Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 9 Ketvirtadienis
 

N.Venckienės skundą dėl antstolės nušalinimo nagrinės „Kėdainių respublikos“ teismas

2012-01-02 16:29 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (407)

KK nuotr.

Šiandien Lietuvos Apeliacinis teismas paskelbė, jog D.Kedžio dukrelės globėjos Neringos Venckienės skundą dėl antstolės Sonatos Vaicekauskienės nušalinimo nagrinės Kėdainių rajono apylinkės teismas.

Tai yra tas pats teismas, kurio pirmininkas V.Kondratjevas prieš kelias savaites nusprendė, kad mergaitė, nepaisant jos noro gyventi su globėja, turi būti skubiai paimta iš Venckienės namų ir gyventi su L.Stankūnaite, nepaisant to, kad pedofilijos byla, kurioje pedofilija kaltinamas Andrius Ūsas buvo L.Stankūnaitės draugas, dar tik bus pradėta nagrinėti Vilniaus 2-ame apylinkės teisme.

Kaip sakė Europos Parlamento narys profesorius Vytautas Landsbergis, yra Lietuvos Respublika ir yra „Kėdainių respublika“. Ir šios „Kėdainių respublikos“ teismo pirmininkas V.Kondratjevas, kaip rašė spauda, jau laukia N.Venckienės skundo, kuris bus nagrinėjamas rašytinio proceso tvarka ir bus išnagrinėtas „skubos tvarka“.

„Karštas komentaras“ primena, kad profesorius Vytautas Lansbergis Lietuvos radijo laidoje „Akiračiai“ 2011 metų gruodžio 30 d. pareiškė tokią nuomonę apie „Kėdainių respublikos“ teismą ir jo pirmininką V.Kondratjevą:

„Aš nemėgstu sąvokų mistifikacijos. Kai sakoma „teismas“, tarsi kažkas labai aukšta ir neklaidinga. Kai iš tikrųjų labai konkrečiai labai konkreti situacija, labai konkretus teisėjas. Aš iš arti esu matęs situacijose konkrečių teisėjų, kurie iš arti atrodė labai prastai. Ir kad man pasakytų: „Ne, čia šventas teismas, tu negali nei kritikuoti, nei abejoti“, čia yra nerimta. Čia yra miglų pūtimas.

Tai dabar, kai kažkoks straipsnis sako, kad teismas privalo išklausyti vaiką, tai pirmiausia čia teismas yra teisėjas Kondratjevas. Pasakyta: jis privalo išklausyti vaiką. Ar jis išklausė? Man atrodo, kad ne – jis atsisakė. Arba neleido, kad vaikas būtų išklausytas.

Čia kas žino detaliau padėtį, tai gali ir kvalifikuoti teisėjo nuostatas, ir teisėjo laikyseną.

Yra taip pat išlyga – išklausyti vaiką, sugebantį išreikšti mintis ir išsiaiškinti vaiko norus. Tai štai, teisėjas privalo – ne tai, kad galėtų, bet privalo išsiaiškinti vaiko norus. <…>

Lietuvoje turėtų būti suprantama, kad yra Lietuvos Respublika ir yra „Kėdainių respublika“. Ir nuo gana seno laiko. Kurioje yra atskira valdžia, atskiras teismas, pavaldus vietiniam viršininkui, ir prokurorai, ir spauda, ir kas tiktai nori.<…>

Aš nežinau, ar šitoj mergaitės byloje Kėdainių bosas kaip nors tiesiogiai dalyvauja, galbūt netiesiogiai.

Čia kas nors galbūt aiškinsis vėliau, kodėl buvo taip viskas daroma ir kodėl reikėjo spręsti Kėdainių teisme, ir kodėl šitas teisėjas, ką tas teisėjas ir kaip yra sprendęs anksčiau. Darosi žmonės ir pavaldūs, ir manipuliuojami, ir panašiai.“

Tuo tarpu Lietuvos Apeliacinis Teismas mano, kad būtent V.Kondratjevo vadovaujamas teismas “geriausiai žino mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo bylą”, ir dėl to būtent šis teismas turi nagrinėti N.Venckienės prašymą nušalinti antstolę S.Vaicekauskienę dėl šališko V.Kondratjevo nutarties vykdymo.

Ar V.Kondratjevo teismas gali nagrinėti Venckienės skundą, kuris susijęs su paties V.Kondratjevo nutarties vykdymu?

Pagal tai, kad spaudoje jau buvo pareikšta, jog “Kėdainių teismas laukia skundo”,  o ne nusišalina nuo N.Venckienės skundo nagrinėjimo,  turbūt iš anksto galima prognozuoti, kad V.Kondratjevo teisėjas nenušalins antstolės, nes V.Kondratjevo pavaldiniai turėtų būti suinteresuoti, kad jų šefo nutartis, nors ir prieštaraujanti mergaitės interesams, būtų kuo skubiau, nors ir prievarta, vykdoma.

Komentarai

 

 

 
 1. Kas paduos pareiškimą prokurorams pagal justigijas strr.. turbūt Venckienė turi taip padaryti….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. tai kas paduos pareiškimą į teismą kad būtų įšlaikytas teisingumas ., ????

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ikiteisminis tyrimas pradedamas kai pats prokuroras nustato nusikalstamos veikos požymius ar apie tokią veiką praneša asmuo.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Laiktaščiui balsas.lt N. Venckienė sakė: bijau, kad mergaitę išveš į užsienį.
  Kas kokių turite naujų įdėjų, kaip apginti mergaitę nuo biologinės motinos? Atrodo, ginklų prieš pedus resursas išseko…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. CK 3.177 str.Teismas, nagrinėdamas ginčus dėl vaikų, privalo išklausyti vaiką, sugebantį išreikšti savo pažiūras, ir išsiaiškinti vaiko norus.

  CK 3.174 str.2 d. Teismas ginčą išsprendžia vadovaudamasis vaiko interesais, atsižvelgdamas į vaiko norą. Į vaiko norą gali būti neatsižvelgiama tik tuo atveju, kai vaiko noras prieštarauja jo interesams.

  CK 3.164 str. 1 d. Kai sprendžiamas bet koks su vaiku susijęs klausimas, vaikas, sugebantis suformuluoti savo pažiūras, turi būti išklausytas tiesiogiai, o jei tai neįmanoma, – per atstovą ir priimant sprendimą į jo norus turi būti atsižvelgta, jei tai neprieštarauja paties vaiko interesams. Sprendžiant klausimą dėl globėjo (rūpintojo) paskyrimo ar įvaikinimo, į vaiko norus turi būti atsižvelgiama išskirtinai.

  Teisėjas Kondratjevas NEIŠKLAUSĖ VAIKO, NEIŠSIAIŠKINO JO NORŲ, NEATSIŽVELGĖ Į VAIKO NORUS, GRUBIAI PAŽEIDĖ VAIKO TEISES,

  Konstitucija ir teismų įstatymas nustato, kad teisėjas KLAUSO ĮSTATYMŲ.
  NEKLAUSYDAMAS ĮSTATYMŲTeisėjas Kondratjevas GALIMAI PERŽENGĖ SAVO ĮGALIOJIMŲ RIBAS IR PIKTNAUDŽIAVO TARNYBOS ADĖTIMI,

  Šiuo atveju GENERALINIAM PROKURORUI ATSIRANDA PAREIGA PRADĖTI IKITEISMINĮ TYRIMĄ TEISĖJO KONDRATJEVO ATŽVILGIU

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. kka ,ka cia apie vaiko teises klausi? Pasiskaityk Laisva laikrasti,ten straipsnis geras PEDOFILIJOS BYLOS SAKALAI

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Mano nuomonė -vaiko teisės ar yra?? , mergaitė ar gali atsisakyti ar gali pasakyti , ne, ar Neringą gali atsisakyti – ne , nes pasakys kad ji vengią, slepia ar dar ką… Štai ir gaunasi kad vaikas be teisės ir apsiginti net pats negali.. Vaikšto žmonės o kas pasakys -ne, gana..Jug buvo tikrinimai ir nei vienas…. Ar jau dvidešims doienų kas tai??? ir kas turi pasakyti , kad tai nenormali situaciją ;;,kaukieti , psichologai einą ir einą , ar vaikas galimai nestresuoja nuo tokio ypatingo ilgo dėmesio.., kas iš spečų tą pamatys ir pasakys baigiam -tai vaikui kenkia, tegul gyveną yprastą gyvenimą, čią jai saugų, gerą ir ti tai aš manau..O tuo labiau visi pasysakymai kurie buvo vieši -sako kad tai dėl vaiko interesų?? ar tikrai??

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Taip ir šis teismas įžūliai užsirašė sau, kad mes taip pat esame pedofilų globėjai, tarnaujam tik jiems ir savo kolegę, kuri yra balta varna, neimanti kyšių ir dirbanti sąžiningai ,stengsimės sunaikinti, traumuoti, naikinsim ir jos globojamą mergaitę, kad išvaduotume pedofilus iš bet kokių įtarimų. Pasirašo, kad jie yra ne žmonės, o tvariai, padugnės, tarnaujantys tik atmatoms ir jiems sunaikinti nors ir visą Lietuvą nieko nereiškia, nes kėdainių respublikos teismas įvykdys bet kokią niekšybę..Matyt, tik tikrai masiniai mitingai , turintys konkrečią programą – išvalyti 80 proc. visos teisėsaugos , gali išgelbėti šalį nuo jos pavertimo koncentracijos stovykla.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Pirma – tikiuosi yra kazkoks priesnuodis istatymiskas pries vykdoma vaiko terora.

  Antra – turi buti is vaiko puses pasamdyta psichologe stebeti kaip vaiku teisiu tarnybos psichologes terorizuoja vaika ir fiksuoti siuos nusikaltimus.

  Nes – grize i vaiku teisiu tarnyba jos surasys viska ko reikia pedofilams,parasys kad mergaite psichiskai nesveika ir norint irodyti, kad netiesa – vel reiks kruva kitu ekspertiziu.

  To isvengiant – reikia is vaiko puses kad butu psichologe, kuri gina vaiko teises.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • jau apie tai rasiau anksciau,kad Venckiene,kaip globeja,gali ir turi pasamdyti ar susitarti su privaciai dirbancia psichologe(u),kuri jau turi darbo patirti su nuskriaustais vaikais.Nuo rytojus vel prasides psichologiu lankymas pas mergaite,ir vel neaisku kas ten ateis.Aisku tik viena: is zaidimo iskrenta Daugeliene,visa atsakomybe dabar prisieme Dabasinskiene.Panasu kad bus klojamas kelias i vaiku raidos centra.Bent jau man susidare toks ispudis perskaicius Kauno dienoje straipsni.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Pritariu to p,Prezidentei komentarui.LIETUVOS ZMONES PABUDOME IR KELKIMES! ATIDUOKIME SAVO BALSUS UZ TUOS KURIE DIRBS LIETUVOS ZMONEMS O NE KLANAMS!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. o ka duoda Venckienei tas zmoniu palaikymas????nieko….vel eis tos specialistes vadinamos,vel traumuos mergaite….o galu gale ja isples is jos saugiu namu….na ir ka tas zmoniu palaikymas prie kompu?????jau tiek dasigyveno lietuvaiciai ,kas nori tas jiems makaronus ir kabina….patys ka norejot ta ir gavot…..Neringa tai viena paliko su mergaite…..jei ateina vargsai zmogeliai prie tvoros tuoj policininkas nutaiseses toki veida as valdau pasiurpina truputi….kaip zmones vadina?????minia,violetine sutve per tv net vadina…ir nieko visiems yra ok….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. kiek dar tesis tas bardakas?nejau tokie asilai tie teisejai,juk uz tokius darbus bu atitinkamai atlyginta lukiskese.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ,,Šėpos teatras”
  Ima juokas pro ašaras. Ir vėl ,, Kedainių respublika” Baisu.
  Gal mes ne ten prie Venckienės namų rinkimės o Kedainiuose ir tiesiog šturmuokim. Dieve baisu kas čia darosi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Kauno teismas matote šališkas, užtat Kėdainių – laaabai nešališkas. Įdomu kuriam nešališkam teisėjui duos – Versackui ar Kondratjevui?….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. SAUKITES IS UZSIENIO SPECIALISTUS TIRKITE VISKA KITU KELIU ,MES NE TEISININKAI NESUPRANTAME,BET JUK JUS MATOTE ,KAD JUS NIEKO NELAIMESITE LIETUVOJE!!!!!JAU CIA NET IR PAPRASTAM ZMOGUI AISKU KAS KAM DIRBA….TIK TAIP JUS ISGELBESITE MERGAITE…JUK MATOTE ,KAD JIEMS REIKIA TO VAIKO ,BET KOKIU BUDU ISPLES JUMS TA MERGAITE…..TIKRAI SUSIMASTYKITE!!!!LIETUVOJE TEISINGUMO NERA.!!!DEGUTIENE PO TOKIO PAISAKYMO TURTI NEDELSIANT ATSISTATTYDINTI….BET TEN TAIP NEBUS…VISI DIRBA IR DIBS …TEN NIEKAS NIEKDA NEPASIKEIS….IS TU KEDZIU KURIUOSE ,JIE SEDI NIEKDA NEPASIKELS….NERINGA SUSIMASTYKITE ….DARYKITE KA NORS…NEZINOME ,KAIP TAI PASAKYTI ,TAI RASOME KOMENTARA…LABAI PERGYVENAME DEL MERGAITES…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ponia Neringa kreipesi i mus. Tad gal nesiuntinekime Jos kitur kazkur.Ji yra tokia pat Lietuvos piliete, kap ir mes su Tamsta.Ir uz tai, kas vyksta musu Tevyneje, atsakingi esame tiek as, tiek Jus.Ir tai yra musu pilietine pareiga sios mergaites ,Neringos ir Jos seimos asmenyje apginti teises visu, musu laisves, musu Tevynes demokratijos raida. Kaip? Ne tik pareiskimais, bet, jei reikes, ir ,gal but, savo krauju.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Pratęsiant p. Landsbergio mintį apie teismus ir teisėjus, reikėtų pasidomėti, kuris konkretus teisėjas priėmė šią nutartį. Sprendimą komentavęs teisėjas Vytas Milius sprendimo priėmėjus įvardino žodžiu “mes”. Gerai būtų žinoti, kokios pavardės tų “mes”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. vaiko teroras su tomis psichologėmis negali būti kvalifikuojamas kaip terorizmas? Juk tai baisus psichologinis teroras vaiko atžvilgiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. nusalins ta anstole.cia jiems mereiksminga,paskirs kita. nori parodyt,kad kedainiu teismas atseit teisingas,todel ir paskyre nagrinet kedainiams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. visiskai pritariam….baisiau ir buti negali ,jei teisejas nenubaustas uz tai ,kad nutare skubiai perduoti saugomai kauketu apsauginiu motina,kai neisnagrineta pedofilijos byla ir net neatsizvelges i mergaites nuomuone …ir toliau viskas vyksta ,kad turi anstole paimti vaika,siunciamomos tos specialistes -hipnuotizuotojos galimai.tai kaip traumuojama mergaite ,kad net pati turi apsiginti rasydama laiskeli ,kad nori gyventi su Venckiene…cis kaip pagalbos sauksmas vaiko ,nes delto ,kad niekas nekreipia ten demesio i mergaite tik saukis visi isvardinti net sunku ,kad teismo sprendima reikia vykdyti…..TAI VADINASI LIETUVOJE APSIGINTI TURI PATYS VAIKAI!!!!!!!!!!Tai kaip neisvazines zmones????tai kaip nesaugu gyventi…..kada lietuviams atsibos ta betvarke,tas pastovus saipymasis is ju??????????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Lietuvoje aiskiai, viesai vykdomas pries vaika teroras – kruva ekspertiziu, o siuo metu mergaitei neduoda ramybes pulkai psichologu – jie stebi, sekioja, hipnotizuoja, o jau rytoj net tirs mergaites bukle – ir viskas del vieno ir to pacio mergaites isreiksto noro – GYVENTI SU NERINGA. Dabar eis kruvom psichologai, ivairaus plauko zmones ir tai tesis taip ilgai taip ilgai …. nes visi sie zmones nori isgirsti kita atsakyma is mergaites.

  Si mergaite iesi i Lietuvos istorija – veliau visi kalbes koks buvo ziaurus vykdomas teroras pries maza vaika.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. jei tai tiesa, kaip skelbia ekspertai eu, cituoju:,,Vaiko teisiu apsaugos skyriaus vedėja Birutė Daugėlienė taip pat sunkiai supranta skubos tvarka vykdytiną Kėdainių teismo sprendimą, dėl mažametės Deimantės Kedytės gyvenamosios vietos nustatymo. Pasak B. Daugėlienės, pirmiausia reikia baigti pedofilijos bylą, o tada spręsti dėl mažametės mergaitės. Būtent tokia Vaiko teisių apsaugos tarnybos pozicija buvo ir minėtame Kėdainių teisme. Deja teismas, be viso kito, neatsižvelgė ir į Vaikų teisių apsaugos kontrolierių nuomonę.”, tai tokiu atveju Jus privalote skelbti teiseja KONDRATJEV nekvalifikuotu ir neatitinkanciu TEISINGUMO institucijos tarnautojo etatui uzimti. Taip pat ir Ziobiene – juk tai ryskiausias Degutienes protekcionizmo (=kysininkavimui, korupcijai ir t.t.) pavyzdys. AR Jus kitokios nuomones? Butu labai apgailetinai,jei palaikytumete sukcius, pedofilu atstovus valdzios postuose ir dar moketumete is mokesciumoketoju kisenes atlyginimus jiems. Degutienei irgi laikas atsistaydinti. Dvigubos pilietybes klausime ji pasirode vistos protelio, kuria daugiausia paprotino E.kuris , “ekspertu ekspertas”… Neabejoju, kai ir po siu “perliuku” issprudusiu is “valdininkes, politikes” burnos, ji ir vel ipuls i ziniasklaida, teisindamasi, jog sake pasake ,”ne taip”.Taciau si karta neisdegs- vadizdo irase lediniu saltu valdisku tonu (Ziobienes pamokyta) delioja “auksines mintis”. Lietuvoje yra tiek daug protingu zmoniu, tai juos ir rinkime i Seima, bet ne uzsisedejusius, riebalais smegenis aptukinusius “politikierius”. Parodykime, kad mes ne tik runkeliai, bet runkeliai su smegenimis!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Gyveno vaikas puikų gyvenimą-savo namie , gal jau pamiršo kas buvo ,ir staigą prieš teismą dėl pedof byloss, -staigą mamaą panoro vaiką ‘tuoi pat ir viska”‘ Sugriuvo vaiko laimė- prasidėjo kančios -psichologai , kaukieti , mamą kas dien , tokia įtampą galimai , tai manaiu psichologinis stresas – o dar kad pastoviai su mama… gal vaikui tiko kad buvo tik pasimatimai ????, o čią … o svarbiusisi vaikas- yra liudininkas .?????.. kai[p tai atsilieps vaiko psichikai nors matyti kad labai suabėjačiau kad sakomą apie vaiko inrtteresus… aš pati mamą ir suprantų ,,, kad tai gyliusias stresas.tai mano asmeninė nuomonė… Reik iš užsienio kviesti specialistus ,manau tai būtų geriausiai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Tai dabar bet kada tas gali būti sprendimas,,, tai reik būti man ten ,,, nes tokia situaciją kuria negalimą prognozuoti….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Gyveno vaikas puikų gyvenimą-savo namie , gal jau pamiršo kas buvo ,ir staigą prieš teismą dėl pedof byloss, -staigą mamaą panoro vaiką ‘tuoi pat ir viska”‘ Sugriuvo vaiko laimė- prasidėjo kančios -psichologai , kaukieti , mamą kas dien , tokia įtampą galimai , tai manaiu psichologinis stresas – o dar kad pastoviai su mama… gal vaikui tiko kad buvo tik pasimatimai ????, o čią … o svarbiusisi vaikas- yra liudininkas .?????.. kai[p tai atsilieps vaiko psichikai nors matyti kad labai suabėjačiau kad sakomą apie vaiko inrtteresus… aš pati mamą ir suprantų ,,, kad tai gyliusias stresas.tai mano asmeninė nuomonė… Reik iš užsienio kviesti specialistus ,manau tai būtų geriausiai

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • stankunaitei nereikia tos mergpalaikes, jos reikia mums lytiniams rasistams,pedofilams, man ir simasiui, lavastei ir sakalui, petrauskui ir paulauskui

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. kodėl jie nieko nekalba apie kitą mergaitę.Nes gal jos jau nėra gyvųjų tarpe,tegul nors ši mergytė turės gražią ateitį su ją mylinčiais SENELIAIS ir NERINGOS šeima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Sprendimas del mergaites grazinimo motinai imanomas tik ignoruojant kita teismo sprendima – “L. Stankunaitei itarimai nepareiksti nepagrystai”!!!!!!!! Jei butu buves ivygdytas pastarasis nebutu sitos tariamai painios situacijos. Apie ka cia suokia ivairios “dideles galvos”?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Skamba . Kaip viename laikrastyje rase ,kad Kondratjevas zino byla . Taip ,-sutinku ,kad jis zino . Ar ,kad jis zino ,tai jam ir perduoti ,o tuo labiau pagal ji buvo nusprestas vaiko likimas ..Dabar ir vel tas pats teisejas . Cia kaip is humoro ir vel tas pats lasas .Ar tu juokauji? Cia juoku nebera . Vis ta pati sriuba ,tik reikia dadeti daugiau kitos rusies prieskoniu ir vel toliau verdama . Nezinau ar cia zaidziami vaiku zaidimai? Vargu ar rasime kita tauta kuri sitaip elgtusi!….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. reik samdyti iš Venckienės pusės kažka negalima ten prieleisti be preižiuros… , kažkokius galimai …..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tyciosis tiek kiek pati Tauta leis tyciotis is saves. Juk yra sakoma,kad kitas elgesi su tavimi taip,kaip pats leidi! Gyvenimo patikrinta tiesa! Ji galioja ir tarpasmeniniuose santykiuose ,ir valstybes lygiu! Arba kaip gali kiti mus gerbti,jei mes patys saves nemokame saves gerbti…ir t.t.!

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...