Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Nešvarūs prokuratūros žaidimai: prokuratūra nusitaikė į D.Kedžio advokatą

2009-11-06 21:04 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (86)

Prokuratūros 'bezpredielas' neturi ribų: prokuratūra nutarė apklausti D.Kedžio sesers vyrą A.Venckų, kuris yra D.Kedžio advokatas, kaip liudytoją ir tokiu būtu atimti iš jo galimybę ginti D.Kedžio dukrelę pedofilijos byloje

Prokuratūra, ilgą laiką vilkinusi Drąsiaus Kedžio dukters tvirkinimo bylą, dabar panoro atimti iš Drąsiaus Kedžio advokatą – sesers vyrą ir dukrelės globėją Aidą Venckų.

„Aidas Venckus gavo prokuratūros šaukimą – jį norima apklausti kaip liudininką“, – „Karštam komentarui“ pranešė Drąsiaus Kedžio krikšto mama Audronė Skučienė.

Tai reiškia, kad Drąsiaus Kedžio dukters globėjas ir D.Kedžio advokatas Aidas Venckus, apklaustas liudytoju, nors ir atsisakys duoti parodymus, pagal Baudžiamojo proceso kodeksą negalės ginti Drąsiaus Kedžio ir jo dukrelės.

Tai ne pirmas kartas, kai Lietuvos prokuratūra tokiais purvinais metodais šalina iš kelio jai netinkančius advokatus.

Lygiai tokį patį metodą Generalinė prokuratūra panaudojo ir prieš Algimantą Vertelką Kiesų nužudymo byloje – A.Vertelkos advokatas buvo apklaustas kaip liudininkas ir, nors liudytojo apklausos protokole buvo parašyta, kad „atsisakau duoti parodymus“, pagal BPK jis toliau negalėjo ginti savo kliento kaip advokatas. Dėl to A.Vertelka kreipėsi į Europos žmogaus teisių teismą.

„Karšto komentaro“ duomenimis, prokuratūra taip pat kuria planus, kaip už pedofilijos klano demaskavimą atkeršyti Drąsiaus Kedžio seseriai – Kauno apygardos teismo teisėjai Neringai Venckienei. „Kadangi ji padėjo Drąsiui Kedžiui rašyti skundus, ją nori padaryti Drąsiaus Kedžio „bendrininke“, – pranešė KK šaltiniai.

„Karšto komentaro“ duomenimis, dėl tokių nešvarių prokuratūros žaidimų – kai, apklausus kaip liudytoją, iš bylų pašalinami prokuratūrai netinkami advokatai, ne vienas advokatas yra kreipęsis į Advokatų tarybą.

„Tačiau Advokatų taryba mūsų šituo klausimu negina ir šito klausimo viešai nekelia“, – „Karštam komentarui“ sakė vienas advokatas, kurio klientas dėl analogiškų prokuratūros veiksmų taip pat apskundė Lietuvą Europos Žmogaus teisių teismui.

KK inf.

2009-11-06

Komentarai

 

 

 
 1. Šie visi “YouTube” žaidimų vaizdo samouczków yra tikrai išrankiausią kokybės , žiūrėjau , visa tai kartu , mano draugai .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Ka mano siuo klausimu Prezidente.Juk tai ne vien Drasiaus Kedzio byla, tai visu Lietuvos zmoniu saugumo klausimas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. PVZ.: aš labai abejoju, kad KEDYS gyvas…va
  Na kas tada ?
  Tik mūsų teismuose galima sumaišyti su žemėm patį PREZIDENTĄ.
  Vieni juokai apkaltinti visom žmogžudystėm jau gal ir negyvą pilietį… ?
  Nuteisiam Kedį, o paskui pasakysim, kad tada kai buvo sprendimas jis dar kažkur gyvas slaptėsi, o tik paskui NUMIRO … Ha h ha
  N e s a m o n ė – bet čia Lietuva, čia lietūs lyja…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Visi uzsidare tarp 4 sienu ir spaudo klavisus.Zmones,kaip galima leisti pedofilams tyciotis is ju auku?! Organizuokime mitingus prie prokuraturos,seimo,juk liaudis-tai jega.Jie tyciojasi is vargsiu mergaiciu,is ju paciu nuzudyto Kedzio,is Vencku ir tuo paciu jie tyciojasi is musu visu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Venckiene bus baudziama, is jos atimtos mergaites globejos teises. Taigi, mergaite gris pas motina ir savo krikstatevi Usa. Pedofilams svente, juk mergyte jau pamokyta ka reikia dedems daryti. Stai uz kokia mergytes ateiti stoja Lietuvos NEPRIKLAUSOMA ziniasklaida. Jei neapginsim tos mazos mergytes, prarasim viska-savo sazine…Kaip ziuresim savo vaikams i akis?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Taifi Kedys sake Aidas, o trecio asmens Aido nerandu, tai va rado :), o tas Aidas, matyt visai nera vardu Aidas, motinai geriau zinot!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. turėjau vilties, kad prezidentė apgins nors Kedžio dukrytę, bet jei ji atiduos draskyt šią šeimą, neliks nei vilties lašo.Rašykit, kuo galim padėt.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Nepamirskime juoktis , ypac juoktis, ypac juokingoj situacijoj -ko nenugali niekas, ta nugali humoras.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Viespatie brangiausias, tie prokurorai ir taip kaip koki sovietiniai dinozaurau, o dar ir pedikai ar kaip jie ten, visu nekenciami, visu ujami, pries visa tauta apsidirbe!.. Pasveikt negali, ‘no win situation’ – kai nieks nebegali nugalet, nes jei galejo, tai reikejo seniai, drauge su desovietizacija, kaip vokieciai – idarbint miltu pramonej, lai suka ten malunus…Dabar reikia pradet juos girti gal patys susipras ir issikastruos, ar kazkaip kitaip pasogydys, juk visiems tas pats: MOMENTO MORI Nenoreciau buti prokuroru vietoj.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. reiketu sia svetaine kaip imanoma labiau reklamuoti. Labai tinkama viena one. lt, ten pilna jaunimelio, ir mastancio ir nemastancio. daugelis sedi is neturejimo ka veikti, tad spaudo ivairias reklamines nuorodas. maza reklamele suregzti nesunku, uzteks zodzio Kedys ir daugelis ja spaus. Kuo labiau bus teisingai svieciama visuomene, ypac ta nemastanti delfi visuomene, tuo sveikiau bus tai visuomenei. Pirmyn, nes jusu svetaine dabar randa nedaugelis. metas lysti is pogrindzio.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. atrodo tai ir bus tas ‘paslaptingaisis aidas’. Gal but ir vienintelis tikrasis pedofilas. Todel nenuostabu, kad venckine sukdama savo vyra sukurpe daug nenormaliu istoriju, liepe kartoti mergitei jos slykscias improvizacijas, o broliukui susuko smegenis ir jis filmavo bei paltino tas nesvankybes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Kas gali patvirtinti kad nusalinus generalini prokurora ar dar ten kelis prokurorus isiviespataus teisybe? Saugumas turi atsargoj i tas vietas dar gal kelias desimtis kitu prokuroru, kurie vykdys toliau kazkieno nurodymus…Lietuva serga labai sunkia liga…ir labai gaila, bet gali ir neisgyti niekada…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Pagrindine kaltininke Kaune – Kauno prokuratura…
  prokuraturos nusikalstama veika. Prievartavimai, teroras, žudymai. Vardan – kontrabandos…, auksti pareigunai, vilkinimas, chaosas, nusikalstamos veiklos organizavimas… ikalciu slepimas, naikinimas, terorizavimas… teismas, teisejai, mafija… daugelis atsakymu siandienos klausimus kiekvienam… byloje – "Dvarvycio karas" #Iskarpyta, sutrumpinta konfiskacijos video medziaga: youtube.com/watch?v=RqUq_W1dvug #Pilna video medziaga: rutube.ru/tracks/2544038.html?v=e42277dbd9e14f5d461e811e26b36e55 #Bylos dokumentaciniai failai parsisiuntimui: megaupload.com/?f=5MCK7TPY realios situacijos isdestymas… dekui uz demesi.
  dabar jau kai kuriuos dokumentus galite skaityti interneto puslapyje…
  scribd.com/doc/21807708 Bylos Aprashymas
  scribd.com/doc/21808018 Skundas LR gen. prok. del ikiteisminio
  + scribd.com/doc/21978980 KMAT-SprendimasLRvardu-091020
  manau busit nustebinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. tai atsitiko del to, kad LIETUVOJE vienus galima pasodinti i kalejima ir uz pavogta vista, o kitiems taikoma nekaltumo prezumcija ir tikejimas, kad jie yra viespaciai ir ka nori ta daro tai yra visdiskas nebaudziamumas ,alkoholis, puikybe,sovietinis isauklejimas ir kova uz nezinia kieno interesus. Tai turi baigtis, aeba pasibaigs Lietuvos egzistavimas nes nestabilios psichikos zmones negali valdyti ne tik valstybes, bet ir saves, turi viskas atsistoti ant ilgus amzius kuriamu ir iskovotu vertybiu pamatu ir noreciau ponus saugumiecius paprasyti negasedinti zmoniu, nes jusu niekas nebijo, zinokit uz teisybe zuves zmogus po mirties gauna deimantini nuopelnu vainika o jusu laukia sunkus grizimo i tiesa kelias

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. prokuroras ir jo pavaduotojai turi būti atstatydinti, arba patys atsistatydinti, trijų vaikų žuvimo avarijoje policijos Generalinio komisaro pavyzdžiu. Juk incidentai maždaug vienodai sunkūs, tik "kursiokas" Valantinas mažiau gėdos prilaiko ar daugiau užtarėjų turi. Kur Prezidentės tinkama reakcija? Ir kur visuomenės budėjimas kiaurą parą prie prezidentūros, kol padėtis bus pakeista?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Kviečiami visi, kokių turit idėjų, galimų veiksmų apsaugant Venckus planą.

  crimerangers com/group/NeringosIrAidoVenckuIssaugojimoGrupe (kol kas teks registruotis)

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...