Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 14 Antradienis
 

N.Venckienės skundą dėl antstolės nušalinimo nagrinės „Kėdainių respublikos“ teismas

2012-01-02 16:29 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (407)

KK nuotr.

Šiandien Lietuvos Apeliacinis teismas paskelbė, jog D.Kedžio dukrelės globėjos Neringos Venckienės skundą dėl antstolės Sonatos Vaicekauskienės nušalinimo nagrinės Kėdainių rajono apylinkės teismas.

Tai yra tas pats teismas, kurio pirmininkas V.Kondratjevas prieš kelias savaites nusprendė, kad mergaitė, nepaisant jos noro gyventi su globėja, turi būti skubiai paimta iš Venckienės namų ir gyventi su L.Stankūnaite, nepaisant to, kad pedofilijos byla, kurioje pedofilija kaltinamas Andrius Ūsas buvo L.Stankūnaitės draugas, dar tik bus pradėta nagrinėti Vilniaus 2-ame apylinkės teisme.

Kaip sakė Europos Parlamento narys profesorius Vytautas Landsbergis, yra Lietuvos Respublika ir yra „Kėdainių respublika“. Ir šios „Kėdainių respublikos“ teismo pirmininkas V.Kondratjevas, kaip rašė spauda, jau laukia N.Venckienės skundo, kuris bus nagrinėjamas rašytinio proceso tvarka ir bus išnagrinėtas „skubos tvarka“.

„Karštas komentaras“ primena, kad profesorius Vytautas Lansbergis Lietuvos radijo laidoje „Akiračiai“ 2011 metų gruodžio 30 d. pareiškė tokią nuomonę apie „Kėdainių respublikos“ teismą ir jo pirmininką V.Kondratjevą:

„Aš nemėgstu sąvokų mistifikacijos. Kai sakoma „teismas“, tarsi kažkas labai aukšta ir neklaidinga. Kai iš tikrųjų labai konkrečiai labai konkreti situacija, labai konkretus teisėjas. Aš iš arti esu matęs situacijose konkrečių teisėjų, kurie iš arti atrodė labai prastai. Ir kad man pasakytų: „Ne, čia šventas teismas, tu negali nei kritikuoti, nei abejoti“, čia yra nerimta. Čia yra miglų pūtimas.

Tai dabar, kai kažkoks straipsnis sako, kad teismas privalo išklausyti vaiką, tai pirmiausia čia teismas yra teisėjas Kondratjevas. Pasakyta: jis privalo išklausyti vaiką. Ar jis išklausė? Man atrodo, kad ne – jis atsisakė. Arba neleido, kad vaikas būtų išklausytas.

Čia kas žino detaliau padėtį, tai gali ir kvalifikuoti teisėjo nuostatas, ir teisėjo laikyseną.

Yra taip pat išlyga – išklausyti vaiką, sugebantį išreikšti mintis ir išsiaiškinti vaiko norus. Tai štai, teisėjas privalo – ne tai, kad galėtų, bet privalo išsiaiškinti vaiko norus. <…>

Lietuvoje turėtų būti suprantama, kad yra Lietuvos Respublika ir yra „Kėdainių respublika“. Ir nuo gana seno laiko. Kurioje yra atskira valdžia, atskiras teismas, pavaldus vietiniam viršininkui, ir prokurorai, ir spauda, ir kas tiktai nori.<…>

Aš nežinau, ar šitoj mergaitės byloje Kėdainių bosas kaip nors tiesiogiai dalyvauja, galbūt netiesiogiai.

Čia kas nors galbūt aiškinsis vėliau, kodėl buvo taip viskas daroma ir kodėl reikėjo spręsti Kėdainių teisme, ir kodėl šitas teisėjas, ką tas teisėjas ir kaip yra sprendęs anksčiau. Darosi žmonės ir pavaldūs, ir manipuliuojami, ir panašiai.“

Tuo tarpu Lietuvos Apeliacinis Teismas mano, kad būtent V.Kondratjevo vadovaujamas teismas “geriausiai žino mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo bylą”, ir dėl to būtent šis teismas turi nagrinėti N.Venckienės prašymą nušalinti antstolę S.Vaicekauskienę dėl šališko V.Kondratjevo nutarties vykdymo.

Ar V.Kondratjevo teismas gali nagrinėti Venckienės skundą, kuris susijęs su paties V.Kondratjevo nutarties vykdymu?

Pagal tai, kad spaudoje jau buvo pareikšta, jog “Kėdainių teismas laukia skundo”,  o ne nusišalina nuo N.Venckienės skundo nagrinėjimo,  turbūt iš anksto galima prognozuoti, kad V.Kondratjevo teisėjas nenušalins antstolės, nes V.Kondratjevo pavaldiniai turėtų būti suinteresuoti, kad jų šefo nutartis, nors ir prieštaraujanti mergaitės interesams, būtų kuo skubiau, nors ir prievarta, vykdoma.

Komentarai

 

 

 
 1. Kodėl tam pačiam Kėdainių teismui? Kodėl ne Prienų ar Jonavos? Manau, pedofilų šaika yra galinga, bet ne visagalė. Kituose teismuos jai gali atsakyti – eikit by bin. Tai ir eksploatuoja pedai Panevėžį ir Kėdainius, galimai nupirktus ar kompromatu pridusintus. Kaip pasiekti viso Kėdainių teismo nušalinimo, štai klausimas! Bent bandyti tai daryti privalo Kedžiai, motyvuotai apskundę apeliacinio sprendimą. O gal jis neskundžiamas? Nemanau, kad V.Uspaskich daro įtaką Kėdainių teismo pedofiltrėgeriškiems sprendimams. Kita vertus,j ei išdrįso “pirma tėvo į peklą” lįsti su naujametiniu sveikinimu tautai, tai galėtų išdrįsti viešai pareikšti savo požiūrį pedobylos atžvilgiu. Kas galėtų pasiųsti pas jį delegaciją su prašymu padėti Mergaitei? Jis juk, be kita ko, dar ir europarlamentaras…Patriarchas Tetušis, šlovė ir garbė Jam, labai reabilitavosi Tautos akyse, kai stojo Mergaitės pusėn…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Jei TIESOS žmonės stovės tvirtai,pedofilams galas.Jie tik identifikuosis supdami laivą stipriau,kol galų gale nuskęs patys kartu su laivu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. man atrodo kad ir teismams taikoma privaciu interesu konfliktas, tokiu atveju Kondratjevas privalo nusisalinti nuo sios bylos, arba bus nusalintas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Per TV3 tik ka savo trigrasi ikiso apgailetinas simasiukas-klapciukas.Planas jau sudarytasPlanas, jauciu, kaip nusipezejimas adekvatus.Ir smagu ir grauduNenustebsiu, jei p.Neringa bus ipareigota nugabenti mergaite i menuli.Uz atsisakyma meluoti mazametei grasinama po 1000 lt bauda uz kiekviena diena.Vargse mergaite-uz kondraskos sprendimo nevykdyma i metus tures sumoketi i lietuvos biudzeta 365 dienu po 1000 lygu 365000lt dar po desimties metu- 3650000lt.Pamastyk, Deimantele.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • absurdui ribu nera… jei uz nenorejima gyventi su isgimdytoja mergaitei reikes sumoketi po 1,000.00 litu uz diena kaip bauda valstybei tai cia visai idomiai gaunasi nes pagal valdzioj sedincius mergaite priklauso motinai ir yra nepilnamete tai bauda pagal viska tures sumoketi stankunaite. Taigi pensininkai laikykites, dabar jau uz jusu pinigu yra islaikoma ir puosiama si turtingu vyru sugulove tai dar reikes ir baudas is tu paciu padengti… o ka, anot teisetvarkininku pensininkai turtingi…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Na, Lietuvos žmonės palaiko tiesą, ir šitas melas nenugalės, mergaitė nori gyventi su Neringa ir teismai ir visokios vaiko teisės turi gerbti mergaitės norą

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Ta organizacija visur. Gatvėje, parduotuvėje, aikštėje, troleibuse, …, visur kur gyvena žmonės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Neringai reikia galvoti ka toliau daryti, nes tiesos nebus,Kondratjevas ar ne, bet nuspres viska pries tave Neringa, mes suprantame,stiprybes Jums ir Jusu giminei nelygioj kovoj.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. dabar kažkaip pradedu delioti visą situaciją ir po truputi žiūrit į šią situacija, man susidrė vaizdelis nekoks. Jau supratote, kad ein kalba apie mūsų didžiąji Viktorą. Jisai jau ir per naujus metus per televiziją sveiknina žmones kaip prezidentas. Tuo labiau, kad jo partijoje yra Paulauskas, lygtai ir Kliunka, tik nežinau kokiai partijai dabar priklauso Sadeckas. Reiškia visas pedofilijos skandalas bus gesinamas per Kėdainius, o paskui įjos mūsų Viktorėlis kartu su Paulausku gelbėti mūsų išprievartautos Lietuvėlės. Tikrai vaizdelis nikoks.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Visur jau raso,kad mergaite isves.Bet L.S.tur but, neatiduos,gal bus ivaikinta uzsieny.Jei ir mergaite bus su L.S. bus didele trintis,todel viena is ju gali neatlaikyti .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kaip gali ivaikint uzsienyje, jei mergaite turi artimu giminaiciu ir jie jos neatsisako.

   Garantuoju, Neringa ieskos tos mergaites.
   pedofiliniams neisdegs, kaip kad isdege su Naruseviciute

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Ne vien Neringa, visi kas gali jos ieškos, jeigu pavyks maitvanagiams ją išplėšti iš normalių namų ir kažkur pradanginti. Neišdegs kgbėšnikams. Dabar kiti laikai, pasiekiami visi žemės kampeliai.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • jus pats suprantat, kad suradus naruseviciute, labai daug kas paaisketu. Bet tiekas jos neiesko nei “mes”, nei “jie”
     Kedytes, manau ieskotu pati Neringa.
     O tie “mes” kaip bebutu gaila, drasus tik komentaruose.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Mat, Kedžio dukrelė visai kas kita. Labai daug dėl jos iečių sulaužyta. Ji tapo Lietuvos simboliu, laisvos Lietuvos. Tai ji atskleidė baisų pedofilų klaną ir žmonės neleis jos nuskriausti. Be to, laimi pedofilai, pralaimi visa Lietuva.

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • bet gi matai – niekaip pedofilai nesumaste, kur stanke galetu mergaite auginti. Tai sumaste, kad ivaikins:))))

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. ŽMONĖS,ar Jūs jau žinote ką atsakysite ,kai DIEVAS kažkada Jūsų paklaus:”Ką veikėte tada,kai Garliavoje buvo bandoma pagrobti nekaltą mergaitę?”

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kaip tai nekaltą? Taigi sakė, kad sysalus į visas skylutes kaišiojo…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Turbut tik Lietuvoje savas teismas sau priima nuosprendi,cia jau ir taip aisku koks tas nutarimas bus!Neringa turi jau ziureti i prieki ka darys su atmestu nuosprenziu.Stiprybes Venskams!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Venckiene nuo pat pradziu turejo zet i prieki kuo daugiau ejimu, nes VIP pedofilai todel tokie ir yra, kad gudrus, daznai gerai issilavine, uzima aukstus postus, turi daug pinigu ir pakabintu ju nurodymu vykdytoju betkokia kaina!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Nauji prasidejo gerai 😀 tuoj visi iskrypeliai bus istemti i dienos sviesa 😉 gaila Lietuvos prestizas Pasaulyje nukris,bet atsigausim !!! nuo tokio smugio !!! svarbu,kad Vaikai Musu nebebutu kankinami pedofilu ! Uz tai ir kvieciu visus kovot!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • as ir pries pedofilija ir pedofilus. kur prisijungt ? kur ta jusu organizacija? kokiu konkreciu veiksmu imates? ar steigiate kazkoki fonda pedofilu aukoms pagelbeti? ar padedate integruotis pedofilu aukoms i visuomenini gyvenima?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • nusisneki bolonke 😀 kokia integracija???
     pedofila tik kastruot!!!
     pagavus be teismo!!!
     nes teisesauga ne veiksni !!!

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • tai visas nuo pedofilu nukentejusias aukas jusu “expertizei” atiduot???? ne … nebeturiu ka pasakyt..

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • viskas lenda i dienos sviesa – net gera ir grazu ziureti.
   Pedofilai norim dar nauju veideliu, dar ir dar ir dar – bukit geri nesustokit.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. “Kėdainių faktinis valdovas “dabar tampomas už virvučių mūsų prokurorų – juk reikia jo bylą “nutempt” iki senaties.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Toks vaizdas,kad kazkam Lietuvoje reikalingi neramumai ir chaosas.Na isspreskit po perkunais jus ta byla,o tada bus aisku galima ar ne mergaite atiduoti.
  Kas cia Lietuvoje darosi,tai baisu,vyrai bekiausiai,moterys bepapes…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Ar turi smegenu,- pirmas klausimas.? Antras ,- ar suvoki savo palyginima su Bruzaite? Daugiau nera klausimu ir nereikalauju atsakymo!…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • nesupratau. a tai koks skirtumas tarp bruzaites ir stankes? gal zinai kur augins stanke mergaite? gal upelyje?
   gal zinai, kur antroji mergaite, kuria grazino tevui?
   man rupi?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Panašu, kad čia susirenka beširdžiai asmenys, kurie padeda atskirti mergaitę nuo mamos. Čia jūsų klubas, bet gerai, kad jūsų nėra daug

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • pasikartosiu –
   kurioje vietoje “mama” ruosiasi auginti vaika?
   uso isnuomotame bute?

   sitoks klausimas domina visus normalius zmones,
   isskyrus tave ir tavo sebrus.

   kur vaika grazinti?
   pas kauketus banditu pavidalo tipus?

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Musu labai daug! mums visiems rupi mergaites gerove. buk kantrus (i) ir pamatysi kiek musu yra!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. kuo remesi teismas ,del vaiko grazinimo motinai LStankunaitei.Dabar perskaiciau ekspertai .eu ir isklausiau ,kad teismas neatsizvelge ir i vaiku teisiu apsaugos kontrolieriu nuomone. Kauno miesto vaiku skyriaus vedeja Birute Daugeliene Po truputi yla lenda is maiso Kaip diena ,taip naujiena. Lauksime rytojaus ,-gal isgirsime ,kad kas nors dar nepritare….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Prezidentė D.Grybauskaitė apie pedofiliją kalba paukščių kalba
  “Mergaitės interesų apsauga turi būti garantuota ir vykdant teismo sprendimą. Svarbiau už viską yra mergaitės interesai”, – sakė prezidentė D.Grybauskaitė, pagaliau išdrįsusi pakomentuoti ir tai, kas yra didžiausias visuomenės galvos skausmas visuomenei. Tačiau iš šio D.Grybauskaitės pasakymo taip ir liko neaišku, ar Prezidentė nori, kad mergaitė būtų gražinta motinai, ar ne. Bent jau aš supratau, kad Prezidentė nurodė, kad turi būti vykdomas teisėjo Kondratjevo sprendimas perduoti auką motinai. .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Aš manau, kad ši prezidentės “kalba – mįslė” tereiškia, kad prezintelė pasilieka sau teisę kaip tinkama vertinti mergaitės grąžinimo pasekmes kokios jos bebūtų. Ta prasme, kad galėtų pasakyti “aš sakiau”. Daugiau nieko.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Manau atsiras žmogus kuris parašys knygą api tą maqžą vaiką ir jos problemas -manau būtų sensacinė ir greit įšperkamą. Gaila kad ne mokų rašynėtiiiiiiiiiiiiiiiii

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. SVARŠČIKO partija surenka visus politinius lavonus,kritusius pedofilijos byloje.
  Gal jie NEKROFILAI?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Laida “Paskutinė instancija” parodė siužetą ir apie Pikeliškių vaikų namus, kurių steigėja – to jau minėto A.Sakalo ilgametė patarėja Ona Kuprienė. Šalia vaikų namų ji buvo įsteigusi ir svečių namus aukštiems pareigūnams aptarnauti. Kas siejo našlaičius ir pasisvečiuoti atvykusius teisėjus ir prokurorus? “Nieko apie tai nežinau ir žinoti nenoriu”, – laidai sakė A.Sakalas. Kartu su jau minėtais O. Kupriene, R.Jancevičumi ir Vaikų teisių apsaugos tarnybos vadove R.Šalaševičiūte, neperrinktas į Europos Parlamentą A.Sakalas pernai įsteigė Nacionalinį žmogaus teisių gynimo centrą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • E.Cekanavicius ne tik kartu partija ikure, taip pat ikure netai zmogaus teisiu gynimo lyga ar kaip ji ten, vnz kur gina visokius gejus, lezbijietes ir pedofilus.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Three Lithuania’s traitors and KGB/FSB agents among prosecutors seek revenge on human rights activist who exposed them

  According to Kavkaz Center sources in Lithuania, a renowned Lithuanian scientist and human rights activist Dr. Letas Palmaitis was summoned on December 19 to District Prosecutor’s Office in Kaunas and received an indictment act under part 2 of Art. 154 and under Art. 290 of Lithuanian Criminal Code on “libeling in printing and insulting public servants” for expositing as Lithuania’s traitors and hardened KGB-FSB agents the following 3 prosecutors from the Prosecutor General’s Office in Vilnius:

  1. Algimantas Kliunka (see photo) 2. Justas Laucius (see photo) 3. Mindaugas Duda (see photo)

  The accuser of Dr. Letas Palmaitis is public prosecutor Arvydas Meilutis (no photo available at the moment) who is also suspected of being a country’s traitor and KGB-FSB agent. He proclaimed as “victims” Mindaugas Duda and Justas Laucius, as a witness – Algimantas Kliunka. Sources point out that the total maximum prison term for the human rights activist under both articles makes 4 years.

  The work of the above-mentioned renegade prosecutors for the Russian terrorist group of the KGB-FSB is confirmed by the testimony of Lithuanian Muslim girl Egle Kusaite, falsely accused by the prosecutors of being a “Muslim terrorist” because she embraced Islam.

  Dr. Palmaitis was told by Meilutis that “since he refused to sign the minutes of the interrogation, in which all possible circumstances were clarified, the case could not be completed without a trial, to be set by the Kaunas Court of Appeal on residence within 20 days after the receipt of the indictment act. At the same time, it remains unclear how Kliunka suddenly appeared in the status of a witness, while by the logic of the charges he was to appear as a victim because Dr. Letas Palmaitis made no difference between him and the other criminal prosecutor, Duda, in his statement. The sources report that Kliunka most likely does not recognize himself as a victim because he considers himself to be a traitor and criminal, despite the fact that he does not see his colleagues as criminals and traitors. Therefore, he must openly testify at the trial that Justas Laucius and Mindaugas Duda are his criminal accomplices, the Kavkaz Center sources report from Lithuania.

  No Lithuanian paper published news about the unmasking of 3 Lithuanian prosecutors – Algimantas Kliunka, Justas Laucius and Mindaugas Duda – as country’s traitors and agents of the Russian terrorist and spy group of the KGB-FSB and their persecution of Dr. Letas Palmaitis for exposing them.

  It is worth mentioning that the Democracy Index 2011 which was released on Tuesday by the Economist Intelligence Unit (EIU) put Lithuania on a low 41th place because of total infiltration of country’s government agencies, including the Prosecutor’s General Office, by the agents of the Russian terrorist group of the KGB-FSB.

  Department of Monitoring Kavkaz Center

  Publication time: 20 December 2011, 10:57
  Permanent address at KAVKAZCENTER.COM: kavkazcenter.com
  © Copyright 2001-2011 KavkazCenter.com

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Pradedu manyti,kad Kedainiu teismas yra nuosavas arba privatus Kondratjevo teismas?Kodel ,byla kurios sprendimu Lietuva jau karta buvo pasiurpusi,aukstesnis teismas pripazino nevykusiu Kondratjevo paskelbtu verdiktu valstybes vardu,vel ir vel skiriama spresti tam paciam teismui ir tam paciam teisejui? Juk tai rezonansine byla ,tiksliau visos Lietuvos byla? Kas itakoja siam juodam teisingumui?Teisinej valstybej tai neturetu vykti,juolab pastoviai kartotis.O gal tai privatus ar nuosavas teisejas kokiam VSD ar gen prokuraturos prokurorui? Kodel bet kuria kaina vaiko likima turi spresti Kondratjevas?Ar tarp Lietuvos teiseju nebera nei vieno teisejo,kuris pavyzdingai augintu savo vaikus,kuris rodo pagarba savo seimos antrai pusei,yra garbingas,saziningas,didziausias pavyzdyd ir autoritetas savo seimoj,savo anukams,savo kaimynams?Nejau tokioj rezonansinej byloj ,per visa Lietuva nebeisgalima rasti tokio teisejo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • Marijampolėj irgi yra teismas ir netoli Kauno, o nuo Garliavos dar arčiau. Bet gal ten dirba sąžiningi teisėjai, “nesavi” jiems, mažiau prisdirbę ir gal net “nepakabinti”. O persiųsti nagrinėti į Kėdainius, tai atrodo ir juokinga ir sukelia tam tikrų minčių.

    Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...