Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 14 Sekmadienis
 

N.Venckienė: „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją“

2010-10-23 14:23 | Naujienos | Komentarų (446)

Drąsiaus Kedžio sesers N.Venckienės atkirtis E.Žiobienei: 'Taip, 'violetinėje minioje' esu ir aš - Kauno apygardos teismo teisėja. Ir aš manau taip, kaip ta minia mąsto - kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti' (KK nuotr.)

Jau praėjo daugiau nei metai nuo 2009 m. spalio 6 d. Vilniaus apygardos teismo nutarties dėl įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei, tačiau įtarimai jai nėra pareikšti. Dar daugiau – nuo praėjusių metų spalio 5 d. L.Stankūnaitė yra saugoma už mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigus nežinia nuo ko – jos saugojimui per mėnesį išleidžiama apie 70 tūkst. litų.

Per šiuos metus prokuratūra akivaizdžiai „advokatavo“ L.Stankūnaitei, nors prokuratūros kaltinamajame akte juodu ant balto parašyta: Andrius Ūsas kaltinamas tvirkinęs D.Kedžio dukrelę L.Stankūnaitės nuomotame bute.

Gegužės 14 d. Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis parengiamajame posėdyje, nedalyvaujant N.Venckienei, neišnagrinėjus įrodymų ir neperėjus į teismo posėdį, per 15 minučių išnagrinėjo bylą ir nutartimi skubiai nusprendė mergaitę sugrąžinti L.Stankūnaitei, t.y. tą pačią dieną. Ir tik dėka Lietuvos žmonių, skubiai susirinkusių į Garliavą, mergaitė nebuvo atimta iš Venckų ir šiandien dar yra gyva.

„Jeigu ne žmonės, mergaitė dabar tikriausiai jau būtų nužudyta“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Lygiai prieš mėnesį Policijos departamentas suorganizavo L.Stankūnaitės spaudos konferenciją, į kurią pakvietė tik savus, prokuratūros pusę pedofilijos byloje palaikančius žurnalistus.

Spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turėjo priimti sprendimą dėl Venckų skundų, kuriais Venckai siekia, kad būtų pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei, o kaltinimas A.Ūsui perkvalifikuotas iš mažametės mergaitės tvirkinimo į seksualinį prievartavimą. Tačiau spalio 11 d. netikėtai susirgo teisėjų kolegijos pirmininkas E.Gladutis ir nepasirašė teismo sprendimo, nors du teisėjai šį sprendimą jau pasirašė. „Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, jau spalio 5 d. buvo priimtas sprendimas atmesti Venckų skundus.

Šalia to, siekiant padaryti N.Venckienei kuo didesnį spaudimą, L.Stankūnaitė nuolat rašo skundus dėl tariamos mergaitės nepriežiūros. Vieną L.Stankūnaitės skundą žodis į žodį perrašė Vaiko teisių apsaugos kontrolierė E.Žiobienė ir perrašytą L.Stankūnaitės skundą jau kaip savo atsiuntė N.Venckienei.

Po Garliavos įvykių L.Stankūnaitė siekė, kad mergaitė būtų paimta iš N.Venckienės ir apgyvendinta vaikų namuose.

Per šiuos metus prokuratūra akylai saugojo L.Stankūnaitę ne tik nuo įtarimų pareiškimo pedofilijos byloje, bet taip pat ir kad nebūtų iškelta baudžiamoji byla dėl L.Stankūnaitės poveikio mažametei nukentėjusiai, nors D.Kedžio dukrelė išsamiai papasakojo teisėsaugininkams, kad mama liepė nepasakoti nieko apie A.Ūsą, o, be to, yra ir tokio spaudimo mažametei nukentėjusiajai įrodymas. Per antrą mažametės apklausą L.Stankūnaitei buvo sudarytos sąlygos atvykti į policiją, įlėkti į kabinetą, kur vyko mažametės apklausa, ir uždrausti mergaitei pasakoti apie A.Ūsą. „Nieko daugiau nepasakok“, – įlėkusi į apklausos kambarį užriko L.Stankūnaitė, ir mergaitė tą kartą daugiau nieko nepasakojo.

Be prokurorų, L.Stankūnaitės „neliečiamybę“ saugo ir teisėjai. Prieš savaitę Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas atmetė N.Venckienės pareiškimą privataus kaltinimo tvarka pradėti ikiteisminį tyrimą dėl L.Stankūnaitės šmeižto, nors L.Stankūnaitė viešai apkaltino Venckus, kad mergaitė „visus devynis mėnesius buvo tvirkinama jų šeimoje“.

Be akivaizdaus prokuratūros ir teismų „advokatavimo“ L.Stankūnaitei, matosi akivaizdi prokuratūros pozicija – apkaltinti D.Kedį teisėjo J.Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers nužudymu, taip pat siekimas nuslėpti tikrąsias D.Kedžio mirties aplinkybes – nors ant D.Kedžio kūno yra akivaizdūs smurto pėdsakai, prokuratūra teigia, kad D.Kedys mirė „užspringęs savo skrandžio turiniu“.

„Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš apsisprendžiau – kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Gali būti, kad apie partijos steigimą N.Venckienė paskelbs po Panevėžio apygardos teismo sprendimo atmesti Venckų skundus ir nepareikšti įtarimų L.Stankūnaitei.

N.Venckienė įsitikinusi, kad netrukus iš jos bus atimta ir teisėjos mantija. Mat jai Teisėjų etikos ir drausmės komisija iškėlė drausmės bylą dėl tariamai neetiškų dokumentų užvadinimų kompiuteryje apie L.Stankūnaitę. Be to, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės N.Venckienės bylų patikrinimas – tikimasi surasti bent kokį „kabliuką“, dėl ko būtų galima iš teisėjos N.Venckienės atimti teisėjos mantiją.

„Žmonės gali iškęsti nepriteklių, tačiau neteisybės pakęsti negali. Žmonėms reikia teisingumo. O teisingumo Lietuvoje nėra – tą labai akivaizdžiai rodo ir mano brolio mergaitės prievartavimo byla. Ir jeigu tam, kad būtų surasta teisybė, reikės įkurti partiją ir ateiti į valdžią, tuomet aš apsisprendžiau – aš kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Tuo tarpu Vaiko teisių apsaugos kontrolierei E.Žiobienei, išvadinusiai D.Kedžio dukrelę nuo pedofilų klano gynusius ir ginančius žmones "violetine minia", N.Venckienė nori pasakyti: "Jeigu tie žmonės yra "violetinė minia", tuomet ir aš, Kauno apygardos teismo teisėja, esu toje "violetinėje minioje". Ir aš mąstau taip pat, kaip ir ta minia – kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti".

Plačiau apie galimą N.Venckienės partijos įkūrimą skaitykite kitą savaitę laikraštyje „Karštas komentaras“.

KK inf.

2010-10-23

Komentarai

 

 

 
 1. Ir aš ir visiems tą sakau ir dar negirdejau nei vieno priekaišto. Darykit Neringa ir mes vadovausimes tik TIESA

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Lietis į Venckienės partijos gretas, nes kito šanso Lietuvai prisikelti nebus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Taip, iki rinkimu dar toli… Ir as pamaniau, kad iki tol dar visko gali nutikti (Neringa nuimti mantija, pagrobti mergyte, dar kazka nuzudyti, biologine isvezti i uzsieni…), tada tautieciai nusimins, kris i depresija, isvaziuos paskutiniai, liks tik valdzios padarai, senukai ir vaikai… Isvyke kabinsis i vieta po saule svetimoje salyje, nebus laiko apie pamote tevyne galvoti…Su Lietuva bus baigta… Nuo likusios dirbancios zmoniu dalies bus plesiami dar didesni mokesciai ir nebebus nei jegu, nei kam pasipriesinti. Todel, kol neapeme visuotinis pesimizmas, kazka reikia daryti JAU SIANDIEN! Keiptis i Strasbura, ES parlamenta, kreiptis dar kazkur! Kol viskas "verda" daugiau ar maziau tik Lieuvoje – nusikalteliu UAB-as saiposi ir niekas nesikeicia. Matem, kaip demonstratyviai ponai pravaziuodavo pro badaujancius gen. prokuraturoje – net galvas nusukdavo, ateit, nematau… Tai ka darom?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Visi už Neringą. Nereikia parsidavėlių pedofilams valdžios. 4 lavonų mūsų prokurorams, seimui, teismams – maža.JIE NET NEĮŽVELGIA PEDOFILIJOS. Absurdas. Kas išsaugos Neringą, juk irgi gali tapti pedofilų auka.Pasakys, kad žuvo, pateko į avariją, užspringo kava…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Bylas ne vien zurnalistams reikia atiduoti, bet pagrindas, kad ir ieskiniai eis teisme, o kada yra dokumentai, ieskinyje uztenka 3 sakiniu ir plius priedai, ir atstovai taip pat atinkami pritarejai jau yra….nes tai jau suderinta, nes vienam kovoti sunku…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. klausimas labai rimtas ,bukite pasiruose ,jus gali aplankyti ateiviai ir bandyti jus padaryti satanos sektos tarnaite ,tai ka jus darysit ?,jei oficialiai pareisksite tautai kad jus bando itakoti zydamasonai iskrypeliai per ateivius tai jus isvadins durne satanistu spauda ir jums bus karjieros galas ,………..
  jums reikia daug tikejimo ,ne katalikisko ne kriscionisko ,o tiesiog vidinio tikejimo,kovodama su neteisybe ir niekada neslept tiesos ,Tepadeda Jums Dievas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. vos ne 100 % už Neringą,tai ką turi galvoti pedofilų gynėjai ir klanas,juk pedofilų gynėjų čia rašo vienas kitas,užčiaupė m.r..s,o ir prokurorams su teisėjais "šventė".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Įdomu, kiek į Stankūnaitės partiją ateitų narių? Matonis, Petrauskas, Kliunka, Kūris, Miliūtė… Laurinkus… ir viskas? Kūdos antis – net iki dešimt steigėjų nepritemptų…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. NEPRADĖK,SENE,KABINĖTIS PRIE ŽODŽIO,parašiau NEEILINE PARTIJA todėl,kad DAUGUMA JAU ESANČIŲ YRA EILINĖS PLOVIKĖS,AIŠKU,TURĖJAU PARAŠYTI "NE EILINĖ",bet tu tuoj prisikabinai ir nori pasinaudoti mano klaida.No pasaran !!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. "Drasiaus kelias" judėjimas jau įregistruotas.Judėjimas gali išaugti į Neringos Venckienės vadovaujamą to pačio,ar panašaus pavadinimo partiją,kurios devizas tas pats-teisingumo siekis.Tik per teisingumo siekį galima išbristi iš skurdo,melo ir betvarkės į kurią visą Lietuvą įklampdino bedvasių vagių valdžia.Neringos Venckienės vadovaujamai partijai,palaikomai garbingos violetinės minios reikia pasiekti svarią daugumą Seime ir vykdyti parlamentinę visų valdžios struktūrų kontrolę.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Vienas žinomas ir garsus rašytojas kartą kreipėsi į Uspaskichą, kad finansuotų vieno romano vertimą į anglų kalbą – kad būtų galima pristatyti Lietuvos rašytojų kūrybą Vakaruose, nes kultūros ministerijoje baisi korupcija. Tai Uspaskichas atsakė: O koks man iš to biznis? Tuo apie Viktorą viskas pasakyta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Tai gera idėja, bet, deja, dabar viskas priklausys nuo bylos: jeigu byla bus ir toliau gesinama, žiniasklaidoje eskaluojama, tada partijai ateitis yra. Bet jeigu bus padaryti kokie nors žingsniai, kurie nuslopins įtampą ir žmonių susidomėjimą šita byla,tada nors ir kaip gerbčiau Neringą, partija neturės ateities. Nes iki rinkimų du metai, o žmonių atmintis trumpa.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. uspaskich, niekada nebalsavau ir nebalsuosiu, nes kai lankesi….P…..2008 Asmeniskai prasiau pagalbos, Atsakymas, as padeti negaliu…..Rasiau el laiska….deje atsakymo negavau. Kanm tokia partija reikalinga……?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Kad greitai Lietuva turės naują, stiprią, didelę partiją, Šaunuolė Neringa, nesustok

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. turbut vidurius paleido, nes su savo Ziobienes palaikymo komanda daugiau valdzioje nebus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. TIK PIRMYN! TAUTA SU NERINGA! pritariu…..
  neringa kurk, ir siandien pas tave stoju i partija…
  nes mus sieja tie patys, net teisejai….kai kursime partija….. Jusu dokumentai viesumoje, o musu dar ne.
  Taciau jie jau Kaune…. ir tie kurie mane norejo uzmigdyt kaip katina, utenos stacionare…, deja nepavyko. Pasirodo ir advokatu yra nukentejusiu, pas kuri mane dievas pats atsiunte. Tai viskas Panevezyje….. Ir supratau…zmones kurie iesko teisingumo, lengviausia padaryti psichiniu ligoniu…..Dabar reikia tik pamatyti ikiteisminio tyrimo medziaga….ji bus viesai, nes ir panevezio Panvz apygardos teisejai, ikiteisminio tyrime-liudininkai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Jeigu šitą klaną galima įveikti tiktai taip, nes Lietuvoje nėra nė vienos partijos, kuri tą klaną sutramdytų, tuomet tik pirmyn

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. visai logiska, o kas noretu, kad butu sukurta byla pries tave uz betka, sugalvotu uz ka, savrbu nuimti mantija. PAdarys Kedi zmogzudziu ir prirasys uz bendrininkavima. Nors toli grazu nera irodymu, kad Kedys saude o tikrieji zudikai tikriausiai vartosi dideliuose piniguose o uzsakovai siltose kedese sedi, dar ir paausktinimus gaus ar medali. Dabar tokie laikai Lietuvoe, kai nuteisia nekaltus o zudikus po 2 savaiciu paleidzia i laisve. Tada kiekvienas is musu yra potencialus kalinys.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. na, jie matyt įsivedę kedofilų IP ir nepraleidžia komentarų, čia turbūt iš tos informacinės blokados serijos

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras