Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugpjūtis 3 Antradienis
 

N.Venckienė baiminasi dėl nužudyto brolio dukrelės gyvybės

2010-05-11 17:55 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (200)

Drąsius Kedys, pakilęs į kovą prieš pedofilus dėl savo dukrelės, jau nužudytas. Dabar beliko 'pašalinti' tik mažametę D.Kedžio dukrelę ir pedofilų klanas galės toliau prievartauti mažus vaikus - tiesos niekas jau nebesužinos (KK nuotr.)

Jau kelios savaitės, kai Drąsiaus Kedžio dukrelės laikinoji globėja Neringa Venckienė neleidžia mergaitės į darželį – baiminasi dėl jos gyvybės. „Tie iškrypėliai gali ją pagrobti“, – mano Neringa Venckienė. – „Juk matot, kas vyksta“.

Iš tiesų – šiandien Kėdainių rajono apylinkės teisme buvo nagrinėjamos dvi bylos. Viena – pagal Drąsiaus Kedžio skundą dėl motinos teisių apribojimo Laimai Stankūnaitei, antra – pagal L.Stankūnaitės prašymą nustatyti mergaitės gyvenamąją vietą kartu su motina.

Pirmąją bylą Kėdainių r. apylinkės teismas greičiausiai nutrauks, kadangi asmuo, padavęs prašymą, jau miręs – tai Drąsius Kedys. Dėl to teisėjas B.Varsackis net išprašė D.Kedžio atstovą advokatą Aidą Venckų iš teismo salės.

Kadangi Neringa Venckienė po brolio Drąsiaus Kedžio laidotuvių (kuriose dalyvavo apie 20 tūkstančių žmonių iš visos Lietuvos) susirgo, ji prašė Kėdainių r. apylinkės teismo teisėjo B.Varsackio atidėti teismo posėdį dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Tačiau teisėjas B.Varsackis teismo posėdžio neatidėjo ir L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės sugrąžinimo nagrinėjo nedalyvaujant Neringai Venckienei. Nutartis šioje byloje bus skelbiama jau šį penktadienį, t.y. gegužės 14 d.

Kaip matote, tiek pedofilijos byla, tiek mergaitės sugrąžinimas L.Stankūnaitei ir toliau vyksta „buldozeriu“, nepaisant to, kad Laima Stankūnaitė dar gali būti patraukta baudžiamojoje atsakomybėje pedofilijos byloje – gegužės 25 d. ikiteisminio tyrimo teisėjas nagrinės Neringos ir Aido Venckų skundus dėl Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro R.Šileikos nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą L.Stankūnaitei, V.Naruševičienei, J.Furmanavičiui ir A.Ūsui dėl mažametės prievartavimo.

„Net jeigu ikiteisminio tyrimo teisėjas ir nepatenkins mūsų skundų, mes šitą nutartį dar galėsime apskųsti Vilniaus apygardos teismui“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Pati būdama teisėja, Neringa Venckienė nesupranta, kaip Panevėžio miesto apylinkės teisme gegužės 26 d. gali būti nagrinėjama pedofilijos byla, kurioje A.Ūsas yra kaltinamas D.Kedžio dukrelės tvirkinimu, jeigu dar nebaigta ikiteisminio tyrimo procedūra ir tik gegužės 25 d. ikiteisminio tyrimo teisėjas nagrinės Venckų skundus dėl prokuroro nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą A.Ūsui dėl mažametės prievartavimo.

„Tai byla bus nagrinėjama sau, o skundai – sau? Kaip gali būti nagrinėjama byla, jeigu nebaigta skundų nagrinėjimo procedūra?“ – nesupranta Neringa Venckienė.

Būtent toks siaubingas „buldozeris“ bei įstatymų nepaisymas, visiškas Neringos Venckienės skundų ir prašymų ignoravimas, o taip pat skubus  D.Kedžio dukrelės apsaugos panaikinimas po tėvelio laidotuvių, nors L.Stankūnaitė yra valstybės saugoma ir toliau, sukėlė N.Venckienei įtarimų, kad iškrypėliai, nužudę jos brolį, gali bandyti susidoroti ir su mergaite.

„Jie ją gali pagrobti“, – mano Neringa Venckienė. Todėl mergaitės globėja generalinio prokuroro ir generalinio policijos komisaro sprendimą panaikinti D.Kedžio dukrelei apsaugą apskundė Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

„Aš brolį morge atpažinau balandžio 20 d., o balandžio 21 d. iš Vilniaus pas mane atvažiavo komisaras Vytenis Marma, kad aš pasirašyčiau, jog atsisakau mergaitei apsaugos. Tačiau aš nepasirašiau. Dar kelis kartus man mergaitės apsauginiai bandė pakišti pasirašyti jau atspausdintą raštą, kad aš atsisakau mergaitei apsaugos, tačiau aš nepasirašiau. Tada gavau R.Petrausko ir V.Telyčėno pasirašytą lydraštį, jog kadangi nėra grėsmės mergaitės gyvybei ir sveikatai, tai apsauga mergaitei panaikinama. Tokį jų sprendimą apskundžiau teismui“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėja nesupranta, kodėl mergaitei apsauga yra panaikinta, o L.Stankūnaitei – ne. „Drąsius negyvas, tai nuo ko ją dabar saugo?“ – klausia Neringa Venckienė. Tuo tarpu mergaitę nuo iškrypėlių dabar saugo tik Neringos Venckienės šeima.

KK inf.

2010-05-11

Komentarai

 

 

 
 1. nu tikrai tos nersos nesuprasi.tik neseniai zyze,kam ta apsauga,tipo,nuo ko saugo mergaite,jau ju seima kaip pavargo nuo svetimu zmoniu namuose.kai panaikino apsauga,jau vel blogai,jau mergaite pavojuje.matyt rupejo pakartot pamokas su mergaite,ar neuzmirso ko primokyta,pasikartojo,dabar vel saukiasi apsaugos.nu neprognozuojama ji tikrai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kol neatėmė mergaitės, reikia Venckams kuo skubiau slapčia mergaitę išgabenti į užsienį pas gimines.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Pati didžiausia valstybės paslaptis – aukštuose postuose esantys pedofilai. Ne be reikalo Drąsių nužudė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Visiškai aišku, kodėl vienas teismas bus gegužės 25d., o kitas gegužės 26 d., todėl, kad jau žinoma, kaip tie teismai baigsis, gegužės 25 d. teismas Venckų skundus atmes, o gegužės 26 d. kitas teismas Ūsą išteisins. Tai todėl ir galima nagrinėtikitą bylą, pirmos neišnagrinėjus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. reiskiasi be reikalo Drasius beveik metus laiko myne visu isnstanciju slenkscius…o reikejo kulka i kakta A.Usui, butu kalejime pasedejes, bet likes gyvas…o kas gavosi, pedofilai nuzude 2 savo bendrininkus, apkaltino Drasiu zmogzudystemis ir ji pati nuzude…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Seneliai Kedžiai privalo jau šią naktį paslėpti mergaitę, gal patys su ja pasislėpti pas patikimus žmones, kol mergaitė nėra saugoma. Kol vyks bylinėjimasis, sprendimo apskundimas, jokios sankcijos jiems negresia. Mano praktikoje toks dalykas sovietmeciu buvo, viskas baigesi gerai…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Čia kažkas daugiau. Kodėl jis įformintas VSD Kauno skyriaus kovos su organizuotu nusikalstamumu skyriuje? narkotikai? …. ??? ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. 1. Prokuroras jau prisipazino – Kedys nuzudytas (is politiko lupu)
  2. Asmuo dirbes su Furmonavicium prisipazino – jis turejo medziagos, kaip prokuroras linksminasi su vaikais.
  3. Specialistai pripažino – mergaite sako tiesa.
  4. Geriausi Lietuvos specialistai (kriminalistai, buves prokuroras, medikai, politiniai atstovai) sako – Kedys nuzudytas.
  5. Dabar ligonines darbuotojai puse lupu sneka – Kedys pas mus buvo. Kokiu dar reikia irodymu? Anaiptol, kaltinamoji puse neirode absoliuciai nieko. Nes jiems kazkodel ir nereikia. Kada baigsis tos patycios. KUR MATET ITARIAMAJI PEDOFILIJA PO VALSTYBINE APSAUGA? Ar neitartina? Kokias valstybines paslaptis saugo Ūsas. Juk pazinciu turi seime, dirbo su tuometiniu seimo pirmininku. Baiges 12 klasiu, kaip visai nebutu keista isidarbina salia vaiku globos namu kazkokiu vaiku globeju, dengiasi verslu (mat net krize bei Ūso reputacija verslui nepakanke, kai Lietuvoje puse firmu ant bankroto ribos). Dabar pakrapstykit smegeneles dar karta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Pagal šiandieninius Lietuvos teisėsaugos standartus, gera motina – tai ta, kuri pardavinėja savo vaikus pedofilams, prostitutė, o geras tėvas – tai tas, kuris dešimt kartų teistas ir taip pat gali parduoti savo vaiką pedofilams. Visi kiti yra gerų tėvų vardo neverti, ar ne, prokurorai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Jei taip visos šeimos kovotų už savo vaikus, šiandien tų velnių mūsų teisėsaugoje nebūtų, o Lietuva būtų švaresnė ir grynesnė

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Stankunaite pedofilu klanas saugo,nes ji jiems pavojinga,gali bet kada isduoti juos,visus zino,visus pazysta,nepavydziu jai,o po viso sito jovalo "sutvarkys" ir ja.Aisku,jiems noretusi "sutvarkyti ir nukentejusiaja Drasiaus mergaite,bet jau sito LIETUVOS ZMONES NEDALEIS.
  PS O kur kitoji mergaite?Kodel jai nereikalinga apsauga?Ar ji dar gyva?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. registruokites visi i www drasiauskelias lt ten seimos svetaine.. turesime visu pastus ir telefono numerius.. jei kas iskart visiem skambinsim ar sms zinute pranesim..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Apsiverkiau po tavo parasytu zodziu tepadeda tau dievas sveikatos tau daug linkiu .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. dings jos abi be zinios tam uzsieni.. vsd sakys,kad zino kur jos, bet is tikruju ju nebebus siam pasaulyje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. yra pede rastu nemokama reklama. nors manau,kad pe de rastai jiems slapta sumoka.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Kai ji išvažiuos į užsienį, reikia prie jos kokį turtingą berną pristatyti, kad tas iš jos visą informaciją ištrauktų. Ji gi ant turtingų pasinešusi – viską išpliurps… be to, egzistuoja dar toks dalykas, kaip tiesos serumas…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Melsimes atsistoja ir neleisim prasiversti. Nera kito varianto. Jei mes atiduosime velniams Deimante as nebegalesiu savo dukrytei i akis ziureti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. aiskinu kad prieglobscio reikia prasyti Suomijoj,jie ten zino kas yra VSD ir furmonavicius ir neisduos kaip neisduoda gatajevu, o lenkai, tai…ka zinau prezidente tai grybauskaite

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. jos nedings – dėl akių dar gyvas palaikys metus du, o paskui jas patvarkys——abejoju, stankunaite reiktu uzciaupti, tuoj pat,nes ji viska pirmai sutiktai bobai issispaviedotu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Drasius padare didele klaida, kad norejo viska teisikai sutvarkyti…pedofilai nuzude 2, apkaltino Drasiu zmogzudytsme, o po to ir ji pati nuzude…darykimje isvadas…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. gal piketai prie ambasadų padėtų? Nyderlandų, JAV, Anglijos ir Švedijos – jei galėjo daryti spaudimą dėl gėjų eitynių, tai tegul paspaudžia mūsų valdžią ir dėl pedofilų, kodėl gi ne????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. oj kiek mes dar kentesim sita supuvusia sistema, dar iki Europos mums kokia 30-50 metu. Reik dar daug kam prasilobti kuo daugiau, na tai gali privesti prie revoliucijos

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. palapines nepades ,gal matei kaip jie gejus saugojo per eitynes ?zmones normalus jiem nerupi ,tik kitos salies prieglobstis gali isgelbet

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. >mulkintoja, ar ne sutrauka bena cia cypia? Duok zinia, kai kita karta isiruosi i parduotuve nauja flamasteri antakiam pirkt. As galiu nemokamai padaryti permanentini makiaza su vater-proof markeriu. Turetu atlaikyti visa TV sezona.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. egzistavo, egzistuoja ir egzistuos, tik prokurorų smegenys per daug pragertos, kad galėtų blaiviomis akimis realybę pamatyt

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. rytoj teismas, o poryt Stankunaite jau su mergaite sedes uzsieni, o teismo sprendima paskelbs penktadieni…o dar sako, kad pedofilu klanas neegzistuoja…o dar sako, kad pedofilu klanas neegzistuoja…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką dovanoti krikšto tėveliams?
Sportas tampa madingu
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...