Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Spalis 24 Sekmadienis
 

Narystę partijoje Tvarka ir teisingumas sustabdęs kaunietis kaltina partijos Kauno skyrių “pavirtus UAB’u”

2011-02-12 15:30 | Naujienos | Komentarų (108)

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkui R.Paksui - kaltinimai dėl partijos Kauno skyriaus pavirtimo "Ručio UAB'u" (KK nuotr.)

Partijos Tvarka ir teisingumas Kauno skyriaus narys Romualdas Matelis, protestuodamas prieš partijos Kauno skyriaus pavirtimą “privačiu R.Ručio UAB’u”, sustabdė narystę partijoje bei paskelbė viešą pareiškimą.

“2011 metų rinkimai į vietines tarybas Kauno mieste yra akivaizdus ir viešas pavyzdys, parodantis be uždangos, kad Tvarkos ir teisingumo partija Kaune galutinai išsižadėjo savo pavadinime deklaruojamų vertybių, visų pirma – teisingumo. Būdamas Kauno skyriaus nariu nuo pat partijos įsikūrimo, negaliu to nepastebėti ir tuo labiau su tuo taikstytis”, – tegiama viešame pareiškime, adresuotame partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkui Rolandui Paksui.

“Kauno miesto koordinatoriumi jau antrą kartą tapęs Rimas Antanas Ručys pavertė visus Kauno skyrius tarsi savo privačia įmone arba UAB‘u. Akivaizdžiausias to įrodymas yra rinkimų į Kauno m. tarybą sąrašo sudarymas: sąraše pirmu numeriu įrašyta jo žmona A.Ručienė.

Kiek man teko kalbėtis su partijos senbuviais – nei vienas iš jų iki pat rinkimų maratono pradžios net nežinojo, kad ji yra mūsų partijos narė.

Nesiimsiu šiame pareiškime analizuoti tolimesnio partijos dešimtuko, kuriame taip pat maždaug pusė žmonių, kurie jeigu šiandien ir partijos nariai, tai įstojo tik pastaruoju metu, tačiau akivaizdu, kad koordinatorius nusprendė, jog mums artimesnis rinkėjas, kuris balsuos už didelį kapitalą, o ne už teisingumą ir tvarką Kauno mieste.

Tik stebina tai, kad sąraše, atrodo, yra ne tik ne partijos narių, bet net galimai kitų partijų atstovų. Tuo tarpu daugelis senbuvių, kurie nuo pat partijos Tvarka ir teisingumas įsikūrimo, R.Ručio valia nustumti į sąrašo galą. To – vieša paslaptis – reikėjo tik dėl vieno tikslo – sudaryti visuomenei įspūdį, kad Kauno skyrius didelis ir galingas”, – viešame pareiškime teigia R.Matelis.

“Man suteikta 51 vieta šiame sąraše yra tik dalis viešos koordinatoriaus ironijos, su kuria nesu numatęs taikstytis. Nes Kauno skyriuje, o, atrodo, ir kituose seniai užmirštas normalus demokratinis procesas – vidinis narių reitingavimas, kas yra buvęs anksčiau ir vyksta šiandien normaliai demokratijos principus išpažįstančiose partijose. Jei toks būtų vykęs, aš neabejoju, kad jau vien todėl, jog per visą 9 metų istoriją buvau ir skyriaus pirmininku, ir partijos Kontrolės, vėliau Drausmės komisijų nariu, apie 8 metus neatlygintinai moderavau partijos internetinį forumą ir visą laiką aktyviai propagavau TT idėjas, mano vieta sąraše būtų ženkliai aukštesnė. Kita vertus, būdamas realistu ir žinodamas kauniečių daugumos nuostatas mūsų partijos atžvilgiu, aš netvirtinu, kad ši sąrašo vieta man užkirta kelią tapti miesto tarybos nariu. Ne. Pagaliau į šią pareigybę niekada ir nežiūrėjau, kaip į kažkokį asmeninį postą, nes tai sunkus darbo baras ir į jį turi patekti tie, kuriais pasitiki rinkėjai. Esminiu momentu čia yra tai, kad iki šiol atviru žvilgsniu aš galėjau žvelgti savo draugams ir pažįstamiems į akis ir tvirtinti pagal sąžinę, kad pas mus tie žmonės, kurie vedini ne asmeninių interesų. Dabar, susiklosčius tokiai situacijai, aš turėsiu raudonuoti prieš juos visus. Nes bet kuris man teisingai galės sakyti – „va koks teisingumas pas jus“, – savo viešame pareiškime R.Paksui teigia narystę partijoje sustabdęs R.Matelis.

Jis teigia asmeniškai visada tikėjęs R.Paksu ir jame matęs sąžiningumo simbolį. “Šiandien turiu pripažinti, kad ir šis mano tikėjimas smarkiai susvyravęs. 2010 m. gruodžio 22 d. Vilniuje, partijos būstinėje vykusiame Valdybos posėdyje aš trumpai informavau apie besiklostančią nenormalią situaciją, sudarant sąrašus Kaune, ir įteikiau Jums raštišką pareiškimą. Nuo to laiko praėjo daugiau nei 1,5 mėnesio, tačiau Jūs nesiteikėte į jį atsakyti. Ką gi, gal gi tikrai neturite laiko…” – rašo R.Matelis partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkui R.Paksui.

“Man labai gaila savo partijai suaukotų beveik dešimties metų laiko. Ir net ne laiko, o to darbo ir vilčių, kurias sudėjau per tuos metus. Tuo labiau vykdydamas savo – R.Ručio reikalavimu duotą įsipareigojimą kandidatuoti į tarybą, šiuo pareiškimu aš neišstoju iš partijos.

Vadovaudamasis Tvarkos ir teisingumo partijos įstatų 3.3.7. punktu aš viešai pareiškiu, kad sustabdau savo narystę partijoje neterminuotam laikui ir jei padėtis partijoje pagerės, aš į ją galimai sugrįšiu.

Tačiau tuo pačiu pareiškiu, kad būdamas giliai įsitikinęs, jog sudarytas kandidatų sąrašas į Kauno miesto tarybą yra neteisingas ir neskaidrus, aš asmeniškai neagituosiu žmones balsuoti už šia tvarka sudarytą sąrašą, o jį pateiksiu kita tvarka, pagal savo sąžinę”, – viešame pareiškime partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkui R.Paksui rašo narystę partijoje sustabdęs R.Matelis.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Aga, gailimės, ir džiaugiamės ;D.Gal glimaa suvestinę, kas kurią vietą užimė? Gal aš antras likau ;D Nors ne, rašiau kažkada seniai, kai nesąmones rašiau :D. Sveikinu Gediminą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Perskaiciau sita straispsni ir visiskai sutinku su Mateliu. Jau septyneri metai esu sitaoje partiojoje ir is arti teko matyti viska , cia parasyta tikra teisybe, gaila kad jie nevertina tu zmoniu kurie tikrai dirbo. geda kad antru numeriu irase zmogu kuris kazkada buvo susietas su RUBIKONU, Geda Ruciui uz tokia neteysbe ir vis nacaliskumo pastate savo zmona Ruciene pirmu numeriu.
  Su tokia netei8sybe tikrai nepasiek geru rezultatu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Mane suklaidino Google. Is tikruju Ausra Ruciene nebuvo a.a. Uso advokate. Ji yra tik drauge Uso advokates Loretos Kraujutaitienes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pone Juozai jūs meluojate,o tai jau labai negražu.Neploju katutėmis už tai ,kad ponia Ručienė pirmoji sąraše,bet Ūso advokate ji nebuvo.Ūso advokate buvo Kraujutaitienė-taigi.Labai negražu ir sakyčiau labai absurdiška toks jūsų melas.Visos TV linksniavo advokatės pavardę-ką jūs tikitės apgauti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Na, gal ir ne taip blogai, kad Prienu advokate Ausra Ruciene Kauno miesto TT kandidatu sarase irasyta pirmaja. Juk Ji buvo a.a.A.Uso advokate. Zinant, kad Kaunas labai gina pedofilus, tad tiketina, kad jai esant sarase pirmaja uz Partija TT balsuos visi Kauno pedofilai. O is komentaru matosi, kad ju Kaume ne tiek mazai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. TT yra vienintėle mano partija į kurią atėjau ne tada ,kai šį partija ėjo į pergalę -atėjau 2003 gruodyje ir ką čia slėpti atėjau palaikyti dorą politiką ir dorą prezidentą-perdaug šlykštūs buvo pučistai.Tuo metu kaip ir Sausio 13 turėjai būti piliečiu ir laisvu žmogumi-homo sovieticus būti buvo nusikaltimu prieš savo tautą ,prieš tiesą ir pagaliau prieš Dievą. Nesu asmuo,kuris mąstytų dalyvauti politikoje ir nesiruošiau.Atidžiai stebiu TT partijos kolegas iškopusius į viršūnes.Neslėpsiu po JE Prezidento R.Pakso mano natūrai ,ogal ir charakteriui artimas(kaip man atrodo) p.Ačas.Sakyčiau j pasisakymuose šis partijos kolega veik visad išsako nuomonę ,kurią galėčiau pasirayti ir aš.
  Šie savivaldos rinkimai ypač svarbūs Kaunui,tačiau man kelia labai ir labai įdomių minčių kaunietiškas TT sąrašo priekis.Negerai kai TT suserga partijų ,kurių visiškai negerbiu: konservatorių ir socdemų liga.,kurį vadintųsi verslo magnatų stūmimas į priekį.Paprastai tokie asmenys labai rezervuotai žiūri į partijos deklaruojamas vertybes,pagaliau ir į vadovų sprendimus.Labai gaila ,kad TT sunkiai skinasi kelią vakarietiškas partijos kaip organizacijos suvokimas.Asmeniniai tikslai priešpastatomi partijos autoritetui,partijos ateičiai ir pagaliau partijos populiarumui.Tai tragiška liga visų Lietuvos partijų ir ko gero visų post sovietinės erdvės valstybių.Mes labai daug skiriamės nuo tarkime Didžiosio Britanijos suvokimų-prisiminkime Margaret Tečer žingsnius ir atsistatydinimą.Vakarų pasaulyje parastai politikai eina valdžion,verslas greičiau renkasi lobizmą.Lietuvoj taip jau yra ,kad imame statyti namus ne nuo pamatų ,o nuo stogo.Ta prasme ir TT ko gero nėra išimtimi,o labai norėtųsi.Nenoriu teisti partijos kolegos p .Ručio,bet sąrašas labai stebina.Nemalonu prašyti balsuoti už TT nurodant sąrašo numerius kuriuos tuo pačiu prašai reitinguoti iš sąrašo pradžios į sąrašo galą,tačiau būti draugų tarpe ,pažįstamų ar darbo kolegų tarpe melagiu man tirai nesinori,todėl siūlysiu balsuoti už man žinomus partijos kolegas.Mane tikrai nustebino ,kad ilgametis mano Dainavos apygardos pirmininkas ponas Mileika labai toli ,o partijos pirmuosiuose sąrašuose ,man kaip partijos nariui nežinomi asmenys.Tai yra labai negerai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • SUTINKU SUI VIDA -VLADIMIR MOSKVIČIOV TT PARTIJOS PAPRASTAS DARBININKAS IR AIŠKU KANDIDATAS Į KAUNO SAVIVALDA 2007 METAIS PO TO DABAR ESU VEL 2011 METU VEL KANDIDATUOJU Į KAUNO MIESTO TARYBA-EINU UŽ TVARKA IR TEISINGUMA ,KAIP BUVES KARYS IR ŽINAU KAS IR KAIP VALDO LIETYUVA IR KODEL TOKIE MAŽI ATLYGINIMAI LIETUVOJE YRA MOKOMI …

   Thumb up 1 Thumb down 0

 7. Asmeniskai pazystu abu Mazuronius ir labai gerai matau, kad nei vienas is ju Paksui nepataikauja. Jie patys mato viska kas darosi, nesutinka su tokia neteisybe ir eina uz paprastus zmones!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Ash tik viena jumi galiu pasakyti –

  Adminai, padarykite pagaliau komentaru puslapiu numeracija ir virsh komentaru – nu jomajo, argi jus tokie programishkai neigalus?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. deja mes buvome ir esame teisūs kad partiniai sarašia tai tik pingų darymas ir klusnių partijos vadam veikėjų prastūmimas į postus todėl TAF siūlo juos naikinti o Matelis teisus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Visiškai palaikau Romą Matelį. Kad iš partijos Kaune padarytas UAB-as, niekam ne paslaptis. Mūsų Kalniečių ataskaitiniame partijos susirinkime lapkričio mėnesį iškėliau klausimą: KAS VADOVAUJA KAUNUI? KODĖL NESILAIKOMA PARTIJOS ĮSTATŲ, FORMUOJANT KAUNO KORDINACINĘ TARYBĄ?
  Partijos pirmininko pavaduotojas Mazuronis tylėjo. Jonas Aleksandravičius dar anksčiau už Matelį kreipėsi į partijos pirmininką R. Paksą.
  Štai jo laiškas.

  Kauno Kalniečių skyriaus narys
  Jonas Aleksandravičius
  Ukmergės 36-44
  Kaunas

  Prašymas
  2010.11.29

  Gerbiamas Pirmininke, kadangi iki savivaldybių rinkimų liko nedaug laiko, mano supratimu, Kauno mieste yra sąmoningai žlugdomi rinkimai.
  Likus nepilnai trims mėnesiams iki savivaldos rinkimų, nėra įgyvendinta įstatų 4.14 str. Tai yra, nėra suformuotas pagrindinis organas – Kauno miesto koordinacinė taryba. Dabar esantis koordinacinės tarybos pirmininkas nėra rinktas, neaišku, kiek yra narių koordinacinėje taryboje. Kas tvirtins kandidatų į Kauno miesto savivaldybę eilę? Tariamas, dabar esantis pirmininkas? Abejoju, kad tai yra teisiškai teisingai. Mes niekaip negalėsime įgyvendinti įstatų 4.6.6.str. Jei sąrašą tvirtins ši,tariama, dabar esanti, taryba ar jos pirmininkas, tai mano supratimu tokį sąrašą galima lengviausiai užginčyti tiek partijoje, tiek teisinėse insttitucijose. Toks kandidatų sąrašas bus negaliojantis. Kas neš atsakomybę už mūsų partijos savivaldos rinkimų sužlugdymą? Aš galvočiau, kad šį klausimą reikia spręsti skubos tvarka, tai yra suformuoti koordinacinę tarybą, išrinkti pirmininką, jį patvirtinti ir sudaryti sąrašą kandidatų į savivaldybę.
  Mano supratimu, jei mes deklaruojame tvarką ir teisingumą, tai tą pradėkime nuo savęs, bet nepaveskime tą darbą atlikti neteisėtai pastatytam vienam žmogui, sujaukti partijos tikslus ir uždavinius.

  Pagarbiai,
  Jonas Aleksandravičius

  Praėjo du su pusę mėnesio, pirmininkas R. Paksas taip nieko neatsakė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Paksas į jokius klausimus nesiteikia atsakyti,matyt,nežino,ką atsakyti,kaip ir į klausimą dėl pedofilijos ,žemaitaičio dalyvavimą ūso gynyboje

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. “nusivylęs
  2011-02-13 – 13:19

  Šį kartą iš principo ir visom partijom na zlo balsuosiu už Paleckį”

  Per praejusius rinkimus padariau tokia pacia vaikiska klaida. Tik po to suzinojau, kad i lauru kvartala be rekomendaciju nepriima. O ten rekomenduoja Kevisas, Maximos 10tukas ir co. Net jei cia perspausta – socialistas gyvenantis turtingiausiu Lietuvos zmoniu kvartale atrodo svelniai tariant keistai. Ir viskas is vicemero algos, griuk negyvas is juoko.:))))))))))))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Jis rašo paksiui, kai to paksiaus partijoje visi tokie.Paksą visur liaupsinantis Mazuronis ne tik pats sėdi seime, bet paskui save į seimą tempia ir sūnelį.Tai kieno čia Uabas?Visa pakso partija yra Uabas, dirbanti vienam paksui

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • Pirmiausia išmok vardą rašyti – pats tu gal ir paksius, bet Prezidentas – Rolandas Paksas. Mazuronis niekur savo sūnaus paskui save netempia, – jo sūnus jau suaugęs, o į Seimą jį išrinkote jūs. Nei vienas į Seimą be jūsų palaikymo neatėjo, neateina ir neateis. Prirenkankate, o paskui ant jų lojate. O aploti už save protingesnius stengiasi menkystos, kurie patys nieko gyvenime nuveikti nesugeba.

   Thumb up 1 Thumb down 0

   • Blin, baba… Aš apakęs… Kas čia tau dabar pasidarė? Protingai dėstai, kai nori. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • … Man atrodo besaliskai, kad jokiu budu – negalima kaltinti dabar, Jo Ekscelencijos – Prezidento Rolando Pakso, kaipo partijos Kurejo, dirbancio Tevynes labui ES Briuselyje : uz nedideles saujeles – Tvarkos ir Teisingumo Partijos Kauno skyriuje – viesai isryskejusius vadovybes nariu – nestatutnius veiksmus… KItose partijose LIetuvoje – ju buvo irgi !…Sitaip pasitaiko – beveik kiekvenoje visuomenineje veikloje, jungiancioje Zmones – ivairausm savo esme nusistatymo !… Tai senuju laiku – gyvenimo budo iprociai, islike – kaikuriu zmoniu veikloje, pagal nehumaniskojo pobudzio kartojama taisykle : “ziurek tik saves – o ne kitu !”… Gerai, kad labai samonigi, ir aukstos politines kulturos Partijos nariai, Tamstos – Romualdas Matelis, ir Jonas Aleksandravicius – paciu laiku, ir principingai : pasipriesino dabartines Kauno skyriaus vadovybes veiksmams… Bet kodel – negalejo iveikti, Tamstos Rimo Rucio – blogos “koordinacijos i vienaja puse”, su Kauno miesto Rinkimams – tendencingai parinktu Partijos nariu sastatu sarase – vietoje, Lietuvoje ?… Kodel kreipesi, del Sprendimo, net pas Jo Ekscelencija – Rolanda Paksa Briuselyje ?… Ar tikrai nebuvo “partines drasos” – tai padaryti vietoje, pagal Partijos Statuta ?.. .Zinoma, as visiskai – neturiu teises kaltinti Partijos Tvarka ir Teisingumas nariu, nes pats – gyvendamas uzsienyje : negaliu jai priklausyti !… Neziurint to, man labai – yra artima prie sirdies, Jo Ekscelencijos, Prezidento Rolando Pakso veikla – Prezidenturoje ir Partijoje lietuviu Tauitos labui nuo 2003 metu ! Todel grizes is ilgos, “gyvenimno keliones” i Tevyne Lietuva, galvoju pats prasyti – priemimo i Partija Tvarka ir Teisingumas.. Vilti man teikia ir tai, kad si Partija : neturejo iki siol – valdzios korupcijos skandalu, ir nuo pradziu – stojo ginti eiliniu lietuviu Teses !… Veikia joje – nemazai jaunuju inteligentu is Lietuvos !… Klaida Partijos nariu – reikia istaisyti Kaune, ir zengti : Tvarkos ir Teisingumo keliu toliau… Atrodo, kad tai gali padeti, Jos Ekscelecijai – Prezidentei Daliai Grybauskaitei : reformuoti Lietuvos Valstybe – visos lietuviu Tautos Gerovei !… As galvoju, kad sitaip turetu – Jos Ekscelencijai Prezidentei stipriai talkinti ir visos kitos, veikinacios Lietuvos Respublikoje – politines Partijos, islaikomos is Valstybes biudzeto / t.y. valsybes mokesciu moketoju pinigais /… Is visos sirdies linkiu, kad Tvarkos ir Teisingumo Partija Lietuvoje – dirbtu toliau, savo pasirinktu 2003 – 2004 metais keliu… Tada lietuviu Tauta – jaus toliau dideli Pasitikejima Tevyneje ir rems Partijos veikla, o mes – dziaugsimes uzsienyje, kad lietuviu Tautos gyvenimas – bendromis : Jos Ekscelencijos Prezidentes, Partiju ir Visuomenes pastangomis – is leto keisis i geresne puse… O dabar, pasitaikius kalendorinei Progai – apie Lietuvos jaunimo neispsrestas problemas “adamineje” Lietuvoje !… Neispasakytai dziaugiuosi, kad Patrijotinis Jaunimas Vilniuje, kiekvienu metu Kovo Vienuoliktaja – Laisves Sventes Diena, taikiai demonstruoja : savo nuosirdu Prisirisima – prie lietuviu Tautos, skaudziosios XX amziaus Istorijos, ir troksta – Lietuvos Respublikos suverenios Ateities… Be jokiu, is uzsienio – prisistaciusiu “didziuju broliu” diktato… Tragiskai suzlugdziusiuo – Lietuvos Valstybinguma istorijjos begyje : 1795 – 1918, 1940 – 1941, 1944 – 199O metais… Atrodo, kad
    Prezidentas Valdas Adamkus – visiskai buvo atitrukes : nuo aktyvaus patrijotiskai – Lietuvos jaunimo !… Tai rodo Prezidento Adamkaus – visai “ne – demokratiskasis ” Persekiojimas, taikomas – pagal svetumuju, “didziuju broliu” diktata is uzsienio : ne tik Laisvai Spaudai, pateikianciai – Jaunimo, ir visos Tautos skaudzias problemas “adamkineje” Lietuvoje, bet ir nediplomatiskai – demonstruojama is Prezidenturos, panaudojant – su Teisesaugos organu prievarta : panieka Lietuvos Jaunimui, skirta – visiskai nuslopinti patrijotine veikla Vilniuje !… Tas stipriai pasireiskes – priesiskumas Jaunimui Vilniuje, buvo igyvendintas paties Prezidento Adamkaus – naujose politinese aplinkybese, nevykusiai susikosciusiose Valstybeje : po Perversmo, atlikto politiniu melu – pries Prezidenta Rolanda Paksa 2004 metais, ir taikytas, veliau nuo pradziu – su baime pries demonstrujanti Kovo Vienuoliktaja Jaunima Vilniuje !… Sitas, Prezidento Adamkaus, inscenizuotas is Prezidenturos – viesasis isikismas su sustiprintomis Policijos pajegomis, be jokiu paaiskinumu – ta pacia diena, pries ieskanti – “naujuju keliu” Patrijotini Jaunima : kaip – savo paciu isaugusiai Kartai – sukurti Teisingaja XXI amziaus Lietuva; atrode mums uzsienuje – kaip tikras demokratijos laisviu uzgozimas “adamkineje” Lietuvoje !… Adamkui panaudojant – ta pacia Policija, kuri veliau, 2009 metais – saude guminemis kulkomis, muse ir nuodino asarinemis dujomis – didziulia lietuviu minia, demostruojancia prie Seimo – savo nepasitenkinima : gyvenimo lygio nusmukdymu – “adamkineje” Lietuvoje !… Kaip galejo Prezidentas Adamkus, galbut isigandes, ir neformaliai pazeidziamas is uzsienio – savo piniginiu sponsoriu /prezidento Rinkimams Lietuvoje is JAV Masonu lozes ! / : sitaip neatsakingai atstumti – Patrijoitni Lietuvos Jaunima, su Trispalvemis – taikiai demonstruojanti Vilniuje i Valstybes gyvenimno – “politine paraste” ? Drastiskai uzkirsti kelia is Prezidenturos, nuo pradziu – labai spontaniskai Jaunimo rodomai Vilniuje, Kovo 11 Laisves Sventes proga – svarbiai “politinei partnerystei” Valstybeje ?… Suzlugdyti Jaunimo partnerystei, skirtai – bendrai sukurti “Kitokia Lietuva”, teisingaja – visai lietuviu Tautai XXI amziuje, suvereniai atmetancia : svetimaji is Rytu ar Vakaru – politini uzsienio diktata !… Man atrodo, kad paties Prezidento Adamkaus – labai nevykusiai demonstruojamas is Prezidenturos Lietuvoje : sitoks politnis “nelankstumas i vienaja puse” / pvz., kad ir su “pletimu uzsienyje” is Vilniaus, tos – Buso kruvinais karais, ir “auksiniu parasiutu” super – vagystemis :”tesiseje” – JAV “nuvalkiotos demokratijos” !/, turbut mums liudija iki siol : vien apie galutinai – turbut suformuota, per ilgus gyvenimo metus uzsienyje, cia atvykus su ribotu – politiniu patyrimu is jaunystes Tevyneje – beveik celibatiskai pasenusios : imperinio mastymo – “nelieciamumo dogmos” pripazinima is Amerikos, labai vienareiksmiai suvarzusi : vien iki labai siaurojo, “agresyvaus busizmo” supratimo – visa Jo Ekscelencijos, Prezidento Adamkaus veikla Lietuvai ! Todel, baigidamas antraja kadencija – Prezidentas Adamkus prarado – lietuviu Tautos Pasitikejima, jo darba apklausose reme : vos tik 14, 5 % lietuviu !… Atrodo, kad Prezidentas Adamkus – savo separatistine laikysena pries Lietuvos Jaunima – praktiskai uzkirto kelia Prezidenturoje : suarteti su lietuviskuojo – Patrijotinio Jaunimo kasdieniniu gyvenimu !… Visiskai neparode, kad nori – to demonstrujancio Jaunimo – pasiulymu isklausyti ? Turbut tenkinosi, lyg pats ” didysis vadas” Stalinas okupuoitoje Lietuvoje – tik Policijos raportu pranesimais ! … Atmete galimybe : bendromis jegomis – isaiskinti skirtumus del Lietuvos Ateities su Jaunimu, o po to – gal priimti bendrai, dabartines Europos Sajungos salygose : ilgalaike Lietuvos Valsybes vystymo – istorines koncepcijos Programa, uztikrinancia is Valdzios puses – pilnaji lietuviu Tautos balto – kuturinio Paveldo islaikyma ?… As tvirtinu, kad tik Lietuvos jaunimas / o ne Adamkus !/ – pats geriau zino, kokia Lietuvos Valstybe – sau nori sukurti XXI amziuje ! Ar gali kas kitas – lietuviskajam Jaunimui Tevyneje : primesti – savo paruosta “projekta” Ateiciai ?… Ar sitos, neisvengiamai augancios jaunimo Kartos Tikroves – pats Prezidentas Adamkus visiskai nebeistenge – moraliai “pervirskinti” : su savo patareju – visa “armija” Prezidenturoje ? Kad po Kovo 11 Laisves Sventes demonstracijos, pilnai is Prezidenturos “atsuke nugara” – demonstruojanciam savo Patrijotizma Lietuvai – Jaunimui Vilniuje ?… Ar sitokia, savo “politine inercija” – pats Prezidentas Adamkus neuzkirto uzkirto kelio, labai reikalingajam – siandiena lietuviu Tautai, draugiskajam dialogui : Valdzia – Jaunimas, Jaunimas – Valdzia ?… Dziugu, kad veliau – pats Patrijotinis Jaunimas sekmingai istaise – savo klaidas, is labai emocinagai inscenizuoto pirmaji karta – “demonstracijos formato” Vilniuje !…Suklumpa ir patyrusios Partijos, o tai buvo tik – masines Jaunimo veiklos pradzia Lietuvoje… Todel dabar, atejo pats Laikas – atleisti klaidas ir Patrijotinimam Jaunimui Vilniuje !… O is kitos puses – reikia padeti Jaunimui ” atrasti vieta”, is tikruju uzimta seniai kitu – dabartines Lietuvos valdymo sistemoje ! Bet – ne tam, kad vien perimti – “kontrole is virsaus”… Gal tada nebepasikartotu – Didiziai Gerbiamo, Drasiaus Kedzio seimos Tragedija, ir kitu – zmoniu Lietuvoje ?… Man atrodo, kad Jaunimo atstovybes – auksciausioje Lietuvos Valdzioje – negali trukti toliau… Sustojau – prie Patrijotinio Jaunimo problemu “adamkineje” Lietuvoje ilgiau, kadangi iskilioji – Tvarkos ir Teisigumo Partija jungia savo veiklai – zymiai daugiau Jaunimo, negu bet kuri kita – politine Partija Lietuvoje.!… Tai ar nebutu pravartu – uzmegzti abipus priimtinu budu : draugiskaji Rysi ir Dialoga – su Patrijiotniu Jaunimu Vilniuje ? Kaip tik , Kovo 11 Laisves Sventes proga – ruosiantis Jaunimui : taikiai, patrijotiskai demonstracijai Vilniuje ?… Gal pradedant : nuo vadovu ir ekspertu, o taipat – kitu, reikalingu Atstovu is abieju pusiu – susitikimo, nuomoniu isklausymo, ir partnerystes – bendruju tikslu nustatymo ateiciai ?… Atrodo, kad iki sekanciu Seimo Rinkimu, Partija Tvarka ir Teisingumas – gali daug gero nuveikti : Patrijotinam Jaunimuji Lietuvoje !… Ar Partija Tvarka ir Teisingumas, drauge su iskiliuoju Jaunimu savo dretose – isgales atlikti si Didiji Darba : lietuviu Tautai 2011 metais ? Kadangi atrodo, kad Lietuvos Valstybe – sia linkme, bet vien – tik is paties Prezidento Adamkaus kaltes – labai veluoja ?… Kuo nuosirdziausi Sveikinimai – iskiliuju musu Tautos Svenciu, Vasario Sesioliktosios ir Kovo Vienuoliktosios proga – visai Lietuvai !… Kad jokie svetimi okupantai – nemindziotu daugiau Lietuvos Zemes. ir butu – visame Pasaulyje amzinoji Taika !

    Thumb up 0 Thumb down 0

 13. saunuolis zmogus tik per tokius atvejus eiliniai zmones suzino povandeninius rifus partijos juroje ….

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • blogi virsininkai… nesusitvarko su pavaldiniais:) kad taip visu partiju intrigantai pasisakytu:)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Deja . Matelio narystė partijoje žaliakalnio skyriaus tarybos nutarimu sustabdyta dar pernai kovo mėn.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Tinkama valymo įranga – būtinybė kiekvienam verslui
Aukštos kokybės krosnelės namų jaukumui 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai 
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai. Dėkojame už gerumą. Šiaulių...

Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Pažintis su miceliniu vandeniu – kaip juo naudotis ir ką reikia žinoti? 
Dauguma moterų ieško idealios makiažo kosmetikos. Produktas, kuris nedirgina odos, jos netraukia ir...

Kas yra šaltas asfaltas ir kam jis mums visiems reikalingas? 
Šaltas asfaltas yra puiki priemonė duobėms taisyti asfaltuotose gatvėse ar keliuose, kiemuose ir...

Dilgėlių arbata – tiems, kurie turi mažakraujystę 
Dėl netinkamos mitybos anemija yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus palydovė. Nors atrodo, kad...

Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (2)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...