Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Spalis 19 Antradienis
 

Neringa Venckienė – potenciali grėsmė „paulauskininkams“ per Prezidento rinkimus?

2013-12-21 16:34 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (569)

Politiniuose kuluaruose baiminasi, kad N.Venckienė nedalyvautų Prezidento rinkimuose, nes ji gali susirinkti protesto elektorato balsus. KK nuotr.


Kristina Sulikienė

„Paprastam“ piliečiui turbūt nesuvokiamos tos Seimo rokiruotės: tai atiminėja teisinę neliečiamybę Neringai Venckienei, tai paskui, kai matyt, garsiosios bėglės populiarumas kiek nuslopo, pradeda atiminėti Seimo nario mandatą. Prieš metus Seimas su įvairiausiomis institucijomis atiminėjo vargšę brolio mergaitę. Atiminėjo ir pinigus per įvairias bylas ir baudas.

Toks įspūdis, šiai valstybei su jos keista valdžia vis ką nors reikia iš Neringos Venckienės atimti, tik, žvelgiant pagal fizikos dėsnius, norisi paklausti: ar nebręsta koks nors atoveiksmis į šitą neatodairišką atiminėjimo procesą?

Apkaltos procedūros Seime metu konservatorius Andrius Kubilius labai tvirtu tonu, stengdamasis išlaikyti šaltakraujiškumą, aiškino, jog čia iš viso yra darbo teisė pažeista, žmogus neina į darbą, ir turi būti atleistas. Nes nenori eiti į darbą.

Staiga šitokiam uoliam konservatoriui paoponavo Viktor Uspakich, pasakydamas, jog labai jau įdomūs yra konservatoriai: kai N.Venckienė neva neina į darbą – ją reikia atleisti, o kai Ukrainoje protestuojama dienų dienomis, konservatoriai sako: kaip gerai, kad žmonės neina į darbą, važiuokime jiems padėti protestuoti.

„Ne jūs priėmėte Neringą Venckienę, ne jūs ir atleisite“, – gana aršiai pasakė V.Uspaskich. – „Jos darbdavys – Tauta, o ne jūs.“.

Iš tiesų – juk Neringą Venckienę išrinko ne Seimo nariai būti jų kolege – nors kad ir kaip jie jaustųsi „senbuviais“ prieš „naujokę“. Ją išrinko Tauta. Seimas dar pavasarį, balsuodamas dėl teisinės neliečiamybės atėmimo, galimai pažeidė Tautos valią – nes sutikdami „leisti suimti“, privertė Seimo narę bėgti iš Lietuvos – visi juk žinome, kokios kalėjimuose sąlygose, ir kiek „laimingų suimtųjų“ gyvenimą baigia… kilpose. Ir visais atvejais teigiama, jog patys – niekas nė netiria, kas ten už aukštų ir storų kalėjimų sienų vyksta.

Šitoks skubėjimas, netgi galimai pažeidžiant Seimo statutą ir Konstitucinio teismo nutarimus, kurie reglamentuoja išimtinius atvejus, kai Seimo nariui gali būti rengiama apkalta už akių – tai kai jis nuteistas ir atlieka bausmę kalėjime, o jo nusikaltimas įrodytas, ir dėl to nekyla jokių abejonių – yra keistas, ir verčia ieškoti kitų priežasčių.

Situacija su N.Venckiene nė iš tolo nepanaši į KT nutarime aprašytąją – jai net įtarimai nepareikšti, ji nėra apklausta. O prokuratūra net dorai nežino jos buvimo vietos.

Tam, kad seimūnai atrodytų teisūs, vienas dienraštis vis pastebi N.Venckienę kokiame nors Čikagos skersgatvyje – nors, šaltinių duomenimis, ji tikrai Čikagoje negyvena…

Ko gi bijo Seimo nariai, šitaip uoliai balsuodami tiek už teisinės neliečiamybės naikinimą, tiek ir už antikonstitucingumu dvelkiančią apkaltos procedūrą? Gali būti, jog labai bijoma Neringos Venckienės kandidatavimo Prezidento rinkimuose.

Kokie N.Venckienės koziriai, kad ir prieš Artūrą Paulauską? A.Paulausko „arkliukas“ bus kaip visada – „ištirti rezonansiniai nusikaltimai ir H.Daktaro pasodinimas“, tačiau Tauta seniai teisėsaugos pasakomis netiki. Tauta labiau linkusi į neteisingumo patirties pusę – nes nuo to kenčia kas antras šalies gyventojas, pusantro milijono ikiteisminių tyrimų, kuriuose skęsta Tauta, rodo teisėsaugos totalų išsigimimą ir piktnaudžiavimą – apie ką nuolat ir kartojo Neringa Venckienė. Artūro Paulausko populistiniai šūkiai, jog Lietuvoje teisėsauga puiki ir viską ištyrusi, nėra labai stiprus rinkiminis argumentas.

Neringa Venckienė, nors ilgus metus dirbo teisėja, ir buvo tarsi neteisingumo pusėje, visuomenės akyse yra patraukti tuo, jog su ja, apygardos teismo teisėja, sistema susidorojo pačiais žiauriausiais būdais – o ji nepalūžo, kėlėsi, ėjo, buvo išrinkta į Seimą, siekiant ją pasodinti už nežinia kieno nusikaltimus – dingo iš Lietuvos, kaip manoma, pasiprašė politinio prieglobsčio, sukėlė tarptautinį skandalą, parodė Lietuvą iš antidemokratinės pusės.

Kadangi iš Lietuvos yra išvykę arti milijono gyventojų, išvykusiems bei pasilikusiems ir kenčiantiems N.Venckienės istorija yra artima – nes beveik kiekviena Lietuvos šeima yra praradusi šeimos narį dėl emigracijos ar dėl persekiojimo. Todėl N.Venckienė turi labai didelius šansus ne tik tapti patrauklia kandidate Prezidento rinkimuose, bet ir patekti į II rinkimų turą – kad ir kokie „amžinieji“ vaigauskai sėdėtų VRK.

Todėl gana negrabiai, antikonstituciškai ir nervingai yra „kepamas“ „Pakso scenarijus“ – tik kad aplinkybės visiškai ne tapačios.

O ir pats Seimas, susigalvojęs paminti Konstituciją, ir surengęs apkaltą Seimo narei už akių, prašyte prašosi apkaltos, arba, paprasčiau tariant – paleidimo. Tik kad apie priešlaikinius rinkimus jie tik ir tesvajoja. Geriausias atpildas tokiam Seimui būtų jų ujamos ir gujamos kolegės grįžimas kandidate Prezidento rinkimuose.

Ir jeigu kas nors rėks – juk ji turi būti teisiama pagal šešis kaltinimus, tegul pasiklausinėja Čikagos priemiesčiuose, kas toks prieš šešiolika metų turėjo būti teisiamas pagal bylą, kurioje buvo trys tūkstančiai nukentėjusiųjų? Ir ar nors vieną sakinį parašė vienas dienraštis – nors JAV turėjo patikimų šaltinių, kurie suteikė visą medžiagą apie „šlepetės“ nuotykius aplinkosaugos projektuose? O aplinkosaugos projektai – tai nes tas pats, kas „statymas mergaitės prie lango“ ar „policininko sumušimas“.

Todėl Neringa Venckienė turi visus šansus įstoti stipria kandidate, nes jeigu nedrįso paliesti šlepečių nei šita, nei „ana“, užatlantinė valdžia, vadinasi, nelies ir N.Venckienės. Todėl ir bandoma pasitvarkyti antikonstituciniais metodais – tegul, panašiai kaip R.Paksas, paskui bylinėjasi Strasbūruose – per tą laiką populiarumas nukris, o Paulauskas gal ir paprezidentauti spės – mąsto strategai, beje, kai kurie sėdintys būtent violetine spalva pažymėtoje frakcijoje…

Komentarai

 

 

 
 1. Ziupsnelis “londono lietuviu” is Kernaves lyrikos taip sugraudino,kad net grubiu gramatiniu klaidu jau pirmuose zodziuose matyt nesinori.
  Svajokit draugai.
  Kad dar gyva ta Venckiene,kad ja issirinksim…
  ir issipildys Kuciu Nakti ne Jusu Noras.
  Kad runkelis taip isisvajotu apie mergele Marija,kad smakui kunigui ant naujo Lexus nepazmotintu…

  Thumb up 3 Thumb down 1

  • Kartoju dlia osobo tupich.
   Pakol ziopsot i antiKristos nupaisyta Venckienes Dvasia,
   Nespesit rimtai aptarti Vieninteli realulu Burokeviciutes konkurenta.
   Ir vel keiksite kailiu cecha.
   Geriau zvirblis rankoj,nei gerve danguj -cia ne Jums Viespats tare.
   Jums Klanas tare: -Ka tik norit,
   tik ne Paulauska!!!

   Thumb up 2 Thumb down 1

 2. Ir dar tegu tie iskrypelei negalvoja kad viskas taip nurims perdaug oi perdaug musu lietuva suterse tie slikstynes ir kaip juos zeme nesioja mes nenurimsime tol kol nebus parodyta kedyte kaip vaikas auga kaip jos gyvenimas kaip jos pusrsere ar isvis tas vaikas dar yra????kur mergytes jus iskrypelei degsite pragare oi degsite savo sisalus kiskite zunot kur ….. jus gyvus geginti !! Nors jums tas pats tie komentarai bet jus esate iskrypelei nesveiki zmones! Ka mokate tokius pinugus ir istvirjaujete tai geriau vargsam padetumete jei jums jau pinigai prota susuko. Is zmoniu pasalpas ateme uz medecina neapmoka nei cento tai zinoma sau i kiseniu tik krauna ir poto protas susisuka pedofilai ir augina pedofilus mes tik vieno nesuprantame kaip galima su vaiku Dieve brangus su vaiku o poto gal ant zmonu lipa fui fui kaip slykstu kad jus zinotute kaip skykstu net i stankunaites veida ziureti jei internete pamatai.

  Thumb up 5 Thumb down 1

 3. Sveiki lietuvos zmones..
  Zinoma mes pritareme kad lietuvoje teisesauga supuvusi teismai,seimas viskas supuve kur ten zmogui bus gerai.
  Seime pedofilai o teismai teise kas kaip patinka zmogu sumusei gavo 9 metus ar daugiau o jei zmogu uzmusei gavai tik 3 metus o jei vaika isaginai is vis nieko o gal tik 1 metai va kokia pasmus teisesauga o kas vyksta uz kaleimo sieno juk ten ir zmones kiek ten ju neteisingai ir nuteistu patikekite zinome tai baisu ir niekam neidomu. Kaip ir neidomu mergyciu kalbame apie Deimante.K ir jos pusrsere! Cia irgi niekam neidomu visus tik papirkineja zudo grasina va kokia pas mus lietuva.
  O dabar teisingai reikia dar Neringa sunaikintu o poto ateis ir eile mergytei ir tai jos iskrypelei motinai . Musu valia ji eitu karviu melsti, toletu valyt kartu su savo tevais.
  Kur yra Deimante kaip vaikui dabar pas tuos setonus kur jos pusesere ar jus zmones pagalvojat kur tie vaikai?????
  Sekmes kantrybes istvermes Neringai!!!!!!!!!!! Laikykites prie tuos setonus ir tik pirmyn tik pirmyn!!!!!!
  Kaip noretusi pamatyti tu pedofilu ir ju siemu veidus kai bus atckleisti oh kaip laukeme!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 5 Thumb down 2

 4. Manau, kad koncervatoriai su liberalais papirkę šį Saulėlydis , kad šis kuo bjauriau šmeištų ir tyčiotūsi iš p.Venckienės. Na loja ,kaip pasiutęs šuo, nors vieną dieną palik ją ramybėje

  Thumb up 10 Thumb down 5

 5. Mes turbūt verti tokios “valdžios ir teismų”,nes Lietuva teismu nutartį, daužymas šautuvo buože į tarpukojį,tai nėra joks smurtas,o tik stribų tradicijų puoselėjimas,kad mes avinai neužmirštume istorijos,kaip buvo praeitį.O kaip nešama klykianti mergaitė sukrįžiuotom kojom, černiausko,tai yra joks nenešimas ir neprievarta prieš vaiką.Spjauna visuomenei į veidą ir perdaug niekas nesipiktina,neprotestuoja.Tai kaip kitaip valdžia gali elgtis, jai mums siusioja ant galvos ir mes avinai tylime galvojame ,kad lietus lyja,savigarbos jokios.Mąstantis žmonės išvažiuoja,nes nemato ateities savo vaikams tokioj valstybėj,aš juos pilnai suprantu.

  Thumb up 8 Thumb down 2

  • Kaip tai verti tokios ‘valdzios’? Jie mums ibrukami per rinkimus , pagal partini sarasa!
   Cia ir yra blogiausia , nes “Tie”, kurie surasyti priekyje yra nepajudinami ir pries musu valia patenka i Seima . Sistema rinkimu reikia keisti, kad “Tie”, nuo pradziu uzgrobe valdzia, negaletu toliau trinti uzpakalius Seime.

   Thumb up 7 Thumb down 1

 6. Vieni masto pagarbiai,kiti masto ne pagarbiai,treti chui paimios kaip ir ka masto,o dauguma nemasto isvis,bet neziurint i tai-vistiek raso.Cia skirta pagarbiai mastantiems.Kas masto ne pagarbiai,arba tik masto-tai ne jums.

  Thumb up 2 Thumb down 2

 7. Nauja Rasytoja klausia Babos, kaip jai patinka jos Straipsnis?. -Nuostabus. Galima sakyt, kad mes apie nuodėmes nieko nežinojome, kol Jūs čionai neatvykote.

  Thumb up 5 Thumb down 1

  • kiek dabar valandų dirbsi ? Čia naktinė pamaina, ar kaip ? Iki kiek val . ryto ?

   Thumb up 0 Thumb down 1

   • -Saulėlydi, pabučiuokite mane! -Negaliu – pas mus politrukus yra etika, kuri neleidžia mums politrukams bučiuoti konkurentų… Beje ir dulkint jus man nederėjo…

    Thumb up 2 Thumb down 3

 8. Du komentatoriaiai,akela ir seileleidis, po dozės sumanė su auto pasivažinėti. Vdrug priešais į gatvę išeina Baba. Vienas rėkia: -STABDYK!!! Babą partrenksi!!! STABDYK!!! Jokių stabdymų, mašina varo ant bobutės ir ji skrenda per kapotą, stogą ir išsitaško ant asfalto. Pavažiavusi kelis šimtus metrų mašina sustoja. Akela rėkia savo družbanui: – Blia juk rėkiau STABDYK!!! Kas dabar bus atvažiuos mentai ir dar atras rytdienos dozes mašinoj, kodėl nestabdei??? -Ko durniau čia iš vis rėkauji??? Vairuoji tai juk TU!!!

  Thumb up 4 Thumb down 2

  • aš vairavau. Ir Babos nepartrenkiau . Saulėseilio net nepavežčiau pakeliui .

   Suklydai mielas lenke .

   Thumb up 6 Thumb down 1

   • Iš pradžių manai, kad draugauti su gėjumi yra smagu ir visai nepavojinga, o po to jis nuvilioja tavo vaikiną.

    Thumb up 1 Thumb down 1

 9. visas pasaulis kasė šveicarijos kalnus 10 metų. kad atomas atomą praskeltų.

  Ne. ne dėl to kasė .

  Kasė, kad sužinot iš kur atsiranda durnei .

  Thumb up 4 Thumb down 1

 10. Tai kad konservatoriai “nestovėjo po medžiu”, jie kaip tik spaudė teisėsaugą, kad “teismo sprendimą vykdytų”. O jų “patriarchas” apie “aukas” kažką kliedėjo….

  Thumb up 8 Thumb down 0

 11. Venckiene Gimimo data 1971 m. gegužės 21 d.
  Pala pala.
  Tai cia Burokeviciute isvaziuodama liepe jai nunesti dovaneliu Gimimo Dienai?
  Kaldryte ir rankos paspaudima?

  Thumb up 8 Thumb down 1

  • a jau paleido LT satelitus iš kowno per kanaveral ? Orai geri ?

   Jungiu radijo transliaciją . Alio, alio, … klausau …. alio, alio , klausau , …. negirdžiu ,,,,

   Thumb up 0 Thumb down 2

 12. tai ir klausiu ; kam pulti Tatą, arba Valdą.

  Lygtai pagerės . Rink paksą ir bus gerai. Kur problema ?

  Smegenysiuosyse .

  Thumb up 2 Thumb down 1

 13. Per varga daskaiciau gerb.Kristinos straipsni.Del nuobodumo.
  Teisingos mintys.Zinoma,kad p.Venckiene galva auksciau uz Paulauska.
  Butu geresnis valstybes Vadovas.Jokiu abejoniu.Gal net Geriausias.
  Bet,lyg tais metu jai mazoka,pagal Konstitucija.Menkniekis ,zinoma.
  Nekurios majores net su isplestais biografijos puslapiais karaliauja.
  Isrinkus p.Venckiene,pirmiausiai lengviau atsikveptu Lietuvos prokurorai.Juk tai juos lesbe dulkina iskreiptu budu.Niekad nepamirsiu,kaip dede Pulinys,Zmogus kulturingas ir doras buvo priverstas Seime viesai ant saves pilti sudus.

  Thumb up 10 Thumb down 3

 14. kas gali būti bjauresnis už mane ? – NIEKAS.

  Net Algirdas su saulėseiliu gražesni .

  Thumb up 3 Thumb down 0

 15. na….chui man tokia valstibė – kai vienas renkasi agurkinio šunį, o kita – šliužą su balsiu apsikabinusiuosis .

  Thumb up 1 Thumb down 1

 16. laukiau tokio straipsnio,labai AČIŪ AUTOREI,zmones,kurie supranta,tie plaiko VENCKIENĘ,NES JI TIKRAI ŽMONIŲ PUSĖJE,JI RASTŲ TIESĄ.

  Thumb up 12 Thumb down 2

  • Jei jau Pikasas per ketvirtį amžiaus, kasdien ieškodamas, tos tiesos nerado, tai bėglei N.Venckienei ją rasti iš tokių tolių – be jokių šansų.
   Beja, o kodėl kažkokios Venckienės su kažkokiais Pikasais jums turi tų tiesų ieškoti? Ką, kojų, rankų ar uoslės neturite patys tą tiesą susirasti? Kodėl būtnai rekia tikėti tik venckieninėmis ir pikasinėmis tiesomis? Negi tik jos vieninntelės ir nepakartojamos ir kitų tiesų, už jas tiesesnių, jau pasaulyje nebeegzistuoja? Juk net religijų yra keli šimtai, iš kurių žmonėms galima pasirinkti pagal skonį ir mentalitetinį lygį. Tai negi tiesos tik dvi?

   Thumb up 6 Thumb down 3

   • gerai Babom.
    Gali pasirinkti religija is keliu simtu.
    “seimos” modeli is keturiu.
    varda, is tukstancio.
    o biednam kedofilui ku daryc?

    Thumb up 3 Thumb down 2

   • Dviejų tiesų nebūna, tą žinote geriau už kitus.Būna spalvos, atspalviai, bet tiesa viena.

    Žmonės pavargo nuo melo, neteisybės, apgaulių, patyčių ir betvarkės valstybėje.
    N.Venckienės asmenyje matoma tai, ko labiausiai tauta trokšta. Gali būti kitas asmuo, bet laukiama permainų, tikimasi. Ar TAI YRA BLOGAI?
    Tai pati tamsta ne prasčiau už kitus supranti (gal net giliau ! šios problemos esmę) .
    Su artėjančiomis Kalėdomis tamsta:)

    Thumb up 3 Thumb down 0

   • Manau, kad kartais pavykdavo prie optimalios tiesos priartėti… Absoliutinė tiesa būna tik pas Absoliutą….

    Thumb up 1 Thumb down 4

 17. Ar jums tas čia aš neprimena ciuciuko: miž, mižt, mižt ant kiekvieno kampo :)

  Thumb up 3 Thumb down 0

 18. nors ant vieno vokiško žodžio galima rasti 50 lietuviškų, – vistiek trūksta žodžių.

  Thumb up 2 Thumb down 1

 19. Matau,kad jūs stavilioje pozicijoje. Kas be ko. Tik pradžioje nesupratau kodėl taip atkakliai kalate pleištą tarp dviejų KK damų. Kai paaiškinote, kad leidinys liko skolingas ir jūs jau kreipėtės į teismą, viskas tapo aiškiau. Vis tiek man tos atakos pasirodė nesolidžios. Savo santykius jos išsiaiškins ir pačios.Man buvo keitoka, kad Kristinos straipsniai čia prapulę buvo. Jūs reaguojate priešingai, bet kodėl taip stragiai?

  Jūsų požiūriui dėl persimainėlių -pritariu. Tokių aktyvistų jau dešimtis galima skaičiuoti. Visokiausiais požiūriais ir temomis. Kai kurie, “išvertę savo kailį” netgi labai aktyvūs patapo. Priminsiu kai kurias savo mintis, spausdintas beveik prieš metus. Jau tada vertinau dešinės poziciją “D.Kelio istorijoje” kaip politinę klaidą. Ar ta klaida bus ryškiai ir moralinė? – ateitis parodys.

  RETRO 2013.01.17d.
  Neringa Venckienė, sujudinusi visuomenę dėl sudėtingos situacijos teisėsaugoje, mano supratimu, elgėsi ryžtingai ir moraliai. Deja, jos pasirinkti politiniai bendražygiai ir priešininkai akivaizdžiai parodė, kad politinės išminties pas šią politikos naujokę, kaip sakoma, “katinas priverkė”. Didžiausius priešininkus ji įžvelgė politinėje dešinėje, nors iš esmės teisinę situaciją šalyje, pagal seną tradiciją, labiausiai įtakoja politinė kairė. Dar liūdniau, kad pagrindinius bendražygius ji mato “burokinių” paksoidų ir darbiečių gretose. Galima sutikti, kad dešinieji neparodė pakankamo supratingumo “bylos žudikės” istorijoje. Manau, kad tai buvo jų politinė klaida, išprovokuota ir N.Venckienės politinių pažiūrų. Apsiskelbti prieš rinkimus viešai, kad didžiausi jos priešininkai yra konservatoriai ir kibti jų kandidatams lyderiams į atlapus per rinkimus yra šios lyderės pasirinkimas. Tad nereikia po to norėti, kad TS LKD Seimo frakcijos nariai vieningai gintų ją nuo keisto bei nuolatinio teisinio persekiojimo. Visi tie pateikiami kaltinimai yra žiniasklaidoje pakankamai išanalizuoti. Visi jie akivaizdžiai gerokai absurdiški bei neturintys logiško teisinio pagrindo. Tačiau tai nereiškia, kad ir vėl nematysime naujų abejotinų teismų sprendimų šioje istorijoje. Visuomenė prie tokių jau net pradeda priprasti, o gal net apsiprasti. Atseit, prieš galingą vėją nepapūsi. Tolimesnis politikų “stovėjimas po medžiu” bet kuriuo atveju būtų tik klaidos tęsinys, nors moraliniai aspektai šioje situacijoje turėtų lemti. Deja, taip nėra ir tai liūdina. Socialdemokratų ir konservatorių vienybė šiuo klausimu atrodo ganėtinai keistai.

  Kaip teisininkė, N.Venckienė net ir tokiai galingai sistemai yra “kietas riešutėlis”. Dabar daroma viskas, kad tolimoje perspektyvoje Strasbūro teisme valdžiūnams būtų lengviau atsiplauti. Jei paprindiniai bylos akcentai būtų praėję visas galimas teisėsaugos instutucijas iki galutinio, neskundžiamo sprendimo, tai bylos nagrinėjimas jau seniai galėjo vykti ES teisinėje istitucijoje. Gal tam teismo procesai Lietuvoje ir vilkinami, kad to kuo ilgiau neatsitiktų.

  Visa “D.Kedžio istorija” yra toks kontraversiškas ir kol kas neišsprendžiamas kratinys, kad jis negali nestebinti mūsų teisėsaugos neįgalumu, bei politinio veidmainiavimo peripetijomis. O juk buvome prakalbėję apie galimus “Šiaurės Atėnus” Lietuvoje. Kur jie ? Gal horizonte ir liks?

  Tenka tik apgailestauti, kad pati “Drąsos kelio” frakcijos Seime seniūnė Neringa Venckienė nesugeba politiškai raiškiai rasti savo padorios vietos parlamente, savo žadėtame TIESOS ir TEISINGUMO kelyje. Ji kol kas taip ir nesugeba iš drąsios kovotojos prieš sisteminį blogį teisėsaugoje tapti ir tokio pačio įvaizdžio politike. Savo politines pažiūras išsakiusi tik prieš pat Seimo rinkimus ji gerokai palengvino rinkėjams susivokti, koks bus jos tolimesnis politinis kelias. Manau, kad dabar, daugiausiai dėl merkantilinių, asmeninių interesų, ji pasirinko sau idėjiškai artimus “burokinius” sąjungininkus paksoidus ir darbiečius. Toks tiesmukiškas nesusivokimas politinėje situacijoje artina ją prie neobolševikų ir sudaro galimybę pasireikšti netgi tokiam A.Sakalui, kuris suskubo tokia proga pasinaudoti. Toks tas politinis ratas, kai atrodytų visiškai priešingos neobolševikinės ir hiperradikalinės jėgos pradeda atrasti tarpusavio sąlyčio taškų.

  Ar tokiu būdu turėtų būti nuvertintas tas teisingumo siekiančios visuomenės ryžtas matant pareigūnų, “bylos žudikės” istorijos tyrėjų nekompetenciją ir net nesąžiningumą? Manau,kad tikrai NE. Pozityvios permainos teisėsaugoje anksčiau ar vėliau turės įvykti, jei piliečiai vieningai panorės gyventi teisinėje valstybėje. Šios Seimo kadencijos metu žymesnių poslinkių vargu ar galime tikėtis. Tenka apgailestauti ir dėl to,kad ankstesnės margos valdančios koalicijos metu nebuvo išnaudotos palankios galimybės žengti bent jau pirmuosius būtinus žingsnius tiesinės valstybės link. Suklupta buvo netgi ant “Klonio mergaitės” akmenėlio. Jei nebuvo sugebėta apginti mažos mergaitės interesų, leista netgi fiziškai smurtauti prieš teisėją, pažeidžiant teismo sprendimus, tai kur buvo tie politikų ir valdininkų sugebėjimai laikytis bent jau bendražmogiškų moralinių normų? “Stovint po medžiu” neįmanoma apginti ne tik vaiko, bet ir visos visuomenės saugumo. Betgi tai padaryti buvo privalu nesigriebiant nepagrįsto smurto prie piliečius, kurių sumokamomis lėšomis yra išlaikoma visa teisėsaugos sistema.

  Nukrypstant šiek tiek nuo temos, galima pasamprotauti kokia “DK” frakcija galėjo susiformuoti Seime, jei šios partijos lyderiai nebūtų pasirinkę savo pagrindinio priešininko TS LKD kandidatų. Sąraše esančios sekantys kandidatai galėjo nulemti, kad frakcijos dauguma “nepultų ant kelių” prieš “burokinių” jėgų politines frakcijas. Jau tada,kai apie Klonio gatvę pradėjo sukiotis įvairūs marginalai, galima buvo atspėti tolią liūdną “DK” ateitį. Tokią nenuovokią politikos naujokę N.Venckienę jie mikliai “apvyniojo apie pirštą” šiai net nesipriešinant. Daugiau nustebino J.Varkala, kuriam, kaip buvusiam dvasiškiui, moraliniai principai neturėtų būti svetimi. Tai, kad “Drąsos kelias” randasi akligatvyje – akivaizdu. Tačiau teigti, kad ten jis ir baigsis skubėti nederėtų, nes viltis neturi mirti. Ypač, kai ji buvo tokia didelė kylant visuomenėje pasipriešinimo bangai prieš kuriamus teisėsaugos kreivėzus, smurtą ir savivalę. Kiekvienas visuomenės pasipriešinimas smurtui yra prasmingas ir kiekvienas savaip vertingas. Paminėtos atskiros datos nėra vienareikšmiškos nei turiniu, nei svoriu. Tačiau jos abi ugdo visuomenės siekį tapti laisviems tiesos ir teisingumo siekiančioje šalyje.

  Į N.Venckienę jau tenka žiūrėti kaip į Seimo politikę, o ne tik kaip “D.Kedžio istorijos” aktyvistę, ieškančią mūsų teisėsaugoje TIESOS ir TEISINGUMO. Tos beviltiškos jos pastangos atvedė “Drąsos kelią” į “opoziciją opozicijoje”. Tai sunkiai suvokiama politinė sąvoka. Realybėje ji pasireiškia tuo, kad Seimo narė N.Venckienė pasirinko savo talkininkais neskaidriomis lėšomis penimas “burokines” grupuotes. Tai tikrai dar didesnė klaida, negu konservatorių daugumos pabrėžtinas atsainumas “stovint po medžiu, kai skriaudžiamas vaikas”. Koalicinėje premjero A.Kubiliaus Vyriausybėje teisines sritis valdė ne TS LKD atstovaujantys ministrai. To taipo pat nedera pamiršti. Apie R.Pakso interesų lobistą S.Šedbarą, daug prisidėjusį prie įstatymo smurto taikymo galimybės taikymą vaikams korekcijų, esu nemažai komentavęs. Nesikartosiu. Lietuvoje per Seimo rinkimus išryškėjo, kad paksoidai ir darbiečiai vis dar turi didelį rinkėjų palaikymą. Gal daug kas tebegalvoja, kad šie politiniai dariniai tebėra Lietuvos gelbėtojai. Tokią pasirinkimo teisę jie turi, bet manau, kad jie giliai klysta.

  Jei Seimo narės N.Venckienės teisinis imunitetas bus išsaugotas tik minėtų frakcijų pastangomis, tai bus dar didesnis jos pačios, kaip pozityvios politikės pralaimėjimas. Ieškoti teisybės, kviečiantis į talką labai abejotinas personalijas yra ne tik neatsargu, bet ir negarbinga. Jei J.Varkala Seimo komisijoje bandė sutapatinti V.Uspaskich ir N.Venckienės teisiniimunitet atvejus, tai jo toks bandymas, mano supratimu, apgailėtinas. Jei “Darbo partijos” ir jos vadovų kaltinimai vis labiau tampa pagrįstais, tai N.Venckienės net šeši įtarimai yra labai keisti ar net niekiniai. Kiekvieną atvejį, išskyrus, kaip ji, atseit, spardė L.Stankūnaitę???, yra plačiai mano aptarti. Nepasisekė įžvelgti konkrečių teisėjos N.Venckienės atliktų veikų, kurios galėtų turėti net baudžiamąją atsakomybę. Netgi priešingai. Būtent pati N.Venckienė, mano suvokimu,turėtų būti nukentėjusios statuse. Jei vyks teisminis procesas, tai tie minimi kaltinimai gali išsisklaidyti kaip migla, kuri buvo atkakliai pučiama patikliems piliečiams į akis. N.Venckienė, kaip teisininkė, turi nemažas galimybes įrodyti kaltinimų nepagrįstumą. Štai tada ji taptų laimėtoja. Mūsų teisinėje sistemoje to pasiekti būtų labai sunku, bet, manau, įmanoma.

  Thumb up 1 Thumb down 10

  • Kur ir kokiom aplinkybėm aš “paaiškinau, kad man leidinys liko skolingas ir aš kreipiausi į teismą” ? KUR ????
   Žinote, aš gyvenime ne už ką taip nepasielgčiau.
   Taip elgėsi Kristina, į kurią aš neva “kalu kažką”. Ji apie tai rašė LL, kad KK Redaktorę dėl kažkokių pinigų į teismą padavė. Apanavičiūtė ten rašė, esą ji lyg koks aitvaras nešė KK pelną. Aš tą jos straipsnį ir citavau. Gal supainiojote.
   Aš asmeniškai iš KK jokių pinigų negaudavau, ir net jei siūlytų, būčiau neėmęs. Atidžiau skaitykite, prieš skleisdamas tokias nesąmones.

   Thumb up 5 Thumb down 3

  • Jums buvo keista, kad Kristinos straipsniai “čia buvo prapuolę”? Kitaip tariant, pagal Jus normalu ir kitame laikraštyje dergti KK, ir į jį rašyti?
   Žinote, pone Pikasai, aš Jums siūlau įdomų darbą. Paanalizuokite visus Kristinos straipsnius, per trejus metus parašytus KK. Paanalizuokite jos nuomonių kaitos dinamiką, jei mokate šį darbą. Gal aiškiau pasidarys…
   O aš dar daugiau žinau. Tik neturiu teisės cituoti viešumoj nebuvusių dokumentų. Juk žinau, su kuo turiu reikalą….

   Thumb up 5 Thumb down 2

    • Aha. Dar galite pridurt, kad aš esu vakarykštės dienos šešėlis. Kad nesuprantu nūdienos moralės normų. Na tikrai keista, jog nesuprantu, kad prispjaudžius į šulinį galima iš jo gerti….Tikrai keista, kad pinigų nereikalavau. Tikrai…daug daug keistų savybių turiu….Praeities šmėkla, “homosovieticus”, ne kitaip…:)
     :)

     Thumb up 4 Thumb down 1

    • „Galiu kiekvienam iš jūsų po ilgą komentarą išrašyti“ (Pikasas®).
     Kas atsitiko, gerb. kolega®?
     Nebegalite ar nebenorite?

     Thumb up 2 Thumb down 1

  • Replika į Pikasas Saulėlydžiui 2013-12-22 – 18:31 komentaro tezę:
   „N.Venckienė, kaip teisininkė, turi nemažas galimybes įrodyti kaltinimų nepagrįstumą“ – rašo Pikasas.

   Nežinau, ar dar galima ką kvailesnio sugalvoti, – turi tokias grandiozines galimybes įrodyti savo nekaltybę, o viską palikusi ir tik Venckaus berniuką pasigriebusi movė iš Lietuvos neatsigreždama, net nebandžiusi tos savo nekaltybės įrodinėti. O tos visos šizofreninės prielaidos, kad ją čia pasodins, nužudys, kankins ir p.n. ,tai iš fantastikos sryties. Kas išdrys tokią Lietuvos garsenybę, kuri ant Lietuvos šitiek metų dergė viso Pasaulio akivaizdoje, net piršteliu paliesti. Juk tokia pasižymėjusi kovotoja (!) su menamu pedofilu klanu, nors rezultatai tos kovos kol kas ir nuliniai. Kiek prižudė, bet taip konkrečiai ir neįrodė, kad nors vienas iš tų nužudytojų tikrai buvo pedofilas…
   Negi Pikasėli manai, kad tapusi prezidente, ji tą mistinį „pedofilų klaną“ pribaigs? Greičiau ji vėl pabėgtų, nei ką rimtesnio imtųsi… O ką ji dar sugeba be to „jie ten visi supuvę pedofilai“ verksmingu balsu klykavimo susirinkusių giminaičių, pensininkų ir kriminalinių nusikaltėlių būrelyje?

   Thumb up 5 Thumb down 5

 20. jeigu algis siūlo balsuoti už paulauskį, o TU siūlai žemę nepardavinėti , o…atidavinėti , tai ką man daryti ? Tylėti ?

  Thumb up 2 Thumb down 2

  • Visuomet galima rasti kompromisą: tu prisipažįsti klydęs,o aš tau pritariu. 😀

   Thumb up 6 Thumb down 0

     • Vistiek. Betuk . aš moku lietuviškai, rusiškai, lenkiškai ir vokiškai. Nemoku nei mongoliškai, nei lotyniškai . Nors visi lotynai kilę iš letuvio .

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • Čia garsi prancūzų mandagumo frazė: tik po jūsų, pone.

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • garsi prancūzų frazė nepasiekė lietuvos miesčionio ausies. Nes vairuosiu tik hansų auto. Taip jau yr . Deutschland autos ūber alles . Los…

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • durneli, nešk savo rublius į unijas, kuri daugiau duoda.

   SNORAS buvo rusiškas bankas. Nešk į citadelę – paskui paklausk .

   Thumb up 2 Thumb down 0

 21. Didziausia gresme sendien jaucia,kaip jau rase kolega savo komentare,tai kgb majore ir visa gauja kubiliniu.Kiek sie nusikalto pries Lietuva,Lietuvos zmonems,manau net iki gyvos galvos kalejimas per svelni bausme.Todel sie ir daro viska,kad dar keleta metu galetu ziulikauti ir pritemptu iki senaties visus suktybiu tyrimus.

  Thumb up 7 Thumb down 1

 22. Nugriuvus Lenino statujai,issipilde mano ideja fix.Iki soties prisivalgyt marinuotu agurkeliu prie snapso.Tai Uspaskich paslaugiai ir prigamino papaigiai.Sake iu kaime tai ne problema.
  Tai dabar marinuotu baravyku isisvajojau.
  Todel balsuosiu uz Paulauska.
  O saulelydis nedidelis grybas.Jam ir Sysalo triusikai tiks uzsiuostyt.

  Thumb up 1 Thumb down 3

 23. DĖL PIKASO KOMENTARŲ

  Daug kas mane ėmė lygint su Pikasu. Visiškai netrikdo manęs tai…
  Taip, Pikasas yra kitoje nei aš barikados pusėje. Juk niekam ne naujiena, kad mes gyvename susiskaldžiusioj visuomenėje. Tačiau…Nustebsite išgirdę, bet aš gerbiu šį žmogų. Nesvarbu, kad jis yra mano aršus idėjinis oponentas. Tačiau visada nuoseklūs bei savo pažiūrų nekeičiantys žmonės yra gerbtini.
  Va jei Pikasas staiga imtų ir išverstų kailį,- tai aš būtinai priminčiau jam, ką jis anksčiau rašydavo. Nes klaikiausi žmonės yra perėjūnai bei išsivertėliai….Kaip aš mėgdavau kažkada “Ogoniok” redaktoriaus Korotičiaus, tapusio “dermokratu”, brežnevinių laikų rašinius cituoti….:). O Pikasas nuosekliai laikosi savo pažiūrų, neišsiverčia. Nėra juokingiau, kai komunistas tampa konservatorium, lygiai kaip ir konservatorius komunistu. Kiekvienam- savo. Ir kiekvienas turi eiti savo keliu, ir gint savo įsitikinimus. Na, o kai susitiksime ties barikada,- tada matysime….
  Niekad netikėjau “praregėjusiais” bei “išsiverčiančiais”. Nes nuo tos akimirkužės žmogus nustoja būti žmogus…
  Tik viena detalė mane domina Pikaso “kūryboje”. Kaip jam išeina sugretint konservatorių palaikymą ir Venckienės palaikymą, kai tuo tarpu Garliavos drama vyko kaip tik valdant konservatoriams.Man kaip žingeidžiam žmogui būtų įdomu tokią poziciją suprasti….

  Thumb up 7 Thumb down 2

 24. Saulėlydi, tu kuri konspiracijos teorijas, jog pati autorė kelia komentavimo reitingavimą, tai tu nori pasakyti, kad ji tyčia pasamdė ant jos loti? juk tu su savo nesąmonėmis ir užkeli komentavimo reitingus, ir pats šitoje vietoje sau prieštarauji.

  Thumb up 2 Thumb down 3

  • Pirmą kartą girdžiu apie tai….O už mano cituotus Kristinos “šedevrus” siūlau dėkoti pačiai Kristinai. Nes ji šių šedevrų viešai neatsižadėjo. Taip pasielgt jai “zapadlo”…:)
   :)
   Žodis,- ne žvirblis. O atmintis- ne pavasarinis sniegas…

   Thumb up 4 Thumb down 1

   • o už tavo grasinimus gali susilaukti atsakomybės, netgi jeigu varai per proxy, serioga.

    Thumb up 0 Thumb down 1

    • O kur tu čia matai “grasinimus”, ką? Viešai publikuotų Kristinos straipsnių fragmentų citavimas bei nuomonės apie juos ( ir apie autorės “vingrybes”) reiškimas- joks “grasinimas”.
     O Kristinos “šedevrų” LL iš tikrųjų nesiruošiu pamiršti.

     Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Gresme butu tik majorei ir konservams. Cia suo pakastas. O Neringai pagarba ir stiprybes. Negrysk, kad ir ka zadetu ir suoktu.

  Thumb up 7 Thumb down 2 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Aukštos kokybės krosnelės namų jaukumui
Kiek kainuoja patvarus ir skoningas paminklas? Kalbiname meistrą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Pažintis su miceliniu vandeniu – kaip juo naudotis ir ką reikia žinoti? 
Dauguma moterų ieško idealios makiažo kosmetikos. Produktas, kuris nedirgina odos, jos netraukia ir...

Kas yra šaltas asfaltas ir kam jis mums visiems reikalingas? 
Šaltas asfaltas yra puiki priemonė duobėms taisyti asfaltuotose gatvėse ar keliuose, kiemuose ir...

Dilgėlių arbata – tiems, kurie turi mažakraujystę 
Dėl netinkamos mitybos anemija yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus palydovė. Nors atrodo, kad...

Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...