Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 30 Penktadienis
 

N.Venckienė baiminasi dėl nužudyto brolio dukrelės gyvybės

2010-05-11 17:55 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (200)

Drąsius Kedys, pakilęs į kovą prieš pedofilus dėl savo dukrelės, jau nužudytas. Dabar beliko 'pašalinti' tik mažametę D.Kedžio dukrelę ir pedofilų klanas galės toliau prievartauti mažus vaikus - tiesos niekas jau nebesužinos (KK nuotr.)

Jau kelios savaitės, kai Drąsiaus Kedžio dukrelės laikinoji globėja Neringa Venckienė neleidžia mergaitės į darželį – baiminasi dėl jos gyvybės. „Tie iškrypėliai gali ją pagrobti“, – mano Neringa Venckienė. – „Juk matot, kas vyksta“.

Iš tiesų – šiandien Kėdainių rajono apylinkės teisme buvo nagrinėjamos dvi bylos. Viena – pagal Drąsiaus Kedžio skundą dėl motinos teisių apribojimo Laimai Stankūnaitei, antra – pagal L.Stankūnaitės prašymą nustatyti mergaitės gyvenamąją vietą kartu su motina.

Pirmąją bylą Kėdainių r. apylinkės teismas greičiausiai nutrauks, kadangi asmuo, padavęs prašymą, jau miręs – tai Drąsius Kedys. Dėl to teisėjas B.Varsackis net išprašė D.Kedžio atstovą advokatą Aidą Venckų iš teismo salės.

Kadangi Neringa Venckienė po brolio Drąsiaus Kedžio laidotuvių (kuriose dalyvavo apie 20 tūkstančių žmonių iš visos Lietuvos) susirgo, ji prašė Kėdainių r. apylinkės teismo teisėjo B.Varsackio atidėti teismo posėdį dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Tačiau teisėjas B.Varsackis teismo posėdžio neatidėjo ir L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės sugrąžinimo nagrinėjo nedalyvaujant Neringai Venckienei. Nutartis šioje byloje bus skelbiama jau šį penktadienį, t.y. gegužės 14 d.

Kaip matote, tiek pedofilijos byla, tiek mergaitės sugrąžinimas L.Stankūnaitei ir toliau vyksta „buldozeriu“, nepaisant to, kad Laima Stankūnaitė dar gali būti patraukta baudžiamojoje atsakomybėje pedofilijos byloje – gegužės 25 d. ikiteisminio tyrimo teisėjas nagrinės Neringos ir Aido Venckų skundus dėl Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro R.Šileikos nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą L.Stankūnaitei, V.Naruševičienei, J.Furmanavičiui ir A.Ūsui dėl mažametės prievartavimo.

„Net jeigu ikiteisminio tyrimo teisėjas ir nepatenkins mūsų skundų, mes šitą nutartį dar galėsime apskųsti Vilniaus apygardos teismui“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Pati būdama teisėja, Neringa Venckienė nesupranta, kaip Panevėžio miesto apylinkės teisme gegužės 26 d. gali būti nagrinėjama pedofilijos byla, kurioje A.Ūsas yra kaltinamas D.Kedžio dukrelės tvirkinimu, jeigu dar nebaigta ikiteisminio tyrimo procedūra ir tik gegužės 25 d. ikiteisminio tyrimo teisėjas nagrinės Venckų skundus dėl prokuroro nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą A.Ūsui dėl mažametės prievartavimo.

„Tai byla bus nagrinėjama sau, o skundai – sau? Kaip gali būti nagrinėjama byla, jeigu nebaigta skundų nagrinėjimo procedūra?“ – nesupranta Neringa Venckienė.

Būtent toks siaubingas „buldozeris“ bei įstatymų nepaisymas, visiškas Neringos Venckienės skundų ir prašymų ignoravimas, o taip pat skubus  D.Kedžio dukrelės apsaugos panaikinimas po tėvelio laidotuvių, nors L.Stankūnaitė yra valstybės saugoma ir toliau, sukėlė N.Venckienei įtarimų, kad iškrypėliai, nužudę jos brolį, gali bandyti susidoroti ir su mergaite.

„Jie ją gali pagrobti“, – mano Neringa Venckienė. Todėl mergaitės globėja generalinio prokuroro ir generalinio policijos komisaro sprendimą panaikinti D.Kedžio dukrelei apsaugą apskundė Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

„Aš brolį morge atpažinau balandžio 20 d., o balandžio 21 d. iš Vilniaus pas mane atvažiavo komisaras Vytenis Marma, kad aš pasirašyčiau, jog atsisakau mergaitei apsaugos. Tačiau aš nepasirašiau. Dar kelis kartus man mergaitės apsauginiai bandė pakišti pasirašyti jau atspausdintą raštą, kad aš atsisakau mergaitei apsaugos, tačiau aš nepasirašiau. Tada gavau R.Petrausko ir V.Telyčėno pasirašytą lydraštį, jog kadangi nėra grėsmės mergaitės gyvybei ir sveikatai, tai apsauga mergaitei panaikinama. Tokį jų sprendimą apskundžiau teismui“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėja nesupranta, kodėl mergaitei apsauga yra panaikinta, o L.Stankūnaitei – ne. „Drąsius negyvas, tai nuo ko ją dabar saugo?“ – klausia Neringa Venckienė. Tuo tarpu mergaitę nuo iškrypėlių dabar saugo tik Neringos Venckienės šeima.

KK inf.

2010-05-11

Komentarai

 

 

 
 1. >>>>> dm: O kaip tau patiktu tokia vizija: Kedyte, kaip vienintele paveldetoja, paveldi visa Drasiaus turta, kuriuo laisvai disponuoja jos vienintele teiseta savininke – Motina (jokiu budu ne privatizuotoja). Kai tik speja isisavinti a.a. Kedzio, kuri pati ir nusiunte i kapus, turta, apdraudzia savo „brangenybe“ Deimante keletu milijonu litu. Labai greitai suzinome, kad mergaite buvo nunuodyta (didziules draudimo imokas taigi kas menesi reikia moketi, o motuse labai godi pinigeliams). Idealu, jeigu del nunuodijimo pavyktu apkaltinti Venckiene. Tada bjaurioji nekenciamojo Kedzio sesuo ilgam uzdaroma i kaliuze – ten kur jai seniai vieta, o pagyvenusi, bet dar galutinai neisplerusi kapiniu hiena maudosi piniguose su jaunais meiluziais. Bet veliau pasimaiso koks nors nekvailas meiluzis ar apsauginis ir nupucia jos milijonus. Kas belieka nepaguodziamai juodajai naslei? Jei dar ne velu, bandyti pagimdyti dar viena vaika, kuris uzdirbines jai duona senatveje. Na, ar ne geresne mano vizija?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. dm idiote tu kalbi visiskas nesamones Uso pakalike tu bent susipazintum su teisiniais pagrindais apie kuriuos zalio supratimo neturi, bet persi savo liguista nuomone. Stankunaite niekada Drasiasu turto nepaveldes. Paveldetoja yra jo dukra, nesvarbu, kad nepilnamete, ji teise disponuoti tuo turtu igaus tik 18 metu, iki tol jos globejams nera jokiu variantu su paveldetu jos turtu ka nuveikti, pats esu susidures su panasiom situacijom, kai idukra nepilnamete paveldejo savo mirusio tevo buta. Bet aisku pedofilu klanas gali viska. Tik Stankunaite nebuvo Drasiaus oficiali zmona. O del Neringos, tai pochui mums, visi mateme vaizdajuoste su mergaites ispazintim ekspertu pripazinta kaip tikra istorija, o ne fantazijos ir jokia Neringute to mazos mergaites neismokins. Gydykis ozy

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. labai jau keista:EXSPERTIZE-26d.,PANEVEZIO TEISMAS-26d.,DEL BETINGIO PAREIGU-26d..Ar ne per daug spendimu -vienai geguzes 26d..Cia ne kaip, reikalai kvepia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Nebepolitikuokim,o veikim!!!facebooke esi,ar ne brius lee?tai ten ir pakalbesim

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Kazkoks mentas isiveles tarp komentatoriu.Ir pastoviai jis kazkokius vejus raso.100% rasineja mentas,seka visus komentatorius,provokuoja.
  paskaicius komentarus susidaro ispudis,kad Usas ir jo aplinkos zmones stengiasi atsakyti beveik i kiekviena neparanku jam komentara ir tai daro is didziulio pykcio,kad zmones ne uz ji ,bet gi zmones jau nebe tokie buduliai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. tai prie ko cia tas ta f??? zmones kuriems rupi mergaite ir taip atvaziuos.. toks vaizdas,kad dabar Tvarka ir teisingumas pasakytu ar mes galime partijos vardu palikyti mergaite. Atsiusim jums bulviu ir lasiniu.. cia toks vaizdas,kad nebeimanoma nieko Lietuvoje daryti be asmenines naudos.. jei veliavu isskleist neleisite tai mums mergaite maziau rupi… net Murza, kuri asmeniskai gerbiu, i Drasiaus seimos mitingus be veliavu atvazinedavo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Siauliu padla,valink is cia!Kodel nedadejai savo 1000%:DD ip:212.52.44.33.Hakeris jau baigia issifruoti tavo gyvenama vieta.Ziurke ,tau vieta ciurlionio 12.Gyvenu Siauliuose,manau teks susitikti,tik paskiau ziurek,kad nereiktu pampersu nesioti,kaip benai:DDDDD

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. tavo filosofijos jau nusibodo,aišku kas tu tokia.UŽŠČIAUPK SAVO PRIŠIKTĄ BURNĄ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Tai as ne tau taikau ,as visiems ta noriu pasakyti!Tikiuosi susiprotes,pades i sona ambicijas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Jau senai rašau, kad tik drąsius ir jo " netyčia" atsiradusi dukra labai trukdė neringutės finansinės ateities vizijai tapti laaabaaai turtinga (paveldėtą turtą kada nors perduoti savo sūnui?) Jos planas " pedofilai" beveik išdegė- beliko viena kliūtis-mergytė (kaip drąsiaus dukra ir jam priklausančio turto paveldėtoja). Bet šiandien to drąsiaus turto nėra, bet bus ateityje, kai mirs senieji kedžiai. Neringutė tikisi tapt nuolatine mergytės globėja, o tai reiškia, kad turtu disponuos ta pati neringutė. Yra du variantai: 1. jei senieji kedžiai paliks šį pasaulį anksčiau nei mergytė- bus blogai, nes mergytės turtą gali paveldėti Stankūnaitė. 2. Jei pirma miršta mergytė, tai stankūnaitė neturi ką paveldėti, nes mergytė kol jos seneliai gyvi yra beturtė. Šis variantas labai tinka ir labai patinka neringutei. Manau, kad kaip tik šis variantas ir sukasi neringutės galvoje, ji jau pradėjo visiems sakyti, kad mistiniai pedofilai nori mergytę nunuodyti. Tikrai reikėtų kuo skubiai atimti mergytę iš kedvenckių klano, nes neringutė tikrai sugalvos kokį planą mergytei pražudyti.O visiems skelbs apie pedofilų klano juodus darbus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. tai,kad as pats ta f priklausau..prie ko cia myli nemyli??? uz mergaite as kovoju ne kaip kokios nors organizacijos narys, o kaip paprastas zmogus..ir tai turi suprasti visi. viskas turi eiti is sirdies, o ne is kokiu nors organizaciju. veliaviava cia yra fioletine.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. PREZIDENTĖS KALTINTI NEGALIMA.DAR PAKSO LAIKAIS BUVO PRIIMTA DAUG APRIBOJIMŲ.JI DIRBA GERAI,VALO PO TRUPUTĮ PROKURATŪRĄ,KITAS SRITIS.ŽMONĖS JĄ PALAIKO MATO KAS VYKSTA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. kaip viskas deliojasi graziai, dabar jau tapo aisku kodel kedys nebuvo paprasciausia pakastas,o butinai ismestas kad rastu, taigi jei butu kedy pakase jis butu paieskomas ir venckus toliau sekmingai butu atstovaves jo interesus,o dabar kaip sakant nera zmogaus nera problemos.NA VISUMOJ PERSIPRASAU ISKRYPELIU,KAZKAIP BUVAU BLOGESNES NUOMONES GALVOJAU ,KAD LABAI JAU ATSAINIAI DIRBAT PASIRODO ZINOT KA DAROT.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. As sakau,gal dabar baikim ta myliu,nemyliu,pasitikiu,nepasitikiu.As irgi tafu nepasitikiu,cia gi ne seima renkam !Reikia gelbeti vaika,o paskui tu ju vel nekesk,dabar reikia,kad kuo daugiau zmoniu kiltu i kova!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Taip, rašyti reikia. Prezidentei ir visais kitais įmanomais adresais. Tegul net tiems, kas slapčiom palaiko pedofilus. Blogiau nuo to nebus, nors greičiausiai viskas jau pavėluota – dėl mergaitės likimo sprendimas jau priimtas. Realiai gali padėt tik nestandartiniai sprendimai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. KĄ ČIA PAISTAI APIE PREZIDENTŪRĄ.TAI STABILIAUSIA,KĄ TURIM.JEI TU NE VALINSKAS,PAGALVOK KĄ ŠNEKI.KAI KAS TIK IR LAUKIA PREZIDENTES NUVERTIMO,VISIŠKOS DESTABILIZACIJOS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. tik stanke arba naruseviciene taip gali parasyti kad del kazkokiu keliu litu gyventi toki gyvenima o istikruju jau viskas per velu,stanke vel vaidins mama

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Seime vieninteliu S.Stoma pasitikiu.. beveik visi kiti yra meslas. Saulius nepasididziuos ir kartu palapinese gyvens prie Vensku namu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Manau dabr nebesilaikom jokiu myliu nemyliu,rikia visiems vienytis ,kad issaugoti mergaite!Reikia rasyti laiska Prezidentei,juk yra jos tinklalapis,prasyti visu kiek imanoma seimo nariu,zurnalistu,pagaliau partiju.Juk D.Kedys irgi visu prase pagalbos.Ir pamatysime kas yra kas,kuom ateityje tiketi.Jei mergaite grazins padarui pralaimesime visi!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Na tai reikia organizuoti visa sita reikala. Miegmaisi neseniai nusipirkau. Vaziuojam jau rytoj ir pradedam sargyba. Man tikrai jau neramu darosi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. TAUTOS ATEITIES FORUMAS (taf(taškas)lt) KVIEČIA Į MITINGĄ GEGUŽĖS 13 d. 17 val. VILNIUJE ANT TAURO KALNO.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. aido fotorobotas ir miezelis sioje h t t p : / / tvdb . lt / images / articles / 2009 / 09 / adamkus__2.jpg (tarpus panaikinti) -man labai panasus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. ĮSIKLAUSYKIT IR ĮSISKAITYKIT Į V.LADO MINTIS! DELSTI JAU NEBEGALIMA! Jie mano, kad jau laimėjo. Ne be reikalo nurimo Gaivenis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. baik demagogija užsiimti, pasak taves pedofilai ir prokurorai nekalti o kalta prezidentė? kuri juos po truputį krapšto?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Visi mitingai turi vykti prie Prezidenturos nes ji iskrypeliu byloje kalciausia. Reikia ruosti apkalta. Nes iskrypliai ar psichiniai ligoniai bus auksciau nei normalus zmones.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Kodel man atrodo, kad mergaite penktadieni bus atiduota motinai ir is karto isvezta i uzsieni, po to paskelbti Kedzio ekspertizes rezultatai, kurie patvirtins nesmurtine mirti ir, is kart po to, Usas bus isteisintas? Is kur sitie regejimai, nors turim demokratija ir nesaliskus teismus?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...