Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 2 Ketvirtadienis
 

Ne komunistai, vienykimės!

2007-11-23 10:13 | Redakcijos skiltis | Komentarų (2)

G.Kirkilas - juodų intrigų profesionalas (Seimo archyvo nuotr.)

Su tokiu šūkiu Viktoro Uspaskicho vadovaujama Darbo partija kitais metais žygiuos į Seimo rinkimus. Mat neeiliniame Darbo partijos suvažiavime prie partijos pirmininko vairo sugrįžęs šios partijos įkūrėjas kirto komunistams iš peties – tai jie kalti dėl to, kokia šiandien yra situacija Lietuvoje. „Net Rusijoje komunistų prie valdžios neprileidžia“, – sakė jis. Ir nusistebėjo: „O Lietuvoje net konservatoriai remia komunistus“…

Ir iš tiesų: šiandien dėl visų blogybių Lietuvoje kaltinama anų dienų siaubo struktūra KGB, tačiau nenorima prisiminti, kad šitoje struktūroje Lietuvoje, įskaitant vairuotojus, ūkvedžius ir valytojas, tedirbo viso labo apie 1200 žmonių. Tuo tarpu Komunistų partijoje, kurios ausys ir akys buvo KGB, buvo 200 tūkstančių komunistų, ir šita partija, tarybiniais laikais vadovavusi KGB, atkūrus nepriklausomybę, persidažė konservatorių, socialdemokratų, valstiečių liaudininkų ir kitokiomis spalvomis, persikėlė savo pavardes į sąrašą tų, kurie nusipelnė gyventi geriau, ir toliau mėgaujasi jiems suteiktomis privilegijomis, nes sistema, gyvavusi homo sovieticus laikotarpyje, šiandien sėkmingai gyvuoja ir toliau. O atpirkimo ožys – Komunistų partijos ausys ir ausys, t.y. KGB – šiandien verksmingai mekena dėl Liustracijos įstatymo ir laikas nuo laiko atlaiko konservatorių rimbo kirčius: „Kagėbistams valstybinėse institucijose – ne vieta. Liustracijos terminą siūlome pratęsti dar 10 metų“. Tuo tarpu KGB nurodymus duodavę komunistai, konservatorių akimis žiūrint, pasirodo, esą beveik šventi – nors komunistinio režimo dirigentas ir vykdytojas buvo visai ne KGB, o KP.

„Jei kas nors ant ko nors rėkia, pažiūrėk, ar tik tas rėkiantysis kartais nedirba tam, apie kurį rėkia – nes tai pats geriausias užsimaskavimo pavyzdys“, – sako sena žvalgybos patirtis. Todėl pažvelgus, kaip konservatoriai rėkia dėl Liustracijos įstatymo ir KGB, reikia pažvelgti, o kam, praėjus 10 metų po Lietuvos nepriklausomybės atstatymo, konservatoriams staiga prireikė šito Liustracijos įstatymo priėmimo?

„Šito įstatymo reikėjo Rusijai“, – įsitikinę „Karšto komentaro“ šaltiniai iš KGB ir paaiškino, kodėl.

„Kadangi Rusija per 10 metų jau nebesugebėjo susiorientuoti, kurie buvę KGB-istai dirba kam – kurie perėjo dirbti į Lietuvos saugumą, o kurie – ne, reikėjo priimti KGB darbuotojus „išfiltruojantį“ įstatymą. Todėl Konservatorių priėmė Liustracijos įstatymą, pagal kurį buvę kadriniai KGB darbuotojai negali dirbti valstybinėse institucijose. Aišku, tame įstatyme yra ir viena išlyga: buvusiems KGB pareigūnams, gavusiems Lietuvos saugumo išvadą, valstybinėse institucijose, o taip pat advokatais dirbti leidžiama. O Lietuvos saugumo išvadą gali gauti tik tas, kuris „pasirašė“ dirbti su Lietuvos saugumu. Štai, šitokiu elementariu būdu Rusija ir „išsifiltravo“, kas yra kas, – tie, kurie dirbo KGB, o dabar dirba valstybinėse institucijose, dirba ir Lietuvos saugume, o tie, kurie po Liustracijos įstatymo iš valstybinių institucijų ar advokatūros buvo išvaryti, nedirba Lietuvos saugume. Taigi konservatoriai, priėmę Liustracijos įstatymą, iš tiesų pasitarnavo Rusijai“, – įsitikinę „Karšto komentaro“ šaltiniai iš KGB.

Rusijos korta mėgstantis žaisti faktinis Konservatorių partijos lyderis Vytautas Landsbergis, dabar sėdintis Europos Parlamente, per tuos trejus europarlamentavimo metus taip ir nepadarė nieko, kad Lietuva būtų priartinta prie Europos ir atvirkščiai – Europa prie Lietuvos. Užtat Vytautas Landsbergis labai rūpinosi Čečėnija Europoje ir kėlė skandalą, kai iš Europos Parlamento dingo jo kartu su lenku surengta fotografijos paroda apie žmogaus teisių pažeidimus Čečėnijoje. O kodėl Europos Parlamente nebuvo surengta fotografijos paroda apie žmogaus teisių pažeidimus Lietuvoje? Kaip atrodo psichotropinių vaistų pripumpuoti Lietuvos piliečiai tardymo įstaigose, kaip Lietuvos policijos areštinėse atrodo Lietuvos piliečiai, po „nuoširdžių prisipažinimų“ besišlapinantys krauju ir neatpažįstami net savo motinų, kaip atrodo į policijos automobilio bagažinę įgrūstas ir vežamas rašytojas, užmušamas futbolo sirgalius ar trys girto policininko užmušti vaikai… Juk būtų labai įdomi fotografijų paroda, ar ne?

Tačiau ne – Vytautui Landsbergiui įdomu tik tai, prie ko galima priklijuoti etiketę „Tai rusų darbas“. Ir Europa Lietuvoje ar Lietuva Europoje – visiškai nereikalinga. Nes kaip tada pagąsdinsi tuos vargšus rinkėjus lietuvaičius tuo didžiuliu ruso baubu? Mat geriausia valdyti – įbaugintuosius. O per daug protingi – tai jau grėsmė nacionaliniam konservatorių saugumui, nes, supratę kas yra kas, žmonės konservatorių nei per 10 kilometrų prie valdžios neprileis – kaip švedai po kelerių konservatorių pavaldytų metų…

Tačiau kas konservatoriams – tas konservatoriams, o socialdemokratams irgi iškyla grėsmė išnykti iš politinės arenos – mat dabartinis Socialdemokratų partijos pirmininkas, premjeras Gediminas Kirkilas visiškai „nuvairavo“ Lietuvą į šalį: mokytojai streikuoja, policija be penkių minučių – neveiksni, gaisrininkai neturi kopėčių, o poliklinikose norint patekti pas gydytoją žmonės turi laukti eilėje po keletą mėnesių… Kur dursi – ten skylė, o Gediminas Kirkilas skęstančio valstybės laivo, atrodo, jau visiškai nebesuvaldo. Todėl nors socialdemokratų kuluaruose jau ir svarstomas Gedimino Kirkilo atsitraukimas iš premjero posto, tačiau socialdemokratų reitingų tai jau nebepataisys – mat nors ir atsistatydinęs G.Kirkilas gali vadovauti iki naujų Seimo rinkimų, jei Prezidentas Valdas Adamkus savo dekretu jam tai paves.

Tačiau – žiūrint iš kitos pusės, dabartinė Lietuvos situacija yra ne tik Socialdemokratų partijos (nes ji delegavo G.Kirkilą į premjero postą), bet ir Lietuvos Valstybės saugumo departamento reikalas – mat, pasirodo, G.Kirkilui patekti į premjero postą Socialdemokratų partija buvo tik įrankis. Iš tiesų G.Kirkilą premjeru paskyrė „rimtų vyrų klubas“, kuris, susitikęs su tuometiniais Darbo partijos lyderiais K.Daukšiu ir G.Furmanavičiumi, įtikino Darbo partiją nepalaikyti Zigmanto Balčyčio kandidatūros, o į premjero postą paremti Gediminą Kirkilą.

Taigi kokį vaidmenį tas „rimtų vyrų klubas“ (R.Stonys, A.Januška, R.Lopata) vaidina mūsų valstybės valdyme ir kodėl ne valdančioji koalicija, o keletas susirinkusių vyrukų nusprendžia, kas turi būti Lietuvos premjeras, be jokios abejonės, turi ištirti Lietuvos saugumas. Nes šitos siauros grupuotės įtaka valstybei ir yra vadinama tai, kas vadinasi „valdomos demokratijos forma“. O „valdoma demokratija“ ir demokratija – tai tikrai ne vienas ir tas pats…

Lietuvos saugume, ar tu esi?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

 

 

 
  1. Kodėl žmonės vis dar pasinaudoti skaityti naujienų dokumentus , kai šiame technologijų pasaulyjevisa tai prieinama neto ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. Useful article, acknowledgment for demography the time to put it together. I like the administration you are demography your blog. I’ll be bookmarking your website so I can accumulate up in the future. Would like to see added posts soon.

    Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 7
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...