir dėl ko gyvename? Kokie svarbiausi mūsų tikslai? Atsakyti sau, kur, kiek, kaip ir, svarbiausia, dėl ko dirbame ir kiek mūsų ateitis yra mums suprantama ir priimtina? Kokie santykiai vyrauja šeimose ir visuomenėje? Ar tikime ir pasitikime žmonėmis, valstybe, politikais ir visais, stovinčiais prie jų? Kas vyksta aplinkui mus? Kas vyksta švietime, kultūroje, politikoje – visame gyvenime? Norint atsakyti į šiuos klausimus, daug galvoti nereikia – užtenka apsidairyti aplinkui ir palyginti tai, kas buvo ir tai, kas yra dabar – ir viskas taps aišku.

Nuo ko reikėtų pradėti mūsų šiandieninio gyvenimo vertinimą ir kas turėtų būti tas atskaitos taškas, tas vertinimo kriterijus, kuris padėtų atskleisti, kiek sunki yra liga, kuria serga mūsų valstybė ir visuomenė?

Nieko naujo nepasakysiu primindama, kad išmintingi praeities žmonės teigė, jog valstybę ir visuomenę geriausiai apibūdina atsakymas į klausimą, kaip visuomenė ir valstybė elgiasi su silpniausiais savo nariais, t.y. seneliais ir vaikais?

Su seneliais, kaip ir viskas aišku: nėr kada su jais ,,čiupinėtis“, reikia atiduoti į prieglaudas! Tiesa, jos vadinamos visokiais esmę dengiančiais žodžiais: pensionas, kartų namai ir t.t. ir pan. – skamba gražiau. Šioje vietoje turiu pasakyti, iš dalies užtariu tų senų žmonių vaikus, kurie naudojasi tokių ,,paslaugų paketu“, nes jie, tie vaikai, yra pastatyti į labai sudėtingą padėtį – kalti pinigus, kad išgyventų ir užaugintų savo vaikus, o tai reiškia, kad turi arti nuo aušros iki sutemos: dar ką nors prižiūrėti fiziškai nelieka laiko. Žmonės džiaugiasi, kad spėja savo vaikus apžiūrėti ir jais pasirūpinti. O rūpintis tikrai yra kuo – vaikų padėtis mūsų visuomenėje yra tikrai nepavydėtina, nes jie nerūpi niekam, išskyrus savus tėvus.

Taigi, vaikai. Vaikai – ženklas, kad dievai nepamiršo mūsų nuodėmingos Žemės! Vaikai – mūsų šeimos, mūsų giminės, mūsų visų ir mūsų valstybės ateitis. Ir dar: viešajame diskurse kalbama apie ,,žmogiškuosius išteklius“, apie tai, kad ,,žmonės yra naujoji nafta“ ir pan. Ta ,,naujoji nafta“ susidaro, gimdant ir auginant vaikus – kaip ir logiška. Iš to seka kitas teiginys: valstybė turėtų būti suinteresuota, kad jos teritorijoje tos ,,naujosios naftos“ būtų kuo daugiau! Ar mes matome tokias pastangas? Tikrai ne.

Nesileisiu į ilgus išvedžiojimus apie tai, kaip vadinamajai valdžiai tyliai pritariant trečdalis visų Lietuvos gyventojų buvo paversti ,,grab people“* ir tarnauja svetur. Geriau pažvelkime į paskutinio meto aktualijas, čia, Lietuvoje: mūsų piliečiai dabar stovi ant tokių įvykių slenksčio, kad galima teigti, jog gerai mes jau gyvenome – atėjo tiesos metas ir dabar mes visi laikome žmogiškumo egzaminą, kuriame privalo dalyvauti ir dalyvauja (nori jis to ar nenori) kiekvienas suaugęs žmogus.

Net gyvūnai gina savo vaikus, o mes?

Ką matome šiuo metu? Matome visuomenės pakilimą – tai gerai. Matome protestus – irgi gerai. Matome besiburiančius visuomenininkus ir pavienius specialistus, vis atviriau prabylančias nesistemines žiniasklaidos priemones – viskas puiku! Bet šiandieniniame verdančiame gyvenime, kuriame labai ryškus akcentas yra skiepijimo vajus ir pasipriešinimas jam, labai pasigendu būtent visuomenės ir specialistų užsistojimo už tą mūsų visų ateitį – pirmiausiai kalbu apie besilaukiančias vaikelių moteris, maitinančias mamas ir, aišku, vaikus!

Kodėl tas klausimas nėra keliamas kaip svarbiausias visų šitų kovų klausimas ir pati esmių esmė? Juk tie eksperimentiniai ir VISIEMS PRIVALOMI skiepai, dar nėra išbandyti ,,ant besilaukiančių ir vaikelius maitinančių moterų“, todėl ,,duomenų apie šalutinius poveikius nėra“**.

Ir nereikia net norėti, kad toje, reklaminėje, skiepų kampanijoje, kurią iš biudžeto, dosniai finansuoja ponia Šimonytė, išskirdama 800 000 eurų, atsirastų vietos bent jau tokiam teiginiui, kad jį išgirstų visi: ,,skiepas eksperimentinis, todėl mamos neturi skiepytis, o tuo labiau būti priverstinai skiepijamos“. Ne, to nėra ir nebus, nes anų tikslai visai ne tokie! Bet į tą vietą puikiai įsimontuoja ponas Dulkys su savo pareiškimu, kad ,,koks džiaugsmas – gyvybės atėjimas į Lietuvą sumažėjo ženkliai“!

Tai Dulkys lieka Dulkiu – ko iš jo tikėtis – jis dirba už atlygį ir privalo transliuoti tai, kas jam surašyta ant popierėlio. Bet keista, kad mes visi, t.y. visuomenė, vieningai nepasisakome šiuo klausimu – atrodo, kad mūsų vaikai mums nėra tiek svarbūs, kad juos laikytume tautos ir valstybės išlikimo garantu, jų neužsistojame net kaip silpnesnių visuomenės narių, reikalingų ne tik tėvų, bet ir visos visuomenės globos ir rūpesčio.

Tie vaikai kaip ir yra kažkur greta suaugusių pasaulio, bet, tuo pačiu, atrodo, kad jų nėra – nėra tikro rūpesčio, nėra tikros, nuoširdžios globos. Visas tas Vaikų Pasaulis paverstas kažkokia ,,šiur biznio“ šaka ir tiek. O mes visi su tuo taikomės ir taikstomės ir taip aukojame savo ir savo valstybės ateitį.

Kodėl taip yra? Ar mes nesuprantame esminių gyvenimo dėsnių? Ar esame labai įbauginti? Ar visi esame paversti spalvotų popieriukų skaičiuotojais ir manome esą dideli biznieriai, prekiaujantys pačiu gyvenimu ir ateitimi? O kai taip, tai žmogiškumas mums nebereikalingas? Net neturintys proto (kaip teigiama) gyvūnai, iškilus net menkiausiai grėsmei drąsiai gina savo vaikus, visai nesirūpindami savo gyvybe. Ir tai daro ne tik patelės, bet ir patinai, o bendruomeniniai (būrio gyvūnai) gina net tik savo, bet ir visos bandos jauniklius. Tai kodėl mes, žmonės, to nedarome? Kodėl?

Vaikas – kaip prekė

Tiesiog noriu priminti tai, kas įvyko šioje biznio srityje per keletą pastarųjų metų ir ką vadinamoji pilietinė visuomenė nurijo ir prie ko prisitaikė: tai Šakalienės prastumtas vadinamasis Vaikų atėmimo įstatymas, pagal kurį bet kuri šeima yra potencialiai nusikaltusi ir ją už tai galima bausti, atimant vaiką, lyg jis būtų koks negyvas daiktas. Ir ką? Ir nieko! Gyvename sau ir tikimės, kad ,,manęs tai jau nepasieks ta bėda, nes aš geras“.

Primenu, kad pagal tą įstatymą nėra nekaltų tėvų – kalti visi, kad ir kokie geri jie būtų.

Kitas, sakyčiau pasibaisėtinas dalykas yra tas, kad pagal statistikos duomenis Lietuvoje miršta daugiau žmonių, negu gimsta, bet tai netrukdo Lietuvai prekiauti savo vaikais. Taip. Tikrai Lietuva eksportine preke yra pavertusi ne tik suaugusius, darbingo amžiaus grab people, bet ir savo vaikus. Pvz., 2021 metų statistika yra tokia: lietuviams buvo leista įsivaikinti 136 vaikus, o užsienin leista eksportuoti 243 vienetus tų nesvarbių ir niekam nereikalingų vaikų.

Beje, tas įvaikinimo tarnybos puslapis savo tekstus jau vizualizavo ir, jei ankstesniais metais buvo gan nesunkiai randamos lentelės, kuriose buvo surašyti įvaikinimo advokatai, besisukantys šiame biznyje, jų atlygiai ir kitų proceso dalyvių atlygiai, tai dabar viskas paslėpta po gražiu tekstu, skelbiančiu, jog Lietuvoje įvaikinimas nemokamas, o užsieniečiai turi turėti lėšų, skirtų atlyginti įvairias paslaugas.

Žodžiu pasipudravome, bet tai esmės nekeičia: pinigai čia sukasi, kaip ir priklauso rimtam bizniui, gal todėl ir nurašomų bei eksportui paskirtų vienetų skaičius jau ne vienus metus yra dvigubai didesnis, nei maloningai paliekamų čia, Lietuvoje!

Ir nereikia klausyti tų biznierių, ,,užkalbančių dantis“, kai vis skiedžiama apie tai, kad ,,užsieniečiai ima ir invalidus, kurių čia niekas nenori“ arba kitas teiginys: ,,vaikui geriau augti šeimoje, o dar užsienyje!“ – visa tai tikri blėnys, nes Lietuvai tai yra prarasti žmonės. O dažnai ir ne tik Lietuvai. Kas išties stebi, kas vyksta su tais vaikais ten, tuose pasakiškuose užsieniuose? Ir kam tai rūpi?

Lygiai kaip niekam visai nerūpi ir tai, kaip išties veikia mūsų „draugų“ ir partnerių mums įpiršta nuostata, kad ,,abortas*** yra išimtinė moters teisė“. Kažin, ar daug kas žino, jog įtvirtinant tą ,,teisę“ per metus padaroma tūkstančiai abortų***. Tai reiškia, kad negimė ir Lietuvai niekada neužaugs tie tūkstančiai naujų žmonių. Bet negana to, paskui tie abortuoti kūneliai, tie žmogučiai, kuriems nebuvo leista gimti, paverčiami preke: yra perkami – parduodami ir iš jų gaminami visokie „preparatai“, kuriuos naudoja vaistų pramonėje, grožio pramonėje ir, sprendžiant pagal gausybę visokių garsiai nuskambėjusių ir tebeskambančių paneigimų užsienio spaudoje, maisto pramonėje. Ir visa tai suvartoja visuomenė, laikanti save labai modernia ir šiuolaikiška!

Nesileisiu į dirbtinai žlugdomos švietimo sistemos, kuri taip pat yra glaudžiai susijusi su vaikais, aptarimą, nes dabartinės tendencijos yra tokios, kad tą nusistovėjusią tvarką vargu ar galima vadinti mokymu. O mūsų kalbančios galvos, lyg norėdamos labiau pasityčioti iš visų, kalba apie kažkokią ,,žinių visuomenę“ ir proveržį – tik nepasako su kuo ir kaip jie tą ,,proveržį“ darys, jeigu nepaliaujamų reformų ir pertvarkų nustekentas mokslas jau nebegali paruošti išsilavinusių žmonių.

Tačiau ir vėl – visur tyla ir ramybė! Žmonės net nesupranta, kad negalima viso to priimti ir su viskuo, kas primygtinai peršama, besąlygiškai sutikti. Nesupranta ir tiek!

Bendruomeniški ar susiskaldę?

Kalbant toliau ta pačia tema, noriu paklausti: ar matome, pastebime savus ir svetimus vaikus? Kiek draugiškus, palankius jausmus jiems išgyvename? Ar, atvirkščiai, esame jiems abejingi? Tai labai svarbūs jausmai, kurie, mano giliu įsitikinimu, rodo visuomenės bendruomeniškumą arba, atvirkščiai – susiskaldymą.

Paprastas, atrodytų, dalykas: prezidentas, tas prezidentas, kuris bandė kažkur užsieniuose pasakoti, kaip Lietuva ,,įdėjo savo indėlį į Europos vystymąsi ir tas indėlis yra išeksportuoti ir eksportuojami žmonės (grab people)“, labai akivaizdžiai parodė, kokia sunki yra ta liga, kuria serga visa Lietuva – ir tai baisiau negu korona! Prezidentas, išstodamas garbingo renginio metu ir skelbdamas tą savo rinkiminę gerai išmoktą mantrą, kad ,,Lietuva turi būti tokia šalis, kurioje turi būti gera gyventi VISIEMS“, visai nepaisė vaikų – choristų, kurie stovėjo permerkti šalto lietaus, o nuo garbingo valstybės vyro skėčio ant vieno berniuko liejosi pastiprintos vandens čiurkšlės, kartu su griausmingomis ir labai gražiomis kalbomis! Vaiko, kaip ir visų vaikų, nematė tas prezidentas – juk jam reikėjo atbubinti savo kalbą, tai kur ten besidairysi…

O berniukas tikrai didvyriškai išlaikė tą išbandymą, bet kas žino, kokios mintys jo galvoje užgimė tuo metu? Tuo tarpu prezidentui tas nebuvo įdomu, nes jis tuos vaikus vertino ne kaip žmones, ne kaip vaikus, o kaip fonines dekoracijas savo asmeniui. Ir niekas to žmogaus (?) nesugėdino, nepataisė jo netikusio elgesio, neišsiuntė į kokius nors ,,socializacijos kursus“, net nepareiškė viešo pasipiktinimo. Juk nieko neįvyko! (?!)

Ir tokio žiauriai abejingo elgesio su vaikais pavyzdžių galima pateikti be galo daug. Aišku, prezidentas yra išskirtinis asmuo ir tas jo poelgis buvo išskirtinis. Bet daug panašių dalykų matome ir kasdieniniame gyvenime. Ko vertos vien Seimo narių patyčios iš šeimų ir vaikų, trokštant įskiepyti į lietuvių gyvenimą ,,teisinį“ narkotikų vartojimą – juk tas stumiamas ,,įstatymas“, savaime suprantama, yra nutaikytas į vaikus.

Lūžio taške

Dabar labai daug kalbama, kad Pasaulis jau niekada nebus toks, koks jis buvo, nes visi esame lūžio arba bifurkacijos taške, o tokiu metu visas veiksmas vystosi taip: protingiems – perėjimas į tą, kitokį, Pasaulį, o kvailiams – dirbtinė atranka ir žūtis.

Todėl nereikia būti kvailiais ir reikia suprasti, kad susidūrus su žmonėmis be sąžinės, galvojančiais, kad kiti žmonės yra tik žaliava, nereikia aklai tikėti viskuo, ką jie sako. Privalu viską tikrinti ir prižiūrėti ir tai reikia daryti labai atidžiai, nes tie – anie veikia grupėmis, centralizuotai. Jie turi labai aiškų vienijantį tikslą: valdžią ir pinigus. Ir tai yra jų vadovavimo mums garantas.

Mes tuo tarpu esame susiskaldę ir silpni, esame verčiami į nieką, net neturintį vardo! Ir tokie būsime tol, kol neturėsime visus mus apjungiančios grandies. O ta grandis galėtų ir turėtų būti vaikai, nes be jų mes neturėsime Lietuvos.

Pastarųjų mitingų metu buvo daug kalbų apie vienybę ir bendrus darbus, bet tos kalbos gali ir likti kalbomis. Ne žodžiais gyvas žmogus, o darbais arba tiksliau – darbų rezultatais. Tikintis rezultato, reikia noro ir gebėjimo. Norų yra, o gebėjimo paprasčiausiai susivienyti ir apsijungti trūksta. Todėl ir stovime kiekvienas toje vietoje, kur mus pastatė tie žmonės be sąžinės, ir nebyliai žiūrime, ką jie daro su mūsų vaikais ir mūsų valstybe.

Nebūkime nebylūs, išmokime pasakyti: ,,Ne! To nebus!“

Pabaigai noriu priminti seną tiesą: jei nori ne tik kovoti, bet ir laimėti, privalai turėti bendrą visiems idėją ar tikslą. Anie savo tikslu padarė nežabotą valdžią ir pinigus, o mūsų idėja, mus jungiantis tikslas turėtų būti vaikų išsaugojimas ir apgynimas – tik taip mes apginsime Ateitį ir mūsų Lietuvą.*grab people – patraukti, pagrobti, užgrobti žmonės. Anglosaksai vartoja šį terminą apibūdinti žmonėms, atvykusiems pas juos dirbti. Šio termino vartotojai puikiai suvokia, kad tokie žmonės yra gyvas pelnas valstybei, į kurią atvyko jauni, stiprūs, darbingi, išauklėti bei išmokslinti žmonės. Atvykimo šalis, neįdėjusi nei grašio į tų žmonių auginimą, auklėjimą ir mokymą, gauna paruoštą darbininką (ir dar pigiai apmokamą, pagal jų standartus)!

**šie teiginiai iš Dulkio ministerijos darbininkų atsakymo straipsnio autorei, kai ji pateikė paklausimą, ar saugu vakcinuoti nėščiąsias ir kūdikius maitinančias mamas.

***abòrtas [lot. abortus < aborior – nunykstu, apmirštu], persileidimas, priešlaikinis nėštumo nutrūkimas per pirmąsias 28 nėštumo savaites arba dirbtinis jo nutraukimas. (© Tarptautinių žodžių žodynas, 1985).

Atkreipiau dėmesį į tai, kad lotyniškas žodis verčiamas: nunykstu, apmirštu! Ar šio žodžio semantika, kai kalbama pirmuoju asmeniu: ,,aš“ – nesako mums, kad šiuo grubiu veiksmu pražudomas ne tik kūdikis, bet ir moteris, kuri nunyksta, kaip mama ir apmiršta, kaip žmogus? Visokie poabortiniai sutrikimai ar sindromai labai aiškiai apie tai liudija. Todėl drąsiai galima daryti išvadą, kad tokio veiksmo metu mes prarandame du žmones tikrai, o ši sistema yra sudaryta iš trijų –joje yra ir tėvas, kurį visa tai taip pat paliečia – vadinasi, kaip vieno neteisingo veiksmo pasekmė yra trys prarasti arba labai pažeisti (apmirę, nunykę) žmonės!

Komentarai

 

 

 
 1. Labai geras straipsnis, verčiantis susimastyti. Labai rekomenduočiau i.Šimonytei perskaityti, kaip ir komentarą “kas mūsų laukia.”. Mane stebina isteriškas I.Šimonytės noras įpiršti skiepus viesiems, įpiršti bet kokia kaina. Spaudoje rašyta apie 22 mirtis po skiepų, bet iš vyriausybės pusės apie sunkius pašalinių poveikių atvejus, tuo labiau – mirtis , MIRTINA TYLA. Tai iškalbingai byloja apie valdžios tikslus: paskiepyti kuo dugiau, nežiūrint į nieką. O reikėtų, jei valdžiai piliečių sveikata rūpėtų, kiekvieną atvejį analizuoti, daryti išvadas ir, jomis remiantis, rekomendacijas skelbti,kam reikia būti atsargiems, sutinkant skiepytis. Prašosi išvada: kuo daugiau bus šalutinių poveikių, kuo daugiau mirčių, tuovaldžia bus arčiau savo tikslo. Kito paaiškinimo neradau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Gerbiami Lietuvos piliečiai, darbuotojai ir profsąjungos, raginu Jus greitai reaguokite į šias įstatymo pataisas, tai jus pačius liečia, paskui bus vėlu. DĖL KORONAVIRUSO COVID-19 TESTŲ APMOKĖJIMO Aš išsiunčiau el. paštu Seimui, Vyriausybei, Prezidentūrai, profsąjungoms savo kreipimąsi, kviečiu ir Jus nedelsiant parašyti ir išsiųsti (kad ir trumpai) savo protestus el. paštu ir paraginti taip pasielgti savo asociacijos narius ir išplatinti šią informaciją viešai visur kur įmanoma, laiko yra mažai. Mano tinklaraštyje adresu gediminasgemskis mozello lt (sudėkite taškus) galite perskaityti temos esmę ir mano kreipimąsi. Raginu Jūs būti pilietiškais, ginti savo teises, pasyvumas ir abejingumas Jums patiems tik pakenktų.Atkreiptinas dėmesį į skubą, laiko liko mažai, ketvirtadienį jau gali priiminėti šias įstatymo pataisas, tad veikite greitai. Tai gali būti padaryta artimiausią ketvirtadienį.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Pasaulyje vyksta precendento neturintis eksperimentas. Naujo tipo genetinės vakcinos, realiuoju laiku bandomos su žmogiškos populiacijos banda. Vieni yra šio eksperimento stebėtojai (laisvoji mažuma), kiti yra tiesioginiai eksperimento dalyviai (noriu pabrėžti jog savanoriški dalyviai, kurie savo parašu patvirtina, kad jie asmeniškai labai nori dalyvauti šios vakcinos bandymuose. Rinkti iš jų laisvanoriško sutikimo parašus yra normalu, nes prievarta medicininiuose tyrimuose, yra uždrausta ir prilyginama nusikaltimams prieš žmoniškumą, neturintiems senaties termino).
  Kadangi sąmoningai pasirinkau būti stebėtojų pusėje, tiesiog šiuo trumpu tekstuku noriu pasidalinti keliais savo pastebėjimais.
  Vakar perskaičiau, kad mirė Kauno klinikų Akušerijos ir ginekologijos klinikos vadovė R. J. Nadišauskienė. Šiaip daug žmonių dabar “staigiai” miršta, gal ir neatkreipčiau dėmesio į šį liūdną faktą, bet prisiminiau jog būtent šį profesorė aktyviai agitavo visus skiepytis eksperimentinėmis vakcinomis ir netgi rekomendavo tai daryti nėščioms ir žindančioms motinoms. Pati vakcinavosi du kartus ir su nekantrumu laukė trečios dozės, bet nespėjo. Užteko dviejų kartų.
  Skaitydamas nekrologą, apie šią gerbiamą eksperimentinės vakcinos naudotoją ir agitatorę, tiesiog prisiminiau kitą eksperimentinės vakcinos entuziastą ir naudotoją. Kaišiadorių rajono savivaldybės Administracijos direktorių M. Nasevičių. Apie kurį taip pat nekrologą skaičiau žiniasklaidoje šių metų kovo 22 dieną. Jis mirė staigiai savo darbo vietoje.
  Taip pat nebūčiau atkreipęs dėmesio į šį liūdną faktą, bet prisiminiau viena istoriją. Šių metų sausio mėnesį, kai tik pradėjo šiomis vakcinomis skiepyti prioritetines grupes, gerbiamas direktorius tuojau pat pasiskiepyjo ir dėl to kilo nemažas šurmulys, nes jis nebuvo jokiose prioritetinėse grupėse.
  Ir štai po poros mėnesių, jis netikėtai ir labai lengvai miršta tiesiogiai savo darbo vietoje.
  Dabar tokių netikėtų mirčių vis daugėja ir daugėja, bet aišku tai visiškai nesusiję su eksperimentine vakcina. Tai tiesiog sutapimai.
  O dabar apie pastebėtą teigiamą vakcinos poveikį žmonėms.
  Aš šiek tiek nusivyliau kai sužinojau jog mano draugai gyvenantys kaime suskubo skiepytis, bet kai su jais susitikau pokalbiui, betarpiškai apsidžiaugiau. Išgirdau tokį tekstą: “Eik Vladeli čia durnium reik būti, kad šitą brudą į save susleisti. 20 eurų ir tu “vakcinuotas”.”
  Tai yra, kaimo žmonės protingai suprato, kad reikia įjungti “durnių” su įsigalinčiais vergvaldžiais ir vaidinti jog viską darai kaip jie sako. O realybėje daryti viską atvirkščiai. Tai normali kaimo žmonių sveikos nuovokos gyvenimiška pozicija

  Dabartinėje koronoaferoje, jų tikslas ne vien apvogti kvailus gojus (jeigu būtų tik tai, aš būčiau tylėjęs). Jų tikslas visus kas papuls į jų valdžią, pasodinti ant vergo grandinės.
  Antsnukiai, šunų pasai, uždarymai, izoliacijos, priverstinis “gydymas” tų, kurie bus pavojingi arba nereikalingi šiai naujo kaganato sistemai. Siaubingą ateitį jie yra mums numatę. Negalvokite, kad nuolankiai jiems pritardami arba neprotestuodami ir tyliai tūnodami savo sodybėlėse, jūs užsitarnausite privilegijuotą vietą jų kuriamame segregacijos, žudynių ir vergiško paklusnumo GEROVĖS VALSTYBĖJE. Kaip tai buvo senosios sovietijos darbo lageriuose (visi iki vieno senosios sovietijos gulagų pargindiniai vergvaldžiai buvo žydai) tavo gyvenimas kainuos mažiau nei kuvalda, kuria tu privalėsi skaldyti granito skaldą, pilamą priešais gerovės valstybės vergvaldžių namukus, uždarose saugomose teritorijose.
  O dabar dėl tų, vargšų valdžios distrofikų ir infantilų (abiejų lyčių ir belyčių), kurie naudodamiesi savo padėtimi, ne tik patys uoliai LAISVANORIŠKIAI vakcinuojasi, bet ir savo skystaprotiškais sprendimais siutina tuos ant ko laikosi visa valstybė (tikrai laisvus, sveikus ir savistovius žmones – karius pagal prigimtį). Jie manosi, jog čia jie bus tie, kas valdys naujo “apharteido” sistemoje. Turiu jus nuvilti mielieji mano. Jūs esate eksperimentinės žiurkytės. Tokios baltos, raudonom akelėm, nepiktybiškos, nors ir atrodančios gan nepatraukliai.
  90 proc. distrofikų, kurie tėra bereikalingas ofisinis planktonas, bus sunaikinti chaoso metu, o tie kurie reikalingi fiziniam darbui, bus sučipuoti kaip šunys ir dirbs už balandą ir skiepus. Manote svaičiojimai? Daugelis žmonių prieš didžiąsias pasaulines katastrofas manė lygiai taip pat.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Tai kur tie vaikai ! Kodel nėra faktų ! Tik pilstai iš tuščio į kiaura ! Už ilgesni straipsnį daugiau moka ! Visi mėgsta postringauti .O kur faktai !

  Thumb up 72 Thumb down 8 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras