Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 25 Sekmadienis
 

Nacionalinis susivienijimas kaltina „LRT forumas“ dalyvį šmeižtu

2020-10-07 14:24 | Naujienos | Komentarų (7)

Prof. dr. Vytautas Radžvilas. V. Doveiko nuotr.

Nacionalinis susivienijimas (NS) kaltina M. Riomerio universiteto doc. Virgį Valentinavičių paskleidus šmeižikiškus teiginius apie Seimo rinkimuose dalyvaujančią partiją Nacionalinis susivienijimas.

„Spalio mėn. 5 d. Lietuvos nacionalinio transliuotojo laidoje „LRT forumas“, politologams diskutuojant artėjančių Seimo rinkimų tema, konservatorius V. Valentinavičius apibūdino NS kaip pronacistinę partiją.

Nacionalinis susivienijimas, reikšdamas pasipiktinimą, kreipėsi į Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkę Laurą Matijošaitytę ir Lietuvos radijo ir televizijos generalinę direktorę Moniką Garbačiauskaitę-Budrienę dėl šmeižikiškų veiksmų, nukreiptų prieš politinę partiją Nacionalinis susivienijimas“, – teigiama Nacionalinio susivienijimo išplatintame pranešime spaudai.

Pasak NS, LRT savo laidose eilinį kartą neužtikrina visuomeninio transliuotojo misijoje numatytų principų – tarnauti visuomenei, teikiant objektyvią, patikimą informaciją, o laidoje dalyvavę politologai (išskyrus Mažvydą Jastramskį) – akademinio sąžiningumo ir objektyvumo principų.

Kadangi Seimo rinkimų įstatymo 53 straipsnio 1 dalis nustato, kad, jeigu, Vyriausiajai rinkimų komisijai paskelbus kandidatus ir kandidatų sąrašus, visuomenės informavimo priemonė paskelbia partiją, iškėlusią kandidatų sąrašą, kompromituojančią medžiagą, ji privalo suteikti galimybę partijai pareikšti atsakomąją nuomonę, Nacionalinis susivienijimas pareikalavo, kad LRT vadovybė Nacionalinio susivienijimo atstovams suteiktų tiesioginį eterį paskleistam šmeižtui paneigti.

Komentarai

 

 

 
 1. Radžvilas, jo partija yra gana sveikų , lojalių mūsų valstybei, bei žmonėms pažiūrų partija ir vadinti juos pronacistine gali tik nesveiko mąstymo arba pasamdytas, taip kalbėti, žmogus. Lietuviškojo nacizmo niekuomet nebuvo. Nacizmas buvo sukurtas žydiškųjų sionistų pastangomis tikslu Europos žydus suvaryti į Palestiną, naujos Izraelio valstybės kūįimui. Šio proceso įgyvendinimui sionistai užaugino ir išauklėjo savo atstovą, iš Austrijos kilusį , savamokslį menininką, A. Hitlerį. Šis asmuo sionistų lūkesčius su kaupu įvykdė. Jo veilka, persekiojant žydus, įsisuko kaip smagratis ir peraugo į neregėtus žudymus, kurie vėliau buvo pavadinti holokaustu. Taigi jis su savo vyriausybės parankiniais sionistais ir yra nacizmo įgyvendintojas, kitus, tuo terminu vadinti yra nusikaltimas ir turėtų būti baudžiamas. Lietuvoje tai turėtų prižiūrėti teisėsauga ir VSD, nes Lietuvos tautinį judėjimą vadinti pronacistiniu yra tik nusikaltėliškų sionistų išmislas, savo nuodėmes priskirti kitam.

  Thumb up 6 Thumb down 1

 2. Kol Lietuvoje vyksta demokratiniai tiesioginiai rinkimai, Seimas išlieka kaip valstybės demokratijos garantas. Ši valdžios institucija, deja, turi galimybę labiausiai trukdyti Lietuvos okupacijos siekiui bei demokratijos procesų bei siekių stabdymui. Ar dabartinio Seimo dauguma turi pakankamai valios vykdyti tokias esmines pareigas ? – kyla įvairių abejonių. Tenka vėl grįžti ir prisiminti rinkėjų valios svarbą. Kol visuomenė nesugebės išsirinkti patikimus, kompetentingus ir sąžiningus atstovus arba bent jau tokių daugumą – problemos savaime neišnyks. Todėl ir už dabartinę Seimo sudėti atsakomybės dalį turi prisiimti ir rinkėjai. Kad ir kaip nemalonu būtų tai pripažinti. Apklausų anketose vis dar pūpso absurdiškas klausimas” “Ar pasitikima politinėmis partijomis?”. Pasitikėti visomis partijomis gali tik visiškai nenuovokus respondentas. Per kiekvienus rinkimus dauguma rinkėjų išreiškia pritarimą vienai ar kitai partijai. Nedalyvaujantys rinkimuose neturi moralinės teisės kritikuoti Seimo sudėtį ir ne kitaip. Tačiau, jie dažnai būna aktyviausi kritikai. Lietuvai politinio suvokimo prasme bene didžiausią žalą padarė emigracija. Dauguma emigrantų darbingo amžiaus, normalaus išsilavinimo , geriau ar blogiau mokantys bent vieną vakarietišką užsienio kalbą. Jų , kaip rinkėjų, žodis galėjo ir galėtų išlaisvinti Lietuvą iš postkomunistinių pinklių. Visokie trukdžiai emigrantams rinkimų metų įrodo, kad jų nuomonės išgirsti nenorima. Siūliau įvesti atitinkamas vietų kvotas išvykusiems Lietuvos piliečiams Seime. Tik dabar prakalbėta apie vieną, mažai ką lemiančią vietą. Kol Lietuvą valdo kairiųjų jėgų dauguma – prošvaisčių tikėtis sudėtinga. Matysim… Viltis miršta paskutinė…

  Thumb up 2 Thumb down 1

 3. Kol Lietuvoje vyksta demokratiniai tiesioginiai rinkimai, Seimas išlieka kaip valstybės demokratijos garantas. Ši valdžios institucija, deja, turi galimybę labiausiai trukdyti Lietuvos okupacijos siekiui bei demokratijos procesų bei siekių stabdymui. Ar dabartinio Seimo dauguma turi pakankamai valios vykdyti tokias esmines pareigas ? – kyla įvairių abejonių. Tenka vėl grįžti ir prisiminti rinkėjų valios svarbą. Kol visuomenė nesugebės išsirinkti patikimus, kompetentingus ir sąžiningus atstovus arba bent jau tokių daugumą – problemos savaime neišnyks. Todėl ir už dabartinę Seimo sudėti atsakomybės dalį turi prisiimti ir rinkėjai. Kad ir kaip nemalonu būtų tai pripažinti. Apklausų anketose vis dar pūpso absurdiškas klausimas” “Ar pasitikima politinėmis partijomis?”. Pasitikėti visomis partijomis gali tik visiškai nenuovokus respondentas. Per kiekvienus rinkimus dauguma rinkėjų išreiškia pritarimą vienai ar kitai partijai. Nedalyvaujantys rinkimuose neturi moralinės teisės kritikuoti Seimo sudėtį ir ne kitaip. Tačiau, jie dažnai būna aktyviausi kritikai. Lietuvai politinio suvokimo prasme bene didžiausią žalą padarė emigracija. Dauguma emigrantų darbingo amžiaus, normalaus išsilavinimo , geriau ar blogiau mokantys bent vieną vakarietišką užsienio kalbą. Jų , kaip rinkėjų, žodis galėjo ir galėtų išlaisvinti Lietuvą iš postkomunistinių pinklių. Visokie trukdžiai emigrantams rinkimų metų įrodo, kad jų nuomonės išgirsti nenorima. Siūliau įvesti atitinkamas vietų kvotas išvykusiems Lietuvos piliečiams Seime. Tik dabar prakalbėta apie vieną, mažai ką lemiančią vietą. Kol Lietuvą valdo kairiųjų jėgų dauguma – prošvaisčių tikėtis sudėtinga. Matysim… Viltis miršta paskutinė…

  Thumb up 1 Thumb down 2

 4. Verta pasiaiškinti dėl ko verta labiausiai nerimauti. Kad pašto dėžutės pripildomos įvairios reklamos, tai nėra didelė problema. Gyvename demokratiją kuriančioje valstybėje ir turime jos tiek , kiek mums jos reikia bei kiek sugebame susikurti. Tad net ir patys aktyviausi, Kremliaus “ideologiją” stumiantys politikai, politologai bei žurnalistai turi teisę viešai pasireikšti. Mūsų, rinkėjų valia kuo tikėti ir ką atmesti. Kartais netgi kategoriškai. Kai akivaizdžiai bandoma tyčiotis iš Lietuvos narystės ES ir NATO organizacijose, kaip dabar matome Vladimiro Laučiaus ilgame interviu pas “delfistus” su bendraminčiais, (V.Radžvilu ir pan.) tai nerimą tikrai kelia. Profesionalios raiškos turėjimas, kaip sakoma, Dievo dovana. Ir kai tokia galimybė panaudojama blogiui skleisti , tai tame galima įžvelgti ir Rytų imperijos įtaką. Panaudojau “blogio” terminą todėl, kad Lietuvos laisvė ir demokratinis procesas yra aksiominė vertybė. Neturime moralinės teisės pasiduoti mankurtizmo apraiškoms, mus valdžiusioms 50 okupacijos metų.

  Thumb up 3 Thumb down 5

 5. Ponas,Radžvilai,kai minėdami Valentinavičiaus pavardę sakysite ,,galimai turinčios teroristinių požymių partijos narys Virgis Valentinavičius …tada bus ramu.
  Dabar Jūs TS-LKD narį PRAVARDŽIUOJATE ,,konservatorium”,todėl ir jis gali Tamsta ..pravardžiuoti.

  Thumb up 4 Thumb down 1

  • Kelmui
   Tai kad neaišku kieno tas straipsnis?!!
   Tikėtina, kad KK informacinis pranešimas. O be to, p. Gorienė TS-LKD kiek pamenu visada vadina klaidinančiu pavadinimu “konservatoriai”, kaip beje ir absoliuti dauguma žurnalistų (!).
   Ir dar.
   Kas per durnumas kreipinyje naudoti vardininko linksnį “Ponas,Radžvilai…”.
   Pone Vardeni Pavardeni, …

   Thumb up 3 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...