Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 14 Antradienis
 

N.Venckienės skundą dėl antstolės nušalinimo nagrinės „Kėdainių respublikos“ teismas

2012-01-02 16:29 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (407)

KK nuotr.

Šiandien Lietuvos Apeliacinis teismas paskelbė, jog D.Kedžio dukrelės globėjos Neringos Venckienės skundą dėl antstolės Sonatos Vaicekauskienės nušalinimo nagrinės Kėdainių rajono apylinkės teismas.

Tai yra tas pats teismas, kurio pirmininkas V.Kondratjevas prieš kelias savaites nusprendė, kad mergaitė, nepaisant jos noro gyventi su globėja, turi būti skubiai paimta iš Venckienės namų ir gyventi su L.Stankūnaite, nepaisant to, kad pedofilijos byla, kurioje pedofilija kaltinamas Andrius Ūsas buvo L.Stankūnaitės draugas, dar tik bus pradėta nagrinėti Vilniaus 2-ame apylinkės teisme.

Kaip sakė Europos Parlamento narys profesorius Vytautas Landsbergis, yra Lietuvos Respublika ir yra „Kėdainių respublika“. Ir šios „Kėdainių respublikos“ teismo pirmininkas V.Kondratjevas, kaip rašė spauda, jau laukia N.Venckienės skundo, kuris bus nagrinėjamas rašytinio proceso tvarka ir bus išnagrinėtas „skubos tvarka“.

„Karštas komentaras“ primena, kad profesorius Vytautas Lansbergis Lietuvos radijo laidoje „Akiračiai“ 2011 metų gruodžio 30 d. pareiškė tokią nuomonę apie „Kėdainių respublikos“ teismą ir jo pirmininką V.Kondratjevą:

„Aš nemėgstu sąvokų mistifikacijos. Kai sakoma „teismas“, tarsi kažkas labai aukšta ir neklaidinga. Kai iš tikrųjų labai konkrečiai labai konkreti situacija, labai konkretus teisėjas. Aš iš arti esu matęs situacijose konkrečių teisėjų, kurie iš arti atrodė labai prastai. Ir kad man pasakytų: „Ne, čia šventas teismas, tu negali nei kritikuoti, nei abejoti“, čia yra nerimta. Čia yra miglų pūtimas.

Tai dabar, kai kažkoks straipsnis sako, kad teismas privalo išklausyti vaiką, tai pirmiausia čia teismas yra teisėjas Kondratjevas. Pasakyta: jis privalo išklausyti vaiką. Ar jis išklausė? Man atrodo, kad ne – jis atsisakė. Arba neleido, kad vaikas būtų išklausytas.

Čia kas žino detaliau padėtį, tai gali ir kvalifikuoti teisėjo nuostatas, ir teisėjo laikyseną.

Yra taip pat išlyga – išklausyti vaiką, sugebantį išreikšti mintis ir išsiaiškinti vaiko norus. Tai štai, teisėjas privalo – ne tai, kad galėtų, bet privalo išsiaiškinti vaiko norus. <…>

Lietuvoje turėtų būti suprantama, kad yra Lietuvos Respublika ir yra „Kėdainių respublika“. Ir nuo gana seno laiko. Kurioje yra atskira valdžia, atskiras teismas, pavaldus vietiniam viršininkui, ir prokurorai, ir spauda, ir kas tiktai nori.<…>

Aš nežinau, ar šitoj mergaitės byloje Kėdainių bosas kaip nors tiesiogiai dalyvauja, galbūt netiesiogiai.

Čia kas nors galbūt aiškinsis vėliau, kodėl buvo taip viskas daroma ir kodėl reikėjo spręsti Kėdainių teisme, ir kodėl šitas teisėjas, ką tas teisėjas ir kaip yra sprendęs anksčiau. Darosi žmonės ir pavaldūs, ir manipuliuojami, ir panašiai.“

Tuo tarpu Lietuvos Apeliacinis Teismas mano, kad būtent V.Kondratjevo vadovaujamas teismas “geriausiai žino mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo bylą”, ir dėl to būtent šis teismas turi nagrinėti N.Venckienės prašymą nušalinti antstolę S.Vaicekauskienę dėl šališko V.Kondratjevo nutarties vykdymo.

Ar V.Kondratjevo teismas gali nagrinėti Venckienės skundą, kuris susijęs su paties V.Kondratjevo nutarties vykdymu?

Pagal tai, kad spaudoje jau buvo pareikšta, jog “Kėdainių teismas laukia skundo”,  o ne nusišalina nuo N.Venckienės skundo nagrinėjimo,  turbūt iš anksto galima prognozuoti, kad V.Kondratjevo teisėjas nenušalins antstolės, nes V.Kondratjevo pavaldiniai turėtų būti suinteresuoti, kad jų šefo nutartis, nors ir prieštaraujanti mergaitės interesams, būtų kuo skubiau, nors ir prievarta, vykdoma.

Komentarai

 

 

 
 1. Kauno diena rašo, kad ryt psichologės vė vyks pas mergaitę

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Venskienė už savo klastotes,filmuojant mergaitę,ir prisidėjima žudant nekaltus žmones, neverta teisėjos vardo.Venskams ir Kedžiams už žudiko slėpimą nedelsiant iškelti baudžiamasias bylas.Vykit ją iš teismo. Vargšę mergaitę ,kuri dabar pastoviai psichiškai žalojama , nestabilios psichikos jai svetimų žmonių , būtina kuo greičiau atiduoti nekaltai apšmeižtai mamai.
  Žudikas narkomanas Kedys nudvėsė paspringęs savo vėmalais.Toks likimas laukia ir jo apsimelavusios Venskienės. Melskitės kad mergaitę gyvą ištrauktų iš kedofilų nusikaltėlių lizdo ir atiduotų nekaltai apšmeižtai motinai.Drebėkit Venskai ir Kedžiai.Už nekaltų žmonių žmogžudystes ,žudiko slėpimą visus juos į teismą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Šitą kvailą pasakėlę jau daug kartų mačiau. Negerbiama stankūnaite, reikėjo nors kažkiek pakeisti, o dabar vienas prie vieno jau kelis mėnesius tą patį varai. Niekam tas neįdomu, o kai paaugs mergaitė, jeigu šakalai jos nenudigos, tai paskaičius šitą bjaurastį spjaus tamstai tiesiai į marmūzę.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • tatcajana, eik geriau ruoštis švęst ruskių kalėdų, nes dar neatsigavai nuo litovcų švenių ir nebežinai ką kreizi

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. teisingumąs- , jei yra įtarimų arba galimai tie kurie buvo pažistami , ar kažkaip susieti ar dar ką ar kad būt nešališki , nesukelti rezonansą….- patys atsistatidiną ar nusišaliną – tai aš pamenų kaip mokinausi, tokie principai dar buvo gal dabar jau nebe

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Apeliacinis teismas įpareigojo Kedainių apylinkės teismą svarstyti anstolienės nušalinima, Teismo pirmininkųu dirba tas pats Kondratjevas. Todėl visas Kedainių teismas šioje byloje yra ŠALIŠŲKAS. Venskienė gavo pagrinda nušalinti Kėdasinių teisma svarstant anstolienės šališkumą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. vaiko išlaisvinimui iš žudiku klano reikia panaudoti spec pajėgas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. kaip isivaduoti nuo klaninio voratinklio ,, ir ar tik sioje plotmeje ,, o ka sako istorija ,,, KADA VIENI NEBEBORI GYVENTI TAIPO KAIP GYVENO , O KITI NEBESUGEBA VALDYTI TAIPO KAIPO PRIDERA ,, Ir dar ,,, KAI NUSIKALTIMAS VIRSTA TEISE tumet PASIPRIESINIMAS VIRSTA PAREIGA ,, JAV NEPRIKL AKTO AUTORIUS PRZ , T DZEFERSONAS ,, TAD TIK AVINAMS DAR NEAISKU , KAD ,,, NEI DIEVAS CARAS NEI GALIUNAS MUMS ISVADAVIMO NEDUOS IR TIK VAIKAI GARBINGOSIOS KOMUNOS SAVE IS SKURDO ISVADUOS ,,, ,, KAZKAM GALI NEPATIKTI , ALE AR ISEITIS KITA DAR YRA ,, AR KANTRYBES TAURE DAR NEPILNA ,, MANAU , MUSU SITUACIJOJ, KITOKIA VILTIS BUTU TIK KVAILIU MOTINA ,,,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Manau ar atsiras nors vienas teisininkas kuris pasakys kad vaiką kuris yra liudinin kas ir nukentėjęs pedofilijos byloje – negalimą perduoti ten kur bylą neįšnagrinėtą tuo labaiu kiek aš pati girdėjau , mama lyg neigia ir sakė kad vaikas meluoją, jog lyg nieko nebuvo,Tai ar lauksim iki bylos pabaigos.< Tai mano nuomonė ir pamastymai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kniazius į prezidentūrą neateis, nebent ant rusų tanko, nes įstatymas neleidžia ruskiui būti Lietuvos prezidentu, kaip ir vokiečiui, ar lenkui. O premjeru gali, jei besmegeniai daug uspaskinių išrinktų į seimą. Sniego Lietuvoje nėra! Prieina Juozas Erlickas ir taria: “Sniego nėra, bet besmegenių tai daug (ir seime). Koalicijas galima lipdyti!”

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • niekas ten jo nerenka.
   jis “isrenkamas” tik isvaziavusiuju ir nebalsuojanciu saskaita.
   o tokiu daug. Labai daug.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Žinokit kaip pasako kad tesmo sprendimą reik vykdyti dėl vaiko inreresų -mane varo į tualėtą,kodel??/ O dar pasako kad panašaus buvo Klaipedoje ir dar pas kažkoki draugą – tikiosių tie žmonės nebuvo liudininkai pedofilijos byloje ar nukentėją. Bet koks marazmasmano manimų

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Štai koks galingas Kėdainių “kniazius”, kuris ilgą laiką buvo valdančios “karietos” žaidėjas. Ten “kortas iš eilės dalino” AMB, “Šatrija”, “tvorinis” ir pats “kniazius”. Negaliu tvirtinti, kad jis kozirinį tūzą visada rankovėje turėjo užslėpęs, tačiau , kad informacijos buvo ir yra prikaupęs į valias, tai kas galėtų pagalvoti kitaip? Ypač, kai teisėsauga gal net su dideliu nekantrumu laukia naujos mokesčių DP ir pačio V.Usapskicho aferos bylos “senaties termino”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Kaip tik neleisti vykdyti tokius absurdiskus Kedainiu “burlioko” sprendimus!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Kirpėjai kaip per snukį.Ant visos LT lojo , gaudė “pedofilus” šmeižė nekaltus, ir tik pist pokštas Pedofilas giminaitis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. buvo isvogtas visos Lietuvos turtas ir dabar …vsio po zakonam… suklastojus irodymus ir byla bus apkaltinta N.Venckiene. Tas pats klanas ismete pro viezbucio langa Pociuna,kuris uzciuope pinigu plovyklos mehanizma ir kas ta mehanizma valdo. Ir N.Venckiene uzciuope irodymu ir bylu klastotojus!!!! Venckienes zudyti nesiryzta tad …vsio po zakonam… Neringa gali apkaltinti kuom tik klanas panores:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Anksciau , ar veliau sekme turetu buti Venckienes puseje. Stiprybes, dauguma Lietuvos zmoniu palaiko jus…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. dar karta parodę visiems piliečiams, kad nepriklausomo teismo Lietuvoje nėra ir niekada nebuvo ! ir matyt greitai nebus……

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Kaip ne tik Venckienei,bet ir visai Lietuvai isivaduoti is to klaninio VORATINKLIO???? Tegul jie geriau panaikina senaties termina tiems kurie is valstybes isplove 280 000 000 lt.!!!!!!O klanine teisesauga juos nebaudziamai uzdenge !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. del ligones venckienes uzgaidu vel teiseju laikas svaistomas niekams, ir kaip visada venckiene uz isterija bus velniop pavaryta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Šitoje byloje teisininkai pridarė tiek klaidų, tiek klydo net keli jau patys atsistatydino ar buvo atstatydinti, Kedį paleido į Ispaniją pabėgti, paskui sugrįžti prie Kauno marių, tiek nužudyta žmonių ir niekas neaišku ,tai dar ir vaiką reikia kaip nors nužudyti ,o paskui teisininkai pasakys kad suklydo,juk mergaitė turi savo gimtus šiltus namus ,senelius ,tetą ,visoms vaikų teisėms yra išpasakojo ,kad jai į burną kišo sysalus ir visaip kitaip išsidirbinėjo nuvesdavo pati motiną į svetimus butus ir ten rinkdavosi kompanija Ūsas, Jonas ir Aidas.Čia pirmiausiai reikia motina sodinti į kalėjimą ji pradėjo šitą jovalą ,jau pats Drąsius dar gyvas būdamas visur rašė ir kreipėsi pagalbos į teisininkus ,kad atimtų iš jos vaiką ,nieko teisininkai nepadarė tik nužudė patį Drasių ir visus paminėtus mergaitės vyrus,net melo detektoriai užfiksavo ,kad mergaitę pardavinėjo pedofilams ,bet niekas nekreipia dėmesio ,ir kam reikalinga ta vaikų teisių tarnyba jei negina vaiko ir neišklauso kur ji nori gyventi ,ar pas iškrypėlę motiną su raudona pinigine {daugiau juk nieko neturi nei namų nei darbo} ar savo namuose pas tetą ir senelius.Kodėl tą mergaitę turi išvežti kažkur į užsienį ir palikti su iškrypėle motina ,mergaitė turi savo namus ir jai nieko netrūksta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • Paminėjot aidą. kurį ir mergaitė minėjo. bet kur jis pasislėpęs, kokioj tvirtovėj ir kas jis toks. Gal kas nujaučiat ir įtariat, gal net žinot.Gal jis pats ir tas virvutes tampo? Reikia rasti, jeigu jis gyvas (ar negyvas) jo abrazdėlį ir parodyti mergaitei. Manau ji dar prisimintų, kol jie, pagrobę mergaitę, neišplove jai smegenų.Manau, kad jų toks tikslas. O kad mergaitė nemelavo, tai aš šimtu procentų įsitikinęs.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 19. kuo tolyn – tuo idomyn. Kiekvienas zingsnis vis idomesnis ir idomesnis. Pedrytis kazko tyli – nera naujos pasakos. Kazka rezga ryskiai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. nesuprantu kas cia per kliedesiai komentaruose ir stripsnyje. skundziamas ne pats sprendimas o anstoles nusalinimas. nieko bendro su pries tai isnagrineta byla neturintis. arba yra pagrindas nusalinti arba nera. fantazijos ar asmenine nuomone tikrai nera pagrindas nusalinti. ar yra pagrindas nusalinti- spres teismas ir tik teismas

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • pavarei bolonke – kondratjevo sprendimas turi artima rysi aisku su anstoles nusalinimu. Juk musus zmones – kaip tai nera rysio? Bus vel mums palankus sprendimas – bolonke sakiau maziau gerk per naujus.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ei tu peroksidine, pats mergaitės skaubaus perdavimo sprendimas jau yra apskūstas gruodžio 27 dieną, venskienė pateikė skundą tiek į kėdainius, tiek padubliavo į panevežį, per 3 darbo dienas, turėjo būti priimtas sprendimas, panevėžys atmetė, o kėdainaiai iki šiol jokio atsakymo nedavė, taigi nesapaliok čia nesamonių

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Neberandu kitokių žodžių,kuriais būtų galima įvardinti šį absurdą,kaip tik teisinis išsipisinėjimas.Tai gal duokime ir Valantinui teisti savo sesutę,tada?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...