Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Liepa 4 Pirmadienis
 

N.Venckienė baiminasi dėl nužudyto brolio dukrelės gyvybės

2010-05-11 17:55 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (200)

Drąsius Kedys, pakilęs į kovą prieš pedofilus dėl savo dukrelės, jau nužudytas. Dabar beliko 'pašalinti' tik mažametę D.Kedžio dukrelę ir pedofilų klanas galės toliau prievartauti mažus vaikus - tiesos niekas jau nebesužinos (KK nuotr.)

Jau kelios savaitės, kai Drąsiaus Kedžio dukrelės laikinoji globėja Neringa Venckienė neleidžia mergaitės į darželį – baiminasi dėl jos gyvybės. „Tie iškrypėliai gali ją pagrobti“, – mano Neringa Venckienė. – „Juk matot, kas vyksta“.

Iš tiesų – šiandien Kėdainių rajono apylinkės teisme buvo nagrinėjamos dvi bylos. Viena – pagal Drąsiaus Kedžio skundą dėl motinos teisių apribojimo Laimai Stankūnaitei, antra – pagal L.Stankūnaitės prašymą nustatyti mergaitės gyvenamąją vietą kartu su motina.

Pirmąją bylą Kėdainių r. apylinkės teismas greičiausiai nutrauks, kadangi asmuo, padavęs prašymą, jau miręs – tai Drąsius Kedys. Dėl to teisėjas B.Varsackis net išprašė D.Kedžio atstovą advokatą Aidą Venckų iš teismo salės.

Kadangi Neringa Venckienė po brolio Drąsiaus Kedžio laidotuvių (kuriose dalyvavo apie 20 tūkstančių žmonių iš visos Lietuvos) susirgo, ji prašė Kėdainių r. apylinkės teismo teisėjo B.Varsackio atidėti teismo posėdį dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Tačiau teisėjas B.Varsackis teismo posėdžio neatidėjo ir L.Stankūnaitės skundą dėl mergaitės sugrąžinimo nagrinėjo nedalyvaujant Neringai Venckienei. Nutartis šioje byloje bus skelbiama jau šį penktadienį, t.y. gegužės 14 d.

Kaip matote, tiek pedofilijos byla, tiek mergaitės sugrąžinimas L.Stankūnaitei ir toliau vyksta „buldozeriu“, nepaisant to, kad Laima Stankūnaitė dar gali būti patraukta baudžiamojoje atsakomybėje pedofilijos byloje – gegužės 25 d. ikiteisminio tyrimo teisėjas nagrinės Neringos ir Aido Venckų skundus dėl Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro R.Šileikos nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą L.Stankūnaitei, V.Naruševičienei, J.Furmanavičiui ir A.Ūsui dėl mažametės prievartavimo.

„Net jeigu ikiteisminio tyrimo teisėjas ir nepatenkins mūsų skundų, mes šitą nutartį dar galėsime apskųsti Vilniaus apygardos teismui“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Pati būdama teisėja, Neringa Venckienė nesupranta, kaip Panevėžio miesto apylinkės teisme gegužės 26 d. gali būti nagrinėjama pedofilijos byla, kurioje A.Ūsas yra kaltinamas D.Kedžio dukrelės tvirkinimu, jeigu dar nebaigta ikiteisminio tyrimo procedūra ir tik gegužės 25 d. ikiteisminio tyrimo teisėjas nagrinės Venckų skundus dėl prokuroro nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą A.Ūsui dėl mažametės prievartavimo.

„Tai byla bus nagrinėjama sau, o skundai – sau? Kaip gali būti nagrinėjama byla, jeigu nebaigta skundų nagrinėjimo procedūra?“ – nesupranta Neringa Venckienė.

Būtent toks siaubingas „buldozeris“ bei įstatymų nepaisymas, visiškas Neringos Venckienės skundų ir prašymų ignoravimas, o taip pat skubus  D.Kedžio dukrelės apsaugos panaikinimas po tėvelio laidotuvių, nors L.Stankūnaitė yra valstybės saugoma ir toliau, sukėlė N.Venckienei įtarimų, kad iškrypėliai, nužudę jos brolį, gali bandyti susidoroti ir su mergaite.

„Jie ją gali pagrobti“, – mano Neringa Venckienė. Todėl mergaitės globėja generalinio prokuroro ir generalinio policijos komisaro sprendimą panaikinti D.Kedžio dukrelei apsaugą apskundė Vilniaus apygardos administraciniam teismui.

„Aš brolį morge atpažinau balandžio 20 d., o balandžio 21 d. iš Vilniaus pas mane atvažiavo komisaras Vytenis Marma, kad aš pasirašyčiau, jog atsisakau mergaitei apsaugos. Tačiau aš nepasirašiau. Dar kelis kartus man mergaitės apsauginiai bandė pakišti pasirašyti jau atspausdintą raštą, kad aš atsisakau mergaitei apsaugos, tačiau aš nepasirašiau. Tada gavau R.Petrausko ir V.Telyčėno pasirašytą lydraštį, jog kadangi nėra grėsmės mergaitės gyvybei ir sveikatai, tai apsauga mergaitei panaikinama. Tokį jų sprendimą apskundžiau teismui“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Drąsiaus Kedžio dukrelės globėja nesupranta, kodėl mergaitei apsauga yra panaikinta, o L.Stankūnaitei – ne. „Drąsius negyvas, tai nuo ko ją dabar saugo?“ – klausia Neringa Venckienė. Tuo tarpu mergaitę nuo iškrypėlių dabar saugo tik Neringos Venckienės šeima.

KK inf.

2010-05-11

Komentarai

 

 

 
 1. tokio generalinio prokuroro, koks yra V.Romanovas – greitai tvarką gen prokuratūroje padarytų, žiūrėkit kaip galvas kapojas pas save Žalgiryje

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Pedofilai valdo Lietuvą.Viena prezidentė jų pimpalų neužriš.Mes turime jiems tuos pimpalus išrauti su visom šaknim. Jei bejiegiai prieš pedafilų klaną Kedžių giminė,kurie yra teisininkai…Tai kas tada laukia mūsų? Paprastų , eilinių žmogelių ir jų mažamečių vaikų.Viskas kas vyksta : kontrobanda, k
  orupcija,prostitucija, merginų grobimas ir išvežimas vyksta su sedinčių valdžioje pedikų veikla.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Nebenusisnekekite. Begt niekur nereikia. Jie to ir siekia. Ras per 2valandas. Reikia prasyti politinio prieglobscio lenku ambasadoje. Arba pradeti rinkti zmones, kurie gyvens palapinese aplink namus. Ir tuos zmones reikia rinkti jau penktadienio ryta. Ankstu ryta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Kol gen prokuratūroje dirbs Kliunka su likusia Paulausko šaika, tol jokių permainų Lietuvos teisėsaugoje nesitikėkite. Pradedant Kedzio byla, tada Pociuno, Dekanidzes, Kiesu ir t.t. VISAS tas bylas REIKIA PERZIURETI. Ir visur itariu tvarkesi lietuviska mafija su antpeciais. Nes kildavo gresme klanams, privatizacijos reikalams ir t.t. Ir kaip paulauskas- pagrindinis strategas, tipo teisines valstybes statytojas/ drysta per TV advokatauti usui? Viesai, drasiai su visa savo suknista kompetencija…ir su SYPSENA. Atseit, nieko cia nebuvo, kazkoks nesusipratimas, pletkai…,o mergaite atseit greiciausiai fantazuoja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. padare klaida, kad galvojo teisiskai cia sutvarkyti tuos pedofilus, dabar daro Venskai jie visa apgalvoje senai ,o cia tie komentarai ar straipsniukai….tai jie tik juokiasi, as vietoj Vensku gelbeciau mergaite, cia jos neisgelbes…..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. koks bus teisejo sprendimas, tai jau gali ir nebepranesti, nes visiems zmonems ir taip aisku jau…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. jega ne zmoniu puseje mergaite paims kai niekas nesitikes vienas kelias uzsienis begt

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. nihilizmas prarado savo temides statuleles statusa-netik kad atriso akis, taciau apsoliuciai nurenge nuogai, jokios paslapties sydo neliko, nes nebeliko ir teisingo teismo, Lietuva liko apsinuoginusi ir jau kogero ja valdo nezabotoji oligarhija palaikoma mafijos, vienintele likusi teisybe.Nejaugi sioje Lietuveleje visai smegenu niekas neturi.Antraja mergaite isveze ir viskad tylu, ramu. Atgarisis visuomenėje sukėltas atvirai ir naglai per teismą spjauti žmonėms į akis.Teisybės nerasim niekaip, nes čia- Lietuva. Kiek jau išvyko nusivylusių žmonių.jei butu kitaip, jau seniai dauguma nusikalteliu butu pasodinti, o ne isteisinti kaip yra dabar. ypac daug stambiu aferu issukta buvo prie Paulausko.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. jos nedings – dėl akių dar gyvas palaikys metus du, o paskui jas patvarkys

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Manau ne be Grybauskaites zinio viskas daroma…palaimino tada kai su Valantinu 2 val. kalbejo ir manau pritare ,kad numarinti bet kokiom salygom byla, antraip nesidarytu tokie cirkai ..nuo ko ta isgama saugo stankunaite?? ..kas per vieni Usai ,kad nebaudziami nei pedikas nei brolis…ka, tai jie valdo Lietuva taip oseitu…nu reikia venckam triuksmas tarptautinis kelt, antraip, manau , nieko nebus …

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. KELINTA VALANDA NUOSPRENDIS? MANAU REIKIA RUOSTIS TAM,KAD NET NEINFORMAVE ATIMINES MERGAITE.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. ir nuosprendi paskelbs penktadieni, kai jau Stankunaite pasigriebusi mergaite sedes uzsieni…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. tai kam tada is viso eiti i teismo sale, tai geriau pirtelej prie bonkeles, pinigai teisejui i rankas ir teismo nuosprendis aiskus…todel vat normaliose salyse teismai vyksta VIESAI, teismo sales pilnos zmoniu…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. O aš tikiu, nes lašas po lašo ir akmenį pratašo. Juk mes kalbame apie sistemą – šitos supuvusios sistemos nesugriausi per vieną dieną ar pusmetį. Tik kryptingai dirbant bus galima išjudinti šitos sistemos pamatus. Gal taip negalima sakyti, bet labai gerai, kad Lietuvoje vyksta tokios baisios neteisybės, kaip, pvz., pedofilijos byloje. nes kuo daugiau neteisybės, tuo daugiau bendraminčių šitame nelengvame kelyje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. viskas gerai su registracija.. rytoj bus sarasas. visi kas uzpildote anketa uzsiregistruojate. registruojasi simtai. greit bus tukstanciai. o po to desimtis tukstanciu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Aš matau platų paveikslą. pacankės Stankunaites tėvai kur žiūrėjo saso vaiką? 15 metų? Ar žiūrėjo? Kur jos tėvai? Alkoholikai? Ar kas jie? Jie tautos pažiba? Kur įrodymas kad buvo kontrobanda? ir kuo tai susiję su pedofilija? Kuo Venckienes kompas susijęs su pedofilija? Atsirado "kietas" einantis ne su visais. Tai eik su Lietuvos teisėsauga. Kokios problemos? Kartoju: Visi, kurie nori kovoti su korumpuota Lietuvos teisėsauga kilkite į kovą. Ir nekreipkite dėmesio, kad komentaruose rašinėja keli prokurorai, pedofilai, teisėjai ar šiaip kokie runkeliai besmegeniai. Lietuva vis tiek apsivalys nuo tokių žmonių. Ir taps kaip Skandinavija mažai korumpuota. Reikia tik kovoti ir netylėti. ……………….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. stankūnaite saugo nuo zurnalistu, nes su tokiu jos proteliu gali nutekint svarbios informacijos

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Kazkaip labai ydomiai gaunasi – pagrindiniam liudytojui apsauga nereikalinga,ar neplanuoja mergaites, VSD ir prokuratura , pagropti ar saldainiais pavaisinti su nuodais,o po to Venskams suversti viska kad pradangino nepriziurejo mergaites,ir iskelti jiems byla ?" Perskaičiau ir net šiurpas nubėgo kūnu… Faktas, kad jiem nėra NIEKO švento. Kodėl gi turėtų su mergaite būti kitaip? O paskui, teisingai, Venskus užtasyti po teismus, kad mergaitės nesužiūrėjo! Dieve, SAUGOK MERGAITĘ ir padėk neišprotėt Venskams!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. o ta kova kaip pasireiks, 300 ateis i mitingus parasys komentaru,na dar pareiskimu i institucijas,bet tokia kova tik normaliose salyse,teisinese,o cia zudoir valdo pedofilai….galima kovot ir buti saugiem, todel dar karta sakau reikia prisiduot ir prisijungt, prie gatajevu, tai ta pati vsd ir furmonavicius

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Nieko t svetaine nedaro,net registracijos nerodo,gal ji neveikia?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Pareigūnai apie didžiausią pedofilijos klaną Škotijoje sužinojo 2007 m. rudenį, vienam kompiuterių meistrui pranešus apie N.Strakano kompiuteryje rastas nuogų berniukų nuotraukas. Netrukus buvo pradėta operacija “Algebra”. Pedofilų gaujos lyderius britų policija suėmė 2007 m. pabaigoje. Pareigūnai pedofilų gaujos kompiuteriuose rado apie 125 tūkst. nuotraukų ir filmų su žiauriais seksualinės prievartos prieš vaikus vaizdais. Be Dž.Reni ir N.Strakano, ilgomis laisvės atėmimo bausmėmis buvo nuteisti dar šeši pedofilų gaujos nariai. Dauguma jų buvo homoseksualūs asmenys. Škotų pedofilai aktyviai bendravo su savo “kolegomis” iš viso pasaulio. Į šį tinklą buvo įpainioti apie 300 asmenų iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Vokietijos, Austrijos, Olandijos ir Lenkijos. Spaudė ranką ir karalienei, ir premjerui Pedofilų klano lyderiu vadinamas Dž.Reni iki 2007 m. pabaigos buvo gerbiamas Didžiosios Britanijos visuomeninis veikėjas. Britų dienraštis “The Times” Dž.Reni pavadino įtakingu Škotijos homoseksualų lobistu – jis patarinėjo Škotijos Parlamento nariams dėl homoseksualizmo politikos mokyklose. Be to, jis dalijo patarimus Škotijos Vyriausybei seksualinio švietimo klausimais. Dž.Reni neslėpė savo homoseksualios orientacijos ir konsultavo su psichologinėmis problemomis dėl savo orientacijos susidūrusius nepilnamečius. Viešumoje homoseksualas aktyvistas rengė kampanijas prieš “homofobišką smurtą” mokyklose. Dž.Reni nuo 1997 m. iki suėmimo dienos uždarbiavo vadovaudamas Škotijos lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualų jaunimo organizacijai (“LGBT Youth Scotland”). Čia aktyvistas gaudavo įspūdingą atlyginimą – 40 tūkst. svarų per metus. Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad per “LGBT Youth Scotland” kompiuterius vyras siuntinėjo pedofilijos vaizdus. Kaip aktyvus visuomenės veikėjas Dž.Reni buvo pakviestas susitikti su Didžiosios Britanijos karaliene Elžbieta II ir tuometiniu britų premjeru Toniu Bleru (Tony Blair).
  Dž.Reni dar bandė atsiprašyti už savo baisius nusikaltimus, tačiau F vaiko motina sako netikinti pedofilo žodžiais. “Jie nieko nereiškia. Aš manau, kad jis gailisi tik dėl to, kad buvo pagautas. Manau, kad jis ir toliau išnaudotų mano vaiką, jeigu jo nebūtų sučiupę”, – sakė moteris. Grupiniai kūdikio prievartavimai buvo filmuojami ir fotografuojami. Šlykščios nuotraukos tapo vertingu įrodymu per teismo procesą. Nuotraukas išvydę teisėjas, prisiekusieji ir prokurorai teigė nieko baisesnio savo gyvenime nematę. “Išdavystės dydis tiesiog pasibaisėtinas, – skelbdamas nuosprendį į Dž.Renį kreipėsi teisėjas lordas Banatainas (Bannantyne). – Šie žmonės įsileido jus į savo vaiko gyvenimą, jie patikėjo savo vaiką jums. Ir ką gi jūs padarėte? Jūs visiškai išdavėte draugystę ir sulaužėte jų pasitikėjimą šiurkščiausiu būdu”. Vaikus užkrėtė mirtina liga? Nors Škotijos pedofilų gaujos lyderiai nuteisti, nuskriaustų vaikų ir jų tėvų vargai tuo nesibaigė. Su vaikų artimaisiais iki šiol dirba geriausi šalies psichologai, tačiau jų skausmas, atrodo, nuo to nė kiek nesumažėjo. Juos itin gąsdina vienas grėsmingas faktas. Teismo proceso metu paaiškėjo, kad N.Strakanas yra užkrėstas žmogaus imunodeficito virusu (ŽIV), kuris sukelia nepagydomą mirtiną ligą AIDS. 2005 m. N.Strakanas pirmą kartą išprievartavo 18 mėnesių berniuką. Pareigūnai ir vaiko tėvai baiminosi, kad iškrypėlis galėjo užkrėsti vaiką mirtinu virusu. Specialistai patikrino ir dvi kitas pedofilų aukas dėl ŽIV ir kitų lytiškai plintančių ligų. Pareigūnai neatskleidžia, ar iškrypėliai užkrėtė vaikus kokia nors liga. Be to, jei dabar kokia nors pavojinga liga ir nenustatyta, ji vaikų organizme gali pasireikšti vėliau. Tėvai pasakojo, kad žinia, jog jų šeimos draugas prievartavo jų mažylius, buvo stiprus smūgis, tačiau specialistų atliekami tyrimai dėl lytiškai plintančių ligų jiems buvo tikra agonija.
  Išdavė savo draugus Daugelį žmonių ši pedofilijos istorija šokiruoja dar ir dėl to, kad iškrypėlių gaujos vadai Dž.Reni ir N.Strakanas seksualiai išnaudojo savo artimų draugų vaikus. Pedofilai prievartavo mažiausiai du vaikus – 9 ir 18 mėnesių kūdikius. Vienas berniukas bylos dokumentuose vadinamas F, kitas – J. Teisėsaugininkai jų vardus ir pavardes įslaptino norėdami apsaugoti pačius vaikus ir jų tėvus nuo viešumo. Berniuką F išnaudojo Dž.Reni, kuris buvo artimas vaiko tėvų draugas. Visus savo iškrypėliškus prievartos aktus jis filmavo ir fotografavo, o po to siuntė nuotraukas kitiems pedofilams. Kiek vėliau Dž.Reni įsidrąsino ir pasiūlė kitiems pedofilams išprievartauti vaiką. Iškrypėlio pasiūlymą priėmė N.Strakanas. Vėliau N.Strakanas gana dažnai užsukdavo pas Dž.Renį, kai kūdikio F tėvai išvažiuodavo. Nieko nesuvokiantis vaikas taip buvo prievartaujamas net ketverius metus. F vaiko tėvai net negalėjo patikėti, kad Dž.Reni prievartavo jų berniuką. Iš pradžių sutuoktiniai pagalvojo, kad juos aplankę pareigūnai apsiriko. Bet kai policininkai parodė jiems vaizdo medžiagą, kurioje matyti, kaip Dž.Reni prievartauja jų vaiką, tėvai neteko amo. Jie buvo šokiruoti dėl savo šeimos draugo, su kuriuo buvo pažįstami daugiau nei 10 metų ir net ruošėsi prašyti jo tapti jų berniuko krikšto tėvu. Pagrindinė N.Strakano auka buvo berniukas J. Jo tėvai pasitikėjo jau anksčiau už seksualinius nusikaltimus teistu vyru. J pirmą kartą seksualinę prievartą patyrė būdamas vos 18 mėnesių. Viena iškrypėlio padaryta itin šlykšti nuotrauka pavadinimu “Naujųjų metų išvakarės” buvo labai gerai žinoma tarp viso pasaulio pedofilų. Berniukas J taip pat buvo prievartaujamas ketverius metus.
  Didžiausias pedofilijos skandalas Škotijos istorijoje baigėsi dviejų homoseksualų įkalinimu. 3 ir 18 mėnesių kūdikius seksualiai išnaudojusiems iškrypėliams teismas skyrė griežčiausią bausmę – kalėjimą iki gyvos galvos. Sąmokslas prieš vaikus Džeimsas Reni (James Rennie) ir Nilas Strakanas (Neil Strachan) – šiuos du veikėjus pažįsta kone visi Didžiosios Britanijos gyventojai. Žvėrimis pakrikštyti pedofilai savo nusikaltimų žiaurumu ir klasta privertė pašiurpti milijonus britų. Užvakar pedofilų gaujos vadeivos išgirdo teismo nuosprendį: kūdikių prievartautojai 38 metų Dž.Reni ir 41 metų N.Strakanas savo likusio gyvenimo pabaigą turi praleisti kalėjime. Skelbdamas nuosprendį teisėjas pareiškė, kad Dž.Reni buvo “pagrindinis blogio voratinklio voras”. Pagal Didžiosios Britanijos įstatymus, iškrypėliai galės paprašyti malonės ir išeiti iš kalėjimo. Tačiau N.Strakanas tą gali padaryti mažiausiai po 16 metų, o Dž.Reni – po 13. Net jei pedofilams pavyks gauti malonę, jie visą likusį savo gyvenimą bus akylai stebimi policijos pareigūnų. Pedofilų klano lyderiai buvo nuteisti įrodžius jų kaltę dėl sąmokslo prieš nepilnamečius, vaikų pornografijos platinimo ir sunkių seksualinių nusikaltimų padarymo. Šį teismo sprendimą galima vadinti istoriniu – pirmą kartą Škotijoje pedofilai buvo nuteisti dėl kaltinimų surengus sąmokslą prie vaikus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Atsidarė oficiali Drasiaus judėjimo svetainė
  REGISTRUOKITES visi ten ir platinkite šitą žinią visur ir visiems. Čia Drasiaus šeimos atstovaujama svetainė w w w . drasiauskelias . lt
  Prabalsuokit uz, padekit iskelti sita komentara

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. begti su mergaite iki teismo ir prasyti prieglobscio kaip gatajevams, nes cia ir taip aisku ,kadVSD teismuose nepralaimi, tik viesumas gali buti ju apsauga,ciajau prisirasinejo ar dar neaisku, ir be kita ko jokiai prezidentei cia neidomu…..pedofilai valdo

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. OFICIALI JUDEJIMO SVETAINE. REGISTRUOKITES VISI. TESKIME DRASIAUS PRADETA KOVA. PLATINKITE SITA ZINIA VISUR. KK GALETUMETE PASKELBTI IR JUS.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką reikia žinoti apie veido kosmetiką?
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras