Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Liepa 4 Pirmadienis
 

N.Venckienė baiminasi dėl nužudyto brolio dukrelės gyvybės

2010-05-11 17:55 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (200)

Drąsius Kedys, pakilęs į kovą prieš pedofilus dėl savo dukrelės, jau nužudytas. Dabar beliko 'pašalinti' tik mažametę D.Kedžio dukrelę ir pedofilų klanas galės toliau prievartauti mažus vaikus - tiesos niekas jau nebesužinos (KK nuotr.)

Jau kelios savaitės, kai Drąsiaus Kedžio dukrelės laikinoji globėja Neringa Venckienė neleidžia mergaitės į darželį – baiminasi dėl jos gyvybės. „Tie iškrypėliai gali ją pagrobti“, – mano Neringa Venckienė. – „Juk matot, kas vyksta“.

Iš tiesų – šiandien Kėdainių rajono apylinkės teisme buvo nagrinėjamos dvi bylos. Viena – pagal Drąsiaus Kedžio skundą dėl motinos teisių apribojimo Laimai Stankūnaitei, antra – pagal L.Stankūnaitės prašymą nustatyti mergaitės gyvenamąją vietą kartu su motina.

Pirmąją bylą Kėdainių r. apylinkės teismas greičiausiai nutrauks, kadangi asmuo, padavęs prašymą, jau miręs – tai Drąsius Kedys. Dėl to teisėjas B.Varsackis net išprašė D.Kedžio atstovą advokatą Aidą Venckų iš teismo salės.

Kadangi Neringa Venckienė po brolio Drąsiaus Kedžio laidotuvių (kuriose dalyvavo apie 20 tūkstančių žmonių iš visos Lietuvos) susirgo, ji prašė Kėdainių r. apylinkės teismo teisėjo B.Varsackio atidėti teismo posėdį dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Tačiau teisėjas B.Varsackis teismo posėdžio neatidėjo ir L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės sugrąžinimo nagrinėjo nedalyvaujant Neringai Venckienei. Nutartis šioje byloje bus skelbiama jau šį penktadienį, t.y. gegužės 14 d.

Kaip matote, tiek pedofilijos byla, tiek mergaitės sugrąžinimas L.Stankūnaitei ir toliau vyksta „buldozeriu“, nepaisant to, kad Laima Stankūnaitė dar gali būti patraukta baudžiamojoje atsakomybėje pedofilijos byloje – gegužės 25 d. ikiteisminio tyrimo teisėjas nagrinės Neringos ir Aido Venckų skundus dėl Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro R.Šileikos nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą L.Stankūnaitei, V.Naruševičienei, J.Furmanavičiui ir A.Ūsui dėl mažametės prievartavimo.

„Net jeigu ikiteisminio tyrimo teisėjas ir nepatenkins mūsų skundų, mes šitą nutartį dar galėsime apskųsti Vilniaus apygardos teismui“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Pati būdama teisėja, Neringa Venckienė nesupranta, kaip Panevėžio miesto apylinkės teisme gegužės 26 d. gali būti nagrinėjama pedofilijos byla, kurioje A.Ūsas yra kaltinamas D.Kedžio dukrelės tvirkinimu, jeigu dar nebaigta ikiteisminio tyrimo procedūra ir tik gegužės 25 d. ikiteisminio tyrimo teisėjas nagrinės Venckų skundus dėl prokuroro nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą A.Ūsui dėl mažametės prievartavimo.

„Tai byla bus nagrinėjama sau, o skundai – sau? Kaip gali būti nagrinėjama byla, jeigu nebaigta skundų nagrinėjimo procedūra?“ – nesupranta Neringa Venckienė.

Būtent toks siaubingas „buldozeris“ bei įstatymų nepaisymas, visiškas Neringos Venckienės skundų ir prašymų ignoravimas, o taip pat skubus  D.Kedžio dukrelės apsaugos panaikinimas po tėvelio laidotuvių, nors L.Stankūnaitė yra valstybės saugoma ir toliau, sukėlė N.Venckienei įtarimų, kad iškrypėliai, nužudę jos brolį, gali bandyti susidoroti ir su mergaite.

„Jie ją gali pagrobti“, – mano Neringa Venckienė. Todėl mergaitės globėja generalinio prokuroro ir generalinio policijos komisaro sprendimą panaikinti D.Kedžio dukrelei apsaugą apskundė Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

„Aš brolį morge atpažinau balandžio 20 d., o balandžio 21 d. iš Vilniaus pas mane atvažiavo komisaras Vytenis Marma, kad aš pasirašyčiau, jog atsisakau mergaitei apsaugos. Tačiau aš nepasirašiau. Dar kelis kartus man mergaitės apsauginiai bandė pakišti pasirašyti jau atspausdintą raštą, kad aš atsisakau mergaitei apsaugos, tačiau aš nepasirašiau. Tada gavau R.Petrausko ir V.Telyčėno pasirašytą lydraštį, jog kadangi nėra grėsmės mergaitės gyvybei ir sveikatai, tai apsauga mergaitei panaikinama. Tokį jų sprendimą apskundžiau teismui“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėja nesupranta, kodėl mergaitei apsauga yra panaikinta, o L.Stankūnaitei – ne. „Drąsius negyvas, tai nuo ko ją dabar saugo?“ – klausia Neringa Venckienė. Tuo tarpu mergaitę nuo iškrypėlių dabar saugo tik Neringos Venckienės šeima.

KK inf.

2010-05-11

Komentarai

 

 

 
 1. laidotuvese buvo dar daugiau zmoniu.. ne visi tilpo.. vaziavo istisai dvi paras.. manau per 3pirmas paras maziausiai 35tukstanciai zmoniu aplanke Drasiaus kapa.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Pirma: rašinyje gal klaidelė įsivėlė? "laidotuvėse dalyvavo 20 tūkstančių". Antra, kodėl nepasitelkiama užsienio spauda? Ar ir jai reikia teisėsaugininkų leidimo? Vien lietuviško viešumo čia jau nebeužtenka. Reikia, kad dieną naktį čia dirbtų užsienio žurnalistai, jei bylos tyrime negali dalyvauti nepriklausomi užsienio teisininkai. man jau darosi baisoka. Stiprybės Drąsiaus artimiesiems. Neįsivaizduoju kiek gali ištverti žmogus, kasdien 24 val. jausdamas pavojų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. praneskite oficialiai apie atsidariusia judejimo drasiauskelias svetaine. parasykite,kad zmones pasikliautu tik sita svetaine, nes ji yra valdoma seimos. tegul registruojasi zmones ir platina informacija, tegul registruoja savo seimos narius ir draugus kurie neturi kompiuteriu , bet palaiko judejima.. MES PRIVALOME TESTI DRASIAUS KOVA. MES PRIVALOME NUGALETI PEDOFILU KLANA.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Jeigu taip atsitiktu,kad mergaite atitektu pedofilams tai Lietuva isgarsetu visame pasaulyje kaip didziausiu velniu salis. Zmones kurie zinojo,kad mergaite buvo prievartauta,kad jos tete nuzude leido vaika atsiimti pedofilams.. man tada butu didziausia geda buti lietuviu. is vis manau, net musu emigrantus must gatvese uzsienieciai pradetu.. asilais , velniais vadintu.. negi to nesuprantate????? Tai butu didziausia Lietuvos geda nuo pat LDK ikurimo. Darysiu viska ka tik galesiu,kad taip neatsitiktu ir kvieciu visus kilt i taikia kova.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Mes isdaveme Drasiu. Isivaizduokite save jo vietoje. Tu zinai kad niekada nepamatysi mylimu zmoniu. Tas bejegis pyktis, patycios ir kancia….Daugiatukstantiniais mitingais ir rimtu spaudimu prezidentei galbut butume kazko pasieke ? Siuo metu mes isduodame Neringa ir Deimante. Per laidotuves asarosime ir gedesime. Mes esame "kurmiu tauta" , ar kurviu ?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Nepergyvenkite, kad nedieviškas pedofilų lizdas vadovaujasi savų įstatymų interpretacijomis. Ateina dieviška valanda ir vadaovaukitės dieviškais įstatymais. Perskaitykite juos visus įstatymus 23 skelbtus: h t t p://w w w.hotcommentary.com/index.php?id=1787&comm_page=2 ir dar atidžiau, pasisemkite Aidai kartu Neringa ir jūsų rėmėjais dvasinės stiprybės, įgausite dar daugiau dieviškos apšvietos ir suvokimo. Dieviškasis laimėjimas statomas laikinų pralaimėjimų pagrindu. Tas veikimas yra alogiškas. Šeimos meilė- yra visų vertybių pagrindas, pedofilų nepajudinamas. Be Tėve mūsų maldos nepradėkite jokio savo darbo. Ji suteiks jums naujų minčių kovai ir apsaugai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. tai,kad sekami tai faktas.. nutartis dar negalios, bet velniams ir kodeksas negalioja..isvartys,kad bijo zmoniu, todel is kart atiduodama vygdimui.. taip ar taip Usa jie jau istrauks.. man tas velnias nesvarbus..svarbu,kad mergaites nepagrobtu. tas Usas jau tikrai prie Lietuvos vaiku nebeprieis, tegul bega i eurorpa ir tokiu pat kaip jis pedofilu europarlamentaru vaikus medzioja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>lozungas, tai ir yra tai, ko tu labiausiai bijai- kad baudziauninkai mes savo darbus….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Ka darom? sirdis dreba,kad tik nebutu taip,jog kai bus skelbiama nutartis jau velniai lauks mergaites prie duru. gal reikia is anksto apsupti namus?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. D. Grybauskaitės, I. Degutienės, A. Kubiliaus, Vilniaus mero malda.

  Viešpatie Jėzau Kristau,
  Atleisk man ir visiems valstybės vadovams, kurie darė mums spaudimą išduoti leidimą gėjų paradui Vilniuje.
  Atleisk, teisėjams, nežinantiems Tavųjų, Dieve, įstatymų. Jie suteršė teisėjų vardą Tavojoje išrinktoje tautoje- Lietuvoje, suteršėme Lietuvos sostinės vardą visame pasaulyje.
  Dieve, neužliek Vilniaus vandeniu, kaip užliejai Rio De Žaneirą, po ištvirkėlių parado.
  Prašome vilniečių suaukoti 201005 Tėve mūsų maldų už mus nusidėjėlius. Amen.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Tegu neapsimeta N.Venskienė, kad pirma karta sužinojo kas vyksta teismuose. Pati yra teisėja ir tegu nesako, kad taip nesielgdavo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Pagaliau,kada suprasime,kad dabartinė Lietuvos "teisėsauga"-tai Tatos-V.Landsbergio,AMB ir Fermerio kūrinys.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. UZMUSKIM PEDOFILUS MITINGAIS!!! KUO DAUGIAU MITINGU!!! IR NETIK MIESTUOSE BET IR KAIMUOSE, VIENKIEMIUOSE IR YVAIRIUOSE GARAZUOSE, STABDOM DARBUS IR EINAM MITINGUOTI!!! PAVOJUS!!! "O TU AR PASIRUOSES MITINGUOTI?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. eisim mitinguosim, kad ta teiseja Varsacki, kai atiduos ta mergaite Stankunaitei nesulaukes pedofilo Uso teismo, kad ji nusalintu nuo parteigu!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. norėjau pasakyti vagys valdžioje, mes visi žinom ir jie žino,bet jie galingi ,nes nebaudžiami…man valstybininkai nuo banditų niekuo nesiskiria,tik kostiumu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Jau si penktadieni(o gal netgi rytoj) mergaite ATIDUOS stankunaitei. KODEL TAIP SKUBAMA? Todel, kad menesio pabaigoje: prasideda itariamo pedofilija uso teismas, turi buti baigtas prokuraturos vidinis tyrimas /isleks betingis…/, ir turi baigtis ekspertize del a.a. Kedzio. Taigi, klanas SKUBA. Nes menesio gale gali byreti postai,mazeja stogai, rysiai, byra ju tinklas… Jie jaucia PAVOJU, SKUBA, EINA VA BANK. Kai mergaite ATIDUOS si penktadieni stankunaitei, si dings nezinia kur, ji laisva. O uso byla baigsis pinigine baudele, jis irgi laisvas. Kedzio nebera. Venckai kapstysis su uso kaltinimais del ale smeisto, su prokuratura del Drasiaus ale slepimo. Gal paluz. Tauta pamirs, nes teisesauga pasirupins naujais skandalais. Taskas, konec. Jeigu klanas eina VA BANK, tai PAVOJUS mergaitei TIKRAI YRA DIDZIULIS /ypac jei nepavyks jos atiduoti stankunaitei ir tuo paciu jos meiluziui, vaiko kriksto tevui, t.y. itariamam pedofilui/

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. o kazin tamsta is kokiu namu? Kai sugebesi tureti geresni nei si redaktore va tada ir kritikuok. Nezinau kokia tamstos pakraipa bet kad … is tokiu ne elitiniu namu tai jauciasi :)

  Jei pagal tamstele tai N.Venckienes vaidyba tai pati prezidente turetu jai scenos kryziui nominuoti, nes tokiu tada kaip ji aktoriu ir Holivude nerastum. Bet deja manau kad tai tamsteles proteliui tolima TIESA, matomai vaiku neturi

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Baikite kalidinti zmones su ta Admakaus nuotrauka. Tai LRT laidos "Gamtos patruliai" vedejai Daumantas Butkus ir ta mergiote. Bet faktas yra tai, kad Butkus is JAV ir yra geras Adamkaus biciulis o svarbiausiai labai panasus i minimo Aido fotorobota. As manau, kad Aido vardas yra tik slapyvardis, jei Usas su Furma jo klausydavo, tai toks zmogus savo vardu vargu ar prisistatinetu (bent jau as tai tikrai ne). Beje kur tas Aidis Miezelis? Girdejau kad Laisvo Laikrascio pirmame puslapyje puikuojasi jo nuotrauka? Gal kas galite atsiusti nuskanuota laikrasti el.pastu: vardantiesos@gmail.com

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Įdomu, kodėl apsauga tai Stankunaitei nenuimta? Gali būti, kad tai strategija kažkokia.

  Palikti apsaugą, parodyti, kad visuomenė "įsiutusi". Apsauga būtina. Nes gali "koks pamišelis ir pasikesinti".

  Ūsui nuėmė, ir prasidėjo antraštės "E. Ūsa papjovė. B. Ūsas avarijoje". Tai kažkokia smegenų plovimo taktika.

  Stebi kaip visuomenė reaguoja: jei džiaugias, tai yra priešų pakankamai, tai bus sunku įrodyti, kad "savi šaudė" kaip ir su Furma ir ta N moterimi Kaune.

  Vyksta kažkoks apsiuostimas. Gali būti, kad vaikas tikrai atititeks tai motinai. Tada nebent Saugumo agentai gali padaryti, kad "koks Kedžio gerbėjas važiuodamas nustumė jas abi nuo kelio" kažką tokio sugalvoti gali. Čia juk fantazija grynai tų žmonių, ką jie padarys.

  Nemanau, kad liudininkai bus palikti gyvi. Čia tiesiog daikintiai įrodymai. Kaip ginklas – negi kažkas naudosis tuo ginklu? Kuriuo nužudė? Numes ir viskas. Taip ir liudininkai.

  Juk Ūsą jeigu kas nors pagautų iš priešiškos stovyklos ("Kedžio fan klubas" ar pan.) ir Ūsas per daug pasakytų tai būtų dar viena rimta problema.

  O mergaitė? Juk auga. Augdama gal dar ką papasakos? Kas ten žino.

  O Stankunaite? Irgi ten nesuprasi. Manau, kad tokia kaip ji labai greit viską papasakotų… tokie liudininkai labai pavojingi. Jie manau reikalingi (Stankunaite) kol mergaitė dar ne pas ją… o vėliau… Apsaugos nebus, "Kedžio fanai" išprotėję, grasina kasdien… Važiavo kur nors…. Ir avarija kokia nors.

  Tik įdomu, ar vėl Kelininkų busiką panaudos? Gal ką naujo sugalvos? Kad būtų originaliau. Šiaip tai tą mergaitę reiktų slėpt…Bus blogai jai…Tiesiog jaučiu. Ir vargu ar TV tą pasakos, jei užsienyje kas nutiks…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. nu vava, tik parasyk ka nors ne i "didvyrio" tema ir jau tu pedofilas:DDD nu durniu namai ir dar savo laikrasti turi, o redaktore pati pati ..iausia is visu …iausiu:)))))))))))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Kai kurie jau "dalina" Drasiaus turta.Deja, sis ambicingas vyras paliko skolas vietoj turtu. Skolas kaip ir turtus taip pat paveldi vaikai. Tevas prasiskolino, noredamas apginti dukra nuo velniu, issigimeliu….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Manome, kad tau pedofilu atlieka reiketu dingti is sito eterio. Mauk i sudryti arba usui subines laizyt

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. tas kedynas tai tikri durniu namai, gal tik tevas normalesnis, nors neaisku irgi, bobos ten ryskiai diriguoja paradui, venskiene siaip sake kad serga….tai gal cia sakau pozymiai – baime, itarumas, didybes manija….kaip jus manote? gerb KK komentuotojai:)))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. gal jau baikit su ta nuoroda, ten ne aidas ir ne miezelis, neklaidinkit zmoniu. To zurnalisto visai kitokia pavarde. Nors i aido fotorobota gal ir panasus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Nuorodoje, kurią visi siuntinėja su nuotrauka – tai "Gamtos patruliai" vedėjai su Adamkum, o ne joks A.M.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. >>>>> dm, kiek man teko girdeti, mirusiu tevu turta paveldi pirmosios eiles ipediniai, ir tik kai ju nera, paveldi anukai, proanukiai, pusbroliai, pusseseres… Taigi, nors ir prastai senieji Kedziai atrodo, palaidoje sunu, bet tau dziaugtis atrodo nera ko

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką reikia žinoti apie veido kosmetiką?
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras