Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 19 Antradienis
 

Negalima pateisinti prokurorų elgesio

2010-01-31 13:09 | Politikų tribūna | Komentarų (131)

Pastaruoju metu ypač sustiprėjo įspūdis, kad Generalinė prokuratūra užsiima prieš valstybę nukreipta veikla - kelia įtampą visuomenėje ir brandina riaušių nuotaikas (KK nuotr.)

Dr. Algimantas Matulevičius

Per dvidešimt valstybės egzistavimo metų mes pakankamai prisiklausėme pasiteisinimų, kad teisininkai geriau žino, kas kaltas, ką reikia suimti, tardyti, nubausti ar pasodinti.

Sutinku, kad teisingumą turi vykdyti žmonės, turintys atitinkamą išsilavinimą, gyvenimo patirtį ir vadovautųsi esama tvarka, tai yra įstatymais. Manau, negalime pamiršti, kad turi egzistuoti ir moralės, padorumo bei sveiko proto logikos kriterijai. Jie matomai egzistuoja. Problema tik tai, kad dalies mūsų visuomenės, ypač pareigūnų, moralės kriterijai daugiau orientuoti į savo aplinkos, savo kolegų solidarumą, į viršininkų norus ir jų požiūrį, į moralę nei bendrus žmonių priimtus prigimtinius moralės standartus ir žmogiškos atjautos supratimą.

Pastarieji įvykiai vadinamoje pedofilijos byloje atskleidė jau žinomas mūsų teisinės sistemos piktžaizdes, jos sustabarėjimą ir visišką neatitikimą teisinės, demokratinės valstybės sampratai. Kaip galima tikėti prokuratūros veiksmais, jos profesionalumu ir padorumu, jei visi matome akis badančius faktus bylojančius priešingai. Norint būti objektyviu, kalta ne tik prokuratūra – didžiulės bėdos kamuoja visą teisėsaugos sistemą ir, kas baisiausia, tai tęsiasi jau antrą dešimtmetį.

Tik keletas konkrečių pavyzdžių: penkiolika metų besitęsianti vadinamoji EBSW – R.Petriko byla.Tuo pat metu kauniečiai gerai žino, koks turtingas Petriko brolis ir kiti svainiai. Ar nors viena byla dėl valstybinio turto išgrobstymo buvo pilnai, greitai išnagrinėta ir kaltieji nubausti? Ar kas nors sėdėjo ilgesnį laiką kalėjime dėl bankų griūties? Antra – „Lietuvos kuro“ pasisavinimo už 1 Lt, valstybei primokant 18 milijonų Lt. Trečia – įmonės Mažeikių nafta “aferistiniai perpardavinėjimai. Ketvirta – Vilniaus sporto rūmai su ledo arena (per tai prarado postą gen. prokuroras A. Klimavičius ir STT vadovas V.Junokas). Penkta – alkoholio įmonių nuostolingas „išparceliavimas“. Šešta – Lietuvos taupomojo banko perleidimas pusvelčiui užsieniečiams. Septinta – amžiaus afera su energetika – LEO Lt, ,,Vilniaus šilumos“ tinklų nuoma, 60 ha žemės sklypas Vilniaus centre veltui atiduotas Rubikono grupei ir juoda „Rubikono“ buhalterija su žinomų politikų pavardėmis.

Sąrašą galima tęsti ir tęsti. Nė vienos rimtos bylos. Nė vieno nubausto. Paminėsiu dar keletą labai jau rezonasinių bylų: tai garsioji Darbo partijos – V.Uspaskicho byla su 25 milijonais nelegalių pinigų, įvežtų į Lietuvą ir panaudotų politinei sistemai užgrobti, norint perimti valstybės valdymą, matomai, pinigus davusios valstybės naudai. Tai jau mūsų valstybingumo byla, o gen.prokuratūra sugeba ją taip užmarinuoti laike, kad bėglys spėja grįžti ir net gauti aukštus postus, o žmones jau nebesusigaudo kuo tikėti.

Kaip pateisinti prokurorų elgesį V.Pociūno žūties ir ypač šmeižto bylose? Jie net nesiteikė iškelti šmeižikams bylų už aukšto saugumo pulkininko, diplomato, doro Lietuvos piliečio šmeižimą jam žuvus ir negalint apsiginti. Kuo tai galima pateisinti? Negana to, jie net neparodė inciatyvos ištirti, kodėl V.Pociūnas buvo išguitas į Baltarusiją, nors mes Seimo NSGK tyrime įrodėme, kad tai buvo padaryta keršijant už V.Pociūno atliekamus labai svarbius tyrimus. Jie nepasidomėjo vadinamuoju „Fazanynu“ Klaipėdos rajone, kur aukšti saugumo ir valdžios pareigūnai užsiiminėjo, švelniai tariant, netinkama veikla. Ką jau bekalbėti apie UAB „Samanėlė“ bylą, kur kartu su VSD veikėjais, aiškiai viršijusiais įgaliojimus, buvo susidorota su Telšių VMĮ viršininku A.Naujoku, atradusiu virš milijono nelegalių pinigų, išmokėtų vokeliuose, kur įsimaišiusi pono A.Valantino sesuo. Ar po to galima tikėtis, kad prokurorai objektyviai ištirs Vilniaus stadiono statybų aferas, kur Valstybės kontrolė neranda 60 000 000 Lt? Ir pagaliau – garsioji Kauno pedofilijos byla, kur net nebūnant teisininku aišku, kad dėl mūsų teisėsaugos pareigūnų aplaidumo žuvo du žmones.

Leiskite paklausti: žinant tik dalį čia išvardytų faktų, kokios žmonių reakcijos galima tikėtis? Kokios reakcijos galima tikėtis ir žinant, kad vaikai išnaudojami Veličionių globos namuose, kad garsaus pedofilo Gotlibo byla sunaikinta ar slepiama, o yra įtarimų, kad su juo surišti aukšti teisėsaugos pareigūnai ir politikai? Sąrašą galima tęsti ir tęsti.

Kažkas juk turi už tai atsakyti. O gal šalyje, įsišaknijus nebaudžiamumui, yra manoma, kad ir vėl bus galima pasislėpti po bendromis frazėmis, arogantiškai paaiškinant, kad tai ne plebėjų reikalas.Tačiau įdomiausia savo ciniškumu šios istorijos atomazga.

Trijų valandų pokalbis pas LR Prezidentę, pasižadėjimas pasitaisyti (taigi, pažadėsi – patiešysi, netesėsi – negriešysi…), o po dienos tampa aišku, kad prokurorai Tautai ir Prezidentei melavo. Aiškiai ponas A.Valantinas pasakė, kad byla eis į teismą su kaltinamuoju A.Ūsu, o dėl kitų šios istorijos dalyvių bus darbas tęsiamas. Manau, visi suprato,kad dar bus ieškoma papildomų faktų. O ką išgirstame po poros dienų? Kad byla dėl kitų dalyvių nutraukiama, lieka kaltas tik A.Ūsas. Vėlgi net kvailiui aišku, jei prokurorai mano, kad A.Ūsas kaltas, kitaip jie neitų į teismą, tai kaip su mergaitės motina L.Stankūnaite? Negi mes visi kvaili ir galime patikėti, kad A.Ūsas su mergaite bendravo motinai nežinant ir nedalyvaujant? Juk ne aukle jis buvo nusisamdytas?

O kaip su nužudytos L.Stankūnaitės sesers dukrele? Kodėl ji su daug kartų teistu ir dabar su teisėsauga problemų turinčiu tėvu paleista į užsienį? Atsakymas vienas – norint sumėtyti pėdas. Vien šie faktai kelia įtarimus tyrėjų padorumu ir sąžiningumu.O ką jau bekalbėti apie šios bylos tyrimą, teisingiau, jos netyrimą, vilkinimą ir net faktų slėpimą. Teisėsaugoje yra toks terminas: nusikalstamas neveiklumas. Šioje byloje ir aukščiau minėtose pilna tokio nusikalstamo (o gal tyčinio) aplaidumo pavyzdžių.

Kaip mes, piliečiai, galime nesipiktinti tokiais aukštų teisėsaugos pareigūnų veiksmais ir jų vadovo arogantišku pasakymu, kad kažkas tai nori teisingumą vykdyti pagal užsakymą? Mieli ponai, atlikite savo darbą sąžiningai, netempkite bylų, neslėpkite nusikaltėlių, o juos bauskite, ir mes jus gerbsime. Dabar nėra už ką.

Mes protestavome, nors silpnai, bet, manau, prisijungs ir kiti. Protestuosime, nes jūs ne tik mus apgaudinėjat, jūs pamelavot ir LR Prezidentei. Galų gale mes turime tik vienintelį dar mums likusį įrankį pakeisti šią supuvusią sistemą – tai žmonių solidarumą. Kitaip tikrai reikia sutikti su tais, kurie iš šios valstybės bėga, kad jau nieko prieš šio klano galybę padaryti nebegalime ir lieka tik pakelti rankas. Bet tada baikime sapalioti apie demokratinę, teisinę valstybę, jei nėra TEISINGUMO. Niekaip nesuprantu ir tos aplinkybės, kad supuvusios sistemos bėdas gali išgydyti ir ją pertvarkyti tie patys žmones, kurie iki to privedė.

Ar Lietuvoje nėra padorių, energingų specialistų, kurie nesusipainioję ir drasūs, nebijodami „valstybininkų“ klano, sugebėtų padaryti mūsų teisėsaugą nors kažkiek veiksmingą prieš nusikaltėlius, nežiūrint į tų nusikaltėlių ryšius ir globėjus? Manau, kad yra.

Tikiuosi, kad apgauta Prezidentė ryšis konkretesniems personaliniams sprendimams. O mes savo protestais padėkime jai apsispręsti ir atsispirti įvairiems spaudimams. Tiesiog kito kelio nėra. Visuomenė pradės pasitikėti teisėsauga, kai pamatys, kad aukščiau minėtos bylos operatyviai nagrinėjamos, perduodamos teismui, o teisėjai skelbia griežtus nuosprendžius aferistams.

Visuomenė patikės teisėsauga, jei jūs ginsite auką, o ne nusikaltėlį, kaip yra Lietuvoje jau dvidešimt metų. Nuo to priklauso būti mūsų valstybei ar ne.

2010-01-31

Komentarai

 

 

 
 1. Baikit viena karta sneketi, kad prezidente apgauta. Koks turi buti naivuolis, kad patiketum kliedesiais. Viskas vyksta su prezidentes zinia o jei ne tai prezidente tik vykdytoja. Visa Lietuva zino, kad prezidente remia psichinius ligonius, kuriems mesla stumdyti viens kitam yra normalu. Ji skyre 25mil. ES pinigu ne pensininkams o iskrypeliu propagavimui. Kas atmete vaiku apsaugos istatyma? As visa laika maniau, kad Grybauskaite tai Soraso klano statytine. Ar gali ruosti vaiku apsaugos istatyma zmogus, kuris aiskiai pasake kas pries iskrypelius tas tamsus zmogus. Tai didziausias prezidentes specialistas PURASm kuris berots dirba prie Junktiniu Tautu nuo Lietuvos. Lietuva valdo iskrypeliai ir nusikalstamos gaujos. Uzdrauskit visus Soraso fondus, kurie propaguoja iskrypelius ir tie ligoniai patys eis gydytis. Svarbiausias tikslas isnaikinti gojus. Lietuvos genocidas vyksta totaliai, sitaip nesityciojo ne Stalinas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tikiu Dievu ir siandien Jis manes praso Jam padeti. Velniai uzvalde Lietuva.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Ar žinote, kad yra Dievas, kad tik Jam priklauso teisė daryti tai, apie ką kartais iš nevilties pagalvojate. Tarp kitko, net galvoti apie tai, mirtina nuodėmė. Jums tik gero tenoriu. Pagrindinis dalykas ir be Jūsų padarytas. Atleiskit, jei užgavau…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Atskirk grūdus nuo pelų ir gerb. Matulevičiaus nestatyk greta Čilinsko.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. aš norėčiau pasidalint mintim apie visus pastaruosius straipsnius kedžių tema.man tai keistoka kad,karšto komentaro turimi informatoriai prokuratūroj ,kurie straipsniuose labai dažnai minimi,iki šiol kuo puikiausiai atlieka savo darbą(karštui komentarui).jų žinios būna tokios ,kaip čia geriau išsireiškus,tikslios ir slaptos, kad tai turėtų būti iš tų žmonių kurie viską planuoja, artimos aplinkos.taigi ilgai priedangoj jie kaip ir negalėtų būti,nes palyginus lengvai juos galima susekti(nes ten jų labai jau daug neturėtų būti).jaigu jau tie prokurorai tokias machinacijas suka,kaip čia visur dabar aprašinėjama,tai manau jiem būtų labai nesunku išsiaiškint,kuris(kurie) iš savų nutekina informaciją.manau jau jie seniai turėtų būti užlenkti,o dabar kažkaip lengva ranka dalina informaciją ir nieko.gal kas daugiau minčių šita tema?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Jeigu klanas nepasiduos ir toliau tyciosis is Lietuvos , as kaip Lietuvos patriotas imsiuosi konkreciu veiksmu, prisekiu Jums broliai ir seserys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. manau,kad yra nemazai asmenu,turinciu daug ziniu apie sios,pasibaisetinu melu ir slyksciausia dezinformacija grindziamos bylos,uzkulisius… Deja,jie,sprendziant is gerb. teisejo Liatuko zoziu vienoje TV laidoje,labai ibauginti…..
  Kyla klausimas kodel? Nejaugi KLANAS jau galutinai uzvalde valstybe…??? Aciu gerb.A.Matuleviciui uz teisinga straipsni.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Stovi Usas, krapsto klyna
  Meiliai ziuri jis i Valantina,
  Riebus, bet dailus bachuras
  Turi stoga jis prokuraturos

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Grybauskaitė ir ta praskydo ,naivi žiopla ,o gal ja kompromatu valdo ,iš komunizmo laiku turbut velkasi koks šleifas negerumu ,kažkas matomai disponuoja ,kad pedofilu klanui net cyptelt bijo ,supuvusi ir degradavusi vagiu valdžia

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Vedamas A.Matuleviciaus as eiciau kovoti netgi su paciu velniu. Po sio penlktadienio,kai Jis atejo prie generalines prokuraturos, man Jis yra tikras zmogus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Ar tai jau isaiskejo, kad Kedys tvirkino savo dukra? Jei ne tai kodel Kedzio paveikslas ir uzrasyta pedofilams STOP. Dar reiketu plakatu kur butu uzrasyta smeizikams STOP

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Algimantas visada buvo ir yra su žmonėmis.Matulevičiau kviesk žmones ,reikia Lietuvoje tvarką daryt

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Matulevičiumi pasitikiu,o Čilinsku ne.Jis visad buvo su konservom ir su Vagnoriumi griovė šalies ūkį ,o ir dabar bezda ir nieko nedaro.Manau ,kad tai specialiai sugalvotas valdžios projektas garui nuleisti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Žinokite ES jau valdo pedrylos ir tą nori padryti su mumis.
  Kokie viedmainiai konservos dar krikščionimis vadinasi,o Navickas ped.. paradą leido

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Matulevičių gerai žinau jis gali ramiai nieko nedaryti ir visi pliurpalai prieš jį tik piktų žmonių išmonė.Paprasčiausiai ųis žmogus žino net daugiau už mus kas darosi valstybėje todėl ir nasėdi sudėjęs rankų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Jei norite sužinoti apie besikuriantį TAUTOS ATEITIES FORUMĄ
  (pavadinimas negalutinis,svetainė-taf.lt)parašykite,atsiūsime daugiau info -algis.matulevicius@gmail.com.Mes pasiryžę labai konkrečiai veikti buriant žmones protestam ,o jei reikės ie prganizuot Referendumą.Žiūrėkite jau Rusija kyla,o ką pas mus geriau visai nebesiskaito su žmonėmis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Olandijos teismas atmetė reikalavimą uždrausti Broliškos meilės, laisvės ir įvairovės partiją (PNVD), kurios programoje įrašytas tikslas sumažinti amžių, nuo kurio teisiškai galima turėti lytinių santykių, iki 12 metų.
  Teismas nusprendė, kad ši partija turi lygiai tokią pačią teisę egzistuoti kaip ir kitos politinės grupės. PNVD gegužės mėnesį įkūrė trys pedofilai, sukeldami pasipiktinimo bangą Olandijos visuomenėje.
  Ši partija ne tik siekia sumažinti amžių, kurio teisiškai galima turėti lytinių santykių, bet taip pat legalizuoti vaikų pornografiją ir zoofiliją.
  „Saviraiškos laisvė… įskaitant laisvę steigti politinę partiją, yra pagrindas demokratinei visuomenei, – aiškino teisėjas. – Rinkėjų teisė įvertinti partijos tikslus.“
  Reikškimės laisvai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Negalima pateisinti juodų prokurorų darbų. O kaip vertinti,prokurorus ginančios Prezidentės elgesį?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Prieš visuomenę tie mygtukai menkai veikia, didžioji dauguma susivokia. Bet jei konkrečiam žmogui (sakykim V.Matulevičiui) reiks spręsti problemas su teisėsauga, tai visuomeninei veiklai – stop. Ir nesvarbu,pelnytai žmogus apkaltintas, ar ne, jo laikas, energija, pinigai bus panaudoti gynybai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Nėra ko laukti,reikia organizuotis,jau girdėjau žmones rytoj
  2010m.vasario 1d.17val.rinksis prie prokuratūrų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Straipsnis geras ,matosi ,kad žmogus kuris rašo ne tik žino problemas,bet asmenišaki jas išgyvena.Matulevičių žinau esu su juo dirbęs tai nuostabus ,nuoširdus,bet neteisybės nekenčiantis žmogus.Jei mes jį palaikysim gali turėti labai rimtą žmonių organizaciją,kuri nuoširdžiai ir drasiai keis sitemą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Šiuo atveju nereikia karštakošiškai veikti, reikia tikrai įsitikinti, o tam reikia laiko.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...