Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 18 Penktadienis
 

N. Venckienė grąžinama į Lietuvą, jos sūnus sako, kad kova tikrai dar nėra baigta

2019-09-27 11:19 | Naujienos | Komentarų (69)

Neringa Venckienė grąžinama į Lietuvą. KK nuotr.

„Visiems Lietuvos žmonėms, palaikantiems mano mamą ir senelius, noriu pranešti žinią iš JAV Aukščiausio teismo. Aukščiausias teismas atsisakė svarstyti mano mamos skundą dėl pasenusio ekstradicijos įstatymo ir leido mano mamą išduoti Lietuvai. Deja, Amerikos kūrėjų įsitikinimas, kad laisvė ir teisingumas yra visuotinė teisė, nebuvo įvykdytas šiame sprendime. Šis sprendimas buvo teisėtas, bet ne teisingas“, – socialiniame tinkle „Facebook“ parašė Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus.

Jo teigimu, jau nuo pat ekstradicijos pradžios 2018 m. jo mama susidūrė su ekstradicijos įstatymo spragomis. „Ir nors dauguma teisėjų sutiko, kad ne tik Lietuvos kaltinimai atrodo politiškai motyvuoti, bet ir kad ekstradicijos įstatymas turi rimtų spragų, tačiau jie vis tiek sutiko išduoti mano mamą Lietuvai”, – parašė K. Venckus.

Pasak N. Venckienės sūnaus, daugelis įrodymų, kuriuos norėjo pateikti, nebuvo priimti ir N, Venckienė turėjo galimybę tik aiškintis dėl Lietuvos vyriausybės pateiktų „įrodymų”. „Tokių įrodymų, kaip Lietuvos prokurorų liudijimai, kad „mano mama nuo 2012 m. slapstėsi”, nors tuo laikotarpiu ji ne tik dalyvavo Seimo rinkimuose, bet ir buvo išrinkta į Parlamentą. „Kaltinamosios atpažinimo“ spektaklį atlikusių Černiausko ir Vaicekauskienės parodymai. Ir kitų teisėtvarkos „žvaigždžių“ parodymai“, – rašo K. Venckus.

„Ir nors nuo pat pradžių atrodė, kad apsiginti nebeįmanoma, iš 39 kaltinimų liko tik keturi. Ir nors tikėtina, kad artimu metu mano mama bus parvežta į Lietuvą, kova tikrai nėra baigta. Amerikos politikai, kurie viešai ar ne viešai dalyvavo padedant mano mamai, planuoja stebėti įvykius Lietuvoje. Juos stebės ir Amerikos žurnalistai, kurie įvertins, ar Lietuvos pareigūnų veiksmai yra teisėti.

Todėl prašau Lietuvos žmonių vienytis, rinktis į protesto akcijas, dalyvauti teismo posėdžiuose. Prašau Jūsų nebijoti išreikšti savo nuomonę. Lietuvos valdžiai yra nesunku užtildyti vieną žmogų, tačiau jie nenutildys šimtų ir tūkstančių“, – savo „Facebook“ paskyroje parašė buvusios Kauno apygardos teismo teisėjos N. Venckienės sūnus Karolis Venckus.

Komentarai

 

 

 
 1. kada gi Venckienė atskleis pedofilų klano tapatybes? Žadėjo jau prieš daug metų paviešinti bet vis dar slepia ir slepia. Įdomu kodėl?

  Thumb up 0 Thumb down 1

 2. GEDA vergu litovcu karalystei ,kad leidzia draskyti nekalta moteri ir yra itakojami vergvaldziu valdzios,GEDA.

  Thumb up 15 Thumb down 5

 3. į kalėjimą ta moterį ir kad dienos šviesos dešimt metu nematytu ., o saugot ja Jeronima palikti .Pabėgs ? ji pasodinsim .

  Thumb up 5 Thumb down 26

 4. O kur buvo ta kova, kol mamytė neatsirado kaliūzėje? Manėte, kad kaip nors praeis?

  Thumb up 6 Thumb down 18

  • Kai žmones tąsė po teismus kuo jiems padėjot? Išvis ar bent kuo padėjot? Patys turėjo advokatų ieškotis :(

   Thumb up 12 Thumb down 3

 5. Jeigu tikrai yra taip, kaip skelbi savo FB, tada ne tuo rūpiniesi, vaikine. Be to, smarkiai rizikuoji, nes trukdymas teisingumo procesui, kaip žinai, yra skaudžiai baudžiamas :(

  Thumb up 9 Thumb down 22

  • Nuo kada Lietuvoje galima kalbėti apie teisingumą?!? Ar čia apskritai toks žodis žinomas?

   Thumb up 27 Thumb down 5

   • Nesvarbu koks jis. Teisingas ar neteisingas. Tačiau poveikis jam gali būti baudžiamas. O už poveikio organizavimą ir kurstymą, tai jau beveik užtikrintai.

    Thumb up 5 Thumb down 12

   • N.Venckienė, buvusi įsitikinusia nuteisinėtoja, labai gerai žino ir gali iš nuosavos patirties užgarantuoti tautiškojo teisingumo egzistavimo ir jo didybės faktus.

    Thumb up 3 Thumb down 0

 6. Karoliukas aiškiai nesupranta, kad jokie mitingai, piketai ir pan. šou renginukai mamaitės neišgelbės.

  Thumb up 20 Thumb down 9

  • Kodėl jis Amerikoj mitingų neorganizavo? Žinojo, kad tuoj bus išgrūstas Lietuvon. Normalioj valstybėje mitingais ir piketais teisingumas nevykdomas. Pabijojo? Laikas ir Lietuvoj ne mitingais ar politikierių pareiškimais teisingumą vykdyti.

   Thumb up 21 Thumb down 3

 7. Ir kiek dar metų ši istorija tęsis? Vėl bus kelios stovyklos, vėl visuomenė skaldysis…

  Thumb up 15 Thumb down 4

  • Visuomenė niekad, išskyrus kritinius tautos išlikimo sprendimo atvejus, nebuvo vieninga. O kuo Venckienės situacija galėtų būti kritine tautos išlikimui? Niekuo. Visiškai niekuo.

   Thumb up 22 Thumb down 1

   • Tol nekritinė, kol neišmanėliai patys nesusidūrė su tokia baisia situacija. Kai susidurs tada supras kad reikia ne tik apie save galvoti

    Thumb up 10 Thumb down 2

 8. Štai prie ko privedė įsivaizdavimas, kad jų šeimyna kiečiausi teisininkai. Kartais kur kas naudingiau pasisamdyti advokatą “iš šono”, nesusijusį giminystės saitais.

  Thumb up 17 Thumb down 6

   • Pažintys kaip pažintys, bet neatrodo, kad šį kartą jos galėtų pagelbėti. Prireiks tikrų advokatų, o ne pažintinių.

    Thumb up 17 Thumb down 0

    • Teisingai pasakyta. “Pažintiniai” advokatai atbukę, nes atpratę galvoti. Jie realiai nesugeba ir nemoka dirbti advokatais.

     Thumb up 18 Thumb down 0

     • Tiksliai, svarbiausia, teisingai pastebėta. Šitoje byloje pažintys nepagelbės.

      Thumb up 16 Thumb down 0

     • tokie dirba tik messengeriais arba perdavinėtojais. Advokatais tokiems dirbti pilkosios masės galvose neužtenka. Už tai imasi pasiuntinukų vaidmens.

      Thumb up 4 Thumb down 0

 9. Artėja laikas pasirūpinti rimta gynyba? Įdomu, rasis advokatų, išdrįsiančių eiti prieš mantijuotus sisteminius valdžiažmogius ir pačią sistemą?

  Thumb up 30 Thumb down 0

 10. Vien už tai,kad sumušė [atrodo tas liko invalidu visam gyvenimui] pasaulio sambo čempioną ir….nokautavo apie 240 gerai apmokytų spec dalinio kareivių Venckienę reikėtų nuteisti.
  O kur dar bausmė už tai,kad Stankūnaiei,,kuriai buvo ATIMTOS MOTINOS TEISĖS,.atidavė mergaitę.

  Thumb up 12 Thumb down 18

 11. NERINGA atėjo į Žemę su MIsija.
  Karminė Dangaus Valdyba padės jai pabaigti jos pradėtus darbus atstatant Teisingumą Lietuvoje.

  Thumb up 22 Thumb down 17

  • Rusijoje LGBT siūloma pagerbti desantininkų dienoje, parodant jiems išskirtinę pagarbą. Lietuvos desantininkai prieš LGBT dar kol kas nublanksta. Toks skirtumas tarnystėje Galiotui.
   Neringa nusileis į Keturnaujieną- vienintelį pasaulyje aerodromą, kurioe viduje yra pastatyta Bažnyčia, greitai minėsianti Jėzaus 50 metų Apsireiškimą.
   Lietuvoje- Naujojoje Jeruzalėje, pasirodyti turi pradžioje antidieviškas LGBT teisingumas, jis turi iškilti į paviršių. Turi pasirodyti kas yra kas. Iš Keturnaujienos į visą pasaulį, net į tautų šlykštynę ir prostitutę- Ameriką- pasaulio pedofilijos Babelę.
   Vėliau ateis dieviškasis.

   Thumb up 6 Thumb down 10

  • ne tik ,kad neisdave,bet ir butu dirbusi savo darba ir pagarboje,ir brolis A.A pridade klaidu pasitikedamas sita taip vadinama dermokratija,deja musu lithuanai labai trumpos atminties ,ka padarysi tiki jie tomis pasakomis,kad jankiu salis tai pasaku karalyste todel ir rezultatas toks.o seneliams kaip isgyventi…

   Thumb up 4 Thumb down 7

 12. Džiugu,kad iš daugiau nei 20 komentarų vertintojų teatsirado vos vienas tautos priešas ar priešė ir kai kuriuos ”įvertino”neigiamai.

  Thumb up 5 Thumb down 9

 13. Artėja 12 valanda.
  Katalikų Bažnyčios likučiui- Marijos radijui,
  Švenčiausiosios ir Nekalčiausiosios Jėzaus Širdies Rožančius. 2010 04 27 Jėzaus apreikštas. (Google).

  Thumb up 8 Thumb down 9

 14. Kad įtariams pedofilas Ūsas būtų pripažintas ne-pedofilu ,,, jis turėjo nuskesti varlių prišiktoje baloje ……
  O Greičiaus vadovaujamas AT nusprendė , kad Ūsas ne-pedofilas …..
  O tuo pat metu Greičius kaip stotinė prostitutė lakstė pas Dapkų ir vykdė ,,,MG boltik ,,, nurodymus …
  O dabar tas Greičius paskirtas kitos KGB prostitutės į Konstitucinį teismą …..

  Thumb up 25 Thumb down 19

 15. Keista, kad Neringa išvažiavo pagalbos ieškoti į Ameriką.
  Tai, gaunasi taip, kad Neringa savo noru nuvažiavo į pragarą ir pas velnius prašo teisingumo.

  Thumb up 37 Thumb down 16

  • Taip,jai reikėjo bėgti į tikrai demokratišką šalį,kuri rūpinasi skriaudžiamais žmonėmis (pvz.į Baltarusiją,Kaliningrado sr.ir kt.),bet ne pas užatlantės ”ryklius” sunaikinusius milijonus vietinių čiabuvių – indėnų.

   Thumb up 19 Thumb down 16

   • Puiku kai turi zmogus proto,saunu ismintinga froilena taip ir toliau.dek i suns dienas urodus

    Thumb up 3 Thumb down 9

 16. Manau,kad teismas turėtų organizuoti Venckienės akistatą su dukterėčia ,o ne vadovautis žodiniais kaltinimais.Aplamai tai netikiu teismo ir prokurorų objektyvumu ,kai jau nustatyta jog advokatas nenešė vaiko nors visi matė tai.Ir t.t. Teisėjai neišdrįs nes nei vienas sava karjera nerizikuos ,tai kaip ir aiški baigtis.

  Thumb up 37 Thumb down 19

 17. kazkada ateityje ,tikiu vistik pavyks isaiskinti saziningiems tyrejams,kas vyko i Amerika ir padare politine sutarti.Kol kas,is veiksmu amerikoniskame teisingume,panasu kad tai politine byla,politizuotas reikalas.manau,kad Neringa Venckiene pazadejus atiduoti Lietuvos “teisingumui”,uz tai Amerikonai gavo visa Lietuvos zeme ,kur gali kurti karines bazes Rusijos pasoneje.manau va cia pagrindas sios istorijos.Kodel taip manau? Pirma,Venckienes tiek metu niekam nereikejo Amerikoje,nors zinojo kur yra.Antra,iskart uzdare i kalejima,po vieno stribo vizito i amerike.Trecia,iki siolei nezinomas atvejis,kad Amerikoje prieglobscio prases zmogus,lauktu sprendimo tiek,kiek Venckiene.Ketvirta,Per savaite valstybes sekretorius pasirase sprendima Venckiene atiduoti Lietuvai.paziurekim,ar daug buta tokiu atveju,kai valstybes sekretorius dirbtu kosminiu greiciu netgi zinodamas,kad paskutines dienas tarnauja pries isspiriant ??.Ir galiausiai,kurioj vietoj Venckiene isduodant galetume rasti amerikoniska teisinguma,kai pirma pareiskia Lietuva 39 kaltinimus,antru kartu like tik 12 altinimu,o galiausiai ,pasirodo,liko tik keturi??? netgi prasciausiam teisininkui ,nusipirkus diploma uz 3 tukstancius doleriu,va tokie dalykai akis badytu.

  Thumb up 35 Thumb down 19

  • ką Venckienė padarė Amerikai, kad tiek laiko ją kalino? Ar nepažeidė jos teises ir ar neturėtų jai kompensuoti pati Amerika?

   Thumb up 13 Thumb down 13

   • amerika tai velniu lizdas,tie fasistai ispjove indenus vietinius ateme zemes tai kokie jie sventi,tik debilas is lietuvos gali to nezinoti

    Thumb up 4 Thumb down 7

 18. Visi pareikšti kaltinimai Venckienei yra absurdiški. Sakykim, kaltinimas dėl tvirkinimo – argi, išgirdus dukterėčios pasakojimus apie ją skriaudusius “dėdes”, prašymas, ar raginimas ją parodyti , kaip buvo skriaudžiama, kas buvo daroma, patenka į teisinį “tvirkinimo” apibrėžimą??? Juk taip elgiasi kiekviena rūpestinga mama ir kiti artimi žmonės. Kaltinti tvirkinimu besirūpinančius savo vaikais, šiuo atveju tas pats, kas siekti nuslėpti nusikalstamą veiką, tuo pačiu bendrininkauti su nusikaltėliais. Bet teisėsaugai, savo ar ne savo noru. atrodo kitaip – nusikaltėliais padaromas nukentėjusysis. Čia, kaip sakoma, ir arkliui aišku. Bet gi arklio balsas į dangų neina – todėl visa Lietuva – jos aukštoji valdžia ir visi žmonės jau daug metų velka nusikaltėlių ir iškrypėlių klano užnertą jungą. Labai keista, kad šis jungas kaip ir nieko sau…

  Thumb up 35 Thumb down 20

 19. Nemanau, kad teisėsauga bus patenkinta Neringos atvykimu, ir vyksiančiu procesu. Pats veidmainiškiausias teisėjas turi šiek tiek sąžinės. Kai kurie buvę odioziniai jau išvyti. Ar atsiras teisėjų, pasiryžusių ištirti bylą “taip, kaip reikia”? Ar jiems tai pavyks? Bus įdomu iš šono pasižiūrėti. Kita vertus, Neringa jau pakankamai atsėdėjusi. Jei jai “duotų” tose ikiteisminio kalinimo ribose, tai didelio triukšmo nebūtų. Bet vis tiek turės pereiti tą pakankamai painų procesą. Nepavydžiu teisėjams, kam bus paskirta ši byla…

  Thumb up 35 Thumb down 19

 20. amerikonaia ar a t i d u o t ų -RUSIJAI ŽMOGŲ SUDOROTI???????juk ,kai valstybė neturi ,demokratinės teisėsaugos,tai ko tIKĖTIS -net L A T V I A I mus p r a l e n k ė,savo”pedikus “greit ivardijo……nepamirškit ,kad buvo 2 mergaitės ir Deimantė gim.2004 . jei 18 metų bus 2022 m….nemanau ,kad ji su tikra motina yra……
  manau visos bylos surištos ir karininko Pociūno ir Kiesų ir Pedofilijos,ir CZV kalėjimų…….ir pinigų BALTARUSIJOS OPOZICIJOS ISISAVINIMU,ir CZV KALĖJIMŲ MILIJONŲ ISISAVINIMŲ………klausymas ,kuo skiriamės nuo lATVIŲ ,IR PEDOFILIJOS BYLĄ IŠTYRĖ,ir KGB_istų sarašus paviešino,jie toli nuo mūsų nuėjo……….yra su kuo lygintis

  Thumb up 35 Thumb down 19

 21. Skvernelis , Maldeikienė serga vėžiu , Kraujutaitienė nuo vėžio seniai nustipo …… Karma su dalgiu greit juos iššienaus ….
  O Valys su Valantinu sėdės iki gyvos galvos .

  Thumb up 33 Thumb down 21 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...