Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 13 Šeštadienis
 

N.Venckienė baiminasi dėl nužudyto brolio dukrelės gyvybės

2010-05-11 17:55 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (200)

Drąsius Kedys, pakilęs į kovą prieš pedofilus dėl savo dukrelės, jau nužudytas. Dabar beliko 'pašalinti' tik mažametę D.Kedžio dukrelę ir pedofilų klanas galės toliau prievartauti mažus vaikus - tiesos niekas jau nebesužinos (KK nuotr.)

Jau kelios savaitės, kai Drąsiaus Kedžio dukrelės laikinoji globėja Neringa Venckienė neleidžia mergaitės į darželį – baiminasi dėl jos gyvybės. „Tie iškrypėliai gali ją pagrobti“, – mano Neringa Venckienė. – „Juk matot, kas vyksta“.

Iš tiesų – šiandien Kėdainių rajono apylinkės teisme buvo nagrinėjamos dvi bylos. Viena – pagal Drąsiaus Kedžio skundą dėl motinos teisių apribojimo Laimai Stankūnaitei, antra – pagal L.Stankūnaitės prašymą nustatyti mergaitės gyvenamąją vietą kartu su motina.

Pirmąją bylą Kėdainių r. apylinkės teismas greičiausiai nutrauks, kadangi asmuo, padavęs prašymą, jau miręs – tai Drąsius Kedys. Dėl to teisėjas B.Varsackis net išprašė D.Kedžio atstovą advokatą Aidą Venckų iš teismo salės.

Kadangi Neringa Venckienė po brolio Drąsiaus Kedžio laidotuvių (kuriose dalyvavo apie 20 tūkstančių žmonių iš visos Lietuvos) susirgo, ji prašė Kėdainių r. apylinkės teismo teisėjo B.Varsackio atidėti teismo posėdį dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Tačiau teisėjas B.Varsackis teismo posėdžio neatidėjo ir L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės sugrąžinimo nagrinėjo nedalyvaujant Neringai Venckienei. Nutartis šioje byloje bus skelbiama jau šį penktadienį, t.y. gegužės 14 d.

Kaip matote, tiek pedofilijos byla, tiek mergaitės sugrąžinimas L.Stankūnaitei ir toliau vyksta „buldozeriu“, nepaisant to, kad Laima Stankūnaitė dar gali būti patraukta baudžiamojoje atsakomybėje pedofilijos byloje – gegužės 25 d. ikiteisminio tyrimo teisėjas nagrinės Neringos ir Aido Venckų skundus dėl Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro R.Šileikos nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą L.Stankūnaitei, V.Naruševičienei, J.Furmanavičiui ir A.Ūsui dėl mažametės prievartavimo.

„Net jeigu ikiteisminio tyrimo teisėjas ir nepatenkins mūsų skundų, mes šitą nutartį dar galėsime apskųsti Vilniaus apygardos teismui“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Pati būdama teisėja, Neringa Venckienė nesupranta, kaip Panevėžio miesto apylinkės teisme gegužės 26 d. gali būti nagrinėjama pedofilijos byla, kurioje A.Ūsas yra kaltinamas D.Kedžio dukrelės tvirkinimu, jeigu dar nebaigta ikiteisminio tyrimo procedūra ir tik gegužės 25 d. ikiteisminio tyrimo teisėjas nagrinės Venckų skundus dėl prokuroro nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą A.Ūsui dėl mažametės prievartavimo.

„Tai byla bus nagrinėjama sau, o skundai – sau? Kaip gali būti nagrinėjama byla, jeigu nebaigta skundų nagrinėjimo procedūra?“ – nesupranta Neringa Venckienė.

Būtent toks siaubingas „buldozeris“ bei įstatymų nepaisymas, visiškas Neringos Venckienės skundų ir prašymų ignoravimas, o taip pat skubus  D.Kedžio dukrelės apsaugos panaikinimas po tėvelio laidotuvių, nors L.Stankūnaitė yra valstybės saugoma ir toliau, sukėlė N.Venckienei įtarimų, kad iškrypėliai, nužudę jos brolį, gali bandyti susidoroti ir su mergaite.

„Jie ją gali pagrobti“, – mano Neringa Venckienė. Todėl mergaitės globėja generalinio prokuroro ir generalinio policijos komisaro sprendimą panaikinti D.Kedžio dukrelei apsaugą apskundė Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

„Aš brolį morge atpažinau balandžio 20 d., o balandžio 21 d. iš Vilniaus pas mane atvažiavo komisaras Vytenis Marma, kad aš pasirašyčiau, jog atsisakau mergaitei apsaugos. Tačiau aš nepasirašiau. Dar kelis kartus man mergaitės apsauginiai bandė pakišti pasirašyti jau atspausdintą raštą, kad aš atsisakau mergaitei apsaugos, tačiau aš nepasirašiau. Tada gavau R.Petrausko ir V.Telyčėno pasirašytą lydraštį, jog kadangi nėra grėsmės mergaitės gyvybei ir sveikatai, tai apsauga mergaitei panaikinama. Tokį jų sprendimą apskundžiau teismui“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėja nesupranta, kodėl mergaitei apsauga yra panaikinta, o L.Stankūnaitei – ne. „Drąsius negyvas, tai nuo ko ją dabar saugo?“ – klausia Neringa Venckienė. Tuo tarpu mergaitę nuo iškrypėlių dabar saugo tik Neringos Venckienės šeima.

KK inf.

2010-05-11

Komentarai

 

 

 
 1. Taip sutinku remti Drasiauskelias.lt gera ideja kua daugiau zmoniu prisides tua geriau

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Sako, kad nužudytų, nukankintų žmonių sielos po mirties ilgai neranda ramybės. Jos blaškosi ir šaukiasi teisingumo. Gal dabar turėtų suprasti tai tie, kurie nieko nedarė… O tikriau – darė viską, kad Lietuvos teisingumo vartai būtų užverti paprastam žmogui. Mūsų šalies prokurorai, buvę ir esami, uoliai gina, saugo iškrypėlius pedofilus ir motinas, pardavinėjančias jiems savo vaikus. Jie, būdami turtingi ir galingi, visiškai nusigyveno dvasiškai. Gal jų vaikai ir nebus prievartaujami, bet jie augins tokius pačius pinigų vergus ir dvasios elgetas kaip ir jie patys. NEBUKITE ABEJINGI MAZOS MERGYTES SKAUSMUI! GELBEKIME DRASIAUS DUKRYTE NUO ISKRYPELES MOTINOS,KURI VAIKA PARDAVINEJO PEDOFILAMS!!! LIETUVIAI, SUGEBEJOME SUBURTI BALTIJOS KELIA!SUGEBEKIME APGINTI NUO PEDOFILU MAZA VAIKA!KAS GYVENATE NETOLI KAUNO,KAUNE,GARLIAVOJE VAZIUOKITE PRIE VENCKU NAMU,REIKIA SAUGOTI MERGAITE,KAD NEATIDUOTU ISKRYPELIAI MOTINAI!!!JAU ZMONES SU PALAPINEMIS RENKASI PRIE VENCKU NAMU! BUKIME VIENINGI ! Vencku adresas svetaineje Drasiauskelias.platinam

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Niekas nesikreips į ES instancijas. Pažiūrėkite KK straipsnius rusų ir anglų kalbomis. Rusų kalboje yra tik 1 straipsnis tipo Venckienė sako: aš ir iš kaleimo rašysiu skundus. O anglų kalba išvis nėra nei vieno straipsnio apie pedofilijos skandalą. Yra strapsniai apie Kirgiziją ir pan, o apie tai, kas vyksta Lietuvoje – nei žodelio. Štai Jums G.o.r.i.e.n.ė.s pažadai prie Drąsiaus kapo… Sūtrauka o ne žurnalistė, pamatysit – ateis kiti rinkimai į Seimą ir ši poniutė praslys su kokia partija prie lovio. Jai pedofilijos byla yra tik įrankis į politiką. Paminėsit mano žodžius, galite išsisaugoti mano komentarą ateičiai. Jei jau tokia kovotoja, tai kodėl tų pačių straipsnių netalpinatiek rusų, tiek anglų kalba??? Atsakyk ***** !!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. SLAPTA PAREIGUNU IRASYTAS POKALBIS:
  Andrius Usas ir nenustatytas vyras kalbasi dar pries kruvinuosius Kauno ivykius. Is pokalbio aisku, kad Uso pasnekovas, geras jo biciulis, galimai policijos pareigunas. O pokalbyje minima Rasa, galimai tyreja Kairiene. Viena is pirmuju, kurios rankose atsidure Kedzio dukreles tvirkinimo byla.

  VYRISKAS BALSAS: Alio.
  USAS: Sveikas.
  VYRISKAS BALSAS: Laba.
  USAS: Andrius
  VYRISKAS BALSAS: Ai, Andriuk, labas, labas. Klausau
  USAS: Klausyk, darbuojies?
  VYRISKAS BALSAS: Ne, cia pas drauge uzvaziavau cia biski…
  USAS: Ziurek, man dabar reikia tavo nuomones. Su Rasa, kai buvo pokalbis, tu…jinai kazin ryztusi patvirtinti, kad, kaip ir kokiom aplinkybem jinai pradejo ta tyrima?
  VYRISKAS BALSAS: Andriau, zinok, sunku pasakyti. As, matai, bijau…Net nezinau, ka tau pasakyt, supranti?
  USAS: Nes tu supranti, bl…, rutuliuojasi visiskai nerealiai, ne i ta puse visi dalykai, nu…
  VYRISKAS BALSAS: Ta prasme, kaip suprast?
  USAS: Nu dar cia man itarimus kazkokius nori pateikt, bl…
  VYRISKAS BALSAS: Dar itarimus?
  USAS: Nu
  VYRISKAS BALSAS: Bliambacki, matai, Rasa, kad jinai, kad jinai patvirtintu, reikia ja prispaust, zinai. O kaip ja…
  USAS: Ne, taip tiktai kaip zmogus…Arba jinai turi kazkokias vertybes, arba neturi. Man cia klausimas toksai, zinai. Ar jinai bijo to Kuckailio ir viskas, ir negali pries ji pasakyt
  VYRISKAS BALSAS: Galimas variantas, kad greiciausiai taip ir bus, kad jinai nekalbes, supranti.
  USAS: Aisku, nu gerai, tvarkoj.
  VYRISKAS BALSAS: As su ja pakalbet galiu, supranti. As rytoj busiu darbe, pakalbesiu. Tai as tau paskambinsiu, pasakysiu.
  USAS: Gerai, pasuk tada.
  VYRISKAS BALSAS: Pasuksiu, gerai.
  USAS: Nu davaj, iki.
  VYRISKAS BALSAS: Davaj.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. 25, 2009 Psichologė: „Kai tu sakei, kad tau kišdavo, kaip tu tada jauteisi?“ Mergaitė: „Nu, aš kosėdavau.“ Psichologė: „Aha. O kosėdavai dėl ko?“ Mergaitė: „Nes kišdavo.“ Psichologė: „O kai tau kišdavo, tu buvai nusirengusi ar apsirengusi?“ Mergaitė: „Apsirengusi ir nusirengusi.“ Psichologė: „O tau skaudėdavo?“ Mergaitė: „Skaudėdavo.“ Psichologė: „O gali parodyti, kur skaudėdavo?“ Mergaitė: „Čia.“ (rodo į burną). Psichologė: „O kada tu matei paskutinį kartą mamą?“ Mergaitė: „Nemačiau mamos.“ Psichologė: „Nematei mamos. O buvai pas ją?“ Mergaitė: „Meluoja ji.“ Psichologė: „O ką jinai meluoja?“ Mergaitė: „Jinai meluoja, kad tipo tas Andrius nelaižydavo manęs, o iš tikrųjų laižydavo.“ Psichologė: „Laižydavo? O ar gali pasakyti, kur jis laižydavo?“ Mergaitė: „Ten, kur mama gyvena.“ Psichologė: „O kuriame kambaryje laižydavo?“ Mergaitė: „Kur du.“ Psichologė: „Kur du?“ Mergaitė: „Bet dar ir tualete.“ Psichologė: „Tualete?“ Mergaitė: „Ir vonioje.“ Psichologė: „O ar tu atsimeni, kaip atrodė sysalas? Galėtum nupiešti? O tu man gali pasakyti, kiek kartų jis kišdavo?“ Mergaitė: „Daug. Kiek būdavau.“ Iš mergaitės psichologinės apklausos. Kovo 23 – gegužės 25 dienomis ekspertizę atliko Valstybinė teismo psichiatrijos tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos. Ekspertizės akte teigiama, jog mergaitė „gali teisingai suvokti konkrečias faktines reikšmingas bylai aplinkybes ir duoti parodymus, jai nenustatytas polinkis fantazuoti“.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Siandien prasideda VIOLETINE REVOLIUCIJA!! Zmones jau buriuojasi Vencku kieme, statosi palapines ir SAVO KUNAIS zada SAUGOTI MERGAITE, Is atitinkamu saltiniu suzinoje, kad rytoj buvo PLANUOTAS MERGAITES PAGROBIMAS!!!neleiskime VELNIAMS toliau lipti ant pazeidziamiausios vietos-vaiku!!GINKIME VENCKU MERGAITE!Visi kvieciami atvykti pas ponus Venckus ir SAVO KUNAIS SAUGOTI MERGAITE, juk dabar nuo MUSU PRIKLAUSO MERGAITES LIKIMAS!! Zmones platinkite ir Junkites kartu i kova!!Uzsiregistruokite!!Nariu jau tukstanciai, turi buti keliasdesimt tukstanciu!! Zmones platinkime visi sia informacija!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. …reikia kreiptis į Europą viešai ir p[rašyti pagalbos,….su ta byla kažkokios nesąmonės dedasi,…kas ką nori, tas tą daro. Nejaugi iki šiol prezidentė net negali viską sutvarkyti, kas čia dedasi, juk aiškiai matosi kas yra kas, kam šitie cirkai, juk ir taip pasaulis juokiasi iš mūsų…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Siandien prasideda VIOLETINE REVOLIUCIJA!!
  Zmones jau buriuojasi Vencku kieme, statosi palapines ir SAVO KUNAIS zada SAUGOTI MERGAITE, Is atitinkamu saltiniu suzinoje, kad rytoj buvo PLANUOTAS MERGAITES PAGROBIMAS!!!neleiskime VELNIAMS toliau lipti ant pazeidziamiausios vietos-vaiku!!GINKIME VENCKU MERGAITE!Visi kvieciami atvykti pas ponus Venckus ir SAVO KUNAIS SAUGOTI MERGAITE, juk dabar nuo MUSU PRIKLAUSO MERGAITES LIKIMAS!!
  Zmones platinkite ir Junkites kartu i kova!!Uzsiregistruokite!!Nariu jau tukstanciai, turi buti keliasdesimt tukstanciu!!
  h t t p://www.drasiauskelias.lt/index.html
  Zmones platinkime visi sia informacija!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. > ivykiai i prieki, taigi, penktadieni mergaitei turbut reikes apsispresti kieno puseje pasilikti. Tevelis jai paaukojo brangiausia, ka turejo – savo gyvybe, o mamyte siulo prabangia, dar net nesurudijusia grandinele. Manau, nelengva bus apsispresti sesiametei.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. info

  Įdomu, kodėl apsauga tai Stankunaitei nenuimta? Gali būti, kad tai strategija kažkokia. Palikti apsaugą, parodyti, kad visuomenė "įsiutusi". Apsauga būtina. Nes gali "koks pamišelis ir pasikesinti". Ūsui nuėmė, ir prasidėjo antraštės "E. Ūsa papjovė. B. Ūsas avarijoje". Tai kažkokia smegenų plovimo taktika. Stebi kaip visuomenė reaguoja: jei džiaugias, tai yra priešų pakankamai, tai bus sunku įrodyti, kad "savi šaudė" kaip ir su Furma ir ta N moterimi Kaune. Vyksta kažkoks apsiuostimas. Gali būti, kad vaikas tikrai atititeks tai motinai. Tada nebent Saugumo agentai gali padaryti, kad "koks Kedžio gerbėjas važiuodamas nustumė jas abi nuo kelio" kažką tokio sugalvoti gali. Čia juk fantazija grynai tų žmonių, ką jie padarys. Nemanau, kad liudininkai bus palikti gyvi. Čia tiesiog daikintiai įrodymai. Kaip ginklas – negi kažkas naudosis tuo ginklu? Kuriuo nužudė? Numes ir viskas. Taip ir liudininkai. Juk Ūsą jeigu kas nors pagautų iš priešiškos stovyklos ("Kedžio fan klubas" ar pan.) ir Ūsas per daug pasakytų tai būtų dar viena rimta problema. O mergaitė? Juk auga. Augdama gal dar ką papasakos? Kas ten žino. O Stankunaite? Irgi ten nesuprasi. Manau, kad tokia kaip ji labai greit viską papasakotų… tokie liudininkai labai pavojingi. Jie manau reikalingi (Stankunaite) kol mergaitė dar ne pas ją… o vėliau… Apsaugos nebus, "Kedžio fanai" išprotėję, grasina kasdien… Važiavo kur nors…. Ir avarija kokia nors. Tik įdomu, ar vėl Kelininkų busiką panaudos? Gal ką naujo sugalvos? Kad būtų originaliau. Šiaip tai tą mergaitę reiktų slėpt…Bus blogai jai…Tiesiog jaučiu. Ir vargu ar TV tą pasakos, jei užsienyje kas nutiks…

  w w w . dkedys.tk

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Jau si penktadieni(o gal netgi rytoj) mergaite ATIDUOS stankunaitei. KODEL TAIP SKUBAMA? Todel, kad menesio pabaigoje: prasideda itariamo pedofilija uso teismas, turi buti baigtas prokuraturos vidinis tyrimas /isleks betingis…/, ir turi baigtis ekspertize del a.a. Kedzio. Taigi, klanas SKUBA. Nes menesio gale gali byreti postai,mazeja stogai, rysiai, byra ju tinklas… Jie jaucia PAVOJU, SKUBA, EINA VA BANK. Kai mergaite ATIDUOS si penktadieni stankunaitei, si dings nezinia kur, ji laisva. O uso byla baigsis pinigine baudele, jis irgi laisvas. Kedzio nebera. Venckai kapstysis su uso kaltinimais del ale smeisto, su prokuratura del Drasiaus ale slepimo. Gal paluz. Tauta pamirs, nes teisesauga pasirupins naujais skandalais. Taskas, konec. Jeigu klanas eina VA BANK, tai PAVOJUS mergaitei TIKRAI YRA DIDZIULIS /ypac jei nepavyks jos atiduoti stankunaitei ir tuo paciu jos meiluziui, vaiko kriksto tevui, t.y. itariamam pedofilui/

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Reiktų rinktis penktadienį ir neatiduot mergaitės Stankūnaitei. Jei susirinks pusė Lietuvos – apsaugosim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Ne Prezidente del sio nuosmukio kalta, kyla meslas i pavirsiu. Stengiamasi parodyti , kad zmogus cia niekas. Tai jau nebe Kedziu ir Vencku problema. Tai klanas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. jauciu mergaite augs pas mama,tada venskiene sauks kad cia Stankunaite viska sugalvojo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. O mums visai ne juokinga ,kad tokie debilai kaip tu gyveni ir mastai kaip gyvulis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Kas galite ziurekite rytoj gerb.Sulijos astrologinius pastebejimus 12.10min per tv3 "ziurim ka turim" (Kartojimas vakarykstes laidos),sio men visi teismai baigsis nesekmingai,taciau blogieciams atpildas ateis rudeni ir veliau l.baisus,ta pati man pavyko suzinoti per baltaja magija.Saugokit mergyte jau nuo dabar!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. tai labai įdomu iš kieno pinigų stankūnaitė gyvena, važinėjasi po teismus ir t.t. Ar ją valstybė išlaiko?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. TAi dabar pagal kraujienes pasakyma viskas aisku pasidare,kad D.Kedi nuzude tam,kad mergaite sugrazinti iskrypeliams (teisiskai),kaip pagrindine visu ivykiu liudininke !!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. AS manau kad mergaite turetu pati pasakyti siuo atveju su kuo ji toliau nori gyventi!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Pagaliau aisku, del ko Laimutei prireike mergaites, ji gi Drasiaus turto paveldetoja…Andrius turbut ja paprotino, kad butinai susigrazintu atgalios sau dukryte, kuria lengva ranka atidave tevui, nes gi vaiku reikia rupintis, valgyti jam ruopsti, rubelius skalbti…o zek ir sau laiko neliks visai, vargse Laimute tures vargo, jos mergaite gi savaitinis darzelis ar seneliai Kedziai augino, o dabar tas Andrius su savo advokatais uzkraus jai mergaite ant peciu, ziaurus zmones…bet, jei mergaite paveldes turta, tai laimute del to pasiaikoti gali, perasys greit advokatams ka nors, gynejams, – kad pasidengti skolas uz gynyba, o mergaite ir mesainiais pamaitinti galima….tai jau tikrai :))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Ten vienas pedofilas ussiuostes kokaino susapnavo apie Venskaus sulaikyma.,miegokit ramiai.,padetis kontrokiuojama.,maziau panikuokit ir tikekit paistalais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Anot L.Kraujutaitienės, posėdis vyko sklandžiai. “Vaiko teisių apsaugos tarnybos moteriškė, kaip visada, ramiai pasėdėjo, ir viskas. Viskas vyko labai sklandžiai", – pasakojo L.Kraujutaitienė.

  Paklausta, kodėl A.Venckui neleista dalyvauti posėdyje kaip dabartinės D.Kedžio dukros įstatyminės globėjos Neringos Venckienės atstovui, L.Stankūnaitės advokatė atsakė, jog įstatyme tai nenumatyta. Globėjas yra trečiasis asmuo, šioje byloje nepareiškęs savo reikalavimų.

  “Ieškinys buvo paduotas amžinatilsio Drąsiaus Kedžio vardu. Kedys miręs, todėl duktė turi likti su motina. Tėvų teisės yra išskirtinės ir nepaveldimos. Venckai jų negali paveldėti", – tikino L.Kraujutaitienė.

  A.Venckaus teigimu, vakarykščiame teismo posėdyje D.Kedžio dukrelės interesams niekas neatstovavo, nes jos įstatyminė globėja Neringa Venckienė šiuo metu serga.

  Anot Audronės Skučienės, D.Kedžio krikšto mamos, darsyk pademonstruotas absurdas.

  “Maža bejėgė mergaitė paliekama viena prieš visą Lietuvos teisėsaugos sistemą, – aiškino A.Skučienė. – Susidoroti su ja, žaisti jos likimu labai paprasta. Reikia šaukti, rėkti, kai tokie absurdai vyksta".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. straipsnis neriga neleidzia mergytes i darzeli skaitykit komentara parasyta 9 val 16 min

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. , Lietuvoje matome, jog teisinė valstybė išmontuojama, o konstitucinė santvarka trypiama. Tai daro aukščiausi pareigūnai, kurie davė priesaiką. Pedofilijos skandalas atvėrė akis visiems ir parodė, kad valstybės mes neturime. Turime tik jos iškamšą ir imitaciją.
  TAF KVIEČIA gegužės 13 d., ketvirtadienį, 17 val. į Vilniuje ant Tauro kalno vyksiantį mitingą!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Drasius negyvas, bet liko dar visa giminių šunauja ir pamišusi, nemąstanti minia, todėl ir saugo mergaitės mamą.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras