Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 6 Pirmadienis
 

N.Venckienė: „Reikalinga partija, kuri padėtų Prezidentei įvesti tvarką Lietuvoje“

2010-10-30 11:41 | Naujienos | Komentarų (150)

Neringos Venckienės asmeninė kova dėl teisybės brolio dukrelės tvirkinimo ir brolio nužudymo bylose pavirto į tautos išsivaduojamąją kovą iš klanų ir teisingumą Lietuvoje (KK nuotr.)

Po išmetimo iš teisėjų Drąsiaus Kedžio sesuo Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė apsisprendė įkurti partiją, kuri padėtų Prezidentei Daliai Grybauskaitei kovoti su klanais Lietuvoje. "Tie, kurie padarė ir palaiko tokią "tvarką", turi sėdėti", – įsitikinusi Neringa Venckienė.

-Ar ne per daug Lietuvai partijų? Juk šiuo metu Lietuvoje yra jau 40 partijų? – paklausė „Karštas komentaras“ Neringos Venckienės.

-Mano nuomone, tiek teisinėje, tiek politinėje plotmėje didžiausią tvarką bando įvesti Prezidentė. Ji dėjo pastangas, kad būtų atleistas generalinis prokuroras A.Valantinas, po to buvo nepatvirtinti antrai kadencijai A.Valantino pavaduotojai – G.Jasaitis ir V.Barkauskas. Taigi, aš manau, kad ji tikrai deda pastangas, jog valstybėje būtų įvesta tvarka.

Tačiau matau, kad vienai Prezidentei daryti tvarką Lietuvoje yra sunku. Mano nuomone, reikia įkurti partiją, kuri padėtų Prezidentei kovoti su korupcija ir neteisybe valstybėje.

-O dabartinės partijos?

-Mano manymu, dauguma dabartinių partijų veikia priešingai. Pagal jų veiklą galima susidaryti įspūdį, kad jos gina tik klanų interesus, tarnauja klanams, o žmonės toms partijoms visiškai nerūpi.

-Kokia, jūsų nuomone, šiuo metu didžiausia Lietuvoje problema?

-Valstybėje nėra teisingumo. Žmonės gali iškęsti nepriteklių, badą, tačiau neteisingumo pakęsti negali.

-Na, Lietuvos politinėje padangėje to dar nebuvo – kad partija kurtųsi iš kažkokio tai įvykio. Šiuo atveju – iš matomos neteisybės jūsų brolio mergaitės tvirkinimo ir jūsų brolio nužudymo bylose – juk daugelis matėme nuotraukas, kaip po mirties atrodė jūsų brolis Drąsius Kedys: akivaizdžios smurtinės žymės ant veido ir kojos, injekcijų dūriai į koją ir papilvę, o prokuratūra aiškina, kad jis užspringo skrandžio turiniu…

-Pažiūrėkite, į mano brolio laidotuves atėjo 15 tūkstančių žmonių, į L.Stankūnaitės sesers – penki. O kiek žmonių atėjo į A.Ūso laidotuves? Irgi tik keli. Tai kodėl į jų laidotuves nesuplaukė tūkstančiai, jeigu jie tokie nekalti?

Gal prokurorai ir gali save apgauti, tačiau tautos jie neapgaus.

-Kaip vertinate tai, kad Policijos departamentas organizavo L.Stankūnaitės spaudos konferenciją?

-Nesuprantu, kam čia dabar visus tuos spektaklius ir cirkus daryti? Galėjo L.Stankūnaitė su E.Žiobiene susikooperuoti ir vieną spaudos konferenciją padaryti – būtų pigiau kainavę.

-Lietuvoje nėra nei tvarkos, nei teisingumo, o prokuratūros mes iš visos kaip tokios neturime – visa Lietuva puikiai matė, kaip buvo tiriama pedofilijos byla, matė A.Kliunkos drebančias rankas per spaudos konferenciją, kurioje Drąsių Kedį bandė paversti žudiku… Pastaruoju metu kiek tik teko važinėti į susitikus su žmonėmis, daugelis yra siaubingai pasipiktinę mūsų teisėsauga ir politikais valdžioje ir klausia: „Kiek jie dar tyčiosis iš mūsų?“ Nes per šituos metus tauta susitapatino su šita byla ir kiekvieną L.Stankūnaitės skundą prieš jus, jūsų skundų teisme atmetimą, Vilniaus apygardos teismo nutarties – kad prokuratūra pateiktų įtarimus L.Stankūnaitei – nevykdymą, jūsų svarstymą Teisėjų etikos ir drausmės komisijoje, Teisėjų Garbės teisme ir kita, priima asmeniškai – kaip tautos paniekinimą ir pažeminą, kaip pasityčiojimą iš tautos. Ką atsakytumėte tiems žmonėms?

-Jokiu būdu negalima pasiduoti. Pirmiausia – reikia netylėti ir viską viešinti. O tada reikia, kad visi normalūs žmonės dalyvautų Seimo rinkimuose ir tuos rinkimus laimėtų. Ir tuomet tuos, kurie šitokią „tvarką“ Lietuvoje padarė, reikia teisti – jie turi sėdėti.

-Tai jūs rimtai apsisprendėte eiti į politiką?

-Kai tik išmes iš teisėjų – iš karto.

"Karštas komentaras"

2010-10-30

Komentarai

 

 

 
 1. “YouTube” vaizdo klipai yra gerai žinomas visame pasaulyje , nes ji yradidžiausia vaizdo dalijimosi svetainėje , ir aš pasirodyti per malonu žiūrėti “YouTube” vaizdo įrašus .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. labai jau drasus pareiskimai, manau del sios priezasties (eisiu i politika, kai ismes..) jie stengsis kuo ilgiau nutempt naujos partijos atsiradima. Juk visi mato, kad jau bet kokiuose rinkimuose(kolkas nusimato savivaldybiu) dauguma bus surinkta. Taigi greiciau p. Venskiene. Tauta palaikys ir pritars…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. O, Lietuva! Kaip noreciau nuo kaktos tau nubraukti rupesciu rauksles:elgetas,valkatas,ukininkus,pensininkus…..teisybes ieskotojus…..Kad liktu vieni valdininkai.Balti,grazus……Moteris taip pat galima nubraukt.Juk valdininkai dauginasi kvadratiniu lizdiniu budu.Jei siemet vienam kvadrate yra tik vienas valdininku lizdas,kitamet ju ten bus jau keturi.Eh baba ir as su tavim.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. O, Lietuva! Kaip noreciau nuo kaktos tau nubraukti rupesciu rauksles:elgetas,valkatas,ukininkus,pensininkus…..teisybes ieskotojus…..Kad liktu vieni valdininkai.Balti,grazus……Moteris taip pat galima nubraukt.Juk valdininkai dauginasi kvadratiniu lizdiniu budu.Jei siemet vienam kvadrate yra tik vienas valdininku lizdas,kitamet ju ten bus jau keturi.Eh baba ir as su tavim.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Aš už Matulevičių, nes jis pirmasis viešai prakalbo apie valstybininkus ir užsitarnavo politinio lavono laipsnį, bet manau, kad ne viskas prarasta..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. >>>>>>> Babai – 2010 10 31 22:34 O ką tu siūlai daryti?<<<<<<<. Siūlau stoti į Venckienės-Stuplino-Kuprevičiaus pedofilų kastravimo partiją. Venckienė pedofilą per kilometrą užuodžia. Ji su tūkstantprocentine garantija atrinkinės minioje pedofilus, o jūs, jos partiečiai, griebiat už pakarpos ir čia pat gatvėje kastruojat. Tenkina? O jei rimtai, tai ne klausinėti ką daryti reikia, o pats laikas savo protu vadovautis pradėti. Dvidešimtmetį jau pragyvenote dairydamiesi į kitus ir klausinėdami ką daryti. O rezultatas…?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. gal jus ir norit , bet ne visi nori su Grybauskaite kurti come back to USSR……Venckiene neik su velniu obuoliauti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. zmoniu su ta Grybauskaite……jeigu cia Venckienes pareiskimas….bet nemanau

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Taigi jusu laikais dar baisiau buva.Kiba jau primirsai kiek? Zinoma,kad eksperimentuosim.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Na zynot ponai ka; tykrai yr malonu lankytis in tokiame wepsaite, kur lankosi tokie net kajp – nesuinteresuotas – 2010 10 30 21:18. kiek supratau, tai yra genijus. na bent jau aukso medali slepys asmenis. padekite mumis.nesusitvarkom cia

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Metamorfozė. Venckienė kurs partiją ir persikvalifikuos į politikes, jei ją išmes iš teisėjų klano. Jei ne – žinokitės. Jei negražins tarnybon, Stulpinas paviešins iš gen. prokuratūros tuos, kurie jo paties pakviesti keldavo orgijas ir kartu su juo uliavodavo „fazanynuose“ verslininkų sąskaita. Jei sugrąžins – tylės. Seniau tokius veikėjus vadindavo savanaudžiais niekšeliais. Dabar – tautos gelbėtojais didvyriais. Klausimėlis publikai: kaip jums atrodo, kur ta tauta, tokių „didvyrių“ vedama nusiris? Net dvi dešimtys metų eksperimentų protų taip ir neprašviesino. Meldėtės kaip Dievui Landsbergiui ir dėjote į jį viltis, kad išgelbės – gavosi šnipštas.. Kvietėtės gelbėti tautą Brazauską – neišgelbėjo. Kvietėtės iš užjūrio Adamkų – neišgelbėjo. Leidote sutrypti į purvą saujelei sąmokslininkų savo išsirinktą Prezidentą Paksą – neišsigelbėjot. Dėjote viltis net į klouną Valinską, kad tvarką seime padarys – nepadarė. Svaigote viską suprantančia ekonomikoje ir viską galinčia partinės mokyklos auklėtine Grybauskaite – ir ta negelbėja. Tai dabar ateis kažkokia pamišusi šantažistė teisėja Venckienė su prisidirbusiu prokuroru Stulpinu – ims taip – trach – ir išgelbės. Naivuoliai jūs naivuoliai, nelaimingi, ar atsikvošėsite kada nors pagaliau? Negi, kad ateiti į protą, dar kitą dvidešimtį metų su visokiom venckienėm ir stulpinais eksperimentuosite?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Jei Venckienė tikrai normalią partiją nori įkurti, tegul įkuria ir manau mažiau jai reika apie tą Stankūnaitę diskutuoti, bent jau ne apie kokias konferencijas. Tegul ji rengia konferencijas jei jai patinka, o Venckienė tegul partiją įkuria. Kad žmonės nepatenkinti didelėmis kainomis, tuo kad valtybėje labai didelė bedarbystė ir tuo reikiamai nesirūpinama, kad gal ologarchai valdo ,tai žmonėms tikrai nepatinka ir reikia naujoviškų stiprių pokyčių teisingumo link.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. aštunkojui reikia kirsti galvą, o ne čiuptuvus kapoti. Palaikau drąsius žmones kurie stoja ginti visų, net ir tų kurie dabar dar nesupranta ką šneka. Politinė stiprybė ne piniguose o vienybėje tad tai ne bus šiaip partija, o aktyvi ir atsakinga visuomenė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. atidedamos neribotam laikui.Jeigu is bezdziones atimsit lazda vaisiui pasiekti, ji susiras akmeni tam tikslui pasiekti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. sutinku su viskuo,bet nesuklyskit dėl prezidentės,kažkaip jos pozicija tyliai dviprasmiška.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Prezidente deda visas pastangas , bet ir ja plaukuotoji ranka iesko budu kaip sukompramituoti. Pamatysite tie sudziai nedrys atleisti Venckienes vien del to jog ji zada eiti valdzia. Bet gerbiama Neringa ismes tave ar ne eik i valdzia musu prezidentei reikalingas pastiprininmas isvalyti visas sistemas nuo korupcijos. Viena prezidente dabar ispausta i kampa , nes jai stipriai priesinasi visi tie kurie Lietuvos valstybe ir jos zmones jau 20m. laiko savo nuosavybe.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. jeigu nauja valdzia nesiims drasiu zingsniu tai kada nauja valdzia taps zydamasoniska yra tik laiko klausimas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. visu pirma isvesti karius is afganistano ir paskelbti visam pasauliui kad Lietuva nepalaikys jokiu zydamasonu iskrypeliu satanistu sektos avantiuru
  Koncervatoriu socdemokratu partija paskelbti nusikalstama (kaip satanistu sektos snipai ir agentai)konfiskuoti visa ju turta pagal partinius sarasus o pasizymejusius pasodinti i kaleima,iki gyvos galvos uz tevynes isdavyste
  TVF paskelbti zydamasonu satanistu sektos landine ir iteikti jei ieskini uz patyrta zala Lietuvai ir nurasyt visas skolas ,kaleime kankinami koncervatoriai daug papasakotu kas ir kiek ir uz ka jiems mokejo
  Cia pagrindiniai dalykai kuriuos turi padaryt valdzia tarptautineja arenoje ,tikesimes kad po Lietuvos tuo paciu keliu eis ir kitos salys

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Nereikia.Uspaskih yra oligarchas.O uz oligarchus balsuoja tik ozys.Pamegink tu suskaldyt kedofilu partija! Ji juk kilo is liaudies.O tauta susiformavo jau kadais.O visokie parazitai,tai ju visur yra.Ir nieko cia tokio.Kad parazitai nebut reikalingi,tai Dievulis ju ir sutveres nebutu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. SVENTI TAVO ZODZIAI NERINGA -KLANUS REIKIA SUNAIKINTI IR PADETI GERB PREZIDENTEI >TIK JI VIENA KOVOJA UZ LIETUVA

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Būtų gerai, kad į naujai kuriamą partiją būtų pakviesta daugiau sąžiningų, gabių ir patriotiškai nusiteikusių žmonių. Gal galėtų dalyvauti jauni žmonės, teisės, ekonomikos mokslus baigę užsieniuose. Daug dorų žmonių dirba emigracijoje, gal iš jų kas norėtų aukotis ir gelbėti savo Tėvynę. Jau negalima pasitikėti nei viena dabartine partija, nes visų interesai persipynę, visos partijos elgiasi nesąžiningai ir vieni kitus skandina, o į seimo narius tiesiog šlykštu žiūrėti, nesvarbu ar jie kairėje, ar dešinėje

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. labai nervingas tapai , kai pradejo taves ieskoti zmones per tavo IP ?, tai zinok, mes surasim ir istrauksim tave ir tavo draugelius uz jusu dvokianciu sysalu, ir jus busite kastruojami ir uzdaromi i getus ir taskas. Ar dabar aisku kas jusu laukia?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. V.Uspaskich tik prad4jo agituoti už savo partiją, į susitikimus ateidavę žmonės netilpo į sales. Į partiją rašėsi šimtais. Nebuvo jokios atrankos.Tačiau po kurio laiko prasidėjo totalus puolimas, jautėsi, kad iš kažkokio vieno centro, smūgiai buvo taiklūs. Turėjo įtakos ir paties vado klaidos, ir prisitaikymas prie valdančio klano (ypač po bylos iškėlimo. Jautėsi provokatorių buvimas. Po pradinės sėkmės rinkimuose į Seimą ir Europarlamentą, partija skaičiumi aktyvių narių,susitraukė kaip Šagrenės oda. Jei "partijos nariai" netingėtų parašyti prašymus apie išėjimą, narių būtų dar mažiau. Visa tai turi numatyti Neringa, kad vyks puolimas iš kažkokio vieno centro, tampriai surišto su slaptosiomis tarnybomis. Jo buvimą gerai jaučia buvę teisėsaugos darbuotojai, buvę Darbo partijoje. V.Ladas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. O as pritariu Venckienei. Nes jei ji pati dabar paliktu teisejos kede, mes prarastume galimybe stebeti kaip musu moraliai nusigyvenusi teisesauga raitosi. Turime pamatyti ir isgirsti kaip jie puls Venckiene. Kokiu irodymu prigalvos…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...