Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Gegužė 29 Sekmadienis
 

N.Venckienė: „Reikalinga partija, kuri padėtų Prezidentei įvesti tvarką Lietuvoje“

2010-10-30 11:41 | Naujienos | Komentarų (150)

Neringos Venckienės asmeninė kova dėl teisybės brolio dukrelės tvirkinimo ir brolio nužudymo bylose pavirto į tautos išsivaduojamąją kovą iš klanų ir teisingumą Lietuvoje (KK nuotr.)

Po išmetimo iš teisėjų Drąsiaus Kedžio sesuo Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė apsisprendė įkurti partiją, kuri padėtų Prezidentei Daliai Grybauskaitei kovoti su klanais Lietuvoje. "Tie, kurie padarė ir palaiko tokią "tvarką", turi sėdėti", – įsitikinusi Neringa Venckienė.

-Ar ne per daug Lietuvai partijų? Juk šiuo metu Lietuvoje yra jau 40 partijų? – paklausė „Karštas komentaras“ Neringos Venckienės.

-Mano nuomone, tiek teisinėje, tiek politinėje plotmėje didžiausią tvarką bando įvesti Prezidentė. Ji dėjo pastangas, kad būtų atleistas generalinis prokuroras A.Valantinas, po to buvo nepatvirtinti antrai kadencijai A.Valantino pavaduotojai – G.Jasaitis ir V.Barkauskas. Taigi, aš manau, kad ji tikrai deda pastangas, jog valstybėje būtų įvesta tvarka.

Tačiau matau, kad vienai Prezidentei daryti tvarką Lietuvoje yra sunku. Mano nuomone, reikia įkurti partiją, kuri padėtų Prezidentei kovoti su korupcija ir neteisybe valstybėje.

-O dabartinės partijos?

-Mano manymu, dauguma dabartinių partijų veikia priešingai. Pagal jų veiklą galima susidaryti įspūdį, kad jos gina tik klanų interesus, tarnauja klanams, o žmonės toms partijoms visiškai nerūpi.

-Kokia, jūsų nuomone, šiuo metu didžiausia Lietuvoje problema?

-Valstybėje nėra teisingumo. Žmonės gali iškęsti nepriteklių, badą, tačiau neteisingumo pakęsti negali.

-Na, Lietuvos politinėje padangėje to dar nebuvo – kad partija kurtųsi iš kažkokio tai įvykio. Šiuo atveju – iš matomos neteisybės jūsų brolio mergaitės tvirkinimo ir jūsų brolio nužudymo bylose – juk daugelis matėme nuotraukas, kaip po mirties atrodė jūsų brolis Drąsius Kedys: akivaizdžios smurtinės žymės ant veido ir kojos, injekcijų dūriai į koją ir papilvę, o prokuratūra aiškina, kad jis užspringo skrandžio turiniu…

-Pažiūrėkite, į mano brolio laidotuves atėjo 15 tūkstančių žmonių, į L.Stankūnaitės sesers – penki. O kiek žmonių atėjo į A.Ūso laidotuves? Irgi tik keli. Tai kodėl į jų laidotuves nesuplaukė tūkstančiai, jeigu jie tokie nekalti?

Gal prokurorai ir gali save apgauti, tačiau tautos jie neapgaus.

-Kaip vertinate tai, kad Policijos departamentas organizavo L.Stankūnaitės spaudos konferenciją?

-Nesuprantu, kam čia dabar visus tuos spektaklius ir cirkus daryti? Galėjo L.Stankūnaitė su E.Žiobiene susikooperuoti ir vieną spaudos konferenciją padaryti – būtų pigiau kainavę.

-Lietuvoje nėra nei tvarkos, nei teisingumo, o prokuratūros mes iš visos kaip tokios neturime – visa Lietuva puikiai matė, kaip buvo tiriama pedofilijos byla, matė A.Kliunkos drebančias rankas per spaudos konferenciją, kurioje Drąsių Kedį bandė paversti žudiku… Pastaruoju metu kiek tik teko važinėti į susitikus su žmonėmis, daugelis yra siaubingai pasipiktinę mūsų teisėsauga ir politikais valdžioje ir klausia: „Kiek jie dar tyčiosis iš mūsų?“ Nes per šituos metus tauta susitapatino su šita byla ir kiekvieną L.Stankūnaitės skundą prieš jus, jūsų skundų teisme atmetimą, Vilniaus apygardos teismo nutarties – kad prokuratūra pateiktų įtarimus L.Stankūnaitei – nevykdymą, jūsų svarstymą Teisėjų etikos ir drausmės komisijoje, Teisėjų Garbės teisme ir kita, priima asmeniškai – kaip tautos paniekinimą ir pažeminą, kaip pasityčiojimą iš tautos. Ką atsakytumėte tiems žmonėms?

-Jokiu būdu negalima pasiduoti. Pirmiausia – reikia netylėti ir viską viešinti. O tada reikia, kad visi normalūs žmonės dalyvautų Seimo rinkimuose ir tuos rinkimus laimėtų. Ir tuomet tuos, kurie šitokią „tvarką“ Lietuvoje padarė, reikia teisti – jie turi sėdėti.

-Tai jūs rimtai apsisprendėte eiti į politiką?

-Kai tik išmes iš teisėjų – iš karto.

"Karštas komentaras"

2010-10-30

Komentarai

 

 

 
 1. “YouTube” vaizdo klipai yra gerai žinomas visame pasaulyje , nes ji yradidžiausia vaizdo dalijimosi svetainėje , ir aš pasirodyti per malonu žiūrėti “YouTube” vaizdo įrašus .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. labai jau drasus pareiskimai, manau del sios priezasties (eisiu i politika, kai ismes..) jie stengsis kuo ilgiau nutempt naujos partijos atsiradima. Juk visi mato, kad jau bet kokiuose rinkimuose(kolkas nusimato savivaldybiu) dauguma bus surinkta. Taigi greiciau p. Venskiene. Tauta palaikys ir pritars…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. O, Lietuva! Kaip noreciau nuo kaktos tau nubraukti rupesciu rauksles:elgetas,valkatas,ukininkus,pensininkus…..teisybes ieskotojus…..Kad liktu vieni valdininkai.Balti,grazus……Moteris taip pat galima nubraukt.Juk valdininkai dauginasi kvadratiniu lizdiniu budu.Jei siemet vienam kvadrate yra tik vienas valdininku lizdas,kitamet ju ten bus jau keturi.Eh baba ir as su tavim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. O, Lietuva! Kaip noreciau nuo kaktos tau nubraukti rupesciu rauksles:elgetas,valkatas,ukininkus,pensininkus…..teisybes ieskotojus…..Kad liktu vieni valdininkai.Balti,grazus……Moteris taip pat galima nubraukt.Juk valdininkai dauginasi kvadratiniu lizdiniu budu.Jei siemet vienam kvadrate yra tik vienas valdininku lizdas,kitamet ju ten bus jau keturi.Eh baba ir as su tavim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Aš už Matulevičių, nes jis pirmasis viešai prakalbo apie valstybininkus ir užsitarnavo politinio lavono laipsnį, bet manau, kad ne viskas prarasta..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. >>>>>>> Babai – 2010 10 31 22:34 O ką tu siūlai daryti?<<<<<<<. Siūlau stoti į Venckienės-Stuplino-Kuprevičiaus pedofilų kastravimo partiją. Venckienė pedofilą per kilometrą užuodžia. Ji su tūkstantprocentine garantija atrinkinės minioje pedofilus, o jūs, jos partiečiai, griebiat už pakarpos ir čia pat gatvėje kastruojat. Tenkina? O jei rimtai, tai ne klausinėti ką daryti reikia, o pats laikas savo protu vadovautis pradėti. Dvidešimtmetį jau pragyvenote dairydamiesi į kitus ir klausinėdami ką daryti. O rezultatas…?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. gal jus ir norit , bet ne visi nori su Grybauskaite kurti come back to USSR……Venckiene neik su velniu obuoliauti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. zmoniu su ta Grybauskaite……jeigu cia Venckienes pareiskimas….bet nemanau

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Taigi jusu laikais dar baisiau buva.Kiba jau primirsai kiek? Zinoma,kad eksperimentuosim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Na zynot ponai ka; tykrai yr malonu lankytis in tokiame wepsaite, kur lankosi tokie net kajp – nesuinteresuotas – 2010 10 30 21:18. kiek supratau, tai yra genijus. na bent jau aukso medali slepys asmenis. padekite mumis.nesusitvarkom cia

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Metamorfozė. Venckienė kurs partiją ir persikvalifikuos į politikes, jei ją išmes iš teisėjų klano. Jei ne – žinokitės. Jei negražins tarnybon, Stulpinas paviešins iš gen. prokuratūros tuos, kurie jo paties pakviesti keldavo orgijas ir kartu su juo uliavodavo „fazanynuose“ verslininkų sąskaita. Jei sugrąžins – tylės. Seniau tokius veikėjus vadindavo savanaudžiais niekšeliais. Dabar – tautos gelbėtojais didvyriais. Klausimėlis publikai: kaip jums atrodo, kur ta tauta, tokių „didvyrių“ vedama nusiris? Net dvi dešimtys metų eksperimentų protų taip ir neprašviesino. Meldėtės kaip Dievui Landsbergiui ir dėjote į jį viltis, kad išgelbės – gavosi šnipštas.. Kvietėtės gelbėti tautą Brazauską – neišgelbėjo. Kvietėtės iš užjūrio Adamkų – neišgelbėjo. Leidote sutrypti į purvą saujelei sąmokslininkų savo išsirinktą Prezidentą Paksą – neišsigelbėjot. Dėjote viltis net į klouną Valinską, kad tvarką seime padarys – nepadarė. Svaigote viską suprantančia ekonomikoje ir viską galinčia partinės mokyklos auklėtine Grybauskaite – ir ta negelbėja. Tai dabar ateis kažkokia pamišusi šantažistė teisėja Venckienė su prisidirbusiu prokuroru Stulpinu – ims taip – trach – ir išgelbės. Naivuoliai jūs naivuoliai, nelaimingi, ar atsikvošėsite kada nors pagaliau? Negi, kad ateiti į protą, dar kitą dvidešimtį metų su visokiom venckienėm ir stulpinais eksperimentuosite?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Jei Venckienė tikrai normalią partiją nori įkurti, tegul įkuria ir manau mažiau jai reika apie tą Stankūnaitę diskutuoti, bent jau ne apie kokias konferencijas. Tegul ji rengia konferencijas jei jai patinka, o Venckienė tegul partiją įkuria. Kad žmonės nepatenkinti didelėmis kainomis, tuo kad valtybėje labai didelė bedarbystė ir tuo reikiamai nesirūpinama, kad gal ologarchai valdo ,tai žmonėms tikrai nepatinka ir reikia naujoviškų stiprių pokyčių teisingumo link.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. aštunkojui reikia kirsti galvą, o ne čiuptuvus kapoti. Palaikau drąsius žmones kurie stoja ginti visų, net ir tų kurie dabar dar nesupranta ką šneka. Politinė stiprybė ne piniguose o vienybėje tad tai ne bus šiaip partija, o aktyvi ir atsakinga visuomenė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. atidedamos neribotam laikui.Jeigu is bezdziones atimsit lazda vaisiui pasiekti, ji susiras akmeni tam tikslui pasiekti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. sutinku su viskuo,bet nesuklyskit dėl prezidentės,kažkaip jos pozicija tyliai dviprasmiška.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Prezidente deda visas pastangas , bet ir ja plaukuotoji ranka iesko budu kaip sukompramituoti. Pamatysite tie sudziai nedrys atleisti Venckienes vien del to jog ji zada eiti valdzia. Bet gerbiama Neringa ismes tave ar ne eik i valdzia musu prezidentei reikalingas pastiprininmas isvalyti visas sistemas nuo korupcijos. Viena prezidente dabar ispausta i kampa , nes jai stipriai priesinasi visi tie kurie Lietuvos valstybe ir jos zmones jau 20m. laiko savo nuosavybe.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. jeigu nauja valdzia nesiims drasiu zingsniu tai kada nauja valdzia taps zydamasoniska yra tik laiko klausimas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. visu pirma isvesti karius is afganistano ir paskelbti visam pasauliui kad Lietuva nepalaikys jokiu zydamasonu iskrypeliu satanistu sektos avantiuru
  Koncervatoriu socdemokratu partija paskelbti nusikalstama (kaip satanistu sektos snipai ir agentai)konfiskuoti visa ju turta pagal partinius sarasus o pasizymejusius pasodinti i kaleima,iki gyvos galvos uz tevynes isdavyste
  TVF paskelbti zydamasonu satanistu sektos landine ir iteikti jei ieskini uz patyrta zala Lietuvai ir nurasyt visas skolas ,kaleime kankinami koncervatoriai daug papasakotu kas ir kiek ir uz ka jiems mokejo
  Cia pagrindiniai dalykai kuriuos turi padaryt valdzia tarptautineja arenoje ,tikesimes kad po Lietuvos tuo paciu keliu eis ir kitos salys

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Nereikia.Uspaskih yra oligarchas.O uz oligarchus balsuoja tik ozys.Pamegink tu suskaldyt kedofilu partija! Ji juk kilo is liaudies.O tauta susiformavo jau kadais.O visokie parazitai,tai ju visur yra.Ir nieko cia tokio.Kad parazitai nebut reikalingi,tai Dievulis ju ir sutveres nebutu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. SVENTI TAVO ZODZIAI NERINGA -KLANUS REIKIA SUNAIKINTI IR PADETI GERB PREZIDENTEI >TIK JI VIENA KOVOJA UZ LIETUVA

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Būtų gerai, kad į naujai kuriamą partiją būtų pakviesta daugiau sąžiningų, gabių ir patriotiškai nusiteikusių žmonių. Gal galėtų dalyvauti jauni žmonės, teisės, ekonomikos mokslus baigę užsieniuose. Daug dorų žmonių dirba emigracijoje, gal iš jų kas norėtų aukotis ir gelbėti savo Tėvynę. Jau negalima pasitikėti nei viena dabartine partija, nes visų interesai persipynę, visos partijos elgiasi nesąžiningai ir vieni kitus skandina, o į seimo narius tiesiog šlykštu žiūrėti, nesvarbu ar jie kairėje, ar dešinėje

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. labai nervingas tapai , kai pradejo taves ieskoti zmones per tavo IP ?, tai zinok, mes surasim ir istrauksim tave ir tavo draugelius uz jusu dvokianciu sysalu, ir jus busite kastruojami ir uzdaromi i getus ir taskas. Ar dabar aisku kas jusu laukia?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. V.Uspaskich tik prad4jo agituoti už savo partiją, į susitikimus ateidavę žmonės netilpo į sales. Į partiją rašėsi šimtais. Nebuvo jokios atrankos.Tačiau po kurio laiko prasidėjo totalus puolimas, jautėsi, kad iš kažkokio vieno centro, smūgiai buvo taiklūs. Turėjo įtakos ir paties vado klaidos, ir prisitaikymas prie valdančio klano (ypač po bylos iškėlimo. Jautėsi provokatorių buvimas. Po pradinės sėkmės rinkimuose į Seimą ir Europarlamentą, partija skaičiumi aktyvių narių,susitraukė kaip Šagrenės oda. Jei "partijos nariai" netingėtų parašyti prašymus apie išėjimą, narių būtų dar mažiau. Visa tai turi numatyti Neringa, kad vyks puolimas iš kažkokio vieno centro, tampriai surišto su slaptosiomis tarnybomis. Jo buvimą gerai jaučia buvę teisėsaugos darbuotojai, buvę Darbo partijoje. V.Ladas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. O as pritariu Venckienei. Nes jei ji pati dabar paliktu teisejos kede, mes prarastume galimybe stebeti kaip musu moraliai nusigyvenusi teisesauga raitosi. Turime pamatyti ir isgirsti kaip jie puls Venckiene. Kokiu irodymu prigalvos…

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ar tikrai yra verta pasirinkti namų šildymą medienos granulėmis?
Mediniai namai: 6 taisyklės, kaip juos paruošti žiemai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Miško darbai: pačiam ar su specialistais? 
Lietuvos kraštas yra labai žalias ir miškai yra pats didžiausias mūsų turtas. Jeigu...

Greitas ir efektyvus papilomų naikinimas 
Kamuoja papilomos virusas? Norite atkurti gražią ir sveiką odą? Papilomų naikinimas „Vivus Sanus“...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (8)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras