Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gruodis 8 Trečiadienis
 

Neringa Venckienė – potenciali grėsmė „paulauskininkams“ per Prezidento rinkimus?

2013-12-21 16:34 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (569)

Politiniuose kuluaruose baiminasi, kad N.Venckienė nedalyvautų Prezidento rinkimuose, nes ji gali susirinkti protesto elektorato balsus. KK nuotr.


Kristina Sulikienė

„Paprastam“ piliečiui turbūt nesuvokiamos tos Seimo rokiruotės: tai atiminėja teisinę neliečiamybę Neringai Venckienei, tai paskui, kai matyt, garsiosios bėglės populiarumas kiek nuslopo, pradeda atiminėti Seimo nario mandatą. Prieš metus Seimas su įvairiausiomis institucijomis atiminėjo vargšę brolio mergaitę. Atiminėjo ir pinigus per įvairias bylas ir baudas.

Toks įspūdis, šiai valstybei su jos keista valdžia vis ką nors reikia iš Neringos Venckienės atimti, tik, žvelgiant pagal fizikos dėsnius, norisi paklausti: ar nebręsta koks nors atoveiksmis į šitą neatodairišką atiminėjimo procesą?

Apkaltos procedūros Seime metu konservatorius Andrius Kubilius labai tvirtu tonu, stengdamasis išlaikyti šaltakraujiškumą, aiškino, jog čia iš viso yra darbo teisė pažeista, žmogus neina į darbą, ir turi būti atleistas. Nes nenori eiti į darbą.

Staiga šitokiam uoliam konservatoriui paoponavo Viktor Uspakich, pasakydamas, jog labai jau įdomūs yra konservatoriai: kai N.Venckienė neva neina į darbą – ją reikia atleisti, o kai Ukrainoje protestuojama dienų dienomis, konservatoriai sako: kaip gerai, kad žmonės neina į darbą, važiuokime jiems padėti protestuoti.

„Ne jūs priėmėte Neringą Venckienę, ne jūs ir atleisite“, – gana aršiai pasakė V.Uspaskich. – „Jos darbdavys – Tauta, o ne jūs.“.

Iš tiesų – juk Neringą Venckienę išrinko ne Seimo nariai būti jų kolege – nors kad ir kaip jie jaustųsi „senbuviais“ prieš „naujokę“. Ją išrinko Tauta. Seimas dar pavasarį, balsuodamas dėl teisinės neliečiamybės atėmimo, galimai pažeidė Tautos valią – nes sutikdami „leisti suimti“, privertė Seimo narę bėgti iš Lietuvos – visi juk žinome, kokios kalėjimuose sąlygose, ir kiek „laimingų suimtųjų“ gyvenimą baigia… kilpose. Ir visais atvejais teigiama, jog patys – niekas nė netiria, kas ten už aukštų ir storų kalėjimų sienų vyksta.

Šitoks skubėjimas, netgi galimai pažeidžiant Seimo statutą ir Konstitucinio teismo nutarimus, kurie reglamentuoja išimtinius atvejus, kai Seimo nariui gali būti rengiama apkalta už akių – tai kai jis nuteistas ir atlieka bausmę kalėjime, o jo nusikaltimas įrodytas, ir dėl to nekyla jokių abejonių – yra keistas, ir verčia ieškoti kitų priežasčių.

Situacija su N.Venckiene nė iš tolo nepanaši į KT nutarime aprašytąją – jai net įtarimai nepareikšti, ji nėra apklausta. O prokuratūra net dorai nežino jos buvimo vietos.

Tam, kad seimūnai atrodytų teisūs, vienas dienraštis vis pastebi N.Venckienę kokiame nors Čikagos skersgatvyje – nors, šaltinių duomenimis, ji tikrai Čikagoje negyvena…

Ko gi bijo Seimo nariai, šitaip uoliai balsuodami tiek už teisinės neliečiamybės naikinimą, tiek ir už antikonstitucingumu dvelkiančią apkaltos procedūrą? Gali būti, jog labai bijoma Neringos Venckienės kandidatavimo Prezidento rinkimuose.

Kokie N.Venckienės koziriai, kad ir prieš Artūrą Paulauską? A.Paulausko „arkliukas“ bus kaip visada – „ištirti rezonansiniai nusikaltimai ir H.Daktaro pasodinimas“, tačiau Tauta seniai teisėsaugos pasakomis netiki. Tauta labiau linkusi į neteisingumo patirties pusę – nes nuo to kenčia kas antras šalies gyventojas, pusantro milijono ikiteisminių tyrimų, kuriuose skęsta Tauta, rodo teisėsaugos totalų išsigimimą ir piktnaudžiavimą – apie ką nuolat ir kartojo Neringa Venckienė. Artūro Paulausko populistiniai šūkiai, jog Lietuvoje teisėsauga puiki ir viską ištyrusi, nėra labai stiprus rinkiminis argumentas.

Neringa Venckienė, nors ilgus metus dirbo teisėja, ir buvo tarsi neteisingumo pusėje, visuomenės akyse yra patraukti tuo, jog su ja, apygardos teismo teisėja, sistema susidorojo pačiais žiauriausiais būdais – o ji nepalūžo, kėlėsi, ėjo, buvo išrinkta į Seimą, siekiant ją pasodinti už nežinia kieno nusikaltimus – dingo iš Lietuvos, kaip manoma, pasiprašė politinio prieglobsčio, sukėlė tarptautinį skandalą, parodė Lietuvą iš antidemokratinės pusės.

Kadangi iš Lietuvos yra išvykę arti milijono gyventojų, išvykusiems bei pasilikusiems ir kenčiantiems N.Venckienės istorija yra artima – nes beveik kiekviena Lietuvos šeima yra praradusi šeimos narį dėl emigracijos ar dėl persekiojimo. Todėl N.Venckienė turi labai didelius šansus ne tik tapti patrauklia kandidate Prezidento rinkimuose, bet ir patekti į II rinkimų turą – kad ir kokie „amžinieji“ vaigauskai sėdėtų VRK.

Todėl gana negrabiai, antikonstituciškai ir nervingai yra „kepamas“ „Pakso scenarijus“ – tik kad aplinkybės visiškai ne tapačios.

O ir pats Seimas, susigalvojęs paminti Konstituciją, ir surengęs apkaltą Seimo narei už akių, prašyte prašosi apkaltos, arba, paprasčiau tariant – paleidimo. Tik kad apie priešlaikinius rinkimus jie tik ir tesvajoja. Geriausias atpildas tokiam Seimui būtų jų ujamos ir gujamos kolegės grįžimas kandidate Prezidento rinkimuose.

Ir jeigu kas nors rėks – juk ji turi būti teisiama pagal šešis kaltinimus, tegul pasiklausinėja Čikagos priemiesčiuose, kas toks prieš šešiolika metų turėjo būti teisiamas pagal bylą, kurioje buvo trys tūkstančiai nukentėjusiųjų? Ir ar nors vieną sakinį parašė vienas dienraštis – nors JAV turėjo patikimų šaltinių, kurie suteikė visą medžiagą apie „šlepetės“ nuotykius aplinkosaugos projektuose? O aplinkosaugos projektai – tai nes tas pats, kas „statymas mergaitės prie lango“ ar „policininko sumušimas“.

Todėl Neringa Venckienė turi visus šansus įstoti stipria kandidate, nes jeigu nedrįso paliesti šlepečių nei šita, nei „ana“, užatlantinė valdžia, vadinasi, nelies ir N.Venckienės. Todėl ir bandoma pasitvarkyti antikonstituciniais metodais – tegul, panašiai kaip R.Paksas, paskui bylinėjasi Strasbūruose – per tą laiką populiarumas nukris, o Paulauskas gal ir paprezidentauti spės – mąsto strategai, beje, kai kurie sėdintys būtent violetine spalva pažymėtoje frakcijoje…

Komentarai

 

 

 
 1. ŠTAI I KĄ ŠI AUTORĖ RAŠĖ APIE KK IR JO REDAKTORĘ L.L. PAVASARĮ
  “…Beje, R R redaktorė šią žiemą puse lupų išsidavė, jog ji žino, kad mane persekioja būtent karinė žvalgyba. (Tą irgi suvokiau, nes nei V SD, nei G P, nei P D negalėjo prisiimti atsakomybės – o visos trys stuktūros dalinai dalyvavo, tokiomis pačiomis proporcijomis, kaip ir Garliavos įvykiuose ir pedofilijos bylos gesinimo, šios bylos netyrimo, darbuose – vieni kurpia bylas, kiti – „tiria“, treti – strateguoja, vykdo „priežiūrą“) sukūrė straipsnių ciklą apie Šiaulių oro uosto nuledinimo granulių vagystę. Po straipsniais nepasirašė, stengėsi rašyti mano stiliumi.
  Pakvietė susitikti į teisėsaugininkų gausiai lankomą kavinę prieš vakarą.
  Kavinėje vienas po kito kas penkias minutes keitėsi labai šlykščios išvaizdos vyriškiai, jie greitai užsisakydavo pietus, ir valgydavo. Per daugiau nei pusę valandos pasikeitė gal dvidešimt vyriškių, padavėjos buvo ištiktos šoko, nes 16:00-16:30 toje kavinėje yra tuščias laikas, niekas nebesilanko ir nebevalgo. Tada R R redaktorė nusišypsojo ir sako:“Viskas aišku, čia – karinė žvalgyba. Na ir gerai. „Dubasino“ JIE mus, „dubasino“, o dabar tegul juos padubasina. Aš su šituo skandalėliu noriu, kad jie truputį irgi būtų užtąsyti“. Taigi, R R sugalvojo truputėlį nukreipti prokuratūrą prieš karinę žvalgybą. Strateginis ėjimas….”……….

  Thumb up 0 Thumb down 2

 2. Beje, šios autorės kuratorių tikslas ir yra, kad ji DIRBTINAI pralenktų net Redaktorės sttraipsnių “populiarumą”. Ir tam yra naudojami visi svertai. Pakanka komentarus patyrinėt…

  Thumb up 1 Thumb down 2

  • dabar bandai dvi moteris supjudyti? O tau galvą skauda, kad jos straipsniai komentuojami? juk tai yra gerai, ar ne?

   Thumb up 2 Thumb down 0

 3. Kristina Sulikiene- Apanavičiūte, ko dabar lendi į tavo apdergtą, apjuodintą, apšmeižtą KK ? Vietos sau nerandi? Sapnuok velnius, draugelius savo..O čia tu neprigysi. Ieškok kitų ttribūnų, nes šitą tu apspjaudei….

  Thumb up 1 Thumb down 3

 4. STRAIPSNIO AUTOREI
  Ar jau dėl h onoraro susitarei? Neklausčiau šito, jei pati nerašytumei, kiek “daug” tu “nusipelnei” KK ( anot tavęs,- “R R”), ir kiek tau mažai mokėjo….Kaip tave “versdavo” rašyt neva prieš įsitikinimus, ir kiek tau menkai “atseikėdavo”….
  Tai ko dabar lendi į KK ? Ar jau LL blogai maitina?
  Ko lendi į KK ? Tu jį šmeižei kitame laikraštyje, tu jį dergei…Ko dabar lendi į KK ? Vietos sau nerandi?…..
  IŠ PRAD ŽIŲ PRIS PJAUDEI Į ŠULINĮ, O PO TO GERT IŠ JO UŽSIMANEI ?
  Žodis ne žvirblis, Kristina ….O atmintis,- ne tir pstantis sniegas…….

  Thumb up 0 Thumb down 3

 5. AŠ GINIAU “KARŠTĄ KOMENTARĄ” NUO “ŽUDIKŲ”

  Nesistebiu, skaitydamas prieš mane nukreiptus komentarus. Ir neturiu moralinės teisės atskleist viską, ką žinojau apie K.A., kai dar dirbau KK. Aišku, stebiuosi mano Redaktorės vingrybėmis, bet…
  Ar galėjau tęst savo darbą, kai bene kasdien išvysdavau priešingą rezultatą?
  2012 metų pabaiga. Mano rekomendacijos – daugiau Apanavičiūtės nespausdint. Pritarimas.
  Po savaitės vėl ji spausdinama. “Tai va, tai va….”
  Galiausiai prieinama prie Apanavičiūtės išpuolių prieš KK “laisvam laikraštyje”. “Tai va, aš tavęs nepažįstu, jei tu ja bent akimirką patikėjai”- isteriškas kaltinimas man, uždavusiam būtiną klausimą,,,,,,
  Kaip dirbti? Kaip užtikrinti KK saugumą, jei į elementarius klausimus sulauki kaltinimų? O kai primindavau, jog Apanavičiūtės nereikėjo spausdinti, tai sulaukdavau atsakymo- “Apanavičiūtė- tai vakarykštė diena”.
  Tai kaip dirbt man? Jei vėl ta “vakarykštė diena”, kuri, mano duomenimis, siekia užvaldyt, ir apskritai, galimai nužudyt KK, vėl priimama, net pagal tvarkaraštį, į KK ? Kaip tada man dirbti, jei mane mulkina?
  Tai ir išėjau aš..Bet aš giniau, ir ginsiu, KK nuo jo “žudikų”. Nes man buvo ir yra brangus pirmapradis KK. Ir ne Apanavičiūtei jį revizuoti….

  Thumb up 0 Thumb down 2

 6. Kas turite vaistu nuo pasiutliges? Riekia kuo greiciau vakcinuoti sokolova iKi ryto jam bus kaput! Sokolovui plysta sirdis, o smegenys apsipyle slapimu nuo minties, kad Apanaviciute KK spausdina, sokolova ismete, kaip pamazgas i sutru duobe.

  Thumb up 10 Thumb down 1

  • Neįsivaizduoju, ką su sokolka daryti, atsikeliu ryte, žiūriu, jis visą naktį komentaruose budėjo. Kaip koks kontorinis šuo.

   Thumb up 2 Thumb down 2

 7. Aš matau viena- niekam nesvarbus KK likimas. Svarbu tik Venckienė bei “pedofilų klanas”….Ir niekam nesvarbu antisisteminis laikraštis, gimęs prieš aštuonerius metus……..Niekam nesvarbu, kad dar ties pačia KK užuomazga Redaktorę mėginta nunuodyti, ar kitaip nutildyti. Niekam nesvarbu, jog…kai visa tai nepavyko į redakciją buvo įfiltruota asmuo, kuri turėjo padaryti kai ką…..
  Asmuo darė. Nepakankamai.
  Asmuo vartė kailį. Ilgalaikiai skaitytojai mena…..Asmuo kompromitavo KK. Bet, kai atėjo laikas, asmuo , pasinaudojusi LL draugelio provokacija, perėjo į LL, ir ten visaip šmeižė KK.
  Buvo manoma nužudyt KK. Tai buvo svarstoma ir valdančiųjų jėgų pasitarimuose….Esą apšmeižt, “demaskuot”, ir…nužudyt. Tiesiai šviesiai.
  Bet tai nepavyko. “Asmens” paskviliai neturėjo pasisekimo, žmonės juos atmetė. Ir…Asmuo, “nebaigęs darbo”, turėjo užduotį ..grįžt į KK..
  O KK Redaktorė, visiškai nesuvokianti, kas daroma po “jos nosimi”. tą diversantę priėmė atgal………….

  Thumb up 2 Thumb down 5

 8. Manau, kad jūs pernelyg įsijautėte į absoliutaus teisuolio ir visagalio vaidmenį. Visi mes tik žmonės su savo jausmais, darbais, klaidomis ar sėkmėmis. Visokie jūsų naudojami epitetai “gyvatę užsiauginai” , “sąžinės sklerozė” netinka viešai internetinei erdvei.

  Rašote: “Baik Apanavičiūtės spausdinimą KK”. Kas jūs toks, kad bandote įsakinėti? Jei jūs tas pats S.Sokolovas, tai man šio autoriaus rašiniai kartais būdavo net labai atgrasūs. Man nepatinka imperijos režimo interesus ginantys… Tačiau ar kada nors grubiai ką jums pasakiau? Siūlau bent šiek tiek valdytis jūsų pačio labui. Niekam blogo nelinkiu, nes tai prieštarautų mano gyvenimo principams. Tačiau sėkmės linkiu tik sąžiningiems tiesos kelio ieškotojams. Nenorite tokiu būti, ar kaip?

  Thumb up 13 Thumb down 3

  • Kas aš toks? Aš tas, kas nori apsaugot KK nuo siekiančių jį nužudyti. Ir smulkiau jums, suprantama, neaiškinsiu. Viskas komentaruose….

   Thumb up 1 Thumb down 7

   • tu jau bandei sužlugdyti šitą laikraštį, kai nepavyko tai dabar ir ardaisi

    Thumb up 6 Thumb down 1

     • kai tu rašei
      griuvo laikraščio populiarumas, pasidarė čia kaip komsomolkę,
      o komsomolkės visi jau atsisakę
      o pinigų kiek komsomolskaja pavda nepritraukėte…tai va ir pagrįsta

      Thumb up 1 Thumb down 1

 9. KRISTINA APANAVIČIŪTĖ-SULIKIENĖ VASARĄ PASIJAUTĖ ESANTI…”.PELNO AITVARĖ”. JI RAŠĖ:
  “….Tik nuo pat tragiškų įvykių pradžios Garliavoje klaviatūra tarškino žavi blondinė – „K G B m arti“, mafijos marti, kuri dabar net geriau už teismą visai Lietuvai išaiškino, kodėl Viktoras kaltas.
  Ji, be to, neseniai labai gražiai išaiškino, kodėl Garliavos šturmas teisėtas, ir kodėl reikia nušturmuoti pačią Venckienę.
  Ji gražiai aiškino, kodėl Lietuvai reikia Generalinio Bevalio.
  Bendras saugumo vardiklis labai aiškus.
  Todėl kyla klausimas – o kurioje instancijoje bus apklausti tyrimą pradėję saugumiečiai? Ar tiesiog įžūliai bus apsimetama, jog čia paprasta finansinė byla?
  Kokiomis veikomis buvo įtarinėjamas Viktoras, ir kodėl buvo atsisakyta tęsti „Kabelio“ kodiniu pavadinimu užvadintą bylą?
  Gal gali savo sisteminiuose straipsniuose į tai atsakyti Giedrė G orienė?
  P.S. Beje, kadangi saugumas ir G.G orienė už mano triūsą, aprašinėjant „jų“ bylas, nesusimokėjo, padaviau „Karštą komentarą“ į teismą (ieškinys priimtas, teismas įpareigojo K K pateikti prenumeratorių, pardavimo balansus – nuo to laiko, kai aš pradėjau rašyti ir kaip koks aitvaras nešti pelną vyr. reda ktorei, kuri juo galimai nenorėjo dalintis), ir paprašiau teismo priteisti už mano darbą solidžią sumą pinigų. Įdomu, ar saugumas, kuriam netiesiogiai, taip išeina „dirbau“, susimokės? Juk 72 litai per mėnesį keistas “darbo užmokestis“ – tuo labiau, jog „konkuruojančio“ saugumo flango (alla „patriotinio – dešiniojo“) fiziškai esu persekiojama iki šios dienos….”
  Tai štai, “pelno aitvare”… Tai ne “nemaloni tiesa”, tai yra išsišokėlės- garbėtroškos pretenzingumas, suplaktas su BERIBIU ŠMEIŽIMU. Nes niekada, jokiomis aplinkybėmis, K K Reda ktorė nepateisindavo Garliavos šturmo. Ir šitiek melo bei tulžies išliejusi ant K K ir jos Reda ktorės, tu vėl brauniesi į K K. Beje, persekiojimo manija lyg ir išgydoma…
  O kad K K Reda ktorės atmintis trumpa, ir ji, gal pati nesuprasdama dėl ko, šitaip nuolaidžiauja, ir spausdina ją šmeižusios “aitvarės” “kūrybą”, – tai ir stebina, ir pribloškia….

  Thumb up 0 Thumb down 6

  • pritariu pilnumoje pikasui. nes serioga nukreipinėja dėmesį su šitais nesąmoningais pareiškimais nuo str temos. o išėjo jis tipo iš čia nes čia buvo ginama būtent NV. Taifgi, ir siautėja

   Thumb up 7 Thumb down 1

 10. Ponai ir ponios, kas esate arčiau, padėkit seriogai, nedatrauks bachuras iki ryto.Kas gi mums pamokslus rašys ir vis per tas moteris.Mes gal ir iškęsim, bet pasaulinė proletariato revoliucija neabejotinai nebeatsigaus.Gal mergą jam nusiusti?

  Thumb up 11 Thumb down 2

 11. Ne KK, o tikras cirkas…
  Artistai: K. A panavičiūtė, G. G orienė, S. S okolovas.
  Tas paskutinis – tai gal padoriausias, nors ir visai raudonas, bet nors neišverstaskūris.
  -Povilas-

  Thumb up 4 Thumb down 7

 12. Giedre, manyk ką tik nori, bet aš nesusitaikysiu su Tavo nuollaidžiavimu priešui; Manau, jog KK turi grįžt į pirmaprades pozicijas, ir neturi atvert vartų išaiškintiems, juolab save atskleidusiems priešams.
  Tuo tarpu Tu ryškiai nepasimokei. Tu atveri vėl kelią priešui. Tu atveri kelią gyvatei, guosdama save, jog pati ją užauginai…

  Thumb up 1 Thumb down 6

 13. Kadangi K.A. jau visiškai atsiskleidė, ir, ko nebuvo matyt anksčiau, puikiai išryškėjo praėjusią vasarą, tai Tavo dabartinis elgesys ( vartų atvėrimas K.A.) jau netelpa į jokius rėmus.
  BAIK TĄ SĄŽINĖS SKLEROZĘ, GIEDRE.
  Beje, yra gerų pokyčių KK. Bet Tu pati vėl viską gadini…
  Tavo užsispyrimas dažnai tampa AKLU ABSURDU. Šiuo atveju tai- dėl Apanavičiūtės spausdinimo….
  P..S. Dar vasarą Tu žadėjai daugiau neginti Valio. Dabar, taip išeina, Tu vėl aukoji principus. Žinai, išsiversdama pati, ir priglausdama kitus išsivertėlius, netoli nueisi….
  BAIK APANAVIČIŪTĖS SPAUSDINIMĄ KK .

  Thumb up 0 Thumb down 6

 14. KĄ RAŠĖ ŠI “VĖJO RODYKLĖ” ( AP ANAVIČIŪTĖ- SULIKIENĖ) VASARĄ, KAI BUVO PERĖJUSI Į “LL”
  “…Todėl kai man piešia Viktorą kaip „siaubą baubą“, aš vis prisimenu Giedrės G orienės užsidegimą, kaip reikia būtinai aprašyti Darbo partijos bylą. Taip reikėjo stipriai, jog net 50 litų mokėjo b alsas.lt žurnalistei už 3 puslapių detalią bylos apžvalgą – kuri darbą galėjo prarasti dėl to, nes b alsas.lt priklausė Viktoro aplinkai. Beje, b alsas.lt žurnalistei ir neteko manęs „pakeisti“. Ji rašydavo tekstus apie Viktoro bandeles į b alsas.lt, ar apie teisinį bylų aspektą – į KK.
  Kodėl G.G orienei reikėjo nekvalifilikuotų – tai yra, žurnalistinių tekstų apie vykstantį teisinį procesą, o ne teisinės analizės? Nes aš per giliai matau situaciją. Pasėdėjus visą dieną teismo salėje, man kilo keli klausimai – kodėl neteisiami visi, kurių pavardės minimos? Kas yra „donoras“ arba aitvaras?
  Tą patį klausė manęs „baltųjų pirštinių“ jaunimas, kuris vieną dieną mane nuo Užupio pavėžėjo iki apygardos teismo.
  „Galbūt šita byla, jeigu būtų nagrinėjama pagal procesines taisykles – taigi, jeigu būtų aiškinamasi pinigų kilmė – turbūt demaskuotų pusę valdininkijos? Todėl visi tyli.“, – man sakė „baltapirščiai“.
  Rašiau straipsnelius, taip, kaip prašė G.G orienė.
  O kai G orienė nieko manęs nebeprašė, pradėjau mąstyti – kodėl jai taip reikia, kad būtų nuteistas Uspaskichas? Nes „Karštas komentaras“ – prezidentinis ruporas. O Viktoras, vadinasi, maišo JE gyventi…..”

  Thumb up 1 Thumb down 6

 15. SĄŽINĖS SKLEROZĖ? Arba,- GAL K K REDAKTORĖ JAU PRITARIA ŠIOS AUTORĖS NUOMONEI APIE JĄ, JEI VĖL ĮSILEIDO ŠIĄ AUTORĘ?
  Iš K. A panavičiūtės straipsnio L.L ( 05.24):
  “…G.G orienė šiandien sėdėtų teisiamųjų suole, kad ir už disidento Stasio Stungurio straipsnį, kuriame jis galimai apšmeižė mano tėvą, išvadindamas jį visokiais negražiais apibūdinimais. G.G orienė būtų teisiama ir už S.Stungurio straipsniuose skleidžiamą tautinę neapykantą, ir netgi už H olokausto masto neigimą (praėjusios vasaros S.Stungurio „išstojimai“, niekinant H olokausto aukų atminimą laikraštyje „Karštas k omentaras“, kaltinant Lietuvos žydus už lietuvių persekiojimą sovietmečiu).
  Tačiau Giedrė G orienė, kurios stebėtinai geri santykiai su Generaline prokuratūra, nėra teisiama už savo autorių nuomonę. Tačiau ji su pasimėgavimu rašo, kaip yra teisiamas Aurimas D rižius, ir, galimai pažeisdamas žurnalistų etiką – o žurnalistams negalima su šitokiu pasimėgavimu rašyti blogai vieniems apie kitus – kaltina A.D rižių proceso vilkinimu – vien dėl to, kad jis siekia susirasti advokatą…..”
  Galima ir daugiau “priminimų” pateikti. Jei K K Redaktore patinka šios autorės “kūryba”….
  Nors sugebėtų antrą kartą į tą pačią pelkę nebrįsti K K Redaktorė!

  Thumb up 0 Thumb down 3

 16. DĖL “ETNOTEISININKĖS” MORALĖS IR KK REDAKTORĖS NUOLAIDŽIAVIMO

  Kai K.A. perėjo į L.L. ir ėmė drabstyti ten purvais KK ir jo Redaktorę, pastaroji nei girdėt nenorėjo mano dar vasarą išsakytos prognozės, esą tikrąją D rižiaus parankine tapusi K.A. ims vėl ieškoti kelio į KK. Ir Redaktorė vėl ims spausdinti šią “nesisteminę teisininkę”.
  Deja, viskas pasitvirtina. Prognozuot nebuvo sudėtinga. Nes vargu ar L. L. jai leistų taip “lipt ant galvos”, kaip ji tai dvejus metus darydavo KK ( po to net pinigų ketino už tą “lipimą ant galvos” prisiteisti). Nors ir labai stengėsi K.A. ten D rižiui įsiteikti, bet…Tokios visada skuba grįžti ten, kur nuolaidžiaujama…Tad numatyt buvo paprasta…
  Aišku, stebiuosi KK Redaktorės nuolaidžiavimu, besiribojančiu su visišku neprincipingumu. Iš pradžių užsiaugint išmokyti) , “išnešioti” savo šmeižikę, po to piktintis kiekvienu, kas tik ją pacituotų ( “kliedesiai, briedai ! “), o po to vėl įsileist į savo “Tvirtovę”. Kad vėl kokią šunybę iškrėstų…
  KK Redaktore! Klysdama “didžiai”, – apsirinkate ir “mažumėle”. Nuolaidžiavimas,- tai ne “krikščioniškasis atlaidumas”. Tai kapituliantiškumas. O kapituliavęs žmogus kaipmat kapituliuos ir visose kitose srityse.
  Nevalia antrą kartą brįst į tą pačią pelkę

  Thumb up 0 Thumb down 4

 17. Giedre, šios autorės rašinių talpinimas yra tyčiojimasis ne tik iš Tavęs, bet ir iš Tavo šalininkų, visas jėgas skirdavusių KK..

  Thumb up 2 Thumb down 5

 18. Zinai rimai,
  Kai kokio zyduko ar okupanto paminkla vaikezai isvarto,kubilojdine teisesauga per pusdieni suranda.
  O cia? Ir Drasiaus paminkla stribai baigia nuniokot,ir namus,ir tevus,o ir Venckiene kazi ar begyva.
  Apie ka tylim,vyrai?

  Thumb up 8 Thumb down 1

 19. Tau tikrai per sikna smegenis teka, ar tu visai nuvaikejai? Vaziuok in rosija ir kalk prie kryziaus ruskius, baik tuos briedus rasinet ir sudais taskytis jau vemiu nuo tavo nesamoniu. Susisemk isiktus smegenis ir varyk miegot.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 20. O kazin ir is tardymo izoliatoriaus galima kelti kandidatura? Kodel tada gerbiamas H.Daktaras nesibalotiravo i seima?

  Thumb up 7 Thumb down 7

 21. Kai isvengs kalejimo, tada ir garbinkim sia ponia. Dabar byla dar nebaigta, per anksti ploti katuciu.

  Thumb up 3 Thumb down 10

 22. Jungtinės Tautos primygtinai ragina Lietuvos valstybę rūpintis vaikais. Skaitykit tiesos.

  Thumb up 7 Thumb down 0

   • Stankunaite net 3 metus negalejo atgauti savo vaiko is sizofrenikes vaiko tetos, aidas ne tik iki JTO, bet ir iki EZTT nuskriejo, per sekancius metus turi buti verdiktas.

    Thumb up 5 Thumb down 13

    • Lietrytis pateikė info, kad tokios Stankūnaitės nebėra , kaip ji dabar vadinasi nepateikė. Mums neįdomi persona X ir jos( ne jos? ) problemos.

     Thumb up 6 Thumb down 2

     • kad tas interviu galėjo būti tiesiog priedanga – atseit ji išvyko, liaukitės ieškoti, o iš tiesų gal kokiame kaime gyvena Lietuvoje?

      Thumb up 1 Thumb down 3

     • O kas jos ieško? na, čia bajerį suskėlei, kam ji įdomi?

      Thumb up 1 Thumb down 2

  • kliedesys yra kad sita ponia nuotraukoje state kazka prie lango, sumuse sambo imtynininka ir t.t.t.t.t.

   Thumb up 1 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kompiuterinės tomografijos šalutiniai poveikiai. Pasakoja medikas
Ar viešoji įstaiga gali būti pertvarkoma į MB? 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Grožio procedūra, kuri mažina net smulkiausias raukšleles 
Bėgant metams, galima labiau pastebėti, kad tam tikri veido bruožai pradeda po truputį...

Kaip pagyvinti tamsų vonios kambarį? 
Vonios kambario atmosfera turėtų būti šilta ir jauki, nes tai yra vieta, kur...

SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai 
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai. Dėkojame už gerumą. Šiaulių...

Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (3)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (7)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...