Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Spalis 22 Penktadienis
 

Neringa Venckienė – potenciali grėsmė „paulauskininkams“ per Prezidento rinkimus?

2013-12-21 16:34 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (569)

Politiniuose kuluaruose baiminasi, kad N.Venckienė nedalyvautų Prezidento rinkimuose, nes ji gali susirinkti protesto elektorato balsus. KK nuotr.


Kristina Sulikienė

„Paprastam“ piliečiui turbūt nesuvokiamos tos Seimo rokiruotės: tai atiminėja teisinę neliečiamybę Neringai Venckienei, tai paskui, kai matyt, garsiosios bėglės populiarumas kiek nuslopo, pradeda atiminėti Seimo nario mandatą. Prieš metus Seimas su įvairiausiomis institucijomis atiminėjo vargšę brolio mergaitę. Atiminėjo ir pinigus per įvairias bylas ir baudas.

Toks įspūdis, šiai valstybei su jos keista valdžia vis ką nors reikia iš Neringos Venckienės atimti, tik, žvelgiant pagal fizikos dėsnius, norisi paklausti: ar nebręsta koks nors atoveiksmis į šitą neatodairišką atiminėjimo procesą?

Apkaltos procedūros Seime metu konservatorius Andrius Kubilius labai tvirtu tonu, stengdamasis išlaikyti šaltakraujiškumą, aiškino, jog čia iš viso yra darbo teisė pažeista, žmogus neina į darbą, ir turi būti atleistas. Nes nenori eiti į darbą.

Staiga šitokiam uoliam konservatoriui paoponavo Viktor Uspakich, pasakydamas, jog labai jau įdomūs yra konservatoriai: kai N.Venckienė neva neina į darbą – ją reikia atleisti, o kai Ukrainoje protestuojama dienų dienomis, konservatoriai sako: kaip gerai, kad žmonės neina į darbą, važiuokime jiems padėti protestuoti.

„Ne jūs priėmėte Neringą Venckienę, ne jūs ir atleisite“, – gana aršiai pasakė V.Uspaskich. – „Jos darbdavys – Tauta, o ne jūs.“.

Iš tiesų – juk Neringą Venckienę išrinko ne Seimo nariai būti jų kolege – nors kad ir kaip jie jaustųsi „senbuviais“ prieš „naujokę“. Ją išrinko Tauta. Seimas dar pavasarį, balsuodamas dėl teisinės neliečiamybės atėmimo, galimai pažeidė Tautos valią – nes sutikdami „leisti suimti“, privertė Seimo narę bėgti iš Lietuvos – visi juk žinome, kokios kalėjimuose sąlygose, ir kiek „laimingų suimtųjų“ gyvenimą baigia… kilpose. Ir visais atvejais teigiama, jog patys – niekas nė netiria, kas ten už aukštų ir storų kalėjimų sienų vyksta.

Šitoks skubėjimas, netgi galimai pažeidžiant Seimo statutą ir Konstitucinio teismo nutarimus, kurie reglamentuoja išimtinius atvejus, kai Seimo nariui gali būti rengiama apkalta už akių – tai kai jis nuteistas ir atlieka bausmę kalėjime, o jo nusikaltimas įrodytas, ir dėl to nekyla jokių abejonių – yra keistas, ir verčia ieškoti kitų priežasčių.

Situacija su N.Venckiene nė iš tolo nepanaši į KT nutarime aprašytąją – jai net įtarimai nepareikšti, ji nėra apklausta. O prokuratūra net dorai nežino jos buvimo vietos.

Tam, kad seimūnai atrodytų teisūs, vienas dienraštis vis pastebi N.Venckienę kokiame nors Čikagos skersgatvyje – nors, šaltinių duomenimis, ji tikrai Čikagoje negyvena…

Ko gi bijo Seimo nariai, šitaip uoliai balsuodami tiek už teisinės neliečiamybės naikinimą, tiek ir už antikonstitucingumu dvelkiančią apkaltos procedūrą? Gali būti, jog labai bijoma Neringos Venckienės kandidatavimo Prezidento rinkimuose.

Kokie N.Venckienės koziriai, kad ir prieš Artūrą Paulauską? A.Paulausko „arkliukas“ bus kaip visada – „ištirti rezonansiniai nusikaltimai ir H.Daktaro pasodinimas“, tačiau Tauta seniai teisėsaugos pasakomis netiki. Tauta labiau linkusi į neteisingumo patirties pusę – nes nuo to kenčia kas antras šalies gyventojas, pusantro milijono ikiteisminių tyrimų, kuriuose skęsta Tauta, rodo teisėsaugos totalų išsigimimą ir piktnaudžiavimą – apie ką nuolat ir kartojo Neringa Venckienė. Artūro Paulausko populistiniai šūkiai, jog Lietuvoje teisėsauga puiki ir viską ištyrusi, nėra labai stiprus rinkiminis argumentas.

Neringa Venckienė, nors ilgus metus dirbo teisėja, ir buvo tarsi neteisingumo pusėje, visuomenės akyse yra patraukti tuo, jog su ja, apygardos teismo teisėja, sistema susidorojo pačiais žiauriausiais būdais – o ji nepalūžo, kėlėsi, ėjo, buvo išrinkta į Seimą, siekiant ją pasodinti už nežinia kieno nusikaltimus – dingo iš Lietuvos, kaip manoma, pasiprašė politinio prieglobsčio, sukėlė tarptautinį skandalą, parodė Lietuvą iš antidemokratinės pusės.

Kadangi iš Lietuvos yra išvykę arti milijono gyventojų, išvykusiems bei pasilikusiems ir kenčiantiems N.Venckienės istorija yra artima – nes beveik kiekviena Lietuvos šeima yra praradusi šeimos narį dėl emigracijos ar dėl persekiojimo. Todėl N.Venckienė turi labai didelius šansus ne tik tapti patrauklia kandidate Prezidento rinkimuose, bet ir patekti į II rinkimų turą – kad ir kokie „amžinieji“ vaigauskai sėdėtų VRK.

Todėl gana negrabiai, antikonstituciškai ir nervingai yra „kepamas“ „Pakso scenarijus“ – tik kad aplinkybės visiškai ne tapačios.

O ir pats Seimas, susigalvojęs paminti Konstituciją, ir surengęs apkaltą Seimo narei už akių, prašyte prašosi apkaltos, arba, paprasčiau tariant – paleidimo. Tik kad apie priešlaikinius rinkimus jie tik ir tesvajoja. Geriausias atpildas tokiam Seimui būtų jų ujamos ir gujamos kolegės grįžimas kandidate Prezidento rinkimuose.

Ir jeigu kas nors rėks – juk ji turi būti teisiama pagal šešis kaltinimus, tegul pasiklausinėja Čikagos priemiesčiuose, kas toks prieš šešiolika metų turėjo būti teisiamas pagal bylą, kurioje buvo trys tūkstančiai nukentėjusiųjų? Ir ar nors vieną sakinį parašė vienas dienraštis – nors JAV turėjo patikimų šaltinių, kurie suteikė visą medžiagą apie „šlepetės“ nuotykius aplinkosaugos projektuose? O aplinkosaugos projektai – tai nes tas pats, kas „statymas mergaitės prie lango“ ar „policininko sumušimas“.

Todėl Neringa Venckienė turi visus šansus įstoti stipria kandidate, nes jeigu nedrįso paliesti šlepečių nei šita, nei „ana“, užatlantinė valdžia, vadinasi, nelies ir N.Venckienės. Todėl ir bandoma pasitvarkyti antikonstituciniais metodais – tegul, panašiai kaip R.Paksas, paskui bylinėjasi Strasbūruose – per tą laiką populiarumas nukris, o Paulauskas gal ir paprezidentauti spės – mąsto strategai, beje, kai kurie sėdintys būtent violetine spalva pažymėtoje frakcijoje…

Komentarai

 

 

 
 1. Jei Kuolys protingas, o taip yra, tai jis nekandidatuos, nes jo šansai tokie pat, net gal mažesni, kaip ir tos daržovės. Mano nuomone tikrai labai intelektualus ir drąsus, ir Lietuvai gero linkintis yra jau nebežalias Zigmas Vaišvila. Tik visa bėda, kad visi Nedalios “geri darbai” nuolat plačiai tiražuojami, labai patinka niekur neemigravusiems pensininkams, o juk išrenka jie, chore su gausia valdininkija…

  Thumb up 2 Thumb down 2

  • Kad anas labai jau radikalus. Gal net Pankos tautininkas. Man netinka.
   Iš tiesų iš tiesų sakau jums, Ropė iš visų geriausias.
   Ir simpatiškas, patiešnas toks, kas prezidentui labai ne pro šalį.

   Thumb up 1 Thumb down 1

 2. Ar tikrai jis- Sokolovas? Perdaug sklandi rašytinė lietuvių kalba. Tik žodis “giniau”, vietoje “gyniau” išduoda rusų kalba baigtą vidurinį mokslą. Bet neakivaizdžiai, per komentarus, pažįstu ir vieną pagarbos vertą moteriškę, kuri gal nežino, kad žodis “ginti” turi dar ir prasmę “varyti”, kai apie gyvulių pervarymą į kitą vietą kalbama, arba kad ir žmogaus pavarymą šalin nuo savęs. Jeigu “giniau”, tai yra variau gyvulių bandą, o jei “gyniau”, tai gyniau tėvynę, ar žmogaus teises, ar dar ką nors. Šiedu žodžiai skirtingai rašomi asmenuojant, tik daug teksto užimtų tai darant. Sekmadienio proga- šiek tiek semantikos ir gramatikos gal nepakenks?

  Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Algirdai, Jei mana Kuolys nekandidatuos, už Ropę balsuosiu. Ir tau patariu.
  Bo stėprus virs uns yr. Visus kėpšus iš Lietuvos išvaikys. Normalei.

  Thumb up 2 Thumb down 4

  • Kuolys užsiima dailiuoju kreidelių paišymu ir sniego prie prezidentūros kasimu. tinka į kiemsargius, bet ne į prezidetus…

   Thumb up 5 Thumb down 5

   • Tavo Grybauskaitė netinka niekur- nei prie svečio nei prie pečiaus. Tik meluoti ir prieš kameras maivytis.
    Grybauskaitė kelia inkilus.
    Grybauskaitė margina margučius.
    Grybauskaitė apkabina kaimo močiutę išykoje pas ”liau-liau-liaudį.
    Grybauskaitė glosto mergaitės galvą.
    Grybauskaitė glosto berniuko galvą.
    Grybauskaitė glosto du vaikus iš kairės.
    Grybauskaitė glosto tris vaikus iš deinės.
    Grybauskaitė lipdo meduolius.
    Grybauskaitė piešia piešinėlį su vaikučiais.
    Grybauskaitė kabina žaisliukus ant eglutės.
    Grybauskaitė….

    Jų (jos) šlovė jų gėdoje. (Apaštalas Paulius, laiškas Efeziečiams)

    Thumb up 6 Thumb down 2

  • algis užsispirė balsuoti už uspaskio chalūjų . Neperkalbėsi . Užsispirė.

   Thumb up 1 Thumb down 2

 4. AR NERINGA VENCKIENĖ TAPS KANDIDATE PREZIDENTO RINKIMUOSE?

  Bet kuriuo atveju, N.Venckienė ir pati gali suprasti, kad jai laimėti rinkimus šansų praktiškai nėra. Tačiau kandidato statusas gali suteikti minimalią apsaugą, nuo gausybės įtarimų. Minimos jau šešios bylos ir ypatingos skubos tvarka kuriamos naujos. Laimėti bent vieną iš jų – viltys nedidelės, nes … visi teisėjai nori išsaugoti savo darbą. Vis aktyviau yra nagrinėjama D.Kedžio byla, nors oficialiai ji yra nutraukta. Kviečiami tik tie liudininkai, kurie, atseit, girdėję kas ką sakė, tačiau abu “bendrininkų” ir “policijos pareigūnų teismai kol kas iš esmės remiasi tik vieno liudininko Mindaugo Žalimo teiginiais. Neatrodo šis liudininkas patikimas, bet tai gali netrukdyti teismui pratęsti teismų sprendimų eilę ta pačia, N.Venckienės naikinimo kryptimi. Todėl teigti, kad N.Venckienė iš tikrųjų suspės įgyti teisinės neliečiamybės statusą ir galės juo laisvai naudotis – kelia daug abejonių. Pernelyg daug kas nori ja atsikratyti ir Seime ir specifinėje terpėje. Antrą kartą N. Venckienei išvykti iš Lietuvos po prezidento rinkimų gali ir nepavykti.

  Kai kurios vilionės Neringai sugrįžti į Lietuvą šiek tiek primena pasaką apie Sigutę našlaitėlę. Kai ekstradicijos pradėjo reikalauti ir jos bendražygiai – tapo dar aiškiau kokią margą Drąsios kelio” partijos komandą į Seimą ji suorganizavo. Dar neaišku kas aktyviausiai kasė tą duobę žarijoms ir kas turėjo į ją įkristi… Nemažai nuostabai esant, nuosekliausiai elgiasi Povilas Gylys, kažkada palikęs LDDpistų gretas. Nežinau, kaip toliau vystysis jo karjera, tačiau jo galimybes tapti ir naujo Seimo nariu nesunku įžvelgti. Nežinau su kokia politine jėga jis tai padarys, tačiau, manau, didesnių sunkumų nebūtų. Daug vilčių galima buvo sieti su dvasiškiu J.Varkala, tačiau kai ir jis komisijoje balsavo už DP lyderių teisinio imuniteto išsaugojimą, supratau, kad moralinių dalykų ieškoti net neverta. Na, o kai pragmatizmas politikoje lydimas su viena po kitos klaidomis, tai nesunku ir dar viena mirusia politine partija patapti.

  Autorė bando aptarti A.Paulausko ir N.Venckienės galimybes rinkimuose, jei abi šios kandidatūros būtų rinkimų sąraše. Už A.Paulausko nugaros DP finansinės ir sukaupto elektorato galimybės, o už N.Venckienės – tiesos ir teisingumo siekiantys idealistai. Tokie galėjo laimėti tik vykstant “Dainuojančios revoliucijos” virsmui. Vėliau kairieji savo gretas išlygino, atsitempė į talką “burokines” paksoidų ir darbiečių grupuotes ir dabar tapo monolitu, pasiderančiu su tomaševskiniais lenkais dėl “w” rašymo…

  Nugaromis stovintys konservatoriai ir drąsiečiai vieni kitų jau nemato. Dešinės ir kairės sąjunga jau atsispindi ir 80 -ies skaičiumi Seime. Tam, kad išvystyti prezidentinę rinkiminę kampaniją, reiktų nemažai milijonų, o kai žiniasklaida jau beveik visa apsisprendė tarnauti tiems, kas daugiau moka ar įtaką didesnę turi, tai kur tos N.Venckienės agitacinės galimybės? Žinoma, N.Venckienė tikrai nebūtų rinkimuose tarp autsaiderių, nes Lietuvoje dar daug tokių, kurie vertina tiesos ir teisingumo paieškas. Tačiau jų nėra tiek, kad galima būtų ko nors daugiau tikėtis. Daug tikėtis iš emigrantų taip pat neverta dėl labai mažo jų aktyvumo rinkimų metu.

  Yra vienas motyvas, kuris gali būti reikšmingas dabartinėje teisinėje situacijoje. N.Venckienei reikalinga kad ir nedidelė tribūna išsakyti savo pozicijai bei pažiūroms. Ten, kur ji bando akcentuoti sudėtingą situaciją teisėsaugoje – viskas gaunasi lyg ir savo vietoje. Kai ji pradeda populistiškai kalbėti apie kitus politinius aspektus – vaizdas gaunasi toks, kad bloškia ją į “bačkos politikų” tarpą. Politikų, kurių “kontora” per du dešimtmečius prikūrė į valias. Nežiūrint visos tos makalynės, verta palinkėti Lietuvai labiau stengtis tapti teisine valstybe. Jei toks procesas nebus dirbtinai stabdomas, tai ir skandalingos istorijos bus išspręstos pagal teisę ir teisingumą, ko dabar dažnai pasigendama.

  Thumb up 1 Thumb down 8

  • jeigu ŽMOGUS nori tik paprastai GYVENTI – jis moment padaromas valdžios troškiku .

   Kur klausymas .

   Thumb up 0 Thumb down 2

  • ar nenori dar kartą pakartot šitos savo trydos ir apačioj parašyt 1/8?
   žemiau yra lygiai toks pat tavo darbelis su narcizišku pikasiniu pasididžiavimu.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Kristina rašo nesąmones , o jus ginčidamiesi, komentuojate jas. Nei ta Neringa kandidatuos, nei ką. O, ji ,kad ir toli būdama, kelia grėsmę ir baimę visiems SYSALAMS,kur jie besėdėtų, kokias pareigas beužimtų.Todėl tie SYSALAI,pasitelkę visokias rūtas, tomus, slušnius,masiulių duetą, aušrines,marinas, …. pudruoja smegenis.Ar nors kartą žmonėms buvo pasakyta kas padaryta su Mergaite,kas TAS PAGRINDINIS SYSALAS ,turintis tokias galias, kad galėjo iš vaiko atimti laisvę, teisę į žodį, senelius, mokslą, fleitą? Kas tas PAGRINDINIS SYSALAS, kuris leido advokatui išnešti mergaitę iš namų, įsėsti į slaptą mašiną,fotografuoti į niekur išvežamą ,nutįsusiomis seilėmis”laimingą’mergaitę?Kodėl nė viena televizija nepranešė ,nė vienas laikraštis neparašė, kad PAGRINDINIS SYSALAS gruodžio 17d. nepriėmė Kedžių paruoštos Kalėdinės dovanėlės Mergaitei?

  Thumb up 13 Thumb down 3

   • Žinai, tu atspėjai, šiuo metu vaikams pats didžiausias dėmesys , skaityk:

    Jungtinės Tautos primygtinai ragina Lietuvos valstybę rūpintis vaikais

    Thumb up 5 Thumb down 1

    • vaikai yra gražu ir faina, turėjau omeny, kad jeigu tik kas nori parašyti apie Vencienę ir politiką, ir karto nusukama “o kur mergaitė”
     mergaitė su biologine motina, ir turbūt gerai saugoma, toks atsakymas.

     Thumb up 2 Thumb down 3

 6. Taip Rimai.Galvoti man jau laikas baigti.Diena pakilo.Jau takeli i vaistine aliaus matau.Jums kompensacijai palieku apie galvojancia barakuda is Komjaunimo Tiesos.
  Anuo metu profsajungos susirinkime kazkoki talona dalinomes.Tai ruske pasididziuodama klyke,kad pas ja vaikas invalidas.Tai jai ir paskyre.Niekam nesvarbu,kad pas mane trys sveiki vaikai.Uzaugo,dirba Lietuvoj ir pasalpu nepraso.Kaip ir as niekad ruskiu neprasiau,kad i Bulgarija isleistu.Gi infekuota,nors ir grazi, barakuda puikiai zino,kas kaltas ir kiek kas jai skolingas.Ir ta kysininke,kur man pensijos piktybiskai nedaskaiciavo,ir ta “notare” kur apvoge.Ir ta antstole,kur visa mano “pensija” sau pasiima.Morale? ir toliau balsuokit uz Burokeviciutes ir dar laimingiau gyvensit.

  Thumb up 5 Thumb down 1

 7. Tokie KK “gelbėtojai” – “saulėlydžiai” ar panašūs, kurie nori sukiršinti redaktorę su bene “kiečiausia” leidinio žurnaliste kriminalinėmis temomis Kristina Suleikiene, atrodo labai nykiai. Verta jums pastebėti, kad jokio pritarimo savo svaičiojimams iš kitų komentatorių nesulaukėte. Į patarimus kiek apsiraminti jūs, p. Saulėleidi, taip pat neatsižvelgėte. Kadangi spausdinote panašias “tezes” net ir naktį, tai toks keistas aktyvumas verčia galvoti, kad jums atsiranda tam tikra paranojiška priklausomybė nuo angažuotos temos. Kuri, deja, aukščiau tuščio bulvaro niekaip nepakyla. Autorės pasirinkta tema yra diskutuotina, tačiau ne tokiu apkalbų, panašių į asmeninius pasimaivymus, lygiu.

  Priminsiu ką patariau jums vakar vakare:

  Manau, kad jūs pernelyg įsijautėte į absoliutaus teisuolio ir visagalio vaidmenį. Visi mes tik žmonės su savo jausmais, darbais, klaidomis ar sėkmėmis. Visokie jūsų naudojami epitetai “gyvatę užsiauginai” , “sąžinės sklerozė” netinka viešai internetinei erdvei.

  Rašote: “Baik Apanavičiūtės spausdinimą KK”. Kas jūs toks, kad bandote įsakinėti? Jei jūs tas pats S.Sokolovas, tai man šio autoriaus rašiniai kartais būdavo net labai atgrasūs. Man nepatinka imperijos režimo interesus ginantys… Tačiau ar kada nors grubiai ką jums pasakiau? Siūlau bent šiek tiek valdytis jūsų pačio labui. Niekam blogo nelinkiu, nes tai prieštarautų mano gyvenimo principams. Tačiau sėkmės linkiu tik sąžiningiems tiesos kelio ieškotojams. Nenorite tokiu būti, ar kaip?
  11/1

  Thumb up 7 Thumb down 6

 8. o kodėl Algirdo paulauskis taip suėstas kraujagyslių ? Gal teisybė, kad gruziniško konjako kyšis mažiau vagoja. Tskant konc. misiulis gėrė tą patį kyšį.

  Bet ir nuo rusiškos vodkės su agurkais galva kalatuojasi.

  Vareikis nemėlynas . Tik šlapias ir duoda į liūlį . Kai atsikelia nuo asfalto .

  ….. o ką jis geria, kad nemėlynuoja … ???

  Thumb up 1 Thumb down 2

 9. Atsiras Akylai normalus kandidatas Betukas ir vel praleis gera proga uz Paulauska pabalsuot.Tada ir suzinosi mulki,prie ko cia armenai.
  Bet bus jau velu.
  Kaip visad bus.

  Thumb up 2 Thumb down 2

 10. Gėda Lietuvai per visokias stankes, žiobes ir panašias ypatas o tu dar klausi kas už N.Venckienę balsuos? Daug balsuos, jei tik kels savo kandidatūrą.
  JTO ateinančių Kalėdų proga “pasveikino” graudžiu raštu ir pranešė, kad LIETUVAI reikia susirūpinti vaikų teisėmis.
  “Jungtinių Tautų Vaiko teisių komitetas 2013 metų pabaigoje pateikė išvadas Lietuvai. Jose atkreipiamas dėmesys į apgailėtiną vaikų teisių būklę Lietuvoje ir ragina iš esmės šią būklę keisti”.
  Dėl ko Neringai teko tokia dalia išvažiuoti iš tėvynės? Dėl galimai nuskriausto vaiko !

  Thumb up 10 Thumb down 1

 11. ji pūlinys,tautos,Lietuvos gėda ir bėda,kaliuzės prezidente gali būti.

  Thumb up 5 Thumb down 9

 12. Tamsu ir baisu mano konteineryje.WC su Astuonrankiu Iljiciaus lempute uz skolas issinese.O dar bomzas Saska pasakojo,kad nors Neringos slepetes ir Garliavoje,vistiek jos rinkti Zakonas neleis.40 metu dar neturi.Ar 35 iu? Zodziu -dar nenusipelne gyventi geriau.Zodziu -balsuosit uz Paulauska,arba eisit po velniu!
  (liet). i Pidaru Parada.

  Thumb up 4 Thumb down 2

 13. Gal pasimatuok promiles alkocholio matomai jau sunkiai laikais kedej, negalvojau, kad zmogus gali taip nukvakt. Po svenciu eik pas gydytoja tu senas isperda jau nekontroliuoji savo veiksmu.

  Thumb up 4 Thumb down 3

 14. -V noc peren Razdestvom Vanka nilazylsa spat”- is klasikos.
  Kiaura nakti Putino varna Sokolov rase laiskus- i Mavzalieju Lavonui.
  Nenuostabu,kad prie Kreivo veidrodzio abu durneliai ir atbego.
  Pikasa aS DAR ZMONISKAI SUPRANTU.pRISIDURTI PRIE PENSIJOS -SVENTAS REIKALAS.kAIP IR ELGeTAVIMAS,ANOT DRG.bENDERIO.nE TOKIA IR BAISI TA VEIDRODZIO AUKSTESNIOJI PUSE.
  nU BET APATINE!! tEN KUR SoKoLoVAS GYVENA…
  aLE KO stebetis.Juk ne uz pinigus zmogus dirba.Is idejos.Uz puse litro.

  Thumb up 3 Thumb down 2

 15. Triukšmingose istorijose minimas VSD pareigūnas Aidis Meželis dirba ministru patarėju Baltarusijoje

  Svaiginanti karjera?

  Thumb up 6 Thumb down 3

 16. Ar geras straipsnis? Nepasakysiu.Nebaigiau skaityt.Rase Kristina ir geresniu.Apie kolchoza,pvz.Daug parase ir prastesniu.Apie Jadinstva,Tata ir KGB,ty. apie ka del jauno amziaus Nieko neismano.
  Bet nuotrauka puiki.Ne tik Venckiene.Ji visada puiki.Puikus veidrodis is kaires(!) -musu Sazine Garbe ir …
  ….ir Veliava virs Traku Pilies.Turejau neatsargumo uzeidamas netycia pakelti galva.Virs Karaliaus Rumu -Respublikos Trispalve.Savaime,virs Respublikos Prezidento Rumu -Karaliskoji.Raudona.Su visu komunistu gyvenimo tikslu -Baltu arkliu.Nors pirmasis iki baltuju arkliu nusigere konservatorius Vareikis.Bet komunistams cia priekaisto nera.Jie nekalba,kol “skuduras” kabo.Siuncia savo stribus ‘Pasikalbet…
  Priekaistu yra tokioms Rimo”ms,pravarde a ky la..Priekaistos buitines.Nors Jerevane eksperimentai pastoti vyro nuo vyro baigesi Spidu,ta Jusu prezidente Isake perkelti eksperimentus i Gedimino prospekta ir stribams liepe atidziai dabot,kad koks Sustauskas kelnese uzdrausto daikto nesinesiotu.Sakysit a ky la cia Ne prie ko? Prie veidrodzio cia Akyla.Zada ir vel uz Burokeviciute balsuot.By tik ne Paulauskas.
  Ar maza kas jo kelnese?!!

  Thumb up 2 Thumb down 2

  • algi, juk kalbėjom. Reikėjo klausyti įdėmiau . Nebalsuosiu aš už burokevičiūtę. Bet už paulauskį -juo labiau .

   Atsiras normalus kandidatas – tada ir pabalsuosiu. O tu nori , kad aš balsuočiau už paulauskį.

   Nu NE. NIEKADA! Už skūras nebalsuoju. Ir prie ko čia tie armėnai ? Sapnavai armėnus ?

   Thumb up 1 Thumb down 0

 17. LAIŠKAS GIEDRREI, KK REDAKTOREI

  Giedre, man tikrai apmaudu……Sieros bei rūgštim…prieš Tave veikia įtakos grupė. Nemanau, jog pati to nepajutai. . Šios autorės vaidmuo,- ne išimtis. Kaip ir nėra atsitiktinumas to pernai pavasario Stungurio, kuris, turėdamas kontaktų LL, tiesiog “reikiamu momentu” juos realizavo. Gal net pats to nežinodamas….
  Giedre, aš tylėčiau, jei būtų kitaip…Kas man, išskyrus pažadą tiek savo sąžinei, tiek Tau kažkada., dabar prabilti………
  Esu dantis suvalgęs kažkada, tikrai nuostabiai dirbęs su žurnalistais. Maskvoj, VSK. Dar tada supratau jų principą- “rreportažas svarbiau už įvykį”. Ir, tiesą sakant, nemėgau žurnalistų iki..Tave sutikau.
  Nes Tu man atrodei kitokia, sąžininga. Taip ir susidraugavom kadaise.
  Bet paskui Tavo apsimestinis nebudrumas…Ir Tavo kaltinimai man, neva aš ten bendrininkas..Ir Tavo nuolaidžiavimai priešui…………..
  Ar aš grįšiu? Nežinau. …Atsiliepia vis ir 1993 žaizdos, ir tai, ką patyriau šiemet ( beje, už dėmesį nuoširdžiai dėkingas). Pastaruoju metu noriu būt vienas…..Bet KK raidą įdėmiai stebiu. Ir Tu baik vieną kartą tos Apanavičiūtės spausdinimą. Ji Tave niekino, ji Tave su žemėmis maišė…………Jei nebaigsi tu, baigsiu aš.

  Thumb up 3 Thumb down 8

 18. lietuvai reikkia naujo mąstymo žmonių,išsilavinusių-NA KIEK GALIM GYVENTI BAISIOJ STAGNACIJOJ,…man baisu vėl pagalvoti,kad vėl už komunistus pabalsuos ir 5 metelius STAGNUOSIM…..rusai dabar turės bent jau LYDERIO viziją(bent jau viltį ) -Chodorkovskį,na moterys rusijos visos pabalsuotų-karlikui jokių šansų neliktų

  Thumb up 6 Thumb down 1

 19. manau dauguma palaikančiųjų ,galės reklamuoti Venskienę už dykąą ko newpsakysi,už visus kubilius ,nes jie sugeba reklamuotis už valdiškus…o jeigu dar jaunimas pakvies per facebook ,ir paprašys ,kad ir babytės pabalsuotų,kadangi dauguma mamų pritaria-

  Thumb up 3 Thumb down 3

 20. Susirask facebooke puslapi “geguzes 17 fondas” ten rasi pikantiska susirasinejima, kaip viena pilnaties autore skundziasi skurdu ir santazuoja fonda skirta apginti stovejusiems geguzes 17 d, nenustebciau jei ji santazuoja ir viena zinoma blondine tualetinio popieriaus rulonelio redaktore.

  Thumb up 2 Thumb down 3

  • aha, geras santazas ginti situos sutraukas patvorinius puse metu teismuose, surasyti desimt apeliaciniu skundu, vargsai tiesiog, norejo sau pasiimti pinigus, netgi dalininkais fondo pasidare, kad nereiketu moketi tiems, kam skirta. Fondas isikure su sukiu jog pinigu reikia ADMNISRACINEMS BYLOMS SAMDYTI TEISININKAMS, moketi jiems uz darba, sukciu ten fondas. verti b.b.

   Thumb up 2 Thumb down 2

 21. K. APANAVIČIŪTĖS- SULIKIENĖS “ŠEDEVRAI”: “PRIE SIEROS IR UGNIES…”

  ” 2013-05-06
  Kodėl „antisisteminis“ prezidentinis ruporas gina klaną?
  Kristina Apanavičiūtė

  “……Tada ir pasidarė aišku, kodėl įvyko RR redaktorės, „KGB marčios“ ir sąjūdiečio „skyrybos“. Juk velnių vieta prie sieros ir prie ugnies. Taip ir buvo įkurtas RR (raudonasis ruporas), kuris kaip kokia vėtrungė sukaliojasi į visas puses, strateguoja, manipuliuoja, ir varijuoja – ir ne tik pagal KGB, bet, užsienio analitikų teigimu – netgi pagal GRU metodikas.
  „Blaškymosi mechanizmas – įprastinė GRU metodika“,- vieną dieną, kai nebesusigaudžiau, kas darosi redaktorei, ir paklausus vieno Vakarų analitiko, paaiškino jis man.
  Taigi, nenustebkite, mielieji, jog už kokių poros dienų Giedrė G ori enė – buvusi G ardauskienė (Raseinių „saugumo“ vado marti), vėl pradės įnirtingai ginti Neringą Venckienę – kaip tai daro facebook‘e……..
  Nes N.Venckienės jie nematys, niekas jos neišduos ir nerodys – jie yra panikoje, nes ne tik kad nežinoma šalis, į kurią išvyko parlamentarė – nežinomos ir tarnybos, kurios įsikišo į šitą makabrinį farsą……..
  …….O KGB juk viską žinodavo, ar ne?Tai jeigu „KGB marti“ nežino, kas atsitiko – tai pagalvokite, kokios tai turi būti jėgos ir tarnybos? Telieka tai retorinis klausimas. Į visus klausimus atsakys laikas…….
  Jeigu Darius Valys ir dabar „miega“, ir negali išsireikalauti šitų skandalingų bylų, tai paplokime RR: vaidindama, kad ……D.Valį gina – iš tiesų, liaupsindama jo neveikimą, ji padėjo paralyžiuoti ir diskredituoti Lietuvos prokuratūrą.
  Kas ploja rankomis? Tikrai ne Vakarai.
  Ir kas leido klestėti mafijinėms sturktūroms? Korumpuota teisėsauga tiek Kaune, tiek Panevėžyje. Ar D. Valys pajudino nors mažąjį pirštelį, kad bent kiek sutramdytų tuose miestuose siautėjančius prokurorus ir policininkus? Ne. O tam labai iškilmingai pritarė RR redaktorė– „KGB marti“, iškilmingai paskelbusi, jog neva D.Valys kovoja su kontrabandos klanu.
  Tačiau pamiršo pridurti, jog teisėjus skiria ir atleidžia prezidentė. Kaip gali D.Valys iškovoti kovą su kontrabandos klanu, kai galimai keliai veda visiškai ne į policiją? …..
  ……Verkiama, jog atveriami keliai „adamkiniams“ kandidatams.
  Kai skaitytojai nesiliauja stebėtis, kas atsitiko, jog aš neberašau RR, tai viskas yra dar paprasčiau – tiesiog mano giminės JAV buvo Valdo Adamkaus draugai, ten, emigracijoje. Pasidariau nepatikima, kai šis faktas išaiškėjo. Dar baigiau teisę su JAV teisės studijomis – vėlgi, antiKGB studijas. Todėl ir netinku rašinėti į RR.
  Mus mokė, kaip kovoti su klanais, su KGB, kaip KGB ir kitos specialiosios tarnybos veikia. Mums dėstė garsiausi JAV advokatai – vienas jų gynė Kudirką, kurį JAV buvo atidavusi sovietams.
  Beje, kad RR – kažkoks galimai žvalgybinis projektas, nesupratau iki šio pavasario, kol nebuvo paleistas interviu su ne savo pavarde prisistačiusiu SSRS slaptųjų tarnybų agentu.
  Iki nebuvo Vytauto Pociūno nužudymas nurašytas į nelaimingą atsitikimą, išgarbinant neseniai teisės studijas baigusį prokurorą Urbelį (kuris per vieno tulpinio teismą, buvo apgintas teisėjo, kuris atmetė prašymą išreikalauti prokuroru dirbančio asmens teisės diplomą).
  Ir iki nebuvo viename vedamajame aiškinama, jog prokuratūra ir saugumas žmonių nepersekioja – tai daro vien tik Kriminalinės policijos biuras.
  Tai gal tiesą rašo LL vyr. redaktorius A.D rižius – KPB sunaikinimas turbūt veda į tai, jog kas nors iš agentų prisikasė prie tiesos? O gal kad kažkas iš KPB nori atskleisti, kas iš tiesų vadovavo „paradui“ Garliavoje? Juk vis tik KPB nėra saugumas, nėra prokuratūra, ne kartą šių minimų struktūrų laikyti „popadine“, „podukrine“ struktūra.
  Galiausiai prasidėjo struktūrų karas, ir kai kurių jų griūtis.
  VSD buvo galingas, kol turėjo ikiteisminio tyrimo kontrolės funkciją. RR jį kalė, nes paties RR redakcijoje VSD vykdė kratą, pagal kažkokią bylą.
  Galimai, RR redaktorė iki šios dienos „pakabinta“ – yra ne tik „prižiūrima“ dėl ……., ne tik galimai saugoma kaip „KGB marti“, bet kažkokia suarchyvuota stebėsenos byla guli kažkurios tarnybos stalčiuje.
  Todėl RR suka vėtrunges kur reikia, ir loja taip, kaip reikia.
  Dabar jau net su garsiausia lyčių lygybių specialiste įdėtas interviu.
  Turbūt greitai bus pradedama reklamuoti gender programa, ir princo – princo meilė. Nes pavyzdžiui, kažkas taip lieps „dėl šventos ramybės“.
  Viena aišku – raudonasis ruporas gina tą klano dalį, kuri dega išvažiavus N.Venckienei, kuri dega, jeigu vėl keisis jėgos Baltuosiuose rūmuose, kuri dega, nes galimai yra paimti pinigai į priekį.
  Ir be to,- Lietuvoje yra dingę keli tūkstančiai vaikų, nei viena tarnyba nežino, kur jie. Tačiau turbūt dar pasipils serija straipsnių, kaip A.Venckus turi būti baudžiamas „už sūnaus nepriežiūrą“. Ar jūs girdėjote didesnę nesąmonę? Kaip galima prižiūrėti, jeigu jis dingęs be jokios žinios, ir niekas nežino, kur jis yra, jokios vaiko teisių apsaugos tarnybos jo neieško – nes niekada neieškodavo iš Lietuvos išvežamų vaikų, ir dabar neieškos, nes bus prikaišiojama, kodėl ieškomas vaikas, išvykęs su motina, o neieškomi be žinios dingę vaikai?
  Ir, beje, – Neringa Venckienė nepriklauso jokiam „proadamkiškam sparnui“. Atsimenu, kaip RR redaktorė patarė praėjusią žiemą N.Venckienei – tik nieko neburnok, nei vieno žodžio nesakyk prieš prezidentę. Ir neik į jokius rinkimus, ir viskas bus gerai. N.Venckienė tada atsakė, jog ji prezidentei labai dėkinga, kad ją paliko teisėja dirbti, ir ko ji turėtų jai oponuoti. „Aš pati 20 000 parašų surinksiu už ją, jeigu reikės“,- pasakė tada ji. Kas įvyko vėliau? Prezidentinis flangas ramus – galima kandidatė neutralizuota, todėl klanas pradėjo susidorimą. Todėl N.Venckienės ir stojo ginti antigrybauskaitinis flangas. Tai yra paprasta aritmetika – jeigu viena pusė puola, kita- gina. Ir tai yra atsakymas į klausimą – kas stovi už Garliavos „pogromo“ – kurios valstybės valdymo jėgos, ir kuris saugumo flangas, kurį taip gražiai atstovauja RR redaktorė.
  Turbūt tą ir turėjo galvoje gerb. Seimo narys Naglis Puteikis, išvadinęs RR „saugumo įtakojamu laikraščiu, kuris veikia per prezidentinį flangą“. Tik sumaišė KGB įtakos agentus. Bet suma ta pati – RR visuomet buvo viena KGB atstovė – „KGB marti“. Kuri nuosekliai ir kryptingai vykdė ir tebevykdo jau nebeegzistuojančios, bet į Lietuvos struktūras perėjusio KGB nurodymus, pagal vadovėlines jų metodikas.
  Beje, manipuliuojamas žmogus, pagal KGB metodikas, turi būti žemesnio intelekto už vadovus.
  Čia atsakymas, kokio lygio yra RR įtaka visuomenei – jeigu visuomenė yra aukštesnio intelektualinio lygio už KGB metodikų vergę – KGB įtakos agentę, kovojančią už raudonųjų įtakos agentų valdymą Lietuvoje, tada RR propaganda neveiks visuomenės. …..
  ……Jeigu dar penkerių totalaus bardako metų norime, tai aišku, kad turime balsuoti už nežinia ką – iš nežinia kur nuleistą „žvaigždę“, kuri dėl nieko, kas darosi Lietuvoje yra nekalta, nes kalta aplinka.
  Be to, ji turi savo RR, kuriame iki šlykštumo garbinama ir šlovinama – netgi tomis dienomis, kai kyla skandalas dėl jos galimo poveikio teismams.
  Kuris net užspringdamas gina net ir totaliai susikompromitavusius teisėjus – vien dėl to, kad ginant juos, bus apginta ir „žvaigždė“.
  Iš kur tokie senųjų okupacinės valstybės tarnybų propagandiniai sugebėjimai – toli ieškoti nereikia: juk laikraščiui vadovauja „KGB marti“, o šis titulas ir pareigybė – iki gyvos galvos.”

  Taigi, Kristina juodino K.K. ( anot jos,-“R.R”) ne tik už jame buvusius ( taip pat ir pačios Kristinos rašytus) straipsnius, bet ir už straipsnius, kurie “turbūt dar pasipils”. Na, “šedevrai”, ir tiek….
  Beje, šlykščiausias šio “šedevro” vietas pakeičiau daugtaškiais. Nes vis dėlto manęs, skirtingai nei Apanavičiūtės- Sulikienės, “nemokė garsiausieji JAV advokatai”.
  Ir dar. Ar aš tikrai klystu, teigdamas, jog tokių “šedevrų” autorei ne vieta jos dergtame bei juodintame K.K.? Gal pagaliau ir Giedrė tai supras?…

  Thumb up 4 Thumb down 3

 22. K.K. REDAKTORE ! TAI NE ATLAIDUMAS, TAI SAVO ŠALININKŲ SKALDYMAS !
  arba NEMATOMO FRONTO SALVIŲ BLYKSNIAI IR ŠEŠĖLIAI

  Prieš trejus metus į KK puslapius “įžengė” Kristina Apanavičiūtė, su savo “atviru laišku N. Venckienei”. Nuo to laiko ši autorė nuolat rašydavo į KK daugybę straipsnių, dvelkdavusių šios autorės puikavimusi savo gebėjimais bei “žiniomis”. Žymiai vėliau ji pripažino,- “rašiau taip, kaip prašė…”. O tada….Tada matėsi jos akivaizdus siekis užvaldyti K.K…
  Ilgainiui ji suvokė, jog yra “pastebėta”….Progą “trenkti durimis” jai suteikė nekultūringas S. Stungurio “atsakomasis straipsnis” autorės tėvui 2013 pavasarį . Ir čia tenka konstatuot įdomų “poliarinį dvejetą”- Apanavičūtė ir Stungurys. Abu su pretenzijomis į K.K. nuomonės formavimą. Abu save laikantys “vieninteliais teisingais”. Tik pirmoji- tada dar būsima L.L. autorė, o antrasis- jau daugelį metų rašęs net į tris laikraščius, tarp jų- į L.L. Deja, Redaktorė tuomet taip ir neišgirdo mano siūlymų nespausdinti K. Apanavičiūtės ( tada jau beveik pavertusios K.K. vizualiai “jos” laikraščiu ) bei Stungurio ( nuolatinio L.L., t.y. kitoje barikados pusėje esančio leidinio, autoriaus ). Neišgirdo…Ir todėl taip ir nebuvo nubrėžta bekompromisė barikados linija, skirianti K.K. ir L.L. Nebuvo atkreiptas deramas dėmesys į tai, kad L.L. yra tas poligonas, kuriame K.K. priešai strateguoja prieš K.K. nukreipiamus veiksmus. O L.L. autoriai nuosekliai daromi to poligono “kariais”.
  Būtent per šios išklotinės prizmę reikia nagrinėti praėjusios vasaros įvykius, t.y. Apanavičiūtės ( Sulikienės) “šedevrus”, rašomus į L.L.
  Ne, tai nebuvo “karštakošio žmogaus protrūkis” prieš K.K. Tai buvo ištisus keturis mėnesius trukusi šios autorės “žurnalistinė” veikla L.L, nukreipta prieš K.K. ir jo Redaktorę. Pakanka įeit į L.L. “paiešką”, surinkti “R.R.” ( taip Kristina vadindavo ten K.K. ), ir žvilgsniui atsiveria visa diversinė “išklotinė”….
  Ši autorė net buvo padavusi K.K. Redaktorę į teismą dėl kažkokių pinigų. Apie tai ji irgi atviru tekstu rašė L.L….
  Ir štai dabar K.K. Redaktorė, taip ir nesuvokusi barikados linijos “padėties” ir pastarųjų įvykių ( kryptingos prieš ją nukreiptos veiklos) objektyvių šaknų,…vėl ėmė spausdint K.A. ( Sulikienės ) straipsnius. L.L. autorės straipsnius….Ją bei K.K. dergusios bei juodinusios autorės straipsnius..
  Gali susidaryt įspūdis, jog K.K. Redaktorė neatlaikė Kristinos “spaudimo” ( juodinantys straipsniai, grasinimas teismu, ir t.t. ). Aš neteigiu, kad taip yra. Teigiu, kad toks įspūdis GALI SUSIDARYTI iš nesuprantamo bei nelogiško K.K. Redaktorės nuolaidžiavimo kitos barikados pusės atstovei.
  Beje, pastebėtina, kad ši autorė suskubo “sugrįžti” į K.K. iš karto po to, kai iš jo “pasitraukė” Kristinos veiklą suvokdavęs Sokolovas….
  Ir dar. Tokie Redaktorės “viražai” , kaip bebūtų, turi skaldytojiškos galios. Tik skaldo jie ne K.K. priešus, kas būtų pateisinama, o K.K. šalininkus, kas yra ne tik nepateisinama, bet ir absurdiška.

  Thumb up 3 Thumb down 3

 23. DĖL “ETNOTEISININKĖS” MORALĖS IR K K REDA KTORĖS NUOLAIDŽIAVIMO

  Kai ši autorė . perėjo į L.L. ir ėmė drabstyti ten purvais K K ir jo Reda ktorę, pastaroji nei girdėt nenorėjo mano dar vasarą išsakytos prognozės, esą ši autorė . ims vėl ieškoti kelio į K K. Ir Reda ktorė vėl ims spausdinti šią “nesisteminę teisininkę”.
  Deja, viskas pasitvirtina. Prognozuot nebuvo sudėtinga. Nes vargu ar L. L. jai leistų taip “lipt ant galvos”, kaip ji tai dvejus metus darydavo K K ( po to net pinigų ketino už tą “lipimą ant galvos” prisiteisti). Nors ir labai stengėsi K.A. teni, bet… visada skubama grįžti ten, kur nuolaidžiaujama…Tad numatyt buvo paprasta…
  Aišku, stebiuosi K K Reda ktorės nuolaidžiavimu, besiribojančiu su visišku neprincipingumu. Iš pradžių užsiaugint išmokyti) , “išnešioti” savo juodintoją, po to piktintis kiekvienu, kas tik ją pacituotų ( “kliedesiai, briedai ! “), o po to vėl įsileist į savo “Tvirtovę”. Kad vėl ką nors iškrėstų…
  K K Reda ktore! Klysdama “didžiai”, – apsirinkate ir “mažumėle”. Nuolaidžiavimas,- tai ne “krikščioniškasis atlaidumas”. Tai kapituliantiškumas. O kapituliavęs žmogus kaipmat kapituliuos ir visose kitose srityse.
  Nevalia antrą kartą brįst į tą pačią pelkę !…………

  Thumb up 3 Thumb down 3

 24. NEJAUGI REDA KTORĖS ATMINTIS TRUMPA? GEGUŽĖS 6 ŠI AUTORĖ RAŠĖ KITAM LEIDINY ŠTAI KĄ:

  “…Daug kam kilo pagrįstas klausimas – kodėl vadinamasis „prezidentinis“ arba raudonasis ruporas (toliau – R R), šitaip palaikęs Garliavos istorijoje nuo pat pradžių Venckų ir Kedžių šeimas, paleidęs ne vieną versiją, jog Kauno įvykių virvelės – galimai saugumo rankose, dabar „pučia visiškai į kitokią dūdą“?
  Jau nebeliko nei kompromatų, kuriuos galimai turėjo perduoti nušautasis teisėjas (2009-12-27 straipsnis).
  Visa energija neseniai raudonojo ruporo popierinio varianto vedamajame buvo nukreipta į „Saltoniškių olas“, kaip pavadino redaktorė.
  Tame vedamajame buvo labai neįtikinamai aiškinama, jog neva tik Saltoniškių gatvėje įsikūrę kaip ji negražiai pavadino „šeškai“ čia visus persekioja, ir visų virveles traukioja.
  Kai šitą nesąmoningą versiją man „išmetė“ vieną dieną prie pietų stalo („Niekas čia žinok, apart Kriminalinės policijos biuro, tavęs nepersekioja – nei saugumas, nei prokuratūra, nei kuri kita tarnyba, patikėk, šimtas procentų čia jie“), tai aš paprastai ir paklausiau:“O tai kas sankcionavo pagal suklastotus įrodymus baudžiamąją bylą – prokurorė Leontjeva ar patys kriminalistai? Tu kuo mane laikai? Ir kodėl po apsilankymo saugume, sekimas taip suintensyvėjo, jog vieną „seklį“ kažkas net galimai „nuėmė“??“ (Šito žmogaus lavonas paslaptingai atsirado Nemune Kaune prieš dvi savaites, nors vaikinas dingo Vilniuje, per žiemos speigus, kameromis apsmaigstytoje Jakšto gatvėje).
  Paskutinį kartą raudonojo ruporo reda ktorei labai nepatiko tai, jog aš buvau susitikusi su Imuniteto tarnybos vadovu, ir papasakojau apie tarnybų veiksmus, nukreiptus prieš mane – galimai terorizuojant, sekiojant be jokio teisinio pagrindo. Po šios informacijos R R (raudonojo ruporo) reda ktorei kažkas atsitiko ir ji daugiau su manimi nebenorėjo matytis. Tame susitikime pas Imuniteto viršininką suskundžiau ir Renatą Kačinauską persekiojančius policininkus, spardančius jį į galvą – šiuo metu tiems policininkams todėl ir pareikšti įtarimai, jie nušalinti nuo tarnybos. R R reda ktorė galimai R.Kačinauską turi „priežiūroje“, kad jis per daug policininkų neskundinėtų – nes kaip suprasti tai, jog man adresuotų laiškų, kurie atėjo iš policijos dėl bylos dėl R.Kačinausko sumušimo, ji neperdavė. Turbūt vėl „įsižeidė“, jog aš tuos policininkus, kurie vilkino procesinio sprendimo priėmimą, apskundžiau į PD?….”…….

  Thumb up 2 Thumb down 3

 25. KRISTINA SULIKIENĖ- APANAVIČIŪTĖ VASARĄ PASIJAUTĖ ESANTI…”.PELNO AITVARĖ”. JI RAŠĖ:
  “….Tik nuo pat tragiškų įvykių pradžios Garliavoje klaviatūra tarškino žavi blondinė – „K G B marti“, mafijos marti, kuri dabar net geriau už teismą visai Lietuvai išaiškino, kodėl Viktoras kaltas.
  Ji, be to, neseniai labai gražiai išaiškino, kodėl Garliavos šturmas teisėtas, ir kodėl reikia nušturmuoti pačią Venckienę.
  Ji gražiai aiškino, kodėl Lietuvai reikia Generalinio Bevalio.
  Bendras saugumo vardiklis labai aiškus.
  Todėl kyla klausimas – o kurioje instancijoje bus apklausti tyrimą pradėję saugumiečiai? Ar tiesiog įžūliai bus apsimetama, jog čia paprasta finansinė byla?
  Kokiomis veikomis buvo įtarinėjamas Viktoras, ir kodėl buvo atsisakyta tęsti „Kabelio“ kodiniu pavadinimu užvadintą bylą?
  Gal gali savo sisteminiuose straipsniuose į tai atsakyti Giedrė G orienė?
  P.S. Beje, kadangi saugumas ir G.G orienė už mano triūsą, aprašinėjant „jų“ bylas, nesusimokėjo, padaviau „Karštą komentarą“ į teismą (ieškinys priimtas, teismas įpareigojo K K pateikti prenumeratorių, pardavimo balansus – nuo to laiko, kai aš pradėjau rašyti ir kaip koks aitvaras nešti pelną vyr. reda ktorei, kuri juo galimai nenorėjo dalintis), ir paprašiau teismo priteisti už mano darbą solidžią sumą pinigų. Įdomu, ar saugumas, kuriam netiesiogiai, taip išeina „dirbau“, susimokės? Juk 72 litai per mėnesį keistas “darbo užmokestis“ – tuo labiau, jog „konkuruojančio“ saugumo flango (alla „patriotinio – dešiniojo“) fiziškai esu persekiojama iki šios dienos….”
  Tai štai, “pelno aitvare”… Tai ne “nemaloni tiesa”, tai yra išsišokėlės- garbėtroškos pretenzingumas, suplaktas su BERIBIU ŠMEIŽIMU. Nes niekada, jokiomis aplinkybėmis, K K Redaktorė nepateisindavo Garliavos šturmo. Ir šitiek melo bei tulžies išliejusi ant K K ir jos Reda ktorės, tu vėl brauniesi į K K. Beje, persekiojimo manija lyg ir išgydoma…
  O kad K K Redaktorės atmintis trumpa, ir ji, gal pati nesuprasdama dėl ko, šitaip nuolaidžiauja, ir spausdina ją šmeižusios “aitvarės” “kūrybą”, – tai ir stebina, ir pribloškia….

  Thumb up 3 Thumb down 4

  • ar matei kokiais kiekiais stovėjo neišpirktų egzempliorių skaičius šį pavasarį? ir kokius greičiu šlavė kitą laikraštį?
   nekliedės sakalai

   Thumb up 3 Thumb down 2

   • Kaip tik būdavo atvirkščiai. Kuo daugiau būdavo šios autorės straipsnių, tuo mažesnis buvo perkamumas.

    Thumb up 1 Thumb down 2

 26. KRISTINOS APANAVIČIŪTĖS- SULIKIENĖS “ŠEDEVRAI”
  “…G.G orienė šiandien sėdėtų teisiamųjų suole, kad ir už disidento Stasio Stungurio straipsnį, kuriame jis galimai apšmeižė mano tėvą, išvadindamas jį visokiais negražiais apibūdinimais. G.G orienė būtų teisiama ir už S.Stungurio straipsniuose skleidžiamą tautinę neapykantą, ir netgi už Holokausto masto neigimą (praėjusios vasaros S.Stungurio „išstojimai“, niekinant Holokausto aukų atminimą laikraštyje „Karštas komentaras“, kaltinant Lietuvos žydus už lietuvių persekiojimą sovietmečiu).
  Tačiau Giedrė G orienė, kurios stebėtinai geri santykiai su Generaline prokuratūra, nėra teisiama už savo autorių nuomonę. Tačiau ji su pasimėgavimu rašo, kaip yra teisiamas Aurimas D rižius, ir, galimai pažeisdamas žurnalistų etiką – o žurnalistams negalima su šitokiu pasimėgavimu rašyti blogai vieniems apie kitus – kaltina A.D rižių proceso vilkinimu – vien dėl to, kad jis siekia susirasti advokatą…..”…

  Thumb up 3 Thumb down 3

  • Šis straipsnis yra parašytas, kad išsiaiškinti, kiek bus už Paulauską ….. čia kaip apklausa, tik paslėpta……tai manau, kad jis be reikalo netiki ką pasakė jam per laidą žvaigždių skaitytoja :)

   Thumb up 3 Thumb down 3

 27. MŪSŲ tauta labai greitai atsigautų, jeigu tik pajustų TEISINGUMO nors pirmus GAIVIUS LAŠUS …. Reikia tik PIRMO SKAIDRAUS lašelio :) Griūtų visi žemių išparceliavimai, griūtų visokie pinigų melžimo projektai, griūtų MITAS kad negalima pensininkams atiduoti pavogtus pinigus, nes JŲ badavimo SĄSKAITA NORIMA ĮSIVESTI EURĄ….

  Thumb up 9 Thumb down 2

 28. PAULAUSKAS- neturi jokių šansų, net vaikų darželyje skundikų niekas negerbė, o jis atnešė ir mosykavo pažyma , del kurios Paksą už nieką, vos nesudegino ant laužo…nedaug trūko :( … ir tegu paulauskas nemano, kad mes nenusipelnėme gyventi GERIAU, tik gal kaip nors BE jo :)

  Thumb up 9 Thumb down 2 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Tinkama valymo įranga – būtinybė kiekvienam verslui
Aukštos kokybės krosnelės namų jaukumui
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai 
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai. Dėkojame už gerumą. Šiaulių...

Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Pažintis su miceliniu vandeniu – kaip juo naudotis ir ką reikia žinoti? 
Dauguma moterų ieško idealios makiažo kosmetikos. Produktas, kuris nedirgina odos, jos netraukia ir...

Kas yra šaltas asfaltas ir kam jis mums visiems reikalingas? 
Šaltas asfaltas yra puiki priemonė duobėms taisyti asfaltuotose gatvėse ar keliuose, kiemuose ir...

Dilgėlių arbata – tiems, kurie turi mažakraujystę 
Dėl netinkamos mitybos anemija yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus palydovė. Nors atrodo, kad...

Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...