Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 9 Ketvirtadienis
 

N.Venckienės skundą dėl antstolės nušalinimo nagrinės „Kėdainių respublikos“ teismas

2012-01-02 16:29 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (407)

KK nuotr.

Šiandien Lietuvos Apeliacinis teismas paskelbė, jog D.Kedžio dukrelės globėjos Neringos Venckienės skundą dėl antstolės Sonatos Vaicekauskienės nušalinimo nagrinės Kėdainių rajono apylinkės teismas.

Tai yra tas pats teismas, kurio pirmininkas V.Kondratjevas prieš kelias savaites nusprendė, kad mergaitė, nepaisant jos noro gyventi su globėja, turi būti skubiai paimta iš Venckienės namų ir gyventi su L.Stankūnaite, nepaisant to, kad pedofilijos byla, kurioje pedofilija kaltinamas Andrius Ūsas buvo L.Stankūnaitės draugas, dar tik bus pradėta nagrinėti Vilniaus 2-ame apylinkės teisme.

Kaip sakė Europos Parlamento narys profesorius Vytautas Landsbergis, yra Lietuvos Respublika ir yra „Kėdainių respublika“. Ir šios „Kėdainių respublikos“ teismo pirmininkas V.Kondratjevas, kaip rašė spauda, jau laukia N.Venckienės skundo, kuris bus nagrinėjamas rašytinio proceso tvarka ir bus išnagrinėtas „skubos tvarka“.

„Karštas komentaras“ primena, kad profesorius Vytautas Lansbergis Lietuvos radijo laidoje „Akiračiai“ 2011 metų gruodžio 30 d. pareiškė tokią nuomonę apie „Kėdainių respublikos“ teismą ir jo pirmininką V.Kondratjevą:

„Aš nemėgstu sąvokų mistifikacijos. Kai sakoma „teismas“, tarsi kažkas labai aukšta ir neklaidinga. Kai iš tikrųjų labai konkrečiai labai konkreti situacija, labai konkretus teisėjas. Aš iš arti esu matęs situacijose konkrečių teisėjų, kurie iš arti atrodė labai prastai. Ir kad man pasakytų: „Ne, čia šventas teismas, tu negali nei kritikuoti, nei abejoti“, čia yra nerimta. Čia yra miglų pūtimas.

Tai dabar, kai kažkoks straipsnis sako, kad teismas privalo išklausyti vaiką, tai pirmiausia čia teismas yra teisėjas Kondratjevas. Pasakyta: jis privalo išklausyti vaiką. Ar jis išklausė? Man atrodo, kad ne – jis atsisakė. Arba neleido, kad vaikas būtų išklausytas.

Čia kas žino detaliau padėtį, tai gali ir kvalifikuoti teisėjo nuostatas, ir teisėjo laikyseną.

Yra taip pat išlyga – išklausyti vaiką, sugebantį išreikšti mintis ir išsiaiškinti vaiko norus. Tai štai, teisėjas privalo – ne tai, kad galėtų, bet privalo išsiaiškinti vaiko norus. <…>

Lietuvoje turėtų būti suprantama, kad yra Lietuvos Respublika ir yra „Kėdainių respublika“. Ir nuo gana seno laiko. Kurioje yra atskira valdžia, atskiras teismas, pavaldus vietiniam viršininkui, ir prokurorai, ir spauda, ir kas tiktai nori.<…>

Aš nežinau, ar šitoj mergaitės byloje Kėdainių bosas kaip nors tiesiogiai dalyvauja, galbūt netiesiogiai.

Čia kas nors galbūt aiškinsis vėliau, kodėl buvo taip viskas daroma ir kodėl reikėjo spręsti Kėdainių teisme, ir kodėl šitas teisėjas, ką tas teisėjas ir kaip yra sprendęs anksčiau. Darosi žmonės ir pavaldūs, ir manipuliuojami, ir panašiai.“

Tuo tarpu Lietuvos Apeliacinis Teismas mano, kad būtent V.Kondratjevo vadovaujamas teismas “geriausiai žino mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo bylą”, ir dėl to būtent šis teismas turi nagrinėti N.Venckienės prašymą nušalinti antstolę S.Vaicekauskienę dėl šališko V.Kondratjevo nutarties vykdymo.

Ar V.Kondratjevo teismas gali nagrinėti Venckienės skundą, kuris susijęs su paties V.Kondratjevo nutarties vykdymu?

Pagal tai, kad spaudoje jau buvo pareikšta, jog “Kėdainių teismas laukia skundo”,  o ne nusišalina nuo N.Venckienės skundo nagrinėjimo,  turbūt iš anksto galima prognozuoti, kad V.Kondratjevo teisėjas nenušalins antstolės, nes V.Kondratjevo pavaldiniai turėtų būti suinteresuoti, kad jų šefo nutartis, nors ir prieštaraujanti mergaitės interesams, būtų kuo skubiau, nors ir prievarta, vykdoma.

Komentarai

 

 

 
  • o kas pedofilai? tik pavardem mikliai, o ne taip kaip psichine teiseja,3 metus skalbia, kad pasakys, bet nepasako, tik saudo,pagaminus pries tai pedofilus

   Thumb up 0 Thumb down 0

 1. Paskutinė nuskambėjusi byla dėl mergaitės perdavimo- pažeisti visi įstatymai, kuriuos tik buvo įmanoma pažeisti,
  Uspaskicho apsauginio byla, kurio net JAV nedaleido ekstradicijos, kad Kėdainių teismas nesudorotų,
  Jangilos byla, kurią (100% garantuoju) Kėdainių teismas, vadovaujamas Kondratjevo pritempė iki senaties termino ir padarė Lietuvai apie 200 milijonų litų žalos, bei paliko nenubaustą galimai FSB agentą Uspaskichą.
  Neminėsim daugiau Kėdainių teismo savivalės, kurios apstu, jei ten tik pasikaptytum.
  Apeliacini teisme, Tu eini PRIEŠ LIETUVĄ? Kodėl? Juk mes tave maitiname?
  Apeliacini teisme, kodėl nebuvo galima paskirti kito, nesuinteresuoto teismo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ir štai staiga išlįs iš krūmų gelbėtojas uspachikas, kondratjevui lieps atgailauti o mergaitei prie Venskų namų bus surengta ledų šventė :)))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. laikas prisipazinti, bus lengviau, ir mergaite nebus psichine! Tiesa vistiek ateina!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kadangi skundą nagrinės visai kitoj Kėdainių respublikoj,Venckienei belieka tikėtis tikrai nešališko sprendimo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Vamzdiec. Lietuvos teismas susikrušo galutinai. Lietuvos teismą reikia naikinti ir kurti TEIMĄ. Jau be propresorių Kūrių ir Nekrošių. DEMOKRATINĮ. Ne imitaciją, kuri pasiekė ir peržengė viską kas įeina sąvoką ŽMOGIŠKUMAS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Pagarba Vytautui Lansbergiui ! Kondratjeva reik traukt baudziamojon atsakomyben!
  jis yra valdomas ir tampomas uz virvuciu,kaip lele!
  negali toks teisejas sprest bylu!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • reikia patraukt baudziamojon atsakomyben! o ko jis taip plesosi, ar tikrai yra dokumentai, kad KGB darbininkas?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Na , žinoma !, … kitų teismų Lietuvoje juk nėra ! Kaip tik išsivers tas teismas be kodratjevų įžvalgaus teisingumo !… paskutinės klano konvulsijos.

  Mergaitei, Neringai, visiems jas palaikantiems ir remiantiems – STIPRYBĖS STIPRYBĖS STIPRYBĖS . DIEVAS YRA – TIESA IR ŠVIESA NUGALĖS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. kur straipsniukas apie Įtariamą pedofiliją Skučą.Ar kiti pedofilai nerūpi.Garliavos kirpėja jau pritils truputi

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Tikriausiai Kedainiu teismas pats teisingiausia,kad patikima jam nagrineti apeliacini skunda del antstoles nusalinimo,tikriausiai vel nagrines TEISINGUMO MEISTRAS KONDRATJEVAS.Tikrai prasti reikalai su teisesauga Lietuvoje,gal jau pakabintu arsenalas senka?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Smagu girdeti. Matomai , liko tik vienas patikimas jiems “teisejas”.Kas gi bus, jei jo neliks? Ar daugiau menkystu arsenale nebeliko? Gal tai komedijos pabaigos pradzia? Tragikomedijos?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tu tas pats kus Račo bloge vaidiniesi? Garbė tau Maure, dideliai daliai tavo minčių pritariu, tik nesugebėčiau į jūsų diskusiją įlįsti- mano išsilavinimas , deja, nesisteminis aš techninbis žmogiukas. Na

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tu tas pats kus Račo bloge vaidiniesi? Garbė tau Maure, dideliai daliai tavo minčių pritariu, tik nesugebėčiau į jūsų diskusiją įlįsti- mano išsilavinimas , deja, nesisteminis aš techninis žmogiukas. Na, Intelektųalai Lietuvos žurnalistai, NEBIJOKIME.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Apeliacinis teismas nežino, kad tai interesų konfliktas? kas vadovauja tam sumautam apeliaciniam teismui ir koks teisėjas priėmė šią nelegatyvią nutartį, nes jau kiekvienam aišku KĖDAINIŲ TEISMAS YRA SUINTERESUOTA PUSĖ ir negali būti objektyvus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. bet tai kada bus sustabdytas tas teismo nutarimas perduoti skubiai????kada bus atleistas tas teisejas Kondratjevas is pareigu????tai juk jis cia ta sarsalyna ir sukele????perdaves mergaite subiai saugomai motinai ,neatsizvelges i mergaites nuomone ir nora gyventi su Venckiene…..ir tada ,kai dar pedofilijos byla neisnagrineta???kur jis taip skubejo ????kas atsakys dabar uz padaryta mergaites trauma,galimai buvo taikoma hipnoze….kas atsakys????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Pedofilinė agonija pasiekė epidemijos mąstą.
  Jie protiškai neįgalūs,daro daunams prilygstančias klaidas.Chi chi chi…puspročiai atidavė spręsti antstolės likimą Kondraškai Pakabintajam.Jau geriau būtų išsituštinę aukštielnyki ir teigę,kad nesmirdi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. pasirodo Lietuva valdo Kedainiu teismai su Kondratievu priesakyje. Kiti neprima nei apeliaciju, nei skundu. Viskas grazinama i Lietuvos Olimpa – Kedainius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Nėra žodžių. Lietuva kreivų veidrodžių karalystė. Yra tik Kedainiai su šios
   tragedijos pradžia -Darbo partijos įtakingais veikėjais ir jų padėjėjais

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Štai koks galingas Kėdainių “kniazius”, kuris ilgą laiką buvo valdančios “karietos” žaidėjas. Ten “kortas iš eilės dalino” AMB, “Šatrija”, “tvorinis” ir pats “kniazius”. Negaliu tvirtinti, kad jis kozirinį tūzą visada rankovėje turėjo užslėpęs, tačiau , kad informacijos buvo ir yra prikaupęs į valias, tai kas galėtų pagalvoti kitaip? Ypač, kai teisėsauga gal net su dideliu nekantrumu laukia naujos mokesčių DP ir pačio V.Usapskicho aferos bylos “senaties termino”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Venckiene gali nusalinti ne tik antstole, ne tik teiseja, kuris sia byla nagrines, bet ir visa Kedainiu teisma in corpore. O koks teismas uz Kedainiu butu geriau?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Kai rezonansini atveji ir vel paskiria nagrineti tam paciam kaimo teisejui, teisingiausiam Lietuvos vaiku reikalu teisejui, busimas sprendimas jau visiems zinomas. Ko galima tiketis, kai avinelio skunda, kad vilkas ziaurus, nagrines vilkas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Laukiau – ką gi dabar darys pedofilai? Ar turi atsarginį planą? Pasirodo neturi, paskutinė jų viltis – Kėdainių teismas. Vadinasi pasijuto kaip žiūrkės, įspraustos į kampą. Jokių vilčių išgyvent, bet vis tiek kandžiosis – AtA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Manau, geriausiai šią situaciją apibrėžė komentatorius -vilnietis 2012-01-02 16:20
  Tai gal atiduokime “Samanėlės” bylą Valantinui tada?
  Ponai, tai juk absoliučiai teisingai pastebėta- ATIDUOKIM TEISINGUMĄ SUINTERESUOTIEMS.
  LIETUVA, Tai jau riba jų nihilizmo, jų patyčių iš mūsų kiekvieno ir iš mūsų valstybingumo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Matyt, šitas dėdė yra daugiausia įklimpęs, kad juo labiausia pasitikima. Dar kartą jie pasitvirtina, kokie yra pavojingi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Per TV3 kanalą gruodžio 31 dieną likus kelioms valandoms iki kurantų dūžių kelis kartus buvo paleistas įrašas, kurime uspachikas oficialiai kiap koks šalies valdovas sveikito tautą su naujais metais…kyla klausimas kodėl jis kalba kaip koks šalis vadovas, ir aš komercinė televiziją galėjo parduoti eterį eiliniams vienos iš politinių partijų vadovų, ir tuo labiau tokiam kurio byla dėl partijos apgaulingos buhalterijos vis dar svarstoma teismuose ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Taigi mat jis yra nepaprastas – jis yra kniazius. O kas dėl TV3, tai davė pinigų, na ir paleido eterin. Nemačiau, negirdėjau. Ar nepapasakojo apie savo kerštą tokiam buvusiam savo sargybiniui?

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • ne, šito nepasakojo, bet savo linkėjimuose tarp eilučių pasakė, kad rinkite seimo rinkimuose tik jį ir į jį panašius, ir tada Lietuva taps klestinti Rusijos gubernija :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Taip, toks sprendimas, , bet tai dar kartą parodo manno manymų , jog tai sukels nepasitikėjimą , kodel kažkam tai naudigą galimai , Toks rezonansas , paskirti galėjo kitur , ir tegul kitas sprendžią , a vat ne , bus taip vos ne pasityčiojimas , -specialiai gal būt kad daugiau Vrenckienė pasinervuotų, aatai gal tikrai kitur būtų suprastą kad kaip teisingumas , o dabar??? manuo nuomonė

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...