Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 17 Sekmadienis
 

Negalima pateisinti prokurorų elgesio

2010-01-31 13:09 | Politikų tribūna | Komentarų (131)

Pastaruoju metu ypač sustiprėjo įspūdis, kad Generalinė prokuratūra užsiima prieš valstybę nukreipta veikla - kelia įtampą visuomenėje ir brandina riaušių nuotaikas (KK nuotr.)

Dr. Algimantas Matulevičius

Per dvidešimt valstybės egzistavimo metų mes pakankamai prisiklausėme pasiteisinimų, kad teisininkai geriau žino, kas kaltas, ką reikia suimti, tardyti, nubausti ar pasodinti.

Sutinku, kad teisingumą turi vykdyti žmonės, turintys atitinkamą išsilavinimą, gyvenimo patirtį ir vadovautųsi esama tvarka, tai yra įstatymais. Manau, negalime pamiršti, kad turi egzistuoti ir moralės, padorumo bei sveiko proto logikos kriterijai. Jie matomai egzistuoja. Problema tik tai, kad dalies mūsų visuomenės, ypač pareigūnų, moralės kriterijai daugiau orientuoti į savo aplinkos, savo kolegų solidarumą, į viršininkų norus ir jų požiūrį, į moralę nei bendrus žmonių priimtus prigimtinius moralės standartus ir žmogiškos atjautos supratimą.

Pastarieji įvykiai vadinamoje pedofilijos byloje atskleidė jau žinomas mūsų teisinės sistemos piktžaizdes, jos sustabarėjimą ir visišką neatitikimą teisinės, demokratinės valstybės sampratai. Kaip galima tikėti prokuratūros veiksmais, jos profesionalumu ir padorumu, jei visi matome akis badančius faktus bylojančius priešingai. Norint būti objektyviu, kalta ne tik prokuratūra – didžiulės bėdos kamuoja visą teisėsaugos sistemą ir, kas baisiausia, tai tęsiasi jau antrą dešimtmetį.

Tik keletas konkrečių pavyzdžių: penkiolika metų besitęsianti vadinamoji EBSW – R.Petriko byla.Tuo pat metu kauniečiai gerai žino, koks turtingas Petriko brolis ir kiti svainiai. Ar nors viena byla dėl valstybinio turto išgrobstymo buvo pilnai, greitai išnagrinėta ir kaltieji nubausti? Ar kas nors sėdėjo ilgesnį laiką kalėjime dėl bankų griūties? Antra – „Lietuvos kuro“ pasisavinimo už 1 Lt, valstybei primokant 18 milijonų Lt. Trečia – įmonės Mažeikių nafta “aferistiniai perpardavinėjimai. Ketvirta – Vilniaus sporto rūmai su ledo arena (per tai prarado postą gen. prokuroras A. Klimavičius ir STT vadovas V.Junokas). Penkta – alkoholio įmonių nuostolingas „išparceliavimas“. Šešta – Lietuvos taupomojo banko perleidimas pusvelčiui užsieniečiams. Septinta – amžiaus afera su energetika – LEO Lt, ,,Vilniaus šilumos“ tinklų nuoma, 60 ha žemės sklypas Vilniaus centre veltui atiduotas Rubikono grupei ir juoda „Rubikono“ buhalterija su žinomų politikų pavardėmis.

Sąrašą galima tęsti ir tęsti. Nė vienos rimtos bylos. Nė vieno nubausto. Paminėsiu dar keletą labai jau rezonasinių bylų: tai garsioji Darbo partijos – V.Uspaskicho byla su 25 milijonais nelegalių pinigų, įvežtų į Lietuvą ir panaudotų politinei sistemai užgrobti, norint perimti valstybės valdymą, matomai, pinigus davusios valstybės naudai. Tai jau mūsų valstybingumo byla, o gen.prokuratūra sugeba ją taip užmarinuoti laike, kad bėglys spėja grįžti ir net gauti aukštus postus, o žmones jau nebesusigaudo kuo tikėti.

Kaip pateisinti prokurorų elgesį V.Pociūno žūties ir ypač šmeižto bylose? Jie net nesiteikė iškelti šmeižikams bylų už aukšto saugumo pulkininko, diplomato, doro Lietuvos piliečio šmeižimą jam žuvus ir negalint apsiginti. Kuo tai galima pateisinti? Negana to, jie net neparodė inciatyvos ištirti, kodėl V.Pociūnas buvo išguitas į Baltarusiją, nors mes Seimo NSGK tyrime įrodėme, kad tai buvo padaryta keršijant už V.Pociūno atliekamus labai svarbius tyrimus. Jie nepasidomėjo vadinamuoju „Fazanynu“ Klaipėdos rajone, kur aukšti saugumo ir valdžios pareigūnai užsiiminėjo, švelniai tariant, netinkama veikla. Ką jau bekalbėti apie UAB „Samanėlė“ bylą, kur kartu su VSD veikėjais, aiškiai viršijusiais įgaliojimus, buvo susidorota su Telšių VMĮ viršininku A.Naujoku, atradusiu virš milijono nelegalių pinigų, išmokėtų vokeliuose, kur įsimaišiusi pono A.Valantino sesuo. Ar po to galima tikėtis, kad prokurorai objektyviai ištirs Vilniaus stadiono statybų aferas, kur Valstybės kontrolė neranda 60 000 000 Lt? Ir pagaliau – garsioji Kauno pedofilijos byla, kur net nebūnant teisininku aišku, kad dėl mūsų teisėsaugos pareigūnų aplaidumo žuvo du žmones.

Leiskite paklausti: žinant tik dalį čia išvardytų faktų, kokios žmonių reakcijos galima tikėtis? Kokios reakcijos galima tikėtis ir žinant, kad vaikai išnaudojami Veličionių globos namuose, kad garsaus pedofilo Gotlibo byla sunaikinta ar slepiama, o yra įtarimų, kad su juo surišti aukšti teisėsaugos pareigūnai ir politikai? Sąrašą galima tęsti ir tęsti.

Kažkas juk turi už tai atsakyti. O gal šalyje, įsišaknijus nebaudžiamumui, yra manoma, kad ir vėl bus galima pasislėpti po bendromis frazėmis, arogantiškai paaiškinant, kad tai ne plebėjų reikalas.Tačiau įdomiausia savo ciniškumu šios istorijos atomazga.

Trijų valandų pokalbis pas LR Prezidentę, pasižadėjimas pasitaisyti (taigi, pažadėsi – patiešysi, netesėsi – negriešysi…), o po dienos tampa aišku, kad prokurorai Tautai ir Prezidentei melavo. Aiškiai ponas A.Valantinas pasakė, kad byla eis į teismą su kaltinamuoju A.Ūsu, o dėl kitų šios istorijos dalyvių bus darbas tęsiamas. Manau, visi suprato,kad dar bus ieškoma papildomų faktų. O ką išgirstame po poros dienų? Kad byla dėl kitų dalyvių nutraukiama, lieka kaltas tik A.Ūsas. Vėlgi net kvailiui aišku, jei prokurorai mano, kad A.Ūsas kaltas, kitaip jie neitų į teismą, tai kaip su mergaitės motina L.Stankūnaite? Negi mes visi kvaili ir galime patikėti, kad A.Ūsas su mergaite bendravo motinai nežinant ir nedalyvaujant? Juk ne aukle jis buvo nusisamdytas?

O kaip su nužudytos L.Stankūnaitės sesers dukrele? Kodėl ji su daug kartų teistu ir dabar su teisėsauga problemų turinčiu tėvu paleista į užsienį? Atsakymas vienas – norint sumėtyti pėdas. Vien šie faktai kelia įtarimus tyrėjų padorumu ir sąžiningumu.O ką jau bekalbėti apie šios bylos tyrimą, teisingiau, jos netyrimą, vilkinimą ir net faktų slėpimą. Teisėsaugoje yra toks terminas: nusikalstamas neveiklumas. Šioje byloje ir aukščiau minėtose pilna tokio nusikalstamo (o gal tyčinio) aplaidumo pavyzdžių.

Kaip mes, piliečiai, galime nesipiktinti tokiais aukštų teisėsaugos pareigūnų veiksmais ir jų vadovo arogantišku pasakymu, kad kažkas tai nori teisingumą vykdyti pagal užsakymą? Mieli ponai, atlikite savo darbą sąžiningai, netempkite bylų, neslėpkite nusikaltėlių, o juos bauskite, ir mes jus gerbsime. Dabar nėra už ką.

Mes protestavome, nors silpnai, bet, manau, prisijungs ir kiti. Protestuosime, nes jūs ne tik mus apgaudinėjat, jūs pamelavot ir LR Prezidentei. Galų gale mes turime tik vienintelį dar mums likusį įrankį pakeisti šią supuvusią sistemą – tai žmonių solidarumą. Kitaip tikrai reikia sutikti su tais, kurie iš šios valstybės bėga, kad jau nieko prieš šio klano galybę padaryti nebegalime ir lieka tik pakelti rankas. Bet tada baikime sapalioti apie demokratinę, teisinę valstybę, jei nėra TEISINGUMO. Niekaip nesuprantu ir tos aplinkybės, kad supuvusios sistemos bėdas gali išgydyti ir ją pertvarkyti tie patys žmones, kurie iki to privedė.

Ar Lietuvoje nėra padorių, energingų specialistų, kurie nesusipainioję ir drasūs, nebijodami „valstybininkų“ klano, sugebėtų padaryti mūsų teisėsaugą nors kažkiek veiksmingą prieš nusikaltėlius, nežiūrint į tų nusikaltėlių ryšius ir globėjus? Manau, kad yra.

Tikiuosi, kad apgauta Prezidentė ryšis konkretesniems personaliniams sprendimams. O mes savo protestais padėkime jai apsispręsti ir atsispirti įvairiems spaudimams. Tiesiog kito kelio nėra. Visuomenė pradės pasitikėti teisėsauga, kai pamatys, kad aukščiau minėtos bylos operatyviai nagrinėjamos, perduodamos teismui, o teisėjai skelbia griežtus nuosprendžius aferistams.

Visuomenė patikės teisėsauga, jei jūs ginsite auką, o ne nusikaltėlį, kaip yra Lietuvoje jau dvidešimt metų. Nuo to priklauso būti mūsų valstybei ar ne.

2010-01-31

Komentarai

 

 

 
 1. Junkimės į besikuriantį Tautos Ateities Forumą(TAF,svetainė-taf.lt)kuris visomis Tautos galiomis pasiprišins šiam absurdui ir Referendumu keis iš pagrindų sisitemą,daugaiu info
  parašykite-algis.matulevicius@gmail.com atsiūsime

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Vien iš principo – Prezidentas turi šventai tarnauti tautai. O dabar – apmulkinau, patekau į postą, ir darau tai, kas naudinga man ir mano aplinkai? Ta Prezidentė kol kas nieko gero nenuveikė. Tik traiško galimus savo konkurentus.******O kodėl toks įsitikinęs, kad Prezidentu taps Fermeris? Jei tai struktūrų ir Prezidentės suokalbis – demaskuoti, surengti apkaltą, ir lauk iš Prezidento krėslo. *********Manyčiau, Seimas, kol dar turi koaliciją, turėtų sukurti komisiją, demaskuoti susitarimą ir surengti apkaltą.*******Kiek gi galima ciniškai tyčiotis iš tautos?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Gal ir galima, bet ar reikia. Užtenka Pakso atveju klanas įrodė, kad jis aukščiau visko. Ką mums duotų dar vienas kartas? Absoliutų beviltiškumą ir nieko daugiau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Koks tikslas ją atstatydinti, kad į jos vietą vėl pasodinti Fermerį, ne, geriau jau ji.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Manau, kad rimto kompromato prieš V.Matulevičių prokuratūra neturi, kitaip mygtuką jau būtų paspaudę – priežasčių pakanka. Kitas dalykas, kad kompromatą galima sukurt iš nieko (Valinską kaip mat nusodino). Va šito tikriausiai ilgai laukt neteks.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Jei tai suokalbis, ar Prezidentė nesulaužė duotos priesaikos ir atskleidus, kad tai – suokalbis, būtų galima jai surengti apkaltą ir ją atstatydinti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Labai taiklus palyginimas. :-))) O jdj ir yra stovintis traukinys, su artipilniais vagonais keleivių. Kai nusibos sėdėti – pradės lipti lauk… :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Pritariu gerb. A. Matulevičiui, beveik vieninteliam, kuris yra kartu su tauta šioje kruvinoje pedofilų išprovokuotoje tragedijoje, luošinusioje ir nužudžiusioje. Tik nenoriu sutikti su jo tvirtinimu, neva Prezidentė "buvo apgauta". Turint tuntą patarėjų, tame tarpe ir ne vieną patarėją teisės klausimais, negalima sau leisti atsidurti "mergos su trečiu vaiku" padėtyje. Gaila, bet turėdamas ketvirčio amžiaus praktiką teisėsaugoje, įtariu kažką blogesnio už apgavystę. Labiau panašu į suokalbį. Kaip norėčiau klysti!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Tik nedarykite iš A.Naujoko Lietuvos kumyro. Nėra jau toks šventas jis, kaip bandoma jį pristatyti Lietuvai. Nežinočiau – nerašyčiau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Prieš prokurorų klaną gali eiti tik kas, kas nėra jų pakabintas. Kas jau kas,bet prokurorai geriausiai išmano šantažo meną, todėl šita sistema taip ir laikosi. A.Matulevičius gali būti priekyje tik tuo atveju, jeigu ant jo prokurorai neturi jokio kompromato. Jei turi, paspaus mygtuką, ir Matulevičius įjungs stop.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Iki šiol Lietuvoje nebuvo politiko, kuris būtų vedlys kovoje prieš pedofiliją ir supuvusią prokuratūros sistemą, tokiu vedliu kuo puikiausiai galėtų būti p. Matulevičius, nes visiems kitiems kinkos dreba. Yra padorių politikų ir tarp konservatorių, tačiau jiems iš karto Kubilius grasina, kad išmes iš partijos, jei kas. Kai Songaila, Uoka ir Stoma Seime surengė konferenciją antipedofiline tema, tai Kubilius juos išvadino provokatoriais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Siauliuos organizuojami padorus pilieciai kuriems ne dzin protestui rytoij prie pedofilines prokuraturos atstovybes.emeilas pridetas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. pagarba A. Matulevičiui. Likite toks pats principingas, taip padėsite visiems, kurie prarado pasitikėjimą partijomis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Norėčiau sužinoti, ar turite kokią strategiją, kaip šitą sistemą įveikti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ta pati irakas afganistanas jau desimtmeciais kartoja…
  yra visokiu samdomu privaciu grupiu kaip black waters ,kurios yra nebaudziamos, jei jie uzkabino musu politikus ir pamove ant vaiku yra chana…jie naudojasi fanatizmu islamo salyse.o lt ne religingi,bet l istvirke ,tuo ir pasinaudota
  jei ne czv tai tada vilciu yra

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Kas bebūtų, blogiau nebus, todėl negąsdinkite ir neaiškinkite, kad žmonių nepasitenkinimą kelia valstybininkai ir jiems naudinga. O jeigu nenori ši valdžia, kad jos nenuverstų, tegul elgiasi sąžiningai, tegul šalina susikompromitavusius pareigūnus ir į darbą sugrąžina principingus pareigūnus tokius kaip A.Naujokas. Beje, o kur dabar yra Kauno mokesčių inspekcijos viršininkė Žuromskaitė, kovojusi prieš "Jangilą", kuo ji dirba?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Negalime, tegul tas czv susideda savo daiktus ir dingsta is musu smelio dezes. Cia musu namai ir mes neleisime jam cia seimininkauti.Ir dar tegul issiveza visus pedofilus is musu teismu ir prokuraturos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Niekada nebuvau jokios partijos ar judėjimo nariu. Bijau , kad V.Matulevičius gali ir mane užkabint.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. jei uz pedofilijos stovi czv, tada nieko nebus, galim drasiai deti viska i istorijos dulkes

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. ponas Algimantai saunu,kad jus palaikote liaudi ir musu vaikucius,laikykites taip ir toliau….o mes mieli lietuvos zmones turime vienytis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. "jei visi matome akis badančius faktus bylojančius priešingai. "
  —"kur net nebūnant teisininku aišku, kad dėl mūsų teisėsaugos pareigūnų aplaidumo žuvo du žmones. " — "pasižadėjimas pasitaisyti (taigi, pažadėsi – patiešysi, netesėsi – negriešysi…), o po dienos tampa aišku, kad prokurorai Tautai ir Prezidentei melavo." – "Atsakymas vienas – norint sumėtyti pėdas. " – "apgauta Prezidentė " —— pone A.Matulevičiau, išrinkau iš straipsnio keletą citatų ir pagalvojau, NEJAUGI tik Jūs toks teisus, tiesiog aiškiaregis — Jums viskas aišku, problemų tiesiog nėra. Aš gi kažkaip manau, kad " ne visi mato", kad "dėl teisėsaugos žuvo du žmonės", kad "Prokurorai melavo", kad " norėta sumėtyti pėdas ", kad " Prezidentė apgauta". Beje, sutinku rimtoje diskusijoje pagrįsti savo abejones. Pagarbiai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Taip, kovo mėnesį klanas planuoja versti Vyriausybę, todėl dabar prokuratūra ir kelia įtampą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Neramumai liaudyje yra daromi tam,kad nuverst esamą valdžią ir į jos vietą išrinkt kitą valdžią.Kas tuo suinteresuoti,ogi valstybininkų klanas,kadangi seime ne jų žmonės.Būkime budrūs ir nepasiduokim provokacijoms.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Gerb. Algimantai, ir toliau būkite su tauta, elkitės ryžtingai ir greitai pro JDJ pralėksite kaip pro stovintį traukinį. Reikia reikalauti ne tik Valantino, bet ir jo pavaduotojų atsakomybės.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...