Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Spalis 22 Penktadienis
 

Neringa Venckienė – potenciali grėsmė „paulauskininkams“ per Prezidento rinkimus?

2013-12-21 16:34 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (569)

Politiniuose kuluaruose baiminasi, kad N.Venckienė nedalyvautų Prezidento rinkimuose, nes ji gali susirinkti protesto elektorato balsus. KK nuotr.


Kristina Sulikienė

„Paprastam“ piliečiui turbūt nesuvokiamos tos Seimo rokiruotės: tai atiminėja teisinę neliečiamybę Neringai Venckienei, tai paskui, kai matyt, garsiosios bėglės populiarumas kiek nuslopo, pradeda atiminėti Seimo nario mandatą. Prieš metus Seimas su įvairiausiomis institucijomis atiminėjo vargšę brolio mergaitę. Atiminėjo ir pinigus per įvairias bylas ir baudas.

Toks įspūdis, šiai valstybei su jos keista valdžia vis ką nors reikia iš Neringos Venckienės atimti, tik, žvelgiant pagal fizikos dėsnius, norisi paklausti: ar nebręsta koks nors atoveiksmis į šitą neatodairišką atiminėjimo procesą?

Apkaltos procedūros Seime metu konservatorius Andrius Kubilius labai tvirtu tonu, stengdamasis išlaikyti šaltakraujiškumą, aiškino, jog čia iš viso yra darbo teisė pažeista, žmogus neina į darbą, ir turi būti atleistas. Nes nenori eiti į darbą.

Staiga šitokiam uoliam konservatoriui paoponavo Viktor Uspakich, pasakydamas, jog labai jau įdomūs yra konservatoriai: kai N.Venckienė neva neina į darbą – ją reikia atleisti, o kai Ukrainoje protestuojama dienų dienomis, konservatoriai sako: kaip gerai, kad žmonės neina į darbą, važiuokime jiems padėti protestuoti.

„Ne jūs priėmėte Neringą Venckienę, ne jūs ir atleisite“, – gana aršiai pasakė V.Uspaskich. – „Jos darbdavys – Tauta, o ne jūs.“.

Iš tiesų – juk Neringą Venckienę išrinko ne Seimo nariai būti jų kolege – nors kad ir kaip jie jaustųsi „senbuviais“ prieš „naujokę“. Ją išrinko Tauta. Seimas dar pavasarį, balsuodamas dėl teisinės neliečiamybės atėmimo, galimai pažeidė Tautos valią – nes sutikdami „leisti suimti“, privertė Seimo narę bėgti iš Lietuvos – visi juk žinome, kokios kalėjimuose sąlygose, ir kiek „laimingų suimtųjų“ gyvenimą baigia… kilpose. Ir visais atvejais teigiama, jog patys – niekas nė netiria, kas ten už aukštų ir storų kalėjimų sienų vyksta.

Šitoks skubėjimas, netgi galimai pažeidžiant Seimo statutą ir Konstitucinio teismo nutarimus, kurie reglamentuoja išimtinius atvejus, kai Seimo nariui gali būti rengiama apkalta už akių – tai kai jis nuteistas ir atlieka bausmę kalėjime, o jo nusikaltimas įrodytas, ir dėl to nekyla jokių abejonių – yra keistas, ir verčia ieškoti kitų priežasčių.

Situacija su N.Venckiene nė iš tolo nepanaši į KT nutarime aprašytąją – jai net įtarimai nepareikšti, ji nėra apklausta. O prokuratūra net dorai nežino jos buvimo vietos.

Tam, kad seimūnai atrodytų teisūs, vienas dienraštis vis pastebi N.Venckienę kokiame nors Čikagos skersgatvyje – nors, šaltinių duomenimis, ji tikrai Čikagoje negyvena…

Ko gi bijo Seimo nariai, šitaip uoliai balsuodami tiek už teisinės neliečiamybės naikinimą, tiek ir už antikonstitucingumu dvelkiančią apkaltos procedūrą? Gali būti, jog labai bijoma Neringos Venckienės kandidatavimo Prezidento rinkimuose.

Kokie N.Venckienės koziriai, kad ir prieš Artūrą Paulauską? A.Paulausko „arkliukas“ bus kaip visada – „ištirti rezonansiniai nusikaltimai ir H.Daktaro pasodinimas“, tačiau Tauta seniai teisėsaugos pasakomis netiki. Tauta labiau linkusi į neteisingumo patirties pusę – nes nuo to kenčia kas antras šalies gyventojas, pusantro milijono ikiteisminių tyrimų, kuriuose skęsta Tauta, rodo teisėsaugos totalų išsigimimą ir piktnaudžiavimą – apie ką nuolat ir kartojo Neringa Venckienė. Artūro Paulausko populistiniai šūkiai, jog Lietuvoje teisėsauga puiki ir viską ištyrusi, nėra labai stiprus rinkiminis argumentas.

Neringa Venckienė, nors ilgus metus dirbo teisėja, ir buvo tarsi neteisingumo pusėje, visuomenės akyse yra patraukti tuo, jog su ja, apygardos teismo teisėja, sistema susidorojo pačiais žiauriausiais būdais – o ji nepalūžo, kėlėsi, ėjo, buvo išrinkta į Seimą, siekiant ją pasodinti už nežinia kieno nusikaltimus – dingo iš Lietuvos, kaip manoma, pasiprašė politinio prieglobsčio, sukėlė tarptautinį skandalą, parodė Lietuvą iš antidemokratinės pusės.

Kadangi iš Lietuvos yra išvykę arti milijono gyventojų, išvykusiems bei pasilikusiems ir kenčiantiems N.Venckienės istorija yra artima – nes beveik kiekviena Lietuvos šeima yra praradusi šeimos narį dėl emigracijos ar dėl persekiojimo. Todėl N.Venckienė turi labai didelius šansus ne tik tapti patrauklia kandidate Prezidento rinkimuose, bet ir patekti į II rinkimų turą – kad ir kokie „amžinieji“ vaigauskai sėdėtų VRK.

Todėl gana negrabiai, antikonstituciškai ir nervingai yra „kepamas“ „Pakso scenarijus“ – tik kad aplinkybės visiškai ne tapačios.

O ir pats Seimas, susigalvojęs paminti Konstituciją, ir surengęs apkaltą Seimo narei už akių, prašyte prašosi apkaltos, arba, paprasčiau tariant – paleidimo. Tik kad apie priešlaikinius rinkimus jie tik ir tesvajoja. Geriausias atpildas tokiam Seimui būtų jų ujamos ir gujamos kolegės grįžimas kandidate Prezidento rinkimuose.

Ir jeigu kas nors rėks – juk ji turi būti teisiama pagal šešis kaltinimus, tegul pasiklausinėja Čikagos priemiesčiuose, kas toks prieš šešiolika metų turėjo būti teisiamas pagal bylą, kurioje buvo trys tūkstančiai nukentėjusiųjų? Ir ar nors vieną sakinį parašė vienas dienraštis – nors JAV turėjo patikimų šaltinių, kurie suteikė visą medžiagą apie „šlepetės“ nuotykius aplinkosaugos projektuose? O aplinkosaugos projektai – tai nes tas pats, kas „statymas mergaitės prie lango“ ar „policininko sumušimas“.

Todėl Neringa Venckienė turi visus šansus įstoti stipria kandidate, nes jeigu nedrįso paliesti šlepečių nei šita, nei „ana“, užatlantinė valdžia, vadinasi, nelies ir N.Venckienės. Todėl ir bandoma pasitvarkyti antikonstituciniais metodais – tegul, panašiai kaip R.Paksas, paskui bylinėjasi Strasbūruose – per tą laiką populiarumas nukris, o Paulauskas gal ir paprezidentauti spės – mąsto strategai, beje, kai kurie sėdintys būtent violetine spalva pažymėtoje frakcijoje…

Komentarai

 

 

 
 1. aš tai noriu balsuoti už songailą, akstinavičių …… tada už ropę, ir už žemės palikimą tiems, kas ją gaus darmai . Uraaaaaaaaaaaa. Žiemos nėr. Galima Ąžuolyne rasi grybų. Tik ar Odinas pritars ? Nu abejoju .

  Thumb up 1 Thumb down 1

 2. Na kokia iš tos N.Venckienės prezidentė, jei kažkokio Kryževičiaus pavadinta puliniu, viską palikusi Venckui, neatsigreždama su vaiku pabėgo.Ir ta jos begalinė meilė brolio dukrai baigėsi apdovanojimu tėvelio nuplyšusiomois kojinėmis ir pedofilija „kvepiančiais“ triusikais. Mudvi su Antaniene tai tikrai už ją nebalsuosime. Vieną dieną išrinks, kitą – išrinktoji pabėgs. Taip tie rinkimai ir tęsis be pabaigos.
  Jai geriau būti aiškiarege. Tai jos tiesioginis pašaukimas. Va, kad ir savo pačios istorijoje viską žino 50 metų į priekį. Ji dar net neapklausta, jokie jai net įtarimai oficialiai nepareikšti, bet užtikrintai žino, kad visa Lietuvos supuvusi teisėsauga asmeniškai nusistačiusi prieš ją, kad ją tikrai pasodins, o pasodinus ateis Kondratjevas su Kryževičium, išsitrauks iš po savo mantijų išsigaląstus peilius ir paskers besėdinčią. Tokio mąstymo moterėlei ne į Daukanto aikštės rūmus su paauksuotomis durų rankenomis, o į tuos, kurie netoli jos dėdės Markaucko trobelės ir durys visai be rankenų, kur kas labiau tiktų. Ir lankyti pasišovusiems gerbėjams dėl jokių leidimų savo tuščiu galvelių sukti nereikėtų.

  Thumb up 8 Thumb down 12

  • visai nerodo to milicininko verkiančiomis akimis, kuris žino visus adresus . Nei per el.transformatoriaus teliką nerodo…

   Thumb up 2 Thumb down 1

 3. o ką chalūjus – būsimasis parvež dovanų savo bosui ?

  …auksinę cepūrą su kryželiu įstrižai ir svogūnų ???

  Thumb up 2 Thumb down 1

 4. gerai, kad Betukas neleido mužikams pardavinėti žemės .

  Geriau tegul pardavinės žemelio ar krabauskio skūpsčikai.

  O kur perkasi šmūtkes būsima pirmoji ledi anot Algirdo .

  Maskvoje ? Kartu su būsimu prezidentu ? Glavnyj universalnyj magazin GUM, ili centralnyj CUM ? Galima kartu ir lentų tvorai nusipirkti .

  Thumb up 3 Thumb down 1

  • Ne dėl žemės balsavau, bet dėl 100 000 parašų referendumui sušaukti. Nes reikia Tatą ir daugiau kaip pusę konservų išliustruoti lauk. Arba glaveckus ten visokius. Atkabinti, skant, o tai vargsta žmonės. Va tep va.
   O nuvažiuok, kad ir Vokietiją ir nusipirk žemės ūkio paskirties žemės, pažiūrėsiu kaip tau pavyks. Todėl ir dėl žemės referendumo iniciatoriai teisūs- kol nepajudino, tol jokių saugiklių seimažmogiai nedėjo. Pakeitė Konstituciją bet kaip ir tyli. Dabar tik Gentvilas sukruto ir dar neaišku kaip jam pasiseks. 😀

   Thumb up 3 Thumb down 1

 5. Visa teisesaugine kubiliandija siandien,geguzes 9 d. Saulelydyje susirinko Lenino prospekte ,kuri nacionalistai vis dar debevadina gediminasa,i Pergales Parada.Pirmose gretose Subinka,Baba,per Puca stipriai nukentejes Sauselydis ir apysunkiai Sadeckas ir Pikeliskis.Nesa Sysalo triusikus.
  Tribunose.
  Burokeviciute,Kuodyte,Miliniute,sakalaite,Miliute…
  Prie mikrofono Zvon Bun :
  -Seses,kaip anksciau mumi tie oziai tik neprievartavo (tribuna -Oi!).
  Dabar lai viens kita prievartauja! (tribuna -Ai).
  Slove Burokeviciutei!! (tribuna -miau!).

  Thumb up 4 Thumb down 2

 6. VIOLETINĖS AUDITORIJOS MĄSTYMO YPATUMAI

  1 Skaitomi ir komentuojami tik straipsniai, kur rašoma apie Venckienę
  2 Kas ne su Venckiene, tas prieš Lietuvą
  3 Venckienė- vienintelė kovotoja už tiesą. Visi kiti dirba ( pedofilų) klanui
  4 Valdančiųjų politika sukasi tik apie vieną klausimą- kaip susidoroti su Venckiene
  5 Rudenį beveik visa Tauta balsavo “už Neringą”, tik Vaigausko kompiuteriai viską apvertė aukštyn kojomis
  5 Venckienė triuškinančia balsų dauguma laimėtų prezidento rinkimus.

  Thumb up 7 Thumb down 12

  • Mano ir Antanienės draugiškas patarimas Saulėlydžiui:
   Laikas prispausti stabdžius. Jau perlenkėte lazdą su tais asmeniškumais, kurie niekam nebeįdomūs. Galėtumėte susirašinėti „e-mail’u“ ar „Skype“. Negi nejaučiate, kad komentarais jau supanašėjote su Pikasu. Manau, kad tiek Tamstos, tiek Pikaso komentarus mažai kas beskaito, nes visuose tas pats per tą patį. Netikusią keršto ir nuoskaudų išsakymo formą pasirinkote. Nieko tuo nepasieksite, tik prarandate skaitytoją. Juk kiekvienas turi teisę pasirinkti su kuo bendradarbiauti ir ką rašyti, kaip ir kiekvienas iš mūsų turime teisę pasirinkti, ką skaityti ir ko – ne.
   Čia tokia mano ir Antanienės nuomonė. Neįsižeiskit…

   Thumb up 2 Thumb down 3

   • Kokie dar asmeniškumai? Keturi kryptingos veiklos prieš KK mėnesiai, purvo pylimas ant KK ištisus keturis mėnesius, o po to lyg niekur nieko grįžimas į KK,- asmeniškumas?
    Ir dar. Kur “prarasiu”, ten ir “rasiu”. O Apanavičiūtės “šedevrų” citavimas- joks “santykių aiškinimasis”. Nes ji tų savo tekstų viešai neatsižadėjo. Ir savo kūrybos LL nepaaiškino.
    Va kai ji taip pasielgs, – tada bus matyti. Nemėgstu dviveidžių žmonių. Štai taip.
    Su pagarba. Linkėjimai Antanienei.

    Thumb up 3 Thumb down 3

   • Tegul Saulėlydis rašo, aš straipsnelio neskaičiau, bet Saulėlydžio komentarus skaitau, kaip ir jūsų.

    Thumb up 4 Thumb down 2

   • Matyt Baba, neskaitėte LL kaip A p anavičiūtė pylė purvą ant GG ir S okolovo.

    Thumb up 1 Thumb down 2

    • Ant manęs kaip tik nepylė, šiaip porą kartų pavardę paminėjo, dar atsakomąjį straipsnį parašė….Tai kitas dalykas.
     Ir dar. Jei ji tik ant manęs “piltų”, seniai jau būčiau tai pamiršęs….:)
     :)

     Thumb up 1 Thumb down 1

    • Bet esmės nekeičia. Negalima , nepadoru atsakyti tuo pačiu. Tai asmeniškumai, te aiškinasi asmeniškai.

     Thumb up 1 Thumb down 1

     • Asmeniškumai- tai kai virtuvėj apsistumdo…O čia keturis mėnesius trukusi kryptinga veikla. Ir tą veiklą ne Kristina sugalvojo. Bet ji buvo kur kas platesnio masto diversinės veiklos prieš KK figūra…
      Ir dar. Jei Kristina rašė VIEŠAI,- tai galim ir aiškintis VIEŠAI. O jei Kristina nori nusiginkluot, tai tegu VIEŠAI pasiaiškina. Nesakau, jog tada pradėsiu ja tikėti, tačiau nebus tikslinga cituoti jos straipsnių, jei ji viešai jų atsižadės…
      P.S. Tuo tarpu juk LL ji rašė, kad “rašė taip, kaip prašė”,- tai ten ji buvo kaip ir atsižadėjusi savo straipsnių KK…
      Ir dar. Ką reiškia “atsakyt tuo pačiu”? Aš ją CITUOJU. Aš negvildenu jos asmeninių, šeimyninių dalykų, kaip kad ji darė Giedrės atžvilgiu….Tad “tuo pačiu” niekas neatsako….

      Thumb up 1 Thumb down 1

    • Nelygu ka Betos prisigere su Ankstinavicium vadina purvu.
     Putino gaidys Sokolov jau seniausiai nusipelne,
     o ir GG jau ne panele.

     Thumb up 0 Thumb down 1

     • Bet vėl atgal sugrįžti į KK kaip niekur nieko, net mums su Akstinavičium, net po daugiadienių, mintis į galvą neateitų. Jau geriau nusišaut. 😆

      Thumb up 2 Thumb down 0

     • Gal verta remtis sokolskio kliedėjimu, ir manyti kad tai užduotis? arba dar labiau nusiparanojinti ir manyti, jog jos susipykimą…suvaidino? ot panos, atsiprašau, ponios

      Thumb up 1 Thumb down 1

    • Replika į Beta vulgaris 2013-12-22 – 17:09 komentarą:

     Kodėl neskaičiau? Skaičiau ir stebėjausi, kaip ji čia savo kailiuką į diametraliai priešingą pusę išvertė. Bet „Saulėlydžio“ vistiek nepateisinu. Jo dešimtimis tiražuojami komentarai apie tą patį per tą patį, jau labiau panašėja į „virusus“, nei į normalius komentarus. Kaip ten bebuvę, bet tokius dalykus reikėtų ne komentaruose aiškintis. Manau, kad daugelis jo, kaip ir pikasinių komentarų, jau nebeskaito ir prasuka. Ilgi, nuobodūs ir tas pats per tą patį. Kam tai įdomu?

     Thumb up 0 Thumb down 1

 7. DAR VIENAS KRISTINOS ( GALIMAI) “ŠEDEVRAS”

  teorija
  2013-12-22 – 10:41
  ar matei kokiais kiekiais stovėjo neišpirktų egzempliorių skaičius šį pavasarį? ir kokius greičiu šlavė kitą laikraštį?
  nekliedės sakalai

  Thumb up 2 Thumb down 1

   • Paskaityk Apanavičiūtės straipsnius LL, ir sužinosi, kas yra paranoja….Pakanka LL paieškoj surinkti “RR” ( taip Kristina visus keturis mėnesius vadino KK ), ir visa jos kūryba bus prieš akis….O ar jai “tinka”, ar “netinka”,- tegu ji pati sprendžia….:)

    Thumb up 2 Thumb down 0

    • Tai kol tu reiškeisi, ir buvo R…R.
     Kai išėjai, ir panos iš karto susitaikė.
     Matyt, tu ir buvai didysis provokatorius

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Na čia tai viršūnė….Dalyvavimą kryptingoj veikloj prieš KK pavadinti “panų konfliktu”….Aš turiu ir kitų dokumentų iš serijos “aš šustra, aš grosiu pirmu smuiku, kitaip neteksite skaitytojų, visas mano kaimas mane skaito” ir t.t. Šie dokumentai, bylojantys apie siekį užvaldyt KK, liečia pernykščio rudens laikotarpį. Bet kadangi tai nebuvo vieša informacija,- jų necituoju.
      O tai, kad ji grįžo, man “išėjus”, -tikra tiesa. Nes buvau jai lyg rakštis….

      Thumb up 0 Thumb down 1

 8. balsavo bet kaskur pradingo tie balsai ko seime sedintis neiesko kur dingo is usenio balsai as ir buvau nuo ryto iki vakaro laukeme ,zmoniu nepaprastai daug ,o jie suda mala kad zmoniu nebuvo

  Thumb up 9 Thumb down 2

  • Tie kur seime sėdi niekada neieškos, nes gal dėl to ir sėdi, kad jūsų balsai pradingo !!!

   Thumb up 8 Thumb down 1

  • Nesuprantu rinkimų stebėtojų aplaidumo. Kodėl negalit sulaukti kol suskaičiuos balsus ir užsirašyti kiekvienoje apylinėje kiek už ką balsavo, o vėliau sutikrinti.

   Thumb up 4 Thumb down 0

   • Kaip organizuojami rinkimai,mus per Sajudi mokino p.Januska.Jis cia kieciausias.Ji pati pirma Klanas ir Zydriuoju Albinu apsmeize,ir is Prezidento Rumu ispirdolino.Balsys pats “laikinai pasitauke”.

    Thumb up 2 Thumb down 0

  • Meluok sunie gyvenima!
   Timosenko bandiuga Putinas pasodino.Klicko greit isleis.
   Kubilo keliai nezinomi.
   Kol runkelis renka Burokeviciutes.

   Thumb up 2 Thumb down 0

 9. saunuole Neringa mes su tavimi ir tikrai tave tauta palaikis,tegu klanas raso ko nori ateis jiems galas uz nusikaltymus reikes atsakyti.

  Thumb up 8 Thumb down 4

  • Na taip, palaikys. Jau balsavo “visa tauta” “už Neringą” per Seimo rinkimus….

   Thumb up 6 Thumb down 11

   • Ne tauta balsavo, o Vaigausko kompai balsus skaiciavo. Taip kad tu tikras seiletekis, o tiktai vaidini protinguoli.

    Thumb up 9 Thumb down 5

   • Kas tikrai žino kiek balsų atidavė per seimo rinkimus žmonės? Kai pakalbi labai daug buvo balsuojančių už ją, o kai “suskaičiavo ” kiek liko? Mįslė nemenka.

    Thumb up 4 Thumb down 2

    • O ką dar jūs galite dabar pasakyti? Kiekvienas nepatenkintas rinkimų rezultatais taip šneka…

     Thumb up 2 Thumb down 3

     • Žinant kad KGB Sargūnas nenurodė VRK anketoje bendradarbiavimo su KGB, ir Vaigauskui tiko, nors įstatymai liepia tokį kandidatą išbraukti, tai niekuo nesistebiu…galėjo ir keliais šimtais tūkstančių balsų pamažinti – jeigu jau KBGistas tiko, nors pagal įstatymus turėjo skristi von.

      Thumb up 3 Thumb down 0

 10. Venckienė bus kandidatė į prezidentus? Matote, bėda kokia,- pagal A. Venckaus transliuojamus “raštus iš anapus” pas mus dar kol kas neregistruoja kandidatų į valstybės vadovus. :)
  :)

  Thumb up 8 Thumb down 7

 11. Jūs netiksliai nukopijavote mano mintį apie K.Suleikienės raišką. Rašiau apie “kiečiausios” autorės raišką kriminalistikoje. Nereikia painioti. Jūs gal nepatikėsite, bet perskaičiau visus jūsų komentarus prie šio rašinio. Jie man padarė slogų įspūdį ne savo gan miklia raiška, o savo turiniu. Radau tik kelis sakinius, kuriems būčiau linkęs pritarti ar padiskutuoti. Visa kita, mano supratimu, yra populistinė demagogija su “kremlinų” kvapo priemaišom. Nemanau, kad čia rasite daug skaitytojų, kurie pasiduos tokiam jų mąstymo plovimui. Tai, kad skaitytojai susipažins ir su tokia pozicija – nėra blogai. Kažkada buvau užsiprenumeravęs TTL “Respubliką” tam, kad greičiau sužinoti “kontorines” intrigas. Atsiradus internetui tokio poreikio nebeliko. Be to ir tas dienraštis vos kruta informacinėje erdvėje. Manau, kad ten jūsų rašinius dėl jų turinio priimtų. Kaip sakoma, ta pati linija. Nežinau ką jūs čia “KK” pametėte? O gal dėmė ant kelnių liko. Tai ne mano rūpestis. Jei taip, tai gali tekti ją plauti. Tokiais būdais, kokius čia panaudojate, nepavyks. Dar labiau išsitepate.

  NERINGA VENCKIENĖ TAPS KANDIDATE PREZIDENTO RINKIMUOSE?

  Bet kuriuo atveju, N.Venckienė ir pati gali suprasti, kad jai laimėti rinkimus šansų praktiškai nėra. Tačiau kandidato statusas gali suteikti minimalią apsaugą, nuo gausybės įtarimų. Minimos jau šešios bylos ir ypatingos skubos tvarka kuriamos naujos. Laimėti bent vieną iš jų – viltys nedidelės, nes … visi teisėjai nori išsaugoti savo darbą. Vis aktyviau yra nagrinėjama D.Kedžio byla, nors oficialiai ji yra nutraukta. Kviečiami tik tie liudininkai, kurie, atseit, girdėję kas ką sakė, tačiau abu “bendrininkų” ir “policijos pareigūnų teismai kol kas iš esmės remiasi tik vieno liudininko Mindaugo Žalimo teiginiais. Neatrodo šis liudininkas patikimas, bet tai gali netrukdyti teismui pratęsti teismų sprendimų eilę ta pačia, N.Venckienės naikinimo kryptimi. Todėl teigti, kad N.Venckienė iš tikrųjų suspės įgyti teisinės neliečiamybės statusą ir galės juo laisvai naudotis – kelia daug abejonių. Pernelyg daug kas nori ja atsikratyti ir Seime ir specifinėje terpėje. Antrą kartą N. Venckienei išvykti iš Lietuvos po prezidento rinkimų gali ir nepavykti.

  Kai kurios vilionės Neringai sugrįžti į Lietuvą šiek tiek primena pasaką apie Sigutę našlaitėlę. Kai ekstradicijos pradėjo reikalauti ir jos bendražygiai – tapo dar aiškiau kokią margą Drąsios kelio” partijos komandą į Seimą ji suorganizavo. Dar neaišku kas aktyviausiai kasė tą duobę žarijoms ir kas turėjo į ją įkristi… Nemažai nuostabai esant, nuosekliausiai elgiasi Povilas Gylys, kažkada palikęs LDDpistų gretas. Nežinau, kaip toliau vystysis jo karjera, tačiau jo galimybes tapti ir naujo Seimo nariu nesunku įžvelgti. Nežinau su kokia politine jėga jis tai padarys, tačiau, manau, didesnių sunkumų nebūtų. Daug vilčių galima buvo sieti su dvasiškiu J.Varkala, tačiau kai ir jis komisijoje balsavo už DP lyderių teisinio imuniteto išsaugojimą, supratau, kad moralinių dalykų ieškoti net neverta. Na, o kai pragmatizmas politikoje lydimas su viena po kitos klaidomis, tai nesunku ir dar viena mirusia politine partija patapti.

  Autorė bando aptarti A.Paulausko ir N.Venckienės galimybes rinkimuose, jei abi šios kandidatūros būtų rinkimų sąraše. Už A.Paulausko nugaros DP finansinės ir sukaupto elektorato galimybės, o už N.Venckienės – tiesos ir teisingumo siekiantys idealistai. Tokie galėjo laimėti tik vykstant “Dainuojančios revoliucijos” virsmui. Vėliau kairieji savo gretas išlygino, atsitempė į talką “burokines” paksoidų ir darbiečių grupuotes ir dabar tapo monolitu, pasiderančiu su tomaševskiniais lenkais dėl “w” rašymo…

  Nugaromis stovintys konservatoriai ir drąsiečiai vieni kitų jau nemato. Dešinės ir kairės sąjunga jau atsispindi ir 80 -ies skaičiumi Seime. Tam, kad išvystyti prezidentinę rinkiminę kampaniją, reiktų nemažai milijonų, o kai žiniasklaida jau beveik visa apsisprendė tarnauti tiems, kas daugiau moka ar įtaką didesnę turi, tai kur tos N.Venckienės agitacinės galimybės? Žinoma, N.Venckienė tikrai nebūtų rinkimuose tarp autsaiderių, nes Lietuvoje dar daug tokių, kurie vertina tiesos ir teisingumo paieškas. Tačiau jų nėra tiek, kad galima būtų ko nors daugiau tikėtis. Daug tikėtis iš emigrantų taip pat neverta dėl labai mažo jų aktyvumo rinkimų metu.

  Yra vienas motyvas, kuris gali būti reikšmingas dabartinėje teisinėje situacijoje. N.Venckienei reikalinga kad ir nedidelė tribūna išsakyti savo pozicijai bei pažiūroms. Ten, kur ji bando akcentuoti sudėtingą situaciją teisėsaugoje – viskas gaunasi lyg ir savo vietoje. Kai ji pradeda populistiškai kalbėti apie kitus politinius aspektus – vaizdas gaunasi toks, kad bloškia ją į “bačkos politikų” tarpą. Politikų, kurių “kontora” per du dešimtmečius prikūrė į valias. Nežiūrint visos tos makalynės, verta palinkėti Lietuvai labiau stengtis tapti teisine valstybe. Jei toks procesas nebus dirbtinai stabdomas, tai ir skandalingos istorijos bus išspręstos pagal teisę ir teisingumą, ko dabar dažnai pasigendama.

  Thumb up 6 Thumb down 8

  • O kur jūs Sulikienės- Apanavičiūtės rašiniuose regite “kriminalistiką”?….:)
   :)

   Thumb up 7 Thumb down 7

   • Tuose rašiniuose,kur ji nagrinėja “D.Kedžio istorijos” peripetijas ir ne tik juose.

    Thumb up 10 Thumb down 7

    • APANAVIČIŪTĖS “KRIMINALISTIKA” ( ištrauka iš jos straipsnio LL )

     “….Tik nuo pat tragiškų įvykių pradžios Garliavoje klaviatūra tarškino žavi blondinė – „K G B m arti“, mafijos marti, kuri dabar net geriau už teismą visai Lietuvai išaiškino, kodėl Viktoras kaltas.
     Ji, be to, neseniai labai gražiai išaiškino, kodėl Garliavos šturmas teisėtas, ir kodėl reikia nušturmuoti pačią Venckienę.
     Ji gražiai aiškino, kodėl Lietuvai reikia Generalinio Bevalio.
     Bendras saugumo vardiklis labai aiškus.
     Todėl kyla klausimas – o kurioje instancijoje bus apklausti tyrimą pradėję saugumiečiai? Ar tiesiog įžūliai bus apsimetama, jog čia paprasta finansinė byla?
     Kokiomis veikomis buvo įtarinėjamas Viktoras, ir kodėl buvo atsisakyta tęsti „Kabelio“ kodiniu pavadinimu užvadintą bylą?
     Gal gali savo sisteminiuose straipsniuose į tai atsakyti Giedrė G orienė?
     P.S. Beje, kadangi saugumas ir G.G orienė už mano triūsą, aprašinėjant „jų“ bylas, nesusimokėjo, padaviau „Karštą komentarą“ į teismą (ieškinys priimtas, teismas įpareigojo K K pateikti prenumeratorių, pardavimo balansus – nuo to laiko, kai aš pradėjau rašyti ir kaip koks aitvaras nešti pelną vyr. reda ktorei, kuri juo galimai nenorėjo dalintis), ir paprašiau teismo priteisti už mano darbą solidžią sumą pinigų. Įdomu, ar saugumas, kuriam netiesiogiai, taip išeina „dirbau“, susimokės? Juk 72 litai per mėnesį keistas “darbo užmokestis“ – tuo labiau, jog „konkuruojančio“ saugumo flango (alla „patriotinio – dešiniojo“) fiziškai esu persekiojama iki šios dienos….”

     Thumb up 7 Thumb down 4

     • Pritariu Pikasui, o kremlinui saulės laidai siūlau įsikurti savo blogspotą ir ten siautėti.

      Thumb up 1 Thumb down 3

 12. VIOLETINĖS REVOLIUCIJOS” LIEPSNOS IR PELENAI
  “Violetinę revoliuciją” galimai mėgino inspiruoti tam tikra dešinioji grupuotė. Manau, jog buvo siekiama sukelti šalyje suirutę, ir per ją:
  1 Išplėsti kai kieno įgaliojimus
  2 Įvykdyti žaibišką kadrų rotaciją teisėsaugoje, į raktinius postus skiriant sau palankius asmenis ( šis veiksnys sudomino ir nusikalstamo pasaulio atstovus).
  3 Sustiprinti konservatorių pozicijas bei įtaką
  4 Inicijuoti “nesisteminės partijos”, turėjusios vėliau tapti konservatorių satelite, susikūrimą. Idėja pradėta strateguoti 2010 vasarą. Procesas turėjo atrodyti kaip spontaniškos pilietinės iniciatyvos pasekmė.
  Nepavykus “violetinei revoliucijai”, šie tikslai nebuvo įgyvendinti. “”Venckienės partija” taip ir netapo konservatorių satelite, nes dar 2012 vasarą buvo iš esmės užvaldyta jėgų, pasipriešinusių “violetinei revoliucijai” bei ją nuslopinusių. Todėl “pralaimėjusiajai” dešiniajai grupuotei neliko nieko kito, kaip nusigręžti nuo DK partijos bei su ja konfrontuot . Tai jau -2012-jų ankstyvas ruduo. Tuo tarpu “Garliavos” bei DK partijos “klampusis užvaldymas” prasidėjo dar 2012 pavasarį (“netikėtas” vilniečių visuo-menininkų “desantas” į Garliavą).
  Nepavykus “violetinei revoliucijai”, “pralaimėjusioji” dešinioji grupuotė, nesugebėjusi “užkurti liepsnos”, įkišo galvas “į pelenus”. Visiškai demaskuoti tos įtakingos dešiniosios grupuotės “nuopelnų” “violetinę revoliuciją” nuslopinusios jėgos nesiryžta, nes tai turėtų neigiamų pasekmių ne tik tai grupuotei, bet ir visam valdančiajam elitui.
  Dėl šios priežasties liko “neištirta” daugybė “bylos” epizodų, tarp jų- Kedžio mirties aplinkybės, jo “slapstymosi” epizodas…
  Panašiai kaip nebuvo ištirtas ir 1993 metų “savanorių maištas”, ir J. Abromavičiaus nužudymas, įvykdytas ultradešiniųjų ekstremistų. Beje, tų įvykių braižas yra panašus ir į “violetinės revoliucijos” įvykių braižą. Ir ten, ir čia dalyvavo daug ultradešiniųjų ekstremistų. Ir tada, ir dabar buvo “nepaaiškintų” aukų. Ir tada, ir dabar buvo dešiniųjų jėgų skleidžiami mitai. Esą “nužudymų būta dėl kontrabandos”. Dešinieji net naujos “priedangos legendos” sugalvoti nesugeba….
  Reikia prarasti ne tik protą, bet ir paskutinius sąžinės likučius, kad aiškintum žmonėms, esą J. Abromavičių susprogdino “dėl kontrabandos” kažkokie “saugumiečiai ilgais apsiaustais” ( iš prancūzų filmo apie “aukštą blondiną”). Kai tuo tarpu 2006-siais VSD buvo sulaikęs ultradešiniuosius žudikus, bet…”neįrodė kaltės”. Matyt, ir tada buvo negalima iš esmės pajudinti įtakingos dešiniosios politinės grupuotės. “Siūlai” galėjo ( ir gali) nuvesti ne tik į 1993-sius….
  “Kontrabanda, ilgi apsiaustai, pedofilų klanas”….Niekada nebūtų “pedofilijos byloje” tiek aukų, jei ši byla nebūtų tapusi įtakingos dešiniosios grupuotės, garsėjančios toli gražu ne vien “intrigėlėmis”, politiniu įrankiu…
  Nepateisinu 2012 “Garliavos šturmo”. Bet…Neišplėši epizodo iš visumos konteksto, susaistyto priežastinių ryšių. Ir….Tie, kas slopino “revoliuciją”, puikiai nutuokė apie dešiniųjų organizatorių mentalitetą….Jei 1993 metais “suirutė” galėjo kilti, pavyzdžiui, bandant nuginkluot savanorius ( tai duotų “planinių aukų” ir audrą visuomenėje), tai per “violetinę revoliuciją” tokių “progų” buvo daugybė. Ir viena iš jų–”šturmo data”. Ir būtent todėl buvo mestos tokios pajėgos, būtent todėl buvo panaudoti nuožmūs bei staigūs veiksmai. Kad niekas, nuo jokio stogo ar medžio, iš po jokio krūmo ar palėpės, nesuspėtų paleisti lemtingo šūvio….Šūvio, galėjusio kai kam duoti taip geidžiamų ir taip vis trūkstamų “aukų”.
  Aišku, klaikiai atrodė tas “šturmas”. Bet kur kas klaikiau, baisiau bei niekšingiau atrodo “aukų modeliavimas” vardan grupuotės interesų. Kur kas klaikiau skamba vieno dešiniojo politiko žodžiai, ištarti 2012 -jų žiemą viename pokalbyje-”mergaitė turės tapt auka vardan permainų teisėsaugoje”. Kažin, ar juodžiausias “kriminalas” būna tiek “juodai kūrybingas”?….
  Štai toks galimai yra tikrasis “violetinės revoliucijos” organizatorių veidas. Ir braižas, kuris, kaip minėjau, itin primena ir “savanorių maištą”, ir J. Abromavičiaus nužudymą, ir dar itin daug ką….
  Taigi, “violetinės revoliucijos” liepsnoms įsisiautėt nepavyko, ją organizavusi grupuotė sukišo galvas “į pelenus”, “revoliuciją” nuslopinusioms jėgoms nenaudinga “pereit į aktyvų kontrpuolimą”. Klampioji kova tebesitęsia. Anokia “dinaminė pusiausvyra”. “Pralaimėjusioji” dešinioji grupuotė galimai evakavo į “draugišką šalį” (JAV ) “per daug žinančią” Venckienę, kuri “kitai barikados pusei” jau seniai tapo minėtoje “klampioje kovoje” naudojamu šantažo įrankiu.
  Ir kai kur nors girdite žinomą posakį “tyla prieš audrą”, turėkite omeny–tai dažniausiai būna būtent “dinaminė pusiausvyra”. Kitaip tariant–”tykioji audra”….

  Thumb up 5 Thumb down 6

 13. VIOLETINĖS REVOLIUCIJOS” LIEPSNOS IR PELENAI
  “Violetinę revoliuciją” galimai mėgino inspiruoti tam tikra dešinioji grupuotė. Manau, jog buvo siekiama sukelti šalyje suirutę, ir per ją:
  1 Išplėsti kai kieno įgaliojimus
  2 Įvykdyti žaibišką kadrų rotaciją teisėsaugoje, į raktinius postus skiriant sau palankius asmenis ( šis veiksnys sudomino ir nusikalstamo pasaulio atstovus).
  3 Sustiprinti konservatorių pozicijas bei įtaką
  4 Inicijuoti “nesisteminės partijos”, turėjusios vėliau tapti konservatorių satelite, susikūrimą. Idėja pradėta strateguoti 2010 vasarą. Procesas turėjo atrodyti kaip spontaniškos pilietinės iniciatyvos pasekmė.
  Nepavykus “violetinei revoliucijai”, šie tikslai nebuvo įgyvendinti. “”Venckienės partija” taip ir netapo konservatorių satelite, nes dar 2012 vasarą buvo iš esmės užvaldyta jėgų, pasipriešinusių “violetinei revoliucijai” bei ją nuslopinusių. Todėl “pralaimėjusiajai” dešiniajai grupuotei neliko nieko kito, kaip nusigręžti nuo DK partijos bei su ja konfrontuot . Tai jau -2012-jų ankstyvas ruduo. Tuo tarpu “Garliavos” bei DK partijos “klampusis užvaldymas” prasidėjo dar 2012 pavasarį (“netikėtas” vilniečių visuo-menininkų “desantas” į Garliavą).
  Nepavykus “violetinei revoliucijai”, “pralaimėjusioji” dešinioji grupuotė, nesugebėjusi “užkurti liepsnos”, įkišo galvas “į pelenus”. Visiškai demaskuoti tos įtakingos dešiniosios grupuotės “nuopelnų” “violetinę revoliuciją” nuslopinusios jėgos nesiryžta, nes tai turėtų neigiamų pasekmių ne tik tai grupuotei, bet ir visam valdančiajam elitui.
  Dėl šios priežasties liko “neištirta” daugybė “bylos” epizodų, tarp jų- Kedžio mirties aplinkybės, jo “slapstymosi” epizodas…
  Panašiai kaip nebuvo ištirtas ir 1993 metų “savanorių maištas”, ir J. Abromavičiaus nužudymas, įvykdytas ultradešiniųjų ekstremistų. Beje, tų įvykių braižas yra panašus ir į “violetinės revoliucijos” įvykių braižą. Ir ten, ir čia dalyvavo daug ultradešiniųjų ekstremistų. Ir tada, ir dabar buvo “nepaaiškintų” aukų. Ir tada, ir dabar buvo dešiniųjų jėgų skleidžiami mitai. Esą “nužudymų būta dėl kontrabandos”. Dešinieji net naujos “priedangos legendos” sugalvoti nesugeba….
  Reikia prarasti ne tik protą, bet ir paskutinius sąžinės likučius, kad aiškintum žmonėms, esą J. Abromavičių susprogdino “dėl kontrabandos” kažkokie “saugumiečiai ilgais apsiaustais” ( iš prancūzų filmo apie “aukštą blondiną”). Kai tuo tarpu 2006-siais VSD buvo sulaikęs ultradešiniuosius žudikus, bet…”neįrodė kaltės”. Matyt, ir tada buvo negalima iš esmės pajudinti įtakingos dešiniosios politinės grupuotės. “Siūlai” galėjo ( ir gali) nuvesti ne tik į 1993-sius….
  “Kontrabanda, ilgi apsiaustai, pedofilų klanas”….Niekada nebūtų “pedofilijos byloje” tiek aukų, jei ši byla nebūtų tapusi įtakingos dešiniosios grupuotės, garsėjančios toli gražu ne vien “intrigėlėmis”, politiniu įrankiu…
  Nepateisinu 2012 “Garliavos šturmo”. Bet…Neišplėši epizodo iš visumos konteksto, susaistyto priežastinių ryšių. Ir….Tie, kas slopino “revoliuciją”, puikiai nutuokė apie dešiniųjų organizatorių mentalitetą….Jei 1993 metais “suirutė” galėjo kilti, pavyzdžiui, bandant nuginkluot savanorius ( tai duotų “planinių aukų” ir audrą visuomenėje), tai per “violetinę revoliuciją” tokių “progų” buvo daugybė. Ir viena iš jų–”šturmo data”. Ir būtent todėl buvo mestos tokios pajėgos, būtent todėl buvo panaudoti nuožmūs bei staigūs veiksmai. Kad niekas, nuo jokio stogo ar medžio, iš po jokio krūmo ar palėpės, nesuspėtų paleisti lemtingo šūvio….Šūvio, galėjusio kai kam duoti taip geidžiamų ir taip vis trūkstamų “aukų”.
  Aišku, klaikiai atrodė tas “šturmas”. Bet kur kas klaikiau, baisiau bei niekšingiau atrodo “aukų modeliavimas” vardan grupuotės interesų. Kur kas klaikiau skamba vieno dešiniojo politiko žodžiai, ištarti 2012 -jų žiemą viename pokalbyje-”mergaitė turės tapt auka vardan permainų teisėsaugoje”. Kažin, ar juodžiausias “kriminalas” būna tiek “juodai kūrybingas”?….
  Štai toks galimai yra tikrasis “violetinės revoliucijos” organizatorių veidas. Ir braižas, kuris, kaip minėjau, itin primena ir “savanorių maištą”, ir J. Abromavičiaus nužudymą, ir dar itin daug ką….
  Taigi, “violetinės revoliucijos” liepsnoms įsisiautėt nepavyko, ją organizavusi grupuotė sukišo galvas “į pelenus”, “revoliuciją” nuslopinusioms jėgoms nenaudinga “pereit į aktyvų kontrpuolimą”. Klampioji kova tebesitęsia. Anokia “dinaminė pusiausvyra”. “Pralaimėjusioji” dešinioji grupuotė galimai evakavo į “draugišką šalį” (JAV ) “per daug žinančią” Venckienę, kuri “kitai barikados pusei” jau seniai tapo minėtoje “klampioje kovoje” naudojamu šantažo įrankiu.
  Ir kai kur nors girdite žinomą posakį “tyla prieš audrą”, turėkite omeny–tai dažniausiai būna būtent “dinaminė pusiausvyra”. Kitaip tariant–”tykioji audra”

  Thumb up 4 Thumb down 5

 14. Nov 9
  SĄŽINĖS SKLEROZĖ? Arba,- GAL K K REDAKTORĖ JAU PRITARIA ŠIOS AUTORĖS NUOMONEI APIE JĄ, JEI VĖL ĮSILEIDO ŠIĄ AUTORĘ?
  Iš K. A panavičiūtės straipsnio L.L ( 05.24):
  “…G.G orienė šiandien sėdėtų teisiamųjų suole, kad ir už disidento Stasio Stungurio straipsnį, kuriame jis galimai apšmeižė mano tėvą, išvadindamas jį visokiais negražiais apibūdinimais. G.G orienė būtų teisiama ir už S.Stungurio straipsniuose skleidžiamą tautinę neapykantą, ir netgi už H olokausto masto neigimą (praėjusios vasaros S.Stungurio „išstojimai“, niekinant H olokausto aukų atminimą laikraštyje „Karštas k omentaras“, kaltinant Lietuvos žydus už lietuvių persekiojimą sovietmečiu).
  Tačiau Giedrė G orienė, kurios stebėtinai geri santykiai su Generaline prokuratūra, nėra teisiama už savo autorių nuomonę. Tačiau ji su pasimėgavimu rašo, kaip yra teisiamas Aurimas D rižius, ir, galimai pažeisdamas žurnalistų etiką – o žurnalistams negalima su šitokiu pasimėgavimu rašyti blogai vieniems apie kitus – kaltina A.D rižių proceso vilkinimu – vien dėl to, kad jis siekia susirasti advokatą…..”
  Galima ir daugiau “priminimų” pateikti. Jei K K Redaktore patinka šios autorės “kūryba”….
  Nors sugebėtų antrą kartą į tą pačią pelkę nebrįsti K K Redaktorė!

  Thumb up 4 Thumb down 5

 15. Dėl tam tikrų priežasčių dabar – jokio skirtumo, ar “pavyks” ta apkalta, ar “nepavyks”.
  Konservatoriams svarbiausia yra nukreipti liaudies dėmesį nuo jų aferų, kaip teisingai rašė KK Redaktorė.
  O Kristinai Apanavičiūtei- Sulikienei ( anot Pikaso,- “kiečiausiai autorei”) svarbiausia- rafinuotai paneigti Giedrės poziciją.

  Thumb up 3 Thumb down 4

 16. Tiesiog egzistuoja valstybė su banditine valstybėje su savo “įstatymais”, savo pakabintais teismais…paskutinis nuosprendis buvo – tik perspėti N.Venskienę, kad baigtų priešintis, nes turės parvyktį į LT dėl tėvų laidotuvių…Lietuvoi Neringai nesaugu.

  Thumb up 6 Thumb down 3

 17. ŠIS TAS APIE “DEMOKRATIJOS” BEI “TEISINĖS VALSTYBĖS”
  SĄVOKŲ KLASTĄ

  Kiekvienam nekantruoliui būdingas bei bene mėgstamiausias būdas apkaltinti. Arba nesuprasti. Be to, nekantruoliai skuba nepritarti (būti PRIEŠ) bei nesuprasti.
  Prieš metus vienam žmogui aiškinau Garliavos įvykių bei gretutinių vyksmų simbiozės ryšį su „teisinės valstybės“ koncepcija, kurią ilgai aiškinau kaip klastingą kelrodę, kaip masalą, neleidžiantį ištrūkti iš uždaro rato. „Tai ką, tu manai, jog tai teisinė valstybė, jei tokie dalykai vyksta?“ – lyg sugedusi plokštelė kartojo jis, mano teiginių nesuprasdamas….
  Panašu, kad „teisinės valstybės“, kaip ir demokratijos, „teigiamas ženklas“ tarsi negrįžtamai sulindo į bene geriausių, geranoriškiausių žmonių smegenis bei sielas.
  O aš neskubėsiu nieko siūlyti „vietoj teisinės valstybės ar demokratijos“. Nes iš pradžių reikia sugriauti mitus. Antraip bet koks „siūlymas“ bus interpretuotas „tiksliai atvirkščiai“.
  Jei norėčiau daryti politinę karjerą ar bent jau „patikti“ potencialiems vienminčiams, pirmas turėčiau pradėti kelti į padanges „demokratijos“ ir „teisinės valstybės“ koncepcijas kaip orientyrus, būtinai pridurdamas, jog mūsuose viso to dar nėra. Ieškočiau sąmokslo teorijų, aiškinančių mįslingiausių priežasčių ar šešėlių, dėl kurių per 22 „nepriklausomybės“ metus pas mus šie orientyrai neprigijo.
  Jei būčiau karjeristas, tai itin rūpestingai saugočiau „baisią paslaptį“, jog šie orientyrai yra pseudo, t.y. turi unikalią savybę sutapti su horizonto linija, t.y. prilygti iš prigimties nepasiekiamai iliuzijai. Bet, atsistojęs kur nors aikštės tribūnoje, pateikčiau tai kaip nepasiektą, bet pasiekiamą. Nes nėra geresnio radinio, juolab sverto karjeristui, nei maitinti mases „horizonto linijos“ vizijomis. Matoma? Taip! Pasiekiama? Ne! Tačiau paskutinį žodį nutyli ir – “viskas tvarkoj!“.
  Bet nesu karjeristas. Ir niekam nenoriu patikti. Man yra būdingas sisteminis (ne „sistemą“ turiu omeny) požiūris į procesus. Bent jau visada siekdavau to. Todėl visų pirma manau, kad reikia sugriauti mitus. Prieraišas, kurios iliuzijas paverčia tradicinių partijų svertais. Ir niekad nepritarsiu tiems, kas nesugeba ar nenori pamatyti absurdo teatro štai tokiame spektaklyje (vandens paieškose vandeny): 1990-ieji. Nugalėjo demokratija! Dar keleri metai. Naujos partijos, naujos reakcijos į vis naujas “dilgėles-staigmenėles” – „demokratijos nėra, bet mes padarysime“. Formuojasi jau ne dvi, o daugiau „sisteminių“ partijų. Galiausiai jos išsemia savo galimybes, scenaristai tai suvokia. Atsiranda „visuomenininkų“, bet – ir vėl ta pati „pirmoji bei paskutinioji“ – „partijos tik deklaruoja demokratiją, o mes įgyvendinsime.“. Ir vis tas pats mitų kupinas “horizontas”/ Tik “klikušų” veidai atsinaujina nuolat….
  Tą patį galima pakartoti ir apie „teisinę valstybę“. Arba apie „rinkimus“. „Reikia pagaliau“ išrinkti „sąžininguosius“ – skelbiama ir skelbiama. Ir Daukanto aikštėje, ir TV laidose. Tarsi žmonės „sąmoningai“ buvo neišrankūs, tarsi „sąžiningumas“ būtų nebeabstrakti sąvoka, tarsi „valdžion nutiesti laiptai“ nebūtų prifarširuoti viską „į savo vietas“ sustatančių technologijų.
  Galiausiai aš net ir abstrakčiai, net ir moraliuoju – emociniu lygmeniu negaliu sąžiningais žmonėmis laikyti melagių. Net ir tų, kurie meluoja „netyčia“, nesąmoningai. Nelaikau ir nelaikysiu sąžiningais tų, kas per daugiau nei du dešimtmečius nesugebėjo ištrūkti iš klaidinančių kelrodžių pinklių, ir, negana to, klaidina kitus: „demokratijos reikia, bet jos nėra“. „Teisinės valstybės reikia, bet jos nėra“. „Reikia išrinkti sąžininguosius…“ „Eikime visi į rinkimus!“
  Analitiniame kontekste šių nesąmonių iš viso neverta nagrinėti, jos vertos nebent PPR (posidėli, pap…deli, razošlisj) ar tų, kas, siekdami „dvasinio konforto“, užkimba už patraukliausio kabliuko.
  Bet moralės kontekste čia ir stebime „angelų“ raginimą „vienytis“ su demonais. Čia stebime daugelio žmonių visišką neatsakingumą, savo žodžių nepamatavimą. Suprantu “demonus”, angelais apsimetančius. Bet nesuprantų “angelų”, pritariančių “demonams”.
  Joks pažangios krypties eksperimentas negali nepavykti du dešimtmečius, jei būtų tik subjektyvių kliūčių. Bet ne… Jei kam ir pavyksta suprasti, apie ką kalbu (jei pavyksta bent akimirkai išsivaduoti iš primestų pseudovertybių voratinklio), iš karto klausimas: „O ką siūlai, o ką duos rinkimų boikotas, o ką tas duos, o ką anas duos?“.
  Pragmatizmo sūkuriai, lyg dalgis daigus ties užuomazga pjaunantys… Čia pat, dabar… „Ar bus sriuba su makaronais?“. “Kada duos, ką duos, o gal kur nors jau duoda? ”
  Mes neverti permainų. Per mažai mus „mušdavo“, jei mums dar būdingas nuolankios aukos sindromas. Jei laukiame sriubos ar net trupinių nuo valdančiųjų stalo. Ir nesvarbu, nuo ko. Vis vien galiausiai bus tik kontaktas su sistema. Ir kol nebus nutrauktas šis „kontaktas“, ne mes juos, o jie vedžios mus.
  Protestinis judėjimas, kaip ir koks bebūtų pasipriešinimas režimui, įgyja prasmės tik tada, kai su sistema nutraukiamas kontaktas. Kai liaudis pagaliau nustoja belstis į tas pačias duris (vien dėl to, kad jos persidažo, vis beldžiamasi iš naujo). Kai liaudis (ar lyderiai) nustoja klausinėti (ar trokšti tuoj pat) – o kas (man) iš to, o nusimeta mitų ar primestų dogmų pančius. Kai liaudis, pvz, boikotuodama valdančiųjų inicijuojamus cirkus, t.y rinkimų farsą, tarsi pateikia ieškinį dešimtmečius ją išnaudojusiai santvarkai.
  Protestinis judėjimas su lūžio vizija taps prasmingu, kai nebus ieškoma vandenyje „tikrojo vandens“. Kai net tie patys, kaip ir prieš 22 metus (kai įsigalėjo ši sistema) lozungai lieka tie patys (laisvės, demokratijos, sąjūdžio…!) Kai kiekvienas, visiškai neatsakingai raginantis „visiems vienytis“, suvoks, kad siekia “angelų ir demonų” vienijimosi.

  Thumb up 4 Thumb down 4

 18. AR VENCKIENĖ NEPAKARTOS D. KEDŽIO “EPOPĖJOS” ?

  Iš pradžių- dėl Kedžio “epopėjos”. Iš pradžių juo buvo manipuliuojama. Per asmenis, susijusius su vėliau politizuotų įvykių organizatoriais. Šie asmenys dabar- net ne įtariamieji. Jie tik “laiškų skaitovai”. Vėliau manipuliuojamas Kedys peržengė “negrįžimo tašką” ir ėmė šaudyti žmones…
  Yra versija, esą “Kedys nešaudė, bet pasislėpė”. Versija atmestina dėl jos pritempto netikroviškumo (modelio nerealumo).
  Manau, jog Kedį slapstė “savi”. Ir vėl ne be “violetinės revoliucijos” sumanytojų žinios. Todėl šis epizodas yra įslaptintas ( vizualiai- “vilkinamas tyrimas”). Slepiamos ir Kedžio žūties aplinkybės. Manau, -likviduotas “savų”. Ir vienu, galėjusiu per daug papasakoti, mažiau. Ir suirutę lengviau sukelti ( kai kas galėjo įvykti, pavyzdžiui, per Kedžio laidotuves). O juk ir buvo siekiama sukelt šalyje suirutę….
  Kodėl šie epizodai yra įslaptinti? Esmė tai, kad tarp “violetinės revoliucijos” organizatorių gali būti veikėjų, kurių demaskavimas neatitinka ne tik tos (dešiniosios) grupuotės, bet ir viso valdančio elito interesų.
  Kedžio kūnas buvo tyčia numestas netoli Žiegždrių. Situacijos modeliavimu siekta “paaštrinti masių emocijas”,- antai “Kedys nukankintas psichiatrinėje ligoninėje”. Iš dalies pavyko. Nes…emocijos trukdo mąstyti. Juk elementari logika kužda, jog jei Kedį “nukankintų baisusis pedofilų klanas”, tai kūno nerastų apskritai, arba rastų kur nors…Skuodo rajone ( ir kuo toliau nuo tų Žiegždrių, jei jis ten būtų laikomas). Bet emocijų užvaldytas protas atstumia logiką!
  Apie šį epizodą, kaip ir apie daugybę kitų “diversijos” epizodų, galimai gerai nutuokia Neringa Venckienė. Ir todėl….
  Kyla visiškai suprantamas klausimas, ar ji nepakartos (ar jau nepakartojo) Kedžio “epopėjos” bei jos finalo?
  Į “kitą pusę” 2012 xasarą perėjusi dauguma Drąsos Kelio partijos aktyvo narių, taip pat ir prieš “violetinę revoliuciją” nugalėjusios ( bei dėl anksčiau minėtų priežasčių pristabdžiusios kontrpuolimą) jėgos nuolat šantažuoja “pralaimėjusius” visokiais “Venckienės laiškais”. “interneto kavinių adresais” bei fotomontažais “Lietuvos ryte”. Bet…Ar yra gyvas “šantažo įrankis” (atleiskite už cinizmą).? Ar…liks gyvas (gyva)? Ar “violetinę revoliuciją” organizavusi grupuotė, kuri pripažįsta sentimentus tik tada, kai reikia kurti priešų įvaizdžius, paliks gyvą dar vieną raktinį (esminį) įvykių dalyvį(ę), taip pat peržengusį(ią) “negrįžimo tašką”? Pagyvensim, išgyvensim, pamatysim….
  O kol kas….Tie, kas kadaise brukdavo Kedžiui “diskus su pedofilu klanu”, dabar garsina “laiškus iš anapus”…
  P.S. Venckienė tikrai neturėjo jokios priežasties ar motyvo slapstytis, t.y. kartoti Kedžio “epopėją”. Paaiškinimas gali būti tik vienas- “kuratoriai” privertė.
  P.S. “Didysis mergaitės gynėjas” Landsbergis, nepavykus “violetinei revoliucijai”, tiesiog ją pamiršo. Kitaip tariant, “palindo po medžiu”. Neapleido jis to “medžio” net ir tada, kai Stankūnaitei, nelyginant kokiai “mafijos išryškintojai”, buvo (neva) pritaikyta itin slapta liudininkų apsaugos programa, ir ji su mergaite (neva) išvyko į tolimą šalį…

  Thumb up 5 Thumb down 4

 19. PAGAL JŲ DARBUS BUS JIEMS ATLYGINTA…

  Tam tikras dešinysis tinklas ėmė veikti dar tada, kai 1989 metais užvaldė tuomet dar margą “Sąjūdį”, ir tęsė savo veiklą vėliau, skaldydamas bei pjudydamas Lietuvos žmones. Šio dešiniojo tinklo tuomet įvykdyti nusikaltimai ( tuomet kai kam vis “aukų per mažai būdavo”) ne tik virto “legendomis”, bet ir tapo klaikios, į nūdieną nusidriekusios Lemties linijos pradžia. Ir tai- jokia mistika !
  Esmė tai, kad šios “legendos” tapo naudingos ne tik tam dešiniajam tinklui, bet ir tariamiems jo oponentams. Nes tomis “legendomis”, nelyginant propagandiniu opiumu liaudžiai, ėmė remtis visas, prieš du dešimtmečius pradėjęs formuotis, politinis elitas. O toliau…
  Jei tik būtų ištirtas 1993 metų “savanorių maištas” bei vėlesni, su juo susiję, nusikaltimai ( teroro aktas ties Bražuole, J. Abromavičiaus nužudymas…), jei būtų nustatyta visa tiesa, o ne tik aukomis virtę vykdytojai ar liudininkai, tai kaipmat išryškėtų tiesa apie 1991 metų “legendų” kilmę. O tai nenaudinga VISAM VALDANČIAJAM ELITUI. Tad,- ir tariamiems dešiniojo tinklo “oponentams”. Ir štai todėl pastariesiems jau daugelį metų yra būdinga “idėjinė giminystė su praktiniu oponentu”, vizualiai virstanti vien “klampiąja kova”, imitacine priešprieša ( antai, “vis tiriam, bet vis neištiriam”). O ši “klampioji kova” transformuojasi į nepaliaujamą “tarpusavio šantažą” ( antai,-”žinome, bet dar patylėsime, nes ir mums nenaudinga prabilti…”). O aukos, kurių kai kam vis “per mažai” būdavo, tylės savaime….
  Vienas iš dešiniojo tinklo “skiriamųjų ženklų”- gebėjimas sukelti lokaliąją suirutę, tačiau nemokėjimas planuoti jos globaliojo realizavimo.
  Ir todėl dabar, kai dviejų dešimtmečių senumo “pakaunės įvykius” nustelbė kiti “pakaunės įvykiai”,- “byla- žudikė”, – taipogi nepavykusi “violetinė revoliucija” ( irgi “nerealizuota suirutė”), matyti sąsajos su tais ankstesniais įvykiais. Matyti vis tos pačios “Lemties linijos” tąsa. Ir sumanytojų tų pačių būta….IR BRAIŽO BŪTA IDENTIŠKO.
  Tačiau ir šie įvykiai nebus išsamiai ištirti. Bent jau netolimoj ateity. Nes tai irgi būtų nenaudinga ne vien dešiniajam tinklui, bet ir tariamiems jo “priešininkams”. Ir vėl turime tik imitacijomis grindžiamą abipusį šantažą. Ir daugybę neatsakytų klausimų. Tik “priedangos legendų” jau būta kitokių- “baisusis pedofilų klanas” ir t.t. Nors yra ir “kopijuojamų” legendų. Tie, kas nori pridengti dešiniojo sparno “darbelius”, nuolat kliedi, esą ir J. Abromavičiaus nužudymo, ir “bylos- žudikės” šaknys neva tūno “kontrabandos versle”. Ir žudikai esą “ilgais apsiaustais” ( prancūzų komiškų detektyvų stilius) buvo. Netekę sąžinės dešiniųjų tinklo “advokatai” net tinkamai legenduoti savo kliedesių nesugeba….
  Aišku, dar Reicho propagandos ministras Gebelsas mokė- “kuo klaikesnis melas,- tuo labiau juo tikima…”
  O besidriekianti Lemties linija, tarsi pelkėtasis takas, tęsiasi bei klampina toliau. Ir vėl tas pats. Jei tik nustatysi pastarojo laikotarpio “bylos- žudikės” užsakovus ( siekusius inspiruoti “violetinę revoliuciją”), gali imt aiškėti ir 1993 metų įvykių scenaristai. O nuo jų, kaip jau minėjau, netoli ir iki 1991 metų “legendų” kilmės ištakų. O tai nenaudinga ne tik ties šiomis ištakomis tūnojusiems dešiniesiems, bet ir visam politiniam elitui.
  Štai ir užsidaro ratas, neleisdamas tirti politinių įvykių. Nes elitui svarbiausia- išsaugoti jo Pradą nulėmusias “legendas”. O “dalies tiesos” iš bendro konteksto išplėšimas kaipmat virsta tik dar viena “legenda”…O aukos pas mus- tykios.
  Bet istorija- menka slapukė. Ir ji, anksčiau ar vėliau, sugriaus visas “priedangos legendas”. Ir…Pagal “darbus” kiekvienam bus atlyginta….

  Thumb up 5 Thumb down 4

 20. VERSIJA DĖL “VENCKIENĖS GRĮŽIMO DALYVAVIMUI PREZIDENTO RINKIMUOSE ” ATMESTINA. Arba,- “LAIŠKAI IŠ ANAPUS”

  Dar jokie prezidento rinkimai, jokia rinkimų kampanija mūsų šalyje, nebuvo tiek apipinta sąmokslo teorijų bei iš piršto laužtų mitų, kaip artėjanti 2014 metų prezidento rinkimų kampanija. Sąmokslo teorijų kūrime ėmė dalyvauti “visi, kas tik gali,- nuo žurnalistų bei jų “šaltinių” iki VSD…
  Dėl “Venckienės grįžimo”. Dabar tai irgi “sąmokslo teorija”. Ne tam dešinioji grupuotė ją “evakavo” ( tik neaišku kur ir kokiu “lygmeniu”), kad ji “grįžtu”. Nes jos “grįžimas” ar “sugrąžinimas” pasitarnautų “violetinę revoliuciją” nuslopinusių jėgų vykdomam šantažui.
  Aišku, Venckienės, “evakuotos” ( lokalizuotos) su “neaišku” kokio lygio pareigūnų žinia, “sugrįžimas” būtų itin naudingas ir prieš prezidentę Grybauskaitę veikiančioms jėgoms ( ne veltui “Venckienės grįžimas iki Naujųjų metų” buvo ir Laurinkaus “vieša svaja”). Tačiau proprezidentinės jėgos, pernelyg mistifikuojančios antiprezidentinių jėgų nacionalinę bei geopolitinę galią, ėmė pateikti tą savo priešų legenduotą modelį ( išreikšdavusį tik šantažo įrankį) kaip anokią “nerimą keliančią tikrovę”. Štai tokia yra ir šios KK publikacijos kilmės objektyvioji šaknis.
  Dar noriu pridurti, jog antiprezidentinių jėgų dar bene prieš metus puoselėtas planas buvo toks: nuteisti Venckienę ( kad ir bauda ) už “teismo sprendimo nevykdymą”, tuo pačiu TĄ NEVYKDYMO FAKTĄ LEGITIMIZUOJANT. Juk, kol nebus teismo sprendimo, tol teiginys, esą “Venckienė nevykdė teismo sprendimo” nėra legitimus, ir jo naudojimas prieš kadaise ( 2011 sausį) priešingai teigusią Grybauskaitę negali būti visavertis “įrankis”.
  Pagal “antiprezidentinių” jėgų planą, nuteisus Venckienę bei legitimizavus “teismo sprendimo nevykdymo” faktą, prieš Grybauskaitę turėjo būti pradėta galinga propagandinė kampanija. Esą Grybauskaitė “oficialiai pritarė teismo sprendimo nevykdymui”, ir t.t.
  Taigi, viską apibendrinus, tampa kaip ir aišku, dėl ko Venckienė buvo “lokalizuota”.
  Ir dar. Kažkodėl “Venckienės siuntiniai iš anapus” niekad neateina GARSO ĮRAŠO pavidalu ( jos balsu pagarsinant siuntimo datą). O ateina tik kaip laiškai, kuriuos pagarsina, pavyzdžiui, Venckus, dėl “nesuprantamų” priežasčių visiškai nejudinamas teisėsaugos. Kas gali paneigti, kad tai nėra “laiškai iš Anapilio?…

  Thumb up 4 Thumb down 5

 21. DĖL “PROTESTINIŲ BALSŲ” KILMĖS BEI VAIDMENS

  “Protestiniai balsai”, tiksliau, jų gausa ar vystymosi neprognozuojamumas,- tai slapta svaja kiekvienos “naujos partijos”, ar “nesisteminio” ( yra tokia kaukė) kandidato.. Kartu tai “senųjų partijų” galvos skausmas….Taip buvo, ir taip yra. Tačiau…Lig šiol sėkmė lydi “senąsias partijas” bei jų kandidatus. Kodėl taip yra, buvo rašoma mano straipsniuose (galima rast per paiešką) “Naujųjų partijų spindesys ir skurdas”, ir “Per ateinančius Seimo rinkimus sėkmė lydės senąsias partijas”. Straipsniai buvo parašyti Seimo rinkimų išvakarėse. T.y. tada, kai “visa Lietuva balsavo už Venckienę”, kai taip pat buvo daug kalbų apie “protesto balsus”. Tačiau…”Ką radom, tą paliksim”, kaip sakoma…
  Dėl PROTESTINIŲ BALSŲ. Jie yra BEELEKTORAČIAI, ir, negana to, jie kyla iš “tradiciškai nebalsuojančios masės”. Aišku, jei apskritai kyla. Nes būtent rinkimų farso boikotas yra pirmapradė protesto forma.
  Protesto balsai niekada neatiteks sisteminių partijų kandidatams, Kristina…Arba tai ne protesto balsai, o tiesiog atsitiktinių beelektoračių “vėjo rodyklių” ( na, tokių kaip tu, Kristina) balsai, kurie “balsuoja bei rašo taip kaip prašo). Todėl protesto balsų iš Paulausko negalima atimti, nes jis jų ir taip negaus.
  Dabar nėra tokio kandidato, vardan kurio kiltų protesto balsai. O situacija nūdien tokia, kad laimės Grybauskaitė. Nes “didžioji sistemos apgaulė”- “vilties prezidentės” svertas, dar veikia masių sąmonę……

  Thumb up 5 Thumb down 3

 22. PRADŽIAMOKSLIS TEISININKEI, VĖL BESIVERŽIANČIAI Į JOS JUODINTĄ KARŠTĄ KOMENTARĄ. Arba, “KIEČIAUSIAI K.K. AUTOREI” ( anot Pikaso)

  Niekas nesusimąsto, o kas paslėpė Venckienę? Daugelis mano, jog ji “pabėgo nuo mirties”, nuo “pedofilų klano”, ir t.t. O kodėl iš tikrųjų Liet. rytas vis “randa” Venckienę Čikagoje ( akivaizdūs fotomontažai),- neaišku ne tik iš šio straipsnio.
  Visa esmė- netolimoj praeity…
  Jei Venckienė būtų nuteista nors menkiausia bausme ( lygtinai, ar pinigine bauda), tai Grybauskaitės konkurentai kaipmat imtų legitimizuoti kaltinimus Grybauskaitei, esą ji “pateisindavo teismo sprendimo nevykdymą”. Nes, kol nėra teismo nutarties ( išplaukiančios iš nuosprendžio Venckienei), “prikibti” prie Grybauskaitės dėl jos 2012 žiemą ištartų žodžių “….Venckienė vykdo teismo sprendimą” teisiškai neįmanoma.
  Venckienė buvo “evakuota”.
  Tačiau “kita pusė” ėmėsi klampaus šantažo. Dėl to ir tokie fotomontažai Liet. ryte. Dėl to ir Laurinkus ( “išmokęs” būti generolu bei kitų įmantrybių tiesiog “darbo vietoje”, iš parsidavusių “mūsiškių”), to paties klampiojo šantažo kontekste, ištarė- “Venckienė grįš iki Naujų metų”. Nes dar iki rinkimų laiko yra….
  Bet Venckienė negrįš. Ji evakuota. Motyvus išvardinau taip, kaip galėjau.
  O kam reikalinga apkalta, puikiai atskleidė KK Redaktorė Giedrė. Kurią tu dergei. Ir už tai aš nesiruošiu tau atleist. Ir tavo “šedevrai”, kurių tu neturėjai drąsos viešai paneigti, bus toliau talpinami.
  Ir dar. Tu neužvaldysi KK. Niekada..

  Thumb up 5 Thumb down 5

 23. KONSERVATORIAI- SLAPTI PAULAUSKO TALKININKAI?

  Dabar dėl straipsnio teiginių.
  Pirma- autorė pabrėžė, jog aršiausieji apkaltos Venckienei šalininkai buvo ( yra) konservatoriai. Darbo partijos įkūrėjas Uspaskichas esą “tautos vardu” nepritarė Venckienės, kurią “išrinko tauta” ( beje, šis teiginys abejotinas), apkaltai.
  Bet palaukite….Kuo čia dėtas kažkoks “pavojus” Paulausko balsams? Juk būtent šis tariamas ( nes iš politinio lavono balsų, kaip ir iš ubago skarmalų, neatimsi) “pavojus” čia projektuojamas į apkaltos iniciatyvos ištakas. Juk Paulauskas yra būtent “Uspaskicho partijos” kandidatas. Taigi, pagal straipsnio logiką išeitų, jog konservatoriai, pritardami apkaltai, “gelbėja” Paulausko balsus, o Uspaskichas ( galimai prisiminęs savo bendrapartiečio buvusias skriaudas jam) “kasa duobę” savo partijos kandidatui?
  Straipsnio autore, tai …gal konservatoriai jau tapo slaptais Paulausko šalininkais? Gal jie jau nepalaiko Grybauskaitės, jei jų palaikoma apkalta yra vykdoma “vardan Paulausko”? Ar tai nedvelkia absurdu?
  Kristina kadaise LL prisipažino, jog “rašo taip, kaip prašo”. Tai štai. Susidaro įspūdis, kad, jei Kristina rengtų straipsnį LL, – tai ji paskelbtų, jog Venckienė kelia pavojų Grybauskaitės balsams ( nes “protestiniai balsai, Kristina, yra BEELEKTORAČIAI, t.y. kyla iš tų, kurie anksčiau balsuot apskritai neplanavo).. Ir tai būtų šiuo atveju logiškiau Aišku, jei pamiršime, kad ir Venckienė jau tapo “politiniu lavonu”.
  Tačiau, įpratusi prieš rašydama atsižvelgt į leidinio liniją ( rašyti taip, kaip “čia reikia”), Kristina persuko rodykles nuo Grybauskaitės į Paulauską. Išėjo visiška košė…..Konservatoriai tapo Paulausko “rūpintojėliais”, o Uspaskichas- savo partijos kandidato politiniu duobkasiu…..

  Thumb up 3 Thumb down 4

 24. K R I S T I N A : “RAŠIAU TAI,P, KAIP PRAŠĖ”

  Iš Kristinos Apanavičiūtės- Sulikienės straipsnio LL:

  “…Todėl kai man piešia Viktorą kaip „siaubą baubą“, aš vis prisimenu Giedrės G orienės užsidegimą, kaip reikia būtinai aprašyti Darbo partijos bylą. Taip reikėjo stipriai, jog net 50 litų mokėjo b alsas.lt žurnalistei už 3 puslapių detalią bylos apžvalgą – kuri darbą galėjo prarasti dėl to, nes b alsas.lt priklausė Viktoro aplinkai. Beje, b alsas.lt žurnalistei ir neteko manęs „pakeisti“. Ji rašydavo tekstus apie Viktoro bandeles į b alsas.lt, ar apie teisinį bylų aspektą – į KK.
  Kodėl G.G orienei reikėjo nekvalifilikuotų – tai yra, žurnalistinių tekstų apie vykstantį teisinį procesą, o ne teisinės analizės? Nes aš per giliai matau situaciją. Pasėdėjus visą dieną teismo salėje, man kilo keli klausimai – kodėl neteisiami visi, kurių pavardės minimos? Kas yra „donoras“ arba aitvaras?
  Tą patį klausė manęs „baltųjų pirštinių“ jaunimas, kuris vieną dieną mane nuo Užupio pavėžėjo iki apygardos teismo.
  „Galbūt šita byla, jeigu būtų nagrinėjama pagal procesines taisykles – taigi, jeigu būtų aiškinamasi pinigų kilmė – turbūt demaskuotų pusę valdininkijos? Todėl visi tyli.“, – man sakė „baltapirščiai“.
  Rašiau straipsnelius, taip, kaip prašė G.G orienė.
  O kai G orienė nieko manęs nebeprašė, pradėjau mąstyti – kodėl jai taip reikia, kad būtų nuteistas Uspaskichas? Nes „Karštas komentaras“ – prezidentinis ruporas. O Viktoras, vadinasi, maišo JE gyventi…..”

  Tad tokios tokelės…Sakyk, K r i s t i n a, gal tu jau esi parengusi naują “variantą”? Esą ir į L L rašei “taip, kaip tavęs ten prašė”? Na, visko gali būti. Tik va esu kažkur girdėjęs, kad tie, kas RAŠO TAIP KAIP PRAŠO yra laikomi pastumdėliais. O tu negirdėjai?….

  Thumb up 3 Thumb down 2

 25. K.K. REDAKTORE ! TAI NE ATLAIDUMAS, TAI SAVO ŠALININKŲ SKALDYMAS !
  arba NEMATOMO FRONTO SALVIŲ BLYKSNIAI IR ŠEŠĖLIAI

  Prieš trejus metus į KK puslapius “įžengė” Kristina Apanavičiūtė, su savo “atviru laišku N. Venckienei”. Nuo to laiko ši autorė nuolat rašydavo į KK daugybę straipsnių, dvelkdavusių šios autorės puikavimusi savo gebėjimais bei “žiniomis”. Žymiai vėliau ji pripažino,- “rašiau taip, kaip prašė…”. O tada….Tada matėsi jos akivaizdus siekis užvaldyti K.K…
  Ilgainiui ji suvokė, jog yra “pastebėta”….Progą “trenkti durimis” jai suteikė nekultūringas S. Stungurio “atsakomasis straipsnis” autorės tėvui 2013 pavasarį . Ir čia tenka konstatuot įdomų “poliarinį dvejetą”- Apanavičūtė ir Stungurys. Abu su pretenzijomis į K.K. nuomonės formavimą. Abu save laikantys “vieninteliais teisingais”. Tik pirmoji- tada dar būsima L.L. autorė, o antrasis- jau daugelį metų rašęs net į tris laikraščius, tarp jų- į L.L. Deja, Redaktorė tuomet taip ir neišgirdo mano siūlymų nespausdinti K. Apanavičiūtės ( tada jau beveik pavertusios K.K. vizualiai “jos” laikraščiu ) bei Stungurio ( nuolatinio L.L., t.y. kitoje barikados pusėje esančio leidinio, autoriaus ). Neišgirdo…Ir todėl taip ir nebuvo nubrėžta bekompromisė barikados linija, skirianti K.K. ir L.L. Nebuvo atkreiptas deramas dėmesys į tai, kad L.L. yra tas poligonas, kuriame K.K. priešai strateguoja prieš K.K. nukreipiamus veiksmus. O L.L. autoriai nuosekliai daromi to poligono “kariais”.
  Štai kas aiškėja. LL dažnai šmeiždavo R. Apanavičių . Stungurys buvo galimai apaugęs “kontaktų gausa” LL. Galimai šie kontaktai ( ir jų kildinta “informacija) ir buvo realizuota praėjusį pavasarį per Stungurio provokacinį straipsnį, suteikusį K. Apanavičiūtei pretekstą ( o ateičiai- strateginį pasiteisinimą) pradėt keturis mėnesius trukusią diversinę ( kitaip nepavadinsiu) veiklą prieš KK. Štai kokia juodųjų strategų surežisuota dėlionė susidaro….Aišku, “veikusios figūros” laiko tai “atsitiktiniais sutapimais”, “ekscesais”, tačiau iš tikrųjų būta kryptingos nematomo režisieriaus rankos. …
  Būtent per šios išklotinės prizmę reikia nagrinėti praėjusios vasaros įvykius, t.y. Apanavičiūtės ( Sulikienės) “šedevrus”, rašomus į L.L.
  Ne, tai nebuvo “karštakošio žmogaus protrūkis” prieš K.K. Tai buvo ištisus keturis mėnesius trukusi šios autorės “žurnalistinė” veikla L.L, nukreipta prieš K.K. ir jo Redaktorę. Pakanka įeit į L.L. “paiešką”, surinkti “R.R.” ( taip Kristina vadindavo ten K.K. ), ir žvilgsniui atsiveria visa diversinė “išklotinė”….
  Ši autorė net buvo padavusi K.K. Redaktorę į teismą dėl kažkokių pinigų. Apie tai ji irgi atviru tekstu rašė L.L….
  Ir štai dabar K.K. Redaktorė, taip ir nesuvokusi barikados linijos “padėties” ir pastarųjų įvykių ( kryptingos prieš ją nukreiptos veiklos) objektyvių šaknų,…vėl ėmė spausdint K.A. ( Sulikienės ) straipsnius. L.L. autorės straipsnius….Ją bei K.K. dergusios bei juodinusios autorės straipsnius..
  Gali susidaryt įspūdis, jog K.K. Redaktorė neatlaikė Kristinos “spaudimo” ( juodinantys straipsniai, grasinimas teismu, ir t.t. ). Aš neteigiu, kad taip yra. Teigiu, kad toks įspūdis GALI SUSIDARYTI iš nesuprantamo bei nelogiško K.K. Redaktorės nuolaidžiavimo kitos barikados pusės atstovei.
  Beje, pastebėtina, kad ši autorė suskubo “sugrįžti” į K.K. iš karto po to, kai iš jo “pasitraukė” Kristinos veiklą suvokdavęs Sokolovas….
  Ir dar. Tokie Redaktorės “viražai” , kaip bebūtų, turi skaldytojiškos galios. Tik skaldo jie ne K.K. priešus, kas būtų pateisinama, o K.K. šalininkus, kas yra ne tik nepateisinama, bet ir absurdiška.

  Thumb up 3 Thumb down 2

  • Tada, kai tam tikros dešiniosios grupuotės planas bus ištirtas. Tos pačios grupuotės, kuri ir Garliavos įvykius inspiravo, ir savanorių maištą, ir Abromavičiaus nužudymą……

   Thumb up 8 Thumb down 2

   • tai kodėl tu tada pasisakai prieš tokius straipsnius ir tokius autorius, kurie gilinasi į visų šitų įvykių aplinkybes?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Aš “prieš autorius” nepasisakau. Pasisakau prieš veidmainius bei fariziejus. Tad neapsimesk “šlange”, – ne darže esi…

     Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Lietuvoje naudojami nusikalstami metodai! Zudomi ir psichologiskai zlugdomi nepatogus pilieciai! Ar dar kam neaisku? N. Venckiene buvo ir yra teisi!Tai tik dar karta irodo jog gerb.Venskiene isvyko i JAV vien del to kad apsaugotu savo gyvybe.Viskas kas neitinka pedofiliniam klanui,kuris valdo mus,yra NUZUDOMA.(paskendo baloje,uzspringo zole,zuvo avarijoje,iskrito per balkona ir t.t.)

  Thumb up 13 Thumb down 5

 27. Gal įsivaizduoji, kad esi vienas gaidys ant šiukšlyno? Užknisai savo durnom sapalionėm…vienas klaidžioja iki ryto , kitas ryte nusikliedi kaip šuva lakstydamas paskui kiekvieną komentarą. Turi metų, turėk proto.

  Thumb up 5 Thumb down 6 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Tinkama valymo įranga – būtinybė kiekvienam verslui
Aukštos kokybės krosnelės namų jaukumui
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai 
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai. Dėkojame už gerumą. Šiaulių...

Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Pažintis su miceliniu vandeniu – kaip juo naudotis ir ką reikia žinoti? 
Dauguma moterų ieško idealios makiažo kosmetikos. Produktas, kuris nedirgina odos, jos netraukia ir...

Kas yra šaltas asfaltas ir kam jis mums visiems reikalingas? 
Šaltas asfaltas yra puiki priemonė duobėms taisyti asfaltuotose gatvėse ar keliuose, kiemuose ir...

Dilgėlių arbata – tiems, kurie turi mažakraujystę 
Dėl netinkamos mitybos anemija yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus palydovė. Nors atrodo, kad...

Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...