Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 29 Trečiadienis
 

Neringa Venckienė – potenciali grėsmė „paulauskininkams“ per Prezidento rinkimus?

2013-12-21 16:34 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (569)

Politiniuose kuluaruose baiminasi, kad N.Venckienė nedalyvautų Prezidento rinkimuose, nes ji gali susirinkti protesto elektorato balsus. KK nuotr.


Kristina Sulikienė

„Paprastam“ piliečiui turbūt nesuvokiamos tos Seimo rokiruotės: tai atiminėja teisinę neliečiamybę Neringai Venckienei, tai paskui, kai matyt, garsiosios bėglės populiarumas kiek nuslopo, pradeda atiminėti Seimo nario mandatą. Prieš metus Seimas su įvairiausiomis institucijomis atiminėjo vargšę brolio mergaitę. Atiminėjo ir pinigus per įvairias bylas ir baudas.

Toks įspūdis, šiai valstybei su jos keista valdžia vis ką nors reikia iš Neringos Venckienės atimti, tik, žvelgiant pagal fizikos dėsnius, norisi paklausti: ar nebręsta koks nors atoveiksmis į šitą neatodairišką atiminėjimo procesą?

Apkaltos procedūros Seime metu konservatorius Andrius Kubilius labai tvirtu tonu, stengdamasis išlaikyti šaltakraujiškumą, aiškino, jog čia iš viso yra darbo teisė pažeista, žmogus neina į darbą, ir turi būti atleistas. Nes nenori eiti į darbą.

Staiga šitokiam uoliam konservatoriui paoponavo Viktor Uspakich, pasakydamas, jog labai jau įdomūs yra konservatoriai: kai N.Venckienė neva neina į darbą – ją reikia atleisti, o kai Ukrainoje protestuojama dienų dienomis, konservatoriai sako: kaip gerai, kad žmonės neina į darbą, važiuokime jiems padėti protestuoti.

„Ne jūs priėmėte Neringą Venckienę, ne jūs ir atleisite“, – gana aršiai pasakė V.Uspaskich. – „Jos darbdavys – Tauta, o ne jūs.“.

Iš tiesų – juk Neringą Venckienę išrinko ne Seimo nariai būti jų kolege – nors kad ir kaip jie jaustųsi „senbuviais“ prieš „naujokę“. Ją išrinko Tauta. Seimas dar pavasarį, balsuodamas dėl teisinės neliečiamybės atėmimo, galimai pažeidė Tautos valią – nes sutikdami „leisti suimti“, privertė Seimo narę bėgti iš Lietuvos – visi juk žinome, kokios kalėjimuose sąlygose, ir kiek „laimingų suimtųjų“ gyvenimą baigia… kilpose. Ir visais atvejais teigiama, jog patys – niekas nė netiria, kas ten už aukštų ir storų kalėjimų sienų vyksta.

Šitoks skubėjimas, netgi galimai pažeidžiant Seimo statutą ir Konstitucinio teismo nutarimus, kurie reglamentuoja išimtinius atvejus, kai Seimo nariui gali būti rengiama apkalta už akių – tai kai jis nuteistas ir atlieka bausmę kalėjime, o jo nusikaltimas įrodytas, ir dėl to nekyla jokių abejonių – yra keistas, ir verčia ieškoti kitų priežasčių.

Situacija su N.Venckiene nė iš tolo nepanaši į KT nutarime aprašytąją – jai net įtarimai nepareikšti, ji nėra apklausta. O prokuratūra net dorai nežino jos buvimo vietos.

Tam, kad seimūnai atrodytų teisūs, vienas dienraštis vis pastebi N.Venckienę kokiame nors Čikagos skersgatvyje – nors, šaltinių duomenimis, ji tikrai Čikagoje negyvena…

Ko gi bijo Seimo nariai, šitaip uoliai balsuodami tiek už teisinės neliečiamybės naikinimą, tiek ir už antikonstitucingumu dvelkiančią apkaltos procedūrą? Gali būti, jog labai bijoma Neringos Venckienės kandidatavimo Prezidento rinkimuose.

Kokie N.Venckienės koziriai, kad ir prieš Artūrą Paulauską? A.Paulausko „arkliukas“ bus kaip visada – „ištirti rezonansiniai nusikaltimai ir H.Daktaro pasodinimas“, tačiau Tauta seniai teisėsaugos pasakomis netiki. Tauta labiau linkusi į neteisingumo patirties pusę – nes nuo to kenčia kas antras šalies gyventojas, pusantro milijono ikiteisminių tyrimų, kuriuose skęsta Tauta, rodo teisėsaugos totalų išsigimimą ir piktnaudžiavimą – apie ką nuolat ir kartojo Neringa Venckienė. Artūro Paulausko populistiniai šūkiai, jog Lietuvoje teisėsauga puiki ir viską ištyrusi, nėra labai stiprus rinkiminis argumentas.

Neringa Venckienė, nors ilgus metus dirbo teisėja, ir buvo tarsi neteisingumo pusėje, visuomenės akyse yra patraukti tuo, jog su ja, apygardos teismo teisėja, sistema susidorojo pačiais žiauriausiais būdais – o ji nepalūžo, kėlėsi, ėjo, buvo išrinkta į Seimą, siekiant ją pasodinti už nežinia kieno nusikaltimus – dingo iš Lietuvos, kaip manoma, pasiprašė politinio prieglobsčio, sukėlė tarptautinį skandalą, parodė Lietuvą iš antidemokratinės pusės.

Kadangi iš Lietuvos yra išvykę arti milijono gyventojų, išvykusiems bei pasilikusiems ir kenčiantiems N.Venckienės istorija yra artima – nes beveik kiekviena Lietuvos šeima yra praradusi šeimos narį dėl emigracijos ar dėl persekiojimo. Todėl N.Venckienė turi labai didelius šansus ne tik tapti patrauklia kandidate Prezidento rinkimuose, bet ir patekti į II rinkimų turą – kad ir kokie „amžinieji“ vaigauskai sėdėtų VRK.

Todėl gana negrabiai, antikonstituciškai ir nervingai yra „kepamas“ „Pakso scenarijus“ – tik kad aplinkybės visiškai ne tapačios.

O ir pats Seimas, susigalvojęs paminti Konstituciją, ir surengęs apkaltą Seimo narei už akių, prašyte prašosi apkaltos, arba, paprasčiau tariant – paleidimo. Tik kad apie priešlaikinius rinkimus jie tik ir tesvajoja. Geriausias atpildas tokiam Seimui būtų jų ujamos ir gujamos kolegės grįžimas kandidate Prezidento rinkimuose.

Ir jeigu kas nors rėks – juk ji turi būti teisiama pagal šešis kaltinimus, tegul pasiklausinėja Čikagos priemiesčiuose, kas toks prieš šešiolika metų turėjo būti teisiamas pagal bylą, kurioje buvo trys tūkstančiai nukentėjusiųjų? Ir ar nors vieną sakinį parašė vienas dienraštis – nors JAV turėjo patikimų šaltinių, kurie suteikė visą medžiagą apie „šlepetės“ nuotykius aplinkosaugos projektuose? O aplinkosaugos projektai – tai nes tas pats, kas „statymas mergaitės prie lango“ ar „policininko sumušimas“.

Todėl Neringa Venckienė turi visus šansus įstoti stipria kandidate, nes jeigu nedrįso paliesti šlepečių nei šita, nei „ana“, užatlantinė valdžia, vadinasi, nelies ir N.Venckienės. Todėl ir bandoma pasitvarkyti antikonstituciniais metodais – tegul, panašiai kaip R.Paksas, paskui bylinėjasi Strasbūruose – per tą laiką populiarumas nukris, o Paulauskas gal ir paprezidentauti spės – mąsto strategai, beje, kai kurie sėdintys būtent violetine spalva pažymėtoje frakcijoje…

Komentarai

 

 

 
 1. Neringa Venckiene nera JOKIA POTENCIALI GRESME nei Paulauskui , nei Grybauskaite , nei Balcyciui ….Ji nera gresme …. Ji yra besislapstanti kriminaline nusikaltele , bijanti iskist nosi is savo urvo…………………….

  Thumb up 72 Thumb down 21

  • čia iš tos pačios operos “kedys šaudė vienas”, taip ir db “nusikaltėlė besislapstanti” nu kur įrodymai? nuosprendžiai, ir t.t.??

   Thumb up 72 Thumb down 3

 2. KRISTINAI

  Žinai, aš, būtų mano valia, ir tą tavo bylą ištirščiau žaibiškai….Bet….Dėl KK tau teks nusiginkluoti. Į draugus nesiveržiau, nes tu ištekėjusi……..

  Thumb up 72 Thumb down 5

 3. KRISTINA APANAVIČIŪTE- SULIKIENE, – NORI TAIKOS? TUOMET VIEŠU STRAIPSNIU ATSIPRAŠYK KK REDAKTORĖS,, KK BENDRAŽYGIŲ,, KK SKAITYTOJŲ

  Kristina,,- žodis,- tikrai ne žvirblis. Jei gini nuo sisteminės kadrų rotacijos žaidimų nukentėjusius žmones,- tai garbė tau. Bet ar pati išsamiai supranti, ką tau duoda tie pertekliniai kontaktai, į kuriuos įsivėlei per savo “karjeros” pradžią?
  Per perteklinius kontaktus tu stojai į atviros išdavystės kelią, tapai nešvariausių sistemos žaidimų prieš KK dalyve.. Ir tai įvyko ne vakar, ir ne prieš metus. Kristina,- tavim manipuliavo. O manipuliuojamas žmogus visada mano, kad jis elgiasi itin savarankiškai…
  Kristina, tave tikrai gerbiu už pagalbą žmonėms, pilietiškiems jau tuo, kad beginkliai stojo prieš represinį aparatą. Ir tai- be veidmainiavimo. Bet privalai VIEŠAI pasiaiškinti, dėl ko dergei ( keturis mėnesius ! ) KK ir jo Redaktorę.
  Kai mane kviesdavo į apklausas, niekad neieškojau advokatų. Kai kvietė dėl Ūso ( mitinge tariau, kad jam vieta kalėjime), dėl Panevėžio “Dorsimus” apsaugininkų (jų kaltė buvo pripažinta), visada suvokiau viena- Į EŠEFOTĄ EISIU VIENIŠAS.
  Taip ir toliau daryčiau, Kristina, jei kokia šušera išdrįstų man bylą iškelti…..Tik be advokato,, tik save ginti…..Tik taip……Tik nuo to prasideda kova…
  Kristina, šiaip įdomu būtų su tavim kada pasikalbėti, padiskutuoti, kaip su specialiste. Esu užgniaužęs dvi bylas, prieš mane iškeltas.
  Tačiau,- parašyk viešai, dėl ko ir kokiais sumėtimais juodinai KK ir jo Redaktorę, ir tada priekaištų tau neliks.
  Nusiginkluok, ir prisipažink viešai, ko tu siekiai su savo akivaizdžiai matomu “nuomonių blaškimu” KK? Ir parašyk atvirai, Tada ir bus Taika. Kitaip bus visada žmonėms priminta tai, ką tu rašiai…..O ateity bus priminta tai, ką žinau apie tave, deja….

  Thumb up 72 Thumb down 5

 4. db paišaisi autorei jau į draugus? “įdomu pasikalbėti, t.t.”.
  Kodėl tu pačios giegie nepaklausi? kodėl čia viskas įvyko?
  kitas dalykas, kodėl tu viešai mėgsti aiškintis santykius, tu nenori jai privačiai parašyti? ir paklausti? kodėl tu siautėji kelinta diena komentaruose?

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • O gal yra galimybė susitikt su tavim, Kristina? Galimybės kaip ir nėra, nors aš ir Kaunietis….:)
   :)

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • nieko nesuprantu – tai ant pagirių paišosi į draugus, po visų grasinimų?
    nemanau saulelydi, jog gali buti patrauktas i sali, jeigu bandytum prisesti prie to paties staliuko – saugumo sumetimais, nes esi grasines ne viename komente?

    Thumb up 72 Thumb down 1

  • Į tavo klausimus jau esu atsakęs. Bet pridursiu. Kai viešai išdrįsi atsisakyti savo nesąmonių, kai viešai parašysi apie LL taip, kaip rašei apie mūsų KK, – tada ir bus matyti…..

   Thumb up 72 Thumb down 2

    • Bet ir tau nepriklauso….O aš buvau ties ištakomis. Ir neleisiu tau KK užvaldyti

     Thumb up 72 Thumb down 1

     • Remiantis Biblija, mums iš viso šioje žemėje niekas nepriklauso. Ar buvę kontoriniai bent per Kalėdas skaito bibliją, a?

      Thumb up 72 Thumb down 0

 5. ir dar – jeigu tu saulelydi “buvai prie laikrascio istaku”, tada viskas tvirtinasi, jog tai yra kazkieno projektas. ir aciu dievui, jeigu atsikrate “istocnikais”

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. KRISTINA APANAVIČIŪTE- SULIKIENE, – NORI TAIKOS? TUOMET VIEŠU STRAIPSNIU ATSIPRAŠYK KK REDAKTORĖS, KK BENDRAŽYGIŲ, KK SKAITYTOJŲ

  Kristina, žodis,- tikrai ne žvirblis. Jei gini nuo sisteminės kadrų rotacijos žaidimų nukentėjusius žmones,- tai garbė tau. Bet ar pati išsamiai supranti, ką tau duoda tie pertekliniai kontaktai, į kuriuos įsivėlei per savo “karjeros” pradžią?
  Per perteklinius kontaktus tu stojai į atviros išdavystės kelią, tapai nešvariausių sistemos žaidimų prieš KK dalyve.. Ir tai įvyko ne vakar, ir ne prieš metus. Kristina,- tavim manipuliavo. O manipuliuojamas žmogus visada mano, kad jis elgiasi itin savarankiškai…
  Kristina, tave tikrai gerbiu už pagalbą žmonėms, pilietiškiems jau tuo, kad beginkliai stojo prieš represinį aparatą. Ir tai- be veidmainiavimo. Bet privalai VIEŠAI pasiaiškinti, dėl ko dergei ( keturis mėnesius ! ) KK ir jo Redaktorę.
  Kai mane kviesdavo į apklausas, niekad neieškojau advokatų. Kai kvietė dėl Ūso ( mitinge tariau, kad jam vieta kalėjime), dėl Panevėžio “Dorsimus” apsaugininkų (jų kaltė buvo pripažinta), visada suvokiau viena- Į EŠEFOTĄ EISIU VIENIŠAS.
  Taip ir toliau daryčiau, Kristina, jei kokia šušera išdrįstų man bylą iškelti…..Tik be advokato,, tik save ginti…..Tik taip……Tik nuo to prasideda kova…
  Kristina, šiaip įdomu būtų su tavim kada pasikalbėti, padiskutuoti, kaip su specialiste. Esu užgniaužęs dvi bylas prieš mane iškeltas.
  Tačiau,- parašyk viešai, dėl ko ir kokiais sumėtimais juodinai KK ir jo Redaktorę, ir tada priekaištų tau neliks.

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • Mielas bendražygi, šiai autorei irgi buvo lygiai dvi bylos, pagal keturis straipsnius, kodėl tu galvoji, kad tu kenti vienas? Vieną bylą kėlė pats komunisto išpera renatas, kitą – šiušera raudona piniginė.
   BYla kabėjo iki šių metų spalio, pradėta pernai kovą, pagal komsomolkės liudijimus.
   Kodėl buvo pikta antr giegie? nes pas ją str, jai nieko, ji ne prie ko, ji ten bendrauja su visais, tačiau dėl šitų bylų iš viso neužtarė. Natūralu. Ir tiek. tačiau ir jai buvo keliamos bylos. Tačiau tu atsiradai baisiausiai kaip autorius būtent kai K.A. iškėlė dvbi bylas, tai tu dabar guodiesi? tai ačiū dievui, kad ir tave patampė gerai. Jeigu vaidini kad išsikapstei savo jėgom, tai ji
   Irgi išsikapstė savo jėgomis,
   Niekaip nenuėmė antros bylos, nuėmė tik tapus stam tikros struktūros dalimi ir pagrasinus dėl galimo šantažo ir kliudymo dirbti su slapta medžiaga, supratai?
   Va taip va, saulėlydi. niekas čia su tavimi nesipyksta, ir niekas nenori taikos, ten kur nėra karo.

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • tu visiskas sutrauka, kai isivaizduoji, jog “pertekliniai kontaktai” del laikrascio. tu geriau pasidomek kas yra autores seima ir nuo keliu metu ji apsupta “pertekliniu kontaktu” tada nusisnekinek, okei?
    kad pazista uzsienio spionus, cia ne tavo ir ne laikrascio nuopelnas, o to, kad mokesi CZV teises mokykloje, neaisku tau ? blemba, atrodo diedas nedurnas, bet nusikalba juodai.

    Thumb up 72 Thumb down 1

 7. APIE “SNORO” AFERĄ TRUMPAI

  CITUOJU: Prokuratūra 38 metų V.Antonovą ir 55 metų R.Baranauską kaltina turto pasisavinimu ir finansiniu sukčiavimu stambiu mastu – jie kaltinami iš „Snoro“ sąskaitų į asmenines sąskaitas Šveicarijos bankuose perpumpavo bemaž pusę milijardo eurų (apie 1,7 mlrd. litų).

  J.Hardy teigė, kad būtent šia vagyste abu bankininkai ir sužlugdė jiems priklausiusį „Snorą“: „Ar pinigai dingo iš banko? Taip. Kur jie? Atsakysiu – šveicariško banko „Julius Baer“ ir kitų bankų sąskaitose, priklausančiose kaltinamiesiems.“

  Kaltinimuose teigiama: nuo 2008-ųjų rugpjūčio iki 2011-ųjų birželio V.Antonovas ir R.Baranauskas atliko daugiau kaip 30 didelių pervedimų į asmenines sąskaitas bankuose „Julius Baer & Co AG“ ir „HSBC Private Bank SA“. Pervedimų sumos – nuo 10,6 mln. JAV dolerių iki 74 mln. eurų. Iš viso V.Antonovas atliko 27 pervedimus į savo sąskaitas, o R.Baranauskas – 6.

  AR REIKĖJO DAR LAUKTI?

  Thumb up 72 Thumb down 2

 8. Mielas saulėlydi,

  malonu buvo skaityti tavo konspiracijos teorijas, apie dirbtinai keliamus komentavimo skaičius, tačiau nepatingėjau ir rankiniu būdu suskaičiavau tavo komentarus po šiuo straipsniu. Jų yra lygiai 102 .Sveikiname laimėjus komentavimo konkurse, kurį pats paskelbei, pats vedei, ir pats leimėjai
  Nuoširdžiai tavo
  Kontora

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. 2013-12-20 21:13 IP: 78.158.25.130
  kai tokie esate atkaklus issigimeliu iskrypeliu pedofilu ir pedarastu gynejai,protiskai labai stiprei issivyste tai jus mums letai mastantiems isaiskinkite.Kaip taip iseina kad motina sutenere na pagal jus protinguosius sventosios isikunijimas,bet reikejo istarabaninti net uz respublikos ribu,motina sutenere ir bejiege DEIMANTE paskelbe valstybine paslaptimi.Ko taip bijosi issigimeliu iskrypeliu pedofilu klanas,ar kad neivardintu tikrojo AIDO kuris siuo metu apsivercia belarusijoje?Ar kad motina sutenere smaukunaite uzgerusi neissipasakotu kas uzdubasino pedofilu pedofila A.USA?Na o pamenate kaip ji sauke,turiu zirkles pedofilu padovanotas uz 1000lt.turiu raudona pinigine su daug ir didelem kisanem,paleiskite mane ir as motina sutenere kelsiu LIETUVOS ekonomika.Tai dabar tokia darbscia lietuvos ekonomikos keleja istarabanijo velnei zino kur?Gal isigando kad su tokia motinos suteneres entuziazmu gali lietuvos ekonomika aplenkti Amerika?

  Thumb up 72 Thumb down 4

   • Tai ką, Kristina, pritempei komentarų savo straipsniui skaičių iki 500 ?
    Kaip bebūtų, tu esi įdomus “tyrimo objektas”. Tu tiesiog KLASIKĄ išreiški…:)
    :)

    Thumb up 72 Thumb down 3

    • serioga, tu kazkoks pas mumi keistas: juk didžiausią komentarų skaičių sudarei tu. O gal tu išvesi konspiracijos teoriją, jog saulėlydis tai ne tu, o autorė? nu tu ir indomus pas mumi kaime. Netgi už Babą įdomesnis :)

     Thumb up 72 Thumb down 2

     • Kristina, visų pirma, aš ne pas “mumi”, t.y. tikrai ne pas tave. Gal vis dėlto su “pas mumi” palūkėkim…
      Aš ir neteigiau, kas ką padarė. Rašiau, jog pritempei…:)
      :)
      Žinai, nepatikėsi, – bet tikrai visada buvai man įdomi. Gerai, per šventes- paliaubos, bet….na matau aš, ką tu darai, ir tiek…Gali kaip tik nori mane apibūdint, nes į krosnį vis tiek neįdėsi.
      Ir dar. Linkėdamas tau gerų švenčių, teigsiu, jog teisės klausimais su tavim buvo įdomu diskutuot ( str. apie b alsas.lt), ir niekad tavęs nenuvertindavau pradedančios teisininkės kontekste. Negana to, gerbiu tave už pagalbą sistemos kadrų rotacijos įkaitais tapusiems žmonėms. Pats būdavau apklausose ir dėl Ūso, ir dėl saugos tarnybos Panevėžy sužaloto žmogaus ( pastarojoj byloj teisybė rasta, bet iš dalies, apsaugininkai nuteisti, o dėl manęs melagingo įskundimo tingėjau rašyt pareiškimą). Jei tokį darbą dirbi, jei gini žmones nuo jiems patiems nesuvokiamų “vėtrų”,- tai garbė tau už tai…
      Bet kuo čia dėtas KK, prie kurio ištakų tu nebuvai, Kristina? Gal mėginkim tai išsiaiškint?

      Thumb up 72 Thumb down 1

     • o tau neatrodo, jog tu pirma turėtum su giegie išsiaiškinti?tau gal ten akcijų priklauso, kad tau atrodo, jog tu gali spręsti tematiką, autorius, ir t.t.?
      Tai vėl rašo šitos autorės tėvas popieriniame KK – ir šitą pražiūrėjai, vaivai…
      Tavo be to kliedesiai komentaruose, jog autorė infiltrantas į čia, nes tipo priklauso konservatoriui partijai: o tu nepagalvojai, kad yra iš viso atvirkščiai? jog infiltravusis tuos degradus pastebėti, o pažiūros jos labiau centro ir netgi į kairę? Kas tau yra sokolovyčiau?

      Thumb up 72 Thumb down 2

 10. -…jei tu gyva esi,
  atplauki balta pieno puta.

  …arba brolelis Paulauskas atjos ant Zalio Zirgo
  ir lieps raganai Dalytei rankyte zirgui suduoti.
  Stai ir pasaka baigta.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 11. Baboms sysalams linkiu nesulaukti kitu kaledu ir baigti savo nesamones, garbinant sysalus.

  Thumb up 72 Thumb down 4

 12. RETRO 2012-08-22

  Manau, kad tiesos ir teisingumo siekianti visuomenės dalis labai daug tikėjosi iš “Permainų koalicijos” ir dar daugiau iš jos vedančios jėgos TS LKD partijos. Net ir po TPP skilimo, kai vargais negalais pavyko išsaugoti valdančios koalicijos trapią daugumą Seime, daug kas galėjo viltis, kad “kalnus pavyks nuversti”. Kai kas energetinio saugumo srityje pavyko nuveikti, reikalingi projektai ir svarbios sutartys jau pajudėjo ir tai teikia vilčių. Netgi sunkus krizės laikotarpis nesužlugdė ekonomikos taip, kai tai atsitiko kai kurioms ES šalims senbūvėms. Visuomenės dauguma, manau, įvertino Vyriausybės pastangas stabdant LEO aferiūkštę, bandymus aiškintis FNTT žlugdymo įtakas ir netgi “Snoro” bankrotas buvo priimtas kaip skaudi būtinybė. Pedofilijos ir žudynių skandalas galėjo tapti dar vienu stimulu sutelkiant “Permainų koalicijos” gretas. Tačiau netapo… Kas labiausiai įtakojo TS LKD frakciją, kad ji vangiai reagavo į sudėtingą situaciją teisėsaugoje? – tiksliai nežinau. “Stovėjimo po medžiu” pozicija atnešė politinei dešinei nemažą žalą dar ir dėl to, kad kairiųjų jėgų valdoma žiniasklaida net ir Klonio gatvės “šturmų” atveju nebandė kaltinti “tabu” trijulės LSDP – TT – DP, netgi valdančioje koalicijoje esančių liberalų, o visą kaltę už moralinius svyravimus suvertė ant TS LKD vadovų atsakomybės. Suirzę teisėsaugos institucijų pareigūnai “D.Kedžio istorijos” eigoje pasistumdė tarpusavyje, bet monolitą tarpusavyje ir su kairės jėgomis išlaikė. Tad dabar iš šiokio tokio laiko atstumo nesunku pasverti kas buvo už ką galingesni.

  Prezidentės siūbuojanti pozicija vargu ar nuosekliai buvo neutrali. Kai ji “nusiplovė rankas” net ir viešai spaudoje apkaltinta esanti “Garliavos banditų “stogu”, tapo aišku, kad ryžtingos pertvarkos teisėsaugoje niekas net ir nesiruošia daryti. Seimo pozicija išryškėjo dar tada, kai po pirmų ryžtingų žingsnių, įvertinant pareigūnų nekompetenciją minimo skandalo atveju, komisijos darbas buvo sustabdytas ir iš esmės neatnaujintas. Dar aiškiau tapo tada, kai Seimo ryški dauguma net nesutiko svarstyti E.Žiobienės atsistatydinimo pareiškimo, taip pažeidžiant Seimo Statutą ir pademonstruojant labai savitą etikos ir moralės supratimą. Jau tada vertėjo visuomenei suvokti, kad Seimo dauguma (išskyrus pavienius narius) rezignuoja ir politiškai nepajėgi spręsti konfliktinės situacijos bent jau politiniame lygmenyje, kuris yra Seimo kompetencijoje. Su nuostaba galėjome stebėti kaip darbavosi laikinoji Seimo komisija N.Venckienės teisinio imuniteto atžvilgiu. Vieno balso persvara priimtas sprendimas išvirto Seime į triuškinantį balsavimą. Labai abejoju ar visi dešinės politikai nuoširdžiai pasitarė su savo sąžine. Manau, kad tik kai kurie, kurie išdrįso turėti savo nuomonę. Esu įsitikinęs, kad ši politinė dešiniųjų klaida gali turėti netgi sunkesnes pasekmes, negu kokių darbiečių pakvietimas į valdančią koaliciją ar blaškymasis vetuojant prezidentės pakeistas Pilietybės įstatymo pataisas.

  Visoje šioje naujoje situacijoje labiausiai glumina tie, kurie į “Drąsos kelio” partiją žiūri, kaip kažkokią galingą gelbėtoją. Atseit, naujokai laimės rinkimus ir tada visiems tiems parodys… Toks nebrandus mąstymas galėjo pastūmėti atskirus ryškesnius DK kandidatus “kibti į atlapus” rinkiminėse apygardose konservatorių lyderiams. Tai gali labai džiuginti neokomunistines jėgas, kurioms tokia, niekur dorai nevedanti priešprieša palengvintų rinkimines kovas. Nebus nei “balto žirgo” su gelbėtoju, nei fanfarų. Verčiau reiktų stebėti, kad nebūtų atstumtas “Trojos arklys” iš kurio galėtų pasipilti “įtakoti niekada nebūna buvę kadrai”. Tokių mūsų šalelėje jaučiamas vis dar ryškus perteklius. Gerbiu N.Venckienės, A.Patacko ir kitų jų bendražygių (visų neišvardinsi) pastangas siekiant pozityvios eigos šalyje, tačiau net ir jiems verta atlikti gilesnes analizes apie tolimesnes politinės raiškos perspektyvas. Jei tokių analizių nebus, taktika gausis nebrandi ir tai gali neigiamai paveikti galutinius rezultatus.

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • RAKTINIS SAKINYS-

   “….Pedofilijos ir žudynių skandalas galėjo tapti dar vienu stimulu sutelkiant “Permainų koalicijos” gretas. Tačiau netapo… ”

   Būtent ! “Violetinė revoliucija” ir buvo inspiruota, siekiant sustiprinti dešiniųjų pozicijas. Bet tai nepavyko. Ir tada dešiniųjų atstovai Seime ne tik kad “po medžiu” nestovėjo ( tai nuvalkiota Landsbergio metafora ), bet ir pirmieji ėmė daryti viską, kad būtų “baigta byla”. Nes aršiausiai elgiasi visada tie, kas siekia “apsikuopt paskui save”.
   Vėliau DK partija buvo užvaldyta kaip tik tų, kas slopino “violetinę revoliuciją”. Tačiau ši partija tapo jokios socialinės bazės neturinčiu dariniu.
   Dešinioji grupuotė evakavo Venckienę ( neaišku, kiek toli ), ir naudoja jos įvaizdį liaudies dėmesiui nukreipt nuo esminių politinių vyksmų….
   P.S. Kai bus atskleistos Medininkų, bei kitų “tolimų” įvykių “paslaptys”,- išryškės ir pastarųjų įvykių užkulisiai….

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • Va čia, tai be jokių užuolankų – tiesiai į dešimkę. Šaunuolis Saulėlydis! Daug dar „labai gražių dalykėlių“ turėtų tų „stovėjusių po medžiu“ išlįsti iš to drumzlino dugno į paviršių, jei tik atsirastų, kas tą užpelkėjusią kubiloidinę kūdrą gerai pamaišytų. Kol kas,atrodo, kad tas vienintelis maišytojas dar ilgai bus dvasių supančiotas. Ir kada ta maišyklė bus paleista, gal tik vienas Dievas težino. Šiuo momentu visiems esantiems valdžioje, viskas ir taip gerai, kaip yra, ir vieni kitų skandintis nepasinešę. Čia toks nūdienos politikų egzistencinis credo.

    P.s. Pikasėlis net nenorom, netyčia išsiduoda. Gal šventinė nuotaika tam užveda?

    Thumb up 72 Thumb down 2

    • Moja Baba zadurela nichevo nekushala
     ant kalnelio atsisedus heavy metal slushala

     Thumb up 72 Thumb down 2

  • o kaip ten su Mazeikiu nafta ,ar ne konservatoriai Wiljamsui atidave ?veikiancia gamykla kuri dabar nesa pelna Lenkams o ne Lietuvai.

   Thumb up 72 Thumb down 1

 13. Kedžiams ir Venckams, kokiuose pasviečiuose kas bebūtų, mudvi su Antaniene linkime prie Kūčių stalo gerai apgalvoti savo poelgius ir Naujaisiais Metais baigti kvailiojimus. Ir gyvenimas taps šviesesnis, ir priešų sumažės, ir atgaila tokia baisi nebeatrodys. Švenčių proga linkėtume kaltinimus kitiems, pradėti nuo savęs. Gerų švenčių!

  Thumb up 72 Thumb down 13

 14. Sausėldydi, tau visai nuvažiavo stogas….Tai či grasinimais švaistosi, tai vos ne kap kunijgas iš sakyklos varo..

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • Parodyk bent vieną grasinimą, žmogau ! O tai, kad žodis- ne žvirblis, ir jį galima ( ir būtina) priminti,- tai kas kita. Tuo tarpu…nei aš grasinau, nei aš tuos jos “šedevrus” kūriau, nei cituotus tekstus klastojau.
   Nereikia kratytis savo “darbelių”.. Ir versti juos kitiems…

   Thumb up 72 Thumb down 2

    • Na, aš kantrus….Bet įdomu, ką tu pasieksi, “lipdama per galvas”, teisininke….?

     Thumb up 72 Thumb down 2

     • klausyk pirma reikia galvą turėti kad tokias pastabas kažkam sakyti. tu gi eilinis buttheadas

      Thumb up 72 Thumb down 2

     • Nemanyk, Kristina, kad esi gudriausia….Nusiginkluok ir prisipažink, ko sieki …

      Thumb up 72 Thumb down 1

 15. ILGIAUSIĄ NAKTĮ SVEIKINAME ŠVIESOS KUPINĄ VILTĮ

  Artėja Kalėdos,- Viltinga Šviesos Atgimimo, Saulės Grįžimo diena….
  Kada kiekvienas iš mūsų itin trokšta Šviesos proveržio bei sveikina jį? Ogi Ilgiausioj nakty ….Juk ir Aušrą sveikiname tada, kai iki jos dar toli….Rimtimi, Viltimi ir…Tikėjimu, jog būtinai sulauksime.
  Kuo yra nuostabi būtent Vilties ir Tikėjimo Akimirka? Nes tai Sveikinimas Laukime, tai Kelrodės- Žvaigždės regimybė, kiekvienam tokia sava, ir tokia savita…O kokie mes būsime tos Aušros sulaukę, kai Šviesos ( laukimui pavirtus tikrove) spinduliai nustelbs Kelrodę,- tai jau kitas, pragmatizmo kupinas, klausimas. Ir priešingybė Ramybei….
  Tad palikime dabar tą “ateities pragmatizmo grimasą” už Vilties Laivo , plaukiančio aprimusia jūra, borto. Kad…kad nors akimirką nesiaustų putojančios bangos. Nuostabių Švenčių akimirką….Kai Ilgiausioj nakty Atgimstančią Šviesą sveikiname….
  Kalėdos, Naujieji Metai…Ir Kūčios su joms būdingu susikaupimu…..Kas mes? Kokie buvome, ir kokie tapsime? Kur eisime, dar nesulaukę to, ko trokštame atvirai ar paslapčia…..Viltis laimina DAR NESULAUKUSIUS. Gyvuosius bei išėjusius. DAR nesulaukusius, ir JAU nesulaukusius. Šiandien ir jie, jau nesulaukusieji, kartu su Vilties Keliu žengiančiais susės prie Kūčių Stalo. Ir papasakos, dar ir dar kartą į mus, DAR ŽENGIANČIUS prabildami- NEBĖRA TAMSOS, NEBĖRA MIRTIES ! GYVASTIES ŠVIESA LAIMINA JĄ REGINČIUS, JA TIKINČIUS, JĄ PUOSELĖJANČIUS…. IR TIK TAMSOS TARNAI VIRS VISO TO PRIEŠINGYBE…
  Kiekvienam iš mūsų,- savo gėda, ir savo šlovė. Ir kas, jei ne Ilgiausioj nakty atgimstanti Šviesa, išryškina tai?
  Per Kalėdas, per Naujuosius Metus linkime vieni kitiems Laimės….O kas gi yra toji Laimė?
  Laimė,- tai gebėjimas veržliai ieškoti atsakymo į lemtingą bei amžiną klausimą KĄ DARYTI? Ir visose srityse matyti būtent Laimės ir Lemties Simbiozė.
  Per šias Šventes linkėdami Ramybės, neturėtume linkėt “nusiraminimo”. Ir “susitaikymo”, susitaikėliškumu dvelkiančio. Ir ne tik todėl, kad tikrovės užribis alsuoja veidmainiavimo bei pataikavimo dvelksmu. O ir dėl to, kad tikroji Taika yra kaip tik priešingybė susitaikėliškumui. Tikroji Taika tampa Pažangos bei Darnos esme tik tada, kai ji išvaduota nuo fariziejiško veidmainiavimo bei pataikavimo….
  Be veidmainiavimo ir pataikavimo. Be klastos, apgaulės, be šūvių iš pasalų, be apsimestinių vaidinimų….Būkim savimi, savimi ir išlikime! Nesislapstydami, ir to neslėpdami….Ženkim pirmyn, pagal Sąžinę savąją. Ir nebijokim net išvydę šiame kely prarają, nes ją įveikti padės Kelrodė- Žvaigždė. Kiekvienam sava, kiekvienam savita.
  Ir atleiskime Artimui savo. Tik, kaip “nešventiškai” beskambėtų, išdavystės negalima atleisti. Nes, jei ją atleisi, tai būtent Tave išdavusieji pirmieji Tau už tą atlaidumą neatleis. Ir jei kiekvienas žengtų savo keliu, pagal Kelrodę savąją, be veidmainiavimo ir pataikavimo, tai ir išdavysčių nebūtų .
  Ir akmuo už nugaros klaikesnis už didžiausią akmenų griūtį. Ir šūviai iš pasalų neprilygs priešakinių linijų salvėms…..
  Nuoširdžiai sveikinu KK skaitytojus, KK Redaktorę bei KK redakciją su artėjančiomis Kalėdomis! Linkiu, kad kiekvieną akimirką sulauktumėt Sugrįžtančios Šviesos. Linkiu Tikrosios Taikos bei Darnos. Taip pat nuoširdžiai linkiu Tiesmukumo, Tvirtumo, Budrumo. Linkiu niekada nemesti Kelio dėl takelio, linkiu nuolat regėti savo Kelrodę- Žvaigždę….Tokią savą, ir tokią savitą…
  SU ARTĖJANČIOMIS KALĖDOMIS ! IR….KAD ILGIAUSIOJ NAKTY KELRODĖ ŽVAIGŽDĖ PAVIRSTŲ AUŠRINE….

  Thumb up 72 Thumb down 2

 16. O man regis, kad tai tau pats laikas nusiginkluoti. O “VINGIUOJA” ne SPAUDA, o AUTORIAI. Kodėl jie “vingiuoja” ? Matyt todėl, kad neturi savo pažiūrų. Kad “rašo taip, kaip jų prašo”. Arba užduotį vykdo…..Arba siekia pritraukti platesnę auditoriją.
  Beje, dažniausiai “vingiuoja” tie “rašytojai”, kuriems jų “žodis tribūnoje” yra svarbiau už pačius įvykius.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 17. Retai galima rasti A.Ūso garbės gynėjų komentarą, kuris prašosi rimtesnės diskusijos. Pateiksiu atvejį, kai net senas rašinys tai išprovokavo.
  ———————————————————————————————
  RADAU (pas delfistus)

  Respublika 2009 11 07
  2013-12-24 09:05 IP: 78.60.122.86
  Įtarimai N.Venckienei

  Kai D.Kedžio dukra neatpažino J.Furmanavičiaus, jos buvo paklausta, iš kur ji išvis žino apie tokį “Joną”. “Taigi teta Neringa (N.Venckienė – aut. past.) jo nuotrauką man rodė”, – atsakė mergaitė.
  Pradeda aiškėti, kad teisėja N.Venckienė buvo vadinamojo pedofilų skandalo epicentre nuo pat pradžių ir – kol kas niekas to negali paneigti – galbūt jo organizatorė. Tai liudija dar vienas daug sakantis faktas.
  Kai D.Kedys savo namuose filmavo dukrą, pasakojančią ir rankytėmis rodančią tai, ką jai liepė daryti tariami pedofilai, visam tam veiksmui, pasirodo, vėlgi dirigavo N.Venckienė. Bylą tiriantys pareigūnai net keletą kartų įdėmiai buvo peržiūrėję šį internete paskelbtą vaizdo įrašą su mažametės pasakojimo scena, tačiau nieko įtartina jame neaptiko. Kol D.Kedžiui talkinęs kompiuterių specialistas neatkreipė prokurorų dėmesio į vieną detalę. Antrame plane už mergaitės matėsi išjungtas televizorius, kurio tamsiame ekrane atsispindėjo visa tai, kas dėjosi už filmavimo kameros. Ogi ten stovėjo N.Venckienė ir rankų mostais rodė, ką filmuojama mergaitė turi daryti.
  N.Venckienė dirbo ne tik D.Kedžio kurjere. Ji pati buvo viešai prisipažinusi, kad brolio laiškus Seimo pirmininkei ir kitiems valstybės pareigūnams dvigubos žmogžudystės dieną į pašto dėžutę įmetė ji. Pareigūnai turi rimto pagrindo manyti, kad begalės D.Kedžio pasirašytų prašymų, pareiškimų, skundų apie “pedofilus” J.Furmanavičių ir A.Ūsą tikrasis autorius yra ne kas kitas, o ta pati N.Venckienė. Artimiausiu metu tikimasi gauti juridinius to patvirtinimus ir tuomet, kaip “Respublikai” sakė aukštas pareigas einantis pareigūnas, nenorėjęs viešai skelbti savo pavardės, prokuratūra turės vieną išeitį – kreiptis į Seimą dėl teisinės neliečiamybės panaikinimo Kauno apygardos teisėjai N.Venckienei. Vilniaus apygardos prokuratūroje svarstoma galimybė jai pateikti įtarimus dėl šmeižto ir kito žmogaus apkaltinimo padarius sunkų nusikaltimą.
  —————————————————————————————————

  ATSAKAU:
  Negalima kaltinti žurnalisto Arūno Jonušo, kuris pats buvo gerokai klaidinamas dar 2009, lapkričio 17 d. Tačiau verta tai prisiminti. Svarbiausia tai, ko mes norime pasiekti? Nustatyti tiesą ar ir toliau klaidinti visuomenę daline tiesa. Tame 2009m lapkričio 17d. Arūno Jonušo rašinyje yra ir dar kai kas. Priminsiu:

  ————————————– ————————————— —————————
  N.Venckienė: “Man, padėjusiai broliui ieškoti teisybės – įtarimai, o tiems – nieko?” – taip “Respublikai” sakė N.Venckienė, iš žurnalisto pirmą kartą išgirdusi apie Vilniaus prokurorų svarstymus jos atžvilgiu. “Jie (prokurorai – aut. past.) paėmė kompiuterį iš mano namų, jie paėmė kompiuterį tirti iš mano darbo. Bet paklauskit jų, ar jie buvo paėmę, kai to reikėjo, kompiuterius iš pedofilų? – jausmingai kalbėjo moteris. – 100 procentų, kad mergaitė buvo prievartaujama, žalojama, kad ji nefantazuoja, jokių abejonių nėra”.

  Teisėja nuo “Respublikos” net neslėpė, kad kartu su vyru broliui D.Kedžiui padėjo rengti teisinius dokumentus, kad vieną kartą buvo tame kambaryje, kuriame brolis filmavo dukrą. “Būtų keista nepadėti, kai sesuo ir jos vyras – teisininkai ir kai tiek brangiai kainuoja advokatų paslaugos. O komentuoti procesinių veiksmų aš negaliu, nes esu parašu patvirtinusi to nedaryti. Jie to tik ir laukia, – sakė ji. – Mums, net nukentėjusios mergaitės tėvui niekas neleido susipažinti su byla, o Ūsas turi viską – ir ekspertizės išvadas, ir apklausos protokolus. Kaip tai suprasti? Kaip rodo Aukščiausiojo Teismo suformuota tokių bylų praktika, net 60 proc. atvejų teismams pakanka mažamečio ar paauglio parodymų. Vaiką turi apklausti psichologas, kurį prokuroras po to apklausia kaip liudytoją. Net ekspertizės nedaromos, o mūsų atveju jos yra.”
  ————————————– —————————————
  P.s. Kiek teko skaityti spaudoje, mergaitė apie A.Ūso kai kuriuos veiksmus pirmiausia papasakojo savo senelei Laimai Kedienei. Vėliau tėvui, tetai, kaimynei ir net kelių ekspertizių metu ekspertams ir antstoliui. Nemanau,kad maža mergaitė yra tokia gabi artistė, kad tokiame amžiuje galėtų pasakoti ir rodyti apie visą tai ilgiau,negu kelios minutės. Montažas buvo padarytas iš atskirų epizodų, kuriuos galėjo iš jos pasakojimų priminti ir artimieji. Nieko čia tokio ekstradiciško įžvelgi nėra galimybių. Kai mergaitė eidavo pas ekspertus, jai artimieji gal paaiškindavo apie ką ji turi pasakoti, todėl ar reikia stebėtis, kad mažas vaikas nuo to savo liudijimus ir pradėdavo? Dabar tai bandoma pritempti kaip įrodymą, kad mergaitė buvo primokyta. Nebuvo tokių įrodymų ir, kiek buvo viešinta ta istorija, nėra ir dabar. Beje, jokia ne paslaptis, kad sesuo padėjo broliui rašyti skundus. Net teisiniame lygmenyje sudėlioti prašymai ir skundai , deja, liko be atgarsio. D.Kedys kaltindamas Vaikų teisių priežiūros specialistę R.Šalaševičiūtę, matomai, nežinojo, kaip ji buvo prispausta tų jėgų, kurios už jos iniciatyvas vaikų namuose norėjo jai net bylą kelti. Sparnai Rimantei buvo pakirpti… Keistoka, kad šiai damai apsauga buvo suteikta 2009m. spalio 5d. rytą beveik valandą anksčiau, negu D.Kedys išėjo ar pabėgo perspėtas iš savo namų. Ar toks perspėjimas buvo su noru panaikinti Drąsiaus alibi ar dėl to, kad buvo ruoštasi jį suimti namuose – nežinau. Gal M.Žalimas ką nors apie tai žino? Kaip aiškino N.Venckienė, didelis pluoštas nuotraukų mergaitei buvo parodyta po kelias valandas trukusios mergaitės apklausos. Mergaitė nepažino J.Furmanavičiaus, kaip ir A.Ūso, kuriam ūsai buvo pripiešti. Kažin, kodėl? Beje, A.Ūsui buvo leista atsišviesti visa, berods, 700 puslapių jo byla, šiai, berods, dar nepasiekus teismo posėdžių salės. Ar tai buvo teisėta?
  —————————————————————————-

  COPY (iš to pačio A.Jonušo rašinio): “Kauno apygardos teisėjo J.Furmanavičiaus ir Violetos N. nužudymą tirianti Kauno apygardos prokuratūra gavo ekspertų išvadas, kurios dar labiau sumenkino abejones, kas įvykdė šią dvigubą žmogžudystę. Iki šiol dar buvo svarstomos versijos, esą tai galėjo padaryti samdytas žudikas (operatyviniais duomenimis, D.Kedys rugsėjį tokio ieškojo – aut. past.) arba dar kažkoks D.Kedžio bendrininkas.

  Dabar abejonių nebeliko. Ekspertai ant nužudytųjų J.Furmanavičiaus ir Violetos N. kūnų aptiko D.Kedžio kūno mikrodalelių.?????????????? Jo DNR buvo nustatytas dar prieš porą savaičių iš jo asmeninių daiktų. ????????????Tai yra įkaltis, kurio nuginčyti beveik neįmanoma. (Ar tikrai taip buvo nustatyta?)

  Be to, tyrėjai jau turi įrodymų, kas vairavo baltos spalvos mikroautobusą iš nužudymo vietos į rajoną, kuriame gyveno kitas pedofilija kaltintas A.Ūsas. ??????? Tai – D.Kedys. Jo veidas neblogai matyti vaizdo įraše, padarytame vienoje iš Kauno gatvių esančia išorinio stebėjimo kamera.”?????????????????
  ————————————– ————————————–
  P.S. Lep. prokuroras Petrauskas ir jo pavaduotojas Kliunka spaudos konferencijoje, po Drąsiaus kūno suradimo, aiškino visai kitaip. Jie netgi aiškino, kad ant ginklo rasta Drąsiaus DNR, kas vėliau ekspertų taip pat buvo paneigta. Kodėl buvo visuomenė klaidinama?

  Thumb up 72 Thumb down 4

 18. Patikslinama cia kalbama buvo apie Deimante.K ir jos pusesere jei isvis tas vaikas dar yra.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 19. Kokia musu britki yra tauta visai nevieninga …
  Ar pagalvojete kur mergaites kaip ji deimante sutiks kucias ar pas ja yra eglute ar jei senelis saltis atnes dovanu taip kaip kitiems vaikams ar vaikas gal ne nesupranta kas kaip yra…… ir labai skaudu kai nezinai kaip tu mergyciu likimai klostosi ka su jomis daro ta isgama mama?????
  Stiprybes joms !

  Thumb up 72 Thumb down 3

 20. IR VĖL PRISIMINIMAI PO MĖNULIO PILNATIM

  2013-10-07
  Kodėl man visiškai nesvarbus „Venckienės klausimas“
  Kristina Sulikienė

  “…..Kodėl visa tai yra tik butaforija ir neturėtų būti svarbu – išsaugos ar ne Venckienė Seimo nario bilietą? Todėl, kad tiek mergaitės tema, tiek Venckienės tema „metama“ tarsi butaforija, kai norima užmaskuoti valstybines, o neretai – ir globalines temas.
  Kaip jau ne kartą esu rašiusi kitame laikraštyje -Garliavos tema, visokie tariami skandalai, ištraukiami tada, kai reikia maskuoti tikrus, baisius įvykius, ir milijardines aferas…..”

  TIK VA PROBLEMĖLĖ IŠKILO. “Kitame laikraštyje” apie dėmesio nukreipimą nuo milijardinių aferų tikrai buvo daug rašoma. Bet ir autorė, apie tai rašiusi, buvo KITA. Tikrai ne Kristina. Tad, negeisk svetimo, kaip sakoma….

  Thumb up 72 Thumb down 2

 21. As netylesiu cia taip nebus nebaisu nei kalejimas nei mirtis begsiu iki galo. Stiprybes Kedziams.

  Thumb up 72 Thumb down 5

 22. KRISTINA SULIKIENĖ IŠAIŠKINO, “KĄ IŠ TIESŲ TALŽĖ POLICIJA”

  Kopija iš LL

  2013-10-07
  Kodėl man visiškai nesvarbus „Venckienės klausimas“
  Kristina Sulikienė

  …..Ar niekada Garliavos saugumo bendradarbiai nesusimąstė, jog jie jau keleri metai yra tapę saugumo dalimi, o prieš juos kovojusi policija iš tiesų talžė ne juos, o viską apraizgiusį saugumą, kurio doras pareigūnas nekenčia visa širdimi ir visa siela? („Saugumas pagrobė mums skirtą pastatą“,- guodėsi Vilniaus 5-ojo PK pareigūnai, metų metais turėję sėdėti elektros skydinėje – tačiau šių jų žodžių į interviu vieno laikraščio redaktorė, aišku, nepraleido, nes saugumas, jos nuomone – šventas. Tarybiniais metais turėję būti gimdymo namai Vilniuje, Viršuliškių laukuose, vėliau turėjo virsti Policijos komisariatu, tačiau saugumas užčiuopė gerus pinigus, pagrobė pastatą, apsitvėrė nerealaus dydžio teritoriją, pastatė kone kalėjimą, vykdo tariamai žvalgybinę veiklą, važinėjasi tamsintais langais mašinomis, ir net nesugeba jokios priedanginės įmonės vaizduoti – rėkte rėkia, jog čia sėdi saugumiečiai.)
  Tiesa, tie patys policininkai, prokurorai ir teisėjai vėlgi yra to paties saugumo – tik galimai kito, prezidentinio arba KGB, flango , įrankiai – tačiau jie tiki, panašiai kaip ir vienas tariamai „antisisteminis“ laikraštis, jog yra kovojama už „laisvą Lietuvą“. ….”

  Taigi, dar spalio 7-ją, ši autorė vis “pašaudydavo” į KK. O praėjus vos savaitei, spalio 15, jau ėmė vėl tame, anot jos, “tariamai antisisteminiame” KK..
  O autorės minties raidą ir stilių tevertina patys skaitytojai. Tiek “prijaučiantys Garliavai”, tiek ir “neprijaučiantys”.

  Thumb up 72 Thumb down 3

  • tu turėtum geriau žinoti, kodėl spauda vingiuoja, ir vėtrungiuojasi.
   Nesinervyk, ATidirbai, išėjai į atasrgą, po mūšio ginklais nemojuojama

   Thumb up 72 Thumb down 2

   • O man regis, kad tai tau pats laikas nusiginkluoti. O “VINGIUOJA” ne SPAUDA, o AUTORIAI. Kodėl jie “vingiuoja” ? Matyt todėl, kad neturi savo pažiūrų. Kad “rašo taip, kaip jų prašo”. Arba užduotį vykdo…..

    Thumb up 72 Thumb down 2

    • o man atrodo kad tu užstatęs automatinį komentavimą. Ir varai tuos pačius sakinius. Pikaso lygio esi

     Thumb up 72 Thumb down 1

 23. TAI ” ĮDOMI” KRISTINAI SULIKIENEI VENCKIENĖ, AR ” NEĮDOMI” ?…

  Kopija iš LL ( 2013. 10. 07 );
  2013-10-07
  Kodėl man visiškai nesvarbus „Venckienės klausimas“
  Kristina Sulikienė

  ……Kova baigta. Garliavos judėjimo nebėra. Venckienė neaišku kur. Tik ką žmonėms apmulkinti sugalvos saugumas, kuriam dega „sėdimoji“? Žmonės turi būti atsargūs ir pasiruošę, nemiegoti toliau ant „vienos temos“, nes kenčiančių Lietuvoje yra labai daug, apginti nesugeba net artimiausi žmonės. Kalbu ir apie vaikus, ir apie teisėsaugos persekiojamus žmones. Kalbu, deja, ne teoriškai.
  Todėl ar apkalta bus, ar nebus tos partijos, kurios niekada nepalaikiau, vedlei apkaltos ar ekstradicijos, man visiškai neįdomu. Neįdomi ir saugumo sukurta ir strateguojama tema.
  Neįdomu, kada N.Venckienė grįš į aktyvią politiką, nes ji ne politikė. Ir nieko ten nenuveikė – neapgynė nei vieno vaiko. Nei ji, nei jos gerbėjai. ….

  Thumb up 72 Thumb down 7

  • Taip, sėdėjimas ant vienos temos labai pavojingas, kai jis ne laiku., Tačiau laiku ir vietoje, pakomentuoti kai prasideėjo rinkimų kampanija, ir paklausti kur dar viena kandidatė – čia ir laiku, ir vietoje

   Thumb up 72 Thumb down 1

 24. KADA GI ŠIO STRAIPSNIO AUTORĖ BUVO NUOŠIRDI?

  Kopija iš LL:
  2013-10-07
  Kodėl man visiškai nesvarbus „Venckienės klausimas“
  Kristina Sulikienė

  “…..„Užzombintas“ Garliavos judėjimas, nesugebėjęs nuo Garliavos šturmo išgelbėti nei vieno vaiko, niekur nesikišęs, nieko naujo nesukūręs, turi tapti dar viena Lietuvos specialiųjų tarnybų žinute žmonėms – jog nieko Lietuvoje pasiekti neįmanoma. Tie „užzombinti“ žmonės, beje, neturi teisės sužinoti nei tikrosios Neringos Venckienės (ji laikoma „šventa“), nei jos brolio biografijos – kodėl Drąsius Kedys pažinojo galimai saugumo infiltrantą Darbo partijoje? Kodėl taip žiauriai ir tragiškai persipynė jų keliai, kodėl abudu žuvo nuo tos pačios nematomos „plaukuotos“ rankos su ta pačia Italijos mafijos žinute: „Tu kalbi per daug“. (Italijos mafija paskandindavo žmogų, ir įkišdavo dar žolių į burną, ir tai reiškė, kad asmuo per daug kalbėjo. Spaudos konferencijoje žurnalistams paklausus prokurorų, kodėl nužudant Kedį ir Ūsą, naudota ta pati mafijinė vizitinė kortelė, buvo atsakyta, jog „mūsų mafija nėra tokia intelektuali kaip Italijos, ir taip negalėjo būti“. Aišku, tai buvo pasakyta drebančiomis rankomis ir balsu.)
  Dėl kokių ryšių ir nuopelnų ką tik mokslus baigusi N.Venckienė iš karto tapo teisėja? Ar tikrai visos jos bylos „šventos“ – o gal yra ir tokių, dėl kurių žmonės gyvena tvartuose– kaip vien Venckienės dėka, kai ji namo užgrobėjui Veiveriuose leido pateikiant milijoninį ieškinį namo savininkams nemokėti žyminio mokesčio – Loreta Janauskienė? Kuri, beje, ne vieną naktį budėjo Garliavoje- tačiau jokios pagalbos – tik keistą nutartį priimti užgrobėjo ieškinį, atleidžiant jį nuo žyminio mokesčio – sulaukė? (Pirmosios instancijos teismas – Kauno apygardos teismo teisėja Blaževič – tenkino Loretos Janauskienės priešieškinį, panaikino preliminariąją sutartį su namo užgrobėjais, tačiau dėl jų iškraustymo nieko nepasisakė…)…..”

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • Įdomi, tik dirbtinai iškeliamas jos klausimas per visokias krizes nėra įdomus. Ar tau sunku suvokti, kvaaišena tu?

   Thumb up 72 Thumb down 2 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras