Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Ne veidrodis kaltas…

2012-07-02 10:47 | Laiškai | Komentarų (25)

Kauno įvykius vis dar gaubia paslaptis. KK nuotr.

Ne veidrodis kaltas, jei snukis kreivas, byloja liaudies išmintis. Nors kiek atidžiau sekant vadinamąją „Kauno pedofilijos bylą“ nuo pat pradžių, šis posakis ant liežuvio galo sukasi beveik kas antrą dieną. Nori ar ne, imi žmogus lyginti metodus naudojamus „suvirškinant“ tiek Drąsių Kedį, tiek Neringą Venckienę. Deja, vaizdelis po tokio palyginimo liūdnokas – jei tiksliau, tai dvi bylos – tarsi Siamo dvynės.

Pradėkim keletu epizodų po Kaune nuaidėjusių šūvių. Kaip besuktum, ta pati mintis tą dieną toptelėjo beveik visiems – Kedžiui trūko kantrybė… Nenuostabu, kad ir tyrėjai iškart šią versiją pasigavo. Deja, dideliam kai kurių suinteresuotų personų nusivylimui, šios versijos „uodegos“ pasimatė beveik iš karto. Po prokuratūros šulų „realybės šou“ su skaitomais melžėjų laiškais ir tvirtu kaip granitas pareiškimu, kad „pusantro mėnesio KRUOPŠČIAI nusikaltimą ruošęs ŠAUDĖ D. KEDYS“, visa Lietuva suūžė kaip išjudintas širšynas. Kur logika? Kur ponai iš „juodojo kubo“ įžiūrėjo kruopštumą? Nepanaudotas, D.Kedžio ginklas šalia V.Naruševičienės durų, tarsi pasakoje apie Jonuką ir Grytutę visur išbarstyti šoviniai ar savo vardu registruotas viešbučio kambarys? Ne mažiau abejonių kelia ir faktas, kad Kedys „planuodamas nusikaltimą“ beveik tuo pačiu metu intensyviai varė „propagandinę akciją“ su keliais šimtais skundų, pareiškimų ir krūva filmuotos medžiagos. Ar planuodamas žmogžudystę nusikaltėlis taip elgtųsi? Kas trukdė verslo reikalais po motušę Rusiją važinėjusiam ir, pasak slapto liudytojo, liemenėje milijonus besinešiojusiam Drąsiui Kedžiui tiesiog suorganizuoti kokio nors rusiško „agento 007“ vizitą į Lietuvą, o pačiam laukiant rezultatų kaitinti šonus Havajų pleže? Galų gale ir versija, kad vyriokas šaudė pats…

Na, kas man paaiškins, kurių velnių organizuoti „vesterną“ miesto centre? Vaikui žala jau padaryta, taip kad diena anksčiau ar vėliau surengsi žudynes, reikšmės neturi, o jeigu „Kedys kruopščiai ruošė nusikaltimą“, reiškia, turėjo tikslą išsukti uodegą. Kas neleido pasekti auką ir keršyti taip, kad po to turėtų laiko pasiekti ir kitus?

Kodėl pirmas krito teisėjas? Kodėl sesers informuota apie žudynes V.Naruševičienė pati atidarė duris?

Dabar pabandysiu „pafilosofuoti“ dar vienu ramybės neduodančiu klausimu. „Atnešė ir numetė kaip šunį“… Ši „sparnuota frazė“ įstrigusi į atmintį daugeliui ir ilgam. O va mane šį kartą sudomino ne pats Drąsiaus kūnas pamary, o šalia jo gulėjęs ginklas. Kodėl „kruopščiai planavęs“ nusikaltimą Kedys pasirinko ne patikimą, originalų ginklą, o nežinia kokių auksarankių perdirbtą pyškalą? Kiek domėjausi, nei oficialūs, nei VBS radijo šaltiniai neinformavo, kaip ir kokiu būdu tas ginklas perdirbtas?

Nors kiek pasidomėjus (ačiū visagaliui internetui), labai lengva sužinoti, kad gaminant dujinius ginklus stengiamasi maksimaliai apsaugoti juos nuo bandymų naudoti kovinius šovinius. Mažesnio atsparumo metalo lydiniai gaminant vamzdžius, tam tikra briauna vamzdžio kanale, šovinio kalibras ir t.t. Taigi, pabandykim bent jau mintyse „perdirbti“ 8mm „IŽ BAIKAL“, pritaikant jį 9mm koviniams šoviniams.

Paprasčiausias būdas tiesiog išfrezuoti vamzdžio kanalą pašalinant apsaugančią „briauną“ ir padidinant vamzdžio diametrą. Gaunam iš mažo atsparumo lydinio pagamintą ir dar išplonintomis sienelėmis (nufrezuotas 1mm) lygiavamzdį pyškalą, kuris tinka tik bobutėms tarpuvartėse gąsdinti. Tęsiant temą teks panagrinėti ir skirtumą tarp lygiavamzdžio ir graižtvinio ginklo.Visi esate matę vaikišką žaisliuką-„vilkelį“. Įsukus žaislą, vertikalioje padėtyje jį laiko sukimosi (išcentrinė) jėga. Lygiai tas pats vyksta ir su iš graižtvinio ginklo iššauta kulka. Parako dujų vamzdžiu stumiama kulka įsukama specialių, vamzdžio kanale išpjautų įvijų griovelių pagalba ir išlėkusi ilgą laiką sukasi aplink išilginę ašį. Kaip ir „vilkelio“ atveju, tas sukimasis suteikia kulkai stabilumą, ženkliai sumažindamas oro pasipriešinimą ir padidindamas visus šūvio parametrus-tikslumą, pramušamąją jėgą ir šūvio nuotolį.

Taigi, žiūrim ką turim… Pykštelėjus tiesiog pragręžtu vamzdžiu kulka beveik iš karto ima vartytis ir visi šūvio parametrai eina velniop. Tikslą pasiekti įmanoma tik beveik įrėmus ginklą aukai kakton. Antru variantu, visgi atsiranda auksarankis, turintis labai specifinę įrangą ir kvalifikaciją, kuris ir taip išplonintomis sienelėmis vamzdyje dar išpjauna vadinamąjį „graižtvą“.

Vėlgi kyla rizika, kad pačiu atsakingiausiu momentu ginklas driokstels taip, kad auka atsipirks tik pasikeistais apatiniais, o šaulys mažų mažiausiai bus priverstas rankioti nuosavus pirštus nuo asfalto…

Tiesa, dar yra ir trečias variantas – pritaikyti „BAIKALUI“ kito ginklo vamzdį, tačiau čia savo žodį jau taria tikslioji mechanika, kurios vien pavadinimą išgirdus prasideda migrenos priepuolis.

Tiek to, šiuo klausimu būtų įdomu sužinoti, ar kas domėjosi to technikos stebuklo atsiradimo istorija? Kur pirktas, kas perdirbo, ar pirko Kedys? Labai smarkiai įtariu, kad pradėjus domėtis baigtųsi panašiai, kaip su „Kauno keliai“ lipdukų pirkimu…

Kita tema palyginimui – teisėja Neringa Venckienė. Ar pastebėjote, kaip pastaruoju metu pasikeitė įvairaus plauko „lopatologų“ tonas? Tik prieš pusmetį eržilais žvengę iš besikuriančios „Drąsos kelias“ partijos, dabar tarsi pasakų vilkai, paplonintais liežuviais jau bando „prognozuoti“, kiek gi rinkėjų atiduos balsus „pakaunės marginalų“ vadei? Kur jūsų buvęs principingumas, ponai? Negi tikrai taip išsigandote „nusikaltėlės“, kuriai ant galvos suverstos visos buvusios, esamos ir būsimos nuodėmės? Kaip ir nė karto neapklaustam Drąsiui, šiomis dienomis Neringai Venckienei suteikta „nesvietiška malonė“, pasak Seimo pirmininkės „įrodyti savo nekaltumą teisme“. Trūko tik graudulingo kokios nors „marytės iš muchosransko kaimo“ laiško apie idealų Seimo, vaiko teisių kontrolierės, policijos ir antstolės darbą.

Valio, ponai, tegyvuoja teisingumas. Tas pats „teisingumas“, kuris dabar kaltina N.Venckienę tuo, kad ji nesiryžo pagal antstolės planą paklaidinti mergytę parduotuvėje, ar pati neužmetė „dichlofosu“ nupurkšto „dekiuko“ vaikui ant galvos ir neišspyrė pro duris. Va taip, gerbiamieji… Elementarus žmoniškumas ir atjauta musyse dabar vadinasi „globėjos įgaliojimų pažeidimu“.

Antras teisėjos nusikaltimas-garsusis „nežymaus skausmo sukėlimas“ kelis centnerius sveriančiam „vicečempionui“. Ar esate, gerbiami visų galų specialistai, bent girdėję apie tokį dalyką kaip afekto būsena? Kodėl beveik visa Seimo gudragalvių komisija pakraupo vien nuo minties, kad reikės peržiūrėti antstolės filmuotą medžiagą? Ar ne todėl, kad po peržiūros neliktų galimybės apkaltinti Venckienę „čempiono nokautavimu“ ir trukdymu antstolei? Net išlikusiam, Neringos turimam garso takelyje aiškiai girdisi žodžiai:„Taigi matot, vaiko nelaikau…“. Beveik iš karto po to nežmoniškas mergaitės ir Venckienės klyksmas. Man asmeniškai tik pora kartų užteko tvirtybės iki galo išklausyti tai, ką dabar kai kas išdidžiai vadina „teisingumo įvykdymu“. Įdomu būtų pamatyti, kaip ilgai šaltakraujiška išliktų ta pati S.Vaicekauskienė atsidūrusi N.Venckienės vietoje?

Kas suskaičiuos, kiek kartų kviesti įvairūs žinovai tarsi velnias kryžiaus bijojo peržengti namo Klonio gatvėje slenkstį, nors prašymas buvo visai kuklus. Ateikite, gerbiamieji, pabendraukite su vaiku ir spręskite. Deja. Be kelių L.Stankūnaitės vizitų, su mergaite pasikalbėti nepanoro nei E.Žiobienė, nei kiti garsiai rėkę apie „su seniais tarp keturių sienų kalinamą“ vaiką. Nepanoro iki tol, kol gegužės 17ąją „iš laimės“ iki užkimimo klykianti mažylė buvo išboginta į „šviesų rytojų“. Kaip iš gausybės rago pasipylė Seimo narių vizitai, advokato Černiausko „operatoriaus“ gabumai ir sėkmingos socializacijos, bei „veiksmingos terapijos“ liudijimai. Belieka sulaukti tik to, kad Neringa Venckienė bus apkaltinta tuo, kad vienu metu nesugebėjo sudalyvauti Vilniaus ir Panevėžio teismų organizuojamuose „vakarėliuose“. Nieko nuostabaus. Jei Drąsius Kedys be teismo apšauktas žudiku, kuo geresnė jo sesuo? Nesusiprato žmonės pasinaudoti vieno iš „kubiko“ gyventojų patarimu – patylėti. “Na, jei ir kyštelėjo kartą-vaikas gi sveikas“… Nepatarė mergaitei „pakentėti“ vardan šiltos teisėjo kėdės, neišstūmė pro duris į kieme laukiančios „raganos“glėbį…

Šiai dienai lieka tik spėlioti, kokių teisinių gudrybių griebsis tie, kuriems N.Venckienės patekimas į Seimą reikštų kraupiausių naktinių košmarų išsipildymą. Nors „lopatologų“ pranašystės skelbia, kad „revoliucijos Seime violetiniai nepadarys“, vis labiau aiškėja, kad ne vienam iš tų, kurie kol kas dar drąsiai iš tribūnų vadina marginalais naujos partijos rėmėjus, kinkos jau dreba.

Spręskit, gerbiamieji. Matėme Lietuvą du dešimtmečius valdomą tų, kurie šiandien vos pamatę principingesnį žurnalistą neria į savo jaukų kabinetą. Matome ir tuos, kurie savo kailiu pajuto visą lietuviškos „demokratijos“ nemalonę. Jūsų valia, kuriuo keliu rudens rinkimuose pasuks Tėvynė. Bandysime į dienos šviesą išvilkti visus „pedofilijos bylos“, Pociūno nužudymo organizatorius, ar ir toliau verkšlensime, kad „mažas esi ir suprasti nieko negali“..?

Remigijus Paciukonis

Komentarai

 

 

 
 1. labai geras straipsnis, puikus. Tik dar norėčiau atkreipti dėmesį, kaip visokiais būdais stengiamasi veikti DK vėliavnešę gerb. Neringą. Ją puola,net rodos, savi tiesos ieškantys žmonės. Kiek daug reikia atlaikyti šiai moteriai. Juk visi turime suprasti, kad infiltruotųjų į naują politinę struktūrą visada bus, bet kas jau kas, o Gerb, teisėja tikrai įrodė nepalaužiamą stiprybę, dorą ir aukščiausios prabos žmogiškumą. Man net nereikia jos žodžių, aš žinau jos darbus ir tikiu ja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. teisybes visi siekia manau kada nors isaiskes juk nusikalteliai prokurorai jau deda i kelnes tad kaip beimanydami nori nutildyt ne tik Venckiene bet ir su ja esancius visu nesunaikins mes ju nebijom o nusikalteliai prokurorai bijo teisybes ir ji bus atskleista tad Valiui reiktu ruost dziuveselius nes gali tekt ilgam pailset ten kur priklauso uz daug rezonansiniu bylu kartu pasiimant ir savo draugelius nusikaltelius kuriems dirbo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. visi čia žino kas per šeimyna ,kuo užsiima ir t.t. O apmulkintų negaila,nes kai jie padeda trypti vos ne vaiką ir dar vaiką t.y. aštuoniolikmetę mamą,tai baisu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. pažiūrėti neiškarpytą pirmą KedŽio filmuką, kur mergaitė pasakoja tokius juokingus dalykus ir kurie akivaizdu su pedofilija neturi nieko bendro.Vaikas kalba lyg būtų prisižiūrėjęs kovinių ir galbūt nevisai padoraus turinio fimų.Pasakoja :sugrūdau Ūsą į šiukšlių dėžę,užklijavau jam akis šiukšlėm,aš jį atspardžiau,po to mama jį atspardė, atėmiau iš ūso du telefonus.Kad ir kiek tėvas stengiasi ir sako:pasakyk kaip Neringai sakei,vaikas toliau kalba nesąmones ir rodo grynus fizkultūros pratimus,rodo kaip ūsas šokinėja ant vienos kojos ir t.t.Toliau jau eina kiti filmukai,sutvarkyti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. kokie jus visi daunai………………………….kiek zinau istoriju kai issiskyrus antra puse kerstauja …..jus ka galvojat kad cia kitaip buvo ,tai jus (drasiaus) nepazystat viskas turi buti pagal ji ir ne kitaip,o jai ne tai su zeme sulygins…………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Ačiū už seną žinomą tiesą..Geras paskaitymas prieš miegą, o taip tos žinios pilkos.Jūsų straipsnis kaip pragiedrulys, tik kodėl šiame portale taip nukištas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. ACIU UZ SAZININGA IR TEISINGA STAIPSNI ,KAD DAUGEU TUOKIU TEISINGU ZMONIU BUTU LIETUVOI ACIU

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. geresnio pamastymo neskaiciau, jus viska supratot,o va prokurorai to neizvelge,kad kas nors gali susigaudyti ju pinklese. Saunu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ar žinote, kad amerikiečių Ku kluks kaanls yra bloga organizacija. Antikomunistais pasiskelbę aktyvistai yra kartu aršūs teroristai, nekenčiantys katalikų ir ne tik jų.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Kaip visuomet, puikiai parašyta. Kedys nebuvo debilas, kad eitų, kaip durnius ir pats asmeniškai šaudytų…
  Jei jau būtų nusprendęs susidoroti fiziškai su pedklanu – pirmiausia, būtų pradėjęs nuo Smaykūnaitės, Ūso, o tik gal paskui Furmonavičių…
  O dabar ir arkliui aišku, kad žudymus Kedžiui suvertė specialiai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Čia tai bent žmogaus mintys ir tokia tiesa pasakyta,kad nėra ką pridurti,juk tokios mintys ir sukosi mano ir daugelio žmonių galvose,-jokie galai nesueina,kad viešbutį užsisakė savo vardu,dieve saugok nuo tokių pasakojimų,tai kuo skaito žmones?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Tokie dujiniai ginklai rusijoje gaminami is koviniu, brokuotu PM . Pirma, ginklas perdirbamas ne 9 mm, kaip JUS rasote, o 7.65 mm. Visos dalis tinka,lengvai keiciamas tik vamzdis. Antra, tokie perdirbti jau GAMYKLOJE pardavinejami lietuvoje su DUSLINTUVAIS graiztviniais vamzdziais po 2000 lt. Klausimas kaip Kedys nusipirko soviniu, neturedamas leidimo. Nesistebiu ir kodel saude pats, jis gi saude ne zmones o VELNIUS. Idomu, tik kur antras ginklas, medzioklinis sautuvas. Del suzalojimo, dar niekas nedave teisejoms leidimo kelti ranka pries pareigas atliekanti policininka. IR jeigu jau teiseja nevykdo teismu (net dvieju) sprendimo tai net nezinau apie cia jau ir kalbeti..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • pasirodei suprantantis,o pabaigoje nusišnekėjai,gaila žmogeli,kad tau laužys rankas,o tu tylėsi kaip žemė-tikras partizanas ir ką bepridursi,sėkmės.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Idomu, kas ir kada suteike igaliojimus, paprastam MENTUI, naudoti jega pries teisejo imuniteta turinti asmeni? Kiek man zinoma, tai net sustabdes girta teiseja, paprastas MENTAS neturi teises nuvaryti jo automobili i aikstele, o cia matote SAMBO MEISTRAS, palaimintas privatininkes antstoles, padejo dideli ir skersa ant LR istatymu ir sukineja rankas asmeniui pries kuri NETURI TEISES naudoti smurta. Sakysite N.V. tuo metu nebuvo darba taigi jai negaliojo teisejo imunitetas? MESLAS!!! astakysiu as jums, niekur nera nurodyta, kad teisejas turi teisine nelieciamybe nuo tos iki tos valandos. Be to, ka jus pasakysite apie tai, kad teismo nutartimi SMURTA PRIES VAIKA NAUDOTI NELEISTA! Ka veike namo viduje burys MENTU, kurie mate kaip pries vaika BUVO SMURTAUJAMA? Jie leido VYKDYTI NUSILAKTIMA!!!
   P.S. Sakykit ka norit, bet trigubai stambesniam parsui, SAMBO MEISTRUI, turetu buti GEDA, skustis gavus antausi, o tuo labiau begti pas daktarus, kad gautu porai dienu(!?) biuleteni.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Dar papildysiu:
    Panevėžio teisme, kur Neringa buvo kaip globėja ir pasakė apie korumpuotus teisėjus- byla keliama kaip teisėjai. Taigi toks prokuratūros elgesys rodo, kad ir jie pripažįsta, jog teisėja lieka teisėja visur ir visada, ir jos ir jos namų neliečiamybės pažeidimas per šturmą- akivaizdus ir nenuginčijamas faktas. Ir vėl iš uolumo apsidirbo prokurorai… Jei bus nagrinėjama Europos teisme- neabejotinai laimės.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Parašyta tiesa . Vsd, prokuratūra, teismai meluoja ir taip naglai , kad siaubas apima.Ponai prokurorai žmones laiko debilais, nieko nesuprantančiais.Lietuvoje prezidento nėra, seimas tarnauja klanui, tai kas galėtų pasakyti ar ilgai kentėsim šitas nusaldintas niekšybes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • O, tad jau brauci arī gar manu dztmio ciemu! Maršruts tiešām skaists un jo garāks paliek, jo skaistāks arīdzan.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Sutinku su Jusu pastebejimais. 100 proc. taip ir yra? – kas valdo prokuratura ir vsd? kas , o tiksliau kieno? draugai uzeme auksciauius postus teismuose (AT) ir t.t.? kas? na islyskite “vadybininkai”!

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...