Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 14 Pirmadienis
 

N.Venckienė baiminasi dėl nužudyto brolio dukrelės gyvybės

2010-05-11 17:55 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (200)

Drąsius Kedys, pakilęs į kovą prieš pedofilus dėl savo dukrelės, jau nužudytas. Dabar beliko 'pašalinti' tik mažametę D.Kedžio dukrelę ir pedofilų klanas galės toliau prievartauti mažus vaikus - tiesos niekas jau nebesužinos (KK nuotr.)

Jau kelios savaitės, kai Drąsiaus Kedžio dukrelės laikinoji globėja Neringa Venckienė neleidžia mergaitės į darželį – baiminasi dėl jos gyvybės. „Tie iškrypėliai gali ją pagrobti“, – mano Neringa Venckienė. – „Juk matot, kas vyksta“.

Iš tiesų – šiandien Kėdainių rajono apylinkės teisme buvo nagrinėjamos dvi bylos. Viena – pagal Drąsiaus Kedžio skundą dėl motinos teisių apribojimo Laimai Stankūnaitei, antra – pagal L.Stankūnaitės prašymą nustatyti mergaitės gyvenamąją vietą kartu su motina.

Pirmąją bylą Kėdainių r. apylinkės teismas greičiausiai nutrauks, kadangi asmuo, padavęs prašymą, jau miręs – tai Drąsius Kedys. Dėl to teisėjas B.Varsackis net išprašė D.Kedžio atstovą advokatą Aidą Venckų iš teismo salės.

Kadangi Neringa Venckienė po brolio Drąsiaus Kedžio laidotuvių (kuriose dalyvavo apie 20 tūkstančių žmonių iš visos Lietuvos) susirgo, ji prašė Kėdainių r. apylinkės teismo teisėjo B.Varsackio atidėti teismo posėdį dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Tačiau teisėjas B.Varsackis teismo posėdžio neatidėjo ir L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės sugrąžinimo nagrinėjo nedalyvaujant Neringai Venckienei. Nutartis šioje byloje bus skelbiama jau šį penktadienį, t.y. gegužės 14 d.

Kaip matote, tiek pedofilijos byla, tiek mergaitės sugrąžinimas L.Stankūnaitei ir toliau vyksta „buldozeriu“, nepaisant to, kad Laima Stankūnaitė dar gali būti patraukta baudžiamojoje atsakomybėje pedofilijos byloje – gegužės 25 d. ikiteisminio tyrimo teisėjas nagrinės Neringos ir Aido Venckų skundus dėl Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro R.Šileikos nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą L.Stankūnaitei, V.Naruševičienei, J.Furmanavičiui ir A.Ūsui dėl mažametės prievartavimo.

„Net jeigu ikiteisminio tyrimo teisėjas ir nepatenkins mūsų skundų, mes šitą nutartį dar galėsime apskųsti Vilniaus apygardos teismui“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Pati būdama teisėja, Neringa Venckienė nesupranta, kaip Panevėžio miesto apylinkės teisme gegužės 26 d. gali būti nagrinėjama pedofilijos byla, kurioje A.Ūsas yra kaltinamas D.Kedžio dukrelės tvirkinimu, jeigu dar nebaigta ikiteisminio tyrimo procedūra ir tik gegužės 25 d. ikiteisminio tyrimo teisėjas nagrinės Venckų skundus dėl prokuroro nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą A.Ūsui dėl mažametės prievartavimo.

„Tai byla bus nagrinėjama sau, o skundai – sau? Kaip gali būti nagrinėjama byla, jeigu nebaigta skundų nagrinėjimo procedūra?“ – nesupranta Neringa Venckienė.

Būtent toks siaubingas „buldozeris“ bei įstatymų nepaisymas, visiškas Neringos Venckienės skundų ir prašymų ignoravimas, o taip pat skubus  D.Kedžio dukrelės apsaugos panaikinimas po tėvelio laidotuvių, nors L.Stankūnaitė yra valstybės saugoma ir toliau, sukėlė N.Venckienei įtarimų, kad iškrypėliai, nužudę jos brolį, gali bandyti susidoroti ir su mergaite.

„Jie ją gali pagrobti“, – mano Neringa Venckienė. Todėl mergaitės globėja generalinio prokuroro ir generalinio policijos komisaro sprendimą panaikinti D.Kedžio dukrelei apsaugą apskundė Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

„Aš brolį morge atpažinau balandžio 20 d., o balandžio 21 d. iš Vilniaus pas mane atvažiavo komisaras Vytenis Marma, kad aš pasirašyčiau, jog atsisakau mergaitei apsaugos. Tačiau aš nepasirašiau. Dar kelis kartus man mergaitės apsauginiai bandė pakišti pasirašyti jau atspausdintą raštą, kad aš atsisakau mergaitei apsaugos, tačiau aš nepasirašiau. Tada gavau R.Petrausko ir V.Telyčėno pasirašytą lydraštį, jog kadangi nėra grėsmės mergaitės gyvybei ir sveikatai, tai apsauga mergaitei panaikinama. Tokį jų sprendimą apskundžiau teismui“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėja nesupranta, kodėl mergaitei apsauga yra panaikinta, o L.Stankūnaitei – ne. „Drąsius negyvas, tai nuo ko ją dabar saugo?“ – klausia Neringa Venckienė. Tuo tarpu mergaitę nuo iškrypėlių dabar saugo tik Neringos Venckienės šeima.

KK inf.

2010-05-11

Komentarai

 

 

 
 1. prie ko cia turtu dalybos? kokios cia nesamones varomos? negi Vencku ir Kedziu seimos du metus del tokio dalyko uzsiims bylomis, tokiu kosmaru? Juk viska buvo galima daug paprasciau sutvarkyti /pvz. atsisakyti tevystes ir t.t./. Kam isgyventi toki pragara visai giminei del 1/3 namo ar masinos? NESAMONE.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Lietuvos Prezidente ieis i istorija kaip pirmutine Prezidente pasaulyje, kuri uzstoja iskrypeliuklana. Nepriestarauja, kad iskrypeliai keltu orgijas su vaikais ir kudykiais. Ji remia iskrypeliu karnavalus o zydkrikscioniu partija finansuoja. Prokuratura tyciojasi is Vensku, kurie gina kudyki nuo Prezidenturos savivales. Prezidente ne pirsto nepajudino, kad kudykis butu apsaugotas nuo iskrypeliu klano o Kedys nuo zudiku. O gal cia ir yra Prezidentes teisingumas? As visa laika sakiau ES tai iskrypeliu sugalvota sajunga. Is Lietuviu Tautos sitaip nesityciojo ne Stalinas kaip Prezidente Grybauskaite. Ji nusispjove i Tautos nuomone ir iskele karnavala su iskrypeliais ar psichiniais ligoniais. O kiek ten buvo pedofilu- vadinamu geju?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Esi zydas marksistas, iskrypelis ar ba vienas is tu supuvusiu prokuroru. jei esi riboto mastyma man taves gaila, bet tu toks nesi tu esi iskrypelis, kuris palaiko iskrypelius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Jau si penktadieni mergaite ATIDUOS stankunaitei. KODEL TAIP SKUBAMA? Todel, kad menesio pabaigoje: prasideda itariamo pedofilija uso teismas, turi buti baigtas prokuraturos vidinis tyrimas /isleks betingis…/, ir turi baigtis ekspertize del a.a. Kedzio. Taigi, klanas SKUBA. Nes menesio gale gali byreti postai,mazeja stogai, rysiai, byra ju tinklas… Jie jaucia PAVOJU, SKUBA, EINA VA BANK. Kai mergaite ATIDUOS si penktadieni stankunaitei, si dings nezinia kur, ji laisva. O uso byla baigsis pinigine baudele, jis irgi laisvas. Kedzio nebera. Venckai kapstysis su uso kaltinimais del ale smeisto, su prokuratura del Drasiaus ale slepimo. Gal paluz. Tauta pamirs, nes teisesauga pasirupins naujais skandalais. Taskas, konec. Jeigu klanas eina VA BANK, tai PAVOJUS mergaitei TIKRAI YRA DIDZIULIS /ypac jei nepavyks jos atiduoti stankunaitei ir tuo paciu jos meiluziui, vaiko kriksto tevui, t.y. itariamam pedofilui/.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. kedo-pedofanams !!!-Ar tos isgamos ne IP: 212.52.44.33??,tai cia ta pati dm,kuri visur dadeda savo 1000%:DDDDziurke is Siauliu.Gyvenu pats Siauliuose,turiu gera hakeri issiaiskinsiu ,kur gyvena,tai tikrai vaikscios,kaip bena su pampersu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. h t t p : / / tvdb . lt / images / articles / 2009 / 09 / adamkus__2.jpg (tarpus panaikinti) cia yra Aido Miezelio is VSD nuotrauka, gal galetu zurnalistai dabar ji nufotografuoti, kad pamatytume mes visi, kaip jis plaukus nusidaze…labai jau panasus i ta apie kuri mergaite kalbejo…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kodel nesiunciat kokiai BBC, ne tokius pajacus rode tagul paviesina kas LT barbaru saly darosi ir kaip vaiku teises ginamos. Nebesuprantu tiek rodyta tiek rasyta visi sukrute bet is to didelio rekavimo – liks kad tai atmatai grazins vaika. O ta mergaite jau dabar verkia kad pas ja nenori, tai IDOMU KAM NORS?????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Na, nusibrauktumėt pagaliau vorotinklius nuo akių, padėtumėte į užpečkį simpatijas, antipatijas bei emocijas ir per loginę prizmę pabandytumėt įvertinti visą tą „neršos“ sukurtą tragikomediją. Kame bazuojasi tas „pedo“ klanas, apie kurį visi žino, tik niekas konkrečiai neįvardina? Kas įrodė, kad J.F., A.Ū. bei kažkoks Aidas pedofilai? Niekas. Gal keturmetės pasimaivymai prieš kamerą? Juos tik buvo bandoma tokiais padaryti dėl visai kitų, kurių mes niekada nesužinosime, motyvų. Kas juos – J.F., V.N., bei Drąsių nužudė? Ta pati sistema, kurios dalimi yra ir Drąsiaus sesutė su savo vyru. Kodėl? Todėl, kad buvo per plačiai prieš tą sistemą užsimota, išsityčiota, neturint konkrečių įkalčių, panaudotas šantažas, ir labai plačiai išviešinta dezinformacija. Teisėjos kova, pedofilijos pagrindu, prieš teisėsaugą. Pralaimėjo abi pusės. Teisėsauga išsidavė nemokėdama sukamšyti savo nusikaltimų galų, bandymais suversi kaltes kažkokiam mistiniam „pedo“ klanui. „Nerša“ – labai netikusiu scenarijum. Kodėl ji taip ragais ir nagais neteisėtai laikosi įsikibusi Deimantės. Bijo, kad ištrukus Deimantei, žlugs visas tas „pedofilinis“ mitas. Dabar „nerša“ už jos, kaip už mūro sienos.Vaikas, gi, sako – aš jį ginu. O vaikas, ištrūkęs iš globėjos vergijos, už savaitės jau gali pamiršti neršinį spektaklį su visais mistiniais „artistais“, dideliais sysalais ir raudonais iš jų bėgančiais kremais, ir net papasakoti, kaip tetukas vaizdines priemones, prieš sukant filmuką, demonstravo. Kas tada? Ir dar. Po tėvų mirties dabar visas turtas atiteks jau vienturtei dukrytei Neringai. O dabar Drąsiaus turtas lyg ir priklausytų Demantei. Juolab, kad Drąsius, užversdamas teismus dėl jos privatizavimo lyg ir pripažino ją savo dukra. Tai jaučiat skirtumą, kai Deimantė gyvens su Neringa ar su savo motina Laima? Va kur glūdi šaknis, dėl ko būtinai reikia Laimą bet kokia kaina apkaltinti, o jos dukrą privatizuoti, kad, ginkdie, anei vienas centas iš Kedžių genties nenuplauktų pro šalį. Kaip ir jūsų suaukotieji, už kuriuos senoji Kėdienė samdys ir apginkluos armiją kovai su „pedofilais“. P. s. Dabar galite vėl logiką pasikeisti į emocijas ir toliau garbinti, kaip garbinote iki šiol, kedofilinį klaną. Sėkmės (tik atsargiai – į grindis kaktų neprasiskelkite).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Tai ką, vadinasi, prokurorų paskirta apsauga Kedžio dukrelei tartum nuo paties Kedžio apsaugoti buvo? Netenku žado: gynėjo tečio nebeliko, tai vaikui ir apsaugos nebereikia, nors Ūsui įtarimai nepanaikinti!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. peiliai atsipe, negalime stankunaitei liezuvio ispjauti..del to ir saugom kad ko nelepteltu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. zinoma kad yra reali gresme mergaite,tik nesuprantama kam reikia ta sliundra Laima saugoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Pedofilai parazitai ir toliau laikosi savo.Bet pedofilai niekur nedings,tiesa vistiek isaiskes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Kviečiame ateiti į T.A.F.organizuojamą mitingą Vilniuje
  gegužės 13d. 17v. Taurakalnyje

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. cia ne skaiciuose esme,bet is kur tas skaicius?atsakau-is lempos,kad ispudis geresnis butu,reikalinga pompastika.dvasios ubagai,ir be abejo,patys tuo tiki

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. gal jus parasykite i svetaine Drasiaus kelias gal zino Venskai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. pripratęs savo prokuroro kabinete matyti tik vieną pedofilą ir prostitutę, tai ir neįsivaizduoji, kaip atrodo 20 000 žmonių jūra.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. gal,as buvau skaites,kad 5000.tik idomu,ar patys kedofilai susiskaiciavo,ar skuciene suskaiciavo?nu is kur toks skaicius?turbut neisivaizduoji,kaip atrodo vienoj vietoj 20000 zmoniu?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. gyvenu Vokietijoje ir turiu jau pilietybe. Del to klausinejau ne karta komentatoriu, gal kas zino kuriame mieste ar nors kokioje zemeje yra apsistoje Naruseviciai. Turiu draugu vienoje istaigoje, kuri dirba su visomis valstybinemis instancijomis, pradedant saugumu.Itariu, kad Naruseviciene taip pat uzsiimineja nelegalia veikla, nemoka jokiu mokesciu ir mergaite, gal buti,kad yra socialiai neapdrausta, nelanko mokyklos (kad mokykloje prisirasyti – reikalinga Anmeldung is Bürgerservice ir siuntimo is Schulamt arba spec. komisijos, kuria mokykla turi lankyti vaikas; prirasymas i mokykla vyksta ne pagal gyvenamaja vieta,bet pagal vaiko poreikius)ir t.t. ir t.t. etc

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. as nesakiau,kad vencke atsisake,sakiau tik kad zyze,kaip jai atsibodo,o dabar jau pasiilgo matyt

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Kad 5 000 rašė Komjaunimo tiesa, nes mažiau jau negalėjo parašyti – o realiai buvo apie 20 000 (VRM duomenim, 15 000)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. 20000 laidotuvese buvo?anksciau skelbe,kad 5000.nu nebent nusprende padaugint is 4

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Klausimas "vaje". Kodėl tu vis keiti savo vardus, alfa.lt pasirašai xxx, dienoje vėl kitu vardu. Jei jau rašai tą patį, tai ir pasirašyk tuo pačiu vardu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. o ko bijai, kad "pamoke"? apsauginiai gi visur blakiu prikaisiojo ir slaptu kameru primontavo, tad be problemu kompromatu pririnkot, kol Venckai tikejosi like be apsaugos 😀

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. tu noretum kasdin ziureti tv su svetimais zmonem kurie tave stebi ir neringa neatsisake apsaugos nenusisnekek

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...