Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 21 Antradienis
 

“…Nes vaikas nemeluoja”

2012-01-08 19:31 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (291)

Kiek teisėsauga dar terorizuos vieną mažą mergaitę? KK nuotr.

Pastaruoju metu, o ypač šiomis dienomis mus be galo jaudina ir kelia nerimą mažo vaiko drama. Pavadinkime tą vaiką Mergaite didžiąja raide, nes ji tapo lakmuso popierėliu ne tik visai Lietuvos teisėsaugai, bet ir visuomenei. Neabejingai visuomenei, kuriai rūpi pilietinis pasipriešinimas amoraliai teisei ir Mergaitės likimas.

Tokia jau rašytojo profesija: jis modeliuoja savo pasirinkto pagrindinio personažo praeitį, dabartį ir ateitį, kuria jo psichologinį portretą, dvasinius išgyvenimus. Dažnas rašytojas pasirenka ir savo herojaus prototipą. Kriminalinio arba nuotykių romano apie Mergaitę nė vienas iš mudviejų nesiruošiame rašyti, tačiau su rašytojams būdingu įžvalgumu pabandykime modeliuoti galimą tolesnį Mergaitės gyvenimą. Įvykius, sukrėtusius visą Lietuvą ir su neregėtu pagreičiu besirutuliojančius šiandien, lyg degtų žemė po visos teisėsaugos kojomis, stebime atidžiai. Neapleidžia mintis, kas atsitiktų, jei Mergaitė būtų atiduota motinai, įtariamai talkinus dukters skriaudėjams pedofilams?

Norint atsakyti į šį klausimą, iškart reikėtų atsakyti ir į kitą klausimą: nuo ko kaukėti pareigūnai iki šiol saugo Laimutę Stankūnaitę, kai Drąsiaus Kedžio nebėra tarp gyvųjų? Generalinio prokuroro ir generalinio komisaro bendru sprendimu L.Stankūnaitei skirta apsauga, tačiau KODĖL ir NUO KO ji saugoma, visuomenei iki šiol nepaaiškinta. Todėl peršasi išvada, kad ji saugoma nuo pedofilų klano, kurie bijo dar vienos liudytojos, nors ir galimai buvusios jų sąjungininkės. Vadinasi, jei Mergaitė būtų atiduota motinai, saugoti reikėtų jas abi, ir dar budriau, nes Mergaitė – pagrindinė liudytoja. Kiek laiko reikėtų saugoti? Daugelį metų? Liudytojas pavojingas tiek metų, kiek jis gyvas. Mergaitė auga ir net paauglystėje ji pradeda atidžiai domėtis tuo, kas įvyko: jos pačios prisiminimai apie vaikystėje patirtus išgyvenimus ir pažeminimą (o ji juos tikriausiai prisimins, jei net miglotai, tai lengvai suras vaizdinę medžiagą, kurios apstu žiniasklaidoje), tėvo, tetos ir kitų žmonių mirtys… Šiurpūs vaizdai, sukrečiantys išgyvenimai.

Ir čia galimi du variantai: Mergaitė visiškai užsisklendžia, pasidaro baili, tikras avinėlių tylėjimas, aukos pasidavimas. Motina ir dabar tvirtina, kad Mergaitė meluoja. Ar gyvenant kartu šie kaltinimai nepavirstų į psichologinę prievartą? Antrasis variantas: Mergaitė kovoja, kaip kovojo jos tėvas, teta Neringa, seneliai, kurie ją augino, gynė ir globojo. Tai, ką mes modeliuojame, puikiai supranta ir galimi jos skriaudėjai, todėl Mergaitę reikia žūt būt nutildyti. Būdama pas motiną – ji ranka pasiekiama. Todėl vienintelė užuovėja vaikui DABAR – gyventi tuose namuose, kur gimė, augo, kur ją supa mylintys žmonės. Kai sulauks pilnametystės, Mergaitė pati apsispręs. Nes kol kas tik ji viena žino tikrąją tiesą. Apie tą tiesą kalba visose apklausose. Ji nori gyventi tik su globėja Neringa. Ji net laiškus jau rašo, tvirtindama: “… nes vaikai nemeluoja.” Kodėl taip įnirtingai nenorima atsižvelgti į vaiko nuomonę?

Mes, solidaus amžiaus sulaukę žmonės, turintys ne tik vaikaičių, bet ir provaikaičių, žinome, kad net trejų metų vaikas jau kelia egzistencinius klausimus, o ką kalbėti apie Mergaitę, kuri lanko mokyklą, reiškia savo nuomonę raštu.

Ypatingos pagarbos nusipelno mūsų Prezidentė, kuri, būdama visos šalies vadove, neliko abejinga mažo vaiko likimui: “Mergaitės interesai yra svarbiausia. Vykdant priimtą teismo sprendimą dėl vaiko gyvenamosios vietos nustatymo prievartos naudojimas – netoleruotinas.” Mes paryškinsime Prezidentės pavartotą žodį PRIEVARTOS, kurį kritikuodami šalies vadovę dėl šio pareiškimo apeina kai kurie teisės žinovai, neskaitantys Konstitucijos ir Vaiko teisių konvencijos. Taigi, PRIEVARTA…

Prievarta gali būti ir apgaulė, melas, psichologinis spaudimas. Antstolė tikina, kad prievarta prieš mergaitę nebus naudojama, prievarta bus panaudota prieš mergaitės globėją… Koks pasibaisėtinas cinizmas, prisidengiant įstatymu. Mažas vaikelis patyrė išsigimėlių dėdžių seksualinę prievartą, o dabar jai bus taikoma dar viena prievarta – apgaulės būdu išplėšti iš įprastos gyvenamosios aplinkos. Tai jau dviguba PRIEVARTA. Modeliuojant Mergaitės ateitį, galima ir triguba prievarta.

Mes nežinome ir dar vieno vaiko likimo – Mergaitės pusseserės, kuri staigiai dingo iš Lietuvos su teismo ieškomu tėvu. Kas gali užtikrinti, kad lygiai taip pat iš Lietuvos padangės nedings ir Mergaitė, jeigu ji bus atiduota motinai, įtariamai talkinus pedofilams? Kokios vaiko teisių apsaugos tetos ją ten gins, kokie kaukėti vyrai su automatais ją svetur saugos?

Galbūt kas nors galėtų mums paprieštarauti: ko jūs veržiatės pro atviras duris, gal to pedofilijos skandalo išvis nebuvo? Juk dar neįrodyta? Būtent, dar neįrodyta. Tai kur taip skuba Kėdainių teisėjas? Kita vertus, jei net nebuvo… Ar paklausite Mergaitės, kai ji užaugs, kur toji tiesa? Žinoma, jei ji bus gyva… Jei nebus psichiškai arba dar kaip nors kitaip paveikta. Juk ji – pagrindinė LIUDYTOJA.

Ir dar vienas argumentas tiems, kurie kurti ir akli: ar ne per daug anapilin išėjusių šioje istorijoje? Kodėl savo karjera, savo visos šeimos ramiu gyvenimu rizikuoja Neringa Venckienė? Kodėl D.Kedys, nesvarbu, ar jis auka, ar nusikaltėlis, taip ilgai ir garsiai šaukė, lyg gyventų aklųjų ir kurčiųjų karalijoje?

Šiurpi dingstančių vaikų statistika, širdį gniaužiantys pedofilų nuskriaustų vaikų skaičiai. Mes prisijungiame prie pilietinio pasipriešinimo ir kviečiame viešai, kur tik įmanoma, pasisakyti ir kitus Lietuvos žmones, ginti Mergaitės dabartį ir ateitį. Mes pritariame šio pasipriešinimo devizu tampantiems JAV prezidento Thomo Jeffersono žodžiams: “Kai neteisingumas virsta teise, tuomet pasipriešinimas virsta pareiga.” Štai kodėl mes tariame savo žodį, išsakome savo nuomonę – tai mūsų PAREIGA.

Rašytojai Elena Kurklietytė, Vytautas Bubnys

Vilnius, 2012 01 05

“Lietuvos žinios”

Komentarai

 

 

 
 1. Lietuvoje situacija tokia, kad nebėra realios išeities. Vienintelis kelias būtų jei seimas (kuo visai netikiu) staigiai pakeistų Konstituciją kur būtų numatyta teisėjų atsakomybė bent kam nors. Nebaudžiamų negali būti NIEKUR. Bet to mūsų rinktam seimui niekada nepavyks padaryti. O ir nenorės jie to. Visi susirišę vienu mazgu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Ačiū Savaitės Komentarui tv3.Pasirodo ne vien Teisės mokslų Daktarai prieš inauguraciją yra pagaidinami.Šią tradiciją jau ir psichologai perėmė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. 3 metai vargstat su smaukunaite ji jums tik nelaimes nesa kiek savu zmoniu nukentejo ,apsisvietet ,nukalkit stanke ir niekam daugiau nebus idomi sita purvina istorija ,palikit ramybej maza mergaite ir ji pamirs skriaudas ,lietuvos zmones praso pasiimkit sutenere palikit maza mergaite .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. čia gaunasi.Nuo kada sovietiniai klapčiukai ir pederastai-ne vienas ir tas pats.Jeigu pas Vytautą stribai patapo Lietuvos išdavikais- tai jau didelis postūmis janyčaro sąmonėje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Specialaus liudytojo statusas suteikiamas ne šiaip sau.Reiškia ji yra prisidėjusi prie tariamo nusikaltimo ir sutikusi bendradarbiauti.Pvz. tulpinių byloje irgi kažkokiam Skačkauskui suteiktas spec.liudytojo statusas, nors jis irgi žudė žmones.Todėl apie Stankūnaitės nekaltumą geriau teisėjai nepudrina mums smegenų.Matyt, kad Ūso atnaujintoje byloje gali daug kas paaiškėti ir ji gali tapti kaltinamąja, todėl visi pastatyti ant kojų.Todėl ir skubama kuo greičiau atimti mergaitę, apie kurią mes daugiau nieko nežinosime niekada , kaip ir apie jos pusseserę

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. stankunaites sesuo,nusauta naruseviciene soko striptiza naktiniam klube kaune tai zino visas kaunas,jos dukra susiuta isange isveze lietuvos valdzia i uzsieni kartu su recidyvistu narusevicium

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Na tikrai aukšto rango pedus aptarnavo mergaitė, kad tokie ponai tiesiog reikalauja grąžinti mergaitę išgimdytojai, bet nieko nekalba apie tai kodėl netiriamos bylos dėl nužudymo ir pedofilijos. GĖDAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • idiote , nerekauk! ir labai nustebsi koki statusa igis venckiene tose bylose, todel nerekauk!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • tai kad baigia uždarinėt. Tik mergaitė taip jau reikalinga kad net visos televizijos pasamdytų rėkauja saugumiete

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Pamiršai pasirašyti. Ar jau pradeda baisu darytis? O juk savo žargonu vis tiek, iškart išsiduodi. Kadangi nieko protingo negali pasakyti. Tik, “patvoriniai”, “idiotai”, iškrypėliai”… Tikriausiai tokioje terpėje visą laiką pati ir plūduriavai? :)

    O Venckienės statusas niekaip nepasikeis. Jei būtų nors mažiausia tikimybė – jis jau būtų pasikeitęs. Galimai nemažai yra tokių, kurie šito trokšta. Nes tada jų pačių”statusas” išliktų stabilus. Taip, kad “gumos jie netemptų”.
    Taip, kad apart šlakstymosi tulžimi, tu nieko negali daugiau pasakyti.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Dziaugiuosi,kad vis daugiau Lietuvos sviesuliu garsiai isreiskia savo nuomone,ir nepraeina pro sali ,palikdami maza mergaite,likimo valiai arba kitaip sakant pedofilu -iskrypeliu auksciausio rango mundyruose,sunaikinimui.Dar reiketu nepamirsti ir kitos iskrypeliu aukos,kuri istremta is Lietuvos su nusikalteliu-recidivistu tevu nezinia kur.Kas gali sendien patvirtinti,kad si mergaite sveika,kad ji mokosi,gerai gyvena ir svarbiausia yra gyva?Juk ir ji gyva liudytoja?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Vistiek,musu komentarus,gal but skaito kontoros darbuotojai,jeigu ne komoj po svenciu.Zinot gal jus palikit ta mergaite tetai ir kvit.Kiek policijos vadovu ir ju pavaduotoju neteko darbo,ilgameciai saugumo bosai buvo isleisti i pencija.Jus tiek paaukojot del Stankes,savo kolegu.Manau ir jums ji jau nusibodo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Algirdas Gustaitis.JK, 2012-01-08 20:22 (Copy is LL)

  As jau senai sunkiai galiu skaityti daugumoje piktus komentarus ir pats komentuoti sia tema.
  Kaip nepyks zmones ?!
  Apmaudu ir tiesiog kazka issaudyti norisi…
  Vyko tookie dalykai, o LT valdzios ant visko ”dejo” !!!
  Dabar, pries pat rinkimus, valdantieji tyleje kelis metus, pasibudo ir jau….keli asmenys ‘remia tiesa’ :)))))
  O as, is tikro juk taip ir negaliu nors kazkuo buti tikras toje mergaites ir zuciu byloje:
  1. Jeigu is tikro Stankunaite buvo tarpininke savo dukros seksualinio isnaudojimo [issityciojimo-prievartavimo], tai ji ne tik kad nesaugoma turi buti uz valstybes-mokesciu moketoju milijonus litu, bet ikalinta kuo greiciau, kaip uz didziausia nusikaltima – uz samoninga ir savanaudi dukros paniekinima ir jos ateities ziauru suzalojima, uz praktiskai, dukros seksualini prievartavima, nes toji gi, tokiame amziuje dar netgi nesuprato, kas su ja daroma…
  2. Tad kiek valdzia tyciojis is visos Lietuvos ir saugos nusikaltelius ?! Ar bent bande issiaiskinti kas kaltas, kur tiesa ?! O jei L.S. nekalta, tai kodel valdzia bei ‘teisesauga’ taip abejingai elgias – leidzia ”kazkam” velniazin kokiais tikslais, isiubuoti LT demokratijos-nedemokratijos ”laiveli” ir skandinti ?! Kodel nedemaskuotas tas zudiku klanas ar org. ?! Kodel tokie ”mizniai” valdziose bei teisesaugoje ir VSD ?!
  Kodel pvz. R.Pakso atveju, nors ir netiesa tuo 90% atveju irode ir staigiai isrinktaji Prezidenta atstatydino ?! Juk tada, kai bloga darba atlikti, tai visi buvo gyvi ir darbingi ?! Dabar apsimeta kurciom sraigem…, nes matyt TIESA YRA ”KAZKAM” LABAI NEPAGEIDAUTINA ?!
  3. Auksciau yra skelbiamas mergaites psichologines apklausos dialogas. Vien jau tai yra akivaizdus pagrindas iskart suimti Stankunaite ir ikalinti, teisiant ir vykdant byla ja atvesdinant is ”zonos”, nes tai butu geriausia apsauga jai, nusikaltimo sudeties atveju. O juk sis dialogas tik maza dalis is skelbto ir turimo !
  4. Gerai; sakykim, tegul kad visa tai buvo tik falsas ir padirbta, surezisuota, tai tada juk VSD bei teisesauga tai jau senai turejo demaskuoti ir ikalinti tuos mergaites gyvenimo ”gadintojus”, rezisierius, apsimetelius, melagius, kurie matyt [pagal valdzias] organizavo zudynes ir ”apdorojo” mergaite sakyti nesuprantamus dalykus, netiesa, tuopat atimant is jos ateiti ir mama…
  …Aisku jau mama vadinti sunku, kai toks dialogas auksteliau !
  5. Zodziu visa Lietuva ikaite padare, vos ne revoliucine-sukilimo situacija joje sukele, ta mergaites-Kedzio ir zudyniu istorija, o kaltu absoliuciai nera, nei is L.S. puses, nei is Kedzio-Venckienes nei is…Lietuvos valdzios nei is teisesaugos – VSD strukturu !?
  6. Na tai jau nusikeikti norisi; ir manau, kad visai Lietuvai kartu !
  As manau, kad. Dar ir spjauti i tokias valdzias bei tas jomajo ‘strukturas’ sukakotu teisesaugu bei saugumu !
  Nes juk butent tik jose visa beda !!!!!!!
  – Zinote kas vyksta Anglijoje, kai bent suzeidzia koki teisesaugininka ?! Buvo cia toks vienas banditisko snukelio anglas Roll Mote ar pan., kuris su ginklu gasdino, suzeide…, tai pakilo net straigtasparniai, policija ir is visu rajonu supo miesteli…
  Kol tas idiotas pats nusisove ! Vienu agresyviu pasaulyje maziau ! Puiku ! Kazkas paskui kniauke, kad per ziauru-tiek policijos mat aplink, kelius uztvere…
  Na, o ”Kedzio” zudyniu ir tos pedofilijos atveju ar nereikejo kresti visa ir visur, net ir pati VSD, aisku ?! kuris velniazin kam tarnauja… Juk pvz. Pociuno atvejis, tai ar ne VSD darbas ?!
  Lietuva turi kariuomene ir manau kad ”daugiau”, tad ar nera jegu, kurios gali pazaboti antilietuviska-antivalstybine org. ?!
  7. Gerai; tebunie – VSD Sventa lyg Tevynes Sajungos-Krikdemu ir ex’kgb ar CZV padalinys :)
  Tada, kuri institucija sukruto po tu zudyniu ir Garliavos ivykiu atveju ?!
  Tai ar visi tokie proto invalidai, ar abejingi viskam besmegeniai lyg sliekai, ar tokie pardave sazine lyg kokie slabodkes berniukai pereje is gatves i ofisus bei is treningu i kostiumus ?!
  8. AS KALTINU VALDZIAS IR VSD BEI TEISESAUGOS STRUKTURAS, KAD YRA NENUSAKOMAI ABEJINGOS VISKAM KAS VYKSTA LIETUVOJE IR RUPINASI TIK TUO, KAS STIPRINA AR PALAIKO JU PACIU EGZISTENCIJA…, UZ LIKUSIOS LIETUVOJE TAUTOS DALIES UZDIRBTAS LESAS BEI EMIGRANTU ATSIUSTAS…
  JIE IGNORUOJA VISKA VISKA, KAS TAIP SVARBU TAUTOS DIDZIAJAI DAUGUMAI IR PANAUDOJA TA DAUGUMA TIK LYG BALSUS RINKIMU METU, TIK LYG DARBO JEGA JU REIKMEMS TENKINTI BEI BIUDZETUI SUKURTI IR TERORIZUOJA TAUTA PVZ. PRIVERSTINES MEILES TS[KP] TEVYNEI – BAUSMES DEL VELIAVOS NEISKELIMO, MOKESCIAIS…
  KITA – jiems nesvarbu…
  Tik NEO’Pokazucha, prichvatizacija bei otkatizacija, kuo platesniu mastu.
  Todel as manau, kad atejo kiti metai ir turi Lietuvos valdzios pasibusti kaip net ir sliekai pasibunda pavasari, turi pasitraukti ir uzleisti vieta saziningesniems arba pacios kuo greiciau spresti Lietuvos likima, jos zmoniu, o ne ivairiu nusikalteliu bei parazitu naudai, kurie velnias zino ka dabar yra sugalvoje Lietuvoje ir koki pragara zada tautai vel uzkurti…
  Antraip tikrai mes visi pradesime gailetis, kad atejo tokia santvarka daug blogesne uz Breznevine…, kurioje viskas dar ejo ir ejo priekin…
  Gi dabar, tik gyvenimas lyg veziams – atgal ir gilyn i purva ! Kas lieka Lietuvoje…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Nesuprantu vieno dalyko,šitiek įrodymų šioje byloje:parašyta knyga, kurioje vaiko parodymai iš bylos,nufilmuotas mergaitės pasakojimas apie šlykščią prievartą,ekspertizių krūvos,parašytas mergaitės noras,kur ji nori gyventi,tūkstantį kartų kartojo psichologams savo valią.Ir tai nieko nereiškia?Tai gal tie teisėjai,ministrai, žiobienės,anstolė tikrai akli ir kurti,kad nepaisydami įrodymų daro nusikaltimą prieš vaiką.Negi nėra jėros,kad sutramdytų šiuos veikėjus,juk reikės atsakyti už nusikaltimą prieš mergaitę.Kodėl jiems leidžiama trypti padorią šeimą ir plėšti vaiką iš saugių namų?Kaip jaustis žmonėms matant tokį terorą prieš vaiką ir tokią neteisybę?Kas pagaliau uždraus siautėti šiems veikėjams,juk gyvename šalyje,kurioje dar veikia įstatymai visiems vienodai ir reikia manyti,kad mergaitė liks gyventi ten kur ji nori,tai jos teisė.O šie ponai privalės atsižvelgti į mergatės norus ir nedaryti nusikalimo prieš vaiką.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • O ko čia nesuprasti. VSD yra valstybė valstybėje.Neparankų Prezidentą galima pašalinti, o VSD- nebaudžiami, jie niekam neatskaitingi, ką nori, tą daro. Todėl ir turim tokią padėtį. Ir galima pateikti, kokius nori argumentus- niekas jų neskaito ir nekreipia į juos dėmesio. Dabar tik masinis žmonių palaikymas ir pasipriešinimas dar gali išgelbėti mergytę nuo sąvadautojos gimdytojos ir pedofilų.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Pagarba rasytojams Elenai Kurklietytei, Vytautui Bubniui. Kuo toliau tuo daugiau, daugiau iskiliu zmoniu stoja ginti mazo vaiko teises! Pagarba ir aciu Jums.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Ačių rašytojams Elenai ir Vytautui. Labai teisingai parašėte. Tik dar labai gaila, kad tiek nedaug Lietuvos kultūros darbuotojų atsiliepia į šį neturintį precendento teisėsaugos savivaliavimo. Leiskite paklausti kur gi didžioji dalis mūsų Seimo narių, Vyriausybės narių. Jie privalėtų tarti ŽODĮ kai Lietuva ir jos piliečiai atsidūrė PAVOJUJE dėl tokios teisėsaugos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Neišeina,”ievute”,ir toliau apgaudinėt žmones,tai dabar liko sumenkint šių žmonių pasiekimus.Priėjai liepto galą ir iš piktumo putojiesi.
  Prabilo dar du Lietuvos teisuoliai,rašytojai, ir nusipelnė pagarbos.Jau neišeina meluoti,kad globėjos pusėje žemo intelekto žmonės,o” vargšės mamytės” -šviesuoliai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. skaudu, kad taip slyksciai pasisako televizijos, kai reikejo ginti, gyne visi, o dabar tik viena puse gina bet kokia kaina, be pagrindiniu klausymu atsakymu. Ir net aiskiau negali buti, kad jas valdo auksti pareigunai, nes pacios didziausia ziniasklaida tik tuo ir uzsiima, bet klausymu kodel skuba, kol neistirta byla nieks neuzduoda ir nepaklausia, tik mesla pilair galvoja, kad nera mastanciu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. uz moraline parama Mergaitei is didziosios raides!
  Akivaizdu, kad siekiama perimti liudininke ir isvezti nezinoma kryptimi, kol dar neprasidejo pedofilijos bylos nagrinejimas.
  Net ir toje Kondratjev’o nutartyje yra juodu ant balto parasyta, jog mergaite pasirupins ne pati motina, bet …kriminaline policija (!) Nuo kada vaiku globa ieina i kriminalines policijos pareigas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Aciu Jums Elena Kurklietyte,Vytautai Bubny ,Stanislovui Stulpinui ir Nijolei Ozelytei.Jus rasote tiesa,visi tai supranta,padeka Jums ,kad neliekate abejingi!Taciau del ko viskas taip dabar vyksta?Taigi reikia ,kad neissaisketu asmenybes kuriuos teisme Vilniuje ivardys pedofilais.Ar Jus isivaizduojate koks ima siaubas tai isgirsti?Stai del to ir tokie teismu sprendimai,ir skubejimas atimti mergaite iki teismo Vilniuje.Ka cia daugiau bepridursi.Viskas visiem yra aisku kodel taip skubama.Stai ir viskas!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Kažkaip visi, net kedofilai, suveda visą reikalo esmę į tai, kad bloga motina reikalauja nuosavo vaiko iš geros to vaiko tetos. Ir tai “dirba” motinos naudai, nes tai yra siaubiakas, kad vaikai auga ne su tėvais, esant šiems gyviems ir sveikiems. Nors, kita vertus, pilni vaiknamiai tokių našlaičių nenašlaičių, ir jokios vaikų teisių institucijos ar organizacijos dėl to nesielvartauja. Viso reikalo tikroji esmė ta (ir Mergaitė (peradresuojama į specglėbį tam), kad motina ir jai visa valstybės galia prieš vaiko norą stumiama Mergaitė kitoje byloje yra dvi liudytojos, liudijančios viena prieš kitą. Ir yra galimybė specialiajai liudytojai motinai padaryti poveikį dukrai, liudijančiai faktiškai tos specliudytojos nusikalstamus veikmus prieš dukrą. Kad teismai apeina tą klausimą, tai stebėtina, bet suprantama, žinant jų reitingus, bet visuomenė, pati N.Venckienė, pagal mane, aš jau kartojuosi ne kartą, kaip ir neakcentuoja būtent teisinį o ne buitinį reikalo aspektą. Dar tuo pačiu pridurčiau, kad apeinamas kitos mergaitės tvirkinimo (jeigu ne daugiau) tyrimo ir pedofilo Aido nustatymo ir patraukimo atsakomybėn klausimas.Bent jau apeliacijoje Sąjungos Aukščiausiajam- Strasbūro teismui reikėtų visus aspektus nurodyti. Čia aš mokau mokytą, bet negaliu neišsakyti tokios kritikos…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • liudininkes, saugomos nuo poveikio zudyniu byloje, vaikas atiduotas zudiko semai? Kad ta seima galetu tuo vaiku zudyniu liudininke santazuot ir priverst isbalint zudika drasiuka, nes kitaip globeja vaika nudusins ar invalidu pavers? Ir kaip nagrinet zudyniu byla, jei liudininke atsisakys liudyti bijodama del savo vaiko gyvybes?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Vilniaus apygardos teismo nutartis,

  ” Kaip matyti iš ikiteisminio tyrimo medžiagos,

  Andrius Ūsas yra įtariamas nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos BK 153 str., padarymu.

  Pareikštame įtarime nurodyta, jog A. Ūsas tvirkinamuosius veiksmus mažametės D. Kedytės atžvilgiu atliko adresu R. Kalantos g. 127-10, Kaune (t. 3, l. 185-186), t.y. L. Stankūnaitės gyvenamojoje vietoje, kuomet L. Stankūnaitė dukrą pasiimdavo savaitgaliais, pagal teismo 2008-03-19 d. patvirtintą ir įsiteisėjusią taikos sutartį dėl dukters D. Kedytės gyvenamosios vietos nustatymo ir bendravimo su ja tvarkos nustatymo.

  Nukentėjusioji D. Kedytė apklausu metu aiškino, jog nusikaltami veiksmai jos atžvilgiu buvo atlikti tuo metu, kada jie trise, t.y. ji, mama – L. Stankūnaitė ir A. Ūsas gulėdavo lovoje (t. 1, b. l. 20-24, 75-78).

  Lietuvos Respublikos BK 24 str. 6 d. numato, jog padėjėjas yra asmuo, padėjęs daryti nusikalstamą veiką duodamas patarimus, nurodymus, teikdamas priemones arba šalindamas kliūtis, saugodamas ar pridengdamas kitus bendrininkus, iš anksto pažadėjęs paslėpti nusikaltėlį, nusikalstamos veikos darymo įrankius ar priemones, šios veikos pėdsakus ar nusikalstamu būdu įgytus daiktus.

  Kaip teisingai nurodė pareiškėjas, iš aukščiau išvardintų aplinkybių galima pagrįstai įtarti, jog L. Stankūnaitė, suteikdama sąlygas įtariamajam A Ūsui tvirkinti mažametę D. Kedytę, pati betarpiškai stebėdama su vaiku atliekamus nusikalstamus veiksmus, padėjo A. Ūsui tvirkinti mažametę, dėl ko jos veiksmuose galimai yra nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos BK 24 str., padarymą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. dar vienas pastebejimas…matosi kad Stankunaite nelabai sakinius surezga….o tokia paleisk i bylos nagrinejima teisme taip privels….del to ir saugo ja dabar ,kad niekas negaletu paklausineti nepatogiais klausimais…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. tai, kad Venckiene galimai primokino, padare itaka, noreciau paprasyt, kad mane ismokintu, mano mergaite tokio pat amziaus ir tevelis geria ir ja maitina pazadais, kiek meginau taip nekaltai pasakyt, kad tetis negerai daro, bet jos tas neveikia, net blogas elgesys ir neispildyti pazadai itakos neturi ir ji visu balsu rekia myli teti ir teciui pasirodzius po metu, ji skuba i jo glebi ir jeigu butu praeityje mama butu buvus gera, ne taip lengva ikalbeti ir pasakyti blogai, jei to nera buve…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...