Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 22 Trečiadienis
 

“…Nes vaikas nemeluoja”

2012-01-08 19:31 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (291)

Kiek teisėsauga dar terorizuos vieną mažą mergaitę? KK nuotr.

Pastaruoju metu, o ypač šiomis dienomis mus be galo jaudina ir kelia nerimą mažo vaiko drama. Pavadinkime tą vaiką Mergaite didžiąja raide, nes ji tapo lakmuso popierėliu ne tik visai Lietuvos teisėsaugai, bet ir visuomenei. Neabejingai visuomenei, kuriai rūpi pilietinis pasipriešinimas amoraliai teisei ir Mergaitės likimas.

Tokia jau rašytojo profesija: jis modeliuoja savo pasirinkto pagrindinio personažo praeitį, dabartį ir ateitį, kuria jo psichologinį portretą, dvasinius išgyvenimus. Dažnas rašytojas pasirenka ir savo herojaus prototipą. Kriminalinio arba nuotykių romano apie Mergaitę nė vienas iš mudviejų nesiruošiame rašyti, tačiau su rašytojams būdingu įžvalgumu pabandykime modeliuoti galimą tolesnį Mergaitės gyvenimą. Įvykius, sukrėtusius visą Lietuvą ir su neregėtu pagreičiu besirutuliojančius šiandien, lyg degtų žemė po visos teisėsaugos kojomis, stebime atidžiai. Neapleidžia mintis, kas atsitiktų, jei Mergaitė būtų atiduota motinai, įtariamai talkinus dukters skriaudėjams pedofilams?

Norint atsakyti į šį klausimą, iškart reikėtų atsakyti ir į kitą klausimą: nuo ko kaukėti pareigūnai iki šiol saugo Laimutę Stankūnaitę, kai Drąsiaus Kedžio nebėra tarp gyvųjų? Generalinio prokuroro ir generalinio komisaro bendru sprendimu L.Stankūnaitei skirta apsauga, tačiau KODĖL ir NUO KO ji saugoma, visuomenei iki šiol nepaaiškinta. Todėl peršasi išvada, kad ji saugoma nuo pedofilų klano, kurie bijo dar vienos liudytojos, nors ir galimai buvusios jų sąjungininkės. Vadinasi, jei Mergaitė būtų atiduota motinai, saugoti reikėtų jas abi, ir dar budriau, nes Mergaitė – pagrindinė liudytoja. Kiek laiko reikėtų saugoti? Daugelį metų? Liudytojas pavojingas tiek metų, kiek jis gyvas. Mergaitė auga ir net paauglystėje ji pradeda atidžiai domėtis tuo, kas įvyko: jos pačios prisiminimai apie vaikystėje patirtus išgyvenimus ir pažeminimą (o ji juos tikriausiai prisimins, jei net miglotai, tai lengvai suras vaizdinę medžiagą, kurios apstu žiniasklaidoje), tėvo, tetos ir kitų žmonių mirtys… Šiurpūs vaizdai, sukrečiantys išgyvenimai.

Ir čia galimi du variantai: Mergaitė visiškai užsisklendžia, pasidaro baili, tikras avinėlių tylėjimas, aukos pasidavimas. Motina ir dabar tvirtina, kad Mergaitė meluoja. Ar gyvenant kartu šie kaltinimai nepavirstų į psichologinę prievartą? Antrasis variantas: Mergaitė kovoja, kaip kovojo jos tėvas, teta Neringa, seneliai, kurie ją augino, gynė ir globojo. Tai, ką mes modeliuojame, puikiai supranta ir galimi jos skriaudėjai, todėl Mergaitę reikia žūt būt nutildyti. Būdama pas motiną – ji ranka pasiekiama. Todėl vienintelė užuovėja vaikui DABAR – gyventi tuose namuose, kur gimė, augo, kur ją supa mylintys žmonės. Kai sulauks pilnametystės, Mergaitė pati apsispręs. Nes kol kas tik ji viena žino tikrąją tiesą. Apie tą tiesą kalba visose apklausose. Ji nori gyventi tik su globėja Neringa. Ji net laiškus jau rašo, tvirtindama: “… nes vaikai nemeluoja.” Kodėl taip įnirtingai nenorima atsižvelgti į vaiko nuomonę?

Mes, solidaus amžiaus sulaukę žmonės, turintys ne tik vaikaičių, bet ir provaikaičių, žinome, kad net trejų metų vaikas jau kelia egzistencinius klausimus, o ką kalbėti apie Mergaitę, kuri lanko mokyklą, reiškia savo nuomonę raštu.

Ypatingos pagarbos nusipelno mūsų Prezidentė, kuri, būdama visos šalies vadove, neliko abejinga mažo vaiko likimui: “Mergaitės interesai yra svarbiausia. Vykdant priimtą teismo sprendimą dėl vaiko gyvenamosios vietos nustatymo prievartos naudojimas – netoleruotinas.” Mes paryškinsime Prezidentės pavartotą žodį PRIEVARTOS, kurį kritikuodami šalies vadovę dėl šio pareiškimo apeina kai kurie teisės žinovai, neskaitantys Konstitucijos ir Vaiko teisių konvencijos. Taigi, PRIEVARTA…

Prievarta gali būti ir apgaulė, melas, psichologinis spaudimas. Antstolė tikina, kad prievarta prieš mergaitę nebus naudojama, prievarta bus panaudota prieš mergaitės globėją… Koks pasibaisėtinas cinizmas, prisidengiant įstatymu. Mažas vaikelis patyrė išsigimėlių dėdžių seksualinę prievartą, o dabar jai bus taikoma dar viena prievarta – apgaulės būdu išplėšti iš įprastos gyvenamosios aplinkos. Tai jau dviguba PRIEVARTA. Modeliuojant Mergaitės ateitį, galima ir triguba prievarta.

Mes nežinome ir dar vieno vaiko likimo – Mergaitės pusseserės, kuri staigiai dingo iš Lietuvos su teismo ieškomu tėvu. Kas gali užtikrinti, kad lygiai taip pat iš Lietuvos padangės nedings ir Mergaitė, jeigu ji bus atiduota motinai, įtariamai talkinus pedofilams? Kokios vaiko teisių apsaugos tetos ją ten gins, kokie kaukėti vyrai su automatais ją svetur saugos?

Galbūt kas nors galėtų mums paprieštarauti: ko jūs veržiatės pro atviras duris, gal to pedofilijos skandalo išvis nebuvo? Juk dar neįrodyta? Būtent, dar neįrodyta. Tai kur taip skuba Kėdainių teisėjas? Kita vertus, jei net nebuvo… Ar paklausite Mergaitės, kai ji užaugs, kur toji tiesa? Žinoma, jei ji bus gyva… Jei nebus psichiškai arba dar kaip nors kitaip paveikta. Juk ji – pagrindinė LIUDYTOJA.

Ir dar vienas argumentas tiems, kurie kurti ir akli: ar ne per daug anapilin išėjusių šioje istorijoje? Kodėl savo karjera, savo visos šeimos ramiu gyvenimu rizikuoja Neringa Venckienė? Kodėl D.Kedys, nesvarbu, ar jis auka, ar nusikaltėlis, taip ilgai ir garsiai šaukė, lyg gyventų aklųjų ir kurčiųjų karalijoje?

Šiurpi dingstančių vaikų statistika, širdį gniaužiantys pedofilų nuskriaustų vaikų skaičiai. Mes prisijungiame prie pilietinio pasipriešinimo ir kviečiame viešai, kur tik įmanoma, pasisakyti ir kitus Lietuvos žmones, ginti Mergaitės dabartį ir ateitį. Mes pritariame šio pasipriešinimo devizu tampantiems JAV prezidento Thomo Jeffersono žodžiams: “Kai neteisingumas virsta teise, tuomet pasipriešinimas virsta pareiga.” Štai kodėl mes tariame savo žodį, išsakome savo nuomonę – tai mūsų PAREIGA.

Rašytojai Elena Kurklietytė, Vytautas Bubnys

Vilnius, 2012 01 05

“Lietuvos žinios”

Komentarai

 

 

 
 1. sunku operatoriui, kai studijoje toks tūlas žmogus, kuris, pokalbio metu akimis tarsi stalą apžiūrinėja, retai akis į kamerą pakeldamas… Ką sako psichologai apie žmones, kurie pašnekovui į akis nežiūri? O gal čia tik man LTV laidoje taip tas žmogutis pasimatė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • aš irgi nesupratau, kodėl pirmininkas laidoje akis vienu momentu nuleido į kampą, ir šiaip su kuriu žvalgėsi, o ne į pašnekovus.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Ar Tamstai patiktų,jei kažkoks Kondratka Tave 7-etę pasiųstų pas motką,kuri Tave pardavinėjo ir kurią saugo kaukėti dėdės ?Na,aukotis dėl “valstybės” interesų,dėl tautos vienybės,dėl pedofilų ramybės?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. esuprantu , kad reikia taip kvailai meluoti, kai darzelio aukletoja atvirai pasake, kad L. Stankunaite buvo puiki Mama, o Drasius Kedys- psichas- banditas,ispludes L.Stankunaites dukra paskutiniais zodziais ir prizadejes aukletoja “imuryti i siena”. Visi puikiai zinom, kaip D. Kedys “gavo globa” su Kuckailio- Kairienes pazyma, kaip Venckai apmove teisiskai nepasikausciusia L.Stankunaite. O ivertinus tai, kad N. Venckiene kiek suprantu bergzdzia, tai jie is karto matyt planavo L.Stankunaites dukjra “prixvatizuoti”, va ir visa istorija. O kadangi Garliavos nusikalteliu gaujos tarnai ir V. Landsbergis ir D. Grybauskaite ir kiti konaservu politikieriai, tai ir matom kaip ISGAMOS tyciojasi is MOTINOS. Na nieko- issluosim violetines siuksles is prezideturos ir SEimo, gauja pasodinsim i kalejima. Bus LIetuva teisine valstybe ir visokie raudono kailio isgamos cia batku ior putku tvarku mums neivedines! stop nutrijai

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Oho! Raudonojo melo pranašai prabilo. Net kgbistiniu perversmu grasina. Lenda yla iš maišo. Neišdegs!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kaip JUs galite rasyti,kad VISOS Lietuvos isrinkta Gerb.Prezidente yra nusikalteliu tarnas,ar Jus sveiko proto ?

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Reikia išaiškinti šį grasintoją ir “šlavėją”, labai įžeidusį net Prezidentę ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn, nesvarbu, kad ir iš užribio karksi. Surasti galima. Čia jau virš visko, net akimis nepatikėjau, kad lietuviškai rašo tokias niekšybes.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • cia zmogeli biski susipainiojai su realybe ir pries metus rodytu serialu,tai cia ne mums tavo komentarai,o serialo rezisieriui.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Visiems, kurie patarinėja Venckienei su vaiku sprukti nuo baudžiamosios atsakomybės į užsienį – atsipalaiduokit ir nusiraminkit. Joks užsienis jos su pagrobtu vaiku nei priims, nei įteisins. Tai lygiai tas pats, kaip pavogtą auto išvaryti į kitą valstybę ir bandyti teisėtai įregistruoti. Šis variantas poniai teisėjai nepraeis. Nuo baudžiamosios atsakomybės ji užsieniuose gali prašytis tik pati politinio prieglobsčio. O Mergaitei reikalingas Motinos sutikimas, kurio ji niekada negaus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • nei apie prieglobsti nei apie auto….
   nei kam įdomu tavo debiliški rašinėjimai … prokuroru nutarimų lygio………

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • apsijuokei pedike, Regitra kaip tik ir registruoja vogtus automobilius, tik veliau suskruta toki atimt.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • manau p. Venckienė reikalinaga Lietuvoje tik su ja tauta išsivalys nuo ievų, babų, križavičių, kondratjevų…..

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Visiems, kurie patarinėja Venckienei su vaiku sprukti nuo baudžiamosios atsakomybės į užsienį – atsipalaiduokit ir nusiraminkit. Joks užsienis jos su pagrobtu vaiku nei priims, nei įteisins. Tai lygiai tas pats, kaip pagrobtą auto išvaryti į kitą valstybę ir bandyti teisėtai įregistruoti. Šis variantas poniai teisėjai nepraeis. Nuo baudžiamosios atsakomybės ji užsieniuose gali prašytis tik pati politinio prieglobsčio. O Mergaitei reikalingas Motinos sutikimas, kurio ji niekada negaus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ji pateiktu viska apie ta mergaite ,tai vokieciams plaukai pasissiaustu is siaubo,kas vyksta Lietuvoje.Taip,kad nera ko cia ka ir bekalbeti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kokios motinos? Ar ji turi motiną? Ar motina gali pardavinėti savo dukrą? Motina – ne. Išgama – taip. Tai apie kokią motiną čia tauziji? Jos vieta greta bružaitės.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • tai tu pardavineji vaika? nu ir kurva, padaras, kale!! sutenere pedofile!!!! suka???? ne ? tai o is kur zinai, kad Stankunaite pardavinejo? venckiene sa ke? o as ja netikiu!!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Stankunaite saugo, dabar jau net 4. Niekas nezino, nei kur ji gyvena, nei kaip. Vaiku teisiu specialistai del tos priezasties negalejo ivertinti motinos gyvenimo salygu. Jei atiduos mergaite jai, jau niekas nieko nebeivertins, kaip tas vaikas ten isikure, kokia jos psichologine busena… prisidengdami visokiom liudytoju (ar pedofilu) apsaugos programom, mergaite ikalins nezinia kur, ir galbut ir toliau kaisios sysalus, tik jau uz saugomu duru… Jau dabar Stankunaite gauna i aki, panasu, kad ji saugoma pati nuo saves, kad neprabiltu. Kur dingo vyresnioji mergaite, ar dar gyva??

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • 2010-05-26 10:48

   Sveiki.Sakykite,prasau,ar vaiku teises pareigunai pasidomejo kaip gyvena antroji padofilijos bylos nukentejusioji mergaite o.n.?Kiek zinoma,Vokietijoje gyventi ir dirbti reikalingi leidimai.Ar mergaite ten gyvena nelegaliai?Kokiomis salygomis,juk Ji Lietuvos piliete?Prasau atsakyti,nes sios mergaites nera kam ginti.

   Atsakymas:Edita Žiobienė
   2010-05-27 10:55

   Laba diena.

   Mums yra žinoma, kad mergaitė šiuo metu yra ne Lietuvoje, nuotoliniu būdu baigė mokslo metus, šiuo metu per valstybinę vaiko teisių ir įvaikinimo tarnybą yr aužklausta informacijos iš kitos šalies apie mergaitės padėtį. Atsakymas kol kas negautas.

   ——————
   Nuo 2010 m. gegužės mėnesio mes taip ir nesulaukėm atsakymo.

   Tai vis tik kaip ten su ta mergaite, p. Žiobiene?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. pas mus tironiškas teisėsaugos valdymas, todėl mes kaip vengrai irgi turim pasakyti tokiam tironiškam valdymui ne

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. kvieskit tautą, burkit signatarus, intelektualus – valstybė užvaldyta, reikia vėl kilti kovon, kaip prieš 21 metus!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • stovėjau Baltijos kelyje, Maskva irgi mūsų neklausė – nepasakė, kad “jūs laisvi”

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Ir ka dave tau baltijos kelias?Is 4milj gyv.-3 milj. is vis mazeja, kol landsbergis ir kiti narai bus Lietuvoj, tol visi is cia begs.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Turejom sovietini valdyma, o dabar pedofilini. Issivalysim nuo aidu, ievu. Sausio 13-tai net leidimo mitingui nereikia, zmones rinksis su plakatais, bus daug violetines spalvos, nors ji jums ir nepatinka.

     Thumb up 0 Thumb down 0

 9. keletas sakinukų iš naujosios Vengrijos konstitucijos, įsigaliojusios nuo 2012-01-01:

  “Dieve, laimink vengrus.

  Mes didžiuojamės, kad mūsų karalius šv. Steponas prieš tūkstantį metų pastatė Vengrijos valstybę ant tvirto pamato ir padarė mūsų šalį krikščioniškosios Europos dalimi.

  Mes pripažįstame krikščionybės vaidmenį valstybingumo išsaugojime. Mes vertiname įvairias mūsų šalies religines tradicijas.

  Mes nepripažįstame mūsų istorinės konstitucijos sustabdymo įvykusio dėl svetimšalių okupacijų. Mes atsisakome bet kokios senaties už nežmoniškus nusikaltimus įvykdytus prieš vengrų tautą ir Vengrijos piliečius valdant nacionalsocialistų bei komunistų diktatūroms.

  Mes nepripažįstame komunistinės 1949 m. konstitucijos, kadangi ji buvo pagrindas tironiškam valdymui; todėl mes skelbiame ją negaliojančia.

  Vengrija gina santuokos instituciją kaip vyro ir moters sąjungą, sudarytą laisvanorišku sprendimu, ir šeimą, kaip tautos išlikimo pagrindą.

  Vengrija skatina įsipareigojimą turėti vaikų.

  Žmogaus orumas yra neliečiamas. Kiekviena žmogiškoji būtybė turi teisę į gyvenimą ir žmogiškąjį orumą; embriono ir vaisiaus gyvybė yra ginama nuo pradėjimo momento. “

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • vengrija yra vengrija, o patvorio valkatos, nusikalteliai visokies tegul su vengrija nesiligina. Patvorys nori sugriauti valstybe, saziniga teisesauga, ir banditu istatymus ivesti. Sapnuokit toliau. Visus surinksim jus ir…

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • kazkas kitas nori sugriauti su tokiais nenormaliais veiksmais pedofilijos byloje. o patvoriniai kaip jus juos vadinate tiktai nori kad teisetvarka saziningai ir profesionaliai,be jokiu ikalciu slepimu ir operatyviai dirbtu savo darba .

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Kai gynem boksta, buvom pabokstiniai, kai ginam vaika, galim pabuti ir patvoriniai – tai neikiek nepazemina nei musu, nei teisingumo siekio. Kurkas baisiau buti sysaliniu…

    Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Bet gi Mergaitei kokia prievarta jau daroma,ateina itartini psichologai ir ikalbineja ,kad eitu su stankunaite,kur?Cia yra vaiko psichologine prievarta,prezidente gi sake,pries vaika prievarta -netoleruotina.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Žiobienė pasakė, kad Venckienė negalėjo viešinti mergaitės laiško, nes čia pažeidžiamos jos teisės. Tai ką ji turėjo slėpti ar meluoti. Įdomu kap Žiobienė pasielgtų, jei jos artimas žmogus ką nors panašaus parašytų ar teigtų priešngai ir slėptų. Pasaulio pabaiga, tikras nusišnekėjimas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ziurejau per lryto televizija-kosmaras,pasaulio pabaiga,nusisneka jie visi juodai.puras,ziobiene, kryzevicius

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jei Žopienei rupėtų mergaitė, tai ji pati atstovautų Kedainių respublikos teisme, bet ji yra klano dalys.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Žiobienė kaip žiojasi taip nusišneka. laiškas tam ir rašomas , kad jį skaitytų. Matom kokia mergaitė protinga į jos žodžius nerieguja žiobienė, anstolė, psichologės tai mergaitė rašo kas dar neaišku žiobienei. MANAU BIJAI TIESOS.Taigi ant balto lapo didelėm raidėm mergaitė parašė -NORIU GYVENTI SU TETA NERINGA IR SENELIAIS…Ar supranti po šio mergaitės kreipimosi raštu, kad privalai Žiobiene ginti vaiko teises ,o jei nedašuto – užleiski šią darbo vietą tam kas supranta.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Žliobienė, plėšrios žuvytės akimis, šaudo į pačios nesąmoningai pasakytus žodžius, turbūt taip ją išmokino teisės profesorė Tamara Birm…, nes prasta vaikų teisininkė, ji labai daug žiobčioja, o konkretaus įstatymo nesugeba motyvuoti. O dar prasčiau konkretumo ir nešališkumo prieš mažą Mergaitę yra pareiškusi jos didenybė, antstolių vadinama pirmininikė, kuriai niežti rankos panaudoti prievartą ir ją paimti suvyniota į kaldrą (rusiškai pasakytas žodis). Visas pasaulis atidžiai stebi Lietuva, jos neišprusiusius vykdytojus ir antstolių kontoros veiksmus prieš gyvą žmogų, kuriam ruošiamasi panaudoti prievartą ir žiaurų brutalumą. Į Sibirą mus vežė, bet tokio brutalaus elgesio su gyvais tremtiniais nenaudojo, kaip dabartiniai teismų ir antstolių vykdytojai. Siaubas.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Šlykštus tie darbuotojai be nuomonės. Žinokit, Pumprickaite su Miliūte kad valdžia keičiasi, o gyventi tai reikės. Nereikia šokti užsakytų valsų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. dabar per ryto tv vel makaromus kabina susidare nauja kompanija mieliute pumprickaite ir jakelaitis, kas tik cia nekalbejo, ir ziobiene ir kryzevicius ir simasius ir…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Man nesuprantama tų panelių pozicija. Matyt nesupras, kol nepatirs ant savo kailio. Tada galės kovoti tryse, tauta nepadės. Nereikia galvoti, kad visi durniai, o tiesa tik Jūsų.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Ačiū rašytojams, dvasinis atgimimas prasideda – EISIM VENGRIJOS KELIU, BET MERGAITĖS KLANUI NEATIDUOSIM

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Tai va. Šiandien per Pumprickaitės laidą Kryževičius buvo kaip žemę pardavęs.
  Jis jau nieko nekalba apie mergaitės paėmimą prievarta. Jis tik siūlo Venskienei atsisakyti teisėjos darbo, bet tai jos pačios reikalas, o ne jų. Jis jau tiesmukiškai nekalba ir apie Sabonio ir Co. botelių nugriovimą. Netgi pasakė , kad galimi ir taikos susitarimai, bet tai jau ne teismų reikalas. Kai Ppumpricka paklausė, ar numatytos kokios sankcijos už įsisteisėjusių teismų sprendimų nevykdymą pasakė- yra numatytos baudos 1000 Lt. Tai čia bauda? Jie tokias baudas matyt numatė saviems, nes nežinia, kas nevykdo tų 17000 teismo sprendimų, apie kuriuos buvo minėta Krivicko laidoje per TV3.
  Jo… Dar per PANRAMĄ jis užsiminė, kad gal nereikės Lietuvoje Vengrijos varianto ir viskas kažkaip išsispręs ramiai. O kas nutiko Vengrijoje su teisėtvarka? Gal kas žino?

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • irgi pakeisim Konstituciją ir paliksim Kryževičių be darbo, nes tokie teisėjai, kuriems mergaitės noras gyventi saugiai yra nulis, negali būti teisėjais – padarysim teisėjus renkamais!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • atsirado vietinis ir nesveikai ambicingas “kubilas” ir savanaudiškai keičia Konstitucija ir naikina nepriklausoma žiniasklaida…. tai žmones ten žymiai ryžtingesni ir ne sėdi savo bunkeriuose ir nelaukia kol NATO ateis į pagalba…

   o kas liečia pačio aukščiausiojo šalies teisėjo, tai jeigu reikėtu rinktis iš Neringos Venckienes ir 100 tokiu “kvalifikuotu” teisėju tai manau Lietuvos žmones vienareikšmiškai pasisakytu ką išrinktu.

   Jo pasisakymai apie neskundžiamu nutarčių apskundimą ir susiformavusia teismuose, prokuratūroje ir visoje Lietuvos teisėsaugoje nusikalstamu nutarčių, nutarimu priėmimą bei veliau šitų visu nusikalstamu maratonišką ir beviltiška apskundimą ypač , kai prokuratūra nevykdo teismu sprendimus, tai geriau ponas vietoj to, kai žadėdamas savo kolegoms apsauga ( nežinia nuo ko ) turbūt nuo mokesčiu mokėtoju, geriau jis pasidomėtu kokias betvarkes daromos ir vyksta teismuose ypač atkreiptinas dėdes dėmėsis kaip ikiteisminio tyrimo teisėjai copy-past palaimina prokuroru nusikalstamus nutarimus. Jau visiškai ir galutinai kompromituodami ta nedaugeli padoriu ir sąžiningu teisėju…mažuma.

   Ir aplamai šitoje teritorijoje saugomi ir turi “savo ” teises tik tie kurie priklauso ar dalyvauja kažkokioje, kažkokiam “būrelyje”.
   Visi kiti “avinai” turi tik pareigas mokėti nepakeliamus mokesčius ir balsuoti už nusikaltėlius valdančius Lietuva jau 20 metu po nusikaltėliu bolševiku.

   Ir visi eks.komunistai ir iškrikėliai valdo šita teritorija per kišeninius berniukus ir mergaites gavusios oficialius postus…

   Tai Vengrijoje žmones nesnaudžia….už tai ir EU ir Jungtiniu valstijų parama jau turi, o čia kas, šūdo gabalai…. ?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Neisileiskite i namus jokiu Psichologu-sarlatanu, Neringai su seima ir mergyte tikrai reikia prasytis prieglobscio svetur-cia gyvenimo nebus…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tai jau senai yra aisku,matote jau bus liepiama ko gero PACIAI rasyti atsistatydinimo pareiskima.Ka tai reiskia?Ar tai ne politinis susidorojimas,kada per TV tokie pasisakymai?

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • jei lėps p. Neringai pasitraukti iš teisėjų manau tauta PRIVALO apgynti, tapti kelias dienas prancuzais, vengrais, graikais…..

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Atsistatydinti privaloma pačiam Aukščiausiojo teismo pirmininkui Kryževičiui,nes negali dirbti teisėju toks nesąžiningas žmogus pamynęs teisingumą.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Teisės žinoti man irgi kilo klausimas, ar čia Grybauskaitė yra Prezidentė, ar Kryževičius?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Jau peržengiama riba ir iš Venskienės pusės.neleisti mergaitės į mokyklą.Tai sekite,filmuokite kaip mergaitę pagaus bus dar įdomesnė sensacija.Man tai juokinga ,kad Lietuvos Valstybė nieko nesiskiria nuo Venskienės. Mergaitės motiną tampo kaip kokią baisą nusikaltėlę kaukėti vyrai,Viskas tiek šlykštu .
  bet sekti šių įvykių negali ,nes čia už šitos mergaitės slepiasi,kažkas baisaus.
  Gaila mergaitės ,kad ji negalėjo per kokius metus ar puse metų palaipsniui pereiti pas motiną.Bet ne taip staigiai.O be to pirma turėjo paleisti motiną.
  Visų dėmesys į tą mergaitę.Okur kita kurią atidavė nusikaltėliui,kuris neaugino,net elementų nemokėjo.Na tiek nežinios ir tiek baisumų,kad pradedi bijoti gyventi Lietuvoje.Gal ir gerai ,kad tauta emigruoja.Čia žmogus bejėgis,beteisis.O su vaikais elgiamasi,kaip nori.Vaikų teisių darbuotojos taip išsipusčiusios,kad net į kaimą važiuoja(pas degradavusius) išsipusčiusios,išsidažiusios ir t.t.kad baisus konrastas gaunasi,kai pamatai
  stovinčią pasišiepusią prieš šiukšlyno vaikus.Vienu žodžiu bėkite kiek galite iš Lietuvos čia niekas nieko nepakeis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kad, jeigu pagrobs mergaite tai ir jokios mokyklos jai niekada jau neprireiks…..
   lyg tai sveika puse užėmei bet iki galo negali suvokti kas čia dedasi ir kuo siekia pedalai nusikaltėliai….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Psichologė: „Kai tu sakei, kad tau kišdavo, kaip tu tada jauteisi?“
  Mergaitė: „Nu, aš kosėdavau.“
  Psichologė: „Aha. O kosėdavai dėl ko?“
  Mergaitė: „Nes kišdavo.“
  Psichologė: „O kai tau kišdavo, tu buvai nusirengusi ar apsirengusi?“
  Mergaitė: „Apsirengusi ir nusirengusi.“
  Psichologė: „O tau skaudėdavo?“
  Mergaitė: „Skaudėdavo.“
  Psichologė: „O gali parodyti, kur skaudėdavo?“
  Mergaitė: „Čia.“ (rodo į burną).
  Psichologė: „O kada tu matei paskutinį kartą mamą?“
  Mergaitė: „Nemačiau mamos.“
  Psichologė: „Nematei mamos. O buvai pas ją?“
  Mergaitė: „Meluoja ji.“
  Psichologė: „O ką jinai meluoja?“
  Mergaitė: „Jinai meluoja, kad tipo tas Andrius nelaižydavo manęs, o iš tikrųjų laižydavo.“
  Psichologė: „Laižydavo? O ar gali pasakyti, kur jis laižydavo?“
  Mergaitė: „Ten, kur mama gyvena.“
  Psichologė: „O kuriame kambaryje laižydavo?“
  Mergaitė: „Kur du.“
  Psichologė: „Kur du?“
  Mergaitė: „Bet dar ir tualete.“
  Psichologė: „Tualete?“
  Mergaitė: „Ir vonioje.“
  Psichologė: „O ar tu atsimeni, kaip atrodė sysalas? Galėtum nupiešti? O tu man gali pasakyti, kiek kartų jis kišdavo?“
  Mergaitė: „Daug. Kiek būdavau

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • net ir psichologu nereike buti kad suprastum visa sita nesamone kad tai issireikstum vaikas budamas vos 4 metuku ne bent vunderkindas,bet pagal jos rasitus laiskelius nepasakisi kad vaikas per daug protingas

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Jei tekstas butų padiktuotas, tai be braukimų butų, o čia aiškus vaiko noširdumas, jausmų antpludis ir noras išsireikšti, kad visi suprastų . Kiek ji sakė jos niekas “negirdėjo”

    Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Siuliau Neringai su mergaite kreiptis i Vokietijos ambasada laikino prieglobscio,ka siule Vokietijos lietuviai,visokeriopa pagalba,gyvenama plota.Vilniuje ianarpliotu ta pedofilijos byla is esmes,tuomet galima butu ir gryzti i Lietuva.Ko sito nedare?

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • zmones lydetu pasamde autobusa,vaziuotu palyda palaikanciuju,DAVAZIUOTU,nes as cia matau ir per TV ir spaudoje,kad yra paprasciausiai POLITINIS ,kartu ir moralinis susidorojimas!

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Vokietija tokiu , kaip venckiene su svetimu vaiku neprima, gali tik sulaikyti ir laukti ziniu is Lietuvos. Toliau ivyksta grazinimas atgal i Lietuva , Lietuvoje gali buti kalejimas uz vaiko grobima.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. KRYŽEVIČIUS turėtų ATSISTATYDINTI po ISTERIJOS priepuolio per “Teisę žinoti”.Ten jis visus apšaukė,vos ne imperatoriumi pasijautęs.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. ATSISTATYDINTI po ISTERIJOS priepuolio per “Teisę žinoti”.Ten jis visus apšaukė,vos ne imperatoriumi pasijautęs.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. randa Lietuvoj tokiu, uz uz diske prabalsuoja, tai tokiu, kuriems skaudi tiesa ir kalba isikande viena ir ta pati, matyt taip pat uz atlygi

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Pumprickaite labai sypsojosi kai isgirdo is Kryziaviciaus,kad Venckiene pati turi rasyti atsistatydinimo pareiskima ..matosi ,kad vel bus teikiama prezidentei atstatidinimas, kaip jie laukia susidorojimo, net nesliapema..baisu ir kiek dar visuomenė pakes tokius Kryziavicius su ,mano nuomone<tokiom pakalikem pumprickaitem,miliutem ir t.t.juk neapkvailinsit zmoniu-Neringa Venckiene yra 100 proc. teisi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. kaip gaila, kad dar dalis zmoniu, kurie mato tik tv ir skaito lietryti turi kitokia nuomone ir tiki propagandom apie Venckiene, bet isaiskinus byla, be abejo jie pakeistu savo nuomone

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Ačiū rašytojams, kad nors savo mintimis palaikote, prie šitokios neteisybės.
  Jeigu kas nors atsitiks su mergaite visvien nieko nekeis , įrodymai tai užfiksuoti. Tik laiko klausimas kada….. išaiškės visi geručiai dėdės, kuriems ” rūpi” vaiko interesai.
  Tik gaila mergaitės , gyvena vaikas ramiai, ją mylinčioje šeimoje, o dabar ją Šakalai traumuoja , neduoda jai užsimiršti tų patirtų košmarų… Jeigu ji pati neina pas mamą, tai jokiu protu nesuvokiama kaip gali naudoti prieš vaiką bet kokia priemones…psichologines, įkalbėjimo ar priverstines. Reiškia tikrai vaikas prisimena, ka mama su ja darė negerai.
  Kai likau be mamos(mirė dėl ligos) man buvo 10 metų. Užaugino mus keturias dukras tėtis vienas. Aš buvau mažiausia. Bet aš visa laiką prisimindavau mamą. Man buvo ir 6,7,8 metukai kai ilgai mama nebudavo su mumis,nes ilgai gulėdavo ligoninėse. Bet kai mama grįždavo, mes jos nebijodavome, mes visos jos laukdavome ir vienodai mylėjome abu tiek mamą , tiek tėtį.
  Čia jau taip viskas aišku, net runkeliams, o teisėjams, net AT pirmininkui neaišku. Kodėl nevykdo teismo nutarties prokurorai, dėl kuriuos nevykdymo mergaitė gali pakliūti atgal į jos išnaudotojų rankas, dėl šios nutarties nevykdymo ar suskaičiuojate kiek jau žuvo žmonių… O dabar išstoja visi tariami vaikų teisių gynėjai ir piliečių teisių gynėjai- ir užsimerke vis tą pačią vienodą dainą gieda. Be giedomi pasižiūrėkite, kad po Jūsų krūvos stukso, jau klausytis Jūsų nebegalime. Gal vis tik galite pradėti nuo pradžios atsukti plokštelę ir giedoti- ponai prokurorai prašome vykdyti Vilniaus apygardos teismo nutartį….teismo nutartys turi būti vykdomos…..

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...