Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Gruodis 16 Pirmadienis
 

N.Venckienė Kėdainių r. apylinkės teismo pirmininkui pareiškė nušalinimą, teisėjas nenusišalino (papildyta)

2010-11-10 14:41 | Naujienos | Komentarų (296)

N.Venckienė įsitikinusi, kad Kėdainių r. apylinkės teismo pirmininkas, sprendžiantis, su kuo turi gyventi D.Kedžio dukrelė, gali būti šališkas ir neobjektyvus (KK nuotr.)

Kėdainių r. apylinkės teisme 14 val. pradėjus nagrinėti civilinę bylą dėl mergaitės sugrąžinimo biologinei motinai L.Stankūnaitei, mergaitės globėja Neringa Venckienė pareiškė bylą nagrinėjančio teisėjo – Kėdainių r. apylinkės teismo pirmininko V.Kondratjevo nušalinimą.

„V.Kondratjevas yra J.Furmanavičiaus draugo – teisėjo G.Koriagino, kuris atsisakė su manimi dirbti, kurso draugas. Kurso draugai V.Kondratjevas ir G.Koriaginas tais pačiais metais prisiekė dirbti teisėjais“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Pagal įstatymą, teismo pirmininko nušalinimo klausimą sprendžia didžiausią darbo stažą turintis to teismo teisėjas.

Apie priimtą sprendimą numatoma pranešti 15 val.

Papildyta – teismo posėdis nukeltas, teismo data nepaskelbta

Teismo pirmininkas V.Kodratjevas nuo bylos nagrinėjimo nenusišalino.

V.Kondratjevas atmetė visus N.Venckienės prašymus ir nusprendė, kad faktas, jog kaltinamajame akte nustatyta,kad A.Ūsas kaltinamas tvirkinęs mergaitę L.Stankūnaitės nuomotame bute, neturi jokio ryšio su mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei byla.

N.Venckienė pateikė priešieškinį L.Stankūnaitei. Ar jis bus priimtas, teisėjas V.Kondratjevas spręs rašytinio proceso tvarka, o nutartį N.Venckienei atsiųs.

N.Venckienė prašė teisėjo kviesti į teismą mergaitę ir jos pačios paklausti, su kuo mergaitė nori gyventi. Tačiau L.Stankūnaitė kategoriškai prašė teisėjo mergaitės į teismo posėdį nekviesti.

“Kodėl L.Stankūnaitė bijo, kad mergaitė teisme pasakytų, su kuo ji nori gyventi?” – “Karštam komentarui” sakė N.Venckienė.

Šiandieninį teismo posėdį ji apibūdino vienu žodžiu: “Šlykštu”.

Šiandien L.Stankūnaitę teisme saugojo apie 50 policininkų. L.Stankūnaitė į teismo posėdį atvyko trumpu sijonėliu.

Teisėjas V.Kondratjevas mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei bylą tikisi išnagrinėti iki gruodžio mėn.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Man kaip neteisininkui yra nesuprantama,kaip tvirkinto vaiko byla motinos nuomotame bute negali būti susijusi su vaiko gražinimu tai pačiai motinai kurios bute vaikas buvo tvirkinamas?Kas čia per abrakadabra?Paaiškinkit kas suprantate tokius dalykus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Jus , kaip teisininkas zinote Lietuvos Konstitucija :
  Nei Prezidente ,nei vyriausybe nei seimas neatsako uz tai , kas vyksta Lietuvoje .Prezidente gali nusalinti tik seimas , o kas sedi seime ?
  Siandien tik Jus galite , paemes i busima komanda istikimus Tautai seimo atstovus , protingus ir teisingus juristus ir privalote kurti naujus istatymus ir nauja Lietuvos Konstitucija .Kas atsakingas uz tokia Lietuvos ekonomika ? Niekas , nes pagal Lietuvos Konstitucija ir istatymus Prezidentas , seimas ir vyriausybe neatsakingi uz klaidas , uz ekonominius nusikaltymus .Seimas ir vyriausybe tik kuria planus ir juos vykdo , kaip pagerinti Tautos dievu gerbuvi ( rentas , pencijas , priemokas , apsauga , transporta ir kitus tik savo gyvenimo klausimus ).
  Matote , kad musu isrinktieji seimo nariai ir ju isrinktieji absoliuciai atsiriboja nuo visu Lietuvos Tautos . Juk niekas jiems negali net pasakyti :Zmones ka jus darote ? Kur dingo demokratija ?
  Subrendo situacija Lietuvoje revoliucijai . Virsune negali toliau valdyti .
  Kurkite nauja partija , paruoskite nauja Konstitucijos projekta, naujus istatymu projektus seimui , vyriausybei , projekta panaikinti visas lengvatas , projekta likviduoti VSD .
  Tikrai visi lietuviai ( isskyrus etatinius ir neatatinius VSD darbuotojus , seimo darbuotoju gimines ir vyriausybes gimines ir ju draugelius ) jus palaikys .
  Norisi grizti i Lietuva , bet tikrai kol kas neimanoma .
  Viskas brangsta ir tikrai daug kas brangiau uz USA .O koks pinigu gavimo saltinis sugrizus -jo nera ir negali buti net teoriskai .
  USA

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ,kad ateis teisybe -isbleso.Geda man , kad Lietuvoje is teises gime neteise ir niekas nesugeba [valdzia]atstatyti teise

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pats laikas Lietuvos seima vadinti “klanu”.Pvz.rinkimai i klana,klano narys ir panasiai.
  Sekmes Lietuvos zmonems.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Pokerio pradziamokslis ir nemokami 50 $! Tereikia pasirinkti norima kalba, isspresti nedideli testa (atsakymus rasite tame paciame puslapyje arba google) ir 50 $ – jusu! Zaisti galesite bet kuriame jusu pasirinktame pokerio kambaryje.
  ru.pokerstrategy.com/u6CWIP

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Usiukai apsimeta, kad nesupranta, kad isskaidytos bylos. Juk jos tam ir isskaidytos, kad nebutu bendro konteksto, kaip vakar vienas teisejas pasake, niekas niekur nesusije. Nei byla motinos poveikio dukrai darymas pedofilijos byloje nesusijusi su pedofilijos byla, zudyniu byla irgi nesusijusi, Uso mirtis nesusijusi, Kedzio taipogi. Niekas nesusije. Viename epizode Stankunaites kaltes nemato, reikias nekalta, nu va taip ir vyksta, viskas teisetai, labai teisetai, bet ar tesingai ir logiskai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kol kovosite tik už DEIMANTĘ,nieko Jums nesigaus.
  Dievas nori,kad kovotumėte platesniu mąstu.Dingsta be žinios Lietuvoje per metus apie 700 vaikų.
  Reikia kurti PARTIJĄ ir pajungti tautą kovai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Peržvelgus pranešimus spaudoj nesunku pastebėti: nuo pavasario nemažai buvo pedofilų suimta Lietuvoj, nemažai ir teismų įvyko. Tik ar nors vieną iš nuskriaustų vaikų stojo ginti ” violetinė minia” ? Ar nors į vieną teismo posėdį atvyko? Tai ko verta ta jų deklaruojama ” kova su pedofilais” ? Ar Lietuvoj čia yra tik vienas vaikas, kurį žūt – būt reikia tvirkinti visiems Lietuvos pedofilams, ir dar mokėti ” pasakiškus pinigus” ? Čia mat tik vienintelė ir nepakartojama Stankūnaitės duktė tik pedofilus traukia : ) Gal jau laikas atsikvošėti ir suvokti, kad su jokiais pedofilais ” violetiniai” nekovoja. Įtikėję Venckienės pasakomis, žmonės tapo aklais kovotojais už ” Venckų teisybę” . O kad ta jų ” teisybė” tėra tik tuščios ambicijos, niekam jau nebeįdomu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • O kiek dar yra bylu, pedofilijos bylu, kuriose butu daugiau nei 4 lavonai? Kuriose kaltinamojo drauge visai Lietuvai meluuotu, kiek tokiu vaiku, kurie gali buti sugrazinti zudikams? Juk patys suprantat, baikit apsimetineti tiek pries mus tiek pries save, juk netikit, kad Kedy ptas mire kaip ir Usas. O patarasis dar ir draugu rate. Tai kas per draugai? Ar jus jais pasitikite? Su jais mergaite bus saugi?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. NUOMONIŲ KOKOFONJOJE RAŠOMA APIE VISKĄ – TRUMPUS SIJONUS , KATINUS , KALTINA BE ĮRODYMŲ , REIŠKIA SAVO NUOMONĘ , KELIA Į KOVĄ KVAILUS IR GUDRIUS. TIK VISKAS MELAS : MOTINAI ĮTARIMAI NEPAREIKŠTI ( KOVOJA NUO 2006 METŲ),MERGAITĖ YRA ĮTAKOJAMA TĖVO ŠEIMOS , O KOKIĄ ĮTAKĄ DARO MOTINA , SUSITIKDAMA 2 KART PER SAVAITĘ , APSUPTA FILMAVIMO KAMERŲ? KAIP DAR GALIMA APRIBOT JOS TEISES? AŠ UŽ MOTINĄ , LINKIU ATGAUT DUKRYTĘ KUO GREIČIAU.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ta motina nera verta motinos vardo.Taip ji nekalta tik neaisku kodel vedama i teisma kauketos apsaugos ,sitaip saugo nusikaltelius o ne nekaltus zmones. Pagal jos apsauga atrodo kad ji galimai nusikaltele.O kur mergaitei gyvent ji jau pati turi nusprest.Teismas gali ja apklaust ji atsakys su kuo nori gyvent

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • bet sprendžia teismas kur gyvens mergaite nes tokie yra ĮSTATYMAI. Ir vadovaujamasi teisinėje valstybėje ĮSTATYMAIS o ne – aš taip pagalvojau ir manau kad taip turi būt… Manyti nedraudžiama, bet įstatyms yra įstatyms va. Tai tike šiam kartui.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • jeigu itarimai dar nepreiksi, tai nereiskia, kad nebus pareiksti pedofilijos byloje, nes ten ji meluoti nebegales, o akistaotos su liudininkai bijo kaip velnias kryziaus, neapsimetinekit, kad nesuprantat..

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Vakar ziurejau vokieciu tel.programa zdf.per zinias pranese kad Amerikoj uzvesta byla zydu labdaros organizacijai ,kuri lkastodama dokumentus savinosi pinigus skyrtus zmonems ,atsakomyben patraukti 16 tos organizacijos darbuotoju. wwwDesperacija. yra nurodytas tel. numeris kur galima kreiptis del Lietuvos teismu neteisingumo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Myliu šlykščius rašynėtojus, nes jie mus pakelia i kova. SĖKMĖS KOVOTOJAMS UŽ VENSKIENĘ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Už mergaitę tikrai niekas nebekovoja – visi už Venckienę :)))

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Stankunaite tikrai kalta, nes ja saugo apsauga uz musu pinigelius. Bijo Stankunaite susitikti viesai su mergaite pokalbiui, nes gali pasakyti, nenoriu mama su tavimi gyventi. Kodel mergytes senelius ir teta nesaugo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. geriausia butu, kad kitame teismo posedi dalyvautu mergaite, ir ji pasakytu su kuo nori gyventi,bet stankunaite neleis ir jos visas klanas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. kodel nepaklausia viesai mergaites pas ka ji noretu pasilikti gyventi? Nedraskykime jai sirdeles ir nezeminkime, neatimkime sveikatos mergaites seneliams ir tetai. “Proto bokstams” sveiko mastymo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Garliaviniai nesitraukia,
  Budi-prakaituoja.
  Jiems Kedys iš pragaro
  Sysalu mojuoja

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. O gal istikruju galima tautai paduoti i Europos teisma prokurorus? Nejaugi nieko negalima padaryti? Nejaugi leisim ir toliau teisesaugai tyciotis is tautos?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Vienas pagrindinių D. Kedžio dukters saugotojų, facebooko puslapio ‘Klonio gatvės dienoraštis’ administratorius p. Renaldas Ščiglinskas, savo facebooko aketoje viešai pareiškė, kad jo pomėgiai yra ne tik moterys, bet ir VYRAI :))). Sveikiname viešai prisipažinus! Pasirodo nėra jokios homofobijos, jei žmogus elgiasi atvirai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • na o jeigu isties zmogus yra gejus? Ka dabar daryti? O vat niekas nesidomi kode vienas Basinskas iesko paneliiu nuo 14 metu iki 14 metu. Gaila, kad jis to Feisbooke nepasirase.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. AS MANAU LIETUVOS ZMONES TURI RINKTI PARASUS IR LIETUVOS TEISESAUGA PERDUOTI HAGOS TRIBUNOLUI KAIP VYKDOMA NUSIKALTIMA PRIES LIETUVIU TAUTA IR ZMONISKUMUI. AR LIETUVAI REIKALINGIN PREZIDENTAI, KURIE PALAIKO ISKRYPELIUKLANA, KURIS PRIEVARTAUJA VAIKUS IR KUDYKIUS O NEITIKUSIUS NUZUDO? AR PABUS LIETUVOS RUNKELIAI AR IR TOLIAU MELSIS I ZYDKRIKSCIONIU NUKRYZIUOTA HIPI?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Jei norime Lietuvoje pasidaryti tvarką,tai reikia pareikšti nepasitikėjimą Prezidente ir Seimu.Kur tai matyta,kad čekistinė prokuratūra ir tokie patys teismai už savo darbelius neatsako.Per metus vieną kartą Seimas vetina Prezidento ataskaitą,o štai čekistinių teismų ir prokuratūros juodus
  darbus neturime teisės kalbėti.Puskvailiai žurnalistai aiškina,kad Prezidentė neturi teisės kištis į teismų ar prokuratūros darbą.
  Prezidentei visai nebūtina kasdien lysti į teismų ar prokuratūros darbą.Jos pareiga užtikrinti,kad teisėsauga dirbtų pagal įstatymus,bet neužsiiminėtų savu bizneliu. Pagalvokime,kam mums tokia valdžia (Prezidentė.Seimas,kurie yra Konstitucijos garantai) net nenori žinoti kas dedasi teisėsaugoje.Tai kam mums tokia valdžia,kuri būdama Įstatymų kūrėja nepasileka sau teisės žinoti kas dedasi teisėsaugoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. ieškoti vokietijoje,(vokietijoje vokiškai parašyti laiktraštyje,apie pedofilų siautėjimą lietuvoje,ir nebaudiamumą)paslėptos antros mergaitės,kur tėvas nusikaltėlis išvežė,jei jis vogdavo mašinas,tai įkliuvęs vokiečių teisėsaugai,gal jo ten ir ieško….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. ISKRYPELIU KLANS REMIAMAS TEISESAUGOS IR pREZIDENTES, TOLIAU TYCIOJASI IS DORU ZMONIU IR LIETUVOS VAIKU. VAIKU TEISIU GYNEJU NERA NES ZIOBIENE NEGALI RUPINTIS ZMONEMIS IR VAIKAIS. VIEN TAS SIUZETAS DAUK KA PASAKO APIE ZIOBIENES VYRO MOCIUTE KAI ZMOGUS ATIDUODAMAS ZIURKEMS SUESTI IR GALI TOKIE NUZMOGEJE , GINTI VAIKUS? AS KALTINU TIK PREZIDENTE AR REIKALINGI NUZMOGEJE ZMONES, KURIE VALDO LIETUVA IR SKIRIA GP MARIONETES?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. kazkaip labai populiaru pasidare,zmones,kovojancius uz tiesa,vadinti minia,tada,leiskite paklausti,kas gyne seima sausio 13,ar ne minia?Kazkaip nesuprantu.SORRY

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ka tai reiskia minia??Tai Lietuvoj gyventoju nebera yra tik minia!! As manau kad ta vadinama minia ir sausio 13 gyne ir Baltijos kely stovejo.Kiek gali tyciotis is zmoniu.???Sita vadinama minia gina ir gins mergaite!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Kol mergaitė yra pas Venckienę, tol ji yra saugi. Ta prasme saugi ne mergaitė – saugi Venckienė : ) Venckienė supranta, kas jei mergaitė bus grąžinta motinai, jos namo apsaugos nebeliks, o violetinė minia paskui mergaitę nenuzylios, o iš inercijos pasiliks toje pačioj Klonio gatvėj.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • vieną kartą parsuidavei,tavim klaniniai naudosis ilgai,būsi šantažuojama ir dirbsi už dyką

   Thumb up 0 Thumb down 0 
bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/geriausios-puko-dainos-2019-302454
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams 1
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (1)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...