Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 13 Ketvirtadienis
 

N.Venckienės skundą dėl antstolės nušalinimo nagrinės „Kėdainių respublikos“ teismas

2012-01-02 16:29 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (407)

KK nuotr.

Šiandien Lietuvos Apeliacinis teismas paskelbė, jog D.Kedžio dukrelės globėjos Neringos Venckienės skundą dėl antstolės Sonatos Vaicekauskienės nušalinimo nagrinės Kėdainių rajono apylinkės teismas.

Tai yra tas pats teismas, kurio pirmininkas V.Kondratjevas prieš kelias savaites nusprendė, kad mergaitė, nepaisant jos noro gyventi su globėja, turi būti skubiai paimta iš Venckienės namų ir gyventi su L.Stankūnaite, nepaisant to, kad pedofilijos byla, kurioje pedofilija kaltinamas Andrius Ūsas buvo L.Stankūnaitės draugas, dar tik bus pradėta nagrinėti Vilniaus 2-ame apylinkės teisme.

Kaip sakė Europos Parlamento narys profesorius Vytautas Landsbergis, yra Lietuvos Respublika ir yra „Kėdainių respublika“. Ir šios „Kėdainių respublikos“ teismo pirmininkas V.Kondratjevas, kaip rašė spauda, jau laukia N.Venckienės skundo, kuris bus nagrinėjamas rašytinio proceso tvarka ir bus išnagrinėtas „skubos tvarka“.

„Karštas komentaras“ primena, kad profesorius Vytautas Lansbergis Lietuvos radijo laidoje „Akiračiai“ 2011 metų gruodžio 30 d. pareiškė tokią nuomonę apie „Kėdainių respublikos“ teismą ir jo pirmininką V.Kondratjevą:

„Aš nemėgstu sąvokų mistifikacijos. Kai sakoma „teismas“, tarsi kažkas labai aukšta ir neklaidinga. Kai iš tikrųjų labai konkrečiai labai konkreti situacija, labai konkretus teisėjas. Aš iš arti esu matęs situacijose konkrečių teisėjų, kurie iš arti atrodė labai prastai. Ir kad man pasakytų: „Ne, čia šventas teismas, tu negali nei kritikuoti, nei abejoti“, čia yra nerimta. Čia yra miglų pūtimas.

Tai dabar, kai kažkoks straipsnis sako, kad teismas privalo išklausyti vaiką, tai pirmiausia čia teismas yra teisėjas Kondratjevas. Pasakyta: jis privalo išklausyti vaiką. Ar jis išklausė? Man atrodo, kad ne – jis atsisakė. Arba neleido, kad vaikas būtų išklausytas.

Čia kas žino detaliau padėtį, tai gali ir kvalifikuoti teisėjo nuostatas, ir teisėjo laikyseną.

Yra taip pat išlyga – išklausyti vaiką, sugebantį išreikšti mintis ir išsiaiškinti vaiko norus. Tai štai, teisėjas privalo – ne tai, kad galėtų, bet privalo išsiaiškinti vaiko norus. <…>

Lietuvoje turėtų būti suprantama, kad yra Lietuvos Respublika ir yra „Kėdainių respublika“. Ir nuo gana seno laiko. Kurioje yra atskira valdžia, atskiras teismas, pavaldus vietiniam viršininkui, ir prokurorai, ir spauda, ir kas tiktai nori.<…>

Aš nežinau, ar šitoj mergaitės byloje Kėdainių bosas kaip nors tiesiogiai dalyvauja, galbūt netiesiogiai.

Čia kas nors galbūt aiškinsis vėliau, kodėl buvo taip viskas daroma ir kodėl reikėjo spręsti Kėdainių teisme, ir kodėl šitas teisėjas, ką tas teisėjas ir kaip yra sprendęs anksčiau. Darosi žmonės ir pavaldūs, ir manipuliuojami, ir panašiai.“

Tuo tarpu Lietuvos Apeliacinis Teismas mano, kad būtent V.Kondratjevo vadovaujamas teismas “geriausiai žino mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo bylą”, ir dėl to būtent šis teismas turi nagrinėti N.Venckienės prašymą nušalinti antstolę S.Vaicekauskienę dėl šališko V.Kondratjevo nutarties vykdymo.

Ar V.Kondratjevo teismas gali nagrinėti Venckienės skundą, kuris susijęs su paties V.Kondratjevo nutarties vykdymu?

Pagal tai, kad spaudoje jau buvo pareikšta, jog “Kėdainių teismas laukia skundo”,  o ne nusišalina nuo N.Venckienės skundo nagrinėjimo,  turbūt iš anksto galima prognozuoti, kad V.Kondratjevo teisėjas nenušalins antstolės, nes V.Kondratjevo pavaldiniai turėtų būti suinteresuoti, kad jų šefo nutartis, nors ir prieštaraujanti mergaitės interesams, būtų kuo skubiau, nors ir prievarta, vykdoma.

Komentarai

 

 

 
 1. Manau po tokiu cirkų turi būti pareikalautą asmeninės atsakomybės tu institucijų kurie galimai tyčiojasi iš teisingumo…. bet,vat kas tą turėtų kontrolioti??? tai mamo kaip piliečio nuomonė

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Visiškai nesenai buvau nubaustas pinigine bauda už tai, kad viešai, komentare įžeidžiau TEISMĄ. Taip Kauno raj VPK ir Kauno rajono prokuratūra bandė užčiaupti mane, nes išsakiau savo nuomonę apie Lietuvos teisėsaugą. Deja, ponai, nepavyks. Nors suvokiu, kad gyvenu ne demokratinėje, ne teisinėje valstybėje, kur paprastas žmogus esti tik įrankis ar žaisliukas įtakingųjų rankose. Kas įdėmiai seka Kauno pedofilijos bylą, tam jau nekyla klausimų ir kuo toliau, tuo tampa aiškiau. Pasirodo Lietuvoje yra tik vienas teismas, tik du teisėjai… Gal užteks manipuliuoti, ponai. Gal laikas kažkiek surimtėti, nes širdimi jaučiu, kad bręsta tas laikas, kai tauta jus pradės vadinti tikraisiais vardais. Tada jau nė piniginės baudos nepadės. Pagarbos už pinigus nenupirksit.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Labai protingas straipsnis ir manau galėtų p.NERINGAI tie teisininkai, kurie dar dar turi kruopelytę sąžinės ir teisingumo.Nes šitoje byloje,matomai yra nagus prikišę dauguma aukštų pareigūnų.Todėl ir norima būtinai sunaikinti p.VENSKIENĘ,nejaugi neatsiras nei vieno iš vyriausybės,kuris stotų už mergaitę.Kodėl taip visiems nerūpi mergaitė,gi matome ne akli esame,kad stankūnaitei mergaitė nereikalinga ir nemylima.Bet kuri motina mylinti savo vaiką,senai būtų jį glaudusi prie savęs,dabar ji bijo viena ateiti be apsaugos,kur tai matyta.Taip,mergaitė bijo,nes visur ir visada ji lydima kaukėtų apsauginių,pats laikas būtų tą apsaugą pašalinti,tada ir pasibaigs stankūnaitės mandrumas ir išdidumas.Bijo eidama žmonėms į akis pažiūrėti:stankūnaite,tikros motinos taip nesielgia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Susidaro įspūdis,kad didžiai gerbiama “BABA” dirba “Visuomeniniuose ir politiniuose procesuose”.
  Tai kaip Jūs ten strateguojate?
  Į KALDRĄ planuojate TIESĄ su ŠVIESA vynioti?Durniai Jūs,užsidegs VATA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Ką tik DELFI perskaičiau, kad antstolės nušalinimo klausimą svarstys teisėjas Versackis…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. tiesiog susidaro įspudis,kad Lietuvos resp.likęs tik vienas Kėdainių resp. teismas,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kas dar ?
  Vakar ten buvo Visvaldas Mažonas, Antanas Terleckas.
  Abu juk gerai žynomi visuomenėje.
  Taigi artėja rinkimai.
  YRA PARODOMAS ČIUPAKABRAS, KURĮ REIKIA SUGAUTI.
  O ČIUPAKABRAS YRA PARODOMAS VISUOMENEI TOKS DIDELIS KAD JI GALI NUGALĖTI TIK JIE TIE KURIE TEN YRA . Pvz. p. TERLIACKAS, p. MAŽONAS, . p .OŽELYTĖ.
  BŪTINAI TURĖJO PRISIJUNGTI POLITINIS AUTSAIDERIS p. UOKA. NES JIS MANAU SUPRATO KAD NELABAI GRĄŽIAI PASIRODĖ KOVODAMAS PRIEŠ HOMOSEKSUALŲ EITYNES, TAI BŪTINAI REIKIA PARODYTI KAD JIS PRIEŠ PEDOFILUS, gera kovoti prieš tai ko nėra, kita vertus kvaila.(NENEIGIU KAD JŲ VISAI NĖRA)
  TAI YRA BANDY.MAS SUSIKRAUTI POLITINĮ KRAITĮ ARTĖJANT RINKIMAMS.
  ATVAŽIUOSIU VĖL KETVIRTADIENI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • geriau jau pasimelsk. Gal Šv.Dvasia įkvėps tau norą protauti, o ne smerkti protingesnius. Nes dabar jau aiškiai matau, kad žmonių kalbos tavo smegenėlių nepasiekia ir tu kaip tas užsispyręs ožys mekeni toliau. Geriau jau tu nebevažiuok į Klonio gatvę, nes ten renkasi žmonės, turintys ir protą ir sielą. Ir ko tu tikies nuvažiavęs? Išprovokuot tuos žmones? Nepavyks, nes kaip sakiau, jie turi proto. Tik nesakyk, kad nori sužinoti daugiau ar susipažinti su kitos nuomonės atstovais. Juk jau kartą buvai ir puikiai viską supratai. Pagal viską sprendžiant, tai tu eilinis provokatorius.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Stankunaite???? Gal jau irgi savo skandzio turiniu uzspringo???Klano planui nepavykus skubiai paimti mergaites manau jie dabar imsis Stankunaites. Ji buvusi VSD prostitute informatore todel daug zino!!! Jos liezuvis gali apsisukti nuo Venckienes i VSD puse:) nes ji pedofilijos byloje bus pripazinta savo dukros savadavimu. Ir supykusi gali pasakyti daug tiesos. Stankunaite nepasizymi proteliu todel ji klanui yra pavojinga. Ji jau pradejo teistis 100 tukstanciu ispolicijos,prokuroru o VSD labai bijo TIESOS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. anksciau ar veliau islysti i dienos sviesa. Tai tik laiko klausimas .O Tautai galima tik padiekoti jog uzstojo maza mergaite kuriai gyvenant pas motina buvo skiepijamos iskrypeliskos vertybes. Vaikai tik pasijute saugus ir mylimi pradeda pasakoti tai kas jiems nepatinka. Ta ir padare Kedziu mergyte. Mergyte Lietuvos “deimantas” kuri isaugojusi Lietuva nusipurtysnuo baisaus supedofilejusio nebaudziamo voratinklinio KLANO!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. nemazai ismintingu ir sazinigu zmoniu:) kurie pradejo griauti 20m.kurta nebaudziama KGB klana!!! Pedofilijos bylabuvo tiriama nusikalstamai klano nurodymu ,todel bet kokia kaina turi buti pasalinta paskutine liudinike mergaite ir ja sazinigai gynus teta N.Venckiene. Bet manau ….klano paskutinis atokvepis buvo bet kokia kaina paimti mergaite!!!! Sutrugdzius TAUTAI tai padaryti turetu pradeti lysti ausys to kuris pedofilijos scenariju ir surezisavo:) Manau jog tai bus buvusio VSD Pociaus ausys,buvusio auksc.pirminiko Kurio ausys ,buvusio gen.prokuroro (auksto KGB pareiguno sunaus)Paulausko ausys ir visu kitu kurie tu ausu labai klause :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. neringa psiche vadina, o ka daryt jei byla nusikalstamai tirta? O mergaite zada atimt, kad prabilti kaip ir kitoji, kad Usa tik 1 karta mate, nors daznai vaisinddavo? Juk viskas suprntama, jie sito visais busais siekia, ir neringa ta gerai zino.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Palykite ramybeje DRASIAUS DUKRELE!
  Pakykite ja ten kur -DABAR..ten jos NAMAI!!!!
  Ji ten gime ir uzaugo iki sios dienos,juk jau jai bus 8 metukai..ji yra labai laiminga VENCKU-KEDZIU SEIMOJE.
  Ji ten yra ju ANGELELIS,kur jiems visiems duoda dideli dziaugsma ir namu palaima.
  JI ten,kaip -PRINCESE…ji -zino,kad ja visi myli ir ji zino,kad ten gyventi -LAIME ir SAUGU!
  Jai bus suteiktas geras isislvinimas…ji turi -DIDELE ATEITY….SIOJE SEIMOJE!
  Juk jai tereikia tiek mazai-TIKROS TIESOS !!!!!!
  O ..ka gali duoti jos isgimdytoja,…apsoliuciai -nieko,,,tik suluosins mergaites gyvenima.
  TEISESAUGA -TEISETVARKA-ATSIBUSKITE…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Mano manymu,tas BABA yra AIDAS, kur niekada neieskomas,nors didziausias nusikaltelis.,jo zodziai tik vimdo..

  O gal BABA , pasamdytas,nes tokiu zodziu reikia dar i ” zodyna “‘paieskoti.
  Jis issivaizduoja,kad laaaaaaabai jau PROTINGAS,atvirksciai ANTZMOGI, esi paskutinis nevykelis, meslu ,meslas kur jauti parases setonu -zodzius ir jau pasitenkini…nebereikia ir mazu mergaiciu…na iskrypelis.
  uzuojauta siuncia babai -pedofilai……………..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. vilkui į dantis avelę. trūksta žodžių. kėdainių respublikos imperatoriaus sprendimas aiškus. Ar galima labiau pasityčioti. gražuolės motinėlės Stankūnaitės kalėdinės dovanėlės mergaitei.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ..mano nuomone scenarijus toks:1. sugrazins mergaite mamai,2.vaistu ar hipnozes pagalba pavers vaika psihiniu ligoniu.3.Itikins pasakyti,kad viskas buvo isgalvota ir jai viska liepta meluoti.4.panaikins kaltinimus Usui .5.Stanke islips sausa is balos.6.o paskui netiketai pradinds,ar pasidarys gala….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • dar yra trečia liūdininkė,truputį daugiau nukentėjus už Deimante…o kadangi ,Laima liežuvio nelaiko netikiu,kad nepapasakojo tėvams,dėl viso pikto ,jei jei grėstų pavojus?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Nežinau kaip Jums, bet man tas Kedytės atsižegnojimo nuo motinos gromatos braižas labai panašus į senosios Kedienės, kuri vietoj parašų kryžiukus dėlioja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • pirmasis vaikas (dukra) dazniausiai buna atsigimusi i teti, tiek isvaizda, tiek charakteriu. Panasu, jog ir Kedyte panasesne yra i Kedziu gimine, nei i Stankunu.

   Asmeniskai manau, jog Baba nepamatuotai nuvertini mergaites, kuriai jau uz menesio sueis 8-eri, sugebejimus, tikrai be reikalo. Dabartiniai vaikai su kompais tokiu triuku pavaro, kad tik ziopcioti belieka is nuostabos
   :)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. mergaites “norai”:
  is Venckienes skundo:
  “….Panaikinti Kėdainių rajono apylinkės teismo 2011 m. gruodžio 16 d. sprendimą ir priimti naują sprendimą: ieškovės L.Stankūnaitės ieškinį atmesti, mano priešieškinį patenkinti visiškai. Neterminuotai apriboti Laimutės Stankūnaitės motinos valdžią dukros Deimantės Kedytės, gim. , atžvilgiu…..”

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Visa aukščiausioji valdžia nusiplovė rankas. Nors ir labai dviprasmiškai, bet leido suprasti, kad teismo sprendimą vykdykit, bet vaiko motinai negrąžinkit. Nieko kito iš tos valdžios ir nereikėjo tikėtis. Kaltas liko „streločnik“ Vitalijus Kondratjevas, ant kurio dabar visi dantis pakabinę. Mėtė mėtė, kaip karštą bulvę vieni kitiems tą venckienės šimtatomę fantastinę „pedofiliją“, kol įkišo Kėdainiams. Vieni kažką nutaria, kiti atšaukia. Pora metų toks nemokamas cirko klounų spektaklis dėl vieno vaiko likimo anei per milimetrą nepasistūmėjo pirmyn. Kas tik prie tos „pedofilijos“ bent kiek prisiliečia ir ką nors bando daryti ne taip, kaip to norėtųsi N.Venckienei, kaipmat būna sudirbtas „v chvost i grivų“. Vargu, bau, ar iš vis ateityje kas besiims tą bylą spręsti, kai pati prezidentė su seimo vade ir premjeru piestu prieš tai stojasi. Reikėjo tam Kondratjevui sprendime parašyti, jog neturime jokių konkrečių įrodymų, kad Laima Stankūnaitė būtų padariusi kokį nusikaltimą, bet jei teisėja Venckienė taip labai nori, tegu tą Deimantę Kedytę amžinai pasilieka savo privačioje nuosavybėje, nes kaip rašo pati septynmetė ji labai labai nori amžinai gyventi pas Neringą, nes ji (lyg būtų jau apgynusi kokį mokslinį darbą), jo traktate įrodė, kad vaikai išvis (netgi visi?!?!?!) nemeluoja. Tai, jei globėja sako, kad „pedofilija“ buvo, reiškia – buvo. Taškas. Jei su aukštuoju geriau tas visas pedofilijas žinoti. Visą tai įvertinęs Kondratjevas iš pačių blogiausių blogiečių kaip mat būtų tapęs pačiu geriausiu iš visų geriausių geriečių. Net songailas su kupčinskais bei stomomis būtų patvorin nustūmęs. O dabar? O dabar garantuotai žmogus darbą praras. Jei, žinoma, Venckienė to panorės. Belieka tik prisiminti ne taip jau ir tolimus laikus ir pasikabinti gerai matomoje vietoje dydelį (ne, žinoma, kad gal dar ne sysalą) plakatą: „Tegyvuoja demokratinė teisinės anarchijos garliavinė venckieninė Lietuvos respublika – dabar ir visados ir per amžių amžius“. Galima dar pridėti ir „Amen“! Kodėl? Todėl, kad čia jokia pabaiga net nesišviečia. Susimovė su ligom, vėmimais bei hipnozėmis, sugalvojo priversti mergaitę rašyti motinos atsisakymo raštą. Su tuo raštu jau taip pat akivaizdžiai susimovė, nes sufleris už vaiko nugaros plika akimi matosi. Sugalvos vėl ką nors. Ne pirmas kartas. Ir ne paskutinis. Savo vaiko Neringa tikrai taip nekankintų ir iš jo taip viešai nesityčiotų. O čia gi ne jos, – čia gi tos kalės, tai kodėl iš jo nesityčioti? Kaip kitaip tą vaiko motiną įskaudinsi? Ir auga mergaitė auklėjama pagal nutrijų augintojų genties mentalitetinį lygį (jei nori, kad tau sysalą burnon kištų, tai pats pas tą Stankūnaitę ir važiuok!). Tai labai gerai ir ryškiai apibudina už septinmečio vaiko nugaros visąlaik stovintį „suflerį“. Gaila, bet tokia, deja, Kedžių dvaro ponių moralinė dvasia… Bet… Bet valdžios ponams ir ponioms į tai nusišikt. Ne jų gi vaiką dvasiškai ir psichiškai žaloja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ai Baba.Galėjo ir Kondratjevas žmogum likti,jei…tokiu būtų kada buvęs.Pasirinkimą visi mes turim.Net kai tave lageryje gaidžiu laikė ir tai pasirinkimą turėjai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • gaila jūs jau amžiuje,ir su vaikais nebendravote ,arba Jų neturite,nes kitaip nepaaiškinu ,,Jūsų samdomo komentatoriaus vaidmenyje-Jūs talentingas ,ir ne ten savo talentą nukreipiat0- O MAŽOJI,KEDYTĖ,KODĖL IŠ SAVO NUOSAVŲ NAMŲ TURI KELTIS-TEN JOS NAMAI,IR TOKIE NAMAI KURIŲ GALĖTŲ PAVYDĖTŲ DAUGUMA LIETUVOS VAIKŲ….

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • sako, kad dauguma vaiku dabar nori kambariu su lipdukais stop pedofilijai. dar sako,kad galiami lipdukai bus su dviem foto. su “kovotoju”kedziu ir itariamu pedofilu- skucu.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Ar jau taip greitai pamiršote, kad ją iš tų jos namų prieš penkis metus kaip šunį pro duris gatvėn, netgi su močiutės palaiminimu, tas pats jos tėvelis su dabar labai mylinčia sesyte išspyrė.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Mes nieko nepamiršom,bet tu niekše,gal ir pamiršai,kaip prasitarei,kad esi Sakalas.Suprantama,net jauna Stankė neatsimetna,ką vakar melavo.P.s.Vardu nevadinsiu.Mano draudas buvo Aloyzas.Geras žmogus nuo Dzūkijos.Tai liežuvis neapsiverčia,kaip sako.

     Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Ar tik ne Muntianas ir buvo Kedainiu meru, veliau jis kaip Seimo pirmininkas visuomeniniu patareju vaiku ir jaunimo klausimais pasirinko A.Usa. Galbut ‘valstybininku” uzsakymu, saugumui padedant jis kartu su Usu bande suskaldyti kito iskilaus kedainiskio Uspaskicho darbo partija. Kai lietuviai issivazineja po airijas, londonus ir vilnius, Lietuvos viduryje valdzia pereme muntenai, kondratjevai ir uspaskichai. Dabar Muntianas liberalas ir vel taikosi i Seima…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. kas zinote, kas gi atsitiko didziajai zurnalistei Astai Kuznecovaitei? Taip aistringai Kaunadienyje kasdien pagamindavo po straipsniuka Kedzio tema, ir se tau – prapuole lyg i vandeni…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • gal kazka svarbesnio raso? juk i patvori is vilniaus neprivazinesi. beje neperseniausiai skaiciau jos straipsni, kad aaplinkiniai suabejojo Venckienes psichika. cia pries kelias dienas buvo,

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ir labos nakties buvai visiems palinkejusi, bet vistiek dezuruoji. Nemiga ar Babos lauki, kad pacia pakeistu?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • labos nakties palinkejau einantiems miegot. tamsta i ta sarasa, kaip matau, nepapuo;ei…. nu ir pabuk kulturinga…

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Oi nežinau.Gal Buratinui kas pasiūlė rinktis-arba Kuzia,arba bankas.

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • maciau kupreviciaus FB krykstauja visi su dalia ,kaip jau greitai visi suzinos “tiesa”,ir kuprevicius visiems paklydusiems (neva suklaidintiems klastingosios Neringos )po to zadejo atleisti

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • jis jau cia zada n menesiu, berods kai tik is patvorio ismestas buvo. tokie “praregejusieji” niekam nekelia psitikejimo.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • kas sekantis? as tai zinai , nei kokia tai teisinike, nei etnokosmologe ar kazkokia tai filosofe- eiline ciekava boba as – zinai, pletkai man kaip oras – sakyk greiciau.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. labos nakties visi “kavuotojai”. dziugu girdet, kad jum naujieji prasidejo puikiai, kaip patys teigiat :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Kodėl pritariu PEDOFILŲ klanui susidoroti su mergaite ir Venckais bei PATVORINIAIS KEDOFILAIS
  By kantas

  Kodėl pritariu PEDOFILŲ klanui susidoroti su mergaite ir Venckais bei PATVORINIAIS KEDOFILAIS

  Geriau pralaimėti mūšį ir paaukoti vaikus bei jų tėvus, norint nugalėti karą prieš žydų įtaką esančią Lietuvoje. Geriau atiduoti PEDOFILŲ klanui nužudyti mergaitę, susidoroti su Venckais, leisti nužudyti L.Stankūnaitę kartu su A.Ūsu, esančiu Brazilijoje.

  Nes, PATVORINIŲ LAIKRAŠTIS „Karštas komentaras“ – yra žydų įrankis griaunant visos visuomenės moralę, pasinaudojant šia istorija.

  30.12.2011 dieną žydas Landsbergis reiškiasi „Karštas Komentaras“ ir visa patvorinių dalbajuobų grupė pradeda garbinti žydą kaip jų gelbėtoją. Žydas Landsbergis imituoja palaikymą mergaitės nelaimėje ir gauna pasitikėjimą DAUNŲ IŠ GARLIAVOS. Tačiau..

  31.12.2011 – Vakaras. Dalbajuobiniai patvoriniai kedofilai , prieš tai pasimeldę, sutinka Naujuosius Metus apsimyžę savo lovose, bet laiku pasimeldę Dievuliui.

  01.01.2012 – Žydo parankinė I.Degutienė (žinoma kaip SUKA, pardavusi sielą žydams) skelbia, jog mergaitę būtina atiduoti pagal Teismo sprendimą, o tai reiškia, jog mergaitę būtina nužudyti.
  Šita operacija: žydo interviu Dapkui – Degutienės pranešimas yra sąmoningai suplanuoti veiksmai, kurie nukreipti destabilizuoti PATVORINIUS ir likusią visuomenę, siekiant visiško bendruomeninio nuopolio. PATVORINĖ KEDOFILINĖS SUKOS šiame veiksme veikia kaip katalizatorius, kuris vadovaujasi emocijomis.

  Todėl, vertinant, jog PATVORINIA KEDOFILAI savo egzistavimu kelia pavojų visai bendruomenei, jie turi būti NAIKINAMI kartu su D.Kedžio dukrele. Šios mažos aukos yra reikalingos, nes jie nesivadovauja analize, nesiruošia evoliucionuoti ir laikytis proto sprendimo.

  Dėl šitų patvorinių nuokrušų, kuriuos ir taip išnaudoja religinis fanatikas Varkala, gali žlugti ir Rusijos Federacijos šiokia tokia ašis Lietuvoje, susidedanti iš buvusių KGB , GRU darbuotojų. Nes patvoriniai gandonai pradeda laižyti subines žydiškoms atmatoms, o toks procesas gali persikelti ir ant kitų gyventojų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kaip taisykle, arsiausi antisemitai patys turi zydisko kraujo Semitai ir antisemitai, tai broliai dvyniai issaukiantys vienas kita. Beje, “Kantas” tik apsisaukelis bijantis isileisti minciu galinciu sugriauti jo skleidziama pasaka, kai kur gal ir paremta tiesos teiginiais.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • beje, buves karstas venckienes palaikytojas anksciau. niekas negarantuotas, kad ir kiti “gerbejai”taip nepasireiks.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. komentaras
  p. Milius nepaminėjo ir ketvirtos priežasties… „pakabintų“ teisėjų daugiausia nuleista taip pat į Kėdainius… Ten procesą VSD kontroliuoja ir modeliuoja laisviausiai… Aukščiausiojo Teismo išplėstinės sesijos (ar kaip ji ten vadinasi) nepavyko sukontroliuoti… Tad dabar ir beliko vienintelė viltis – viską nukreipinėti pakabintiems teisėjams… Tie ir toliau priėminės sveiku protu nesuvokiamus sprendimus… Štai čia ir nesuprantama, kodėl Kėdainių teisėjams ir Generalinei prokuratūrai neegzistuoja Civilinio kodekso sąvoka „protingumo principas“… Ir apie kitus du principus – sąžiningumo ir teisingumo -, kai kalbama apie Kėdainių Teismą, apskritai negalima kalbėti…

  Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/apeliacinis-teismas-skundas-del-antstoles-keliauja-butent-i-kedainius-net-jei-tai-nepatinka-neringai-venckienei-56-188014#ixzz1iLJ0U4kd

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. rezisura baigesi , manau. arteja finalas. visi aktoriai/aktores bei rezisieriai labai zemai nuslilenks…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Na tu ir vargse,man taves gaila.Matyt daug prisidirbus(es) esi,kad sitai atidirbinet reikia.Bet kazkas virsuje ten viska mato ir atseikes uz tavo situs darbus buk tikra ir paskui nesistebek is kur nelaimes kyla…

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • kol kas nelaime po nelaimes kyla Veckienei. Nedrisciau gincytis , kad ja kazkas baudzia is auksciau “nei zeme”..

    Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (4)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (1)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (2)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...