Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 22 Trečiadienis
 

“…Nes vaikas nemeluoja”

2012-01-08 19:31 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (291)

Kiek teisėsauga dar terorizuos vieną mažą mergaitę? KK nuotr.

Pastaruoju metu, o ypač šiomis dienomis mus be galo jaudina ir kelia nerimą mažo vaiko drama. Pavadinkime tą vaiką Mergaite didžiąja raide, nes ji tapo lakmuso popierėliu ne tik visai Lietuvos teisėsaugai, bet ir visuomenei. Neabejingai visuomenei, kuriai rūpi pilietinis pasipriešinimas amoraliai teisei ir Mergaitės likimas.

Tokia jau rašytojo profesija: jis modeliuoja savo pasirinkto pagrindinio personažo praeitį, dabartį ir ateitį, kuria jo psichologinį portretą, dvasinius išgyvenimus. Dažnas rašytojas pasirenka ir savo herojaus prototipą. Kriminalinio arba nuotykių romano apie Mergaitę nė vienas iš mudviejų nesiruošiame rašyti, tačiau su rašytojams būdingu įžvalgumu pabandykime modeliuoti galimą tolesnį Mergaitės gyvenimą. Įvykius, sukrėtusius visą Lietuvą ir su neregėtu pagreičiu besirutuliojančius šiandien, lyg degtų žemė po visos teisėsaugos kojomis, stebime atidžiai. Neapleidžia mintis, kas atsitiktų, jei Mergaitė būtų atiduota motinai, įtariamai talkinus dukters skriaudėjams pedofilams?

Norint atsakyti į šį klausimą, iškart reikėtų atsakyti ir į kitą klausimą: nuo ko kaukėti pareigūnai iki šiol saugo Laimutę Stankūnaitę, kai Drąsiaus Kedžio nebėra tarp gyvųjų? Generalinio prokuroro ir generalinio komisaro bendru sprendimu L.Stankūnaitei skirta apsauga, tačiau KODĖL ir NUO KO ji saugoma, visuomenei iki šiol nepaaiškinta. Todėl peršasi išvada, kad ji saugoma nuo pedofilų klano, kurie bijo dar vienos liudytojos, nors ir galimai buvusios jų sąjungininkės. Vadinasi, jei Mergaitė būtų atiduota motinai, saugoti reikėtų jas abi, ir dar budriau, nes Mergaitė – pagrindinė liudytoja. Kiek laiko reikėtų saugoti? Daugelį metų? Liudytojas pavojingas tiek metų, kiek jis gyvas. Mergaitė auga ir net paauglystėje ji pradeda atidžiai domėtis tuo, kas įvyko: jos pačios prisiminimai apie vaikystėje patirtus išgyvenimus ir pažeminimą (o ji juos tikriausiai prisimins, jei net miglotai, tai lengvai suras vaizdinę medžiagą, kurios apstu žiniasklaidoje), tėvo, tetos ir kitų žmonių mirtys… Šiurpūs vaizdai, sukrečiantys išgyvenimai.

Ir čia galimi du variantai: Mergaitė visiškai užsisklendžia, pasidaro baili, tikras avinėlių tylėjimas, aukos pasidavimas. Motina ir dabar tvirtina, kad Mergaitė meluoja. Ar gyvenant kartu šie kaltinimai nepavirstų į psichologinę prievartą? Antrasis variantas: Mergaitė kovoja, kaip kovojo jos tėvas, teta Neringa, seneliai, kurie ją augino, gynė ir globojo. Tai, ką mes modeliuojame, puikiai supranta ir galimi jos skriaudėjai, todėl Mergaitę reikia žūt būt nutildyti. Būdama pas motiną – ji ranka pasiekiama. Todėl vienintelė užuovėja vaikui DABAR – gyventi tuose namuose, kur gimė, augo, kur ją supa mylintys žmonės. Kai sulauks pilnametystės, Mergaitė pati apsispręs. Nes kol kas tik ji viena žino tikrąją tiesą. Apie tą tiesą kalba visose apklausose. Ji nori gyventi tik su globėja Neringa. Ji net laiškus jau rašo, tvirtindama: “… nes vaikai nemeluoja.” Kodėl taip įnirtingai nenorima atsižvelgti į vaiko nuomonę?

Mes, solidaus amžiaus sulaukę žmonės, turintys ne tik vaikaičių, bet ir provaikaičių, žinome, kad net trejų metų vaikas jau kelia egzistencinius klausimus, o ką kalbėti apie Mergaitę, kuri lanko mokyklą, reiškia savo nuomonę raštu.

Ypatingos pagarbos nusipelno mūsų Prezidentė, kuri, būdama visos šalies vadove, neliko abejinga mažo vaiko likimui: “Mergaitės interesai yra svarbiausia. Vykdant priimtą teismo sprendimą dėl vaiko gyvenamosios vietos nustatymo prievartos naudojimas – netoleruotinas.” Mes paryškinsime Prezidentės pavartotą žodį PRIEVARTOS, kurį kritikuodami šalies vadovę dėl šio pareiškimo apeina kai kurie teisės žinovai, neskaitantys Konstitucijos ir Vaiko teisių konvencijos. Taigi, PRIEVARTA…

Prievarta gali būti ir apgaulė, melas, psichologinis spaudimas. Antstolė tikina, kad prievarta prieš mergaitę nebus naudojama, prievarta bus panaudota prieš mergaitės globėją… Koks pasibaisėtinas cinizmas, prisidengiant įstatymu. Mažas vaikelis patyrė išsigimėlių dėdžių seksualinę prievartą, o dabar jai bus taikoma dar viena prievarta – apgaulės būdu išplėšti iš įprastos gyvenamosios aplinkos. Tai jau dviguba PRIEVARTA. Modeliuojant Mergaitės ateitį, galima ir triguba prievarta.

Mes nežinome ir dar vieno vaiko likimo – Mergaitės pusseserės, kuri staigiai dingo iš Lietuvos su teismo ieškomu tėvu. Kas gali užtikrinti, kad lygiai taip pat iš Lietuvos padangės nedings ir Mergaitė, jeigu ji bus atiduota motinai, įtariamai talkinus pedofilams? Kokios vaiko teisių apsaugos tetos ją ten gins, kokie kaukėti vyrai su automatais ją svetur saugos?

Galbūt kas nors galėtų mums paprieštarauti: ko jūs veržiatės pro atviras duris, gal to pedofilijos skandalo išvis nebuvo? Juk dar neįrodyta? Būtent, dar neįrodyta. Tai kur taip skuba Kėdainių teisėjas? Kita vertus, jei net nebuvo… Ar paklausite Mergaitės, kai ji užaugs, kur toji tiesa? Žinoma, jei ji bus gyva… Jei nebus psichiškai arba dar kaip nors kitaip paveikta. Juk ji – pagrindinė LIUDYTOJA.

Ir dar vienas argumentas tiems, kurie kurti ir akli: ar ne per daug anapilin išėjusių šioje istorijoje? Kodėl savo karjera, savo visos šeimos ramiu gyvenimu rizikuoja Neringa Venckienė? Kodėl D.Kedys, nesvarbu, ar jis auka, ar nusikaltėlis, taip ilgai ir garsiai šaukė, lyg gyventų aklųjų ir kurčiųjų karalijoje?

Šiurpi dingstančių vaikų statistika, širdį gniaužiantys pedofilų nuskriaustų vaikų skaičiai. Mes prisijungiame prie pilietinio pasipriešinimo ir kviečiame viešai, kur tik įmanoma, pasisakyti ir kitus Lietuvos žmones, ginti Mergaitės dabartį ir ateitį. Mes pritariame šio pasipriešinimo devizu tampantiems JAV prezidento Thomo Jeffersono žodžiams: “Kai neteisingumas virsta teise, tuomet pasipriešinimas virsta pareiga.” Štai kodėl mes tariame savo žodį, išsakome savo nuomonę – tai mūsų PAREIGA.

Rašytojai Elena Kurklietytė, Vytautas Bubnys

Vilnius, 2012 01 05

“Lietuvos žinios”

Komentarai

 

 

 
 1. gavejai, patvorio siuksle, jusu gyvenimas blogas, bet prie ko cia pedofilija? daunai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. – kiek kartu laize dedes?
  – nu daug?
  -kiek tas daug?
  – nu daug kiek budavau?
  – mazdaug kiek?
  – gal milijona ..

  vaikas i klausima kiek kartu- atsako vaikiskai, kaip supranta – daug, kiek budavau.., o veliau atsako – milijona.
  Vaikas nezino kaip pasakyti kitaip “daug”, tuo metu jis net skaiciuoti nemokejo, nesuprato skaiciu esmes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. kodel koncervatoriai taip puola VSD? gal saugumieciai uzmyne kazkam ant mozolio? gal net paciam lanzbergiui? gal lanzbergis pedofilas? o gal surado galus apie dingusias bylas po sausio ivykiu!!! lanzbergis muzikos mokys kedyte? o kodel komuniste grybauskaite ir Nepriklausomybes sviesulys tapo sebrais? KGB? ar pedofilija?

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • tai stulpina netik is partijos bet ir is darbo ismete ir kuolis ismestas tipo bet vistiek lenda i politka

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • kadangi tą komentarą mačiau ant dalios butkevičienės sienos fb ir jį rašė ji pati, tai butkevičienei patariu kitą kartą pasirašyti “psichinė nutrija”. Nes matant ten trijų žmogystų kuprevičiaus, kuzės ir pačios sienos savininkės dalės butkevičienės (ją draugė kuzia vadina bezDalia) komentarus, tikrai nepasakysi, kad ten su sveika psichika rašinėtojai, užsiimantys pletkais.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Ačiū Jums, norėtųs, kad netylėtų žinomi žmonės, nes LTV, kurią 1991 gynėm atkakluai plauna žmonių smegenis. Ar šiandien gintume Miliūtės TV? Manau, kad ne. Bet ne dėl to, kad patvoriniai, o dėl to, kad žmonės. Ačiū, Vytautai, ačiū Elena.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Noriu pasisakyti savo nuomonė;;Turiu anukėliu,ir pagalvojai apie tą situaciją , su tą mergaitė,šiurpas imą, praėjus dvidešims metu , mes sukurėm įstatymą kuris Įteisiną vaiko paėmimą prievartą ,vaiko , kuris nė nusikaltelis ,ir nieko nepadarės ir jam pavojus negresią., jo noras nepaisomas..???? Kas tai ?demokratijos ir vaiko teisių įšpletimas iki tokio lygio,… Kai tai manoma kad normalų…. normalų kad vaiką galimą paimti su anrtstolė, nė mamą o antstolis,,, Ir kad paimti vaiką-kuris yra liudininka pedofilijos byloje o bylą neįšnagrinėtą………., net sudaromas planas kaip paimti…. ką turi daryti vaikų tarnybą , ką psichologai ,ka policiją…policiją…… štai neturiu žodžių,ir amo iki ko reik prapliestį teisingumą , kad padaryti tą visą teisėtų ir normalių……. Kas pas mus su mūsų šviesuoliais, mokslininkais, -jug jų nuomonė ir kažkas tą įštatymą pasiulė, kas rengią ,???Ar mes pasiekem ir tiksliai vykdom Vaiko ir žmogaus teisių interesų gynimą.. AR mes vyską darom kad vaikui būtu geriaiu??? Ir visiškai neskubam nukentejusiajam padėti ji apginti, o ne atvirkščiai… IKi šiol neskubam ratifikuoti konveciją Vaiko apsaugos nuo seksualinio įšnaudojimo … Ar tai sutapimas ??? Juk beveik kas diens girdim , kad prievartaujamas ar kitą… vaikas,mažametis vaikas… O mes neskubam tą ratifikuoiti , Kai visiškai negalvojamė kad laikas pagriežtinti už tuos seksualinius nusikaltimus prieš vaiką įstatymus, ir kad tokie nusikaltimai neturėtų senaties termino.. Kodel delsiamą,,, Tad norečiau tų žmonių kurie atsakingi už visą kitą kad jie atsiskaitytų prieš tautą kodel miegamą,,, neskubamą.. Ir kodel skubamą įšpliešti iš normalios aplinkos vaikas kuris saugiai gyveną, ir džiaugiasi gyvenimų ir į nežinią kokia aplinką turi būti atiduotas, taip aš manau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. o taip nesukursi – tai neimanoma padaryti – vaikas laisvai, be baimes, gedos, be jokiu kitu sumisimu, pasakoja – tiesiog pasakoja kaip leido savo laisva laika su nuogais dedemis – nesuvokdama tu nuogu dedziu veiksmu baisumo, nes buvo per maza suprasti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. jie jau nebegalvoja, kad milijonai zmoniu yra durniai – jie tiesiog neturi kitos iseities!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. yra liudininkė, visi tą supranta, tik saugumas stumia savo buldozerį ir galvoja, kad mes čia durniai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. galetu mergaite mokytis namie,taip daug vaiku mokosi,pagal programas,bent del saugumo,nes apgaus mazyle.matosi ,kad protinga mergaite ir pati nenori niekur is namu eiti,nes jaucia ,kad bus paimta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. brangieji,arteja Laisves Gyneju minejimas sausio13 diena.Kas neabejingas visam tam kas vyksta,gal jau laikas visiem is visu Lietuvos miestu vykti i ta minejima ir prie uzsienio sveciu,zurnalistu,televizijos atstovu issakyti savo nepasitenkinima tuo ka turime sukure per21 metus?Gal jau reikia ne minejimo,bet is naujo pasiekti tikra laisve,demokratija,kuri dabar tik imitacija,kada priimami tokie nutarimai,pazeidziant tiek punktu,vaiku konvencija?.Gal per minejima ATSAKYTU. TAUTAI KAS CIA VYKSTA,KOKIA CIA TEISINE SISTEMA ir i kitus VISUOMENE dominancius atsakymus?Nes atrodo ,kad Lietuva tampa baisesne uz Baltarusijos diktatura,jei si mergaite YRA VALSTYBINES REIKSMES ASMUO,kad ja turi rupintis net Prezidente,teisingumo ministras,televizija,spauda ir t.t.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. iskrypeliai,dar kiek pajegs tiek visokiais budais nores paimti is saugios seimos liudininka,nes tik ji mergaite kazkada gales pasakyti tiesa.O tokie vaizdai,kaip sysalu kaisiojaimas i burna ir kremo pylimas nepasimirs.Todel reikia uzdaryti i raidos centra,kad visa praeiti pamirstu,kad taptu neigali ir susirgtu nepagydoma liga ir amziams nutiltu.Tai jau geriems ir turtingiems dedems Laima pardavinejo dukrele,kad tokios apsaugos priemones sutelktos,tik mums mokesciu moketojams nepaaiskinam nuo ko saugoma?Pagaliau kada baigsis sis teroras pries vaika?Nejau,ne vienam sirdis nesuvirpa,del savo susiktos kedes,jie gali parduoti savo dusia velniui.Tikri pabaisos,o mes tarp tokiu turim gyventi

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • MERGAITE JAU DABAR GALI LIUDYT TEISME ,BE JOKIU PROBLEMU,YRA PAKANKAMAI DAUG GARANTUOTU IRODYMU ATVEJUI JEI BANDYS PEDO BYLA UZGNIAUZT AR MERGAITE PAGROBT ,VISKAM YRA GERAI PASIRUOSTA

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Tauta viską mato, viską jaučia… Įdomu, Kryževičiaus žmona su vaikais dar nepasikeitė pavardžių? Nes po Miliūtės laidos, mano nuomone, būtų didžiulė gėda tokio tėvo ar vyro pavardę nešioti…Nu, iš tiesų, tai buvo taip šlykštu, kad buvo galima apsivemti… tikrai…

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • Siulau bokotuoti visas Miliutės laidas,pranešant jos vadovybei. Tai bus nepaklusnumo akcija. nevieta tokioms žurnalistėms Valstybinėje IV . Yra dar keletas, be Miliūtės. Kam jos diba už mūsų pinigus?

    Thumb up 0 Thumb down 0

 13. suauge siuksles meluoja ir vaika taip aukleja, tevas vaikui kaisiojo i aki, burna sysala, o apsmeize tuom kitus. visi perversai, kurie save vadina rasytojais, profesoriiais, seimunais stoja ginti perversija, bravo sudziai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Is tikruju,Jus nesveika!Gal jus taip ir darytute jei butumete tevu,bet sveikas zmogus to net nesumasto,bet taip daro tokie ,na kaip cia sakysim issigimeliai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Spėju,kad esi bergždžia ir neturi vaikų,užtat taip draskaisi,nes nežinai ką tai reiškia.Arba atidirbinėji klanui už skatikus.Tu-bedvąsis kūnas,viso labo,o taip pat visokios marijos,bolonkės ir t.t…..
   Tau didžiulė garbė-atkreipiau dėmesį į šiukšlę.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • kartais tą ievą kai grįžta iš užsienio. Senmergė prarukyta nušepusia marmuze. Iš kur pas ją vaikai, jei tik bomžai tokią mylėtų

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • dasirašyk, kad esi psihinė nutrija. Nu mano nervai irgi neatlaikytų tokios motkos. Pasikabinčiau ir aš

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. yra uzfiksuota mergaites pasakojime – kaip jos puseserei kiso dede savo sysala i puseseres sysala, pusessere labai verke ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • pussesere sake, kad Deimante meluoja, ja niekas netvirkino, ir niekas nieko nekiso. Baikit iskrypeliai mergaites pedofilinti, kas cia vyksta , kad visokie “rasytojai“ su valkatom nuo patvorio susidejo. matyt tokie pat isgamos yra. vienas kita uzuodzia.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • mergaite taip pasakojo kai dar buvo maza suvokti apie daroma baisu nusikaltima dedziu!
    deja tokie yra parodymai.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • tai galima su kiekvienu vaiku sukurti, iskrypeliu fantazijos neribotos, bet , kad iskrypelius garliavos ginti, tai nesuvokiama sveiku protu.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • o taip nesukursi – tai neimanoma padaryti – vaikas laisvai, be baimes, gedos, be jokiu kitu sumisimu, pasakoja – tiesiog pasakoja kaip leido savo laisva laika su nuogais dedemis – nesuvokdama tu nuogu dedziu veiksmu baisumo, nes buvo per maza suprasti.

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • Suvokiama. Viskas puikiausiai suvokiama. Tavo bėda, kad tu neturi to “sveiko proto”.
      Sakoma, “Ką Dievas nori nubausti, tam atima protą”.
      Toks tavo likimas…

      Thumb up 0 Thumb down 0

   • O iš kur padla žinai, ką pasakojo anrtoji mergaitė, ar irgi dalyvavai orgijose? Aš iššifravau tave, gali neprisistatinėti “ieva” ar “baba”. Tik niekšai, išrrypėliai slepiasi po svetimu vardu. Besarmati tu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Visi galit atsiverst puslapi DRASIAUS KELIAS ir pasiziuret vidio mergaites pasakojima apie tai kaip ji buvo pedofilu isnaudojama,pasiziurekit

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. MERGAITE YRA NUKENTEJUSIOJI IR GALES BUT LIUDYTOJA USO TEISME .SITO LIETUVOS ISKRYPELIAI PAVADINTI TEISMAIS IR PROKURATUROM SIKA I KELNES,JEI PAMEGINS LIETUVISKOS RUSISKOS UTELES GESINT BYLA MERGAITES LIUDIJIMAS BUS ISPLATINTA PO VISA PASAULI IR MAZA TO SITA BYLA BUS GARSINAMA IR JUDINAMA NORS IR 50 METU NIEKAS NIEKADA NEUZMIRS IR NENURIMS ,PRISIEKIAM.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. perziurejau mergaites pasakojimus kaip leido savo laisva laika skirta su biologine, o su nuogais dedemis. Vaikas pasakoja net nesuvokdamas apie tu laizymu, nuogu dedziu, sysalu kisima – kaip baisu dalyka. Tuo metu dar ji buvo per maza suprasti, kad tai pats baisiausas nusikaltimas daromas dedziu.
  Tuose uzfiksuotuose vaiko pasakojimuose esme ir yra ta, kad vaikas tik pasakoja ka dare nuogi dedes su ja! Kadangi jos nemuse, skausmo nesukele laizymais, isskyrus kisima i burna – vaikas nesuvoke, nesuprato tu dedziu veiksmu baisumo!
  Cia ir yra esme – mazas vaikas nesuprato – tu nuogu dedziu veiksmu baisumo, nesuprato – ir tai akivaizdziai matosi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • o tai i sikna nekiso? taigi neringa sake kad buvo ten kazkas is tikruju, kad analinis seksas buvo.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • mergaites pasakojime yra uzfiksuota – kad puseserei kiso dedes savo sysala i puseseres sysala ir kad pusesere labai verke.
    Kur ten kiso tiksliai mergaite negalejo suvokti, ji netgi nesuvoke, kad nuogi dedes su jomis daro baisiausia nusikaltima. Juk ji buvo per maza ta suvokti.

    Thumb up 0 Thumb down 0

     • Neišimtis,kad tos antros mergaitės jau ir gyvūjų tarpe nebėra…

      Thumb up 0 Thumb down 0

 18. P.S. Iš mergaitės psichologinės apklausos. 2009 Kovo 23 – gegužės 25 dienomis ekspertizę atliko Valstybinė teismo psichiatrijos tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos. Ekspertizės akte teigiama, jog mergaitė „gali teisingai suvokti konkrečias faktines reikšmingas bylai aplinkybes ir duoti parodymus, jai nenustatytas polinkis fantazuoti“.

  Psichologė: „Kai tu sakei, kad tau kišdavo, kaip tu tada jauteisi?“
  Mergaitė: „Nu, aš kosėdavau.“
  Psichologė: „Aha. O kosėdavai dėl ko?“
  Mergaitė: „Nes kišdavo.“
  Psichologė: „O kai tau kišdavo, tu buvai nusirengusi ar apsirengusi?“
  Mergaitė: „Apsirengusi ir nusirengusi.“
  Psichologė: „O tau skaudėdavo?“
  Mergaitė: „Skaudėdavo.“
  Psichologė: „O gali parodyti, kur skaudėdavo?“
  Mergaitė: „Čia.“ (rodo į burną).
  Psichologė: „O kada tu matei paskutinį kartą mamą?“
  Mergaitė: „Nemačiau mamos.“
  Psichologė: „Nematei mamos. O buvai pas ją?“
  Mergaitė: „Meluoja ji.“
  Psichologė: „O ką jinai meluoja?“
  Mergaitė: „Jinai meluoja, kad tipo tas Andrius nelaižydavo manęs, o iš tikrųjų laižydavo.“
  Psichologė: „Laižydavo? O ar gali pasakyti, kur jis laižydavo?“
  Mergaitė: „Ten, kur mama gyvena.“
  Psichologė: „O kuriame kambaryje laižydavo?“
  Mergaitė: „Kur du.“
  Psichologė: „Kur du?“
  Mergaitė: „Bet dar ir tualete.“
  Psichologė: „Tualete?“
  Mergaitė: „Ir vonioje.“
  Psichologė: „O ar tu atsimeni, kaip atrodė sysalas? Galėtum nupiešti? O tu man gali pasakyti, kiek kartų jis kišdavo?“
  Mergaitė: „Daug. Kiek būdavau.“

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. pamiršta, kad Kondratjevas nustatė mergaitės gyvenamąją vietą su kriminalinės policijos biuru – o kur jie tą mergaitę padės, ką su ja darys, dėdei Kondratjevui neįdomu. Štai ir lietuviškasis teisingumas… štai kaip Lietuvoje mylimi vaikai… O kad mergaitė nenori su ta policija ir ta stankūnaite, niekam iš valdžios dėdžių ir tetų neįdomu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Kondratjevai, gerbk savo kolegų, Vilniaus apygardos teismo sprendimą, dėl įtarimų padėjus tvirkinti mergaitę pareiškimo Stankūnaitei. Dabar tu mergaitės nepeduodi motinai (sunkiai linko pirštai spausdinant šį žodį), o siunti ją į kalėjimą, nors ji ne tik kad nepadarė jokio nusikaltimo, o atvirkščiai – yra nukentėjusi. O dar gi tokio amžiaus vaikai net ir nusikaltę neuždaromi. Turėtum tai žinoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. as manaiu, kad vienas sysalu mojuoju, ziuriu, kad ne:) bubniui kurklietyte palaiko , o tas kist kist:)) per tvora mergaites akivaizdoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Dar kartą pasitvirtinot savo niekšiškumą ir šėtoniškumą. Paskaitykit, štai kokios padugnės palaiko stankūnaitę. Siaubas ima. O gerbiamiems rašytojams didelis ačiū už jūsų drąsą, sąžiningumą, neabejingumą mažos Mergaitės lietuvaitės likimui.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. siuo metu jau per dideles jiegos uzvalde lietuva… per tiek metu supirko viska klanai…pagrindines televizijos ir spauda ir internetiniai portalai ju rankose…o Karsto komentaro taip kaip ir ekspertai.eu ir dar nepriklausomu kokiu portalu ar laikrastuku ne tiek daug skaito….skaito tik giliau mastantys….todel jauciosi toks bejegis…tesiog norisi begti is cia….bet kad pasaulyje visur del pinigu tiek neteisybes….ir vel atsiduri kazkokioje aklavieteje

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Pasirodo kad vaikas yra liudytojas o tiksliau nukentejusioji pedofilijos byloje , tai nesvarbų ir per TV-3 ir LNK žinias, komentatoriai , -svečiai lyg užbūrti , kalbą tik apie vykdymą… Kas tai ar suaugusiujų mano manimų , viešas vaiko kaip nukentejusiosis nepalaikymas..??? O tuo tarpų pas mus per žiniais pasakė kad skurdė ir asocialiosė šeimosė gyvena virš dvidešim tūkstančių vaikų….. man nėra žodžių…. visą tai suvokti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. per TV3 dar vienas vaikų psichologas kažkoks, muistydamasis kėdėje, aiškino, kaip suaugusieji nepasidalina vaiku, o kaukėtų apsauginių, pedofilijos bylos “geras psichologas” kažkaip neįžvelgia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tas muistalas kėdėje kažkaip pamiršo paminėti, kad čia ne šiaip buitinė vaiko nepasidalijimo bylelė, o kraupi penkių žmogžudysčių byla, mergaitės galimai tvirkinta pusseserė nežinia kur pradanginta, nežinia ar iš viso gyva, motušė saugoma apsauginių neaiškiu pagrindu ir t.t. Ar tas muistalas gali patvirtinti, kad gyva antroji mergaitė, jei ne – teužtyla amžiams, nes jis lygiai taip pat nežinos ir apie Kedytę
   , nes ne jis už ją atsakingas.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Jeigu Stankunaite jai sukelia baisius prisiminimus, kodel nesukele mergaitei video kuryba baisiu prisiminimu? juk ten mergaite nei veme, nei kratesi? atvirksciai, straksejo, buvo linksma,,,, galetumet pasidomet aplamai kokios reakcijos isnau…dotu sexsualiai vaiku, jie visi elgiasi atvirksciai, nei mergaite video,, kaip kokia filmo zvaigzde ji ten..o Venckiene galejo rimciau i ta video paziuret i…r iskirpt,,, nuo 6min40, kur mergaite pasakoja, kad ja zagino , o ne laize!! pamirso? ar pirmiau kure zaginimo fakta, bet suprato, kad lengva irodyt? labai ziauriai atrodo,,,, o ginekologines expertizes nedare, kalbama ne apie laizyma!Visom cia pasibaisejusiom ir besigedinanciom, ziurek, kad pacios baisetis nepradetumet, kaip suzinosit daugiau, o netik ka Venckiene sako:))Koks tavo reikalas Zita is ko ji vaika islaikys?, beto nutartyje yra dalis, kad ja pasirupins Valstybe, nes ji kalta, kad nuzude jos seseri ir vaika ateme per3dienas su fals pazyma, ir saugo ja nuo zudiku, kurie nuzude Usa, Milini ir kitus, o organizatore jei pasirodys Venckiene? kas labai tiketina taip ir bus, ne is meiles ji ikalinus laiko mergaite, ir cia komentuojanciam Raimondui is UK tikrai ziniu stinga, nes jis zino tik Venckienes nuomone:))Maziau cypsekit, nes paskebus teisesaugai irodymus ir faktus galit patys zudytis pradeti,,,,, VAIKAS NEMELUOJA, NES ITAKOTAS KARTOTI!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • gerb.pedofile.Juk jau prašiau neklaidint Prisiekusiųjų Tarėjų.Vaikas nemeluoja.Juk yra skirtumas ar Senelis Šaltis Naujiems Metams tau atneš Berijos iškamšą,ar iš Kondratjevo gausi nuosprendį už meilę vaikučiams.Kažin ar abiem atvejais tamstą pykins.Bet antru atveju,tai jau Tikrai.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...