Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 13 Šeštadienis
 

Naujasis generalinis prokuroras D.Valys nenori išsivalyti prokuratūros sistemos

2010-09-30 11:48 | Teisėsauga | Komentarų (108)

Naujasis generalinis prokuroras Darius Valys stengiasi neiti į konfrontaciją su klanu

Greitai bus keturi mėnesiai, kaip Generalinėje prokuratūroje – naujas vadovas. Dėl pedofilijos bylos atsistatydinusį Algimantą Valantiną pakeitė buvęs Naujosios Akmenės rajono prokuratūros vyr.prokuroras Darius Valys. Kadangi „Karšto komentaro“ redakcijai žinomos šio generalinio prokuroro paskyrimo aplinkybės, pvz., nešvarūs Prezidentės aplinkos žaidimai kad į šią vietą būtų paskirtas Raimondas Petrauskas, o ne kas nors kitas – ypatingai ne D.Valys, buvo viltis, kad į generalinio postą atėjus žmogui „iš šalies“ (ne iš klano), prokuratūros sistemoje pagaliau prasidės teigiami pokyčiai. Deja, praėjus šimtui naujojo generalinio prokuroro Dariaus Valio darbo dienų, iš prokuratūros veiksmų labai akivaizdžiai matosi – klanas yra užvaldęs šitą sistemą ir teigiamų poslinkių artimiausiu laiku čia tikėtis negalime. Tai rodo ir paskutiniai Generalinės prokuratūros vadovybės veiksmai, o būtent – ir toliau labai sėkmingai tęsiamos senos, blogos tradicijos, iš kurių viena – savo galimus nusikaltimus pavesti tirti sau patiems.

Vienas naujausių pavyzdžių – po TV3 laidos „Kodėl?“, kurioje Seimo narys Vytenis Povilas Andriukaitis prisipažino, jog susipažino su dalimi pedofilijos bylos medžiagos, D.Kedžio dukrelės gynėjas Marius Kuprevičius kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, kad būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas ir išsiaiškinta, kuris prokuroras Seimo nariui V.Andriukaičiui, kuris nėra pedofilijos bylos proceso šalis, leido susipažinti su ikiteisminio tyrimo medžiaga, ir kad šis prokuroras būtų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn. Taip pat M.Kuprevičius paprašė ištirti, kokia ikiteisminio tyrimo medžiaga buvo rodoma Seimo nariui V.Andriukaičiui, ir ar ši medžiaga nebuvo suklastota, siekiant suformuoti atitinkamą nuomonę Seimo nariams.

Tokią prielaidą buvo galima padaryti po precedento, kada balandžio mėnesį Generalinėje prokuratūroje įvykusioje spaudos konferencijoje tuometinis laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas pareiškė, kad ant ginklo, rasto šalia D.Kedžio kūno, aptikti D.Kedžio biologiniai pėdsakai. Tuo tarpu po keturių mėnesių, D.Kedžio artimiesiems susipažinus su byla ir pamačius, jog ant ginklo nėra rasta D.Kedžio biologinių pėdsakų, D.Kedžio mamai pareikalavus paneigti šią viešai paskelbtą melagingą informaciją, Generalinė prokuratūra viešai šią informaciją paneigė.

Vakar M.Kuprevičius gavo iš Generalinės prokuratūros tokį atsakymą: kad jo pareiškimas persiųstas Vilniaus apygardos prokuratūrai.

Kitaip sakant, Generalinė prokuratūra, užuot ištyrusi M.Kuprevičiaus pareiškimą ir užuot bandžiusi išsiaiškinti „kurmį“ (galimai klastojusį bylos medžiagą, siekiant padaryti įtaką ir suformuojant atitinkamą nuomonę Seimo nariams (kad, jeigu juodasis planas su penkta mergaitės ekspertize pavyktų, jog Seime užtektų balsų, kad būtų leista patraukti teisėją N.Venckienę baudžiamojon atsakomybėn (kad neva primokė mergaitę meluoti apie prievartavimus), persiuntė jo pareiškimą į Vilniaus apygardos prokuratūrą. Tai yra tiems patiems, kurie, kaip įmanydami, vilkino pedofilijos bylą, mėgino suklaidinti mergaitę (po išlaisvinimo iš Vaiko raidos centro mergaitė net penkias valandas buvo apklausinėjama pas teisėją J.Vėgelienę, tačiau net ten mergaitės suklaidinti nepavyko – ji papasakojo apie tris ją prievartavusius vyrus), atpažinimui pateikė net 36 nuotraukas, o Andriaus Ūso nuotrauką – visiškai neatpažįstamą: joje Andrius Ūsas buvo su ūsais.

Taigi akivaizdu, kad teigiamų pokyčių prokuratūros sistemoje, net ir pasikeitus Generalinės prokuratūros vadovybei, tikėtis neverta. Galima tik pasvarstyti, dėl ko jauni vyrai, vadovaujantys Generalinei prokuratūrai, nesiima pertvarkyti šitos supuvusios sistemos ir nenori, kad prokuratūros sistema būtų pasitikima: nesupranta situacijos sudėtingumo, turi „kablius“ nugaroj ar … paprasčiausiai bijo?

KK inf.

2010-09-30

Komentarai

 

 

 
 1. Pilnai pritariu. Dėl stukačių:jų buvusiųjų nebūna. Nuo pat pirmos informacijos pakabinami visam likusiam gyvenimui. Saugotis, saugoti Mergaitę reikia. Dėl teismų. Išskyrus Versacko atvejį, teismai stengiasi atsilaikyti prieš spaudimą ir piniginius gundymus, ir negriūva veidu į mėšlą, kaip likusi teisėsauga. Žino: Venckai yra profai, Strasbūro išvengti nepavyks, jei teisės principai bus pažeisti.Vietoje koliojimosi su eterio provokatoriais, verčiau priminkime, kad trečiasis įtariamasis neturi būti išsuktas. Nes jį stengiamasi nugramzdinti užmarštyn tyčia, net ir skandaliukus sukeliant: stankė berno nori,pvz.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. man simta kartu geriau Daktaras, jei grauzikas sadeckas,ar verslininkas Andrius usas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Ko toks piktas? Kazkas teisybe uzkabino? Ar nebusi tik is Daktaro gaujos? Zodynelis pas tave ispudingas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Nuotraukos su Usais tai tiesa, Venckiene net Sileikos viesam eteri uzklause. Va butent tas nuotraukas ir dejo su usais, kad mergaite neva nera maciusi Uso, norejo tai byloje irasyti, nes tai butu irodymas, kad mergaite meluoja. Aisku, kad niekas netiki, kad Usas su Stankunaite tik pazistami buvo, jau vien tai, kad jis mergaites krikstatevis ri tai, kad ji jo bute gyveno. Tiesiog jiems reikia faktiniu irodymu, kad mergaite Uso nepazista, nors apie ji sneka butuoju dazniniu laiku, pusesere irgi. Jie tiesiog klastoja byla, uz ka gresia baudziamoji atsakomybe, teisejui gali kilti itarimu, be to ir liudininkai bus. O prie ko cia bunkeris? Lyg Venckiene ji radusi butu. Mane labiau domina kodel Paliulis taip delsia atsakyti i klausimus, jau pora savaiciu praejo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Man tai juokingiausias faktas – Uso nuotraukos pateikimas su usais. Juk mergaite ji vis tiek pazista, kaip gali nepazinti savo krikstatevio? Taigi, neatpazistama nuotrauka pateikti nera prasmes:). Cia arba Venckiene fantazuoja, arba prokurorai labai jau juokingi… Ir beje – kaip baigesi su tuo bunkeriu, ko Venckai ir Kedziai tyli?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Nesnaudzia ir ana puse, sugebejo i palaikanciuju puse ikisti savo informatorius, kai ateis laikas, jie padarys reikiama zingsni, tokia mano nuomone, nes tokie lobovai nekalbetu ir nepasakotu apie gerus santykius su kedziu apie kuriuos net artimieji nezino per laida abibis sienoj, cia yra paruostas atasrginis variantas, saugotis reikia, nes nuo gynybos i puolima perejo anie ir dabar zingsniai gali buti drastiski, pabandyta apjuodinti ir sutersti ginancius zmones ir ju morale jau ne karta, kaip kad su isniekintu uso kapu, sudarkyta baznycia su paliktom veliavelem, manau kitas zingsnis rimtesnis bus, todel reikia saugotis, nes policija nepades, mes matome kieno jie puseje, nepades ir seimas, nes tik mazuma palaiko, kiti dezinformacijos priserti, o jei ne, tai pakabinti tyli, prezidentura kistis negali, o kas is jos gali kistis, tai matome kieno puseje, apie prokuratura as jau nekalbu.. beliko teismas, kad cia viskas issispres – as nelabai tikiu, nors noreciau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. dar karta visai nuosirdziai patariu rinktis zodzius, kuriuos vartoji savo pypu tatuiruotojams ir zaisti peiliuku, ismusinejant telefonus, ginti. Sprendziant is tamstos ;leksikono – esi tipiskas "kauno bachuras", kuris didziuojasi tuo, kad gyvenime nera dirbes nuo 9 iki 6, kad pragyvyvena is "zaibu", kad vazineja i Vakaru salis, kad vogtu is parduotuviu ir Lietuvoje valkiojasi apie zmoniu namus ir butus beijuos apiplesineja, vaidindami ekspropriatorius. Neisijausk per daug ten, kur tamstai ne vieta. Kaip matau, megstamiausi tamstos zodeliai susije su subines reikalais(cia tos "nuociulpos", kaip suprantu, is autentiskos asmenines patirties, kas roodo, kad nieko apie sovietinius laikus nezinai, nes tada net gimes nebuvai), tai apie juos ir diskutuok. Ir saugokis, kad kokiam violetiniu mitingely ar pikete tavo "disidentine" retorika viesai neprasprustu. Tai nepatiūks nei landsbergiams, nei sadunaitei. Jei netiki – pasikonsultuok su sito ss laikrascio redaktore. Ji laiko liezuvi uz dantu siais klausimais, nes zino, kad yra s pylimo ribos, jei nenori susilaukt visaliaudines neapykantos. Beje, as asmeniskai manau, kad tiems mariukams ir pypu tatuiruotojams tycia leidziama darkytis iki tiek, kad nebeliktu juos palaikanciu. Nes elgiasi jie kaip banditai ir kuo toliau, tuo labiau i banditus panasus. Neabejoju, kad dar po kokio menesio prades tarpusavy peiliukais mosikuotis ir patys issiskers. Belieka palinket, kad pats tuo metu tarp ju butum – gal mariukas ir is taves bent telefona atims.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Siandien nusikalteliai Andriukaitis ir Kliunka bando numarinti grobstymu Valdovu Rumuose byla.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Nesivelkit į nešvankias diskusijas su pedofilais, negi nejaučiate, kad diskusijų tonas nukrito iki kalėjimo žargono. Juk pedofilų tikslas, rašinėjant šlykščius įžeidimus, sukiršinti Kedžio šalininkus ir pademonstruoti jų "žemą intelektą ir banditišką prigimtį".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Visi, kurie bent kiek prisidėjo patupdydama į kaliūzę už nužudymą straipsnio autorės vyrą turi būti išmesti iš teisėsaugos, va koks turi būti išsivalymas……………oi koks svarbus sis zmogus, tiesiog zinomas visai teisesaugai ir elitui, turintis pazinciu seime. Eik gal geriau Pisake paskaityk kokiu knygu, bergzdziai savo prota kankini tokiais pamastymais. Va gali buti, kad uz Daktaro patupdyma i kaliuze atkesryti dabar stengiasi Kraujutaiciai, Paulauksas. Kas zino ka samde Kedziui ir kitiems nuzudyti? Tokios garsios pavardes pedofilijos byloje manes net nestebina, Paulauskas nuo pat pradziu gyne itariamaji, tikriausiai ne seip sau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. disidentais savo banditu, sedejusiu kalejime uz plesikavima, sukciavima ir kitus banditiskus darbus. Svolociasi tie tavo bandziai, prievartaujantys nepilnametes mergaites ir kaimuose zudantys senukus del butelio. Kad nedristum gyvenime tarti zodi disidentas, svolociau tu violetinis!

  …………………….del butelio zudo, nieko nuostabaus, cia Lietuva, cia toks gyvenimas, zmones skurdinami, zmones suzeistomis psichikomis tie patys sergantys zmones tik jau is gero gyvenimo kaikurie ir vaikus prievartauja, tokie ir teisesaugoi sedi ir visur kitur, tik ne visi tokie zinoma. Mes kalbame ne apie kaimieciu, kalba eina apie aukstus postus uzimancius pareigunus. Vat, kad tas elitas draugauja su Daktarais, tikraisiais nusikalteliais kurie daro masinius nusikaltimus ir mum net nezinomus ir mum nepasiekiamus suzinoti. Kraujutaicio paklausus ar jo viloje lankesi Daktaras tas atsake, ar galiu uzdrausti lankytis, advokates giminaitis, Pauslausko draugas. Ar tokie zmones draugaujantys su nusikaltliais gali sedeti teisesaugoje ar seime? Ar tokios pazintys pedofilijos ir nuzudymo bylose itarimu nekelia? Jei tokius gini tai eik ir sedek pas Daktara prie belanges.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. TO to labai keista – 2010 09 30 18:17

  Noriu paklausti,ar negalejo koks virusas patekti i mano kompa,kai bandziau jungtis prie tos Panevezio apyg. teismo svetaines ? Aciu,jei kas nuramins.

  Viskas priklauso nuo to ar turi antivirusinine,beje google ismete ispejima ir informacja apie kenkejiska programa su nuorodom kaip ir ka daryti(jei buvai iejes i saita tai virusa turi100%

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. JUK PROKURA-TŪRA,TAI NE JO NUOSAVYBĖ,VALYTI,IR KUO SKUBIAU-su visais drebančiais as dėdulėm,tada ir bijos apmokyti ,čekistinio mąstymo jaunieji ponaičiai ,nes pavaduotojau ,jau klano -bus jiems ,kaip jasaičiui

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. bukime kantrus,tokie dalykai greit nesitvarko,cia pas mus lt,manau,kad prezidente gerai prigriebs uz kiausu pedus,kantrybes ir pasitikejimo

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. sprendziant is tamstos epitetu, esi snarglys nukarusiais treningais, banditaujantis Garliavos patvory.

  Dar karta ispeju, nevartokit zodziu, kurie lietuviams sventi, savo banditeliams nuo kalejimo uz banditavima issukineti. Nenorekit, kad visos megztosios beretes, visi pensininkai, tremtiniai, gajauskaites ir sadunaites pradetu eiti pries Garliavos patvorio armija. Iskaitant Landsbergi.

  Todel geriau pilstykit ten savo teorijas apie nemegiamos mergos antraji gala, ir dziaukites, kad tamstomis dar niekas rimtai neuzsieme. O uzsiims, jei pradesit sikt ant visu disidentu, lygindami juos su mokines seksualiai isnaudojanciais bandziais ir gretindami prie pedofilinius viesnamius ginanciu advokatu.

  P.S. Visai nuosirdziai patariu. Nes kai Landsbergis nuo tamstu nusisuks, baigsis tamstu karaliavimas. O nusisuks greit, jau dabar va nustojo dometis. Uzteks poros netinkamu zodeliu, pasakytu garsiau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. neisijausk sutrauka pedofiline….tipo patriote….ziurke sovietine nusiciulpus

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. nedrisk vadinti > ką čia kepalas ardaisi? Eik burna išsiplausi, smirdi smegma nuo čiulpimo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. disidentais savo banditu, sedejusiu kalejime uz plesikavima, sukciavima ir kitus banditiskus darbus. Svolociasi tie tavo bandziai, prievartaujantys nepilnametes mergaites ir kaimuose zudantys senukus del butelio. Kad nedristum gyvenime tarti zodi disidentas, svolociau tu violetinis!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. teismas bus tu ,kurie Kedzio vardu zude ir kurie nuzude pati Drasiu,ir niekas manes neprase nesamde.AS auginu vaikus ir anukus ir man svarbu ,kad mano vaikai nepatektu i tuo milijonus pornografiniu nuotrauku.Man svarbu,kad jie saugus vaiksciotu gatvemis ,kad ju vaikystes neaptemdytu iskrypeliu darbai ,todel as kaip ir visa LIETUVOS VISUOMENE esu isiutintas to kas vyksta .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. teismas bus tu ,kurie Kedzio vardu zude ir kurie nuzude pati Drasiu,ir niekas manes neprase nesamde.AS auginu vaikus ir anukus ir man svarbu ,kad mano vaikai nepatektu i tuo milijonus pornografiniu nuotrauku.Man svarbu,kad jie saugus vaiksciotu gatvemis ,kad ju vaikystes neaptemdytu iskrypeliu darbai ,todel as kaip ir visa LIETUVOS VISUOMENE esu isiutintas to kas vyksta .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Tai debile ,Petrasiunu valkata ,kuri sakinio nesurezga ,nesuvokia jai uzduodamu klausimu esmes nesuvokia pati ka kalba.Ji tiktai yra suletinto mastymo zmogus ,o tai jau pschine negalia

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Taip pat nedelsiant turi būti išmesti tie, kurie už sukčiavimą (o gal banalią vagystę) buvo įkišę belangėn vieną dabartinį seimo narį, kolegų vadinamą šūdvabaliu ir pažeminti pareigose drįsę bent kiek prisiliesti prie Kuprevičiaus, Žylio, Lobovo ir kitų disidentų bylų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. aisku kad bijo ir ira pakabinti,o jei koks teisuolis islystu tai butu visiskas idiotas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. prezidente, ne kokia idiote, kad ja apgautu vargsele, jus neisijauskit, jei ir rekomendavo, tai ji labai gerai zino ka ir apie byla zino ir viska ji zino, bet yra klano nare ir pati auksciausia, nereikia save apgaudineti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Visi, kurie bent kiek prisidėjo patupdydama į kaliūzę už nužudymą straipsnio autorės vyrą turi būti išmesti iš teisėsaugos, va koks turi būti išsivalymas.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras