Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 6 Šeštadienis
 

Naujas planas, kaip išversti iš generalinio prokuroro posto D.Valį, arba iki pilnos mozaikos sudėjimo trūksta vos kelių detalių

2011-05-21 13:59 | Aktualu. | Komentarų (83)

Kaip pranešė KK šaltiniai iš Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto, D.Valiui ruošiamas naujas "siurprizas" - organizuojama, kad Seimas nepritartų prokuratūros ataskaitai


Giedrė Gorienė

Tuo metu, kai prieš metus po Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjo B.Varsackio nutarties sugrąžinti skubiai mergaitę L.Stankūnaitei šalyje buvo keliama įtampa, ir prie Kedžių ir Venckų namų susirinkus keliems įaudrintiems tūkstančiams žmonių iš visos Lietuvos buvo organizuojami autobusai „vykti prie Prezidentūros“, Daukanto aikštėje virė didžiausios intrigos. Prezidentei buvo siūlomos įvairios kandidatų į generalinio prokuroro postą kandidatūros. Nepavykus „prastumti“ A.Petrausko kandidatūros, buvo manoma, kad Prezidentei turėtų tikti moteris – Palangos prokuratūros vyr. prokurorė. Garliavos įvykiai turėjo nukreipti visuomenės dėmesį nuo šios kandidatūros, o buvusi „Komjaunimo tiesa“ paskubėjo paskelbti, kad Prezidentė jau išsirinko kandidatę – tai yra prokurorė iš Palangos. O kelių vyrų būrelis ta proga net ir šampaną atkimšo. Deja… Staiga, lyg perkūnas iš dangaus trenkė kita žinia: Prezidentė susitiko su prokuroru iš Naujosios Akmenės ir jį pasirinko kandidatu į generalinius prokurorus.

Apie užkulisinius žaidimus – jog iš pradžių D.Valys buvo dezinformuotas, kad Prezidentė pasirinko kitą kandidatą, o Jos Ekscelencija – kad D.Valys atsiėmė savo kandidatūrą, jau ne kartą rašiau.

O netrukus po D.Valio paskyrimo generaliniu prokuroru prasidėjo ir totalinis puolimas per žiniasklaidą prieš jį.

O neseniai „nutekėjo“ informacija apie tai, jog įfiltruoti į Prezidentūrą klano/oligarchų atstovai, veikdami išvien su dviem VTEK veikėjais, siekė inspiruoti Dariaus Valio akcijų pardavimo ir ne savalaikio jų pardavimo deklaravimo skandalą, kas turėjo tapti pretekstu išstumti generalinio prokuroro kėdę iš po D.Valio. Jau ir naujoji Generalinės prokuratūros vadovybė sudaryta slapta buvo („verslas“ (kontrabanda, oligarchai) per savo žmones turėjo planų į naująją GP vadovybę prastumti vieną prokurorą iš Klaipėdos apygardos prokuratūros, o kitą – iš Šiaulių (KK pavardės žinomos). Tačiau šią informaciją paviešinus „Karštame komentare“, klanas/“verslas“ staiga „nusėdo ant dugno“ ir ėmė svarstyti naujus galimus D.Valio išvertimo/atstatydinimo iš generalinio prokuroro posto variantus.

Šią savaitę „Karštą komentarą“ pasiekė informacija iš Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto, jog D.Valiui, o tuo pačiu ir jį paskyrusiai Prezidentei, rengiamas akibrokštas Seime – organizuojami balsai, kad, balsuojant dėl prokuratūros metinės ataskaitos, D.Valio pateiktai ataskaitai būtų nepritarta.

Po to žiniasklaidoje būtų organizuota anti-valinė kampanija ir Darius Valys būtų verčiamas atsistatydinti, kaip Seimui parodžius nepasitikėjimą juo – nepatvirtinus prokuratūros metinės ataskaitos.

„Ši iniciatyva turėtų išplaukti iš mūsų komiteto“, – „Karštam komentarui“ sakė šaltiniai iš Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto.

Taigi, klanas/oligarchai nerimsta.

Sklando kalbos, kad į generalinio prokuroro pakeitimą/juodąjį piarą investuota 10 mln.Lt.

Todėl kyla klausimas: kam ir kodėl šiame poste maišo Darius Valys?

Į šį klausimą „Karštam komentarui“ atsakė vienos spec.tarnybos darbuotojas.

Pasirodo, Prezidentė, pasirinkdama Dariaus Valio kandidatūrą, sugriovė iki šiol egzistavusią aukštų pareigūnų skyrimo sistemą.

Kaip „Karštam komentarui“ papasakojo vienos tarnybos darbuotojas, į tokį postą asmenį skiria ne Prezidentas, nors būtent tai ir numatoma pagal Konstituciją, o „verslas“. O schema veikia taip: „verslo“ „skladkė“ sumetama įfiltruotam į Prezidentūrą asmeniui, kuris ir pateikia „verslo“ kandidatūrą Prezidentui.

„Verslo“ žmonės STT pasirūpina, kad apie „verslo“ kandidatą būtų pateikta „briliantinė“ pažyma.

Prezidentas, remdamasis „briliantine“ pažyma, paskiria pareigūną, o toliau jau „verslas“ daro biznį/kontrabandą su juo.

Į „savo“ paskyrimą sukišti milijonai atsiperka per mėnesį – du.

Taigi, sąžiningų pareigūnų dėka mozaiką, kaip veikia klano/“verslo“/kontrabandos“ asmenų atsiradimas atitinkamuose postuose, jau žinome.

Belieka išsiaiškinti viena – kas tas „iždininkas“, kuris paima iš klano/“verslo“ „lagaminėlį“ ir pardavinėja postus – įskaitant net patarėjų Daukanto aikštėje?

„Karšto komentaro“ šaltinių teigimu, kai Prezidentė Dalia Grybauskaitė formavo savo komandą, vienam garsiam teisininkui buvo pasiūlyta: reikia susimokėti tiek ir tiek milijonų, ir gali  tapti  Prezidentės patarėju. Tačiau teisininkas atsakė, kad tokių pinigų neturi. „Nieko baisaus, aš už tave sumokėsiu, tu tik eik“, – teisininkui pasakė vienas oligarchas, nes supranta, kad, turint savą patarėją, „investuoti“ į postą pinigai greitai atsipirks: nes patarėjas juk pataria Prezidentei, ką paskirti teisėju arba kokį teisėją pakelti į aukštesnį teismą; kas turėtų būti generalinis prokuroras arba jo pavaduotojai, ir t.t.

Tačiau tas teisininkas tada oligarcho pasiūlymo nepriėmė, nes turėjo kitokių planų.

Taigi, Prezidentė, pasirinkdama generalinį prokurorą „iš niekur“, suardė puikiai sustyguotą „verslo“ grandinę, kurią mūsų „valstybininkai“ vadina labai gražiai: „sistema“.

Tuo tarpu sąžiningų ir padorių Lietuvos pareigūnų reikalas – išsiaiškinti, kas tas „pinigų dispečeris“, parduodantis „šešėliui“/“verslui“ aukštus postus mūsų šalyje. Būtent šita mozaikos detalė ir bus paskutinė, kuri parodys pilną vaizdą, kaip mechanizmas iki šiol veikė Lietuvoje. Būtent „pinigų dispečerio“ „neutralizavimas“ ir būtų naujos eros mūsų valstybės teisėsaugoje pradžia.

Tačiau kol visa tai bus išsiaiškinta ir kol mūsų slaptosios tarnybos pradės dirbti Prezidentei ir valstybei, o ne prieš juos, net 12 Generalinės prokuratūros „senosios gvardijos“ prokurorų (8 vyrai ir 4 moterys) susivienijo į vieną kumštį ir laukia balsavimo dėl prokuratūros ataskaitos atomazgos Seime. Juk „verslas“ prokuratūrą savo filialu laikė net 20 metų, o atėjo kažkoks „Pilypas iš kanapių“ ir ėmė traukyti puikiai veikiančio „verslo“ stygas.

Taigi, kas šiame mūšyje dėl Generalinės prokuratūros nugalės: „verslas“ valstybę ar valstybė – „verslą“? Ir ar mes dar turime mūsų valstybei dirbančių saugumiečių? Atsakymas – jau ne už kalnų.

Komentarai

 

 

 
 1. Siūlau vairuotojams testų pagalba pasitikrinti stabdymo reakcijos laiką ir įsitikinti ar vairuoti yra saugu. . Tai galite rasti per paieškos sistemą “google” įvedę žodžius “testai vairuotojui”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ten tų vairuotojų dar daug yra, kaži? jie ten patys sau darbar atseit vairuotojai, tai gal ir aktualu, tikrai galėtų pasitikrint stabdymo reakcijos laiką

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. tik nesuprantu, kam tas valys maišo, jis gi niekam netrukdo, kaip ir lyg ir nieko nedaro visai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. O kas jeigu klanas taip ir sugalvojo? Puolimas pries Valy yra is anksto apgalvotas zingsnis, kaip apraminti aistras. O Valys is tikruju ju zmogus. Scenarijus neblogas. Duodu 9 is 10. Valys pradejo vykdyti reformas, butaforines reformas. Realiai nieks nepasikeite, niekas nevyksta. Nepajudejo ne viena svarbi rezonancine byla. Atleistas Kliunka? Sunku patiketi, kad jis taip butu pasielges. Viskas buvo suplanuota, pakelti Valy paprastu zmoniu akyse. Atseit Kliunka prisigere. Taip paprasciau, nera Kliunkos, zmones patenkinti. Drebancio zmogaus klanui nereikia. Geriau tegu advokatauja. Pamatysit, puolimas toliau bus vykdomas. Valys liks poste, visa tauta bus patenkinta, koks saunuolis tas generalinis. Liaudis ne nepastebes, kaip prades pamirsti Kedi, Pociuna ir kitus. Nieks nepasikeis, svarbios bylos taip ir liks stalciuose, arba isprendziamos taip kaip nori klanas. Kad ir Michailovo atvejis. Atpirkimo oziu tapo zmogus. Realus zudikai sedi valdzioj. Ir sedes, kol visokie KK, TAF ir taip toliau tik rasines. Ne zodziais mes tevyne mylim, o darbais. Ateina rinkimai, prioritetai dabar turetu buti kitokie. Svarbu surinkti partija, kuri neleistu i Seima papulti ne vienai jau esanciai. Tada statyti savo VSD zmones. Nuo ten reikia pradeti vykdyti reformas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. palaikau Valį dėl to, kad vienam žmogui neįmanoma vienam oligarchų nusistovėjusią sistemą pakeisti. Prezidente, gen.prokurore, padėkite vienas kitam. Valstybė be Jūsų abiejų yra tik šlepečių džiovykla.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Valys ir yra sistemos nuolankus tarnas. Ką jis padarė per 2 metus? Ar pradėjo iš esmės tirti nors vieną rezonansinę bylą? Ar perdavė į teismą nors vieną “aukšto luomo” nusikaltėlį? Ar nutraukė nekaltų žmonių persekiojimą? Ar pradėjo nors vieną ikiteisminį tyrimą korumpuotiems, šimtus milijonų pagrobusiems valdininkams? Ne! Ne! Ne! Kodėl? Todėl, kad Valys – savas saviausias sistemos sraigtas, lengvai valdomas tų, kaip Giedrė vadina, “iždininkų”. Giedrė teisingai išdėstė schemosveikimą, tik veikėjus, manau, sąmoningai sukeitė vietomis. Ar tai ne duoklė, kad klaniniai neuždarytų KK?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Sklando kalbos, kad į generalinio prokuroro pakeitimą/juodąjį piarą investuota 10 mln.Lt….

  Sklando kalbos, kad valstybėje vykdomas perversmas prisidengiant išgalvotu Kauno skandalu, tam tikru laikraštėliu, į kuriuos investuota 20 mln. eurų…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kad norėta įvykdyti perversmą prisidengiant tuo skandalu, pilnai tikiu, tik pedofilija buvo manau neišgalvota, tačiau pakankamai išsiūbuota ir išpūsta, kad būtų galima įvykdyti juodas užmačias – surengti priešlaikinius seimo rinkimus ir pastatyti į kampą prezidentę su jos iniciatyvomis.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kokius vėjus rašote. Siūlomas postas buvo bent keletui kandidatų, kurie atsisakė. Kas norės lysti į mėsmalę. Sutiko tik Valys….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Chebrytė veikia taip: visi, kuriems siūloma, atsisako “savo noru”, kad prezidentė neturėtų pasirinkimo ir pasiūlytų tą, kurio reikia. Taip ir grigaravičius gen polic komisaru tapo: penki atsisakė, tada neliko nieko kito, kaip pasiūlyti grigaravičiui… Neapsimesk čia naivuoliu, nežinančiu žaidimo taisyklių.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Vienas balvonas šraibina ,o kodėl klanas įkūrė profsąjungą ,gintis nuo pilkos asmenybės. Belieka pasakyuti,kad KLAN biosi tos pilkos asmenybės ,kuri nepripažįsta KLANO nustatytų taisyklių.Ar ne taip KOWNO malikai.Savo laiku KOWNO malčikai šaukė,kad Rusijos desantininkų divizija pabėgo iš Kauno nes daktarai žadėjo išpjauti desantininkų šeimas..Kowno betrniukai dirba ir dabar………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. J,E. Prezidentė vykdydama Tautos valią Generaliniu Prokuroru paskyrė berniuką iš provincijos,kai šis pradėjo gaudytis į kokį liūną jis pasodintas mafijos malčikai pradėjo jį durninti..Jeigu J.E.Prezidentė palaikys D.Valį ir pradės teisėsaugos valymą nuo čekistinių elementų,-tai ji gali tikėtis ir kitos kadencijos rinkimų laimėjimio.Jeigu ji pasiduos Kowno berniukams,-tai ji bus nušvipta,nes Kowno malčikai Vyriausios rinkimų komisijos pirmininkui-KGB generolo broliui duos kūšą,kuris dar nepradėjus “rinkimus” jau galės paskelbti naują “prezidentą” .Kiek suprantu tiktų Šlepetinio lygio berniukas ,mokantis atskirti,kad dieną šviesu,o naktį tamsu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. “Dispečeris” turėtų sukiotis aplink dideles AFERAS.
  Stebėkite Ignalinos AE uždarymo -statybos procesą su RENTGENO APARATU.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Nesuprantu, del ko cia sitaip KK gina prokurora Vali? Koks interesas? Ka tokio ypatingo ir isimintino supejo nuveikti Valys pazangios visuomenes labui? NIEKO !!! Eiline pilka asmenybe.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. palaukite – jei su Valio palaiminimu islaikoma ir saugoma stanke prigriebs
  dukteri ir nors budama kazkokia mistine liudininke (tipo turi kazkur liudyti svarbiai) dings is Lietuvos, taip ir neatsleidus, kodel, kam, kaip ir kada ir nuo ko buvo saugoma, tai manau, valiui nei “verslininku” nereikes, pasitikejimas juo bei Prezidentei taps lygus dideliam 0….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. cha cha cha, kažkas jau baigia užspringti KK turiniu :) šaunuoliai, pažiūrėsim, ką dabar klaniniai su savo marionetėmis seime sugalvos, nekreipkit dėmesio į iškrypėlių puolimą, jiems jau agonija :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. As abejoju situo prokuroru jau vien del to kad ji remia zmogzudzio zmonos laikrastis ir kita zmogzudziu gentis is garliavos.Reiskiasi tas prokuroras yra “pakabintas”.Nenustebciau kad valio zmona biciuliaujasi su zmogzudziu zmonomis ir sesutemis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • A,apie žmonas tai ir aš mėgstu parašyt.Kristute,kada viešbutį grąžinsi,kur tavo chachalis nupiso tautai iš panosies?

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • sedintis vsd rusiuose, teisingai parasei siuo atvj.kabutes: “pakabintas”. O siaip tai lysk i dienos sviesa – jau seniai ant Lietuvos pavasaris, ir vejo kryptis neisvengiamai keiciasi, i NE TAU PALANKIA PUSE. sekmes apmastymuose.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • bratka pasiklydai portaluose-juk kol blaivas buvai-tai laurinkaus brieda skaitei-ale padauginai-juk tamstos komentaru ruporas-komsomolke,kalk dar viena-ir jau ten,arba rytojuje……stiprybes Valiui-kad nesivaidentu komsomolkes ruporai……

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. viskas azijietiskai-nachaliska, pasirodo. Vis pasamonej kirbedavo, kad kazkaip panasioj azijinej-feodalinej sistemoj gyvenam, bet samone viska nuneigdavo – Europoj juk randames……ACIU, JUMS, GIEDRE. SAUGOKIT SAVE IR SAVO ARTIMUOSIUS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. geda 19:00 IP: 78.57.175.106 „ AR 15 min. vadovybe mato kokiais issireiskimais ir kokiais zodziais koliojamasi viesoje vietoje.? Gal uztenka tu baisiu zodziu…“_________________________________ Ir aš sakau, kad reikia „įamžinti“ štai tokius komentarus: 1) (IŠ DELFIO) to aš, 2011 05 19 15:48 Pasiziurekit i Venckienes ir Grybauskaites snukius, cia nereikia net eksperto. Is karto pasakys, kad abi kaip seses, spinduoliuoja agresija, kersta, pykti, tulzi. Manau todel ir mergaites negrazina, nes abi jaucia sadistini pasiteninkinima. Panasus reiskiniai buvo pastebeti dar karo metais, kai koncentracijos lagerio priziuretojos jausdavo pasitenkinima kankindamos kalinius._______________________________ 2) (IŠ KDIENOS)206. vadu vadas 2011 04 22 15:31 Tas tai teisybe, kad Venckiene ir visa Kedziu seima yra lietuviskos patvorines iskrypelines isgamos! Ateis greitai ir Venckienes valanda gauti kulka galvon.____________________________ 3) (IŠ LIETRYČIO) 2149. to 214713:31 09-18 IP: 83.169.11.67 Ar tu irgi gauni padulkinti Deimatę pas Venckus?________________________________ ir taip be galo. Tokių šedevrų prisikaitai, kad norisi nusipraust. Taip suįžūlėjo išsigymėlių palaikytojai, kad jau prezidentę pradėjo viešai keikti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. bet, jeigu nusikaltėlio žmona remia Generalinį prokurorą, taiman kyla minčių, kad tas prokuroras… ne visai…. , galvokit ką norit…, taip pat ir kiti su juo.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...