Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 19 Šeštadienis
 

Nesąmonių kampelis, Arba “heroininė” valstybės politika

2006-11-27 10:38 | Narkomafija | Komentarų (9)

Užuot ėmęs rimtai kovoti su korupcija, G.Kirkilas nusprendė, kad žymiai geriau - mesti į žiniasklaidą pinigus ir sukurti įvaizdį, kad korupcijos Lietuvoje - nėra

“Dzyvų dzyvai”, – pasakytų dzūkai, pasiklausę mūsų premjero Gedimino Kirkilo planų, kaip pažaboti korupciją. Mat užuot pasiryžęs rimtai kovoti su korupcija ir ėmęsis kažką iš esmės Lietuvoje pakeisti, G.Kirkilas nusprendė tik imituoti kovą su korupcija – visas jėgas skirti įvaizdžio, kad “Lietuvoje nėra korupcijos”, sukūrimui. Nes esą, kai bus sukurtas toks įvaizdis, tuomet ir investicijos į Lietuvą ims plaukti…

“Bull shit” (“Buliaus šūdas”, – vert. iš angl.), – tokį “kovos su korupcija” metodą pavadintų mūsų plunksnos broliai amerikiečiai, kuriems pritariame ir mes. Nes tiek juodų korupcijos skylių, kiek jų yra Lietuvoje, nė su jokiu įvaizdžio skėčiu nebeuždengsi – tiek pinigų, kad vienu sykiu būtų galima nupirkti visą Lietuvos žiniasklaidą, jog ši “nematytų” Lietuvoje esančios korupcijos, nėra. Nebent mūsų NATO draugai JAV imtų ir mesteltų šiam kilniam Gedimino Kirkilo reikalui (“pridengti” korupciją Lietuvoje) keletą šimtų milijonų, gautų už Afganistane išaugintą ir pagamintą heroiną, kuris vėliau per amerikiečių karinių bazių “taškus” Balkanuose būna parduodamas Europos rinkoje. Kodėl gi ne? Juk mūsų premjeras socialdemokratas Gediminas Kirkilas net kryžiumi gula už Lietuvos dalyvavimą “taikos misijoje” Afganistane. O per šią “taikos misiją”, pasirodo, gryno heroino gamyba Afganistane jau išaugo penkis kartus, kas reiškia, kad amerikiečių-lietuvių “demokratijos nešimo” į Afganistaną kaina – penkis kartus padidėjęs narkotikų kiekis Europos, tame tarpe – ir Lietuvos, rinkoje.

Taigi ir pasidarė aišku, kodėl Lietuva – rojus narkomanijai, kodėl čia klesti anfetamino fabrikėliai, kodėl stambūs narkotikų rykliai visiškai negaudomi, o kalėjime pūdomos tik pačios smulkiausios “narko” žuvelės: nes jeigu Lietuvos užsienio politika – paremti NATO sąjungininkų amerikiečių interesus – sukurti pasaulyje patį galiausią narkotikų kartelį, tai ar gali būti priešinga tam ir Lietuvos vidaus politika?

Todėl nusipirkite “Karštą komentarą” ir paskaitykite. O paskaitę, pamąstykite: ar tik šitas stebuklingas žodis “heroinas” ir nebus mūsų aukščiausių politikų raktas į klausimą, kodėl Lietuva taip užsispyrusiai, pamindama Lietuvos žmonių interesus ir lūkesčius, kai taip trūksta pinigų švietimui, sveikatai ar viešajai tvarkai užtikrinti, vieną po kitos siunčia naujas grupes karių į Afganistaną ir investuoja į “Goro provinciją”? Jeigu Karzajaus šutvei Afganistane paliekama parsiduoti 10 proc. ten pagamintų narkotikų, tai, labai įdomu, koks procentas šito juodo “heroininio” biznio tenka amerikiečių sąjungininkams Afganistane – lietuviams? Aišku, nelegaliai.

Netenka? Neįtikinot. Nes jeigu netektų, šitiek dėl “kažkokių įsipareigojimų NATO partneriams” , kad kariai būtų išsiųsti į Afganistaną, mūsų Seime tikrai nesidraskytumėt. Lietuva – ne ta šalis, kuri ką nors kur nors, negaudama “otkato”, imtų ir padėtų (kurti “demokratiją”).

Valstybės paslaptis? Greičiausiai. Nes tai, kas juoda, nelegalu, nešvaru ir korumpuota, visada būna ne kas kita, o tik “valstybės paslaptis”, kuri užmaskuojama tokia pačia forma, kokia Gediminas Kirkilas siūlo užmaskuoti ir korupciją – geru įvaizdžiu.

“Neišdegs”. Jau dabar galime pasakyti, kad Gediminui Kirkilui šitokiu būdu pažaboti korupcijos tikrai “neišdegs”: nors ir visa Lietuvos žiniasklaida bus nupirkta ir suoks apie “prasidėjusias” ar “padidėjusias” užsienio investicijas “Lietuvos vertybinių popierių biržoje” (žr. spaudą –įvaizdžio kūrimas jau prasidėjo), “Karštas komentaras” vis vien bus tas laikraštis, kuris pasakys: o štai čia ponas mūsų premjeras – meluoja! Nes jeigu kas nors pas mus čia, Lietuvoje, ir yra nuoga, mes taip ir pasakome: “Nuoga!”, ir jokiais teismais, jokiais sąskaitų areštais ar kitokio pobūdžio spaudimais mūsų niekas nepašantažuos ir tokiu būdu mūsų burnos – “Karšto komentaro” – neužčiaups. Ne tas atvejis…

Komentarai

 

 

 
 1. I do love the way you have presented this particular challenge and it does indeed provide me some fodder for consideration. Nevertheless, through what I have experienced, I simply just hope when the actual remarks pile on that people remain on issue and not embark on a tirade regarding the news of the day. All the same, thank you for this fantastic point and whilst I do not really go along with the idea in totality, I respect your perspective.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Sveiki, tai ritualas tik mokytis iš vadovėlių nemokėti greitai Aplankykite internete labiausiai up-to – data atnaujinimus , ką sako draugai ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. I have discovered that costs for on-line degree gurus tend to be a terrific value. For instance a full Bachelors Degree in Communication with the University of Phoenix Online consists of 60 credits at $515/credit or $30,900. Also American Intercontinental University Online makes available Bachelors of Business Administration with a entire study course feature of 180 units and a tuition fee of $30,560. Online learning has made getting the education been so detailed more than before because you could earn your own degree from the comfort of your dwelling place and when you finish from work. Thanks for all tips I’ve learned from your website.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. I’d been just searching for this info for some time. After 6 hours of continuous Googleing, at last I received it rrnside your website. I wonder what is the issue of Google strategy that do not rank this type of informative websites in the top of list. Generally some of the best web sites are brimming with garbage.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Dude.. I am almost no straight into reading, but in some manner I managed to get you just read quite a lot of articles on your current blog. Its impressive precisely how interesting it is for me personally to go to you frequently.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Jug Kirkilas be maro, be karo ir be pasipriesininmo visa Lietuviu tauta pardave ,isdave ir parklubde ! Tokius i cype iki gyvos galvos !!! O ne dar apie ji diskutuoti!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. kad korupcijos Lietuvoje – nėra
  Su padirbtu diplomu ozys !

  asilu asilas kirkilas, jau geriau kokainine, marihuanine lietuva, negu pedofiliska ir korupuota siknaskile lietuva.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...