Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 26 Pirmadienis
 

Nesąmonių kampelis, Arba “heroininė” valstybės politika

2006-11-27 10:38 | Narkomafija | Komentarų (9)

Užuot ėmęs rimtai kovoti su korupcija, G.Kirkilas nusprendė, kad žymiai geriau - mesti į žiniasklaidą pinigus ir sukurti įvaizdį, kad korupcijos Lietuvoje - nėra

“Dzyvų dzyvai”, – pasakytų dzūkai, pasiklausę mūsų premjero Gedimino Kirkilo planų, kaip pažaboti korupciją. Mat užuot pasiryžęs rimtai kovoti su korupcija ir ėmęsis kažką iš esmės Lietuvoje pakeisti, G.Kirkilas nusprendė tik imituoti kovą su korupcija – visas jėgas skirti įvaizdžio, kad “Lietuvoje nėra korupcijos”, sukūrimui. Nes esą, kai bus sukurtas toks įvaizdis, tuomet ir investicijos į Lietuvą ims plaukti…

“Bull shit” (“Buliaus šūdas”, – vert. iš angl.), – tokį “kovos su korupcija” metodą pavadintų mūsų plunksnos broliai amerikiečiai, kuriems pritariame ir mes. Nes tiek juodų korupcijos skylių, kiek jų yra Lietuvoje, nė su jokiu įvaizdžio skėčiu nebeuždengsi – tiek pinigų, kad vienu sykiu būtų galima nupirkti visą Lietuvos žiniasklaidą, jog ši “nematytų” Lietuvoje esančios korupcijos, nėra. Nebent mūsų NATO draugai JAV imtų ir mesteltų šiam kilniam Gedimino Kirkilo reikalui (“pridengti” korupciją Lietuvoje) keletą šimtų milijonų, gautų už Afganistane išaugintą ir pagamintą heroiną, kuris vėliau per amerikiečių karinių bazių “taškus” Balkanuose būna parduodamas Europos rinkoje. Kodėl gi ne? Juk mūsų premjeras socialdemokratas Gediminas Kirkilas net kryžiumi gula už Lietuvos dalyvavimą “taikos misijoje” Afganistane. O per šią “taikos misiją”, pasirodo, gryno heroino gamyba Afganistane jau išaugo penkis kartus, kas reiškia, kad amerikiečių-lietuvių “demokratijos nešimo” į Afganistaną kaina – penkis kartus padidėjęs narkotikų kiekis Europos, tame tarpe – ir Lietuvos, rinkoje.

Taigi ir pasidarė aišku, kodėl Lietuva – rojus narkomanijai, kodėl čia klesti anfetamino fabrikėliai, kodėl stambūs narkotikų rykliai visiškai negaudomi, o kalėjime pūdomos tik pačios smulkiausios “narko” žuvelės: nes jeigu Lietuvos užsienio politika – paremti NATO sąjungininkų amerikiečių interesus – sukurti pasaulyje patį galiausią narkotikų kartelį, tai ar gali būti priešinga tam ir Lietuvos vidaus politika?

Todėl nusipirkite “Karštą komentarą” ir paskaitykite. O paskaitę, pamąstykite: ar tik šitas stebuklingas žodis “heroinas” ir nebus mūsų aukščiausių politikų raktas į klausimą, kodėl Lietuva taip užsispyrusiai, pamindama Lietuvos žmonių interesus ir lūkesčius, kai taip trūksta pinigų švietimui, sveikatai ar viešajai tvarkai užtikrinti, vieną po kitos siunčia naujas grupes karių į Afganistaną ir investuoja į “Goro provinciją”? Jeigu Karzajaus šutvei Afganistane paliekama parsiduoti 10 proc. ten pagamintų narkotikų, tai, labai įdomu, koks procentas šito juodo “heroininio” biznio tenka amerikiečių sąjungininkams Afganistane – lietuviams? Aišku, nelegaliai.

Netenka? Neįtikinot. Nes jeigu netektų, šitiek dėl “kažkokių įsipareigojimų NATO partneriams” , kad kariai būtų išsiųsti į Afganistaną, mūsų Seime tikrai nesidraskytumėt. Lietuva – ne ta šalis, kuri ką nors kur nors, negaudama “otkato”, imtų ir padėtų (kurti “demokratiją”).

Valstybės paslaptis? Greičiausiai. Nes tai, kas juoda, nelegalu, nešvaru ir korumpuota, visada būna ne kas kita, o tik “valstybės paslaptis”, kuri užmaskuojama tokia pačia forma, kokia Gediminas Kirkilas siūlo užmaskuoti ir korupciją – geru įvaizdžiu.

“Neišdegs”. Jau dabar galime pasakyti, kad Gediminui Kirkilui šitokiu būdu pažaboti korupcijos tikrai “neišdegs”: nors ir visa Lietuvos žiniasklaida bus nupirkta ir suoks apie “prasidėjusias” ar “padidėjusias” užsienio investicijas “Lietuvos vertybinių popierių biržoje” (žr. spaudą –įvaizdžio kūrimas jau prasidėjo), “Karštas komentaras” vis vien bus tas laikraštis, kuris pasakys: o štai čia ponas mūsų premjeras – meluoja! Nes jeigu kas nors pas mus čia, Lietuvoje, ir yra nuoga, mes taip ir pasakome: “Nuoga!”, ir jokiais teismais, jokiais sąskaitų areštais ar kitokio pobūdžio spaudimais mūsų niekas nepašantažuos ir tokiu būdu mūsų burnos – “Karšto komentaro” – neužčiaups. Ne tas atvejis…

Komentarai

 

 

 
 1. I do love the way you have presented this particular challenge and it does indeed provide me some fodder for consideration. Nevertheless, through what I have experienced, I simply just hope when the actual remarks pile on that people remain on issue and not embark on a tirade regarding the news of the day. All the same, thank you for this fantastic point and whilst I do not really go along with the idea in totality, I respect your perspective.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Sveiki, tai ritualas tik mokytis iš vadovėlių nemokėti greitai Aplankykite internete labiausiai up-to – data atnaujinimus , ką sako draugai ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. I have discovered that costs for on-line degree gurus tend to be a terrific value. For instance a full Bachelors Degree in Communication with the University of Phoenix Online consists of 60 credits at $515/credit or $30,900. Also American Intercontinental University Online makes available Bachelors of Business Administration with a entire study course feature of 180 units and a tuition fee of $30,560. Online learning has made getting the education been so detailed more than before because you could earn your own degree from the comfort of your dwelling place and when you finish from work. Thanks for all tips I’ve learned from your website.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. I’d been just searching for this info for some time. After 6 hours of continuous Googleing, at last I received it rrnside your website. I wonder what is the issue of Google strategy that do not rank this type of informative websites in the top of list. Generally some of the best web sites are brimming with garbage.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Dude.. I am almost no straight into reading, but in some manner I managed to get you just read quite a lot of articles on your current blog. Its impressive precisely how interesting it is for me personally to go to you frequently.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Jug Kirkilas be maro, be karo ir be pasipriesininmo visa Lietuviu tauta pardave ,isdave ir parklubde ! Tokius i cype iki gyvos galvos !!! O ne dar apie ji diskutuoti!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. kad korupcijos Lietuvoje – nėra
  Su padirbtu diplomu ozys !

  asilu asilas kirkilas, jau geriau kokainine, marihuanine lietuva, negu pedofiliska ir korupuota siknaskile lietuva.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...