Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 9 Sekmadienis
 

Neatsakydami į „Karšto komentaro“ klausimus, valdžios pareigūnai reiškia nepagarbą Lietuvos žmonėms

2012-08-21 15:49 | Komentarai | Komentarų (12)

Kodėl mūsų URM, neseniai grūmojusi kaimyninės Baltarusijos diplomatui dėl kaimynų teisėtos reakcijos į švedų-meškų provokaciją, šiandien neatsako į KK klausimus dėl Vilniaus SOS kaime laikomų čečėnų vaikų? URM ministras A.Ažubalis kalbasi su V.Adamkumi. KK nuotr.


Sergejus Sokolovas

Niekas nepaisė Garliavos mergaitės nuomonės – už ją savo nuomonę pareiškė pilietis Kondratjevas. Dramatiškas žinomos bylos neištyrimo finalas gegužės septynioliktąja galimai pradėjo kitą, kur kas mažiau matomą strateguojamo politinio vyksmo fazę. Kuriasi net partijos, pakoreguosiančios būsimą Seimą į „adamkinio“ sparno pusę, pagal priešinimosi mūsų nepriklausomai Prezidentei tęsimo projektą.

O kur susikurs partija ir kokia ji bus per dabar KK aprašomą situaciją, kurioje atsidūrė šeši čečėnų vaikai, Rusijos piliečiai? Gal ir Rusijoje pasauliniai globalistai jau rengia šiaužiančią apkaltą tos šalies prezidentui? Riaušių organizavimo planai sužlugo, tai gal ir ten jau numatoma komponuoti antiprezidentinės partijos atsiradimą? Gal Lietuva ir vėl tampa Vakarų bei JAV globalistų eksperimentų placdarmu? Antai – išrinkime kitą prezidentą, kuris mokėtų ginti mūsų piliečius…

Nerealu? O kas neleis kelti ir tokių prielaidų, kai mūsų URM, neseniai grūmojusi kaimyninės Baltarusijos diplomatui dėl kaimynų teisėtos reakcijos į švedų-meškų provokaciją, šiandien neatsako į KK klausimus dėl Vilniaus SOS kaime laikomų čečėnų vaikų? Kas ir kodėl šiuo atveju slepiama nuo skaitytojų ir kas yra strateguojama?

Daug gali tapti realu. Juk gyvename spec.tarnybų suaugimo laikmečiu. O tai kur kas daugiau bei sudėtingiau, nei banalus kitos šalies diplomatų ar žvalgų verbavimas-perverbavimas. Lakoniškai tariant, nūdien pasaulį valdo per “bendradarbiavimus” legalizavusieji dvigubi agentai bei jų statytiniai. Ir kai jie, įkišę stručio galvas į smėlį, įtartinai tyli, tai būna nelyginant ženklas, jog pradėtas kurpti naujas scenarijus.

Ir todėl… Realu ar nerealu, tai jau būtų kiekvieno taip manančio subjektyvi nuomonė. Šiaip tai viskas nūdien yra įmanoma.

Pabaigai pateiksiu iš atminties dvi citatas, vienaip ar kitaip susijusias su spec. tarnybomis:

Jeigu jūs galvojate, reiškia, jūs klystate“.

Ir dar viena: „Kas yra įmanoma, tas jau padaryta politikų. O kas yra neįmanoma-padarys žvalgyba“.

Komentarai

 

 

 
 1. MAN NIEKADA MANO GYVENIME NEBUS SUPRANTAMAS DALYKASkai mergaites buvo prievartaujamos ‘AUKSTU dedziu,su leidimais ir noro uzsidirbti pinigu stankunaite ir jos sesuo/kuria dievas jau nubaude/ ir vaikas vel tai stankunaitei grazinta mergaite,siukslei,brudui,slikstynei, o apkaltinta teta venckiene,kurie 4m augino mergaite doroives kaliu,seneliai be galo mylejo mergaite,o ta valkata valkiojosi,po kurio laiko sugalvojo sesuo jos versla ir abi isinunge,rado visokiu usu ir panasiu zinome ka rado,bet tiems malonumai baigesi, mergaite jega atimta,isvesta,o ir toliau kaltin ami seneliai,gedos turekit,nebezinote kaiup elgtis ir kja bekaltinti,labai noreciau,kad ju tokiu svolaciu seimose tai ivyktu,patirtu savo kailiu,niekas nezino kur mergaite,kaip ji gyvena,kaip ta sliundra,gal praejo noras prekiauti mergaite,nes nebera uso ,ir kitu, nrgi neisaiskes kada nors tiesa, dievas nubaus tuos kurie sitaip ziauriai elgesi su vaiku,…… laukiame tiesos,apkalrtos tiems kuyrie taip elgesi su vaiku gal naujoji valdzia atkreips i tai demesi ir neleis toliau toleruoti tokio dalyko kaip kedzio giminu kankinimo po teismus,negi dievo nebera ,netykiu jis yra….ar girdyte ,….sunku pavadinti tokius zmonemis….

  Thumb up 4 Thumb down 0

 2. PRIE KO teisėjas?
  jis atvertė bylą – ir ten jam buvo pateikta medžiaga….
  Teisėjas į tą medžiagą įsigilino ir priėmė sprendimą….
  ————————————————————————-
  O gal teisėjas privalėjo skaityti laikraščius prieš skelbdamas nuosprendį?
  Žinoma ne….
  Tai kas kaltas? Tie kas rinko medžiagą ir suklaidino teisėją….
  ar klystu?

  Thumb up 0 Thumb down 7

 3. LENGVAS IR LEGALUS BŪDAS GREITAI UŽSIDIRBTI PINIGŲ! Tai jau pakeitė mano gyvenimą, gali pakeisti ir Jūsų. Jums tereikia persiųsti po 2 litus į šešias žemiau pateiktas asmens banko sąskaitas, paskui išbraukti pirmą sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir patalpinti šį straipsnį kaip įmanoma daugiau forumų ir skelbimų (200 forumų, skelbimų, elektroninių laiškų – tai užtikrinantis skaičius).
  Supratau, kad apgaulės čia nėra. Be to, pervedęs šešiems žmonėms po 2 litus juk nieko neprarasiu, galų gale pradžiuginsiu kitą. Ir ryžausi pabandyti. Ir man pavyko!!!!!!
  Po kelių dienų man į sąskaitą pradėjo kauptis taip reikalingi pinigai… Dar sykį sau pripažinau, kad tai veikia. Per porą savaičių susikaupė apie 2000 litų, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 litų. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 litų, po pusantro menesio turėtų būti apie 16000 litų. Ir ši suma po truputį toliau didės. O prasidėjo tik nuo 12lt.
  Noriu su Jumis pasidalinti informacija, kaip tai veikia, nes tai naudinga mums abiems. Aš Jums pažadu, jeigu Jūs tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, negu tikitės, per daug nesistengdami.
  Siūlau perskaityti šią informaciją porą kartų ir išsaugoti savo kompiuteryje, sekti instrukciją ir pinigai ateis. Juk tai paprasta!!! Patys suprantate, kad tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir Jūsų indėlis tėra tik 12 litų ir šiek tiek laiko internete. Jūs niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, tiesiog pasitikite kitais žmonėmis, ir taip pradžiugindami kitus, patys uždirbate. Tai tikrai veikia!!! Atkreipkite dėmesį: tiksliai sekdami šią paprastą instrukciją, Jūs uždirbsite daug – per kelis mėnesius 60000 litų ir dar daugiau bus Jūsų. Visa tai sekmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
  Tėra trys paprastos taisyklės:
  1. Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
  2. Pirmiausia Į žemiau esančią 6 banko sąskaitą perveskite 2 litus. Po to perveskite po 2 litus ir į sekančias banko sąskaitas. (jei bankas prašo nurodyti gaveją, įveskite pakartotinai tą pačią banko saskaitą). Visa tai ivykdę, Jūs padarote paslaugą, gražų gestą, ir taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kurią mokate.
  1 .LT227300010096663555
  2. LT767300010072191423
  3. LT154010042300576369
  4. LT617300010080217085
  5. LT980075800064721767
  6. LT284010041700439560
  O dabar išbraukite iš sąrašo nr. 1 sąskaitos numerį, perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą nr. 6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį.
  3. Išplatinkite šį straipsnį kaip įmanoma daugiau (aš jums siūlau bent dviejuose šimtuose, kad užsitikrintumėte didelį uždarbį, kuris Jums taip reikalingas) straipsnių ,forumų ir naujienų juostų, skelbimuose arba asmeniniais laiškais – kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnes bus Jūsų pajamos! Jos tiesiogiai priklauso nuo Jūsų ir tai turbūt yra džiugiausia dalis. Tiesiog Jums nereikia prakaituoti, vargti, keikti blogo gyvenimo – pasidalindami dosnumu, jūs sulaukiate šimteriopo dosnumo.
  O štai kaip Jūs uždirbate:
  Mokyklinė aritmetika: sakykim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 litų būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
  Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimų su Jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės – tai jau 500 litų į sąskaitą. Toliau šie 25 žmonės dar 200 kartų talpina šį pasiymą su Jūsų sąskaitos numeriu nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmonės – Jūsų pajamos jau 2500 lt. Toliau šitie 125 žmonės, patalpina po 200 pranešimų, į kuriuos taip pat atsako tik 5 žmnonės. Jums tai duoda 12500 litų pajamų (Jūs 3 pozicijoje).
  Toliau dar įdomiau: šitie 625 žmonės 200 kartų skirtinguose skelbimuose patalpina Jūsų sąskaitos numerį nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 litų. Šiame versle svarbiausia būti sąžiningam, kitaip nieko nesigaus. Ar Jūs galite įsivaizduoti, kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šitą straipsnį, kaip ir Jūs?! Iš tiesų tai didelė galimybė daug užsidirbti, nesugaištant daug laiko ir daug neišleidžiant. Bet kokiu atveju verta. Gyvenimas per trumpas, kad tokį šansą praleistumėte. Man pasiseke – pasisiseks ir Jums!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • skaičiuojam:
   kad uždirbti 60000 litų reikia kad atsirastų 30000 kvailų siunčiančių po 2 litus…
   Teisingai?
   dabar skaičiuojam piramidę:
   Viršūnėj vienas kuriam atsiunčia 30000 po du litus
   antroj pakopoj sakykim du – jiems reikia kad susirinktų dar 60ooo žmonių….
   trečioj pakopoj – keturi – 120000 žmonių po du litus kiekvienam…
   Toliau skaičiuoti?
   ketvirtoj – aštuoni žmonės lauks pinigų iš 240000 žmonių.
   Pats paskaičiuok ant kokio laiptelio baigsis Lietuvos gyventojų skaičius…

   Thumb up 7 Thumb down 0

 4. PAPILDOMAS DARBAS
  Siulau gerai užsidirbti be dideliu pastangu!!!

  Man pavyko gerai užsidirbti bunant namuose, pabandykite ir Jus!!!
  Viename iš skelbimu aš perskaiciau apie ši darba ir nusprendžiau pabandyti. Skelbimas sudomino galimybe per kelias savaites užsidirbti pakankamai pinigu, idedant tik dvylika litu. Iš pradžiu nepatikejau, bet vis tiek perskaiciau. Taigi, skelbimas siule

  persiusti po 2 litus i kiekvieno saraše esancio asmens banko saskaita, paskui išbraukti pirma saskaitos numeri ir irašyti savo saskaitos numeri i paskutine šešta eilute, ir patalpinti ši straipsni kaip imanoma daugiau forumu ir skelbimu (200 forumu, skelbimu, elektroniniu laišku – tai užtikrinantis skaicius).

  Supratau, kad apgaules cia nera. Be to, pervedes šešiems žmonems po 2 litus, pat nieko neprarasiu, galu gale pradžiuginsiu kita. Ir ryžausi pabandyti. Ir man pavyko!!!!!!
  Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis taip reikalingi pinigai… Dar syki sau pripažinau, kad tai veikia. Per pora savaiciu susikaupe apie 2000 litu, po triju savaiciu prisidejo dar apie 2000 litu. Dabar jau turiu uždirbes 4000 litu, po pusantro menesio turetu buti apie 16000 litu. Ir ši suma po truputi toliau dides. O prasidejo tik nuo 12lt.

  Noriu su Jumis pasidalinti informacija, kaip tai veikia, nes tai naudinga mums abiem. Aš Jums pažadu, jeigu Jus tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites, per daug nesistengdami.

  Siulau perskaityti šia informacija pora kartu ir išsaugoti savo kompiuteryje, sekti instrukcija ir pinigai ateis. Juk tai paprasta!!! Patys suprantate, kad tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir Jusu indelis yra tik 12 litu ir pora valandu internete. Jus niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, tiesiog pasitikite kitais žmonemis, ir taip pradžiugindami kitus, patys uždirbate. Tai tikrai veikia!!! Atkreipkite demesi: tiksliai sekdami šia paprasta instrukcija, Jus uždirbsite daug – per kelis menesius 60000 litu ir dar daugiau bus Jusu. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu sažiningumo.

  Tera trys paprastos taisykles:

  1. Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti saskaita bet kuriame Lietuvos banke.
  2. Pirmiausia I žemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2 litus. Po to perveskite po 2 litus ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykde, Jus padarote paslauga, gražu gesta, ir taip pat prašote teisetos paslaugos, už kuria mokate.

  1. LT477300010124939575
  2. LT817300010103291085
  3. LT377044000134646881
  4. LT177300010099867361
  5. LT777300010127911600
  6. LT064010042503100309

  O dabar išbraukite iš sarašo nr. 1 saskaitos numeri, perneškite visas saskaitas vienu eiles numeriu i viršu, o i atlaisvinta nr. 6 eilute irašykite savo banko saskaitos numeri.

  3. ši mano laiška keiskite kaip norite, bet išlaikykite pagrindine ideja, išplatinkite šita straipsni kaip imanoma daugiau (aš jums siulau bent dviejuose šimtuose, kad užsitikrintumete dideli uždarbi, kuris Jums taip reikalingas) straipsniu ,forumu ir naujienu juostu, skelbimuose arba asmeniniais laiškais – kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipsni, tuo didesnes bus Jusu pajamos! Jos tiesiogiai priklauso nuo Jusu ir tai turbut yra džiugiausia dalis. Tiesiog Jums nereikia prakaituoti, vargti, keikti blogo gyvenimo – pasidalindami dosnumu, jus sulaukiate šimteriopo dosnumo.

  Šis internetinis verslas sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu sažiningumo ir rimtumo. Todel viska atlikite kruopšciai ir nepagailekite 12 litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Žmones tik tada bus sotus, kai pamaitins vienas kita.
  Nera ko prarasti – tik 12 litu, ir kelios valandos nesunkaus darbo internete!!!
  Užsiimkite tuo dabar, tiesiog nera ko atideti rytdienai. Tai paprasta ir pelninga. Juk yra del ko, taip stengtis?

  O štai kaip Jus uždirbate:

  Mokykline aritmetika: sakykim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 litu budamas šeštoje sarašo pozicijoje.
  Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su Jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500 litu i saskaita. Toliau šie 25 žmones dar 200 kartu talpina ši pasiulyma su Jusu saskaitos numeriu nr. 4 pozicijoje ir atsako vel tik 5 žmones – Jusu pajamos jau 2500 lt. Toliau šitie 125 žmones, patalpina po 200 pranešimu, i kuriuos taip pat atsako tik 5 žmones. Jums tai duoda 12500 litu pajamu (Jus 3 pozicijoje).

  Toliau dar idomiau: šitie 625 žmones 200 kartu skirtinguose skelbimuose patalpina Jusu saskaitos numeri nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 žmones – tai 62500 litu. Paskaiciuokite, kiek daug galite užsidirbti, juk ispudingas skaicius!!. Šiame versle svarbiausia buti sažiningam, kitaip nieko nesigaus. Ar Jus galite isivaizduoti, kiek žmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šita straipsni, kaip ir Jus?! Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju, ir toliau ju skaicius nuolat auga!!! Iš tiesu tai didele galimybe daug užsidirbti, nesugaištant daug laiko ir daug neišleidžiant. Bet kokiu atveju verta. Gyvenimas per trumpas, kad toki šansa praleistumete. Man pasiseke pasiseks- ir Jums!
  Kontaktai:
  Vardas: Marius
  Telefonas:867966428
  Vietovė:Šiaulių apskritis
  Šiaulių m. sav.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ieškai durnių? Ieškok toliau. Nemanau, kad žmogui, baigusiam vidurinę, tavo straipsnį reikia skaityti du kartus. Net ir sąžiningiausiai žaidžiant, paskutinieji bus palikti ant ledo. Skaityk komentarą, prieš tavo parašytą Skaityk 10 kart, jei dar nesupratai. Net jei ir atėjo pinigų į tavo sąskaitą, tai ne uždirbti pinigai, o surinkti iš tokių pat žmonių kaip ir tu pats.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. S. Sokolovas atvirai dezinformuoja Lietuvos būrus. Nes tvirtinu: į tą švedų lėktuvuką net viena meška netilptų, o ką kalbėti apie tūkstantį meškų! Be to, švedai yra žvėrelių mylėtojai (net girtus briedžius iš obelų iškelia ir pachmielui jiems vandens atsigerti duoda) todėl iš lėktuvo meškų niekuomet nemėtytų. (Švedo garbės žodis).
  Todėl Autoriau, prašom paneigti tokį klaidinantį ir šmeižikišką netgi teiginį, jog švedai iš lėktuvų mėto meškas.

  Thumb up 0 Thumb down 6

 6. reiketu sitiems ponams patikrinti smegenu desinyji pusrutuli,sako,jei jame truksta grioveliu–tokie zmones yra pedofilai,tada butu atsakyta i visus mums –liaudziai rupimus klausimas,–kaip jus manote,–a?

  Thumb up 4 Thumb down 0

 7. vėl tas pats pripaišė tų pačių lozungų.
  nors išrašyk aukso raidėm ant raudonų transparantų ir pirmyn į paradą.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 8. o tu įsivaizduoji, kad kažkas turi kreipti dėmesį tik į venckienės nuomonę?
  pilietis kondratjevas – teisėjas, turintis teisę primti sprendimus jam pavestose bylose/
  tu – rudas šuo, amsintis iš po venckienės patvorio.
  jei tu nori venckinės tiesos, bet neigi tiesą – tavo reikalas. tik nekaišiok kitiems savo absurdų.

  savo šūdino štampo apie “laikomus” vaikus, net tu pats nesugebėtum pagrįsti. bet dirbi kaip sulūžus plokštelė. pagal tavo idiotišką štampą, tu visus vaikus, gyvenančius vaikų namuose darai kaliniais. tie čečėnai gyvena kaip ir visi kiti tokie vaikai.
  žvygauji čia, vietoj to, kad pasigriebęs venckienę lėktum tų vaikų gelbėt, paklausti jų nuomonės, rengti piketus, mitingus, akcijas tų vaikų “gelbėjimui”..
  bet matai, kai venckienės šikna dega tik dėl savo asmeninio reikalo, tai jos klapčiukai stengiasi tą užgožti skystos trydos liejimu.
  ko tyli tavo žmogžudžio vardo partija? kur jos pozicija?
  juk ruošiatės gelbėt lietuvą, bet net piršto nepajudinat dėl kelių vaikų.
  šlykštūs jūs – venckiniai su savo amžina veidmainyste.

  Thumb up 0 Thumb down 9

  • Tamstos labai aukštas intelekto lygis… Gal todėl ir nenorite pasirašyti savo vardu. Ko Jūs bijote?

   Thumb up 7 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (4)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (3)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (4)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (4)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...