Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 7 Sekmadienis
 

N.Venckienė: „Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš kursiu partiją“

2010-10-23 14:23 | Naujienos | Komentarų (446)

Drąsiaus Kedžio sesers N.Venckienės atkirtis E.Žiobienei: 'Taip, 'violetinėje minioje' esu ir aš - Kauno apygardos teismo teisėja. Ir aš manau taip, kaip ta minia mąsto - kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti' (KK nuotr.)

Jau praėjo daugiau nei metai nuo 2009 m. spalio 6 d. Vilniaus apygardos teismo nutarties dėl įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei, tačiau įtarimai jai nėra pareikšti. Dar daugiau – nuo praėjusių metų spalio 5 d. L.Stankūnaitė yra saugoma už mūsų, mokesčių mokėtojų, pinigus nežinia nuo ko – jos saugojimui per mėnesį išleidžiama apie 70 tūkst. litų.

Per šiuos metus prokuratūra akivaizdžiai „advokatavo“ L.Stankūnaitei, nors prokuratūros kaltinamajame akte juodu ant balto parašyta: Andrius Ūsas kaltinamas tvirkinęs D.Kedžio dukrelę L.Stankūnaitės nuomotame bute.

Gegužės 14 d. Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjas B.Varsackis parengiamajame posėdyje, nedalyvaujant N.Venckienei, neišnagrinėjus įrodymų ir neperėjus į teismo posėdį, per 15 minučių išnagrinėjo bylą ir nutartimi skubiai nusprendė mergaitę sugrąžinti L.Stankūnaitei, t.y. tą pačią dieną. Ir tik dėka Lietuvos žmonių, skubiai susirinkusių į Garliavą, mergaitė nebuvo atimta iš Venckų ir šiandien dar yra gyva.

„Jeigu ne žmonės, mergaitė dabar tikriausiai jau būtų nužudyta“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Lygiai prieš mėnesį Policijos departamentas suorganizavo L.Stankūnaitės spaudos konferenciją, į kurią pakvietė tik savus, prokuratūros pusę pedofilijos byloje palaikančius žurnalistus.

Spalio 11 d. Panevėžio apygardos teismas turėjo priimti sprendimą dėl Venckų skundų, kuriais Venckai siekia, kad būtų pareikšti įtarimai L.Stankūnaitei, o kaltinimas A.Ūsui perkvalifikuotas iš mažametės mergaitės tvirkinimo į seksualinį prievartavimą. Tačiau spalio 11 d. netikėtai susirgo teisėjų kolegijos pirmininkas E.Gladutis ir nepasirašė teismo sprendimo, nors du teisėjai šį sprendimą jau pasirašė. „Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, jau spalio 5 d. buvo priimtas sprendimas atmesti Venckų skundus.

Šalia to, siekiant padaryti N.Venckienei kuo didesnį spaudimą, L.Stankūnaitė nuolat rašo skundus dėl tariamos mergaitės nepriežiūros. Vieną L.Stankūnaitės skundą žodis į žodį perrašė Vaiko teisių apsaugos kontrolierė E.Žiobienė ir perrašytą L.Stankūnaitės skundą jau kaip savo atsiuntė N.Venckienei.

Po Garliavos įvykių L.Stankūnaitė siekė, kad mergaitė būtų paimta iš N.Venckienės ir apgyvendinta vaikų namuose.

Per šiuos metus prokuratūra akylai saugojo L.Stankūnaitę ne tik nuo įtarimų pareiškimo pedofilijos byloje, bet taip pat ir kad nebūtų iškelta baudžiamoji byla dėl L.Stankūnaitės poveikio mažametei nukentėjusiai, nors D.Kedžio dukrelė išsamiai papasakojo teisėsaugininkams, kad mama liepė nepasakoti nieko apie A.Ūsą, o, be to, yra ir tokio spaudimo mažametei nukentėjusiajai įrodymas. Per antrą mažametės apklausą L.Stankūnaitei buvo sudarytos sąlygos atvykti į policiją, įlėkti į kabinetą, kur vyko mažametės apklausa, ir uždrausti mergaitei pasakoti apie A.Ūsą. „Nieko daugiau nepasakok“, – įlėkusi į apklausos kambarį užriko L.Stankūnaitė, ir mergaitė tą kartą daugiau nieko nepasakojo.

Be prokurorų, L.Stankūnaitės „neliečiamybę“ saugo ir teisėjai. Prieš savaitę Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas atmetė N.Venckienės pareiškimą privataus kaltinimo tvarka pradėti ikiteisminį tyrimą dėl L.Stankūnaitės šmeižto, nors L.Stankūnaitė viešai apkaltino Venckus, kad mergaitė „visus devynis mėnesius buvo tvirkinama jų šeimoje“.

Be akivaizdaus prokuratūros ir teismų „advokatavimo“ L.Stankūnaitei, matosi akivaizdi prokuratūros pozicija – apkaltinti D.Kedį teisėjo J.Furmanavičiaus ir L.Stankūnaitės sesers nužudymu, taip pat siekimas nuslėpti tikrąsias D.Kedžio mirties aplinkybes – nors ant D.Kedžio kūno yra akivaizdūs smurto pėdsakai, prokuratūra teigia, kad D.Kedys mirė „užspringęs savo skrandžio turiniu“.

„Jeigu teisingumą galima pasiekti tik būnant valdžioje, tuomet aš apsisprendžiau – kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė Neringa Venckienė.

Gali būti, kad apie partijos steigimą N.Venckienė paskelbs po Panevėžio apygardos teismo sprendimo atmesti Venckų skundus ir nepareikšti įtarimų L.Stankūnaitei.

N.Venckienė įsitikinusi, kad netrukus iš jos bus atimta ir teisėjos mantija. Mat jai Teisėjų etikos ir drausmės komisija iškėlė drausmės bylą dėl tariamai neetiškų dokumentų užvadinimų kompiuteryje apie L.Stankūnaitę. Be to, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės N.Venckienės bylų patikrinimas – tikimasi surasti bent kokį „kabliuką“, dėl ko būtų galima iš teisėjos N.Venckienės atimti teisėjos mantiją.

„Žmonės gali iškęsti nepriteklių, tačiau neteisybės pakęsti negali. Žmonėms reikia teisingumo. O teisingumo Lietuvoje nėra – tą labai akivaizdžiai rodo ir mano brolio mergaitės prievartavimo byla. Ir jeigu tam, kad būtų surasta teisybė, reikės įkurti partiją ir ateiti į valdžią, tuomet aš apsisprendžiau – aš kursiu partiją“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Tuo tarpu Vaiko teisių apsaugos kontrolierei E.Žiobienei, išvadinusiai D.Kedžio dukrelę nuo pedofilų klano gynusius ir ginančius žmones "violetine minia", N.Venckienė nori pasakyti: "Jeigu tie žmonės yra "violetinė minia", tuomet ir aš, Kauno apygardos teismo teisėja, esu toje "violetinėje minioje". Ir aš mąstau taip pat, kaip ir ta minia – kad valstybėje nėra tvarkos ir reikia kažką daryti".

Plačiau apie galimą N.Venckienės partijos įkūrimą skaitykite kitą savaitę laikraštyje „Karštas komentaras“.

KK inf.

2010-10-23

Komentarai

 

 

 
 1. geras, Lietuvos rytas ir mano komentaru nepraleidzia. Buna pirma praleizia o paskiau reikia laukti puse dienos. Ivairiai buna.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. prokuratura kliunkos drebancios rankeles prisizaide :))) gales toliau skaityti per spaudos konferencijos pilietes is Joniskio laiskus apie kedofilus :)))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Gal skambės drastiškai, /su visu nuoširdumu atsiprašant artimųjų/, bet gerai, kad Drąsius mirė. Jo mirtis, kokia ji bebūtų, atvėrė akis ir protus žmonėms, praregėjimą bei mąstymą atsiuntė daugeliui, apie tai kokioje Valstybėje mes gyvename. O Neringai, sėkmės politikoje linkėti jau nereikia. Ji jau yra.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. kai tik įkursite partiją, paskelbkite trumpąjį telefoną, kad žmonės sms žinutėmis galėtų jus paremti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Matau viziją kaip VAIGAUSKAS vyniojasi ir prakaituoja, pamatęs įeinančią Venckienę.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Gerb. Neringa, palaikome ir remiame, tikrai stosime visa šeima į Jūsų partiją. Stiprybės kovoje su klanu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. arba "Drasus kelias" -logiskas naturalus ir absoliuciai visiems aiskus pasirinkimas!
  Miela Neringa, reiketu apsidraudziant kuo skubiau uzregistruoti si varda, nes, siekiantys sutrukdyti mums, gali formaliai uzimti/patentuoti si pavadinima.
  Stiprybes!
  Oslas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Tegul dūsta klaniniai savo fekalijose — labai taikliai pastebėta

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Drąsius pats savo noru padėjo kūną po partijos pamatais.Sakė,kad traiškys kaip tarakonus.Jis dabar nematomas,nes veikia dvasiniame lygmenyje kaip Dzeuso įsūnis PIRĖJAS.Tokia partija neišsigims,jei priims ir aš stosiu į jos gretas.Gimstame ne tam ,kad shude būtume maudomi.Tegul dūsta klaniniai savo fekalijose.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Įsivaizduoju, kad jau pirmadienį Kūris su Laurinku lėks į patentų biurą ir registruos ant savęs visus įmanomus Venckienės partijų pavadinimus :))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Kam čia dviratį išradinėti – tegul būna partija Drąsiaus kelias. Ir Šulija aiškiai pasakė, kad net žvaigždės rodo, kad Drąsius nekaltas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. US gyvenantys LT pilieciai savo balsus atiduos uz Venckiene ( zinoma martazmatikai dipukai, valziazmogiu suneliai – ne ).

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. KK rase kad gali buti jog prasides informacine blokada,taip ir yra.Lryte yra straipsnis apie pedofilus,ir kiek as vakar berasiau,komentaru nepraleido,ir manau kad ne man vienai…ir komentaru skaicius po to straipsniu yra juokingai mazas.Gal norima parodyti kad zmones nebesidomi sia tema,arba kad gausiai lankomi tik vinokuro ir lavastes straipsniai??nezinau,bet kazkas ten negerai,o straipsnis geras,ir nesaliskas,ir kaip ji isviso lrytas idejo?? O partijos pavadinima siulau "Tautos balsas".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Kaip efektingai atrodytų:Neringa ateina į TV laidą su mantija.Diskutuoja ,o po to ,kai diskusija pasiekia kulminaciją,- ji nusivelka mantiją ir užsisiaučia "Drąsiaus partijos" vėliavą,pasiima į ranką partijos simbolį-ŠVYTURĮ su ryškiai šviečiančiu lazeriniu spinduliu,užsideda galvos apdangalą su užrašu "Drąsiaus partija".Žodžių ir kalbų nereikia,nebent vieną kitą lakonišką frazę ištarti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. arba paaishkinkit dar tai? gyvuliai jus

  youtube.com/watch?v=A3wSJ_KYfhM&feature=related

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Kreipkis į tautą,nežiūrėdama į klaną po kojomis.Tie pasmirdėliai yra bailiai nors ir sėdi valdžioje.Parenkime viešai partijos taktiką ir strategiją.Dvejones į šoną.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. visiem kas aklai gina pedofilus, krauna purvus amt Nneringos Venckienes, paaishkinkit man shiuos prokiroru veiksmus?….

  youtube.com/watch?v=iy5gJP5XO_g&feature=related

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. pritariu 2010 10 23 17:43 koment.Laris-Neringai pasiūlytam pavadinimui.Cituoju "NEEILINĖ SMEGENŲ PLOVIMO PARTIJA"

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Na, žinoma, tu palaikai ir palaikysi tik pedofilinį sysalų tvaiką, kad ir kur jis besmirdėtų – Lietuvoje ar UK

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Saunuole, Neringa!! Tik palaikau toki sprendima, nes tai yra vienintelis budas kazka pakeisti, ir pasiekti teisingumo. Kelias aisku bus nelengvas, bet tikiu, Neringa, kad Tu turi tam stiprybes, ir ryzto, "ten aukstai" Tau to labai prireiks!
  Nuosirdus sveikinimai priemus toki sprendima! Kaip vienas komentaras pasake, gal nereiktu laukti net kol ismes is teismo, kova jau prasidejo, manau Tau reiktu iseiti paciai, isdidziai! Ir kelia testi ten, kur Tau tikrai vieta! Gaila, tik kad reikejo tokios skaudzios nelaimes, kad priimtum toki sprendima.. Tikiu, kad Tu tikrai nuveiksi daug gero Lietuvos labui. Visokeriopas palaikymas is Norges.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. saunuole Neringa – su tais nieksai reikia kovoti ju paciu ginklais. Kadangi jie sedi valdioje – tai jauciasi nelieciami. O kai tu , Neringa, busi isrinkta i Seima, gal net teisingumo ministre, pedofilams ateis galas. Tikius, Neringa, kad budama tokia ambicinga, ryztinga, teisinga ir drasi atstatysi teisinguma Lietuvoje. Gal tik tavo deka Lietuva gales vadintis teisine valstybe. Didziausias palaikymas tau, Neringa, musu visu narsioji kovotoja. Tauta myli tave …

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Jei jau įsibėgėjo diskusija dėl partijos pavadinimo, tai turiu ir aš pasūlymą. Paprastą ir aiškų. Pasakant esmę. Drąsos partija. Galbūt, Lietuvos Drąsos partija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. galiu duoti kepure prisikti , tikrai savo noru ji tos mantijos nenusivilks , ja reikes pleste nuplesti , gal nes su jos pacios skura . tu pagalvok logiskai , mantija nuvilkus , viskas toki pagreiti igaus , kad nespesite rasyti net komentaru , svarbiausia, mergaite tures kada nors vis tiek grazinti , o tada jai jau nebematyti nei seimo kedes , nei netgi to pastato , uzsivers durys i bet kokia politika ir violetiniai issisklaidys kas sau .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. nersa galetu savo partija pavadinti dviem vardais , prisimindama , kas jai padejo tapti tokiai izymiai , nes iki to laiko ji buvo tik pilka ziurkyte , banditelio brolio sesuo ,tevais irgi negalejo pasididziuoti , kas ten per asoba motina , kazkokia prekybininke , buvusi spekuliante , tevas – murininkas . taigi jai padejo tapti izymiai – broliukas drsius ir dede teisutis . sujungus tuos zodzius galetu , galimai pavadinti -drsucio , teisucio sekme .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Atiduokime pagarbą DRĄSIUI,pavadindami partiją jo vardu.Jis davė atskaitos tašką.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. Tebūnie partijos pavidinimas"DRĄSIAUS kelias" ir jokių išvedžiojimų.Tai jis paklojo savo gyvybę po pamatais,o dabar jo DVASIA vadovauja valstybės apsivalymui.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras