Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 9 Ketvirtadienis
 

N.Venckienės skundą dėl antstolės nušalinimo nagrinės „Kėdainių respublikos“ teismas

2012-01-02 16:29 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (407)

KK nuotr.

Šiandien Lietuvos Apeliacinis teismas paskelbė, jog D.Kedžio dukrelės globėjos Neringos Venckienės skundą dėl antstolės Sonatos Vaicekauskienės nušalinimo nagrinės Kėdainių rajono apylinkės teismas.

Tai yra tas pats teismas, kurio pirmininkas V.Kondratjevas prieš kelias savaites nusprendė, kad mergaitė, nepaisant jos noro gyventi su globėja, turi būti skubiai paimta iš Venckienės namų ir gyventi su L.Stankūnaite, nepaisant to, kad pedofilijos byla, kurioje pedofilija kaltinamas Andrius Ūsas buvo L.Stankūnaitės draugas, dar tik bus pradėta nagrinėti Vilniaus 2-ame apylinkės teisme.

Kaip sakė Europos Parlamento narys profesorius Vytautas Landsbergis, yra Lietuvos Respublika ir yra „Kėdainių respublika“. Ir šios „Kėdainių respublikos“ teismo pirmininkas V.Kondratjevas, kaip rašė spauda, jau laukia N.Venckienės skundo, kuris bus nagrinėjamas rašytinio proceso tvarka ir bus išnagrinėtas „skubos tvarka“.

„Karštas komentaras“ primena, kad profesorius Vytautas Lansbergis Lietuvos radijo laidoje „Akiračiai“ 2011 metų gruodžio 30 d. pareiškė tokią nuomonę apie „Kėdainių respublikos“ teismą ir jo pirmininką V.Kondratjevą:

„Aš nemėgstu sąvokų mistifikacijos. Kai sakoma „teismas“, tarsi kažkas labai aukšta ir neklaidinga. Kai iš tikrųjų labai konkrečiai labai konkreti situacija, labai konkretus teisėjas. Aš iš arti esu matęs situacijose konkrečių teisėjų, kurie iš arti atrodė labai prastai. Ir kad man pasakytų: „Ne, čia šventas teismas, tu negali nei kritikuoti, nei abejoti“, čia yra nerimta. Čia yra miglų pūtimas.

Tai dabar, kai kažkoks straipsnis sako, kad teismas privalo išklausyti vaiką, tai pirmiausia čia teismas yra teisėjas Kondratjevas. Pasakyta: jis privalo išklausyti vaiką. Ar jis išklausė? Man atrodo, kad ne – jis atsisakė. Arba neleido, kad vaikas būtų išklausytas.

Čia kas žino detaliau padėtį, tai gali ir kvalifikuoti teisėjo nuostatas, ir teisėjo laikyseną.

Yra taip pat išlyga – išklausyti vaiką, sugebantį išreikšti mintis ir išsiaiškinti vaiko norus. Tai štai, teisėjas privalo – ne tai, kad galėtų, bet privalo išsiaiškinti vaiko norus. <…>

Lietuvoje turėtų būti suprantama, kad yra Lietuvos Respublika ir yra „Kėdainių respublika“. Ir nuo gana seno laiko. Kurioje yra atskira valdžia, atskiras teismas, pavaldus vietiniam viršininkui, ir prokurorai, ir spauda, ir kas tiktai nori.<…>

Aš nežinau, ar šitoj mergaitės byloje Kėdainių bosas kaip nors tiesiogiai dalyvauja, galbūt netiesiogiai.

Čia kas nors galbūt aiškinsis vėliau, kodėl buvo taip viskas daroma ir kodėl reikėjo spręsti Kėdainių teisme, ir kodėl šitas teisėjas, ką tas teisėjas ir kaip yra sprendęs anksčiau. Darosi žmonės ir pavaldūs, ir manipuliuojami, ir panašiai.“

Tuo tarpu Lietuvos Apeliacinis Teismas mano, kad būtent V.Kondratjevo vadovaujamas teismas “geriausiai žino mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo bylą”, ir dėl to būtent šis teismas turi nagrinėti N.Venckienės prašymą nušalinti antstolę S.Vaicekauskienę dėl šališko V.Kondratjevo nutarties vykdymo.

Ar V.Kondratjevo teismas gali nagrinėti Venckienės skundą, kuris susijęs su paties V.Kondratjevo nutarties vykdymu?

Pagal tai, kad spaudoje jau buvo pareikšta, jog “Kėdainių teismas laukia skundo”,  o ne nusišalina nuo N.Venckienės skundo nagrinėjimo,  turbūt iš anksto galima prognozuoti, kad V.Kondratjevo teisėjas nenušalins antstolės, nes V.Kondratjevo pavaldiniai turėtų būti suinteresuoti, kad jų šefo nutartis, nors ir prieštaraujanti mergaitės interesams, būtų kuo skubiau, nors ir prievarta, vykdoma.

Komentarai

 

 

 
 1. kokio turinio ultimatumas buvo pareikstas (galimai:) ) is stakunaites puses ? ka tokio ji pasake kad sujudo tiek “sviesuoliu” ? Gal dabar laikas ir Bruzaitei pareiksti nora matytis su vaikais,nesvarbu kad jie nenori…Gal ziobiene galetu ir siai mamai paadvokatauti? ir nekrusis,ir saklas,ir slusnys,ir puras?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • viskas duota spresti Kedainiams del to,kad jie patys dabar vyniotusi is situacijos? patys privire koses,lai patys ir srebia? gal toks motyvas?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Keista, vieną kartą vietoj vardo įrašiau SOS, o dabar kažkas taip pasivadinęs komentuoja…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Nusprendžiau nebalsuoti nei už Kubilių, nei už jo partiją. O balsavau. Dabar rinksiuosi Songailos partiją. Jis parodė, kad jam rūpi Lietuva, jos istorija, nebijo pasiaskyti lenkų klausimu, jam rūpi Lietuvos moralė ir vaikai

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Taip verta pagalvoti o Kubilium galutinai nusivyliau vakar per Jakelaičio laidą pakalbėjo visai taip jog čia kaip butų buitinė tema jam nesvarbu kad 4 žmonių netekta vaikas buvo skriaudžiamas motinėlė saugoma daugiau už pati Kubilių bet va teismus reikia vikdyti. Bet šis atvejis ne tas kad vaikas atiduodamas ten kur nesaugu

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Mergaitė negali likti gyva, nes gali atpažinti Aidą iš …

  Nenuoramą Drąsių Kedį nugalabijome, prieš tai sulaužėme kaulus ir perplėšėme liežuvį.
  .
  Plepius Furmanavičių, Naruševičienę, šantažuotoją Ūsą, pašalinome.

  Netinkamai liudijančius pagydėme Žiegždrių psichiatrinėje
  arba leidome “savanoriškai” iškeliauti anapilin ir kremavom, kad jokie ekspertai nesikrapštytų.

  Aidą-Vaidą su raudona mašina profilaktiškai irgi nušovėme Pakaunės miške.

  DABAR SURADOME „SLAPTĄ“ POLICIJOS INFORMATORIŲ TOMĄ M. Ž. (MINDAUGĄ ŽALIMĄ, KURIO BROLIS NUTEISTAS 11 METŲ KALĖTI UŽ MAŽAMETĖS PRIEVARTAVIMĄ).

  SU JO PAGALBA IŠVALYSIME PROKURATŪRAS IR POLICIJĄ NUO VISŲ PRINCIPINGŲ OŽIŲ.

  SURADOME ŽUDYNIŲ KALTININKUS – AUKSČIAUSIUS POLICIJOS KOMISARUS.

  UŽČIAUPĖME TV3 IR KRIVICKĄ

  NUO ŠIOL BUS VIEN TIK „LIETUVOS RYTO“ LAVASTĖS IR GAIVENIO TIESA, SUDERINTA SU MUMIS.

  Mergaitės dabar nužudyti neįmanoma, kadangi ją saugo seneliai Kedžiai ir teisėja teta Neringa Venckienė, bei policija.

  Būtina pasiekti, kad mergaitę sugražintų biologinei motinai, o tada abi bus vežamos kur nors į užsienį, o pakeliui gali atsitikti avarijos arba šiaip „pradingti“ užsieniuose.

  Iki tol Laimą Stankūnaitę toliau saugos nuo žurnalistų policija, kad neišsiplepėtų, nors tai kas mėnesį kainuoja mokesčių mokėtojams po 40 000 – 50 000 Lt.

  Mergaitė negali likti gyva, nes gali atpažinti Aidą iš …

  O po to gali būti galas mūsų broliams – 5000 pedofilų, apie kuriuos Lietuvai pranešė EUROPOLAS.
  O tada gali ateiti iki visų mūsų likusių ir užsislaptinusių.

  Va su prievartauta pussesere viskas tvarkoje – Kauno medikai susiuvo suplėšytą išangę ir lyties organus, prokurorai uždarė visas tėvo bylas, nebesodino jo 9 kartą i kalėjimą, išvežė mergaitę iš Lietuvos, sugis tarpvietė ir niekas Vokietijoje nežinos, kad Kaune buvo suplėšyta.
  Būdama Vokietijoje galės ir gyva likti, nes pamirš Aidą.

  Premjere, siųskite kaukėtus „Aro“ vyrus šturmu atimti mergaitę iš Venckų.

  Prezidente, užbaikite Venckienės išvarymą iš teisėjų.

  DĖKOJAME UŽ SUPRATINGUMĄ IR LABAI ŽEMAI LENKIAMĖS:

  PROKURATŪRAI,

  PREZIDENTEI, KAD IKI ŠIOL NETEIKIA L R SEIMUI RATIFIKUOTI EUROPOS VAIKŲ APSAUGOS NUO SEKSUALINIO IŠNAUDOJIMO KONVENCIJOS, KENKIANČIOS MŪSŲ PAŽANGIAM JUDĖJIMUI,

  SEIMUI,

  SEIMO TEISĖS IR TEISĖTVARKOS KOMITETO PIRMININKUI,

  PREMJERUI,

  TEISINGUMO MINISTRUI,

  Ir LIETUVOS SOCIALDEMOKRATŲ PARTIJOS GARBĖS PIRMININKUI ALOYZUI SAKALUI

  SIEKSIME KAD ATEITYJE LR PREZIDENTU, SEIMO PIRMININKU IR PREMJERU TAPTŲ TIK PEDOFILAI

  SVEIKINAME ŠVEDŲ DEMOKRATUS, KURIŲ VYRIAUSYBĖ IŠSTOJO IŠ EUROPOS VAIKŲ TEISĖSIŲ APSAUGOS KONVENCIJOS IR BAIGIA ĮKURTI SEKSO REIKALŲ MINISTERIJA.

  SIEKSIME ĮDIEGTI ŠIAS EUROPOS VERTYBES IR LIETUVOJE .

  Nuolankūs
  Lietuvos pedofilai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Ar gali tokia Valstybe egzistuoti kaip Lietuva ? Izraelis del vieno kareivio, paleido 1000 palestinieciu is kalejimo! Lietuvoje dinge pagal statistika, apie 1000vaiku !!!!! ir niekur neranda nei gyvu ar mirusiu ir niekas triuksmo nekelia. Visi vadovai tyli nes jiems tai nerupi. Iskrypeliai siauteja nebaudziami internato vaikai viesai sneka baisius dalykus, vadai auksciausi tyli. Ar gali ivykti pvz. Izraelyje, JAV, Lenkijoje tokie dalykai kaip Lietuvoje? As manau neimanoma o jei ir ivyktu tai senai visi butu susemti. Tautieciai ar Lietuva turejo nors viena vadova, kurio butu interesai LIETUVA?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kazin kaip butu, ,jei Kubiliaus anukai patirtu tai ka patyre si maza mergaite, turbut skambintu visais varpais,o ponia Prezidente turetu nuvaziuoti ir aplankyti ta maza mergaite kuria baigia nukankinti visi dedes ir tetos kurios bijo tu dedziu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Jeigu Kondratjevas yra Kėdainių teismo pirmininkas, tai Kondaratjavo pavaldiniai
  kaip bylą spręs? VIRŠŪNĖ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Lietuva Marijos Žemė, todėl gali atsitikti taip, kad mažo vaiko auroje bus išgelbėta Lietuva.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. naujos partijos kurimo – konkurencija labai aiski. Amerikoje , kovodamas pries valdzios sauvale, isikure judejimas Tea party. Is ka jus manote, valdzia issigando naujos jegos, kuri demokratiniu rinkimu kelu , gali pasiekti valdzios virsunes. Drasoskjelio partija turi galimybe nugaleti rinkimuose, nepaisant, kad Vaigauskas visaip trukdys ar bandys klastoti rinkimus. Vietoje tusciakalbiavimo, turedami VETO teise, Prezidente, Seimo pirm., na ir KUbilius turetu stabdyti Kondratjev ir pedofilu klano sauvaliavima. Kitaip – kam jus tada reikalingi, jei nesugebate apginti vieno mazo Lietuvos piliecio teises.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • jus ne visai teisus.
   amerikoje nelabai imanoma suklastoti rinkimus, arba galima suklastoti tik nelabai zymia ju dali.
   O kaip jus manote uspaskis pateko i valdzia?

   sklando gandai, kad uspaskio partija pasinaudoja isvykusiu zmoniu balsais.
   Isvykusieji yra kruopsciai suskaiciuoti

   ir jie “balsuoja” uz uspaski.

   gal kias zinote, ar yra galimybe suzinoti uz ka konkretus zmogus balsavo? – t.y. ar yra galimybe isitikinti ar mano balsas nuejo tikrai ten uz ka as balsavau?

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • atsibodai,iki negaliu atsibodai,asile ar cia apie tai kalbama?gydykis kol dar nevelu,atsirado ble tikrintojas bobuciu koncervatoriniu prisiklauses,megztaberetininke eik miegot

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • zmones isrinko,taip ir pateko neskaitant kad vaigausko firma nenorejo praleisti jo,va taip va baudziaunyke

    Thumb up 0 Thumb down 0

 10. dabar tik truksta sprendimo – viesai pakarti mergaite – nes jos noras gyventi su Neringa!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Premjeras pilste is tuscio i kiaura! nieko doro nepasake…
  Pasidometu Neringos dokumentais surinktais apie pedofilijos bylos eiga,o ne tausketu niekalus!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • teisingai,jau kubilius net landsbergiui pagadino pasisakyma,gavosi vienas koncervas i viena puse kitas i kita,kaip krilovo pasakecioj

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. “Sveikinu” tradicinės ,moraliosios partijos pirmuosius asmenis, atsiskleidusius visu ” krikščionišku” gražumu. Dėkoju, kad išsklaidėte paskutinius naivumo tikėti jūsų politika, likučius. Smagu skaityti vis naujas apsišviečiančias personas-ekspertus.
  Linkiu stiprybės žmonėms, nepraradusiems logikos, savigarbos, žmoniškumo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Aš galvočiau, kad šiais metais visiems nusiraminus reikėtų galvoti tik apie mergaitę“ – Kubilius.

  Kaip matau visi jau pradejo galvoti apie mergaite, bet ne apie mergaites pasirinkima.

  Skirtumas akivaizdus – kaip ant lekstutes. Niekas nesiklauso vaiko, niekas – tik visi apie ji galvoja – cia tai TOPAS Lietuvos Nr. 1.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • taip bolonke, maciau – gerai pavare !!!! Ir vel kursim naujus vaiku namus, darysim linksmybes!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • kazkas jus labai dezinformuoja , tai prainformuosiu as:

    cit:
    “Kėdainių teismas turėtų itin operatyviai išspręsti antstolei S.Vaicekauskienei pareikšto nušalinimo pagrįstumo klausimą. Jei ateityje bus pateikti kiti pareiškimai dėl antstolio nušalinimo šioje byloje, juos, siekiant pašalinti bet kokias kliūtis greitam vykdymo procesui, taip pat pavedama spręsti Kėdainių rajono apylinkės teismui.”

    Ši nutartis yra galutinė ir neskundžiama.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • o kada bus sprendimas – viesai vaika pakarti, nes ji nori gyventi su Neringa?

     Pasirasykit greiciau ir bus sios istorijos pabaiga – juk jus viska galit, mes juk Dievai.

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • “Kėdainių teismas turėtų itin operatyviai išspręsti antstolei S.Vaicekauskienei pareikšto nušalinimo pagrįstumo klausimą. Jei ateityje bus pateikti kiti pareiškimai dėl antstolio nušalinimo šioje byloje, juos, siekiant pašalinti bet kokias kliūtis greitam vykdymo procesui, taip pat pavedama spręsti Kėdainių rajono apylinkės teismui.”

    perskaitet?

    Thumb up 0 Thumb down 0

 14. vaikas kelis metus gyveno Garliavoje ir negali sakyti prieš savo globėjus neigiamai. Tai visiems aišku. Jei mama su dukra bendrautų kitoje aplinkoje, mergaitė kitaip ir kalbėtų

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • bet mergaite atsisako!!!! Koks gali buti bendravimas mergaites su biologine kai jos laisva laika leido su nuogais dedemis????

   Jei vaikas nori pas motina – nera tokios jegos ta nora isplesti – NERA.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. dabartinis ejimas pasalinti kliuti – vaiko nora gyventi su Neringa. Bus pajungtos visos pajegos – mergaite padaryti psichiskai neigalia – o tada i vaiku raidos centra ir pabaiga aiski..

  Nes mergaite tukstanti kartu kartojo aiskiai, suprantamai, lietuviskai – yra visur uzfiksuota – kad ji nori gyventi su Neringa.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. gerbiamas premjeras siandien pasisake labai aiskiai, nusakydamas minios itaka mergaitei:

  „Visiems reikėtų susimąstyti ir suvokti, kad esminis dalykas yra pati mergaitė – kaip ji gyvena ir jaučiasi draskoma vienos pusės, kitos pusės, partijų kūrimo, susirinkusios minios ir kitų. Man atrodo kad mergaitė yra užmirštama, ji tapo viešo gyvenimo dalimi ir visiškai nesvarbu, kaip ji gyvens po to – po keliolikos metų, kokie bus jos santykiai su motina”

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • draskosi pedofilai ir klanas.

   O mergaite kaip gyveno taip ir gyvena su Neringa !!!

   Mergaites noras gyventi ir toliau su Neringa.

   Mergaite su Neringa – nesidrasko!!!!!!!! Jos abi kaip gyveno taip ir gyvena!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • vaiko su biologine jokiu santykiu nebuvo ir jau niekada nebebus!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • žadėjau jau už jį nebalsuoti, bet kad užtarė mergaitę, tai jau mano balsą gaus

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • tai kad Kubilius tik galvoja apie vaika, bet jo nesiklauso. Tai kaip jis uztare vaika? Kur cia uztarimas?

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • nuo tokio uztarejo,papilste is tuscio i kiaura ir visas uztarimas,bet ne visiems daeina,idomu tik viena,jei pora sakiniu pasakytu kai kas nesupranta,tai ka kalbeti apie sudetingesnius dalykus,gimes sliauzioti-neskraidis

    Thumb up 0 Thumb down 0

 17. paskaitykite Laisva Likrasti ,jame straipsnis ,Pedofilijos bylos sakalai,ir suprasite,kodel Kedainiu teisme!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. šventa tik viena teisėja, o kiti tik atsakingai dirbantys. Kiek miestų ši byla apkeliavo ir niekas nemato jokių priežaščių atimti iš mamos vaiką. Tai prisipažinkit klydusi, ponia teisėja

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Ir ką jūs sau manote? Ogi tas pats T.Ulpis tyrė bylą apie mistinę Juodvarnių grupuotę! Ar dar reikia priminti,kad ir VSD domėjosi juodvarniais?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. pirmininkas V.Kondratjevas-toks vaizdas vienintelis visoj LT!?!kodel kitam nepaskyre???????????jo sprendimai aiskus,ir rezultatas jau aiskus…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. kiekviena diena, is Vilniaus i Garliava galima organizuoti, kol kniazio kondraska apryms. Pasiulimai i K.K redakcija. Patvorinis 2010.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. kai vaikas pasirenka su kuom nori gyventi, kai visa savo gyvenima gyveno tuose namuose – cia nera jokio draskymosi. Vaikas stabiliai, pastoviai, daug kartu sake ta pati – jis nori gyventi su Neringa.

  O draskotes jus pedofilai ir jusu papirkti zmones. Jus draskotes taip aiskiai ir viesai, kad net koktu darosi ziureti i jus visus kaip norit ta mergaite sudraskyti i gabalus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Kaip gyvens mergaite,ar isvis gyvens po 14metu,jeigu ja atiduos motinai?paaskink mums durniems kaip jos pusesere gyvena su 8k.teiatu tevu?na paaskink jei tokia “protinga”?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Panasu, kad Kedainiu Kondratjevas isrinktas kaip kamikadze damusti vaiko atemima arba dasimusti, kitu sebru nebenorima viesinti dar ju gali veliau prireikti. O Kondratjevo jau taip ar taip “karta bita” , teks ji paaukoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. premjeras A. Kubilius

  “„Visiems reikėtų susimąstyti ir suvokti, kad esminis dalykas yra pati mergaitė – kaip ji gyvena ir jaučiasi draskoma vienos pusės, kitos pusės, partijų kūrimo, susirinkusios minios ir kitų. Man atrodo kad mergaitė yra užmirštama, ji tapo viešo gyvenimo dalimi ir visiškai nesvarbu, kaip ji gyvens po to – po keliolikos metų, kokie bus jos santykiai su motina”

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • juk pati mergaite atsisako biologines!!!! Tai kokie cia draskymai, kokie gali buti santykiai ir veliau su biologine, kurios pati mergaite atsisako amziams. Tik duokit vaikui gyventi jos pasirinkta gyvenima!!!!
   Bolonke tau tik loti, o visai nemastai.

   Mergaites pasirinkimas cia yra svarbiausias uz visus VSD manevrus ir papirktus dedes.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Vaikas gyneno normalų gyvenimą mokėsi , muzikavo , švarų , gražų,, kas atsitiko kad ji dabar tapo įkaitų-teismo galimai sprendimas, kuris apvertė vaiko gyvanimą ,pradėjo vaikščioti psihologai, kaukieti , kasdien mamą, vaikų atstovai… kas dien… tai kaip manoma ar suaugęs įšlaikytų,manau ne,o vaikas ,be pertraukos ,,, einama iš paskos į tualėtą… nu kas gi tai ar aš neteisį,, taigi ne visi vieši vyrai skaito kas ten darosi su tuo vaikų,,, bet žino kad vaiko interesai su teisno vykdymu.. aš manau.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • NIEKAS,supraskite NIEKAS jos neuzmirso,ir saugos tol kol neprasides Kauno pedofilijos bylos nagrinejimas IS ESMES Vilniaus teisme.VISI TURI TAI ISISAMONINTI.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Kokia justicija jei teismo ssprendimas negalimą skųsti ir net atmetami skundai ,, kas tai teisingumas.????????????????????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tai taip pat yra pagrindas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl tarnybos pareigų neatlikimo ar netinkamo atlikimo

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...