Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gruodis 8 Trečiadienis
 

Neringa Venckienė – potenciali grėsmė „paulauskininkams“ per Prezidento rinkimus?

2013-12-21 16:34 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (569)

Politiniuose kuluaruose baiminasi, kad N.Venckienė nedalyvautų Prezidento rinkimuose, nes ji gali susirinkti protesto elektorato balsus. KK nuotr.


Kristina Sulikienė

„Paprastam“ piliečiui turbūt nesuvokiamos tos Seimo rokiruotės: tai atiminėja teisinę neliečiamybę Neringai Venckienei, tai paskui, kai matyt, garsiosios bėglės populiarumas kiek nuslopo, pradeda atiminėti Seimo nario mandatą. Prieš metus Seimas su įvairiausiomis institucijomis atiminėjo vargšę brolio mergaitę. Atiminėjo ir pinigus per įvairias bylas ir baudas.

Toks įspūdis, šiai valstybei su jos keista valdžia vis ką nors reikia iš Neringos Venckienės atimti, tik, žvelgiant pagal fizikos dėsnius, norisi paklausti: ar nebręsta koks nors atoveiksmis į šitą neatodairišką atiminėjimo procesą?

Apkaltos procedūros Seime metu konservatorius Andrius Kubilius labai tvirtu tonu, stengdamasis išlaikyti šaltakraujiškumą, aiškino, jog čia iš viso yra darbo teisė pažeista, žmogus neina į darbą, ir turi būti atleistas. Nes nenori eiti į darbą.

Staiga šitokiam uoliam konservatoriui paoponavo Viktor Uspakich, pasakydamas, jog labai jau įdomūs yra konservatoriai: kai N.Venckienė neva neina į darbą – ją reikia atleisti, o kai Ukrainoje protestuojama dienų dienomis, konservatoriai sako: kaip gerai, kad žmonės neina į darbą, važiuokime jiems padėti protestuoti.

„Ne jūs priėmėte Neringą Venckienę, ne jūs ir atleisite“, – gana aršiai pasakė V.Uspaskich. – „Jos darbdavys – Tauta, o ne jūs.“.

Iš tiesų – juk Neringą Venckienę išrinko ne Seimo nariai būti jų kolege – nors kad ir kaip jie jaustųsi „senbuviais“ prieš „naujokę“. Ją išrinko Tauta. Seimas dar pavasarį, balsuodamas dėl teisinės neliečiamybės atėmimo, galimai pažeidė Tautos valią – nes sutikdami „leisti suimti“, privertė Seimo narę bėgti iš Lietuvos – visi juk žinome, kokios kalėjimuose sąlygose, ir kiek „laimingų suimtųjų“ gyvenimą baigia… kilpose. Ir visais atvejais teigiama, jog patys – niekas nė netiria, kas ten už aukštų ir storų kalėjimų sienų vyksta.

Šitoks skubėjimas, netgi galimai pažeidžiant Seimo statutą ir Konstitucinio teismo nutarimus, kurie reglamentuoja išimtinius atvejus, kai Seimo nariui gali būti rengiama apkalta už akių – tai kai jis nuteistas ir atlieka bausmę kalėjime, o jo nusikaltimas įrodytas, ir dėl to nekyla jokių abejonių – yra keistas, ir verčia ieškoti kitų priežasčių.

Situacija su N.Venckiene nė iš tolo nepanaši į KT nutarime aprašytąją – jai net įtarimai nepareikšti, ji nėra apklausta. O prokuratūra net dorai nežino jos buvimo vietos.

Tam, kad seimūnai atrodytų teisūs, vienas dienraštis vis pastebi N.Venckienę kokiame nors Čikagos skersgatvyje – nors, šaltinių duomenimis, ji tikrai Čikagoje negyvena…

Ko gi bijo Seimo nariai, šitaip uoliai balsuodami tiek už teisinės neliečiamybės naikinimą, tiek ir už antikonstitucingumu dvelkiančią apkaltos procedūrą? Gali būti, jog labai bijoma Neringos Venckienės kandidatavimo Prezidento rinkimuose.

Kokie N.Venckienės koziriai, kad ir prieš Artūrą Paulauską? A.Paulausko „arkliukas“ bus kaip visada – „ištirti rezonansiniai nusikaltimai ir H.Daktaro pasodinimas“, tačiau Tauta seniai teisėsaugos pasakomis netiki. Tauta labiau linkusi į neteisingumo patirties pusę – nes nuo to kenčia kas antras šalies gyventojas, pusantro milijono ikiteisminių tyrimų, kuriuose skęsta Tauta, rodo teisėsaugos totalų išsigimimą ir piktnaudžiavimą – apie ką nuolat ir kartojo Neringa Venckienė. Artūro Paulausko populistiniai šūkiai, jog Lietuvoje teisėsauga puiki ir viską ištyrusi, nėra labai stiprus rinkiminis argumentas.

Neringa Venckienė, nors ilgus metus dirbo teisėja, ir buvo tarsi neteisingumo pusėje, visuomenės akyse yra patraukti tuo, jog su ja, apygardos teismo teisėja, sistema susidorojo pačiais žiauriausiais būdais – o ji nepalūžo, kėlėsi, ėjo, buvo išrinkta į Seimą, siekiant ją pasodinti už nežinia kieno nusikaltimus – dingo iš Lietuvos, kaip manoma, pasiprašė politinio prieglobsčio, sukėlė tarptautinį skandalą, parodė Lietuvą iš antidemokratinės pusės.

Kadangi iš Lietuvos yra išvykę arti milijono gyventojų, išvykusiems bei pasilikusiems ir kenčiantiems N.Venckienės istorija yra artima – nes beveik kiekviena Lietuvos šeima yra praradusi šeimos narį dėl emigracijos ar dėl persekiojimo. Todėl N.Venckienė turi labai didelius šansus ne tik tapti patrauklia kandidate Prezidento rinkimuose, bet ir patekti į II rinkimų turą – kad ir kokie „amžinieji“ vaigauskai sėdėtų VRK.

Todėl gana negrabiai, antikonstituciškai ir nervingai yra „kepamas“ „Pakso scenarijus“ – tik kad aplinkybės visiškai ne tapačios.

O ir pats Seimas, susigalvojęs paminti Konstituciją, ir surengęs apkaltą Seimo narei už akių, prašyte prašosi apkaltos, arba, paprasčiau tariant – paleidimo. Tik kad apie priešlaikinius rinkimus jie tik ir tesvajoja. Geriausias atpildas tokiam Seimui būtų jų ujamos ir gujamos kolegės grįžimas kandidate Prezidento rinkimuose.

Ir jeigu kas nors rėks – juk ji turi būti teisiama pagal šešis kaltinimus, tegul pasiklausinėja Čikagos priemiesčiuose, kas toks prieš šešiolika metų turėjo būti teisiamas pagal bylą, kurioje buvo trys tūkstančiai nukentėjusiųjų? Ir ar nors vieną sakinį parašė vienas dienraštis – nors JAV turėjo patikimų šaltinių, kurie suteikė visą medžiagą apie „šlepetės“ nuotykius aplinkosaugos projektuose? O aplinkosaugos projektai – tai nes tas pats, kas „statymas mergaitės prie lango“ ar „policininko sumušimas“.

Todėl Neringa Venckienė turi visus šansus įstoti stipria kandidate, nes jeigu nedrįso paliesti šlepečių nei šita, nei „ana“, užatlantinė valdžia, vadinasi, nelies ir N.Venckienės. Todėl ir bandoma pasitvarkyti antikonstituciniais metodais – tegul, panašiai kaip R.Paksas, paskui bylinėjasi Strasbūruose – per tą laiką populiarumas nukris, o Paulauskas gal ir paprezidentauti spės – mąsto strategai, beje, kai kurie sėdintys būtent violetine spalva pažymėtoje frakcijoje…

Komentarai

 

 

 
 1. – Tau net neįdomu, kodėl aš verkiu? – priekaištauja Saulelydis Kristinai. – Nori, pasakysiu?
  – Ne, ne, ne, neturiu tiek pinigų!

  Thumb up 1 Thumb down 3

 2. seilėseiliui :

  Jeigu turi Mongolijos pilietybę – tai esi beveik pravoslavas . Garantuoju.

  Thumb up 2 Thumb down 3

 3. DĖL “ETNOTEISININKĖS” MORALĖS IR K K REDA KTORĖS NUOLAIDŽIAVIMO

  Kai ši autorė . perėjo į L.L. ir ėmė drabstyti ten purvais K K ir jo Reda ktorę, pastaroji nei girdėt nenorėjo mano dar vasarą išsakytos prognozės, esą ši autorė . ims vėl ieškoti kelio į K K. Ir Reda ktorė vėl ims spausdinti šią “nesisteminę teisininkę”.
  Deja, viskas pasitvirtina. Prognozuot nebuvo sudėtinga. Nes vargu ar L. L. jai leistų taip “lipt ant galvos”, kaip ji tai dvejus metus darydavo K K ( po to net pinigų ketino už tą “lipimą ant galvos” prisiteisti). Nors ir labai stengėsi K.A. teni, bet… visada skubama grįžti ten, kur nuolaidžiaujama…Tad numatyt buvo paprasta…
  Aišku, stebiuosi K K Reda ktorės nuolaidžiavimu, besiribojančiu su visišku neprincipingumu. Iš pradžių užsiaugint išmokyti) , “išnešioti” savo juodintoją, po to piktintis kiekvienu, kas tik ją pacituotų ( “kliedesiai, briedai ! “), o po to vėl įsileist į savo “Tvirtovę”. Kad vėl ką nors iškrėstų…
  K K Reda ktore! Klysdama “didžiai”, – apsirinkate ir “mažumėle”. Nuolaidžiavimas,- tai ne “krikščioniškasis atlaidumas”. Tai kapituliantiškumas. O kapituliavęs žmogus kaipmat kapituliuos ir visose kitose srityse.
  Nevalia antrą kartą brįst į tą pačią pelkę !

  Thumb up 0 Thumb down 1

 4. Važiuoja Saulelydis neišsimiegoję po vakarykščio, sustoja, atsidaro durys, žiūri -Kristina- policininkas. Saulelydis nepanikuoja – paduoda jai šimtą litų, durys užsidaro, toliau važiuoja ir tik tada susigaudo, kad važiuoja liftu…

  Thumb up 4 Thumb down 2

  • man tu przscyjemnas, nebent nusikabinsi lentelę nuo krūtinės, kad nesupratau .

   Tai klausiu 2 kartą ?

   Thumb up 0 Thumb down 2

 5. Venckienės politinį populiarumą parodė Seimo rinkimai, kai “visa Lietuva”, t.y. ŠEŠI PROCENTAI BALSAVUSIŲJŲ nubalsavo už jos partiją.
  O kadangi per pastaruosius metus nesusiformavo jokių objektyvių veiksnių, galėjusių Venckienės reitingus padidinti, tai visos prielaidos apie kažkokias jos “politines galias” tėra muilo burbulas, kuris gali įkvėpti tik ganėtinai uždarą, negausią grupę žmonių.

  Thumb up 3 Thumb down 7

 6. Neringa nebus Prezidente ( o paulauskas tuo labiau), bet Neringa galetu uzimti teisesaugoje aukstas pareigas,bet tik ne db, kur ji buna,lai ten ir lieka iki sekanciu seimo rinkimu,o tada …. O Prezidente taps Grybauskaite,ji kaip tik tinkama siame laikotarpy,o gal dar ir sekanciam.

  Thumb up 2 Thumb down 8

  • kitą kadenciją Prezidente bus Grybauskaitė, bet Venckienė sumaišytų sisteminių kortas patekti į antrą turą: tiek Zuokui, tiek Paulauskui, tiek Balčyčiui.

   Thumb up 0 Thumb down 8

  • Ji ir uzims aukstas pareigas teisesaugoj, bus Panevezio moteru kolonijos vierche, arba Bruzaites kameros kaimyne.

   Thumb up 4 Thumb down 5

 7. niekada nebus presidente, bet Valio posta ji tikrai uzims, ir tada daug paplavu isplauks i pavirsiu, ka sistema sukure, kad Kedys zude, kad Neringa vadovavo, briedas cia apgailetinu snukiu savo kalte suverst Neringai… viskam laikas, tvirtybes Jums Neringa, jus dar LT pastatysit ant koju, jei svolaciai nenuzudys , as tikejau tavim ir tikiu…… tvirtybes tau Neringa…. laikykis , mes tave mylim ir gerbiam….

  Thumb up 9 Thumb down 5

  • įstatymus: generalinį prokurorą skiria Prezidentas Seimo pritarimu, t.y. Prezidentas pasirašo dekretą, o Seimas ne mažiau 71 balsu patvirtina tą kandidatūrą.
   Kaip manai, kelintame penkmetyje tai galėtų būti, t.y. kada Lietuva turės tokį prezidentą ir tokią valdančiąją daugumą, kad paskirtų N.Venckienę į Valio vietą????

   Thumb up 2 Thumb down 3

 8. Vėlai vakare pas Saulelydį užeina Kristina:
  – Klausyk, gal galėtum paskolinti kočėlą?
  – Deja, negaliu, pats vyro laukiu.

  Thumb up 3 Thumb down 3

  • tai ir prašiau moderatinimą palikti. Kaip pavisdi Laisvės . Reikėjo palikti !!!

   Thumb up 2 Thumb down 0

 9. NEJAUGI REDA KTORĖS ATMINTIS TRUMPA? GEGUŽĖS 6 ŠI AUTORĖ RAŠĖ KITAM LEIDINY ŠTAI KĄ:

  “…Daug kam kilo pagrįstas klausimas – kodėl vadinamasis „prezidentinis“ arba raudonasis ruporas (toliau – R R), šitaip palaikęs Garliavos istorijoje nuo pat pradžių Venckų ir Kedžių šeimas, paleidęs ne vieną versiją, jog Kauno įvykių virvelės – galimai saugumo rankose, dabar „pučia visiškai į kitokią dūdą“?
  Jau nebeliko nei kompromatų, kuriuos galimai turėjo perduoti nušautasis teisėjas (2009-12-27 straipsnis).
  Visa energija neseniai raudonojo ruporo popierinio varianto vedamajame buvo nukreipta į „Saltoniškių olas“, kaip pavadino redaktorė.
  Tame vedamajame buvo labai neįtikinamai aiškinama, jog neva tik Saltoniškių gatvėje įsikūrę kaip ji negražiai pavadino „šeškai“ čia visus persekioja, ir visų virveles traukioja.
  Kai šitą nesąmoningą versiją man „išmetė“ vieną dieną prie pietų stalo („Niekas čia žinok, apart Kriminalinės policijos biuro, tavęs nepersekioja – nei saugumas, nei prokuratūra, nei kuri kita tarnyba, patikėk, šimtas procentų čia jie“), tai aš paprastai ir paklausiau:“O tai kas sankcionavo pagal suklastotus įrodymus baudžiamąją bylą – prokurorė Leontjeva ar patys kriminalistai? Tu kuo mane laikai? Ir kodėl po apsilankymo saugume, sekimas taip suintensyvėjo, jog vieną „seklį“ kažkas net galimai „nuėmė“??“ (Šito žmogaus lavonas paslaptingai atsirado Nemune Kaune prieš dvi savaites, nors vaikinas dingo Vilniuje, per žiemos speigus, kameromis apsmaigstytoje Jakšto gatvėje).
  Paskutinį kartą raudonojo ruporo reda ktorei labai nepatiko tai, jog aš buvau susitikusi su Imuniteto tarnybos vadovu, ir papasakojau apie tarnybų veiksmus, nukreiptus prieš mane – galimai terorizuojant, sekiojant be jokio teisinio pagrindo. Po šios informacijos R R (raudonojo ruporo) reda ktorei kažkas atsitiko ir ji daugiau su manimi nebenorėjo matytis. Tame susitikime pas Imuniteto viršininką suskundžiau ir Renatą Kačinauską persekiojančius policininkus, spardančius jį į galvą – šiuo metu tiems policininkams todėl ir pareikšti įtarimai, jie nušalinti nuo tarnybos. R R reda ktorė galimai R.Kačinauską turi „priežiūroje“, kad jis per daug policininkų neskundinėtų – nes kaip suprasti tai, jog man adresuotų laiškų, kurie atėjo iš policijos dėl bylos dėl R.Kačinausko sumušimo, ji neperdavė. Turbūt vėl „įsižeidė“, jog aš tuos policininkus, kurie vilkino procesinio sprendimo priėmimą, apskundžiau į PD?….”

  Thumb up 3 Thumb down 3

 10. Pikasas
  Your comment is awaiting moderation.
  2013-12-21 – 19:56

  Neringa Venckienė užkliudė labai galingas jėgas ir todėl jai gali būti labai nelengva siekti tiesos ir teisingumo Lietuvoje.

  Thumb up 12 Thumb down 4

 11. ŠI AUTORĖ VASARĄ PASIJAUTĖ ESANTI…”.PELNO AITVARĖ”. JI RAŠĖ:
  “….Tik nuo pat tragiškų įvykių pradžios Garliavoje klaviatūra tarškino žavi blondinė – „K G B m arti“, mafijos marti, kuri dabar net geriau už teismą visai Lietuvai išaiškino, kodėl Viktoras kaltas.
  Ji, be to, neseniai labai gražiai išaiškino, kodėl Garliavos šturmas teisėtas, ir kodėl reikia nušturmuoti pačią Venckienę.
  Ji gražiai aiškino, kodėl Lietuvai reikia Generalinio Bevalio.
  Bendras saugumo vardiklis labai aiškus.
  Todėl kyla klausimas – o kurioje instancijoje bus apklausti tyrimą pradėję saugumiečiai? Ar tiesiog įžūliai bus apsimetama, jog čia paprasta finansinė byla?
  Kokiomis veikomis buvo įtarinėjamas Viktoras, ir kodėl buvo atsisakyta tęsti „Kabelio“ kodiniu pavadinimu užvadintą bylą?
  Gal gali savo sisteminiuose straipsniuose į tai atsakyti Giedrė G orienė?
  P.S. Beje, kadangi saugumas ir G.G orienė už mano triūsą, aprašinėjant „jų“ bylas, nesusimokėjo, padaviau „Karštą komentarą“ į teismą (ieškinys priimtas, teismas įpareigojo K K pateikti prenumeratorių, pardavimo balansus – nuo to laiko, kai aš pradėjau rašyti ir kaip koks aitvaras nešti pelną vyr. reda ktorei, kuri juo galimai nenorėjo dalintis), ir paprašiau teismo priteisti už mano darbą solidžią sumą pinigų. Įdomu, ar saugumas, kuriam netiesiogiai, taip išeina „dirbau“, susimokės? Juk 72 litai per mėnesį keistas “darbo užmokestis“ – tuo labiau, jog „konkuruojančio“ saugumo flango (alla „patriotinio – dešiniojo“) fiziškai esu persekiojama iki šios dienos….”
  Tai štai, “pelno aitvare”… Tai ne “nemaloni tiesa”, tai yra išsišokėlės- garbėtroškos pretenzingumas, suplaktas su BERIBIU ŠMEIŽIMU. Nes niekada, jokiomis aplinkybėmis, K K Reda ktorė nepateisindavo Garliavos šturmo. Ir šitiek melo bei tulžies išliejusi ant K K ir jos Reda ktorės, tu vėl brauniesi į K K. Beje, persekiojimo manija lyg ir išgydoma…
  O kad K K Reda ktorės atmintis trumpa, ir ji, gal pati nesuprasdama dėl ko, šitaip nuolaidžiauja, ir spausdina ją šmeižusios “aitvarės” “kūrybą”, – tai ir stebina, ir pribloškia….

  Thumb up 1 Thumb down 2

 12. Vėl kūlė, bet pinigėliai iš manęs taip ir nepabiro.

  – Iš mokesčių valstybė remia silpnuosius savo narius, – paistė.

  – Leiskit silpniesiems pavaldyt, ir jie sustiprės, – atšoviau.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 13. KK REDAKTOREI GIEDREI

  Apmaudu, jog tenka Jums priminti, ką rašydavo ši autorė apie Jus bei K K kitame leidinyje. Ir tai buvo visai neseniai,- praėjusią vasarą. Didesnį cinizmą sunku įsivaizduoti. Ji šmeižė bei visaip vadindavo K K. Tą patį K K, kurio ji nekūrė, prie kurio ištakų ji nestovėjo, tačiau kuris dvejus metus jai suteikdavo tribūną. Jai, o vėliau ir šeimos nariams…
  Už tai ši autorė “su kaupu atsidėkojo” Jums, Karš tam Kom entarui, Savo dergiančiom rašliavom apie R R, ir t.t.
  Tuo tarpu dabar Jūs nesugalvojote nieko geresnio, kaip….vėl suteikt tribūną šiai autorei. Jūs vos spėjate trint mano komentarus apie tai, bet ar įmanoma bus ištrinti tą neprincipingumą, kurį Jūs, K K Reda ktore, dabar rodote?…Jūs trinate teisingus, netgi “dokumentinius”, komentarus, tokiu būdu Jūs ginate ir palaikote Jus dergusią autorę, savo rašiniuose prisistatydavusią “pelną K K nešdavusia aitvare”. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu.
  KK Reda ktore, nenuolaidžiaukite šmeižusiems Jus bei K K. Nesityčiokite tokiu būdu iš savęs, iš K K, iš skaitytojų.

  Thumb up 2 Thumb down 2

 14. liūdna matyti nusiritimo laipsnį.

  Bet kiekvienas pasirenka.

  Už pasirinkimą ir kovojome. Tskant galite rinktis.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 15. ŠTAI I KĄ ŠI AUTORĖ RAŠĖ APIE KK IR JO REDAKTORĘ PAVASARĮ
  “…Beje, R R redaktorė šią žiemą puse lupų išsidavė, jog ji žino, kad mane persekioja būtent karinė žvalgyba. (Tą irgi suvokiau, nes nei V SD, nei G P, nei P D negalėjo prisiimti atsakomybės – o visos trys stuktūros dalinai dalyvavo, tokiomis pačiomis proporcijomis, kaip ir Garliavos įvykiuose ir pedofilijos bylos gesinimo, šios bylos netyrimo, darbuose – vieni kurpia bylas, kiti – „tiria“, treti – strateguoja, vykdo „priežiūrą“) sukūrė straipsnių ciklą apie Šiaulių oro uosto nuledinimo granulių vagystę. Po straipsniais nepasirašė, stengėsi rašyti mano stiliumi.
  Pakvietė susitikti į teisėsaugininkų gausiai lankomą kavinę prieš vakarą.
  Kavinėje vienas po kito kas penkias minutes keitėsi labai šlykščios išvaizdos vyriškiai, jie greitai užsisakydavo pietus, ir valgydavo. Per daugiau nei pusę valandos pasikeitė gal dvidešimt vyriškių, padavėjos buvo ištiktos šoko, nes 16:00-16:30 toje kavinėje yra tuščias laikas, niekas nebesilanko ir nebevalgo. Tada R R redaktorė nusišypsojo ir sako:“Viskas aišku, čia – karinė žvalgyba. Na ir gerai. „Dubasino“ JIE mus, „dubasino“, o dabar tegul juos padubasina. Aš su šituo skandalėliu noriu, kad jie truputį irgi būtų užtąsyti“. Taigi, R R sugalvojo truputėlį nukreipti prokuratūrą prieš karinę žvalgybą. Strateginis ėjimas….”………

  Thumb up 1 Thumb down 1

 16. STRAIPSNIO AUTOREI
  Ar jau dėl honoraro susitarei? Neklausčiau šito, jei pati nerašytumei, kiek “daug” tu “nusipelnei” KK ( anot tavęs,- “R R”), ir kiek tau mažai mokėjo….Kaip tave “versdavo” rašyt neva prieš įsitikinimus, ir kiek tau menkai “atseikėdavo”….
  Tai ko dabar lendi į KK ? Ar jau LL blogai maitina?
  Ko lendi į KK ? Tu jį šmeižei kitame laikraštyje, tu jį dergei…Ko dabar lendi į KK ? Vietos sau nerandi?…..
  IŠ PRADŽIŲ PRISPJAUDEI I Į ŠULINĮ, O PO TO GERT IŠ JO UŽSIMANEI ?
  Žodis ne žvirblis, Kristina….O atmintis,- ne tirpstantis sniegas….

  Thumb up 2 Thumb down 2

 17. Tik tegul pabando Nerša kandidatuoti, o VRK leisti jai kandidatuoti ir dori žmonės sukils, po visų nusikaltimų antro karto įgyti jai imunitetą nebus suteikta.

  Thumb up 5 Thumb down 12

  • Neringa ir pabandys o mes uz ja ir balsuosim .kad tave kur tryda paimtu.

   Thumb up 5 Thumb down 4

   • Jeigu nusikaltėlei VRK leistų kandidatuoti, iškart tokį sprendimą apskųsčiau teismui, ir sukviesčiau žmones piketuoti prieš nusikalstamą sprendimą.

    Thumb up 5 Thumb down 1

 18. K. APANAVIČIŪTĖS- SULIKIENĖS “ŠEDEVRAI”: “PRIE SIEROS IR UGNIES…” Straipsnis LL Dergiantis, klaikus….

  ” 2013-05-06
  Kodėl „antisisteminis“ prezidentinis ruporas gina klaną?
  Kristina Apanavičiūtė

  “……Tada ir pasidarė aišku, kodėl įvyko RR redaktorės, „KGB marčios“ ir sąjūdiečio „skyrybos“. Juk velnių vieta prie sieros ir prie ugnies. Taip ir buvo įkurtas RR (raudonasis ruporas), kuris kaip kokia vėtrungė sukaliojasi į visas puses, strateguoja, manipuliuoja, ir varijuoja – ir ne tik pagal KGB, bet, užsienio analitikų teigimu – netgi pagal GRU metodikas.
  „Blaškymosi mechanizmas – įprastinė GRU metodika“,- vieną dieną, kai nebesusigaudžiau, kas darosi redaktorei, ir paklausus vieno Vakarų analitiko, paaiškino jis man.
  Taigi, nenustebkite, mielieji, jog už kokių poros dienų Giedrė G ori enė – buvusi G ardauskienė (Raseinių „saugumo“ vado marti), vėl pradės įnirtingai ginti Neringą Venckienę – kaip tai daro facebook‘e……..
  Nes N.Venckienės jie nematys, niekas jos neišduos ir nerodys – jie yra panikoje, nes ne tik kad nežinoma šalis, į kurią išvyko parlamentarė – nežinomos ir tarnybos, kurios įsikišo į šitą makabrinį farsą……..
  …….O KGB juk viską žinodavo, ar ne?Tai jeigu „KGB marti“ nežino, kas atsitiko – tai pagalvokite, kokios tai turi būti jėgos ir tarnybos? Telieka tai retorinis klausimas. Į visus klausimus atsakys laikas…….
  Jeigu Darius Valys ir dabar „miega“, ir negali išsireikalauti šitų skandalingų bylų, tai paplokime RR: vaidindama, kad ……D.Valį gina – iš tiesų, liaupsindama jo neveikimą, ji padėjo paralyžiuoti ir diskredituoti Lietuvos prokuratūrą.
  Kas ploja rankomis? Tikrai ne Vakarai.
  Ir kas leido klestėti mafijinėms sturktūroms? Korumpuota teisėsauga tiek Kaune, tiek Panevėžyje. Ar D. Valys pajudino nors mažąjį pirštelį, kad bent kiek sutramdytų tuose miestuose siautėjančius prokurorus ir policininkus? Ne. O tam labai iškilmingai pritarė RR redaktorė– „KGB marti“, iškilmingai paskelbusi, jog neva D.Valys kovoja su kontrabandos klanu.
  Tačiau pamiršo pridurti, jog teisėjus skiria ir atleidžia prezidentė. Kaip gali D.Valys iškovoti kovą su kontrabandos klanu, kai galimai keliai veda visiškai ne į policiją? …..
  ……Verkiama, jog atveriami keliai „adamkiniams“ kandidatams.
  Kai skaitytojai nesiliauja stebėtis, kas atsitiko, jog aš neberašau RR, tai viskas yra dar paprasčiau – tiesiog mano giminės JAV buvo Valdo Adamkaus draugai, ten, emigracijoje. Pasidariau nepatikima, kai šis faktas išaiškėjo. Dar baigiau teisę su JAV teisės studijomis – vėlgi, antiKGB studijas. Todėl ir netinku rašinėti į RR.
  Mus mokė, kaip kovoti su klanais, su KGB, kaip KGB ir kitos specialiosios tarnybos veikia. Mums dėstė garsiausi JAV advokatai – vienas jų gynė Kudirką, kurį JAV buvo atidavusi sovietams.
  Beje, kad RR – kažkoks galimai žvalgybinis projektas, nesupratau iki šio pavasario, kol nebuvo paleistas interviu su ne savo pavarde prisistačiusiu SSRS slaptųjų tarnybų agentu.
  Iki nebuvo Vytauto Pociūno nužudymas nurašytas į nelaimingą atsitikimą, išgarbinant neseniai teisės studijas baigusį prokurorą Urbelį (kuris per vieno tulpinio teismą, buvo apgintas teisėjo, kuris atmetė prašymą išreikalauti prokuroru dirbančio asmens teisės diplomą).
  Ir iki nebuvo viename vedamajame aiškinama, jog prokuratūra ir saugumas žmonių nepersekioja – tai daro vien tik Kriminalinės policijos biuras.
  Tai gal tiesą rašo LL vyr. redaktorius A.D rižius – KPB sunaikinimas turbūt veda į tai, jog kas nors iš agentų prisikasė prie tiesos? O gal kad kažkas iš KPB nori atskleisti, kas iš tiesų vadovavo „paradui“ Garliavoje? Juk vis tik KPB nėra saugumas, nėra prokuratūra, ne kartą šių minimų struktūrų laikyti „popadine“, „podukrine“ struktūra.
  Galiausiai prasidėjo struktūrų karas, ir kai kurių jų griūtis.
  VSD buvo galingas, kol turėjo ikiteisminio tyrimo kontrolės funkciją. RR jį kalė, nes paties RR redakcijoje VSD vykdė kratą, pagal kažkokią bylą.
  Galimai, RR redaktorė iki šios dienos „pakabinta“ – yra ne tik „prižiūrima“ dėl ……., ne tik galimai saugoma kaip „KGB marti“, bet kažkokia suarchyvuota stebėsenos byla guli kažkurios tarnybos stalčiuje.
  Todėl RR suka vėtrunges kur reikia, ir loja taip, kaip reikia.
  Dabar jau net su garsiausia lyčių lygybių specialiste įdėtas interviu.
  Turbūt greitai bus pradedama reklamuoti gender programa, ir princo – princo meilė. Nes pavyzdžiui, kažkas taip lieps „dėl šventos ramybės“.
  Viena aišku – raudonasis ruporas gina tą klano dalį, kuri dega išvažiavus N.Venckienei, kuri dega, jeigu vėl keisis jėgos Baltuosiuose rūmuose, kuri dega, nes galimai yra paimti pinigai į priekį.
  Ir be to,- Lietuvoje yra dingę keli tūkstančiai vaikų, nei viena tarnyba nežino, kur jie. Tačiau turbūt dar pasipils serija straipsnių, kaip A.Venckus turi būti baudžiamas „už sūnaus nepriežiūrą“. Ar jūs girdėjote didesnę nesąmonę? Kaip galima prižiūrėti, jeigu jis dingęs be jokios žinios, ir niekas nežino, kur jis yra, jokios vaiko teisių apsaugos tarnybos jo neieško – nes niekada neieškodavo iš Lietuvos išvežamų vaikų, ir dabar neieškos, nes bus prikaišiojama, kodėl ieškomas vaikas, išvykęs su motina, o neieškomi be žinios dingę vaikai?
  Ir, beje, – Neringa Venckienė nepriklauso jokiam „proadamkiškam sparnui“. Atsimenu, kaip RR redaktorė patarė praėjusią žiemą N.Venckienei – tik nieko neburnok, nei vieno žodžio nesakyk prieš prezidentę. Ir neik į jokius rinkimus, ir viskas bus gerai. N.Venckienė tada atsakė, jog ji prezidentei labai dėkinga, kad ją paliko teisėja dirbti, ir ko ji turėtų jai oponuoti. „Aš pati 20 000 parašų surinksiu už ją, jeigu reikės“,- pasakė tada ji. Kas įvyko vėliau? Prezidentinis flangas ramus – galima kandidatė neutralizuota, todėl klanas pradėjo susidorimą. Todėl N.Venckienės ir stojo ginti antigrybauskaitinis flangas. Tai yra paprasta aritmetika – jeigu viena pusė puola, kita- gina. Ir tai yra atsakymas į klausimą – kas stovi už Garliavos „pogromo“ – kurios valstybės valdymo jėgos, ir kuris saugumo flangas, kurį taip gražiai atstovauja RR redaktorė.
  Turbūt tą ir turėjo galvoje gerb. Seimo narys Naglis Puteikis, išvadinęs RR „saugumo įtakojamu laikraščiu, kuris veikia per prezidentinį flangą“. Tik sumaišė KGB įtakos agentus. Bet suma ta pati – RR visuomet buvo viena KGB atstovė – „KGB marti“. Kuri nuosekliai ir kryptingai vykdė ir tebevykdo jau nebeegzistuojančios, bet į Lietuvos struktūras perėjusio KGB nurodymus, pagal vadovėlines jų metodikas.
  Beje, manipuliuojamas žmogus, pagal KGB metodikas, turi būti žemesnio intelekto už vadovus.
  Čia atsakymas, kokio lygio yra RR įtaka visuomenei – jeigu visuomenė yra aukštesnio intelektualinio lygio už KGB metodikų vergę – KGB įtakos agentę, kovojančią už raudonųjų įtakos agentų valdymą Lietuvoje, tada RR propaganda neveiks visuomenės. …..
  ……Jeigu dar penkerių totalaus bardako metų norime, tai aišku, kad turime balsuoti už nežinia ką – iš nežinia kur nuleistą „žvaigždę“, kuri dėl nieko, kas darosi Lietuvoje yra nekalta, nes kalta aplinka.
  Be to, ji turi savo RR, kuriame iki šlykštumo garbinama ir šlovinama – netgi tomis dienomis, kai kyla skandalas dėl jos galimo poveikio teismams.
  Kuris net užspringdamas gina net ir totaliai susikompromitavusius teisėjus – vien dėl to, kad ginant juos, bus apginta ir „žvaigždė“.
  Iš kur tokie senųjų okupacinės valstybės tarnybų propagandiniai sugebėjimai – toli ieškoti nereikia: juk laikraščiui vadovauja „KGB marti“, o šis titulas ir pareigybė – iki gyvos galvos.”

  Taigi, Kristina juodino K.K. ( anot jos,-“R.R”) ne tik už jame buvusius ( taip pat ir pačios Kristinos rašytus) straipsnius, bet ir už straipsnius, kurie “turbūt dar pasipils”. Na, “šedevrai”, ir tiek….
  Beje, šlykščiausias šio “šedevro” vietas pakeičiau daugtaškiais. Nes vis dėlto manęs, skirtingai nei Apanavičiūtės- Sulikienės, “nemokė garsiausieji JAV advokatai”.
  Ir dar. Ar aš tikrai klystu, teigdamas, jog tokių “šedevrų” autorei ne vieta jos dergtame bei juodintame K.K.? Gal pagaliau ir Giedrė tai supras?…

  Thumb up 2 Thumb down 1

 19. “VĖJO RODYKLEI”, PRISITAIKĖLEI, KK JUODINTOJAI, VEIDMAINEI, GARBĖTROŠKAI KRISTINAI SULIKIENEI- APANAVIČIŪTEI

  Klausyk, Kristina..Nieko asmeniško. Tačiau dar prieš metus komentaruose tau rašiau, jog…tiesiog būk savimi. Nemanau, jog tai “neapykantos” išraiška. Tiesiog jau tada supratau tavo dvilypumą, ir garbėtroškos stilių. Tu pasirinkai veržlų kelią, norėjai užvaldyt KK ? Taip. Bet.. Pritrūko kantrybės tau. Menkiausia provokacija iš “elektriko” “nuolatinio pašnekovo” pusės, ir tu jau nulėkei TEN…
  Provokacija buvo suplanuota. Nes…Tu išmanai teisę, o kai kas – žmogaus prigimtį. Bet tai,- ne pateisinimas tau. Tai priminimas.
  Keturis mėnesius tu dergei KK ir Giedrę. Tu tipiška naujos kartos atstovė, kuri gali drabstytis purvais vien dėl to, kad tavęs nesureikšmino, kad..vietoj laikė. Antraip……….Pasakysiu atvirai,- tu ir neįgyvendinai savo viename komentare parašytų svajų , nes aš sutrukdžiau…Tad…Kas ko turi nekęsti, Kristina? Ar aš tavęs, ar tu manęs? Antras variantas.
  Esmė tai, kad aš tave, kaip “svertą”, suvokiau dar 2011 pavasarį. Ir tavo siekiai jau tada buvo apriboti.. Taigi, aš ne “nekenčiu”, aš tiesiog dirbu darbą. Taip, kaip jį suprantu. Ir padarysiu viską, kad pirmapradis KK atgimtų, ir kad tai įvyktų be veidmainių, su kuriais tikrai ne šiandien pamėgau kovot.
  Dabar apie tave, Kristina. Tu mūsų KK dergei, niekinai. Tu net į Redaktorės šeimyninį gyvenimą lindai, visaip tyčiojaisi…..
  Klausyk, išeik iš KK……….Tu jį apdergei, tu jo nekenti…Gana, gerai? Tu vistiek jo neužvaldysi, kol aš būsiu gyvas. O aš dar pagyvensiu…….

  Thumb up 2 Thumb down 1

 20. Klausyk, Kristina..Nieko asmeniško. Tačiau dar prieš metus komentaruose tau rašiau, jog…tiesiog būk savimi. Nemanau, jog tai “neapykantos” išraiška. Tiesiog jau tada supratau tavo dvilypumą, ir garbėtroškos stilių. Tu pasirinkai veržlų kelią, norėjai užvaldyt KK ? Taip. Bet.. Pritrūko kantrybės tau. Menkiausia provokacija iš “elektriko” “nuolatinio pašnekovo” pusės, ir tu jau nulėkei TEN…
  Provokacija buvo suplanuota. Nes…Tu išmanai teisę, o kai kas – žmogaus prigimtį. Bet tai,- ne pateisinimas tau. Tai priminimas.
  Keturis mėnesius tu dergei KK ir Giedrę. Tu tipiška naujos kartos atstovė, kuri gali drabstytis purvais vien dėl to, kad tavęs nesureikšmino, kad..vietoj laikė. Antraip……….Pasakysiu atvirai,- tu ir neįgyvendinai savo viename komentare parašytų svajų , nes aš sutrukdžiau…Tad…Kas ko turi nekęsti, Kristina? Ar aš tavęs, ar tu manęs? Antras variantas.
  Esmė tai, kad aš tave, kaip “svertą”, suvokiau dar 2011 pavasarį. Ir tavo siekiai jau tada buvo apriboti.. Taigi, aš ne “nekenčiu”, aš tiesiog dirbu darbą. Taip, kaip jį suprantu. Ir padarysiu viską, kad pirmapradis KK atgimtų, ir kad tai įvyktų be veidmainių, su kuriais tikrai ne šiandien pamėgau kovot.
  Dabar apie tave, Kristina. Tu mūsų KK dergei, niekinai. Tu net į Redaktorės šeimyninį gyvenimą lindai, visaip tyčiojaisi…..
  Klausyk, išeik iš KK……….Tu jį apdergei, tu jo nekenti…Gana, gerai? Tu vistiek jo neužvaldysi, kol aš būsiu gyvas. O aš dar pagyvensiu…….

  Thumb up 3 Thumb down 1

  • Apanava neismano nei teises nei zurnalistikos ir yra pajuoku objektas, kam cia tiek asaru.

   Thumb up 5 Thumb down 5

  • tai tik dumu uzdanga pedofilams prisidengti, pasislepti, uzsiknisti ir issitrinti is mergaites pasakojimu teciui ir seneliams. Stai cia ir yra pradas, kuri zino zmones.

   Thumb up 4 Thumb down 3

 21. kad klanas bijo Venckienės, šmeižia ją, bet žmonės netiki tomis absurdo operomis – ir kitais metais per rinkimus who knows…

  Thumb up 10 Thumb down 4

 22. Gan pasiturinčiai gyvenančių teisininkų šeima nutaria save sužlugdyti,daugiau nera kas veikti . Ir sukurpia neturedami ka “veikti” pedofilijos skandalą.D.Kedys didžiausias šios bylos “kaltininkas” o dabar jau tapes ir norkomanas , susilaužo kojas, susidaužo save kaip obuolį ir gerdamas dektinę, užkanda žolytės lapu- ir paspringsta. Sveikas, sportuojantis, nepėsčias vyrukas paskelbiamas narkomanu. Kuris jau čia narkomanas prasuka bizniuką, pasistato namus, važinėja brangiu automobiliu? Venckienei nuplaukia doktorantūros studijos, moraliai ir fiziškai sužlugdoma Neringa ir Deimantes senelių šeima. Keisti žmonės ar ne? Gydytoja, profesorė, mokslininkė, šešių vaikų motina, taip pat nutaria, kad jos gyvenimas per daug geras ir monotoniškas nera kas veikti ir nutaria eiti liudyti pedofilo Ūso byloje. Nesitenkindama gerai apmokamu darbu, puikia šeima, stažuotėmis užsienyje, veliasi į nešvarią bylą, tiesiog pageidaudama, kad ją taip pat sunaikintų kaip gydytoją ir kaip sąžininga žmogų. Tai čia kas, savižudžiai,kamikadzes ar žmonės dar nepraradę žmogiškosios sąžinės ir dvasinio orumo?.

  Thumb up 11 Thumb down 2

 23. O kodel Venckiene ne “nutrija”, jei Adamkus pas pilnaties rasliavotoja “slepete”?

  Thumb up 5 Thumb down 6

 24. Nu nemoka gyvent Erlickas.Tik per Kucias nuo bobos pabega su gyvuliais isgert.O va Vareikis ar Brudavskis teisingai gyvena.Gerai Erlickui vistos rusiskai ir tare: -Kapitan,nikagda ty nibudis majore!!

  Thumb up 9 Thumb down 1

  • Olgierdai, junkis prie tamsiosios puses, mes turim 12 sekundziu ir haliucinogeniniu grybuku.

   Thumb up 5 Thumb down 2 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kompiuterinės tomografijos šalutiniai poveikiai. Pasakoja medikas
Ar viešoji įstaiga gali būti pertvarkoma į MB? 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Grožio procedūra, kuri mažina net smulkiausias raukšleles 
Bėgant metams, galima labiau pastebėti, kad tam tikri veido bruožai pradeda po truputį...

Kaip pagyvinti tamsų vonios kambarį? 
Vonios kambario atmosfera turėtų būti šilta ir jauki, nes tai yra vieta, kur...

SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai 
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai. Dėkojame už gerumą. Šiaulių...

Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (3)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (7)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...