Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 3 Trečiadienis
 

Naujas skandalas: pas R.Kurlianskį rasti VSD raštai su žymomis „slaptai“

2016-05-23 11:19 | Teisėsauga | Komentarų (96)

Pasak prokuroro, pas "MG Baltic" viceprezidentą R. Kurlianskį rasti VSD dokumentai su žymomis "slapta". KK nuotr.

Aiškėja nauji faktai vadinamoje liberalų korupcijos byloje: pas „MG Baltic“ viceprezidentą R.Kurlianskį rasti Valstybės saugumo departamento raštai su žymomis „slaptai“, todėl įtarimų ratas R.Kurlianskiui plečiasi.

„Mes kalbame apie neteisėtai laikomus Valstybės saugumo departamento raštus su žymomis „slaptai“. Duomenimis, kurie yra byloje, Kurlianskis neturėjo teisės dirbti su valstybės paslaptimis, tai suponuoja pagrįstą prezumpciją, kad valstybės paslaptys, galbūt dokumentai, turintys galbūt valstybės paslapties požymių, galimai pas pilietį Kurlianskį atsidūrė ir galimai buvo laikomi neteisėtai. Vien neteisėtas laikymo faktas dokumentų arba dalykų, kuriuose yra valstybės paslaptis, pagal Lietuvos Respublikos įstatymą yra baudžiamas“, – žurnalistams sakė Generalinės prokuratūros prokuroras Justas Laucius.

Tonas dėl E.Masiulio ir Liberalų sąjūdžio švelnėja 

Kaip galima suprasti iš prokuroro komentaro žiniasklaidai, prokuratūra jau švelnina toną dėl pas Liberalų sąjūdžio lyderį Eligijų Masiulį rastų galimai pažymėtų 106 tūkstančių eurų.

Pirminiame pranešime žiniasklaidai buvo teigiama, kad „šiuo metu ikiteisminiame tyrime turimi duomenys leidžia įtarti, kad galimai “MG Baltic” koncerno atstovai už politinės partijos veikimą jų naudai perdavė itin stambaus masto kyšį (apie 100 000 eurų) Seimo nariui Eligijui Masiuliui“.

Tuo tarpu dabar prokuroras Justas Laucius jau kalba tik apie „pilietį Masiulį“.

„Kurlianskiui pateiktas įtarimas už tam tikrų veiksmų atlikimą: jau buvusiam Seimo nariui, piliečiui Eligijui Masiuliui buvo perduoti 106 tūkstančiai eurų. Šie Kurlianskio veiksmai teisiškai kvalifikuoti kaip papirkimas ir prekyba poveikiu“, – žurnalistams sakė prokuroras J.Laucius.

Tiesa, jis neįvardijo, ar pinigai buvo perduoti tiesiogiai, ar per tarpininką. „Buvo perduoti taip, kaip buvo perduoti, ir šiaip galbūt nėra taip, kad jie nebuvo perduoti“, – bandantiems sužinoti daugiau detalių žurnalistams su šypsena atsakė prokuroras.

Komentarai

 

 

 
 1. o VENCKIENEI surašyt 34 kaltinimą dėl lyberių sunkios savižudybės.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 2. Apie ka kalbejo Magnolija su Šim šim?
  Reiktu paimti isklotine.Gal ka nors “dave suprasti”?

  Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Po tokio kaltinimo,Prezidentės skambutis Šimašiui sukelia įvairių minčių.Ypač prisiminus VSD slaptos pažymos paviešinimo istoriją.

  Thumb up 6 Thumb down 0

 4. kaip pedofilijos byloje, pamatysime ir čia??? Nebus nei raudonpimpių, nei davusių kyšį, nei jį ėmusių…….

  Thumb up 13 Thumb down 0

 5. Neoficialiai kalbama, kad svarbiausia ponia telefonu išreiškė palaikymą Šimašiui. Panašu, kad bus stengiamasi ištraukti liberalus iš šio š. su kuo mažesniais nuostoliais :) Tiesa, šypsenėlę čia jau reikia pakeisti į liūdesį dėl tokių politikos užkulisių

  Thumb up 11 Thumb down 0

 6. Galimai nežinojo, kad nešė galimus pinigus. Negalimai žinojo, kad pinigai galimai žymėti ir supakuoti į galimai slaptą pažymą.

  Thumb up 8 Thumb down 0

 7. girdėjau, kad ale nusižudęs buvęs VSD darbuotojas Arūnas Paukštė, o
  greičiau nužudytas, arba priverstas pats
  nusižudyti buvo Snoro “nacionalizacijos” vienas iš vykdytojų, bet
  nacionalizacija buvo ” lieva”……ta va…

  Thumb up 9 Thumb down 0

  • o tu paziurek, i koki portala nesa. ar ne i venckiniu sektantu lizda? ar ne i viena is labiausiai palaikanciu venckiene? ar ne tu paciu venckiniu sukurtus sedevrus.
   tai ko newnorit savo meslo esti?

   Thumb up 1 Thumb down 9

   • N.Venckienei didžiulė pagarba, o tavo vieta šiukšlyne :) prie konteinerio.

    Thumb up 15 Thumb down 1

    • nepriklausomai nuo tavo pagarbos, venckiene kazkur tarp konteineriu slapstosi nuo atsakomybes uz savo nusikaltimus…..

     Thumb up 1 Thumb down 9

   • Tai pats iš tų, kurie savo sysala įmerkęs nevietoje ir nelaiku ? Kitaip ar tau rupėtų kuriam konteinery kas parašyta ar vilktum šlamšta? Issiduodi, aiškiai issiduodi.

    Thumb up 6 Thumb down 0

    • man irgi patinka, kai venckiniai savo paciu kuryba laiko verta tik konteineriu bei vadina slamstu.
     as jau issidaviau, ane?

     Thumb up 2 Thumb down 6

     • Ša vladai m., visi žino, kad čia rašinėji.ir arkliui aišku-nebesiaiškink.baigi nuo proto nušokti iš baimės!

      Thumb up 2 Thumb down 1

 8. Pikaso (Viliaus Slavinsko) pavaduotoju sedevrai

  Pikasas NESIKOLIOJO ! ir tokių NESĄMONIŲ nerašinėjo.

  Tau – garantuota pencininkinė šizofrenia. Arčiausia pagalba doctor Šapurovas su “clonazepam”, arba Kirtimai su “hašiš”.

  Thumb up 0 Thumb down 2

  • tai cia pikaso isaukletu sektantu sedevrai. taip ir parasyta.
   o pikasas rase dar baisiau ir slyksciau, tik viska aplipdydavo daygybe graziu zodziu. svarbu – jo smeiztu esme, o ne graziai supakuotas meslas. ne be reikalo pikasui buvo ruosiama kelti byla uz smeiztus butent venckakedinej byloj. taip arsiai gindamas venckini reikala, jis akivaizdziai yra ten isimaises, asmeniskai suinteresuotas. tarp kitko, butent pikasas yra auksciausiojo lietuvos teismo nuteistas uz smeiztus. taip kad nereikia to issigimelio munduro valyti.
   beje, pikasas vienas is tu, kurie pradejo smeizti milini, todel galimai ir ant jo ranku to jauno zmogaus kraujas. kad ir netiesiogiai.

   Thumb up 0 Thumb down 5

 9. 63 w. 2016-05-21 12:25. 78.62.149.238 LTU
  kiek tu bylu bebutu – Kedžiai bus paskelbti šventaisiais kankiniais
  —————————————-
  “Sventoji” seimyna…..

  Thumb up 1 Thumb down 0

 10. 35 seniliai kėdžiai yra šventi! 2016-05-21 09:09. 77.187.87.216
  o,kad pedofilija yra valstybės mąstu, kaip tik puolimas ant žmonių norinčių ją atskleisti akivaizdus.sveikatos irstiprybės gerbiamiems kėdžiamas.
  ——————————
  “Sventoji” seimyna ir sektantai….

  Thumb up 1 Thumb down 0

 11. 31 alex 2016-05-21 08:54. 46.251.33.61
  Asmeniškai aš galvoju,kad nebūtų nieko keisto,jei Kedienė tą Betingį pasikėsintų nušauti.Kiek galima prie žmogaus kibti?O Kuznecovaitės vietoje prieš rašydamas pagalvočiau ar man tas vieną kartą neatsilieps?Žiūriu… Betingiui storą pilvą Dievas davė,bet protelio tai ne.Kodėl jis nepagalvoja,kad viskam yra ribos ir vieną kartą tie jo išsidirbinėjimai pasieks tokią ribą po kurios jo gyvybei gali iškilti pavojus.
  ———————————————
  Ir venckakedopedo sektantai vis “stebisi” kodel nuo ju reikia saugoti zmones….

  Thumb up 0 Thumb down 3

 12. man misiulio- kiaulė su acto garų mokiniu milioną kartų šlykštesni už N.Venckienę.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 13. Sedevrai neturi nuskesti pilkoje kasdienybeje.
  Juos butina kartoti ir kartoti, kad zmones prisimintu smeizikus pikasus ir visa venckine melo epopeja.
  Kad tai nepasikartotu.

  Thumb up 1 Thumb down 5

 14. Pikaso gerbėjui
  2016-05-23 20:01

  matyt paskutinioji pareina. Skambinkit greičiau į Radviliškį – 112 !!!

  Thumb up 1 Thumb down 3

 15. 68 kaunietis 2016-05-16 11:45. 95.45.117.142
  as tai ta sliuka suka stankunaite savo rankom uzdauzyciau jai gyvenime papultu po ranka.milijonu nori prisiteisti matai bybiu tau i burna.
  ———————————————–
  Ir venckakedopedo sektantai vis “stebisi” kodel nuo ju reikia saugoti zmones….

  Thumb up 0 Thumb down 3

 16. matyt paskutinioji pareina. Skambinkit greičiau į Radviliškį – 112 !!!

  Thumb up 2 Thumb down 2

 17. 91 nuomonė 2016-05-16 19:01. 85.255.56.134
  komentaruose skaičiau ,visai neseniai,kad panelė motina,vaikšto viena Anglijoje,o kur mergaitė,matyt gandai visvien prasiveržia…..kad galbūt jinai Vilniuje,gaila mergaitės,ir gaila dorų senelių,kuriuos pavertė -baisiausiais nusikaltėliais lietuvoje…..VALSTYBĖ IŠVOGTA…KAD MES NEMATYTUME ,KAD NEI VIENA BYLA NETIRIAMA,senelius paskelbė nusikaltėliais,… man nusikaltėliai,kurie riejasi,tarpusavyje…kodėl nepadaromas auditas,kam mums rinkti nepatikimus žmones,kurie baigę tik ppart školas…neturim teisėsaugos…….gaila ,ir mes kalti,kad renkam……geriau balsuosiu -už techsavo rengžerį ,nei viena partija nepoasitikiu…jei PATIKRINTŲ MELO DETEKTORIUMI,GAL REIKĖTŲ NUSTEBTI -KĄ RENKAME,IR KAS TYČIOJASI IŠ MŪSŲ……..KOL MES TYLIM,JIE IŠ MŪSŲ TYČIOJASI…….NIEKO NEKALTINKIT TIK SAVE,MES JIEMS LEIDŽIAM….ar ne juokinga-380 tūks žmonių dirba valstybibnėje tarnyb.,o 780 tūks privačiame,AR TIEK GALI PUSBADŽIU GYVENANTYUS LIETUVOS ŽMONĖS IŠLAIKYTI-DABAR VAIKAI JAU IDARBINAMI,MEILUŽĖS……o PETRAŠIŪNUOSE ŽMONĖS GERAI MATĖ…ir panelę ir jos tėvelius….NENUSTEBČIAU,KAD KURI NORS PARTIJA PANELĘ sTANKŪBNAITĘ PRIIMTŲ Į SAVO GRETAS……

  Thumb up 7 Thumb down 1

 18. 60 STANKUNAI-mergaite klyke,cype kad nesa pas pedofilu motina pardaveja 2016-05-16 11:30.
  66.249.93.49
  Jus alkoholiku gaujamergaote kodel klyke,cype kad nesa pardaveja motina-pas pedotilas.visas pasaulis mate..Jus Dievas nubaus,Jus alkoholiku seima,pedofilu apgaubti,,,,,bus tiesa.Parodymus tu STANKUNAI PIJOKAI,,ka veikia vaikas su pedofilu .parodyk Pasauliui-pijoku klane tu…tiesos tiesos

  Thumb up 4 Thumb down 1

 19. 51 Parodikit PASAULIUI-ka dabar daro mergaite….STANKUNAI Jus pijoku gauja 2016-05-16 10:45. 66.249.93.47
  Parodikit ka veikia vaikas,,,,dabar,,ji atskirta nuo pasauliO–tik pijokai Stankunai kisami i ekrana..melu apsupti jie,pedofilu prispausti.Stankunai pasakoja apie vaiko bukle..LIETUVA pedofilu rankose,Seimas bijo pedofilu???kodel MELU apgaudinejami visi Tautieciai.Pasaulis mate visa eiga pagtobimo vaiko.Kur nuotraukas dabar vaiko,parodikit Pasauliui—bijot jus pedotilai .TIESOS

  Thumb up 3 Thumb down 1

 20. 49 KODEL KLYKE,CYPE VAIKAS –tempe motina pardaveja su advokatu.?? pasaulis mate nuotraukas. 2016-05-16 10:36. 66.249.93.49
  POLUCIJOS armija stovejo,visi girdejo,nuotraukas rode visam pasauliui….vaika nese per prievarta…CIA tiesa nepaneiksit,vaikas per PRIEVARTA ISNESTA-pedofilai klastoja,keicia parodymus,koks pedotilas gaubia ta Byla…..pasaulis mate ta eiga pagtobimo vaiko,,,,,,cype klyke vaikas…del ko cype…kad motina pedotilas nesa pas stora deda.???nepaneiksit pedotila Jus STANKUNAI PIJOKAI.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 21. 45 Pedofilu gerbejai….stankunai uz kiek pardavet vaika 2016-05-16 10:28. 66.249.93.49
  Klyke,cype vaikas…..motina pardaveja ja tempe su advokatu apsvaiginta…..koks pedotilas ja nupirko??

  Thumb up 4 Thumb down 0

 22. girdejau, kad ale nusizudes buves VSD darbuotojas Arunas Paukste, o
  greiciau nuzudytas, arba priverstas
  nusizudyti buvo Snoro nacionalizacijos vienas is vykdytoju, bet
  nacionalizacija buvo ” lieva”……ta va…

  Thumb up 8 Thumb down 1

 23. Ar ne klaiku įsitikinti, kad visiems ši padėtis normalių normaliausia? Net senjoras Landsbergis filosofuoja, kad nėra šventų, nedavusių pakyšos. O prezidentė, žadėjusi įvardinti ar ne 10 oligarcų, neįvardino nė vieno. Visus valdo pinigai, prieš kuriuos net laisvė bejėgė. Linksma ar ne?

  Thumb up 10 Thumb down 0

  • nejuokink tu su ta “laisve”o,gal tu turi minti,kad laisve ta kuri leidzia knistis po konteinerius,tada taip tu teisus,ten tikrai laisve beje irgi ne visur ,ne savas gali gauti per arbuza jei landziosi

   Thumb up 2 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...